Autokryptis

11 atsiliepimai

Kategorijos A, B, Vilkaviškis

Atnaujinta: prieš 908 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Filialai:
Kapų g. 137, Vilkaviškis, tel.: 834251668
S.Daukanto g. 1, Vilkaviškis, tel.: 868515151, 834251668
J.Basanavičiaus g. 90, Vilkaviškis, tel.: 834258035
Vasario 16-osios g. 9, Vilkaviškio raj., tel.: 869928515

2018/05/07

Noriu išmokti vairuoti.

2015/11/13

Gera mokyklos darbo politika, draugiški ir paslaugūs mokytojai. :)

2014/04/28

Nieko pagiriancio ir geru atsiliepimu apie sia vairavimo mokykla neturiu. Mokantis vazinejimo Marijampoleje, instruktoriui visada reikedavo tai parukyti sustoti nezinia kiek kartu, tai tvarkyti savo asmeniniu reikalus mokinio vazinejimo metu, o mokinio laikas eina visgi yra sumoketi pinigai ir noretusi gauti visa laika vazinejimo. Tai pat nuolat budavo kritika, kad blogai vaziuoji, pastoviai visada blogai. Vis del to teises issilaikiau kitu instruktoriu deka.

2014/03/06

Aš kaip šitos mokyklos buvusi mokinė 2010m.mokinausi,noriu taip pat išsakyti savo nuomone. Ištiesų nieko neturiu ka pagiriančio pasakyti apie šita MOKYKLA.... Jeij žmogui truputį sunkiau sekasi tai visi ant jo užsisėda, mano grupėje daug merginų pareidavo su ašaromis, mane pačia buvo taip sumenkine, kad jau norėjau viska mest, tipo ko čia atėjeij? Tau nelempta turėt teiseis? o tik 3čias vairavimas, nemoki pervažiuot per sankryža rėkia,kad ko nevažiuoji... Nereiškia jeij grieštai mokini tai reiškias labai gerai, nevisiems tas grieštumas tinka ir žiūrint kaip supranti ta grieštuma, rėkimas, užgauliojimas, kad net išsigasti ir išvis nežinai ka daryt,imi viska dar blogiau daryt... Man šito nereikėjo, aš susimokėjau pinigėlius ir norėjau kokybiško vairavimo mokymo. Nekada nesutinka važevimo valandų skaičius.... Pagirimų turiu tik dviem žmonėm instruktiriui Rustamui už gera ir aiškų važevimo mokyma Marijampolėje ir instruktorui Vytautui už begaline kantrybe, gera ir ramų mokinima tiek mieste tiek aikštelėje,gaila kad, pabaigoje mokinimo jūs išėjot y kita mokykla..sakau jums AČIŪ, jau kaip 4m.vairuoju ir tik jūsų dėka...

2012/11/08

Noretusi labai daug daug pasakyti, ka nors grazaus, gero, silto, mielo ir pan., bet negaliu....:)) nes noriu pasakyti tik viena dalyka : Brangieji, sunku ir liudna be Jusu visu!!!!! buvot patys sauniausi geriausi ir nepakartojami!!! Padariau viska, ka Galejau :))))))) bet musu keliai vistiek issiskyre...gaila, bet tikiuosi ne vienas Jusus darbu, maloniu bendravimu ir visu kitu liks lygiai taip pat patenkinti, kokia likau as! :*

2011/11/12

Labai esu patenkinta sia vairavimo mokykla :) Tikrai siulau visais atvejais tik sia mokykla, tiek del geru inkstruktoriu, tiek del jaukios aplinkos. :) Visada ateini mokintis su noru, nesuvarzytas :) Labai puiki mokykla.;]]

2011/09/06

labai puiki mokykla, šaunūs teorijos ir praktikos mokytojai, šauniai paruošia egzaminams. Rekomenduoju šią mokyklą ir kitiems norintiems įgyti teises.
P.S.: labai skani Tetukes kava :)

2011/03/22

Puiki mokykla, labai gera teorijos mokytoja, puikus instruktoriai, todėl ir rezultatai labai geri! Visiems ačiū už pastangas... viskas išlaikyta iš pirmo karto.

2011/02/16

Geri patarimai, geras mokymas, puikus bendravimas su mokiniais, viskas ko reikia gerai mokyklai pripažinti. Būkit ir toliau tokie šaunūs, sėkmės Jums :) viską išsilaikiau taip pat iš pirmo karto.

2011/01/28

Mokykla paliko gerą įspūdį, ją siūlau ir savo draugams. Labai patiko dėl teorijos mokymo, bet ne Vilkaviškyje, o Kybartų poskyryje, manau, jog būtent toks turėtų būti darbas su mokiniais, mokant teoriją. Vertinu labai gerai aikštelę, automobilius ir instruktorius. Dėkoju.

2011/01/18

Esu dėkinga šiai mokyklai, kuri profesionaliai parengė vairavimo ir teorijos egzaminams. Tikrai puikus kolektyvas. Aš taip pat viska išsilaikiau iš pirmo karto.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: UAB „Autokryptis“

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos