Automokykla, Kaunas

4 atsiliepimai

Kategorijos 95 kodas, A, A1, A2, ADR, AM, B, B1, BE, C, C1, C1E, CE, D, D1, D1E, DE, Kaunas

Atnaujinta: prieš 157 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


2020/03/20

Mokykloje vykstančios pamokos įdomios ir informatyvios, gali drąsiai klausti ir diskutuoti. Taisykles ne tik išmokau, bet ir supratau. Vairavimas be jokio pakelto balso ar papildomo streso, net gi priešingai - su malonia kompanija. Instruktoriaus Remigijaus dėka išmokau vairuoti ir nebijoti. Tik tai geriausios rekomandacijos!

2020/03/12

Ši mokykla yra nuostabi, visas kolektyvas su kuriuo kaip man mokiniui teko bendrauti labai malonus, bei nuoširdus. Tačiau jeigu ne Instruktorius Remigijus tikrai nebūčiau išlaikęs egzamino iš pirmo karto. Matosi, jog šiam žmogui jo darbas patinka ir jis yra nuostabus savo srities specialistas bei žmogus. Esu labai dėkingas Remigijui bei visai automokyklai. Ir tikrai rekomenduoju šią mokyklą.

2020/02/13

Vairuoti mokiausi pas instruktorių Remigijų ir be galo džiaugiuosi dėl to. Visų pirma, tai savo srities specialistas, kuris vairavimą pateikia ne kaip be galo sudėtingą ir stresą keliantį rebusą, bet kaip paprastą ir tuo pačiu malonią veiklą. Nė viena mano daryta klaida neliko nepastebėta ir nepataisyta, todėl laikydamas praktikos egzaminą jaučiausi užtikrintas savo žiniomis, kurias suteikė instruktorius. Be viso to, tai be proto malonus žmogus, todėl vairavimo pamokų metu nebijojau klysti, klausti, o ir pačios pamokos buvo kupinos gerų emocijų. Tad rekomenduoju patirti visa tai ir jums!

2020/01/08

Teoriją po šios mokyklos paskaitų ir testų programėlės išlaikiau be vargo (per Regitros teorijos egzaminą surinkau netgi daugiau procentų negu per mokyklinį ir sprendimų programėlę) Teorijos paskaitos puikios, padeda ne tik "iškalti" taisykles teorijos egzaminui , bet ir suvokti ir jas laisvai taikyti kelyje. Mane vairuoti mokė instruktorius Remigijus J., jei ne jo profesionalus ir motyvuojantis bendravimas (bijojau vairuot, kitų mašinų, pastoviai tik išsigandus dėdavau ant stabdžių) ir kantrybė tikrai nebūčiau išmokusi vairuoti. Jūsų dėka Regitros vairavimo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto ir jaučiuosi patogiai vairuodama. Jeigu mane sugebėjot išmokyti , tai visus galit. Dar kartą labai didelis ačiū.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: UAB „Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centras“

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos