Automokykla, Kaunas

23 atsiliepimai

Kategorijos 95 kodas, A, A1, A2, ADR, AM, B, B1, BE, C, C1, C1E, CE, D, D1, D1E, DE, Kaunas

Atnaujinta: prieš 659 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


2021/08/17

Skirtingai nei kiti atsiliepimai, nerekomenduoju šios vairavimo mokyklos. Na, bent jau, nedarykit taip, kaip aš. Mokytis teorijos pradėjau dar praėjusią žiemą (tikrai taip, teisių vis dar neturiu). Visiškai nuoširdžiai, teorijos pamokos man buvo paprasčiausiai nuobodžios, negalėjau sutelkti dėmesio net pusei pamokos dėl monotoniško dėstytojo balso. P.s. neturiu jokių problemų dėl dėmesio sutelkimo. Mokyklos KET testai (kurie turi galiojimo laiką) man buvo nesuprantami. Didžiosios dalies klausimų formuluotės nesuprantamos, atrodo, kad viską reikia skaityti "tarp eilučių", tą galima aiškiai matyti ir iš kitiems mokiniams kylančių klausimų po jais, kurie yra rašomi Caps locku :). Didžiausia problema yra ne klausimų suktumas, o kad to VISIŠKAI nereikia Regitros egzamine. ABSOLIUČIAI. Ką aš padariau, tai tiesiog perskaičiau KET du kartus ir pasprendžiau Regitros KET testus (https://manoket.lt/uzsakymas?tr_cl=0) vieną parą ir išlaikiau egzaminą iš pirmo karto. Tuo tarpu, šios mokyklos testo neišlaikiau nei karto iš daugelio bandymų. Neklausykite, jeigu jums sakys, kad sunkesni testai yra geriau, nes jei jau šį išlaikysite, tai išlaikysite ir Regitrą. Karvės šūdas. Regitros KET bilietai yra geriausias ir greičiausias būdas išmokti.
Dėl teorinės dalies tikrai negaliu skųstis, nors ir jaučiuosi sugaišusi daug taip brangaus laiko prisijungiant, kas yra privaloma.
Su vairavimu viskas buvo daug blogiau. Gavau instruktorių (Remigijus), kuris, atrodo, nuostabus žmogus, tačiau labai užimtas ir pamokoms neturi laiko. Kodėl tuomet dar vieną studentą skirti tokiam mokytojui??? Turėdavau po vieną pamoką per mėnesį, na, o per pirmąsias tris pamokas iš aikštelės net nebuvau išvažiavusi. Mano pamoka trukdavo apie valandą laiko, dalį tos pamokos tiesiog buvau vežama iš ir į aikštelę. P.s. pamoka turėtų trukti pusantros valandos. Taigi, per pirmas tris pamokas neišmokau beveik nieko. Gavau kitą instruktorių, su juo ir iš aikštelės pagaliau išvažiavom, ir netgi pamoka trukdavo tiek, kiek ir turėtų. Tačiau instruktorius (Saulius) turėjo kantrybės pirmoms gal dviems pamokoms su manimi. Visos sekančios pamokos man sukeldavo kone panikos atakas, ypač paskutinė (6), kai nusprendžiau, kad nėra jokio tikslo savęs taip kankinti. Nuolatiniai komentarai, priekaištai, pakeltas tonas man ne padėjo lengviau įsisavinti informaciją, o tiesiog paniškai bijoti ne tik kažką daryti, bet tiesiog ateiti į pamoką. Labiau bijočiau eiti nebent pas dantistą, nors jausmas panašus. Tad, jeigu eidami mokytis vairuoti nemokėsite vairuoti ir nesijaučiate puikiai, kai ant jūsų nuolatos rėkiama - nerekomenduoju. Taigi, trečiasis mano instruktorius (Sergėjus). Nuoširdžiai negalėčiau pasakyti nei vieno blogo žodžio, puikus žmogus ir geras instruktorius. Šioje mokykloje rekomenduoju rinktis tik jį, jeigu yra galimybė. Jeigu su šiuo mokytoju būčiau pradėjusi mokytis, galbūt jau turėčiau teises. Na, o dabar mokausi kitoje vairavimo mokykloje vairavimo kursą dar kartą. Mano pamoka yra: keisti instruktorių IŠ KARTO, kai kažkas yra ne taip, o ne tylėti ir kentėti. JŪS mokate pinigus JIEMS, o ne atvirkščiai. Na, o apskritai, ne mokinys instruktoriui turi aiškinti, kiek laiko trunka viena pamoka.

2021/08/02

Mokiausi pas instruktorių Remigijų Juočį ir tai buvo puikus sprendimas! Maniau, kad niekada neišmoksiu vairuoti, tačiau viskas įmanoma, kai pasirenki tinkamą instruktorių. Rekomenduoju!

2021/06/16

Mokinausi pas instruktorių Remigijų. Instruktorius malonus, kantrus, gerai išmokina, ko dėka egzaminas buvo išlaikytas iš pirmo karto. Rekomenduoju! :)

2021/05/26

Didelis AČIŪ visiems šios mokyklos darbuotojams, be galo nuoširdus bendravimas ir atsidavimas savo darbui. Teko bendradarbiauti su dvejais šios mokyklos instruktoriais, Vytautu ir Remigijum ir viskas ką galiu pasakyti tai ne tik nuostabūs mokytojai, puikiai nusimanantys savo darbą, bet ir vieni supratingiausių žmonių, padedantys nusiraminti ir susikaupti kai labiausiai to reikia. AČIŪ!

2021/04/23

Didelis AČIŪ vairavimo insruktoriui Remigijiui! Tai yra žmogus išmąnantis savo darbą visu 100%. Žino kur reikia griežtumo, kur reikia padrąsina. Išmokina net ir tai, kas atrodo sunku, baisu ir neįmanoma. Labai džiaugiuosi, kad teko susipažinti su šiuo mokytoju. Rekomenduoju visiems kreiptis būtent tik į jį, jei yra noras tikrai išmokti gerai vairuoti ir jaustis drąsiai kelyje. Po jo pamokų jaučiuosi drąsiai vairuodama ir džiaugiuosi puikiai išlaikytu praktikos egzaminu. Dar kartą labai REKOMENDUOJU.

2021/03/29

Patys geriausi atsiliepimai. Tik dėl pačio nuostabiausio instruktoriaus Remigijaus praktikos egzaminas išlaikytas iš pirmo karto. Atsidavimas darbui ir gera atmosfera užtikrinta 100%! Rekomenduoju ir džiaugiuosi, kad mokinausi būtent šioje mokykloje.

2020/12/29

Labai esu patenkinta pasirinkusi būtent šią vairavimo mokyklą. Ypatingai noriu padėkoti instruktoriui Remigijui J., kad padėjo įveikti savo baimes ir stresą už vairo, už aiškiai išaiškintas pamokas. Visos pamokos praėjo be jokio streso. Labai Jums ačiū už kantrybę. Pats geriausias instruktorius ir tik patys geriausi atsiliepimai, rekomenduoju visiems!

2020/10/28

Labai džiaugiuosi pasirinkęs šios vairavimo mokyklos B kategorijos vairavimo kursus. Ypač dėkingas esu praktinio vairavimo mokytojui Remigijui už kantrybę mokinant vairuoti. Egzaminą VĮ Regitroje išlaikyti pavyko iš pirmo karto. Esu begalo laimingas išlaikęs teises ir šią vairavimo mokyklą rekomenduoju 100%!

2020/10/17

Vairuoti mokiausi pas instruktorių Remigijų likau labai patenkintas vairavimo pamokomis su šiuo instruktoriumi, viskas buvo puikiai paaiškintas kur darau klaidas ir į ką reikia labiau sutelkti dėmesį vairuojant. Visiems rekomenduoju būtent instruktorių Remigijų. Egzaminą regitroje išlaikiau iš pirmo karto. Didelis AČIŪ instruktoriui Remigijui.

2020/10/11

Noriu padėkoti savo vairavimo mokytojui Remigijui už kantrybė , padrąsinimą ir naudingus patarimus. Instruktorius tikras savo srities specialistas, visuomet gerai nusiteikęs . Labai džiaugiuosi, kad būtent pas ji mokiausi , vairavimo pamokos visuomet praeidavo ramiai be nervu su gera nuotaika . Regitros vairavimą išlaikiau iš pirmo karto. Labai rekomenduoju !!!

2020/09/30

Norėčiau visiems norintiems išmokti vairuoti rekomenduoti šią vairavimo mokyklą ,bei vairavimo mokytoją Remigijų ,kuris geba išmokyti vairavimo moksleivius ,kurie jau pra-
rado viltį ,kad gebės vairuoti .Šio mokytojo dėka išlaikiau egzaminą Regitroje iš pirmo karto ir esu labai dėkinga už Remigijaus pastangas ,kantrybę ,psichologinį palaikymą
siekiant savo tikslo.

2020/09/23

Praejas vairavimo kursa pas mokytoja Remigiju islaikiau regitros egzamina is pirmo karto, nuostabus instruktorius, labai aiskiai ir suprantamai mokina ir parodo ka darau neteisingai. REKOMENDUOJU

2020/09/19

Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią vairavimo mokyklą. Noriu padėkoti savo vairavimo instruktoriui Remigijui, kuris mokydamas mane buvo itin kantrus ir dėmesingas. Tik šio instruktoriaus dėka įgijau drąsos ir pasitikėjimo savimi. Tik patys geriausi atsiliepimai šiam instruktoriui!

2020/09/18

Puiki mokykla, labai geras ir malonus kolektyvas. Instruktorius Remigijus, tai žmogus geriausiai išmanantis savo darbą - kantrus, supratingas ir be proto draugiškas. Regitros egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Labai, labai rekomenduoju.

2020/09/16

Norėčiau pagirti šią mokyklą. Puiki mokykla malonus ir draugiškas kolektyvas. Vairuoti mokiausi pas Remigijų. Tikrai labai geras,malonus ir puikiai išmanantis savo darbą instruktorius. Visada ramiai reguodavo į mano padarytas klaidas.Regitros vairavimo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Rekomenduoju visiems Remigijų ir labai ačiū Jums!

2020/07/10

Gera vairavimo mokykla, viskas konkretu, paprasta ir aisku. Mano Instruktorius buvo Remigijus, tikrai rekomenduoju del profesionalaus darbo, punktualumo, bei gebejimo paprastai paaiskinti galimas situacijas kelyje bei i ka reiktu kreipti daugiausia demesio. 10/10.

2020/07/10

Tikrai rekomenduoju Remigijų, puikus instruktorius, malonus, puikiai išmoko ir paruošia egzaminui. Egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Vienas geriausių instruktorių Kaune, labai rekomenduoju.

2020/07/02

Puikus, draugiškas ir paslaugus vairavimo mokyklos kolektyvas. Puikiai išaiškinta teorija. Džiaugiuosi savo vairavimo instruktoriumi Remigijumi, kuris buvo labai kantrus ir atkaklus, bei labai gerai paruošė mane vairavimo egzamui. Rekomenduoju.

2020/07/02

Vairuoti mokiausi pas Remigijų, puikus instruktorius, išmano savo darbą, labai džiaugiuosi jo pastangomis. Vairuojant nejaučiau streso, į padarytas klaidas reaguoja labai ramiai, leidžia pačiai susiprasti. Remigijus tikras profesonalas, motyvavo mane iki pačio paskutinio vairavimo. Regitros egzaminą išlaikiau iš pirmo karto, super instruktorius, rekomenduoju ir ačiū jums.

2020/03/20

Mokykloje vykstančios pamokos įdomios ir informatyvios, gali drąsiai klausti ir diskutuoti. Taisykles ne tik išmokau, bet ir supratau. Vairavimas be jokio pakelto balso ar papildomo streso, net gi priešingai - su malonia kompanija. Instruktoriaus Remigijaus dėka išmokau vairuoti ir nebijoti. Tik tai geriausios rekomandacijos!

2020/03/12

Ši mokykla yra nuostabi, visas kolektyvas su kuriuo kaip man mokiniui teko bendrauti labai malonus, bei nuoširdus. Tačiau jeigu ne Instruktorius Remigijus tikrai nebūčiau išlaikęs egzamino iš pirmo karto. Matosi, jog šiam žmogui jo darbas patinka ir jis yra nuostabus savo srities specialistas bei žmogus. Esu labai dėkingas Remigijui bei visai automokyklai. Ir tikrai rekomenduoju šią mokyklą.

2020/02/13

Vairuoti mokiausi pas instruktorių Remigijų ir be galo džiaugiuosi dėl to. Visų pirma, tai savo srities specialistas, kuris vairavimą pateikia ne kaip be galo sudėtingą ir stresą keliantį rebusą, bet kaip paprastą ir tuo pačiu malonią veiklą. Nė viena mano daryta klaida neliko nepastebėta ir nepataisyta, todėl laikydamas praktikos egzaminą jaučiausi užtikrintas savo žiniomis, kurias suteikė instruktorius. Be viso to, tai be proto malonus žmogus, todėl vairavimo pamokų metu nebijojau klysti, klausti, o ir pačios pamokos buvo kupinos gerų emocijų. Tad rekomenduoju patirti visa tai ir jums!

2020/01/08

Teoriją po šios mokyklos paskaitų ir testų programėlės išlaikiau be vargo (per Regitros teorijos egzaminą surinkau netgi daugiau procentų negu per mokyklinį ir sprendimų programėlę) Teorijos paskaitos puikios, padeda ne tik "iškalti" taisykles teorijos egzaminui , bet ir suvokti ir jas laisvai taikyti kelyje. Mane vairuoti mokė instruktorius Remigijus J., jei ne jo profesionalus ir motyvuojantis bendravimas (bijojau vairuot, kitų mašinų, pastoviai tik išsigandus dėdavau ant stabdžių) ir kantrybė tikrai nebūčiau išmokusi vairuoti. Jūsų dėka Regitros vairavimo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto ir jaučiuosi patogiai vairuodama. Jeigu mane sugebėjot išmokyti , tai visus galit. Dar kartą labai didelis ačiū.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: UAB „Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centras“

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos