Automotoera vairavimo mokykla

61 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, B, Vilnius

  • Mokomieji: Toyota Auris, Kia Ceed, Ford Focus
  • Rygos g. 15, Vinlius
  • +370 60019180
  • info@automotoera.lt

Follow:

Atnaujinta: prieš 80 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Kainos:
B kategorija
Mokantis su grupe:
390 €

Su automatine pavarų dėže:
410 €

Eksternu (ruošiantis teoriją savarankiškai):
375 €

Papildomos vairavimo pamokos:

Papildomos praktinio vairavimo pamokos (mechaninė pavarų dėžė) kaina: 26  Eur. 
Papildomos praktinio vairavimo pamokos (automatinė pavarų dėžė) kaina: 30 Eur. 
Kalbos: Lietuvių, Rusų

2018/12/06

Esu begalo dėkinga vairavimo mokyklai ir instruktoriui Renatui, išmokino visus niuansus, kaip parkuotis, kaip elgtis gatvės situacijose. Instruktorius labai ramus ir taktiškas, tikrai turintis kantrybės aiškinti daug kartų. 10 papildomų pamokų, nes tikrai daug ko nemokėjau ir regitros praktikos egzaminas išlaikytas iš pirmo karto. Didžiausios sėkmės ir kantrybės jūsų vairavimo mokyklai!!!

2018/11/25

Puikūs instruktoriai visada paaiškinantys ką ir kaip reikia daryti. Jei reikės, tikrai ramiai, nepykdami pakartos kelis kartus. Rekomenduoju!

2018/11/20

Labai saunus instruktoriai kurie nemokina nereikalingu dalyku. Viska isaiskina teisingai ir aiskiai kad suprastu kiekvienas pradedantysis vairuotojas. Tikrai labai didelis dekuj jiem uz ju atlikta darba, pats didziausias RESPECTAS.

2018/11/19

Labai gera mokykla tikrai rekomenduoju nepasigailesit instruktroriai labai geri pajuokaujantys gerai ismoko tiek teorijos tiek praktikos lankstus grafikas.

2018/11/17

Puiki mokykla, su linksmais ir visada patariančias instruktoriais, rekomenduoju!

2018/11/14

Mokykla tikrai gera. Puikiai paruošia mokinius. Mokytojai nuostabūs, linksmi. Tikrai rekomenduoju pasirinkti šitą vairavimo mokyklą.

2018/11/07

Mokykla paliko labai gerus ispudžius. Malonus instruktoriai, gerai išaiškina taisykles, klaidas bei klausimus kuriuos tu gale turėti. Tikrai rekomenduoju šią mokyklą pradedantiems vairuoti.

2018/11/07

Išmokė per 2 papildomas pamokas, kiek mano vairavimo mokykla per 15 nesugebejo! Instruktorius Mantvydas tiek suteike naudingos informacijos! Po pamokos iskart islaikiau regitroj!Super!

2018/10/19

Jei iš naujo reikėtų rinktis vairavimo mokyklą, rinkčiausi tik Automotorea. Instruktoriai visiški geriečiai, atsižvelgia į išsakytą nuomonę, kantriai, ramiai išsako klaidas iš kurių ne visada pasimokai ir pastoviai jas darai, tačiau jie vis turi kantrybės ramiai į tai reaguoti. Gerai, kad teko pavažinėti su dviem skirtingom mašinom.
Pagrindinės vairavimo mokymosi taisyklės atskleisti negaliu, sužinosite nuėję pas instuktorių Renatą, tačiau kad reikia kvėpuoti, šypsotis ir rodyti posūkius - šiuos dalykus visuomet noriai, ramiai ir su šypsena primindavo instruktorius Renatas, nes kvėpuoti tikrai įmanoma pamiršti, ypač kai pirmus kartus sėdi už vairo.... AČIŪ!!! Rekomenduoju visiems! :)

2018/10/12

Gan griežtoki instruktoriai, tačiau puikiai išmoko, pastebi klaidas ir puikiai paruošia egzaminui ir jo tvarkai. Super

2018/09/30

Rekomenduoju!!! Pradedančiajam vairuotojui labai svarbu sudėti teisingus pagrindus, o vėliau tik praktikos klausymas. Tad teisinga pradžia lemia- mano atvėju - regitros vairavimo egzamino išlaikymą iš pirmo karto ;) Savo srities profesionalai, instruktoriai Renatas ir Mantvydas paruoš tave, būsimas kleve, ne tik egzaminui, bet ir realiam kasdieniniam vairavimui. O egzamine jausies užtikrintas ir ramus , kas egzaminatoriams irgi daug ką pasako ;) Taigi 100% rekomenduoju ;)

P.S.: apie kažkokius rėkimus, stresines situacija, ar ,kad instruktoriai nuolat kalbėtų telefonu kai pamoka vykstą šiuo atvėju nieko panašaus nebuvo ,man čia tik legenda, kurią pasakoja kitas mokyklas baigę klevai :))))

2018/09/29

Puiki vairavimo mokykla, labai vertinu instruktoriaus kantrumą ir profesionalumą.

2018/09/28

Mantvydas yra puikus instroktorius, gerai paruošia regitros vairavimo egzaminui!

2018/09/20

Puiki mokykla. Teorija dėstoma įdomiai,pamokos tikrai naudingos. Instruktoriai labai kantrūs, išmoko ne tik vairuoti,bet ir saugiai jaustis kelyje. Ačiū Jums už kantrybę ir žinias!!!

2018/09/20

Noriu tikrai 100% padėkoti mokyklai už puiku pasiruošimą egzaminui bei vairavimui realiam eisme! Instruktoriai su visa pagarba bei supratingumu išmokins vairuoti tikrai KIEKVIENA atėjusi!!! Visada malonu buvo ateiti tiek į teorojos paskaitas tiek į vairavimo pamokas!!!! Visada t trauka geros nuotaikos! Instruktoriai palaiko kiekviename žingsnyje!!! Ačiū jums labai! Vairavimo egzaminas išlaikytas iš pirmo karto ir be jokio streso!!!!! Kas labai svarbu vairavimo pamokos vyksta visame mieste ir ypatingas dėmesys atkreipiamas į Regitros maršrutus! Automobiliai identiškos kaip ir Regitroje, todėl atėjus į egzamina streso nelieka!

2018/09/15

Ko gero pati profesionaliausia mokykla Vilniuje!Noriu labai labai padėkoti Jums už puiku vairavimo kursą!!!! Jūsų komanda Renatas ir Mantvydas puikus instruktoriai, siekiantis 100% rezultato laikant egzamina!!!! Jus patys geriausi!!!! Vairavimo egzaminas išlaikytas iš pirmo karto!!! Visa laiką į pamokas eiti buvo gera!!!! AČIŪ JUMS!!!!

2018/09/01

Ko gero viena geriausių vairavimo mokyklų Vilniuje, egzamimas regitroje išlaikytas iš pirmo karto, instruktorius Renatas buvęs autobuso vairuotojas, tad vargu ar pavyks surasti labiau patyrusį vairavimo instriuktorių žinantį visus eismo mieste ir už jo ribų ypatumus, be to turintis gerą humoro jausmą, tad nuobodžiauti per teorijos pamokas tikrai neteks.

2018/08/27

Baigiau vairavimo kursus sioje mokykloje ir is pirmo karto islaikiau regitroje.Pati geriausia vairavimo mokykla su nuostabiausiu instruktorium Renatu.Puikiai paruosia,viska paaiskina,i Regitra nuejau laikyti egzamino nejausdama streso.Tikrai labai rekomenduoju☺️

2018/08/24

Buvau pasiėmusi papildomų vairavimo pamokų su instruktoriumi Mantvydu.
Tikrai nesu gabiausias žmogus vairavimui, užtrunka kol išmokstu, suprantu, labai nepasitikėjau savimi.
Mantvydas tikrai geras instruktorius, profesionalus, viską paaiškina, n-kartų gali tą patį paaiškinti ir parodyti, kol suprasi.
Mandagumas, kantrybė, profesionalumas, ruošia ne tik Regitros egzaminui, bet ir vairavimui po egzamino išlaikymo.
Į daug dalykų atkreipė dėmesį, davė naudingų patarimų, kas tikrai pravers ateityje.

Pliusas, kad buvo lengva užsirašyti, niekada neatšaukė ir nenukėlė vairavimo.
Visada laiku ir vietoj ir visą laiką kiek priklauso trukdavo pamoka (kitose mokyklose būna ir taip...)
Egzaminą po papildomų pamokų išlaikiau iš pirmo karto. O svarbiausia, kad tikrai esu pasiruošusi ir visiškai nebijau vairuoti savarankiškai. Ačiū!
Sėkmės darbuose ir linkiu toliau tobulėti!

2018/08/21

Puiki mokykla. Naudingos ir įdomios teorinės paskaitos, puikus paruošimas regitrai. Didelis ačiū instruktoriams už kantrybę ir paruošimą.

2018/08/08

Labai kompetentingi vairavimo instruktoriai. Lankiau papildomas pamokas pasiruošimui regitroje, tikrai rekomenduoju, viskas yra paaiškinama išsamiai.

2018/08/06

Puiki vairavimo mokykla. Įdomios teorijos pamokos su naudingais patarimais ateityje.
Instruktoriai profesionalūs, puikiai išmoko vairuoti. Mokomieji automobiliai tokie patys kaip ir Regitroje.
Rekomenduoju šią mokyklą, jeigu norite ne tik išlaikyti egzaminus, tačiau iš tikro išmokti vairuoti.
P.S. teorijos ir praktikos egzaminai išlaikyti iš pirmo karto.

2018/07/18

Puiki vairavimo mokykla. Teorijos ir praktinio vairavimo pamokos buvo įdomios bei naudingos. Labai ačiū instruktoriui Renatui už kantrybę ir pastabas. Rekomenduoju :)

2018/07/16

Malonus instruktoriai, mandagiai ir aiškiai išaiškina viską.

2018/07/11

Puiki mokykla, puikūs instruktoriai, labai gera atmosfera. Esu sužavėta! Buvo aiškiai ir išsamiai išdėstyta informacija, po kurios praktinė dalis sekėsi daug lengviau. Didelis ačiū nuostabiems instruktoriams :)

2018/07/08

Puiki mokykla! Puikūs, kantrūs ir profesionalūs vairavimo instruktoriai. Rekomenduoju visiems ir sėkmės darbuose:)

2018/07/04

Rekomenduoju! Teorijos pamokos su dėstytoju Adolfu yra įdomios,turiningos,aiškios.
Taip pat labai rekomenduoju šią mokyklą dėl kantrių ir profesionalių vairavimo instruktorių!!

2018/06/30

Viskas išlaikyta iš pirmo karto ir tik Jūsu mokyklos dėka. Ačiū Mantvydui, už kantrybę, nes su manim lengva tikrai nebuvo. Jūs patys geriausi! Sėkmės darbuose!

2018/06/09

Atėjau į vairavimo mokyklą nemokėdama automobilio net užvesti. Bet štai, po poros mėnesių jau laukiu savo teisių. Tiek teorijos, tiek praktikos egzaminai Regitroje išlaikyti iš pirmo karto. Puikus kolektyvas, puikus instruktoriai. Ypatingas ačiū instruktoriui Renatui. Sėkmės darbuose! :)

2018/05/26

Labai rekomenduoju! Puikus instruktoriai ir teorijos, ir praktinio vairavimo. Paruosia egzaminui greitai ir atsakingai. Labai kantrus ir pslaugus. Islaikiau is pirmo karto!

2018/05/24

Didelis ačiū instruktoriui Mantvydui! Pravažiuotos papildomos pamokos tikrai padėjo išlaikyti egzaminą iš pirmo karto! Labai džiaugiuosi kad jus radau! Ačiū! :)

2018/05/22

Ačiū 'Automotoeros kolektyvui!!! Teorijos dėstytojas Adolfas labai fainas, viską išaiškino iki smulkmenų. Instruktoriai Renatas ir Mantvydas tikri savo darbo profesionalai; ramūs, kantrūs, jei ko nesupranti, aiškins tol, kol suprasi.
Automobiliai KIA ir Toyota.Vairavimo aikštelė šalia Regitros, tai beveik visos pamokos vyko Regitros keliais, parkavimai taip pat.
Geriausi linkėjimai kolektyvui, rekomenduoju!

2018/04/07

Super instruktoriai. Išmoko gerai, draugiški ir kantrūs. Super rekomenduoju visiems!!!!:))

2018/03/24

Labai gera vairavimo mokykla. Ačiū instruktoriui Mantvydui, kuris puikiai žino savo darbą, viską iki smulkmenų paaiškina ir parodo. Vairavimo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto.

2018/03/24

Teorijos destitojas Adolfas,zmogus puikiai ismanantis savo darba.isaiskina teorija lengvai ir suprantamai,su givenimiskais ivikeis ir tikrom istorijom is vairavimo klaidu. Kas leidzia ne tik zinot taisikles atmintinai,bet ir suprasti logiskuma ir paprastuma tu taisikliu. Tas tikrai padeda laikant teoeijos ekzamina. Aciu ponas Adolfai

2018/03/21

labai didelis aciu instruktoriui Mantvydui egzaminas islaikitas is pirmo karto po keletos pamoku kartu su juom. Labai rekomenduoju!!!

2018/02/09

Egzaminas iš pirmo karto išlaikytas! Puikus instruktorius. Ačiū Mantvydui! Rekomenduoju visiems.

2018/02/02

Esu jau tai sakiusi gyvai, bet džiaugiuosi radusi Jus, labai man padėjote, Renatai:)

Didelis privalumas, jog turite skirtingus auto (tokius, kokius šiuo metu turi regitra), tai puiki praktika mokėti prisitaikyti prie įvairių automobilių. Egzamino metu Regitroje vairavau KIA ir buvau visiškai rami, jaučiau mašiną ir žinojau jos pajudėjimo subtilybes estakadoje. Egzaminas be streso ir kaip per sviestą, iš pirmo karto.

Ačiū už padrąsinimus eiti ir mėginti laikyti. Ačiū už patarimus, pastabas, malonią atmosferą ir profesionalumą.

Geriausi linkėjimai & sekmės darbuose!

2017/12/20

PUIKI vairavimo mokykla!! Pačioje pradžioje, man tikrai sunkiai sekėsi vairuoti, bet turėjau superini instruktoriu Renata :) ir nebuvo gėda ar nemalonu klausti vis to pačio klausimo, jis atsakydavo ramiai ir net vizuoliai parodydavo situacijas kelyje/aikštelėse. Instruktoriu taip pat turi puiki homoro jausma, ir galima pajuokauti, ir drąsiai jaustis pamokoje!
Beto mokykla neatsilieka nuo Regitros automobiliu, turi Tayota Auri ir Kia, kaip žinia dabar padaugėjo ,,kia" automobiliu, kurios truputį sunkesnės valdyti, ir dažniausiai lieka neišlaikyto egzamino priežastimi. Tai turėjau proga vairuoti abi mašinas ir apsiprasti su kiekviena. Abejoju ar kitose mokyklose yra tokias galimybės. Nes visgi neseniai pakeite automobilu iš fordo į kia.
Ir jeigu kam prireiktu vairavimo pamokėliu papildomu, drąsiai skambinkite! Garantuotai išmokys!
Superine mokykla!

2017/12/11

Visiem rekomenduoju šią mokyklą! Viską išlaikiau iš pirmo karto. Ačiū instruktoriui Renatui už kantrybę, aiškius paaiškinimus.

2017/12/05

Labai gerai vertinu šią vairavimo mokyklą.
Puiki praktika, nes gali mokytis ant kelių mašinų, išmoksti labiau prisitaikyti prie skirtingų automobilių.
Teko mokytis su abiem instruktoriais, abu labai geri, visada aiškiai paiškina įvairias situacija, netingi pakartoti dar karta jei nesupratai, turi humoro jausmą nėra baisu kažką pasakyti ar paklausti, labai komfortiškai jaučiausi mokindamasi vairuoti, visada prisitaiko prie laiko gali pasirinkti sau tinkamą!
Puiki mokykla, mašinos ir nuostabus instruktoriai! Džiaugiuosi pasirinkus būtent šią mokyklą!!!Visiem rekomenduoju!

2017/12/02

Esu labai patenkinta, kad pasirinkau mokyklą "Automotoera". Nuostabūs instruktoriai Mantvydas ir Renatas. Jų dėka išlaikiau visus egzaminus iš pirmo karto. Viską ramiai ir išsamiai išaiškina, taipogi didelis pliusas yra instruktorių lankstumas. Rekomenduoju tik šią mokyklą!

2017/11/27

Labai malonūs ir kantrūs instruktoriai. Kokybiškai, suprantamai ir be jokio streso. Didelis privalumas - instruktorių lankstumas. Paslaugos suteikiamos reikiamoje vietoje, reikiamu laiku. Rekomenduoju!

2017/11/09

Puiki mokykla, instruktoriai profesionalūs, kantrūs, malonūs, pamokų laiką derina pagal mokinių galimybes, taip pat mokykla turi automobilius tokius, kokiais Regitroje egzaminuoja. Egzaminą išlaikiau ir tikrai nesigailiu, kad pasirinkau "Automotoera".

2017/11/08

Puikus instruktorius: profesionalus, kantrus ir kupinas ramybės. Su juo nebaisu klysti, nėra įtampos. Visiems rekomenduoju ir rekomenduosiu!
Mėgavausi jo pamokomis.

Ačiu Jums labai.

Natalja

2017/10/21

Pasirinkimas vairavimo mokyklų yra tikrai labai didelis. Pasirinkau Automotoera vairavimo mokyklą ir tuom labai džiaugiuosi. Teorijos pamokos buvo labai idomios, naudingos ir išsamios. Suteikė man tikrai labai daug naudingų žinių. Instruktorius Renatas labai malonus, kantrus, ramus ir kvalifikuotas. Esu labai dėkinga šiai mokyklai išlaikius visus egzaminus iš pirmo karto. Malonus labai aptarnavimas, prisitaiko prie Jūsų galimybių. Rekomenduoja būtent šią mokyklą!

2017/10/19

Mokykla super! Šiuolaikiški instruktoriai. Paprasta susitart, prisitaiko prie jūsų galimybių. Viską išlaikiau is pirmo karto. :)

2017/10/14

Tikrai verta pasirinkti būtent šitą vairavimo mokyklą. Instruktorius Renatas yra pats ramiausias žmogus, kurį esu matęs. Jis įsijaučia į pradedančiojo vairuotojo psichologiją bei leidžia kurti pamokų grafiką atsižvelgus į mokinio dienotvarkę, o visa tai sąlygoja efektyvų mokymosi procesą. Per pamokas nagrinėjami visi įmanomi VĮ „Regitros“ maršrutai su aktualiausiais automobiliais.
Labai rekomenduoju.

2017/10/10

Kad ir kaip jūs ilgai ieškotumėt vairavimo mokyklos, bet žinau, kad atėję į "Automotoera" visi Jūsų lūkesčiai bus išpildyti. Tikrai nepasigailėsit, nes žmonės, dirbantys čia, yra savo srities specealistai, kurie man padėjo į visas teorijos ir praktikos žinias žiūrėti kitu kampu. :)

2017/09/18

Labai esu nusivylus instruktorium Renatu,su jo pamokom NIEKADA neislaikyciau vairavimo egzamino!!! Net marsrutus vazevomvisai ne tie kuriuos man rode kita instruktore.neysivaizduoju kaip jis dar "mokina" vairuoti....:(((((

2017/09/12

Dėkoju instruktoriui Renatui už kantrybę ir naudingus patarimus! Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą.

2017/08/11

Esu dėkinga Renatui! Puikus žmogus ir mokytojas, gerai išmoko vairuoti, kantrus, rekomenduoju tik jo mokyklą " Automotoera" Ačiū jums dar kartą ! Jūs nuostabus!

2017/08/11

Esu dėkinga instruktoriui Renatui. Be galo geras mokytojas! Gerai išmoko vairuoti, rekomenduoju tik šią mokyklą " Automotoera" ! Ačiū dar kartą Renatai! Jūs nuostabus mokytojas!

2017/08/09

Puiki vairavimo mokykla, geras paruošimas egzaminams Regitroje ir vairavimui realiame gyvenime. Patyręs ir profesionalus instruktorius Renatas.

2017/08/05

Kantrus, konkretus ir malonus instruktorius Renatas.

2017/08/05

Kantrus ir profesionalus instruktorius Renatas. Pamokos patiko ir buvo naudingos.

2017/07/31

Nuostabus instruktorius Renatas. Labai esu dėkinga už mokymus, kantrybe ir gerus vairavimo patarimus. Tikrai rekomenduoju šį nuostabų žmogų ir jo vaiarvimo mokyklą. Nenusivilsite. Linkiu didžiausios sekmės.

2017/07/22

Labai patenkintas šia automokykla. Instruktorius Renatas begalo kantrus ir ramus žmogus. Išsamiai ir aiškiai moko. Visada randa laiko pamokoms. Tai padėjo greitai ir sėkmingai išlaikyti egzaminus. Ačiū ir tikrai rekomenduoju

2017/06/14

Nuostabus instruktorius!
Išsamiai išaiškina viska, vairuoti ir klausyti pastabų yra smagu kai šalia mokina ponas Renatas! Visi patarimai ir pastabos buvo verti dėmesio,juk galutinis rezultatas - išlaikytas egzaminas išpirmo karto! :) Esu dėkingas mokyklai "Automotovera", darbuotojai kvalifikuoti,malonus aptarnavimas, moderni auto technika.

2017/06/09

Esu be galo dėkinga esu instruktoriui Renatui už vairuotojo pažymėjimą! Nebuvau apsigimusi vairuotoja, tad mokytis buvo nelengva. Tačiau instruktorius kantriai ir detaliai viską aiškindavo nors ir šimtajį kartą, skatindavo nenuleisti rankų kai norėdavau pasiduoti bei visada pasitikdavo su gera nuotaika. Egzaminą išlaikiau iš pirmo karto! :) :) :)

2017/06/06

Esu turėjusi tris instruktorius ir Automotoeros instruktorius Renatas buvo geriausias pasirinkimas. Kantrus, ramus, gražiai išaiškinantis ir išmokantis, toks kokio ir reikia kiekvienam. Labai siūlau šią mokyklėlę, jei norit išmokti gerai vairuoti.


Įvesti naują instruktorių


Mokyklos vairavimo instruktoriai: Mantvydas Usavičius Renatas Usavičius

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: Automotoera
  • Įmonės kodas: 304462509

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos