Automotoera vairavimo mokykla

164 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, B, Vilnius

  • Mokomieji: Toyota Auris, Kia Ceed, Ford Focus
  • Rygos g. 15, Vinlius
  • +370 60019180
  • info@automotoera.lt

Follow:

Atnaujinta: prieš 481 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Kainos:
B kategorija
Mokantis su grupe:
329 €

Su automatine pavarų dėže:
340 €

Eksternu (ruošiantis teoriją savarankiškai):
300 €

Papildomos vairavimo pamokos:

Papildomos praktinio vairavimo pamokos (mechaninė pavarų dėžė ir automatinė pavarų dėžė) kaina: 25  Eur. 
Kalbos: Lietuvių, Rusų

2020/09/15

Labai rekomenduoju šią mokyklą, nes puikiai paruošia egzaminams. Pati išlaikiau mokyklinį ir regitros egzaminus iš pirmo karto.

2020/09/15

Visiems rekomenduoju šią vairavimo mokyklą! Instruktoriai išmanantys savo darbą, kantrūs ir supratingi, gebantys paaiškinti daromas klaidas. Vairavimo metu tvyro jauki atmosfera, nejaučiama įtampa, vairuodama jaučiausi saugiai, be jokio papildomo streso ir be baimės suklysti! Ačiū Jums už supratingumą ir įgytą teisę vairuoti!

2020/09/12

Pati pasirinkau šią mokyklą dėl gerų įvertinimų, bet nesuprantu, kodėl jie tokie (gal dėl to, kad pabaigus mokytis vis prašo, kad parašytume gerą įvertinimą šitame puslapyje, bet tikrai to padaryti negaliu). Visų pirma, automobiliai netvarkingi, nešvarūs, sklando nemalonus kvapas. Instruktorius Mantvydas moko atsainiai, į daugumą mano klausimų nebuvo atsakyta, tiesiog ignoruojama, nes instruktoriui labiau rūpi naršyti telefone. Be to, nedėvėjo kaukės, nors tai privaloma, užsidėjo tik per mokyklinį egzaminą, kuris filmuojamas. Vėliau teko mokytis papildomai kitoje mokykloje, kur sužinojau, kiek daug dalykų man iš viso nebuvo paaiškinta arba buvau išmokyta visiškai neteisingai atlikti tam tikrus veiksmus ir reikėjo persimokyti. Netgi tam tikrose vietose važiuoti neteisingu greičiu pagal KET (arba tam tikrose vietose per pravažiavimus buvo pasakyta viršyti greitį, tik prisiminti to nedaryti per egzaminą). Egzaminą Regitroje išlaikiau iš pirmo karto tik dėl papildomų pamokų kitur. Be to, pamokoms buvau užrašoma retai, pradžioje vos po kartą per savaitę, tad užtrukau gan ilgai.

2020/09/05

Puiki automokykla su tikrai puikias instruktoriais! Ačiū!

2020/08/21

Instruktoriai kurie mokina iš širdies ir tikrai stengiasi kad viska išmoktumėte.

2020/08/20

Renatas yra nuostabus instruktorius. Tiek teorijos, tiek praktikos pamokos buvo informatyvios ir nenuobodžios, instruktorius padėjo ir puikiai paruošė egzaminams. Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą 100%

2020/08/03

Rekomenduoju šią mokyklą, profesionalūs mokytojai išmokys vairuoti 100%, tuo labiau mokymosi procesas bus linksmas ir nenuobodus, abudu mokytojai moka puikiai bendrauti ir pajuokauti, yra kantrūs. Didelis ačiū už vairavimo įgūdžius, Automotoera!

2020/07/22

Ačiū instruktoriui Mantvydui už kokybiškas, kryptingas ir kantrias pamokas! Išmokau ne tik manevrų, bet ir kaip/kada reaguoti į eismą ir pasitikėti savimi už vairo. Egzaminą išlaikiau iš pirmo karto! Rekomenduoju Automotoera kiekvienam :)

2020/07/10

Puikiausia mokykla! Teorijos pamokos informatyvios, dėstytojas kantrus ir šmaikštus, todėl laikas pamokose ištirpsta. Rekomenduoju vairavimo instruktorių Renatą, ypač tiems, kurie gyvena įsivaizduodami, kad vairavimas - misija neįmanoma. O dar mechaninę! Renatas yra mokytojas, kuris įžiebia mokiniui tikėjimą, nepavargsta aiškinti to paties šimtus kartų, nestokoja humoro jausmo, empatijos. Baimės išnyko ir drąsa vairuoti atsirado. Ačiū ačiū ačiū!!!

2020/07/09

Labai gera mokykla, instruktoriai puikiai išmano savo darbą ir labai gerai paruošia egzaminams. Dėl mokinių tikrai stengiasi, aiškina iki tol, kol tampa viskas aišku. Likau tikrai patenkinta šią vairavimo mokykla. Rekomenduoju!

2020/07/08

Tikrai puiki vairavimo mokykla. Abu instruktoriai tiek Renatas, tiek Matvydas begalo kantrūs, turintys puikų humoro jausmą savo srities profesionalai. Visada jaučiamas palaikymas streso būsenoje bei viso mokymosi metu. Visos daromos klaidos išsamiai paaiškinamos, atsakoma į visus iškilusius klausimus. Tiesiog pačios geriausios rekomendacijos. Didžiausios jums sekmės!

2020/07/08

Tikrai puiki vairavimo mokykla su profesionaliais instruktoriais. Abu instruktoriai tiek Renatas, tiek Mantvydas begalo kantrūs su puikiu humoro jausmu, savo srities profesionalai.. Visada jaučiamas palaikymas streso būsenoje viso mokymosi metu bei prieš egzaminus, visada išsamiai paaiškina daromas klaidas. Tik pačios geriausios rekomendacijos. Didžiausios jums sekmės!

2020/06/26

Gera mokykla, gerai išmokanti pradedančiuosiu vairuotojus, tikrai rekomenduoju!!

2020/06/18

Vairavimo studijoje "Automotoera" išties puiki atmosfera mokytis vairuoti. Instruktoriai kantrūs ir supratingi. Puikiai išdėsto daromas klaidas bei siekia mokinius paversti tikrai atidžiais ir gerais vairuotojais! Taip pat besimokydama tiek teorijos tiek praktikos patyriau labai smagių įspūdžių, kuriuos prisimindama nuoširdžiai džiaugiuosi pasirinkusi būtent šią mokyklą.

2020/06/18

Labai patiko mokymosi atmosfera, instruktoriai tikrai geranoriškai padeda, aiškiai išaiškina klaidas ir siekia kiekvienam mokiniui padėti kuo geriau įsilieti į judrias Vilniaus miesto gatves.

2020/06/12

Rekomenduoju šią mokyklą, nes instruktoriai turi geležinę kantrybę ir puikiai išmano savo darbą. Lengvai perteikia savo patirtį mažiau patyrusiems

2020/06/05

Labai profesionalus ir geras vairavimo instruktorius Mantvydas. Visada geros nuotaikos ir daug patarimu duodantis instruktorius.
Lankiau papildomas pamokas pasiruošimui regitroje, tikrai rekomenduoju.

2020/06/02

Labai gera mokykla, pukiai dėsto teorija, instruktorius Renatas labai suprantamai aiškina ir aptaria klaidas

2020/05/28

Tik patys geriausi atsiliepimai apie šią mokyklą! Didžiausias ačiū Mantvydui ir Renatui už sklandžias ir informatyvias pamokas :)

2020/05/28

Tik geriausi atsiliepimai apie šią mokyklą! Didelis ačiū Mantvydui ir Renatui už sklandžias ir informatyvias pamokas :)

2020/05/21

Puiki vairavimo mokykla su profesionaliais instruktoriais! Instruktorius Renatas labai gerai paruošė Regitros egzaminui. Visada punktualus, kantrus, puikiai išaiškina daromas klaidas, duoda naudingu patarimu ne tik Regitros egzaminui bet taipogi kasdienėms situacijom vairuojant.
Visiems rekomenduoju šia vairavimo mokykla!

2020/05/18

Patys geriausi instruktoriai! Kantrūs, nestokojantys humoro jausmo, žmogiski ir ismanantys savo darbą. Visi egzaminai išlaikyti iš pirmo karto, labai Jums ačiū. Ypatingai svarbu palaikymas streso būsenoj mokymosi proceso pradžioje ir prieš egzaminus. Atidumas ir lankstumas derinant praktikos laiką. Rinkausi instruktorių pagal draugų rekomendacijas ir taip pat rekomenduosiu visiems. Jūs nuostabūs, sekmės! :)

2020/05/15

Labai gera mokykla.Abu instruktoriai kantrus,malonus,gerai paaiskinantys.Pirma kart isvaziavus i gatve jautiesi saugiai.Puikiai parengia egzaminui.

2020/03/03

Renatas - puikus instruktorius! Labai darbštus ir kantrus žmogus. Išmoko vairavimo ir paaiškino visas darytas klaidas, kad jų galėčiau išvengti. Didelis ačiū! Rekomenduoju! :)

2020/02/27

Eidama į vairavimo mokyklą planavau rinktis eksterno kursą. Vis dėlto, nenusivyliau, kad pasirinkau ir teorijos pamokas - Renatas viską išaiškino nuo a iki z, tai nebuvo tik sausa teorija, buvome supažindinti ir kaip ją pritaikyti praktikoje, viskas pateikiama konkrečiais pavyzdžiais, kalba ne tik mokytojas, bet kviečiami dalyvauti ir visi - atsakinėti į klausimus bei juos kelti, spręsti realias situacijas kartu ir viskas buvo iškart paaiškinama. Nesigailiu, kad perėjau teorijos kursą - savarankiškai tiek tikrai nesužinosi ir neišmoksi.

Vairavimo pamokos kaip žmogui, kuris pirmąkart sėdo už vairo, prieš tai niekada to nedaręs buvo labai ramios ir be jokio streso, buvo atsakyta į visus iškilusius klausimus. Viskas išsamiai paaiškinama, kartu sprendžiamos situacijos, ne tik išgirsti padarytas klaidas, bet kartu jas analizuoji, kad to nekartotum - daug įvairių pamokų yra įstrigę galvoje ir kaskart vairuojant atsimenu jas bei taikau praktikoje. Mokytojai (tiek Mantvydas, tiek Renatas) yra išskirtinės kantrybės, turintys gerą humoro jausmą, ramūs ir profesionalūs, bei supratingi. Pirmus kartus vairuodama pati gan bijojau ir turėjau įvairių prisigalvojimų, tačiau po kelių praktikos pamokų jaučiausi patogiai ir į pamokas visuomet ėjau su malonumu.

Mantvydai ir Renatai, ačiū už kantrybę, ramybę ir profesionalumą!

2020/02/24

Puiki vairavimo mokykla! Instruktoriai kantrūs, punktualūs, padeda suprasti daromas klaidas ir ateityje jų išvengti, bei turi saikingą humoro jausmą, tad nuobodu taip pat nebūna. Rekomenduoju! :)

2020/02/16

Instruktoriai buvo malonūs, tačiau ne itin gebantys išmokyti.

2020/02/13

Esu labai patenkinta atradus šią mokyklą. Viskas idealu! Jei norima tikrai gerai išmokti vairuoti tai tik čia. Labai didelis ačiū Mantvydui!

2020/02/12

Puiki vairavimo mokykla. Profesionalus instruktoriu darbas padejo man lengvai perprasti vairavimo subtilybes, visi mano uzduoti klausimai buvo aiskiai atsakyti, sios mokyklos deka prie vairo jauciuosi uztikrintai.

2020/02/07

esu labai patenkinta, mokymo kokybe puiki, atejusi is kitos mokyklos cia gavau daug naudingu patarimu, papildomu pamoku sioje mokykloje deka sugebejau islaikyti regitros egzamina!

2020/02/05

Mokymo kokybė labai gera, instruktorius paaiškina, nesinervuoja, nevėluoja, stengiasi padėti kai nesigauna ko nors padaryti. Ačiū instruktoriui Mantvydui už kantrybę.

2020/02/04

Puiki vairavimo mokykla!!! ir geri jos instruktoriai. Rekomenduoju visiem :)

2020/01/29

Džiaugiuosi, kad pakeičiau mokyklą į automotoera. Čia nėra jokių nesamonių kaip nuolatiniai mokytojo vežiojimai "pa delam", nesugebėjimas normaliai mokyt nes telefonu šneka visa pamoka, vėlavimai ir pertraukėlės po 15min.

Čia viskas profesionaliai ir tvarkingai. Prasideda ir baigiasi laiku ir tvarkingai. Taigi perėjus į šią mokyklą regitros egzaminą išlaikyt jau nebuvo labai sunku.

Mantvydas yra super geras mokytojas - aiškiai paaiškina klaidas, viską parodo ir išdėsto, jaučaisi kad jam nėra p*** kaip kitose kai kuriose mokyklose. Viskas tikrai profesionalu. Ačiū jam ir tikrai rekomenduoju šią mokyklą ir Mantvydą. Nenusivilsit.

2020/01/28

Puiki automokykla su tikrai puikiais instruktoriais. Labai ačiū instruktoriams už geležinė kantrybė!

2020/01/24

Didelis ir nuoširdus ačiū šios vairavimo mokyklos instruktoriams Renatui ir Mantvydui! Iki mokymosi pradžios man nebuvo tekę savarankiškai vairuoti, jaučiausi nedrąsiai, kilo daugybė klausimų. Šių instruktorių kantrybės, supratingumo bei tolerancijos dėka ,,susidraugavau" su automobiliu, o vairavimo pamokos neprailgdavo dėl instruktorių geros nuotaikos ir sveiko humoro jausmo. Rekomenduoju ir Jums!

2020/01/23

Didelis ir nuoširdus ačiū šios vairavimo mokyklos instruktoriams Renatui ir Mantvydui! Iki mokymosi pradžios man nebuvo tekę savarankiškai vairuoti, jaučiausi nedrąsiai, kilo daugybė klausimų. Šių instruktorių kantrybės, supratingumo bei tolerancijos dėka ,,susidraugavau" su automobiliu, o vairavimo pamokos neprailgdavo dėl instruktorių geros nuotaikos ir sveiko humoro jausmo.

2020/01/13

Puiki vairavimo mokykla! Tik geriausi atsiliepimai. Ačiū instruktoriui Renatui už suteiktas žinias, naudingus patarimus ir įgytus įgūdžius. Geriausi linkėjimai ir sėkmės darbuose!

2020/01/03

Nuostabus instruktoriai. Islaikyta is pirmo karto!!! Sekmes darbuose!!

2019/12/17

Turėjau patirtį su kitom mokyklom, taigi drąsiai galiu pasakyti, kad ši mokyklą labai patiko. Instruktoriai nuostabus, perėjom kursą greitai, o kas dar svarbiau efektyviai. Labai aiškiai duos suprasti, kaip elgtis eisme, jeigu nesigaus suprasti - galit patikėti, kad ras būda, kad isimintumet visam gyvenimui. 5/5 pagal punktus:
Kokybė
Greitis
Kaina

Visiems patariu

2019/12/14

Labai gera mokykla, rekomenduoju!!!

2019/12/10

Didžiausia rekomendacija Automotoera mokyklai ir nuostabiems,profesionaliems ir svarbiausia kantriems instruktoriams Renatui ir Mantvydui. Puikiai , aiškiai ir su pavyzdžiais pateikta teorinė dalis įsiminė labai greitai. Praktinės vairavimo pamokos prasidėjusios su nepasitikėjimu, baime labai greitai tapo puikia pramoga, malonumu .Niekada negalvojau, kad man gali pavykti ir patikti vairuoti, o štai esu jau kuris laikas puiki vairuotoja.Nedvejodama rekomenduoju rinktis visiems šią mokyklą. Linkiu sėkmės ir tik pirmyn!

2019/12/07

Rekomenduoju šią mokyklą, tik geriausi atsiliepimai. Abu instruktoriai, tiek Mantvydas, tiek Renatas puikūs savo srities specialistai, kurių dėka vairavimo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto.

2019/12/03

Jei ieškote vairavimo mokyklos, rekomenduoju patikėti čia paliktais atsiliepimais ir nedvejojant užsiregistruoti į vairavimo kursus šioje mokykloje.
Instruktoriai Mantvydas ir Renatas labai profesionalūs savo srities specialistai. Kantrūs, ramūs, kultūringi, dėmesingi, atsakingi, besidalinantys žiniomis ir patirtimi, o kai reikia - labai sveikai griežtesni, kad sutelktų dėmesį į problemines vietas.
Patarimai pateikti su šmaikščiomis asociacijomis, labai lengvai įsitvirtino atmintyje ir vairavimas iš baubo kaskart tapo vis didesniu malonumu.
Kuo dideliausios sėkmės mokyklai ir instruktoriams. AČIŪ Jiems.

2019/11/30

Labai esu dėkingas "Automotoera" instruktoriams Mantvydui ir Renatui už kantrybę ir supratingumą. Pamokos niekada neprailgdavo, ačiū už naudingus patarimus parkuojantis, darant kitus pratimus ir vairuojant įvairiomis oro bei eismo sąlygomis. Profesionalūs instruktoriai išmokino vairuoti nuo nulio ir davė puikią pradžią įsijungti prie vairuotojų būrio. Egzaminai išlaikyti iš pirmo karto.

2019/11/28

Vienintelis instruktorius su kuriuo nėra jokios įtampos. Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę turėti pamoką su juo.
Ačiū instruktoriau, Mantvydai!

2019/11/26

Puiki mokykla, puikūs instruktoriai! :)

2019/11/25

Labai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą! Likau patenkinta instruktoriumi ir dėstoma medžiaga, bei jos pateikimu!
Instruktorius Renatas - ramus, atidus, sugebantis paaiškinti paprastai ir suprantamai. Atsidavęs ir mylintis savo darbą profesionalas. Geležinės kantrybės ir labai taktiškas, sąžiningai išnaudoja visą pamokoms skirtą laiką. Rekomenduoju!

2019/11/23

Puikūs instruktoriai, su kuriais važiuojant nejauti jokio streso, aiškiai ir kantriai paaiškina visas daromas klaidas. Naudingais patarimais paruošia ne tik Regitros egzaminui, bet ir realiam gyvenimui.

2019/11/19

Nuostabi vairavimo mokykla ir abu instruktoriai Mantvydas ir Renatas. Padarius klaidą, ramiai paaiškina, pataria ką patobulinti, žino visas Regitros egzaminų ypatybes. Po praktikos kursų jaučiuosi labai užtikrintai už vairo, nors pradėjau neturėdamas jokios patirties. Tai nebūtų įmanoma be šių nuostabių instruktorių pagalbos! Ačiū!

2019/11/11

Puiki vairavimo mokykla ! Labai nuoširdūs, draugiški instruktoriai. Ypatingai Ačiū Renatui, kuris visada vairuojant suteikdavo pozityvumo, kad ir kas nepasisekdavo. Labai kantrus, šiltas, linksmas žmogus. Buvo labai smagu bendrauti, juoktis vairuojant, kas atrodydavo taip sudėtinga. Ir svarbiausia davė tokių patarimų, kad pavyko išlaikyti iš pirmo karto ! Tik didelės sėkmės Jums ! O visiems rekomenduoju šią mokyklą, pati labai džiaugiuosi pasirinkusi ! :)

2019/11/07

Pasirinkau "Automotoera" vairavimo mokyklą ir tuom labai džiaugiuosi. Teorijos dėstytojas aiškiai ir suprantamai išdėsto teorinę dalį. Vairavimo instruktoriai Mantvydas ir Renatas yra profesionalūs savo srities specialistai.
Instruktorius Mantvydas, sutikdavo visada su šypseną, noriai konsultuodavo visais rūpimais klausimais bet kuriuo paros metu. Visada prisiminsiu šį nuostabų žmogų, kuris išmokė mane vairuoti nuo nulio.
Abiems instruktoriams esu be galo dėkinga už mokymus, kantrybę ir gerus vairavimo patarimus.
Tariu, Jums, nuoširdų AČIŪ!
Rekomenduoju visiems, norintiems išmokti vairuoti!!!!

2019/10/22

Labai noreciau padekoti "Automotoera" instruktoriams Renatui ir Mantvydui! Tai yra zmones, kurie ismoke mane nebijoti sesti prie vairo, ismoke ivairiausiu parkavimo gudrybiu, buvo labai tolerantiski, nuosirdus ir kantrus, kentejo visus mano nuosmukius ir labai ramiai aiskindavo dar daug kartu! Esu beprotiskai dekinga, kad BUTENT JIE, ismoke mane visko, ko garantuoju, niekas kitas taip puikiai neismokytu! Visiems rekomenduoju ir visa laika rekomenduosiu tik sia mokykla!!!

2019/10/19

Labai kantrūs ir geranoriški intruktoriai. Rekomenduoju!

2019/10/02

Visiems rekomenduoju šią vairavimo mokyklą. Mokyklinį ir regitros egzaminus išlaikiau iš pirmo karto. Abu instruktoriai, Mantvydas ir Renatas, draugiški ir kantrūs, gero vairuotojo išugdymas jiems pirmoje vietoje. Dėkoju jiems už puikias pamokas. :)

2019/10/01

Tik patys geriausi atsiliepimai! Instruktoriai tiek Mantvydas tiek Renatas superiniai. Padarius klaida kantriai pasako ką blogai darai, ir pataiso o nerekia! Pačios dydziausios rekomendacijos!

2019/09/20

Puiki automokykla su tikrai puikias instruktoriais! Ačiū!

2019/09/11

Didelis ačiū mokyklai ir ypač instruktoriui Renatui už profesionaluma ir visada gerą nuotaiką. Pamokos padėjo ne tik išlaikyti vairavimo egzaminą iš pirmo karto, tačiau ir išmokti kaip teisingai elgtis kelyje. 100% rekomenduočiau šią mokyklą ir kitiems!

2019/09/10

Automotoera man pasiūlė pažįstama. Mantvydas dirba su tikslu paruošti 100% ir tai labai matosi! Nuostabus instruktorius! Išsamiai išaiškina viską, vairuoti ir klausyti pastabų yra smagu kai šalia mokina Renatas! Visi patarimai ir pastabos buvo verti dėmesio,juk galutinis rezultatas - išlaikytas egzaminas iš pirmo karto! Abudu instruktoriai yra kantrūs, ramūs, aiškiai išaiškinantys, toks kokio ir reikia kiekvienam. Labai siūlau šią mokyklą , jei norit ne tik išlaikyti iš pirmo karto bet ir išmokti gerai vairuoti.

2019/09/04

Mokymąsis šioje mokykloje buvo malonumas. Instruktoriai puikiai išmano visus vairavimo niuansus, o pamokos vyksta be jokio streso. Pabaigęs kursą eksternu jaučiausi tikrai tvirtai pasiruošęs, o laikydamas regitros egzaminą tuo tvirtumu įsitikinau. Ačiū :)

2019/09/02

Nuostabus mokytojai! Buvo vienas malonumas mokintis nepatiriant jokio streso. Rekomenduoju absoluciai visiems!

2019/08/25

Puikiai, išmokė ir paruošė sūnų tiek mokykliniam, tiek valstybiniam regitros egzaminui, kuris buvo išlaikytas iš pirmo karto. Mokymo proceso metu nuolat palaikė ryši, komunikavo su mokiniu, dalinosi pastabomis ir naujovėmis. Rekomenduoju.

2019/08/24

Puiki mokykla, instruktoriai ramūs ir daug ko pamoko, ko prireikia Regitroje. Nenustebau, kad Regitroje viskas pavyko iš pirmo karto.

2019/08/17

Didžiausias ačiū šiai vairavimo mokyklai ir abiems instruktoriams už geležinę kantrybę ir didžiules pastangas! Rekomenduoju visiems ,kas nori išmokti kokybiškai vairuoti ir nesibaiminti atsisėdus prie automobilio vairo Čia ne tik bus garantuota gera nuotaika, dalinami geri patarimai, važiavimas regitros maršrutais, tačiau bus sukurta ir puiki atmosfera, net ir stresinėse situacijose Labai labai ačiū Jums vyrukai ir sekmės darbeliuose!

2019/08/12

Džiaugiuosi, kad šioje mokykloje moko ne tik, kaip išlaikyti egzaminus, bet ir kaip ištikrųjų vairuojamas automobilis. Puikūs instruktoriai, (turintys geležinę kantrybę) gerai prižiūrėti ir puikiai tinkami automobiliai vairavimui, gera teorijos kokybė ir linksma atmosfera.
Skaitant apie tai ką rašo apie kitas mokyklas, ( tyčia sukerta, neturi laiko... prasta mokymo kokybė, ir t.t.) net keista nes besimokant niemo panašaus nebuvo, tad visiems rekomenduoju!

2019/08/12

Savo srities profesionalai, ačiū!

2019/08/11

Mokykla kuri nuosirdziai ruosia,pradedanti vairuotoja,valdyti transporto priemone,be streso ir klaidu.Padeka instruktoriui Renatui,uz pastangas ir kantrybe!

2019/08/05

Noriu padėkoti, nuostabiems instruktorias Renatui ir Mantvydui. Jų dėka, teorijos bei praktikos egzaminus išlaikiau iš pirmo karto. Tikrai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą, paruošia puikiai!

2019/07/31

Thank you for helping me. You are a good teacher after 3 attempts so today I passed my exam . I am very happy

2019/07/27

Labai gera mokykla, regitroj išlaikyta iš pirmo karto ! Instruktoriai nuostabus ! Siūlau kiekvienam !!!

2019/07/20

Automotoera atradau per rekomendacijas, po to, kai Draiveryje vargais negalais gal is 6 ar 7 karto islaikiau mokyklini, todel labai bijojau Regitros. Po papildomu pamoku Automotoeroje su Mantvydu ne tik islaikiau Regitra is 1karto, bet net gi sulaukiau egzaminuotojo pagyru del puikaus pasiruosimo! Mantvydas dirba su tikslu paruosti 100% ir tai labai matosi! Man ypac sunkiai sekesi parkavimas, todel Mantvydas ji net filmavo ir aiskino dar ir dar karta, kol supratau :) o egzamino isvakarese dar karta parode kritinius marsutus! Rekomenduosiu sia mokykla visiems, kas ateityje girdesiu, kad nori ismokti vairuoti ir busiu visiskai tikra, kad rekomenduoju teisingai! Sekmes darbuose ir susitiksim kelyje!!!

2019/07/13

Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią mokyklą! Instruktoriai kantrūs ir ramūs, niekada nepakels balso, paaiškins viską kas neaišku, puikiai paruošia ne tik Regitros egzaminui, bet ir tolimesniam vairavimui duodami patarimų, o baimės su jais vairuoti - nėra. Kursų kainos nedidelės, o pamokų laiką suderinti nesunku. Ačiū!

2019/07/09

Ačiū labai už geras vairavimo pamokas. Kaina kursų labai gera, yra galimybė juos praeiti greitai ir jums patogiu laiku. Mašinos tos pačios kaip ir regitroje, o pasirenkami maršrutai atitinka regitros. Instruktoriai linksmi, niekada nepakelia balso, o visada viską paaiškina nors ir n-tąjį kartą. Visiem siūlau pasirinkti būtent šią vairavimo mokyklą !

2019/07/05

Labai dėkinga instruktoriams viską iššaiškina, padeda nebijoti. Pamokos buvo labai naudingos ir malonus. Džiaugiuosiu, kad pasirinkau šitą mokykla

2019/06/30

Mano istorija, kaip ir daugumos atsiliepimų skaitytojų, gali pasirodyti artima ir girdėta. Nusivylusi ankstesne vairavimo mokykla ir po beveik metų pertraukos vėl nutariau imtis vairavimo bei naujos mokyklos paieška. Tiek čia, tiek facebook'e atsakingai skaičiau atsiliepimus (visus iki galo), nors ir skeptiškai juos vertinau, kadangi maniau, kad juos rašo su mokykla artimais ryšiais susiję asmenys. Taip ir suradau AUTOMOTOERA: radau bene daugiausiai ir geriausių atsiliepimų apie mokyką bei instruktorius. Tą patį patvirtino ir buvusi šios mokyklos mokinė, tad išdrįsau surizikuoti ir aš. O dabar tą patį tvirtinu ir aš: tai Mokykla ir Instruktoriai iš didžiųjų raidžių, kurie su pedagogine meile daro viską ir įvairiais metodais, kad mokinys suprastų, įsisavintų ir praktiškai pritaikytų.
Tariu AČIŪ pačiam pačiausiam instruktoriui Renatui Usavičiui, kuris visad tikėjo mano galimybėmis išmokti vairuoti (kai dažnai ir pati abejodavau), už niekad nesibaigiančią kantrybę, profesionaliai ir žmogiškai išaiškintas daromas (galimas) klaidas bei geronoriškumą ir rūpestį mokant, kaip jas ištaisyti, o taip pat už kaskart geros nuotaikos kupinas pamokas.

2019/06/20

Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau Automotoera vairavimo mokyklą, kuri labai gerai moko vairuoti. Ačiū instruktoriams už kantrybę, gebėjimą suprantamai ir aiškiai išaiškinti kiekvieną situaciją, nuoširdų norą padėti! Esu pačios geriausios nuomonės apie šią mokyklą - rekomenduoju visiems!

2019/06/19

Labai esu dėkinga instruktoriams Renatui ir Mantvydui! Tik su jų kantrybe išmokau vairuoti. Dėkoju už suteiktas žinias ir įgytus įgūdžius. Labai rekomenduoju šią mokyklą!

2019/06/19

Esu begalo dėkinga instruktoriams Renatui ir Mantvydui! Be jų pastangų ir kantrybės nebūčiau išmokus taip gerai vairuoti. Didelis ačiū Jiems už suteiktas žinias ir perduotus įgūdžius.Visiems rekomenduoju šią mokyklą!

2019/06/03

Vairavimo pamokos buvo labai naudingos ir malonus. Mokytojus Renatas buvo yra labai kantrus ir gerai paruošia prieš regitros egzamina. Esu labai dekinga kad mokesiau vairuot su Renatu:)!

2019/05/29

Instruktorius Mantvydas geras instruktorius, gerai paaskina parkavima , padarytas klaidas, kantrus, mandagus, niekas nekelia balso :)

2019/05/18

Labai dėkoju instruktoriui Mantvydui!
Niekas iki šiol nesugebėjo taip aiškiai išaiškinti parkavimosi principų, ten visada susikirsdavau.
Pakeičiau net kelias vairavimo mokyklas, ir galiausiai visai netyčia atradau šį instruktorių! Gerų FB atsiliepimų vedina sutariau dėl pamokų, ir likau labai maloniai nustebinta. REKOMENDUOJU!
AČIŪ!!!

2019/05/17

Puiki mokykla ir puikūs instruktoriai, turintys daug kantrybės ir noro išmokyti!

2019/05/10

Took a lesson to familiarize myself with the roads in Lithuania. Instructor was very patient and knowledgeable with good communication skills. Would highly recommend to anyone.

2019/04/27

Ačiū labai šiai vairavimo mokyklai už puikias vairavimo pamokas.Instruktorius Renatas suteikia visas galimybes vairuoti tada,kada nori,pamokos yra nekeliančios streso,yra duodami labai aiškūs ir lengvi patarimai važiavime,parkavime.Ši mokykla pasižymi tuo,kad ji tikrai nori išmokyti mokinius puikiai vairuoti,nenori pasipelnyti iš mokiniú.Kursu kokybė labai gera,o kaina tikrai maža.Ačiū labai už išmoktas pamokas :)

2019/04/18

Profesionalūs instruktoriai ir įranga, puikiai viską iššaiškina ir padeda!

2019/04/18

Profesionalūs instruktoriai ir įranga, puikiai viską iššaiškina ir padeda, nuostabi mokykla!

2019/04/14

Выражаю благодарность инструкторам за дружелюбность, отзывчивость и терпение. Очень даволен обучением, всегда разьяснят все возможные ситуации на дороге. Рекомендую всем!

2019/04/13

Ačiū Mantvydui ir Renatui už tikslingas vairavimo pamokas sukoncentruotas į tik mokinį. Linkiu sėkmės šioje veikloje ateityje

2019/03/29

nežinau kaip dėkoti instruktoriui Mantvydui už tai, kad kentėjo visus mano nuosmukius ir 100-tą kartą pasikartojančias klaidas, bet išmoko vairuoti taip gerai, kad net Regitros instruktorius po egzamino pagyrė, kad retas koks taip puikiai vairuoja :)
niekados nemaniau, kad mano svajonė vairuoti išsipildys, bet tai įvyko
aiškino viską po kelis kartus, nes pradėjome nuo nulio, bet po kiekvienos pamokos jaučiau, kad progresas tikrai yra
sakau didelis AČIŪ, nes prieš tai mokiausi kitoje vairavimo mokykloje, bet dabar jeigu turėčiau rekomenduoti, tai tik šią mokyklą, o jeigu norite dar ir faino instruktoriaus - tai Jums pas Mantvydą :)

2019/03/21

Aukštos klasės vairavimo mokykla! Į šią vairavimo mokyklą atėjau neturėdama net menkiausios patirties prie vairo, tačiau instruktoriams tai buvo ne bėda. Nuo pat pirmos pamokos gavau begalę naudingos informacijos ir patarimų. Pamokų metu instruktoriai ramiai ir suprantamai išaiškina tavo klaidas ir pataria kaip reiktų elgtis iškilusioje situacijoje. Rezultatas: visi egzaminai išlaikyti iš pirmo karto! Labai džiaugiuosi, kad viskas taip puikiai pavyko ir esu begalo dėkinga instruktoriams Mantvydui ir Renatui už kantrybę bei kokybiškas pamokas. Vienareikšmiškai 10/10!

2019/03/18

Norėčiau padėkoti instruktoriui Renatui. Labai profesionalus tiek iš vairavimo pusės, tiek ir iš pedagoginės. Per visas vairavimo pamokas nei karto neprarado kantrybės. Be to, labai punktualus ir patikimas. Labai rekomenduoju!

2019/03/15

Automotoera Vairavimo mokykla buvo geriausias mano pasirinkimas, keičiant mokykla. Instruktorius Renatas yra kantriausias , ramiausias žmogus kokį esu sutikusi. Viską išaiškina detaliausiai ir jei reikia pakartoja nors ir šimtą kartu. Rekuomenduoju šia mokykla visu tūkstančių procentu ir pasirinkę ją jus tikrai nepasigailėsite, o tapsite puikiu vairuotoju.

2019/03/07

Puiki mokykla. Labai gerai moko vairuoti. Instruktoriai labai kantrūs ir malonūs.

2019/02/21

Rekomenduoju šią mokyklą, nes instruktoriai šaunūs bei išmanantys savo darbą, pastebi menkiausias tavo klaidas ir jas detaliai išaiškina :)

2019/02/06

Puikūs, nuoširdūs bei geležinę kantrybę turintys instruktoriai!

2019/01/23

Atėjus iš kitos vairavimo mokyklos nepasigailėjau. Pamokos visada vykdavo laiku ir tiek kiek turi trukti pamoka. Nei viena minutė nebuvo neišnaudota kavos pertraukėlėms ar kažkam panašaus. Visada aiškiai paaiškina padarytas klaidas, pataria ką reiktu daryti, kad jų išvengti. Kai galvojau, kad vairuotojo pažymėjimas yra ne man skirtas, visada sulaukdavau padrąsinimo, nes kaip Mantvydas sakydavo „vaikščioti irgi ne iš pirmo karto išmokom. Ėjom griuvom stojomės ir vėl bandėm eiti“ su vairavimu tas pats, tik praktikos ir įdėto darbo pagalba viskas ateina su laiku. Regitros egzaminą laikiau pasitikėdama savimi, nes važinėjau jau man žinomais keliais kas suteikė šiek tiek daugiau drąsos. Parkavimus irgi paaiškina tiksliai su visais atstumais. Kokiais atstumais reikia užbaigti parkavimosi pratimą, kad negauti nekritinės arba kritines klaidos. Rekomenduočiau šią vairavimo mokykla ir kitiems. Nes šios mokyklos kolektyvas įdeda daug darbo į tai, kad žmogus kelyje jaustųsi komfortiškai ir saugiai. Ir pabaigai pasakysiu tik viena pigi kaina ne visada būna kokybiška, o tik vėliau tai supratus pradedame ieškoti kokybės kuria radau šioje vairavimo mokykloje.

2019/01/23

Tikrai viena iš pigiausių Vilniaus vairavimo mokyklų, o kokybė niekuo neprastesnė. Puikūs instruktoriai, noriai padeda, paaiškina, automobiliai patogūs, visai tokie patys kaip regitroj, taigi laikydami egzaminą regitroj būsit pasiruošę visiškai pilnai! Rekomenduoju!

2019/01/16

Labai šauni vairavimo mokykla. Nors teko pasiimti tik pora pamokų, bet spėjau atsiminti viską ko reikia norint išlaikyti egzaminą. Sėkmės jums ateityje!

2019/01/03

Kantrūs instruktoriai, viska paaškina kas negerai,ka reikią daryti kitaip, nieks nešaukia. Kolektyvą sudaro tikrai geri savo srities specialistai.

2018/12/28

Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą. Puikūs instruktoriai Mantvydas ir Renatas. Instruktoriai gerai išmano savo darbą, puikiai paaiškina tai ką reikia žinoti apie automobilį, jo gabaritus parkuojantis ir pan., gerai paruošia ne tik regitros vairavimo egzaminui, bet ir realiam vairavimui gatvėse. Puikus kainos ir kokybės santykis.

2018/12/20

Didelis ačiū instruktoriams Renatui ir Mantvydui už nuoširdžią pagalbą ruošiantis regitros egzaminams!

2018/12/15

Labai dėkoju instruktoriui Renatui už pačias geriausias pamokas. Labai kantrus ir profesionalus instruktorius, su kuriuo pamokos niekada neprailgdavo ir kas kart išeidavau su gera nuotaika. Kiekvieną pamoką išmokdavau daug naujo, nes instruktorius visada paaiškina detaliai,kaip atlikti pratimus, kokių klaidų nedaryti ir kaip valdyti mašiną. Po pertraukos ir po 10 papildomų pamokų jau galiu džiaugtis teisėmis! Sėkmės šiai mokyklai ir toliau.

2018/12/14

Renatas labai geras instruktorius, detaliai aiškina, kantrybė auksinė, pamokose niekada nestigo geros nuotaikos ir malonaus mokymosi. Visada paaiškindavo naudingai, kad ir koks klausimas bekiltų ir kaip tiktai įmanoma. Pamokos buvo labai naudingos, netgi išsilaikius teises, jeigu reikės, nedvejosiu grįžti pasigerinti savo įgūdžių. Stipriai dėkoju ir rekomenduoju rinktis šią mokyklą ateities vairuotojams! Geresnio mokytojaus ir nesitikėčiau. :)

2018/12/14

Labai gera mokykla tikrai rekomenduoju nepasigailesit instruktroriai labai geri pajuokaujantys gerai ismoko tiek teorijos tiek praktikos lankstus grafikas.

2018/12/06

Esu begalo dėkinga vairavimo mokyklai ir instruktoriui Renatui, išmokino visus niuansus, kaip parkuotis, kaip elgtis gatvės situacijose. Instruktorius labai ramus ir taktiškas, tikrai turintis kantrybės aiškinti daug kartų. 10 papildomų pamokų, nes tikrai daug ko nemokėjau ir regitros praktikos egzaminas išlaikytas iš pirmo karto. Didžiausios sėkmės ir kantrybės jūsų vairavimo mokyklai!!!

2018/11/25

Puikūs instruktoriai visada paaiškinantys ką ir kaip reikia daryti. Jei reikės, tikrai ramiai, nepykdami pakartos kelis kartus. Rekomenduoju!

2018/11/20

Labai saunus instruktoriai kurie nemokina nereikalingu dalyku. Viska isaiskina teisingai ir aiskiai kad suprastu kiekvienas pradedantysis vairuotojas. Tikrai labai didelis dekuj jiem uz ju atlikta darba, pats didziausias RESPECTAS.

2018/11/19

Labai gera mokykla tikrai rekomenduoju nepasigailesit instruktroriai labai geri pajuokaujantys gerai ismoko tiek teorijos tiek praktikos lankstus grafikas.

2018/11/17

Puiki mokykla, su linksmais ir visada patariančias instruktoriais, rekomenduoju!

2018/11/14

Mokykla tikrai gera. Puikiai paruošia mokinius. Mokytojai nuostabūs, linksmi. Tikrai rekomenduoju pasirinkti šitą vairavimo mokyklą.

2018/11/07

Mokykla paliko labai gerus ispudžius. Malonus instruktoriai, gerai išaiškina taisykles, klaidas bei klausimus kuriuos tu gale turėti. Tikrai rekomenduoju šią mokyklą pradedantiems vairuoti.

2018/11/07

Išmokė per 2 papildomas pamokas, kiek mano vairavimo mokykla per 15 nesugebejo! Instruktorius Mantvydas tiek suteike naudingos informacijos! Po pamokos iskart islaikiau regitroj!Super!

2018/10/19

Jei iš naujo reikėtų rinktis vairavimo mokyklą, rinkčiausi tik Automotorea. Instruktoriai visiški geriečiai, atsižvelgia į išsakytą nuomonę, kantriai, ramiai išsako klaidas iš kurių ne visada pasimokai ir pastoviai jas darai, tačiau jie vis turi kantrybės ramiai į tai reaguoti. Gerai, kad teko pavažinėti su dviem skirtingom mašinom.
Pagrindinės vairavimo mokymosi taisyklės atskleisti negaliu, sužinosite nuėję pas instuktorių Renatą, tačiau kad reikia kvėpuoti, šypsotis ir rodyti posūkius - šiuos dalykus visuomet noriai, ramiai ir su šypsena primindavo instruktorius Renatas, nes kvėpuoti tikrai įmanoma pamiršti, ypač kai pirmus kartus sėdi už vairo.... AČIŪ!!! Rekomenduoju visiems! :)

2018/10/12

Gan griežtoki instruktoriai, tačiau puikiai išmoko, pastebi klaidas ir puikiai paruošia egzaminui ir jo tvarkai. Super

2018/09/30

Rekomenduoju!!! Pradedančiajam vairuotojui labai svarbu sudėti teisingus pagrindus, o vėliau tik praktikos klausymas. Tad teisinga pradžia lemia- mano atvėju - regitros vairavimo egzamino išlaikymą iš pirmo karto ;) Savo srities profesionalai, instruktoriai Renatas ir Mantvydas paruoš tave, būsimas kleve, ne tik egzaminui, bet ir realiam kasdieniniam vairavimui. O egzamine jausies užtikrintas ir ramus , kas egzaminatoriams irgi daug ką pasako ;) Taigi 100% rekomenduoju ;)

P.S.: apie kažkokius rėkimus, stresines situacija, ar ,kad instruktoriai nuolat kalbėtų telefonu kai pamoka vykstą šiuo atvėju nieko panašaus nebuvo ,man čia tik legenda, kurią pasakoja kitas mokyklas baigę klevai :))))

2018/09/29

Puiki vairavimo mokykla, labai vertinu instruktoriaus kantrumą ir profesionalumą.

2018/09/28

Mantvydas yra puikus instroktorius, gerai paruošia regitros vairavimo egzaminui!

2018/09/20

Puiki mokykla. Teorija dėstoma įdomiai,pamokos tikrai naudingos. Instruktoriai labai kantrūs, išmoko ne tik vairuoti,bet ir saugiai jaustis kelyje. Ačiū Jums už kantrybę ir žinias!!!

2018/09/20

Noriu tikrai 100% padėkoti mokyklai už puiku pasiruošimą egzaminui bei vairavimui realiam eisme! Instruktoriai su visa pagarba bei supratingumu išmokins vairuoti tikrai KIEKVIENA atėjusi!!! Visada malonu buvo ateiti tiek į teorojos paskaitas tiek į vairavimo pamokas!!!! Visada t trauka geros nuotaikos! Instruktoriai palaiko kiekviename žingsnyje!!! Ačiū jums labai! Vairavimo egzaminas išlaikytas iš pirmo karto ir be jokio streso!!!!! Kas labai svarbu vairavimo pamokos vyksta visame mieste ir ypatingas dėmesys atkreipiamas į Regitros maršrutus! Automobiliai identiškos kaip ir Regitroje, todėl atėjus į egzamina streso nelieka!

2018/09/15

Ko gero pati profesionaliausia mokykla Vilniuje!Noriu labai labai padėkoti Jums už puiku vairavimo kursą!!!! Jūsų komanda Renatas ir Mantvydas puikus instruktoriai, siekiantis 100% rezultato laikant egzamina!!!! Jus patys geriausi!!!! Vairavimo egzaminas išlaikytas iš pirmo karto!!! Visa laiką į pamokas eiti buvo gera!!!! AČIŪ JUMS!!!!

2018/09/01

Ko gero viena geriausių vairavimo mokyklų Vilniuje, egzamimas regitroje išlaikytas iš pirmo karto, instruktorius Renatas buvęs autobuso vairuotojas, tad vargu ar pavyks surasti labiau patyrusį vairavimo instriuktorių žinantį visus eismo mieste ir už jo ribų ypatumus, be to turintis gerą humoro jausmą, tad nuobodžiauti per teorijos pamokas tikrai neteks.

2018/08/27

Baigiau vairavimo kursus sioje mokykloje ir is pirmo karto islaikiau regitroje.Pati geriausia vairavimo mokykla su nuostabiausiu instruktorium Renatu.Puikiai paruosia,viska paaiskina,i Regitra nuejau laikyti egzamino nejausdama streso.Tikrai labai rekomenduoju☺️

2018/08/24

Buvau pasiėmusi papildomų vairavimo pamokų su instruktoriumi Mantvydu.
Tikrai nesu gabiausias žmogus vairavimui, užtrunka kol išmokstu, suprantu, labai nepasitikėjau savimi.
Mantvydas tikrai geras instruktorius, profesionalus, viską paaiškina, n-kartų gali tą patį paaiškinti ir parodyti, kol suprasi.
Mandagumas, kantrybė, profesionalumas, ruošia ne tik Regitros egzaminui, bet ir vairavimui po egzamino išlaikymo.
Į daug dalykų atkreipė dėmesį, davė naudingų patarimų, kas tikrai pravers ateityje.

Pliusas, kad buvo lengva užsirašyti, niekada neatšaukė ir nenukėlė vairavimo.
Visada laiku ir vietoj ir visą laiką kiek priklauso trukdavo pamoka (kitose mokyklose būna ir taip...)
Egzaminą po papildomų pamokų išlaikiau iš pirmo karto. O svarbiausia, kad tikrai esu pasiruošusi ir visiškai nebijau vairuoti savarankiškai. Ačiū!
Sėkmės darbuose ir linkiu toliau tobulėti!

2018/08/21

Puiki mokykla. Naudingos ir įdomios teorinės paskaitos, puikus paruošimas regitrai. Didelis ačiū instruktoriams už kantrybę ir paruošimą.

2018/08/08

Labai kompetentingi vairavimo instruktoriai. Lankiau papildomas pamokas pasiruošimui regitroje, tikrai rekomenduoju, viskas yra paaiškinama išsamiai.

2018/08/06

Puiki vairavimo mokykla. Įdomios teorijos pamokos su naudingais patarimais ateityje.
Instruktoriai profesionalūs, puikiai išmoko vairuoti. Mokomieji automobiliai tokie patys kaip ir Regitroje.
Rekomenduoju šią mokyklą, jeigu norite ne tik išlaikyti egzaminus, tačiau iš tikro išmokti vairuoti.
P.S. teorijos ir praktikos egzaminai išlaikyti iš pirmo karto.

2018/07/18

Puiki vairavimo mokykla. Teorijos ir praktinio vairavimo pamokos buvo įdomios bei naudingos. Labai ačiū instruktoriui Renatui už kantrybę ir pastabas. Rekomenduoju :)

2018/07/16

Malonus instruktoriai, mandagiai ir aiškiai išaiškina viską.

2018/07/11

Puiki mokykla, puikūs instruktoriai, labai gera atmosfera. Esu sužavėta! Buvo aiškiai ir išsamiai išdėstyta informacija, po kurios praktinė dalis sekėsi daug lengviau. Didelis ačiū nuostabiems instruktoriams :)

2018/07/08

Puiki mokykla! Puikūs, kantrūs ir profesionalūs vairavimo instruktoriai. Rekomenduoju visiems ir sėkmės darbuose:)

2018/07/04

Rekomenduoju! Teorijos pamokos su dėstytoju Adolfu yra įdomios,turiningos,aiškios.
Taip pat labai rekomenduoju šią mokyklą dėl kantrių ir profesionalių vairavimo instruktorių!!

2018/06/30

Viskas išlaikyta iš pirmo karto ir tik Jūsu mokyklos dėka. Ačiū Mantvydui, už kantrybę, nes su manim lengva tikrai nebuvo. Jūs patys geriausi! Sėkmės darbuose!

2018/06/09

Atėjau į vairavimo mokyklą nemokėdama automobilio net užvesti. Bet štai, po poros mėnesių jau laukiu savo teisių. Tiek teorijos, tiek praktikos egzaminai Regitroje išlaikyti iš pirmo karto. Puikus kolektyvas, puikus instruktoriai. Ypatingas ačiū instruktoriui Renatui. Sėkmės darbuose! :)

2018/05/26

Labai rekomenduoju! Puikus instruktoriai ir teorijos, ir praktinio vairavimo. Paruosia egzaminui greitai ir atsakingai. Labai kantrus ir pslaugus. Islaikiau is pirmo karto!

2018/05/24

Didelis ačiū instruktoriui Mantvydui! Pravažiuotos papildomos pamokos tikrai padėjo išlaikyti egzaminą iš pirmo karto! Labai džiaugiuosi kad jus radau! Ačiū! :)

2018/05/22

Ačiū 'Automotoeros kolektyvui!!! Teorijos dėstytojas Adolfas labai fainas, viską išaiškino iki smulkmenų. Instruktoriai Renatas ir Mantvydas tikri savo darbo profesionalai; ramūs, kantrūs, jei ko nesupranti, aiškins tol, kol suprasi.
Automobiliai KIA ir Toyota.Vairavimo aikštelė šalia Regitros, tai beveik visos pamokos vyko Regitros keliais, parkavimai taip pat.
Geriausi linkėjimai kolektyvui, rekomenduoju!

2018/04/07

Super instruktoriai. Išmoko gerai, draugiški ir kantrūs. Super rekomenduoju visiems!!!!:))

2018/03/24

Labai gera vairavimo mokykla. Ačiū instruktoriui Mantvydui, kuris puikiai žino savo darbą, viską iki smulkmenų paaiškina ir parodo. Vairavimo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto.

2018/03/24

Teorijos destitojas Adolfas,zmogus puikiai ismanantis savo darba.isaiskina teorija lengvai ir suprantamai,su givenimiskais ivikeis ir tikrom istorijom is vairavimo klaidu. Kas leidzia ne tik zinot taisikles atmintinai,bet ir suprasti logiskuma ir paprastuma tu taisikliu. Tas tikrai padeda laikant teoeijos ekzamina. Aciu ponas Adolfai

2018/03/21

labai didelis aciu instruktoriui Mantvydui egzaminas islaikitas is pirmo karto po keletos pamoku kartu su juom. Labai rekomenduoju!!!

2018/02/09

Egzaminas iš pirmo karto išlaikytas! Puikus instruktorius. Ačiū Mantvydui! Rekomenduoju visiems.

2018/02/02

Esu jau tai sakiusi gyvai, bet džiaugiuosi radusi Jus, labai man padėjote, Renatai:)

Didelis privalumas, jog turite skirtingus auto (tokius, kokius šiuo metu turi regitra), tai puiki praktika mokėti prisitaikyti prie įvairių automobilių. Egzamino metu Regitroje vairavau KIA ir buvau visiškai rami, jaučiau mašiną ir žinojau jos pajudėjimo subtilybes estakadoje. Egzaminas be streso ir kaip per sviestą, iš pirmo karto.

Ačiū už padrąsinimus eiti ir mėginti laikyti. Ačiū už patarimus, pastabas, malonią atmosferą ir profesionalumą.

Geriausi linkėjimai & sekmės darbuose!

2017/12/20

PUIKI vairavimo mokykla!! Pačioje pradžioje, man tikrai sunkiai sekėsi vairuoti, bet turėjau superini instruktoriu Renata :) ir nebuvo gėda ar nemalonu klausti vis to pačio klausimo, jis atsakydavo ramiai ir net vizuoliai parodydavo situacijas kelyje/aikštelėse. Instruktoriu taip pat turi puiki homoro jausma, ir galima pajuokauti, ir drąsiai jaustis pamokoje!
Beto mokykla neatsilieka nuo Regitros automobiliu, turi Tayota Auri ir Kia, kaip žinia dabar padaugėjo ,,kia" automobiliu, kurios truputį sunkesnės valdyti, ir dažniausiai lieka neišlaikyto egzamino priežastimi. Tai turėjau proga vairuoti abi mašinas ir apsiprasti su kiekviena. Abejoju ar kitose mokyklose yra tokias galimybės. Nes visgi neseniai pakeite automobilu iš fordo į kia.
Ir jeigu kam prireiktu vairavimo pamokėliu papildomu, drąsiai skambinkite! Garantuotai išmokys!
Superine mokykla!

2017/12/11

Visiem rekomenduoju šią mokyklą! Viską išlaikiau iš pirmo karto. Ačiū instruktoriui Renatui už kantrybę, aiškius paaiškinimus.

2017/12/05

Labai gerai vertinu šią vairavimo mokyklą.
Puiki praktika, nes gali mokytis ant kelių mašinų, išmoksti labiau prisitaikyti prie skirtingų automobilių.
Teko mokytis su abiem instruktoriais, abu labai geri, visada aiškiai paiškina įvairias situacija, netingi pakartoti dar karta jei nesupratai, turi humoro jausmą nėra baisu kažką pasakyti ar paklausti, labai komfortiškai jaučiausi mokindamasi vairuoti, visada prisitaiko prie laiko gali pasirinkti sau tinkamą!
Puiki mokykla, mašinos ir nuostabus instruktoriai! Džiaugiuosi pasirinkus būtent šią mokyklą!!!Visiem rekomenduoju!

2017/12/02

Esu labai patenkinta, kad pasirinkau mokyklą "Automotoera". Nuostabūs instruktoriai Mantvydas ir Renatas. Jų dėka išlaikiau visus egzaminus iš pirmo karto. Viską ramiai ir išsamiai išaiškina, taipogi didelis pliusas yra instruktorių lankstumas. Rekomenduoju tik šią mokyklą!

2017/11/27

Labai malonūs ir kantrūs instruktoriai. Kokybiškai, suprantamai ir be jokio streso. Didelis privalumas - instruktorių lankstumas. Paslaugos suteikiamos reikiamoje vietoje, reikiamu laiku. Rekomenduoju!

2017/11/09

Puiki mokykla, instruktoriai profesionalūs, kantrūs, malonūs, pamokų laiką derina pagal mokinių galimybes, taip pat mokykla turi automobilius tokius, kokiais Regitroje egzaminuoja. Egzaminą išlaikiau ir tikrai nesigailiu, kad pasirinkau "Automotoera".

2017/11/08

Puikus instruktorius: profesionalus, kantrus ir kupinas ramybės. Su juo nebaisu klysti, nėra įtampos. Visiems rekomenduoju ir rekomenduosiu!
Mėgavausi jo pamokomis.

Ačiu Jums labai.

Natalja

2017/10/21

Pasirinkimas vairavimo mokyklų yra tikrai labai didelis. Pasirinkau Automotoera vairavimo mokyklą ir tuom labai džiaugiuosi. Teorijos pamokos buvo labai idomios, naudingos ir išsamios. Suteikė man tikrai labai daug naudingų žinių. Instruktorius Renatas labai malonus, kantrus, ramus ir kvalifikuotas. Esu labai dėkinga šiai mokyklai išlaikius visus egzaminus iš pirmo karto. Malonus labai aptarnavimas, prisitaiko prie Jūsų galimybių. Rekomenduoja būtent šią mokyklą!

2017/10/19

Mokykla super! Šiuolaikiški instruktoriai. Paprasta susitart, prisitaiko prie jūsų galimybių. Viską išlaikiau is pirmo karto. :)

2017/10/14

Tikrai verta pasirinkti būtent šitą vairavimo mokyklą. Instruktorius Renatas yra pats ramiausias žmogus, kurį esu matęs. Jis įsijaučia į pradedančiojo vairuotojo psichologiją bei leidžia kurti pamokų grafiką atsižvelgus į mokinio dienotvarkę, o visa tai sąlygoja efektyvų mokymosi procesą. Per pamokas nagrinėjami visi įmanomi VĮ „Regitros“ maršrutai su aktualiausiais automobiliais.
Labai rekomenduoju.

2017/10/10

Kad ir kaip jūs ilgai ieškotumėt vairavimo mokyklos, bet žinau, kad atėję į "Automotoera" visi Jūsų lūkesčiai bus išpildyti. Tikrai nepasigailėsit, nes žmonės, dirbantys čia, yra savo srities specealistai, kurie man padėjo į visas teorijos ir praktikos žinias žiūrėti kitu kampu. :)

2017/09/18

Labai esu nusivylus instruktorium Renatu,su jo pamokom NIEKADA neislaikyciau vairavimo egzamino!!! Net marsrutus vazevomvisai ne tie kuriuos man rode kita instruktore.neysivaizduoju kaip jis dar "mokina" vairuoti....:(((((

2017/09/12

Dėkoju instruktoriui Renatui už kantrybę ir naudingus patarimus! Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą.

2017/08/11

Esu dėkinga Renatui! Puikus žmogus ir mokytojas, gerai išmoko vairuoti, kantrus, rekomenduoju tik jo mokyklą " Automotoera" Ačiū jums dar kartą ! Jūs nuostabus!

2017/08/11

Esu dėkinga instruktoriui Renatui. Be galo geras mokytojas! Gerai išmoko vairuoti, rekomenduoju tik šią mokyklą " Automotoera" ! Ačiū dar kartą Renatai! Jūs nuostabus mokytojas!

2017/08/09

Puiki vairavimo mokykla, geras paruošimas egzaminams Regitroje ir vairavimui realiame gyvenime. Patyręs ir profesionalus instruktorius Renatas.

2017/08/05

Kantrus, konkretus ir malonus instruktorius Renatas.

2017/08/05

Kantrus ir profesionalus instruktorius Renatas. Pamokos patiko ir buvo naudingos.

2017/07/31

Nuostabus instruktorius Renatas. Labai esu dėkinga už mokymus, kantrybe ir gerus vairavimo patarimus. Tikrai rekomenduoju šį nuostabų žmogų ir jo vaiarvimo mokyklą. Nenusivilsite. Linkiu didžiausios sekmės.

2017/07/22

Labai patenkintas šia automokykla. Instruktorius Renatas begalo kantrus ir ramus žmogus. Išsamiai ir aiškiai moko. Visada randa laiko pamokoms. Tai padėjo greitai ir sėkmingai išlaikyti egzaminus. Ačiū ir tikrai rekomenduoju

2017/06/14

Nuostabus instruktorius!
Išsamiai išaiškina viska, vairuoti ir klausyti pastabų yra smagu kai šalia mokina ponas Renatas! Visi patarimai ir pastabos buvo verti dėmesio,juk galutinis rezultatas - išlaikytas egzaminas išpirmo karto! :) Esu dėkingas mokyklai "Automotovera", darbuotojai kvalifikuoti,malonus aptarnavimas, moderni auto technika.

2017/06/09

Esu be galo dėkinga esu instruktoriui Renatui už vairuotojo pažymėjimą! Nebuvau apsigimusi vairuotoja, tad mokytis buvo nelengva. Tačiau instruktorius kantriai ir detaliai viską aiškindavo nors ir šimtajį kartą, skatindavo nenuleisti rankų kai norėdavau pasiduoti bei visada pasitikdavo su gera nuotaika. Egzaminą išlaikiau iš pirmo karto! :) :) :)

2017/06/06

Esu turėjusi tris instruktorius ir Automotoeros instruktorius Renatas buvo geriausias pasirinkimas. Kantrus, ramus, gražiai išaiškinantis ir išmokantis, toks kokio ir reikia kiekvienam. Labai siūlau šią mokyklėlę, jei norit išmokti gerai vairuoti.


Įvesti naują instruktorių


Mokyklos vairavimo instruktoriai: Mantvydas Usavičius Renatas Usavičius

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: Automotoera
  • Įmonės kodas: 304462509

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos