Draiveris, Pašilaičiai

17 atsiliepimai

Kategorijos 95 kodas, A, A1, A2, ADR, B, C, CE, D, Vilnius

 • Mokomieji: Toyota Auris, Ford Focus, YAMAHA XJ6-N, DAF XF
 • Laisvės pr. 123, Vilnius
 • 852736708, 863099998
 • pasilaiciai@draiveris.lt
Atnaujinta: prieš 2421 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Kainos:
	
B kategorija
Mechaninė greičių dėžė: 518 € ("eksternu" 508 €)	
Automatonė greičių dėžė: 538 € ("eksternu" 528 €)	

BE kategorija
398 €

2017-08-30
Darbo laikas:
I-IV nuo 9:00 iki 18:00. V nuo 9:00 iki 17:00. Pietūs nuo 13:00 iki 14:00
 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/11/24

Laisvės pr 123. Likau nusivylusi ir jaučiu didelę nepykanta šiai vairavimo mokyklai ir gyvenimo nuskriaustais instruktoriais. Laikiau mechaninę pavarų dėžę, intruktorius galvojo kad viską turi puikiausiai žinoti nuo pirmos pamokos, iš jo girdėdavau pastovius įkalbinėjimus pereiti ant automatinės jau nuo antros pamokos, pastoviai būdavo keliamas balsas, įžeidinėjimas ,, kas su mano kojom negerai’’ , kartą ir grubiai už jų paimta, nebegalėjau kentėt ir jau po 5 pamokos perėjau ant automatinės, nes daugiau pasirinkimo tarp instruktorių neturėjau. Perėjus pas kitą mokytoją, pasirodė, kad viskas gerai, jis nekeldavo balso, tačiau jis man nieko neaiškindavo, važiuodavome tais pačiais keliais, instruktorius žiūrėdavo serialus arba kalbėdavo telefonu, taip pat per mano vairavimo laiką važiuodavome į hesburgerį, kad instruktorius pasiimtu sau burgerių, arba nuvažiuodavome prie jo mašinos, kad jis pasikeistų lemputes, pamokas visada baigavome ankščiau, likus paskutinėm pamokom pradejo sakyti, kad pas juos sunkiau išlaikyti nei regitroje. Ragindavo imti papildomas pamokas, o jas paėmus, pasakiau, kad nesuprantu vieno parkavimosi būdo , jo atsakymas buvo čia nėra ko nesuprasti. Pasiėmiau dokumentus ir išėjau į Jurona ir supratau, kad nieko manęs tam draiverį nemokė, daug dalykų nežinojau. Jurone instruktorius pasitaikė nuostabus, davė man pasitikėjimo, visko išmokė. Nesuprantu kaip tokie zmonės, kaip pašilaičių draiveri gali dirbti instruktoriai, kurie neturi visiskai kantrybės, noro mokyti žmogų, pažeidžia jo psicholgine būsena ir pasitikėjimą. Praėjo beveik metai iki šiol pagalvojus jaučiu pyktį ir pasišlykštėjimą, kad žmogus kuris nori mokytis ir moka pinigus yra taip nuvertinamas. FU

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/29

Geriausi atsiliepimai. Turėjau pamokas su keletu instruktorių šioje mokykloje, iš skirtingų filialų. Visi instruktoriai buvo profesionalūs ir empatiški. Ačiū už patarimus ir palaikymą. Puikiausias instruktorius Andrius Pekarskis.

Ačiū, išlaikyta.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/25

Šios mokyklos nerekomenduočiau nei vienam žmogui. Teorija buvo dėstoma nuotoliniu būdu per zoom. Mokytojas buvo tikrai geras, paaiškindavo daugiau nei buvo nurodyta KET knygutėje ir tikrai stengėsi paruošti teorijos egzaminui. Tačiau esu nusivylęs administratorės darbu, kuri dirbo iki rugpjūčio (greičiausiai, jog ją pakeitė nauja, nes rugpjūtį jau neteko matyti ankstesnės administratorės. Naujoji tikrai maloni ir paslaugi). Atėjęs pasirašyti sutarties "patogioje lokacijoje" kaip tai buvo parašyta el. laiške. 5 min. laukiau, kol ji pasikalbės su kažkuo iš savo artimųjų, tada sekė 10 min. bandymo įrodyti, jog esu nesusipratėlis ir sutarties pasirašyti turiu važiuoti į antakalnio draiverį (registruodamasis planavau lankyti šią lokaciją). Po kurio laiko administratorė pasiskambino į antakalnį ir sužinojo, jog pasirašyti galime ir čia. Išvada: administratorė su klientais bendrauja lyg darytų jiems paslaugą, o ne maloniai padėtų spręsti kilusias problemas.
Instruktorius Gintaras yra savotiškas žmogus, tačiau savo darbą atlieka puikiai ir tikrai sugeba paruošti tiek mokykliniam tiek regitros egzaminui. Per pamokas parkuojantis ir atliekant manevrus instruktorius stengėsi ir aiškino kaip tai daryti. Nemeluosiu, bet kartais tekdavo patirti ir stresinių situacijų, tačiau galutiniam rezultate egzaminas regitroje išlaikytas iš pirmo karto, tad, manau, jog tai buvo kainą, kurią turėjau sumokėti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/12

Niekada negalvojau, kad atėjusi į tokią išgirtą mokyklą taip ja nusivilsiu. Per 15 vairavimo pamokų instruktorius liepdavo važiuoti vienu ir tuo pačiu maršrutu mokykla- regitra ir taip visą laiką. Visas pamokas sakydavo, jog vairuoju labai gerai, problemų per mokyklinį ir regitroje neturėsiu. Visas farsas baigėsi, kai atėjo įskaitos laikas. Tada instruktorius, kuris visą laiką sedėdavo telefone arba rūpindavosi telefoniniais skambučiais šeimai, pradėjo pastebėti klaidas. Tai blogas greitis, blogai rodai posūkį ir tt.... Negana to iškart siūlė įskaitą laikyti kitą dieną ir taip sukirtinėjo 3 kartus, kol galiausiai tiesiog pasakė, kad manęs atsisako ir galiu bandyti laimę su kitu instruktorium nes esu beviltiška. Nuejusi pas kitą instruktoriu pamačiau, jog pradedama aiškinti ir analizuoti klaidas, tik paėmus papildomas pamokas kas nemažai kainuoja. Tačiau įdomiausia dalis, prasideda tada, kai jis po dviejų pamokų pasako, jog išeina atostogų, tai daryk ką nori. Aš dėl teorijos ilgai negalėjau laukti , taigi nusprendžiau pakeisti mokyklą. Nuėjus pas asministratorę išsiaiškinau, jog turiu SKOLA!!!! Mat nieks nieko neminėjo, jog iskaitos perlaikymas kainuoja. Negana to nors tai ir yra pamynėta sutartyje jos egzemplioriaus aš negavau. Norint gauti išrašą reikia direktoriaus parašo, kuris tuo metu kaip buvo pasakyta atostogavo. Nuvažiavus darbo dieną į filialą nieks neįleido, kadangi švenčiam matai gimtadienį. Pagalvokit darbo metu yra geriama ir linksminamasi..... galiausiai gavus parašą uzkliuvo, jog dokumentas negali galioti, nes direktorius per atostogas neturi įgaliojimo jo pasirašyti. Pasirodo daroma taip, kad yra prispauzdinama kopijų kurios duodamos žmonėms. Dabar perėjau į kitą mokyklą, kurios instruktorius buvo nustebęs, nes pagal jį vairuoju puikiai greitu metu žadu laikyti įskaitą ir keliauti į regitrą.
NEREKOMENDUOJU!!!! PRARASIT PINIGUS IR LIKSIT APGAUTI!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/06/12

Taigi....
Teorija buvo išdėstyta gerai ir likau patenkinta, kadangi ir supratusi viską, išlaikiau teorijas iš pirmų kartų.
Na, o kas liečia praktinę dalį, tai- tragedija. Blogesnio vairavimo instruktoriaus ir negalėjau tikėtis. Praėjus pusei pamokų instruktorius ir pradėjo rodyti savo tikrąjį veidą. Visa laiką įlindęs į planšetę ar į telefoną būdavo. O pats festivalis prasidėjo, kai prasidėjo įskaitų laikymas. Kaip taip tai žmogus visada įlindęs į planšetę būdavo, o kai jau įskaitas laikyti, tai jau ir klaidas pradėjo pastebėti, čia duobelė, čia dar tas, ten dar tas, kibo prie visko. Kai pakeldavo balsa ar stverdavo už vairo perpildydavo taurę. Grįždavau iš pamokų ir verkianti, ir galvojanti, kodėl jis būtent man pasitaikė ir mano svajonė turėti vairuotojo pažymėjimą pradėjo vis blėsti. Likusias pamokas eidavau su tokiu nenoru, nors nebuvo kaip neeiti, nes pasiėmiau papildomų pamokų (ant kurių išleidau begalės pinigų, ir kas iš to). Per 2 įskaitos laikyma ir prieš jį instruktorius Raimundas net sugebėdavo pasnuduriuoti, taip net nesuvokdamas, kad per jo tokius ,,užsigalvojimus" kaip jis sakydavo (nors užsigalvodavo su užmerktomis akimis, kad galvą net linkdavo) galėjo nutikti ir nepataisomi atvėjai. Taigi jei nusprendėte eiti į Draiverį esanti Laisvės prospekte, atsargiai, kad jis jums nepapultų, o tai įskaita reiks laikyti ne tik, kad iš 4 karto, bet ir liksite nusivylę praktine dalimi :(

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/04/20

Laisvės pr. 123 filiale kur vyko kursai, galiu tik teigiamai pasakyti apie visa komanda, visi darbuotojai yra Superiniai. Tikrai liko ir liks geriausiasi atsiliepimai.Visiems rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/12/10

Teorija buvo išdėstyta tiesiog puikiai! Tokios įdomios pamokos ir patarimai. Tiesiog malonu būdavo ateiti ir klausytis, semtis žinių. Puikus žmogus išmanantis savo darbą. O su praktika tiesiog baisu... Man skirtas instruktorius kiekvieną kartą būdavo įlindęs į planšetę ir nežiūrėdavo kaip vairuoju, kas gerai, o kas ne. Nebuvo duodami patarimai. Pirmąsias kelias pamokas dar, atrodė, kad prižiūrėjo, matyt, norėjo pažiūrėt ar viskas gerai bus. Bet vėliau neberūpėjo. Žmogui nebeįdomu. Taip prastūmėm likusias pamokas iki kol reikėjo laikyti mokyklinį egzaminą. O tada ir prasidėjo. "Negerai, čia buvo duobė, o nepristabdei", "ar nematei, kad šulinys buvo, o kokiu greičiu važiavai" ir pan. Prie visko kabinėjosi, o anksčiau tais keliais važiuojant nieko nesakydavo (žinoma, juk žmogus su planšete žaisdavo). Tai va... 3 ar net gi 4 kartus perlaikyt mokyklinį egzaminą reikėjo iki kol "paleido". Kiek pinigų susirinko papildomai!
Po visko nukeliavau į kitą mokyklą, pasiėmiau kelias papildomas pamokas, davė patarimų ir iš pirmo karto išlaikiau valstybinį egzaminą.
Galiu tik pasakyt jog tikrai tikrai neverta čia eiti. Kainuoja daug, o jokios pagarbos iš instruktorių. Ir ne tik pagarbos nesulauksit,o pamatysit, kad net ir jiems skirto darbo jie tiesiog nenori atlikti (remiantis man kliuvusiu instruktoriumi).

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/12/02

Tie kas sako, kad Rimantas Navickas yra geras instruktorius tie meluoja :). Iš pradžiu buvau pas Rimanta. Jis sėdi viskuom nepatenkintas ir nelaimingas, dirba tik dėl to kad prastūmti laika, o vairavimo instruktorius Sigitas labai gerai išmokino ir išlaikiau vairavima iš pirmo karto, dėl ko jam esu labai dėkingas. Jeigu jums bus paskirtas instruktorius Rimantas iškarto jo atsisakykite, nes poto tikrai gailėsites :). Šeip mokykla gera neskaitant šio vieno instruktoriaus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/22

Labai patenkinta šios įstaigos darbu. Visi egzaminai išlaikyti iš pirmo karto. Instruktorius Raimond puikiai išmokė, labai rūpinosi egzaminais regitroje. Administratorė taip pat labai maloni, draugiška.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/10

instruktorius rimantas navickas seksualiai priekabiavo prie merginos!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/12/17

Labai likau nepatenkinta šios mokyklos laisvės pr. 123 darbu. Teorijos pamokos dar nieko, bet praktikos dalis siaubinga. Turėjau du instruktorius ir vienas iš jų išvis turėtų būti išmestas iš darbo dėl jo neprofesionalumo, mokymo būdų. Antrasis instruktorius nesuteikė jokių žinių, nesakė, kad darau klaidas visas 15 pamokų, vėliau teko sužinoti iš kitų žmonių, kad kai kurių dalykų negaliu daryti ir juos darydama neišlaikyčiau regitros egzamino. Ir gandai apie draiverį dirbantį dėl piningų- visiška tiesa!! Man pačiai, mano draugui iš kito vilniaus filialo(kalvarijų g.) per egzaminą buvo taip sunku, reikėjo daryti manevrus kurių net nesimokėm ir kai neišlaikėm, ir paklausėm kada galime užsirašyti dar kartą egzaminui laikyti, tiek man, tiek draugui buvo “patariama gal papildomų pamokėlių”. Iš karto suprantama, kad nori pinigų, nes prieš egzaminą sakė, kad gerai vairuoju, tikrai dėmesinga, atidi. Žodžiu, tikrai niekam nerekomenduoju, labai prasti instruktoriai, pati įmonė turi labai daug minusų.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/10/28

Sveiki,
Mokausi filiale Laisvės pr. 123. Esu labai patenkinta tiek teorijos, tiek praktikos pamokomis. Teorija paaiškinama labai suprantamai ir aiškiai :-) O praktikos instruktorius Rimantas tikrai labai superinis, turintis daug kantrybės, sugeba paaiškint taip ir tiek kartų, kol supranti, visada geros nuotaikos. Su dideliu noru eini į vairavimą ;-) Tikrai fantastiškas instruktorius :-) Dėl mokyklos nesigailiu ją pasirinkus :-)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/10/09

Ačiū geriausiam instruktoriui Rimantui Navickui!!! Už auksinę kantrybę bemokant mane.Visada pasitinka su gera nuotaiką ir naujais iššūkiais! Tai labai paprastas žmogus, su kuriuo nuo pat pirmos pamokos buvo paprasta bendraut. Į jo pamokas eidavau su dideliu noru ir plačia šypsena, niekada nepakels  balso, jei ką blogai padarau, paaiškindavo, net gi braižė ant lapo, aiškino tol kol supratau.  Daug juokaudavom, bet tai tik buvo dar smagiau važinėti! Visi patarimai, pastabos tik į naudą! Tikrai rekuomenduoju 100%.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/09/06

Didelis aciu vairavimo instruktoriui Rimui, kuris visada pasitika su sypsena ir gera nuotaika. Manau, kad man pasiseke tiek su teorijos, tiek su vairavimo instruktoriais, nes informacija aiskina suprantamai :) Nesigailiu, kad atejau mokintis butent i sita mokykla.
Del administratores darbo neturiu nieko blogo pasakyti, man pasirode miela, visada atsakydavo i klausimus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/08/08

Vairavimo mokykla šauni. Teorijos destytojas taip pat labai šaunus, detaliai viskas buvo išaiškinta ir laikant teorijos egzaminus mokykloje bei regitroje problemu neiškilo. Tačiau administratorės arogantiškumas yra virš visko. Toks vaizdas, kad ji ateina čia...atsiprašant...prastumti laiko.
Vairavimo instruktorius susitraumavo ir negalėjo vykdyti praktikos pamokų, na tai kaip ir normalus dalykas, visi mes esam žmonės, na bet laikas eina ir visos buvusios praktikos pamokos greitai pasimiršta. Kiek kartų buvo maloniai prašyta administratorės surasti pakaitinį instruktorių, buvo reaguota labai ramiai ir atmestinai, nors vairavimo teisės buvo reikalingos kuo skubiau.

DRAIVERIS yra super mokykla ir jeigu jau taip gavosi, jog planuote mokytis, jokiais būdais nesirinkite šio filialo, jeigu nenorite turėti nemalonumų ir matyti, kaip išsidirbinėja ponia administratorė.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/26

Tiek mano, tiek ir sesės atsiliepimai tik patys geriausi. O vairavimo instruktorius Rimantas Navickas pats geriausias. Aš kartais pagalvodavau iš kur pas jį tiek kantrybės :) Jis puikiai viską išaiškina, jei kažką padarai ne tai, jis paaiškins jeigu reikia ir kelis kartus, kad tik suprastum. Ir tikrai nerėkia ar neužsiiminėja pašaliniais reikalais. Su juo pravažinėjom tikrai ne vieną Vilniuje žiedą, ne vieną siauresnę gatvelę, kur man atrodė, kad su kita mašina neprasilenksim, jis parinkdavo sunkesnius maršrutus, bet viskas tik mokinio naudai. O bendrauti su juo buvo labai lengva, jis draugiškas, linksmas, niekada nebūdavo piktas, kartais pajuokaudavo, bet tame nematau jokios problemos, taip tik smagiau važinėti būdavo ir nejausdavai jokios instruktoriaus baimės. Jeigu reikėtų vėl rinktis instruktorių tai 100 % būtų tik Rimantas Navickas. Visiems rekomenduoju ir tikrai nepasigailėsite.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/13

Mokausi Laisvės pr. 123 filiale. Teorija buvo pateikta puikiai,priekaištų neturiu, bet su praktika viskas kitaip, nesu patenkinta nei vienu iš dviejų instruktorių. Bet viskas būtų pusėtina, jei ne administratorės darbas šiame filiale. Tokio neatsakingo, lieto žmogaus dar reikia paieškoti. Į el. pašto laiškus neatsako. Palaukiau kelias dienas, kol paskambinau į tą patį filialą ir iš administratorės gavau atsakymą, kad laišką matė tik neturėjo laiko atsakyti, o suprasti visos situacijos iš el. laiško jį negalėjo. Bet jos darbas yra atsakyti ir susisiekti su klientais išsiaiškinti kas ir kaip, o nepalikti klientus nežinioje, juk mokame didelius pinigus.
Atėjus į mokyklą tartis dėl pamokų ji labai nemandagiai elgiasi, lyg darytų man paslaugą. Praleidau pas ją kabinete 20 min, nors atėjau tik sumokėti. Tokio lėtumo jau seniai neteko matyti. Vien dėl tokio administracijos darbo ir požiūrio nori pakeisti mokyklą, kur mano pinigams džiaugsis :)
Jei reikėtų rinktis vėl mokyklą, pasirinkčiau mažesnę, kuri tikrai skiria daugiau dėmesio klientui.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: UAB „LDV UNIO“
 • Įmonės kodas: 124547694

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos