Draiveris, Senamiestis

8 atsiliepimai

Kategorijos 95 kodas, A, A1, A2, ADR, AM, B, B1, BE, C, C1, C1E, CE, D, D1, D1E, DE, T, Vilnius

 • Mokomieji: Toyota Auris, Ford Focus, DAF XF, YAMAHA XJ6-N
 • SODŲ G. 22, Vilnius
 • 863488883
 • senamiestis@draiveris.lt
Atnaujinta: prieš 2194 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Kainos:
B kategorija
Mechaninė greičių dėžė: 518 € ("eksternu" 508 €)
Automatonė greičių dėžė: 538 € ("eksternu" 528 €)

BE kategorija
398 €

2017-08-30
Darbo laikas:
I-IV nuo 9:00 iki 18:00. V nuo 9:00 iki 17:00. Pietūs nuo 13:00 iki 14:00
 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/03/28

Gžegož Petkevič

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/01/15

Nuoširdus ir didelis ačiū instruktoriui G. Petkevičiui, už kantrybę, žmogiškumą, atsakingumą ir motyvaciją! Labai geras žmogus ir instruktorius! Didžiausios rekomendacijos!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/12/24

Važiuojau su instruktoriumi Gžegožu, labai mielas, malonus ir ramus vyriškis, greit viską išmokome, praktika išlaikyta iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/07/29

Mokykla puikiai paruošia tiek teorijos, tiek vairavimo egzaminui.
Norintiems mokytis ne tik be papildomo streso, bet ir su gera nuotaika , labai rekomenduoju vairavimo instruktorių Gžegož. Labai kantrus ir malonus instruktorius. Puikiai išaiškina pamokos metu daromas klaidas, paruošia ne tik egzaminui, bet ir gyvenimiškom situacijom. Didžiausios rekomendacijos!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/02/02

Puikus pasiruošimas vairavimo egzaminui! Užteko 5 papildomų pamokų, kas išlaikyti regitros egzamina. Esu labai dėkingas vairavimo instruktoriui Gžegožu Petkevičiui už kantrybę, profesionalumą ir nuostabią nuotaiką. Tiksliai ir aiškiai buvo komentuojamos klaidos, taip pat būdai jų išvengti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/08/03

Хорошая автошкола с грамотными специалистами своего дела. С большим удовольствием отучилась, даже не смотря на затянувшееся обучение.

Повезло заниматься с профессиональным, спокойным и уверенным инструктором Гжегожем Петкевичем (Gžegož Petkevič).
Всегда вежлив, безгранично терпелив и выдержан. На уроках создает дружескую и позитивную атмосферу, что здорово помогает не теряться и не впадать в панику. Грамотно и понятно отвечает на вопросы, связанные с ситуациями на дорогах, Правилами дорожного движения и устройством авто. Учит думать на дороге и способен деликатно объяснять оно и то же бесконечное множество раз.

Результат - успешная сдача экзаменов и получение прав.

Спасибо, что учили и научили!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/01/30

Puikus pasiruošimas vairavimo egzaminui! Esu labai dėkinga vairavimo instruktoriui G. Petkevičiui už kantrybę, profesionalumą ir puikią nuotaiką. Tiksliai ir aiškiai buvo komentuojamos klaidos, taip pat būdai jų išvengti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/01/22

Rekomenduoju !

Dėkoju Draiverio mokyklos Senamiesčio filialo kolektyvui. Tik pačios geriausios rekomendacijos šiai vairavimo mokyklai. Administratorė labai draugiška ir maloni, ypatingai gerai sugeba perteikti savo žinias, išmokinti ne tik pagrindu, bet ir smulkmenų teorijos dėstytojas Gintautas Indriulis. Patys geriausi atsiliepimai apie instruktorių Saulių Siniauską. Dėkoju uz kantrybę, palaikymą, puikias nuotaikas, perteiktas žinias ir turimas teises. Jūsų dėka pavyko įveikti Regitros egzaminus iš pirmo karto, bet svarbiausia, kad man pavyko nugalėti savo kompleksus ir baimes pataikius pas tokius puikius Draiverio mokytojus, gerai išmokti vairuoti ir vairuoti be baimes, o su malonumu. Ačiū.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: UAB „LDV UNIO“

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos