Festina lente

12 atsiliepimai

Kategorijos A, B, Panevėžys

Atnaujinta: prieš 1292 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


2019/07/11

B kategorijai ruošia puikiai,tačiau motociklu pas juos geriau nesimokyt,jei nėra motociklininkų artimoje aplinkoje,nes moko su lengvesniu motociklu,o laikant praktiką,Regitroje yra sunkesnis,tai neturintiems patirties ir pakiša koją aikštelėje.

2018/06/27

Pati geriausia vairavimo mokykla Panevežyje

2018/06/08

Labai labai geras vairavimo instruktorius Egidijus! Niekada nerekia, nezemina, viska gerai issaiskina tikrai puikus instruktorius. Rekomenduoju visiem!

2017/12/01

Geri destytojai

2017/11/15

Gera mokykla, gerai išaiškinama teorinė dalis.

2017/01/25

Labai patenkinta šitą mokyklą. Mano šeimoje jau aš antroji kuri laiko teisės šitoje mokykloje. Pamokos labai įdomios ir ne nuobodžios. Egidijus (Egis) labai fainas ir malonus mokytojas dėl teorijos. O Instruktorius Valerijus labai supratingas ir visada randa laiko, ir labai gerai išmokina vairuoti.
Jeigu ieškote ir neapsisprendžiat i kokia mokyklą eiti, tai tikinu šitą mokyklą tikrai gera.

2016/12/21

Visiems rekomenduoju šią mokyklą !!! Labai geras, paprastas, linksmas, kantrus instruktorius ir teorijos mokytojas Egidijus(Egis). Maloni ir draugiška atmosfera. Labai džiaugiuosi savo pasirinkimu :)

2016/07/06

Baigiau sia mokykla pries metus,ir prisimenu tik geru zodiu,visi geranoriski,padeda kas neaisku ,tikrai labai gera mokykla!!! O instruktorius the best Valerijus!!!

2016/06/17

Nuostabi pamoka! Teorijos ir vairavimo mokytojas Egidijus nuostabuds ir nenuobodus! Siulau pas ji eiti ir praktinio vairavimo. Neprailgo bei viena pamoka, smaikstus, kantrus, pas ji kvailu klausimu nebuna!

2015/12/02

Puiki mokykla ir instruktoriai! Praktikos mokiausi pas instruktorių Egidijų- Egį. Labai džiaugiuosi ir esu patenkinta. Visi kas turite galimybę patariu ruoštis regitros egzaminams čia

2015/03/09

niekam nerekomenduoju sios mokyklos. teorija normaliai bet instruktoriai pinigu plesikai ir sukciai. negerbia mokiniu, koliojasi, visaip vadina. pati prasciausia mokykla pnv. ir komentatoriai rasykit tiesa!!!

2014/08/18

Visiems rekomenduoju tik šią mokyklą! Teorijos mokytojas Egidijus nuostabus, labai aiškiai viską išaiškina, mėgsta pajuokauti, pamokos niekad nebūna nuobodžios :) Instruktoriai taip pat labai draugiški ir geranoriški :)


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: I. Žebrienės IĮ

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos