LT respublikos vairavimo mokykla, Klaipėda

8 atsiliepimai

Kategorijos A, B, C, CE, D, Gargždai, Klaipėda, Papildomi mokymai

Atnaujinta: prieš 15 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Kalbos: Lietuvių, rusų, anglų, gestų

2017/10/22

Sveiki,
Labai noriu padekoti instruktoriui Dainiui Serpyciui uz tai, kad ismoke mane vairuoti. Man sekesi sunkiai, bet su Dainiaus pagalba iveikiau didele baime ir stai as jau turiu vairuotojo pazymejima.
Tikrai rekomenduoju si jauna instruktoriu.

2017/08/27

Labai norėčiau geru žodžiu paminėti Respublikos VM instruktorių Deividą Balsį. Šis jaunas energingas, profesionalus, kantrus , gerai išmanantis savo darbą vyrukas, mokantis pritaikyti mokymo metodą, ne tik jaunam , be ir vyresnio amžiaus mokiniui. Žmogus savo paprastumu , linksmu charakteriu padeda įveikti baimę ir depresiją. Nebijantis paaiškinti nesuprantamos situacijos ne vieną ir ne du kartus. Visada suras paaiškinti taip , kad mokinys suprastu. Jo sunkus darbas atsispindi iš pirmo karto išlaikytame egzamine. Šitą instruktorių rekomenduoju visiems norintiems išmokti gerai vairuoti ir išlaikyti egzaminą Regitroje iš pirmo karto. Tokių instruktorių mylinčiu savo darbą ir mokančiu savo žinias perduoti savo mokiniams yra labai mažai. Su pagarba linkiu sėkmės ir pasisekimo jo nelengvame darbe.

2017/07/30

Laikiau A kategoriją, instruktorius Laurynas Gedgaudas. Regitroje išlaikiau iš pirmo karto ir tai tikrai mano instruktoriaus dėka. Laurynas yra jaunas, energingas profesionalas, kuris suras būdų padėti tau įveikti savo baimes, išeiti iš desperatiškos būsenos ir pilnai pasitikėti tuo ką darai. Lauryno metodiką galėčiau apibūdinti taip: tai-
nuolat motyvuojantis, be įtampos, labai konstruktyvus ir konkretus darbas su mokiniu. Mokymų pabaigoje emocinėje būsenoje laikai jį draugu, o mentaliniame lygmenyje jauti pagarbą už profesionalų ir atsidavusį darbą. Nedvejodama rekomenduočiau mokyklą vien dėl šio instruktoriaus.

2017/07/12

Laikiau A1 kategoriją , mano instruktorius buvo Laurynas , aišku buvo ir pykčiu ir pagyrimų , bet kitaip jug neišmoksi , regitroje išlaikiau iš pirmo karto , nepadariau nei vienos menkiausios klaidelės , viskas buvo puiku , ir tai mano instruktoriaus nuopelnai , nežinau kaip kiti instruktoriai bet drąsiai galiu teigti , kad Laurynas supranta savo darbą , ir skiria tikrai daug laiko tam. Tikrai rekomenduoju šią mokykla vien dėl Lauryno , nežinau kaip su kitais instruktoriais , bet šis tikrai suprantantis savo pareigas ir skirs visą savo laiką , kad išlaikytum iš pirmo karto!

2017/05/30

Instruktoriai geri. Bet mokykla prasta nes prisiima zmoniu kad po to nespeja jiems skirti laiko. Svarbiausi pinigai. Isejua instruktoriams atostogu nesugeba pranesti per visas 2 savaites. Pasikeitus instruktoriui tap pat neinformuoja. Veltuj ismesti pinigai, sugaistas laikas ir jokiu teisiu... Nes tiesiog neorganizuotas mokymas, tempiamas laikas

2017/01/12

Puiki mokykla. Geri instruktoriai. Padėjo išlaikyt iš pirmo karto.

2016/12/22

Puikiai

2016/08/29

Užsiregistravus A kategorijos vairavimo kursams gavau instruktoriaus kontaktinį tel. Vargais negalais priskambinus, pažadėjo paskambinti pats kelių dienų bėgyje ir pasakyti kada mane priims mokinti vairuoti. 7 dienos praėjo - jokio skambučio nesulaukiau. Skambinu pats - nekelia. Galvoju perskambins pats kaip pirmą kartą skambinant, bet deja, neperskambino. Kadangi buvo penktadienis, tai palikau pirmadieniu mėginimą skambinti. Pagaliau susisiekus su juo, kalbėjo taip, lyg pirmą kart girdys, kad žadėjo man pats paskambinti.
Susitarėme pradėti dar už savaitės. Į patį pirmą pravažiavimą vėlavo gerokai atvykti. Labai nustebo kad atvykau į pravažiavimą be savo apsaugų.. Tada mašinoje krapštėsi ir surado kelėnų apsaugas nebesifiksuojančias kaip pridera, alkūnių apsaugas ir šalmą per mažo dydžio (kitam pravažiavimui atsivežė didesnį).
Kol papasakojo apie motociklo valdymo ypatumus, labai spjaudėsi sau po kojom (iš sukelto šleikštulio buvo sunku susikoncentruoti ir klausytis ką kalba). Po to dar įdomesnį išbandymą sugalvojo, stovint ir laikant vietoje užgesintą motociklą sau po kojomis sverti jį šonu iki žemės ir nepaleidus vėl atkelti.. Motyvavo tuo vėliau tą užduotį, kad čia dėl suvokimo, kad suprasčiau ką vairuoju. Gal ir nieko tas patikrinimas, bet kadangi nepaaiškino prieš pradedant ką reikės daryti, tai toks "egzaminavimas" kainavo vos ne klubo išnirimą ar stuburo traumą.. Uždavinėja keistus klausimus kodėl motociklą reikia stumti iš kairės pusės o ne iš dešinės ir t.t.
Sako jei norėsi Regitroje galėsi laikyti egzaminą su tuo pačiu motociklu. Ok pagalvoju ir užsiregistravau su mokykliniu, nes bus lengviau su priprastu daiktu. Buvo pasakęs paskambinti iki egzamino likus 3 dienoms ir motociklas bus egzaminui paruoštas su visomis reikiamomis apsaugomis. Viena laimė turėjau dar pravažiavimą vieną pasilikęs, tai kaip nujausdamas paskambinau likus savaitei iki egzamino Regitroje instruktoriui. Sako aš tą savaitę kaip tik atostogausiu, bet atvažiuok ant rytojaus ir po paskutinio pravažiavimo sutarsim dėl egzamino ką nors. Pravažiavau, sako na žinok negaliu pasakyt nieko konkretaus, paskambink paskutinės dienos vakarą prieš egzaminą ir pasakysiu ar galėsiu atvaryti motociklą egzaminui ar ne. Ta mintis nepatiko.. Nuvykau į mokyklą, sakau ką daryt kai tokia situacija, administratorė maloniai nuramino ir įtikino nesibaiminti kadangi kitas mokyklos instruktorius be problemų atvarys egzaminui motociklą vietoje atostogaujančio, bet nurodė pasiskambinti prieš pora dienų iki egzamino kad patikslinčiau ar tikrai reikės man motociklo ir kokiu laiku. Liko pora dienų, skambinu į mokyklą patenkintas aptarti smulkmenų, tai administratorė nustebusi sako, ne ne, niekas motociklo tau neatvarys, juk instruktorius atostogauja ir iš atostogų žmogaus neatšauksime. Buvo trumpas šokas man.. Sakau tai bent apsaugas išnuomokite jei motociklo negalite. Atsakymas trumpas ir aiškus: apsaugos nuomojamos tik kartu su motociklu, be motociklo atskirai neišnuomosime. Klausiu tai iš kur siūlote taip greitai viską man gauti? Pasiūlė Regitroje atidėti egzaminą vėlesniam laikui (nors ir taip mėnesį laukiau eilėje). Liko variantas, paskambinti išvakarėse pačiam instruktoriui, kaip buvo sakęs per paskutinį pravažiavimą, kurio nebūtų taip pat ko gero buvę, jei nebūčiau pataikęs laimingo atsitiktinumo dėka paskambinti paskutinę jo darbo dieną prieš atostogas. Bet žinoma, kaip ir reikėjo tikėtis - instruktorius neatsiliepė ir likau ant ledo. Nei motociklo, nei apsaugų.
Jei kas rinksitės A kategorijos kursus šioje įstaigoje (ko nerekomenduoju), reikalaukite kad duotų pirštines nuo pat pirmo užsėdimo ant motociklo. Arba turėkite savo. Kadangi visus pravažiavimus pravažinėjau be pirštinių, o motociklo valdymas labai skiriasi su pirštinėmis ir be (kai niekada nesi vairavęs su pirštinėmis). Pirštinės Regitroje privalomos. Motociklo būklė šios mokyklos taip pat nekokia, šakė priekyje apibėgusi visa tepalu, stabdžių suportai visi šlapi nuo stabdžių skysčio, keista kaip iš vis jis stabdo.. Gal ne veltui neleido galinio stabdžio naudoti per pravažiavimus :) Regitroje egzaminuotojas taip pat pasidžiaugė kad ne su mokyklos motociklu atvykau, kadangi techniškai netvarkingas ir realiai net negalėtų leisti egzamino su tokiu kledaru laikyti. Tik užsėdus ant Regitrinio, supratau kad egzaminuotojas buvo teisus.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: UAB „LT respublikos vairavimo mokykla“
  • Įmonės kodas: 300664940

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos