KRI%C5%A0%C4%8CIUNAS

P. Kriščiūno vairavimo mokykla

51 atsiliepimai

Kategorijos 95 kodas, A, A1, A2, ADR, AM, B, C, CE, Šiauliai

 • Varpo gatvė 22, Šiauliai 76297, Lietuvos Respublika
 • 841524040, 861251200
 • info@vairuokime.lt
Atnaujinta: prieš 1430 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Kainos:
B kategorija
Vairavimo kursai eksternu: 329 €
Vairavimo kursų kaina: 359 €
Vairavimo kursų kaina moksleiviams ir studentams: 349 €

 

A kategorija
Vairavimo kursų eksternu kaina: 209 €
Vairavimo kursų kaina su teorija: 229 €

 

C kategorija
Vairavimo kursų kaina: 440 €
CE kategorija
Vairavimo kursų kaina: 480 €
C+CE kategorija
Vairavimo kursų kaina: 710 €

 

2018-01-02

 
 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/02/08

Nerekomenduoju. Teorinis mokymas tai visiška nesamonė. Pagal sutartį priklauso mokyti 40 valandų per 5 savaites (4 dienos per savaitę po 2val). Per pirmas dvi savaites sugrūdo visą teorinį mokymą, per trečią savaitę davė sprestis testus. 4 ir 5 savaitę pasakė, kad galit eiti galit nebeiti - jei norit, ateikit ale į konsultacijas (sprestis testų), kuriose mokytojas jau net nedalyvauja, jis jau moko kitą grupę. Taigi dvi savaitės mokymų neatlikti, nors pinigai paimti. Vat tokia ši kontora.
Apie praktinius mokymus dar parašysiu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/02/05

Labai dėkoju šauniai, maloniai, nuoširdžiai savo darbą dirbančiai instruktorei Jadvygai. Buvau pasiemęs papildomus 6 važiavimus šioje mokykloje. Per pirmuosius pravažiavimus sužinojau, kad buvęs instruktorius labai nedaug mane ko išmokęs buvo, tačiau važiuojant per paskutiniuosius važiavimus su instruktore Jadvyga, jaučiausi labai tvirtai už vairo, ir vairavimo įgūdžiai buvo žymiai geresni nei prieš tai. Ir šiandieną (2022-02-05) išlaikiau Regitroje praktikos egzaminą! Tikrai labai didelis AČIŪ už visas vairavimo pamokas. Jaučiau stiprų palaikymą ir padrąsinimą iš instruktorės pusės! ☺️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/12/30

Siaubo istorija. Nerekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/10/20

Labai patenkinta instruktoriaus G.Rimšos pamokomis. Aiškiai ir suprantamai išaiškina visas vairavimo taisykles. Didelis ačiū instruktoriui už suteiktas žinias ir kantrybę mane mokant.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/10/07

Tempia pravažiavimus, pažada, meluoja... Kai gauni 1 pravažiavimą per savaitę ar net 2 tai jo veryė niekinė. Šios mokyklos nerekomenduoju

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/07

Tokios psichologiskai traumuojanios mokyklos nesu matęs, vairavimo instruktoriai atsisako bendradarbiauti ir aptarti klaidas o jei aptaria tai isilieja ir psichologiskai tramuojan studentus, kas visiskai nesuprantam, Apeikit

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/01

Teorija ir praktika iš pirmo karto. Dėkoju mokyklėlei už puikias žinias. Esu patenkina savo instruktoriumi Rimša, be kurio tikrai nebūčiau praktinio egzamino išlaikius iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/01

Turiu teises, bet už vairo sėdėjau prieš 6 metus, norėčiau pasivažinėti su instruktoriumi(mašina automatine pavara), ar tai įmanoma?

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/05

Labas,pas jus laikiau adr a1 ir a2 kursus 2017m. Ar butu galimybe parasyti pazyma kad lankiau pas jumis kursus 5dienas po 8val.nes tas dienas lankiau saziningai ir islaikiau adr,butu gerai anglu kalba,nes jie reikalauja tokios pazymos gauti CPC kortele prie anglisku teisiu nes si men. baigiasi,nes anglai sako jeigu tu mokeisi tai turi isduoti,todel i jus ir kreipiuosi busiu be galo jums dekingas,laukiu jusu atsakymo
Su pagarba Raimondas

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/03/27

Teorijos mokiausi pas mokytoją Kęstutį, patiko, kad labai paprastai viską paaiškindavo, jei kažko nesupranti gali drąsiai klausti ir gausi suprantamą atsakymą, paaiškinimą. Intruktorė buvo Rima, taip pat labai patiko, kad visi dalykai buvo paaiškinami paprastai bei suprantamai, iškilus klausimams per pravažiavimą nebuvo bėdos paklausti ir išsiaiškinti, susiedavo su gyveniškomis situacijomis, realiais pavyzdžiais. Viskas išlaikyta iš pirmo karto ❤️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/10

Labai dekingas P. Krisciuno vairavimo mokyklai. Labai saunus kolektyvas. Ir ypatingai c kategorijos vairavimo instruktoriuj, Jonui Peciuliui. Uz suteiktas zinias. Labai geras instruktorius. Labai aiskiai, suprantamai viska isaiskina. Rekomenduoju, visiems.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/10

Nuostabus instruktorius Jonas Pečiulis puikiai paruošė egzaminams c, ce kategorijos, ramiai ir aiškiai viską išaiškino,

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/06

Labai esu dekingas sios vairavimo mokyklos praktikos instruktoriuj vardu Jonas kuris idialej ismoke mane su CE kategorijos ziniomis ir tik laikantis jo nurodymu islaikiau regitros egzamina.... Labai dekingas !!
Taip pat labai dekingas ten dirbanciom sekretorem kurios per trumpa laika sugebejom pasirupinti ir padeti isspresti mano problemas....
Aciu jusu mokyklai

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/19

Jonas Pečiulis labai geras c ce mokytojas viską gerai išaiškina

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/19

Jonas Pečiulis labai geras c ce mokytojas gerai viską išaiškina

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/09

Jonas Pečiulis tikrai geras CE instruktorius.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/06/12

Turejau itin mazai laiko teisem issilaikyti. (3savaites) iki isvaziavimo. Pasakiau tai administratorei ir ji be problemu pasake kad yra realu ismokti. Paskyre mane pas Algimanta Skruodeni. Instruktorius tikrai geras. Ismokino vairuotu grubiai tariant per savaite nes vaziavau po du kartus per diena. O likusi laika tiesiog prasivazynejom ir gerinau igudzius. Papasakojo ivairiu fintu apie masinas. Ismokino ne tik ko reikia regitrai, bet ir tai kad saugiai vairuoti. Regitros egzamina laikes paskutine savaite islaikiau is pirmo karto. Tai as manau kad tikrai greitai ir kokybiskai ismokino. Pas si instruktoriu tikrai yra daug kandidatu norinciu mokintis. Bet as rekomenduoju jei reikes palaukti, palaukite. Verta:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/05/08

Nuostabi mokykla ir mokytojai. Begalo dekingas Jonui Pečiuliui tikrai geras instruktorius :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/16

Nuoširdus ačiū visam P. Kriščiūno vairavimo mokyklos kolektyvui. Esate nuostabūs. Teorijos mokytojui Vaclovui Bagavičiui didelis ačiū už suteiktas teorines žinias(teoriją išlaikiau iš pirmo karto Regitroje), o instruktoriui Algimantui Skrodeniui ačiū už kantrybę, gerą nuotaiką, supratimą mokantis vairuoti. Visiems rekomenduoju šį instruktorių, nes jis savo mokiniams suteikia visas turimas žinias ne tik teorines bet ir praktines. Po šio instruktoriaus pamokų egzaminas išlaikytas iš pirmo karto!
Sėkmės darbuose ir dar gyvuokite daug metų bei paruoškite dar daug naujų puikių vairuotojų!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/14

: Nuoširdus ačiū šios puikios mokyklos teorijos mokytojui Vydui Belanoškai, kurio pamokos buvo aiškios, suprantamos ir naudingos! Didelis ačiū ir pagarba instruktoriui G. Rimšai, kuris nuoširdžiai ir suprantamai mokė vairuoti, pamokos visada buvo ramios, labai naudingos ir prasmingos. Tai žmogus su didele patirtimi ir širdimi!!!Rekomenduoju šią mokyklą

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/20

Labai saunus teorijos mokytojas Kęstutis, teorija islaikiau is pirmo karto. Taip pat puikus instruktoriai G.Rimsa ir A.Skrodenis ismoke ne islaikyti egzamina, o vairuoti kelyje, praktikos egzamina islaikiau taip pat is pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/11/09

Didelis AČIŪ Kriščiūno vairavimo mokyklos komandai! Ypač už kantrybę ir atsidavimą darbui.. Egzaminą Regitroje išlaikiau iš pirmo karto! Tiesiog negaliu atsidžiaugti - jau turiu vairuotojo pažymėjimą! Sėkmės Jums visiems ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/11/07

Kokybės ir kainos santykis tiesiog puikus. Mokymo rezultatai pranoksta lūkesčius. Ko gero idealiausia vieta mokytis vairuoti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/02/20

Labai geri instruktoriai, turėjau pamokas pas kelis, abu fantastiški. Sulauki visada geru, naudingų patarimų. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/01/11

Labai puiki mokykla :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/30

Aciu, Krikščiūno vairavimo mokyklai! Dėkoju uz visakeriopa pagalba, ruošiantis vairavimo egzaminams!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/19

ivertinu auksciausiu balu nors, jaigu butu imanoma yvertinciau ir dar auksciau kokybe tiek kursu tiek instruktoriu labai aukst jai nemoki tikrai ismokys ir meska ismokytu manau :) aciu .

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/11

Aš mokiausi Petro Kriščiūno vairavimo mokykloje, kurioje mane mokė instruktorius Algimantas Skruodenis. Algimantas Skruodenis buvo labai puikus instruktorius, puikiai išmokė vairuoti, kad net regitros egzaminuotojas klausinėjo kas taip gerai ismokė vairuoti. Buvau patenkintas Algimanto Skruodenio sygebejimais originaliai mokinti vairuoti. Su juo be problemų galejau susitarti dėl pravažiavimo laiko, jis puikiai prisiderino prie manęs. Taip pat instruktorius suteikė informatyvią informaciją apie automobilius, jų eksplotaciją. tikrai nesigailiu ejas į sią mokyklą, tikrai rekomenduočiau ją ir savo instruktorių savo draugams ir pažystamiems.
Ignas Šinkūnas

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/27

Be galo džiaugiuosi pasirinkusi šią mokyklą! Visi egzaminai išlaikyti iš pirmo karto :) Na o didžiausias AČIŪ vairavimo instruktoriui Algimantui Čarauskui už kantrybę, pastabas bei skleidžiamą optimizmą. Rekomenduoju! Linkiu sėkmės...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/03

Didelis ačiū Povilui Lukošiui, už puikiai išdėstytas vairavimo paskaitas, taip pat už labai gerą mokinimą vairuoti. Vairavimo teisės - išlaikytos! Linkiu sėkmės tolimesniame darbe.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/08/14

Puiki mokykla, labiausiai didelis, didelis AČIŪ instruktoriui Artūrui Jurgelevičiui už puikų mokymą, praktiką ir svarbiausia kantrybę. Viskas išlaikyta iš pirmo karto. Rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/08/12

Labai dėkoju Kriščiūno vairavimo mokyklai. Visi egzaminai išlaikyti iš pirmo karto. Itin giriu ir labai dėkoju vairavimo instruktoriui A. Skrodeniui, pamokos su šiuo instruktoriumi niekuomet neprailgdavo, buvo ne tik nuotaikingos, tačiau ir labai naudingos. Labai Jums AČIŪ!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/02

Kriščiūno mokykla, mano nuomone, viena geriausia Šiauliuose. Didelis ačiū vairavimo instruktoriui Artūrui Jurgelevičiui, labai geras instruktorius, viską iššaiškina kas neaišku. Viskas išlaikyta iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/12/04

Labai šaunus instruktorius Arūnas Klevinskas, viską labai gerai išaiškina ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/07/23

Labai šauni mokykla, puikiai išdėstė teorija, bei šauniai paruošė praktikai. Likau patenkintas, kad pasirinkau šią mokyklą, kiti pasirinkę kitas mokyklas dar vargsta laikydami.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/03/14

Super mokykla! Ir teorijos išdėstymas ir praktinis važiavimas - viskas aukštame lygyje. Esu labai patenkinta, kad ją pasirinkau. Egzaminus išlaikiau tiesiog tobulai. Visiems rekomenduoju tik šią mokyklą.
Ačiū šauniems darbuotojams!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/02/17

Baigiau vairavimo kursus šioje mokykloje. Egzaminus išlaikiau iš pirmo karto. Tiesiog esu laiminga ir dėkinga šiai mokylai ir profesionaliems mokytojams.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/08/09

Baigiau šią mokyklą prieš pora mėn., ir jau sėkmingai vairuoju! Ir teoriją puikiai išdėstė, ir instruktorius auksinės kantrybės, nes buvau visai žalia. Ir dabar kasdien naudojuos jo patarimais. Tikrai rekomenduoju čia mokytis, Sėkmės ir mokyklai ir visiems būsimiems vairuotojams.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/07/10

Teorinė dalis gerai, tačiau praktinis vairavimas su dideliu minusu. Instruktorius teigė, kad pati nenori mokytis. Sunku buvo suderinti vairavimo laiką, vis buvo užimtas. Todėl praktinė dalis užsitęsė labai ilgai. Manau,kad imdami tokius pinigus turėtų labiau atsižvelgti į mokinio interesus, o nesiulyti iškarto papildomas praktinio vairavimo pamokas. Kitiems siulyčiau pagalvoti ar rinktis šią mokyklą, nors Šiauliuose ji visų yra giriama.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/06/16

Puikiai paruošė, nuėjau į regitrą tai teorinį egzaminą pats pirmas parašiau ir išlaikęs išėjau, praktika irgi super, nors buvau nedaug važinėjęs tevų auto, viskas buvo gerai, jau po 3 pravažiavimų žymiai mažiau baimės mieste buvo, o link galo išvis gerai važiavau. Buvau pasiemęs pravažiavimą pas kitą instruktorių tai anas su sulaužyta koja nebijojo važiuot ;D sakė gerai vairuoju :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/06/14

Baigiau jau prieš metus šią mokyklą ir jokių sunkumų nei su teorine, nei su praktine dalimi neturėjau. Išlaikiau kuo puikiausiai iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/06/10

Mokiausi šioje mokykloje dar 2006 metais, jaučiu, kad ir tada ir dabar puikiai dirba profesionalūs mokytojai, pakankamai jautrūs ir kur reikia - principingi,,,visą kitą turi pats išsiugdyti ir išmokti,,,,duoda tiek kiek reikia,,, o jau kiek pasiimi - tiek ir turi,,,,man sekėsi puikiai, tiek teorija, tiek praktika....ir iki dabar turiu tik kitų vairuotojų nubrauktą "bamperį", kitų incidentų kol kas pavyko išvengti.
Sėkmės visiems mokiniams ir jau "diplomuotiems" vairuotojams.
Ačiū mokyklos mokytojams už puikų darbą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/05/28

Ką tik baigiau kursus ir jau gavau vairuotojo pažymėjimą. Jokių priekaištų nei teoriniam nei praktiniam mokymui neturiu. Manau kad ten dirba savo darbą išmanantys žmonės!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/05/04

Teorinis paruošimas labai geras. Bet instruktorė mergina tikrai nuvylė. Pamokų metu susiraukusi, mažai aiškina. Tik pradėjus papildomas pamokas, atsirado šypsena veide. Tada iš karto- "matote, kaip jau geriau sekasi". Lyg kas nors būtų pasikeitę nuo paskutinės privalomos pamokos. Žodžiu, psichologiškai žlugdo mokinius, sukelia nepasitikėjimą savimi, kad tik imtum daugiau papildomų valandų. Gal ne visi instruktoriai tokie, bet man "pavyko". Beje, egzaminą išlaikiau po trijų papildomų pamokų su kitos mokyklos instruktoriumi. Šios pamokos davė nepalyginamai daugiau, nei beveik 20 Krikščiūno mokyklos pamokų.

Response from P. Kriščiūno vairavimo mokykla on 2011/07/24

sveiki, ieškau gero instruktoriaus, artėja egzaminas, o mano buvęs instruktorius mane nuvylė. gal galetumet ka parekomenduoti?:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/05/04

Esu labai patenkinta teorijos dėstytoju K. Padguriacku ir vairavimo instruktoriumi Lukošiūnu. Teorija išdėstė aiškiai ir nuosekliai, į visus iškilusius klausimus buvo išsamiai atsakyta.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/03/31

Teorinė ir praktinė dalis puiki, niekuom nesiskundžiu,likau patenkinta.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/25

Su teorija viskas gerai bet pravažiavimai.... kai tartis reikia 2 savaites, o susitarus instruktorius nepasirodo ir dar telefoną išjungia... šaunumelis....

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/25

Na teorine dalį paruošia tikrai be priekaištų. Tačiau dėl praktikos negalėčiau to pasakyti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/24

Visiškai sutinku su komentavusių žmonių nuomone, kad teorijos paruošimas šioje vairavimo mokykloje PUIKUS!!! Nieko blogo negaliu pasakyt ir apie vairavimo instruktorius. Aš mokiausi pas Franskų ir Jadvygą, man jie nuoširdūs, linksmi ir svarbiausia geri instruktoriai buvo;)) Sėkmės šiai mokyklai!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/17

Teorinė dalis, be priekaištų. Tačiau su praktiniais pravažiavimais jau prasčiau... Instruktorius ne visai taip kaip reikia išmokė vairuoti. O apie administracine dali - iš viso žiauru... Baigiau kursus, nuėjau į Regitrą laikyt pravažiavimo egzamino, ir man sako, kad negali manęs prileist, nes Kriščiūno įmonė neįvedė kažkokio kodo, kad baigiau kursus. Galiausiai viska išsiaiškinau, bet kiek nervų kainavo!

Response from P. Kriščiūno vairavimo mokykla on 2011/05/27

O tai gal pati neišmokai važiuoti? Kas kaltas, kad nemoki :)) Būna panom.. ale moku važiuot, oj telefona tuoj pasiimsiu, sms gavau :D

Man tai puikiai viską išdėstė, šiandien važiavau regitroj ir be jokių problemų, va neužilgo jau savo auto galėsiu vairuoti :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/13

Labai šauni mokykla. Gerai paruošia teorinę dalį. Puikūs vairavimo instruktoriai.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: P. Kriščiūno vairavimo mokykla

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos