KRI%C5%A0%C4%8CIUNAS

P. Kriščiūno vairavimo mokykla

31 atsiliepimai

Kategorijos 95 kodas, A, A1, A2, ADR, AM, B, C, CE, Šiauliai

  • Varpo gatvė 22, Šiauliai 76297, Lietuvos Respublika
  • 841524040, 861251200
  • info@vairuokime.lt
Atnaujinta: prieš 658 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Kainos:
B kategorija
Vairavimo kursai eksternu: 329 €
Vairavimo kursų kaina: 359 €
Vairavimo kursų kaina moksleiviams ir studentams: 349 €

 

A kategorija
Vairavimo kursų eksternu kaina: 209 €
Vairavimo kursų kaina su teorija: 229 €

 

C kategorija
Vairavimo kursų kaina: 440 €
CE kategorija
Vairavimo kursų kaina: 480 €
C+CE kategorija
Vairavimo kursų kaina: 710 €

 

2018-01-02

 

2021/10/20

Labai patenkinta instruktoriaus G.Rimšos pamokomis. Aiškiai ir suprantamai išaiškina visas vairavimo taisykles. Didelis ačiū instruktoriui už suteiktas žinias ir kantrybę mane mokant.

2021/10/07

Tempia pravažiavimus, pažada, meluoja... Kai gauni 1 pravažiavimą per savaitę ar net 2 tai jo veryė niekinė. Šios mokyklos nerekomenduoju

2021/08/09

I studied in a driving school for a long time, we had one in the city, and now you don't know which one is better to go to.
By the way, at the driving school, I met a writer who provides case brief writing services
We became friends with him and now I constantly turn to him for help when I need it and recommend it to my friends and relatives.

2020/09/01

Teorija ir praktika iš pirmo karto. Dėkoju mokyklėlei už puikias žinias. Esu patenkina savo instruktoriumi Rimša, be kurio tikrai nebūčiau praktinio egzamino išlaikius iš pirmo karto.

2020/07/01

Turiu teises, bet už vairo sėdėjau prieš 6 metus, norėčiau pasivažinėti su instruktoriumi(mašina automatine pavara), ar tai įmanoma?

2020/03/27

Teorijos mokiausi pas mokytoją Kęstutį, patiko, kad labai paprastai viską paaiškindavo, jei kažko nesupranti gali drąsiai klausti ir gausi suprantamą atsakymą, paaiškinimą. Intruktorė buvo Rima, taip pat labai patiko, kad visi dalykai buvo paaiškinami paprastai bei suprantamai, iškilus klausimams per pravažiavimą nebuvo bėdos paklausti ir išsiaiškinti, susiedavo su gyveniškomis situacijomis, realiais pavyzdžiais. Viskas išlaikyta iš pirmo karto ❤️

2019/10/10

Labai dekingas P. Krisciuno vairavimo mokyklai. Labai saunus kolektyvas. Ir ypatingai c kategorijos vairavimo instruktoriuj, Jonui Peciuliui. Uz suteiktas zinias. Labai geras instruktorius. Labai aiskiai, suprantamai viska isaiskina. Rekomenduoju, visiems.

2019/10/10

Nuostabus instruktorius Jonas Pečiulis puikiai paruošė egzaminams c, ce kategorijos, ramiai ir aiškiai viską išaiškino,

2019/09/06

Labai esu dekingas sios vairavimo mokyklos praktikos instruktoriuj vardu Jonas kuris idialej ismoke mane su CE kategorijos ziniomis ir tik laikantis jo nurodymu islaikiau regitros egzamina.... Labai dekingas !!
Taip pat labai dekingas ten dirbanciom sekretorem kurios per trumpa laika sugebejom pasirupinti ir padeti isspresti mano problemas....
Aciu jusu mokyklai

2019/07/19

Jonas Pečiulis labai geras c ce mokytojas viską gerai išaiškina

2019/07/19

Jonas Pečiulis labai geras c ce mokytojas gerai viską išaiškina

2019/07/09

Jonas Pečiulis tikrai geras CE instruktorius.

2019/06/12

Turejau itin mazai laiko teisem issilaikyti. (3savaites) iki isvaziavimo. Pasakiau tai administratorei ir ji be problemu pasake kad yra realu ismokti. Paskyre mane pas Algimanta Skruodeni. Instruktorius tikrai geras. Ismokino vairuotu grubiai tariant per savaite nes vaziavau po du kartus per diena. O likusi laika tiesiog prasivazynejom ir gerinau igudzius. Papasakojo ivairiu fintu apie masinas. Ismokino ne tik ko reikia regitrai, bet ir tai kad saugiai vairuoti. Regitros egzamina laikes paskutine savaite islaikiau is pirmo karto. Tai as manau kad tikrai greitai ir kokybiskai ismokino. Pas si instruktoriu tikrai yra daug kandidatu norinciu mokintis. Bet as rekomenduoju jei reikes palaukti, palaukite. Verta:)

2019/05/08

Nuostabi mokykla ir mokytojai. Begalo dekingas Jonui Pečiuliui tikrai geras instruktorius :)

2019/01/16

Nuoširdus ačiū visam P. Kriščiūno vairavimo mokyklos kolektyvui. Esate nuostabūs. Teorijos mokytojui Vaclovui Bagavičiui didelis ačiū už suteiktas teorines žinias(teoriją išlaikiau iš pirmo karto Regitroje), o instruktoriui Algimantui Skrodeniui ačiū už kantrybę, gerą nuotaiką, supratimą mokantis vairuoti. Visiems rekomenduoju šį instruktorių, nes jis savo mokiniams suteikia visas turimas žinias ne tik teorines bet ir praktines. Po šio instruktoriaus pamokų egzaminas išlaikytas iš pirmo karto!
Sėkmės darbuose ir dar gyvuokite daug metų bei paruoškite dar daug naujų puikių vairuotojų!

2019/01/14

: Nuoširdus ačiū šios puikios mokyklos teorijos mokytojui Vydui Belanoškai, kurio pamokos buvo aiškios, suprantamos ir naudingos! Didelis ačiū ir pagarba instruktoriui G. Rimšai, kuris nuoširdžiai ir suprantamai mokė vairuoti, pamokos visada buvo ramios, labai naudingos ir prasmingos. Tai žmogus su didele patirtimi ir širdimi!!!Rekomenduoju šią mokyklą

2018/11/20

Labai saunus teorijos mokytojas Kęstutis, teorija islaikiau is pirmo karto. Taip pat puikus instruktoriai G.Rimsa ir A.Skrodenis ismoke ne islaikyti egzamina, o vairuoti kelyje, praktikos egzamina islaikiau taip pat is pirmo karto.

2017/11/09

Didelis AČIŪ Kriščiūno vairavimo mokyklos komandai! Ypač už kantrybę ir atsidavimą darbui.. Egzaminą Regitroje išlaikiau iš pirmo karto! Tiesiog negaliu atsidžiaugti - jau turiu vairuotojo pažymėjimą! Sėkmės Jums visiems ;)

2017/11/07

Kokybės ir kainos santykis tiesiog puikus. Mokymo rezultatai pranoksta lūkesčius. Ko gero idealiausia vieta mokytis vairuoti.

2017/02/20

Labai geri instruktoriai, turėjau pamokas pas kelis, abu fantastiški. Sulauki visada geru, naudingų patarimų. Rekomenduoju!

2017/01/11

Labai puiki mokykla :)

2015/11/30

Aciu, Krikščiūno vairavimo mokyklai! Dėkoju uz visakeriopa pagalba, ruošiantis vairavimo egzaminams!

2015/11/19

ivertinu auksciausiu balu nors, jaigu butu imanoma yvertinciau ir dar auksciau kokybe tiek kursu tiek instruktoriu labai aukst jai nemoki tikrai ismokys ir meska ismokytu manau :) aciu .

2015/11/11

Aš mokiausi Petro Kriščiūno vairavimo mokykloje, kurioje mane mokė instruktorius Algimantas Skruodenis. Algimantas Skruodenis buvo labai puikus instruktorius, puikiai išmokė vairuoti, kad net regitros egzaminuotojas klausinėjo kas taip gerai ismokė vairuoti. Buvau patenkintas Algimanto Skruodenio sygebejimais originaliai mokinti vairuoti. Su juo be problemų galejau susitarti dėl pravažiavimo laiko, jis puikiai prisiderino prie manęs. Taip pat instruktorius suteikė informatyvią informaciją apie automobilius, jų eksplotaciją. tikrai nesigailiu ejas į sią mokyklą, tikrai rekomenduočiau ją ir savo instruktorių savo draugams ir pažystamiems.
Ignas Šinkūnas

2015/10/27

Be galo džiaugiuosi pasirinkusi šią mokyklą! Visi egzaminai išlaikyti iš pirmo karto :) Na o didžiausias AČIŪ vairavimo instruktoriui Algimantui Čarauskui už kantrybę, pastabas bei skleidžiamą optimizmą. Rekomenduoju! Linkiu sėkmės...

2015/10/03

Didelis ačiū Povilui Lukošiui, už puikiai išdėstytas vairavimo paskaitas, taip pat už labai gerą mokinimą vairuoti. Vairavimo teisės - išlaikytos! Linkiu sėkmės tolimesniame darbe.

2015/08/14

Puiki mokykla, labiausiai didelis, didelis AČIŪ instruktoriui Artūrui Jurgelevičiui už puikų mokymą, praktiką ir svarbiausia kantrybę. Viskas išlaikyta iš pirmo karto. Rekomenduoju.

2015/08/12

Labai dėkoju Kriščiūno vairavimo mokyklai. Visi egzaminai išlaikyti iš pirmo karto. Itin giriu ir labai dėkoju vairavimo instruktoriui A. Skrodeniui, pamokos su šiuo instruktoriumi niekuomet neprailgdavo, buvo ne tik nuotaikingos, tačiau ir labai naudingos. Labai Jums AČIŪ!

2015/07/02

Kriščiūno mokykla, mano nuomone, viena geriausia Šiauliuose. Didelis ačiū vairavimo instruktoriui Artūrui Jurgelevičiui, labai geras instruktorius, viską iššaiškina kas neaišku. Viskas išlaikyta iš pirmo karto.

2014/12/04

Labai šaunus instruktorius Arūnas Klevinskas, viską labai gerai išaiškina ;)

2014/07/23

Labai šauni mokykla, puikiai išdėstė teorija, bei šauniai paruošė praktikai. Likau patenkintas, kad pasirinkau šią mokyklą, kiti pasirinkę kitas mokyklas dar vargsta laikydami.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: P. Kriščiūno vairavimo mokykla

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos