Sostinės vairavimo mokykla, Šnipiškės/Žirmūnai

9 atsiliepimai

Kategorijos A, B, C, CE, D, Vilnius

Atnaujinta: prieš 997 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


2018/02/25

Puiki mokykla! Galiu taip pat drąsiai sakyti, kad tai pati geriausia vairavimo mokykla! Į vairavimo pamokas ėjau kaip į šventę. Didelis Ačiū vairavimo instruktoriui Kazimierui, kuris į pamokas ateidavo geros nuotaikos ir didelis Ačiū už jo kantrybę, pagyrimus, aiškius, naudingus patarimus ir už pabarimus, kurie buvo tikrai nepikti o teisingi nes būtent jie visada suteikdavo daugiau noro stengtis ir tobulėti.

2017/06/18

mokykla labai puiki instrukturius labai siolaikinis patariu sia mokykla. o diel tuo kad zmones ima papildomos pamokos ir skundziasi bet galutinis taskas tai tas kad daugama isleiko is pirmo karto. tad statau 5star.

2016/11/12

Mokykla puiki, instruktoriai irgi

2016/02/11

Nors kursai kainavo nelabai daug, bet reikėjo labai daug kartų laikyti mokyklinius egzaminus, kurie kainuoja daug. Galiausiai gavosi, kad kursai brangesni nei būčiau pasirinkus kitur, gavus labiau besistengiantį instruktorių ir išlaikius iš pirmo karto mokyklinį. Ir mokyklinių neišlaikiau tikrai ne dėl nemokėjimo. Nes nuvažiavus į regitrą išlaikiau iš pirmo karto.

2015/11/01

Nuostabi mokykla. Begalo kantrus instruktorius, puikiai viska issaiskino, padrasina pries egzaminus ir nuosirdziai palaiko. Viska islaikiau is pirmo karto! Didziulis sios mokyklos PRIVALUMAS -jie moko vairuoti tais paciais automobiliais, su kuriais laikysite egzamina regitroj :)

2015/09/06

Profesionalūs ir draugiški instruktoriai kantriai bei ramiai išmokė mane vairuoti.
Regitroje teoriją ir praktiką išlaikiau iš pirmo karto! :)

2015/08/26

Puiki mokykla, islaikiau teorija is pirmo karto, 97%

2014/09/29

Teorija buvo išdėstyta tikrai puikiai, tačiau praktika- ne. Instruktoriui (direktoriui) buvo nusišvilpt, daugiausiai, ką jis sugebėjo daryt tai įvaryt stresą ir baimę vairuot. SIūlau neapsigaut dėl kainos- nors pirminė kaina yra nedidelė, tačiau vėliau, norint išlaikyti mokylinį, reikės paklot nemažai pinigų. Mokyklos tikslas- uždidirbt kuo daugiau pinigų, todėl būsit labai spaudžiami laiko atžvilgiu. Vairavimo pamokas stengsis sukišt vos ne kiekvieną dieną po 3 akademines valandas, tačiau tokiu tempu nespėji nieko įsisavint, Mokyklos aikštelė labai toli, reikia važiuoti dar už Regitros, todėl didelę pamokos dalį užima jau vien nuvažiavimas ten. Žodžiu, iš šią mokyklą baigiau streso būsenoj, o Regitroj egzaminą išlaikiau tik imant papildomai pas kitą instruktorių, kuris labai nuramino psichologškai. Nerekomenduoju šios mokyklos.

2014/09/05

Puiki mokykla! Viska išlaikiau iš pirmo karto. Su instruktoriumi Artūru važinėjau, esu labai patenkinta :)


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: K.Rynkevičiaus vairavimo mokykla

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos