Turbovėžlys, Pilaitė

5 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, B, C, CE, Vilnius

Atnaujinta: prieš 1656 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


  • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/13

Kadangi teko keisti vairavimo mokyklą, esu be galo laiminga kad atradau Turbovėžlį. Susipažinau su trim šauniais instruktoriais, kurie puikiai išmano savo darbą, yra kantrūs ir visą pamokos laiką sąžiningai 'atidirba' - aiškina, pataria, komentuoja - ramiai ir be pakelto tono. Administratorės labai malonios, šauniai 'sustyguoja' važiavimo laikus ir vietas.
Praktikos egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Ačiū!!!

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/11

Gėda pasakoti savo istoriją, bet kol išlaikiau Regitros vairavimo egzaminą teko išbandyti 3 vairavimo mokyklas ir 5 instruktorius, bet Laurynas iš "Turbo vėžlys" buvo geriausias! Gailiuosi, kad pas jį pasiėmiau tik 3 papildomas pamokas prieš Regitros egzaminą. Jeigu būčiau šį instruktorių suradusi anksčiau, bučiau sutaupiusi laaaabai daug laiko, laaabai daug nervų ir žinoma pinigų... Laurynas ne tiesiog dirba, jog reikia, o dirba sau patinkantį darbą ir dirba jį su užsidegimu. Davė be galo daug gerų patarimų, ką reikia daryti ir kodėl taip reikia daryti. Super tiesiog! Jau rekomendavau porai draugių :)

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/10/02

Turejau sioje mokykloje papildomu pamoku ir likau nerealiai patenkinta,tikrai gera mokykla. Instruktoriai ne karto nera pakele balso nors tikrai buvo uz ka,tiek Aleksandras,tiek Rimas labai nuosirdziai aiskina iki menkiausios smulkmenos.Tik sioje mokykloje igyjau tikro vairuotojo igudziu!

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/01/05

labai noriu pagirti šios mokyklos vairavimo instruktorių Aleksandrą, regitroj viską iš pirmo karto įveikiau, o tai daug ką pasako :)) lb geras mokytojas, nerėkdavo net jei tikrai begalo durną klaidą padarydavau. tik kokį juokelį numesdavo ir viskas, todėl jokio streso vairuot nebuvo, o aikštelę išmokina tobulai :))

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/09/16

Mokiausi vairavimo sioje mokykloje ir likau nerealiai patenkinta. Tiek paskaitu destytojas - Laurynas, tiek vairavimo instruktorius Aleksandras buvo labai geri ir supratingi ir tikrai labai daug ko ismoke. Teorija be problemu issilaikiau is 1 karto, tikiuosi ir vairavima islaikysiu is pirmo. Aciu labai uz viska siai mokyklai!!!!
Tikrai rekomenduociau sia mokykla tiems, kas nori ismokti vairuoti, bet ne tiems kurie ateje i paskaitas miega, o per vairavimus issidirbineja... Jei norite ismokti vairuoti - Turbovezlys puiki vieta tai padaryti. O jei norite nusipirkti teises, eikit kur kitur.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: UAB „Turbo vėžlys“

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos