OLYMPUS DIGITAL CAMERAfford2autokr-300x227

UAB Mokymo centras „Adpilis“

11 atsiliepimai

Kategorijos 95 kodas, A, A1, A2, B, BE, C, CE, D, Vilnius

  • Mokomieji: Ford Focus
  • Verkių g. 52, Vilnius
  • 867618187, 852470007, 867788097, 860101016, 860566660
  • info@adpilis.lt

Follow:

Atnaujinta: prieš 1085 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Filialai:
Verkių g. 52, Vilnius >>
Žirmūnų g. 143-103, Vilnius >>
S. Taikos g. 103 , Vilnius >>


 

Mes, UAB Mokymo centras „ADPILIS“, nuolat besitobulindami savo veiklą vykdome nuo 2006 m., esame Lietuvos vairavimo mokyklų asociacijos narys.
Jūsų patogumui turime tris vairavimo mokyklų filialus Vilniuje. Taip pat mes neapsiribojame vien tik A1, A2, A, B, C, CE, D kategorijų vairuotojų rengimu, papildomu mokymu praradus teises. Iškeldami sau aukštus reikalavimus dirbame darbų saugos srityje ir teikiame atitinkamas paslaugas fiziniams ir juridiniams asmenims. Ruošiame autokrautuvų, elektrinių krautuvų ir vežimėlių vairuotojus,hidromanipuliatorių operatorius.
Atsižvelgdami į žmonių poreikį bei į susidomėjimą ne tik sausumos transporto priemonėmis, bet ir vandens, pradėjome rengti ir pramoginių laivų laivavedžių specialistus, kuriuos ruošia didelę patirtį turintys specialistai pagal keturias motorinių laivų laivavedžių programas, o praktinio vairavimo apmoko dėstytojai su ilgamete jūrine darbo praktika.

Daugiau informacijos: www.adpilis.lt

2018/02/05

Nuostabi mokykla! Vairuoti mokiausi pas instruktorių Dainių - viskas buvo nuoseklu, aišku ir egzaminus išlaikiau iš pirmo karto. Rekomenduočiau visiems!

2017/07/30

Mokiausi šioje mokykloje praktikos, pas instruktorių Dainių. Puikus instruktorius! Jis išmokė mane saugiai, teisingai ir atsakingai vairuoti, inteligentiškas žmogus.

2017/01/30

Mokiausi šitoje mokykloje teorijos ir praktikos ir dėl šio pasirinkimo labai gailiuosi. Vienintelis geras dalykas tai buvo teorijos išdėstymas-vyras dėstantis teoriją ją dėsto visiškai nepriekaištingai, nuolat bando sudominti,del ko labai gerai įsimena informacija. Taciau apie pačio vairavimo mokymą kalbant tai tiesiog pritrūksta žodžių. Vairavimo instruktorius, visiškai nesistengė išmokinti, nuolat reikėdavo jo paties visko klausinėti, nuolat kalbėjo per vairavimo pamokas telefonu. Matyt niekam neatpranta iš po valdiško darbo išėjęs, kai nieko nereikėdavo daryt. Instruktorius su tokiu '' mokymu '' matyt bandė kuo daugiau pinigų išlupti. Esu tiesiog pasibaisėjusi tokiu elgesiu.

2016/10/28

Šioje mokykloje neseniai baigiau vairavimo kursus. Ispūdį man mokykla paliko gerą, Teorijos pamokos vyko tvarkingai, pagal grafiką, pats teorijos pateikimas buvo aiškus ir nenuobodus. Vairuoti mokiausi pas instruktorių Justą. Jis griežtokas, bet mane išmokė vairuoti, viską kas neaišku gerai išaiškino. Šia mokykla pasirinkau atsitiktinai, kad būtų man arčiau namu ir nenusivyliau.

2016/04/21

Mokiausi Zirmunu gatveje. C, CE kat. Ju aikstele autobusu parko teritorijoje. Viskas labai neblogai. Zaliavau su priekaba iki juodumo...)))) Instruktorius nesikeike, nesijuoke bande kaip galima padeti. Man parodo kaip vaziuoti - as atsisedu ir nieko...))) Negaliu tos priekabos ibrukti ir viskas... Zodziu siaip taip pabaigiau mokslus ir C kat. Regitroj islaikiau is pirmo karto. CE dar nelaikiau... ))) Galiu visiems rekomenduoti cia mokytis CE... Labai viskas geranoriska... Jokiu izeidinejimu.

2016/03/24

Labai gera mokykla. Begalo geras instruktorius Audrius.Jokio streso nejauciau. Aciu jam uz gerus patarimus.

2015/07/27

Faina, kad galima mokytis pasirinktu laiku ir net savaitgaliais. Instruktorius irgi super...

2015/07/22

Puiki vairavimo mokykla ! Išlaikiau egzaminus Regitroje iš pirmo karto ;)

2014/09/02

Labai patiko ši vairavimo mokykla. Ir teorijos dėstytojai ir instruktoriai labai kompetentingi ir išmanantys savo darbą. Per teorijos pamokas buvo labai idomu, nors dėstytojas kartais ir mėgdavo paspausti. Viską išsilaikiau iš pirmo karto regitroje. Labai patenkinta, visiems rekomenduoju !! :)

2014/08/27

Baigiau mokyklą Žirmūnų g. Mokykla tikrai nenuvylė. Teorija aiškiai išdėstyta, o instruktorius Dainius pats geriausias! Rekomenduoju.

2014/04/14

Aš bent jau kai mokiausi tai teoriją jau ne direktorius dėstė, mokytojas mėgdavo paspaust, spręsdavom kontrolinius prieš kiekvieną užsiėmimą iš praeitos temos. Bet paskui nebuvo problėmų egzamine. O vairavau pas Dainių. Labai geras instruktorius, gerai išmokau. Ir šiaip viską iš karto išlaikiau Regitroj.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: UAB Mokymo centras „Adpilis“
  • Įmonės kodas: 300554586

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos