Vairavimo ABC

30 atsiliepimai

Kategorijos A, B, Vilnius

Atnaujinta: prieš 1231 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Filialai:
Šeškinės g. 22, Vilnius
Erfurto g. 1, Vilnius

2020/10/26

Nuoširdžiai AČIŪ instruktoriui ARŪNUI, kuris per 6 val.(ėmiau papildomas pamokas) išmokė parkuotis, vairuoti pasitikint savimi, nors prieš tai praėjau visą pilną mokymo kursą vairavimo mokykloje "Autotrekas", kur rezultatas buvo nulinis. Pagarbiai Aleksandras.

2020/10/05

Man nepatiko ši mokykla. Vairavimo pamokos būna retai, kartą arba du į savaitę. Instruktoriai nemalonus, irzlus. Direktorius bendrauja šlykščiai. Baigiasi terminas, metų laiko, o jie negali padaryti pažymos, vis kažką sugalvoja ir atidėlioja.

2020/09/08

Didelis ačiū instruktoriui Arūnui. Suteikta visa reikiama informacija ir praktika. Regitros egzaminus išlaikiau iš pirmo karto. Rekomenduoju šią mokyklą 100proc.

2020/08/27

Patirtį šioje mokykloje prisimenu su siaubu iki šiol. Teorija buvo išdėstyta be nusiskundimų, tačiau pats "smagumas" prasidėjo, kai buvau paskirta pas instruktorių/direktorių Arūną, kuris yra visiškas chamas, nejaučiantis jokių ribų ir pagarbos, ypač moterims.
Pamokos metu pastoviai kalbėdavo telefonu nekomentuojant jokių klaidų, apie kažkokį informacijos pateikimą išvis nekalbu, instruktorių reikdavo vežiot jo reikalais ir dar prie to laukti po 20min. pamokos sąskaita, pastovus užgaliojimas ir nekorektiški komentarai, ne taip sukant vairą suimdavo už rankų, kad teko kartą ir su mėlyne išeiti, garsiai klaudydavosi muzikos ir blaškydavo.. Sunku įsivaizuoti kaip toks žmogus išvis galit dirbti mokytoju ir dar tokioje vietoje kaip vairavimas, kur reikia šalto proto, palaikymo ir supratimo mokiniui. Žodžiu, absoliučiai jokios naudos, tik išmesti pinigai ir pastovus stresas. Prieš kiekvieną pamoką naktim nemiegodavau ir iš pamokos išeidavau drebančiomis rankomis. Prieš renkantis šią mokykla siūlyčiau stipriai pasvarstyti svarbiau maža kaina, ar mokymo kokybė ir jūsų pačių sveikata. Nežinia iš kur visi tie geri atsiliepimai, matyt draugų ir pažįstamų, nes ne tik iš savo patirties, bet ir iš aplinkos girdžiu, vien blogiausius atsiliepimus apie šią mokyklą. Perėjusi į kitą mokyklą išmokau daugiau per kelias pamokas, nei šioje per vos ne visą kursą. Instruktorius naujoje mokykloje buvo šokiruotas, kad per tiek pamokų atėjau niekada nebandžiusi parkuotis, juolab niekad nevažiavus atbulomis. Nuoširdžiai niekam NEREKOMENDUOJU šios mokylos ir linkiu nepasimauti ant pigios kainos kabliuko, nes mokymo kokybė lygi 0.

2020/06/29

Teorija ir vairavimas Regitroj iš pirmo karto.Didelis ačiū instruktoriui Arūnui.Labai suprantamai viską paaiškina, jautiesi be jokios įtampos , į visus klausimus atsako aiškiai, gali klausti to paties ir po kelis kartus .Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą.

2020/06/01

Mokiausi šioj mokykloj prieš metus. Instruktorius Arunas visiškai nemoka palaikyti, nuteikti pozityviai mastyti vaituojant. Mokiausi is kitos mokyklos instrukturiu, o i ABC grizau tik vairavimo egzui jau pas kita instruktoriu, kurius buvo jaunas ir gan malonus. Taigi, islaikiau mokyklini is pirmo karto. Regitra irgi is pirmo karto. Ir visi nuopelnai atiteko vairavimo abc, nors nieko neismokino. Tai toks ir geras ju reitingas, kai didziuojasi direktorius Arunas. Nerekomenduoju mokyklos.

2020/01/28

Labai aciu uz kantrybe bei kokybiskas pamokas vairavimo ABC. O ypac instruktoriui Arūnui! Kuris visa laika palaike ir neleido pasiduot! Kantresnio ir geriau aiskinancio instruktoriaus neisivaizduoju! Visu 100% pamokos skiriama mokiniui, o klaidoms ir daugybei patarimu. ACIU!!

2020/01/26

Tikrai siūlau instruktoriu Arūną ir šią vairavimo mokykla. Visada bando suderinti patogiausia laiką atsižvelgiant į jūsų planus, puikiai paaiškina , atkreipia dėmesį net į smulkias klaidas, vairuot tikrai tapo lengviau ir ramiau !

2020/01/23

Labai gera mokykla, likau patenkinta. Tikslas pasiektas. Ačiū instruktoriui Arūnui.

2019/08/28

Puikus parengimas. Į vairavimo egzaminą atėjau be jokio streso, pasiruošęs-išlaikiau iš pirmo karto.
Prieś tai turėjau pora pamokų kitoje mokykloje, bet man pasirodė per minkštas mokytojas...ir nesuklydau pakeitęs. Instruktorius Arūnas išmokė tai kas priklauso ir tai kas nepriklauso,tam kad būčiau pasiruošęs tiek egzaminui, tiek ateities vairavimui kelyje. Dirbu daug,bet kiekvieną susitikimą suderindavom,Arūbas rasdavo laiko man ir savaitgaliais ir po darbo. Taip kad asmeninė padėka Jam. Jei dar dvejojate dėl pasirinkimo-tai užtikrintai siūlau gerą mokytoją,kokybiškus automobilius ir suderinamas valandas šioje mokykloje

2019/08/03

Kaip ir daugelis pasirinkau šią mokyklą dėl man patogios lokacijos. Pasielgiau kvailai ir ne pasidomėjau šią mokyklą (kas eigoje man galėjo kainuoti baimės įsigijimą net žiūrėti į automobilį). Na teorijos pamokos manau įprastos kaip ir daugelyje mokyklų tam priekaištų nėra. Bet sulaukus pirmosios vairavimo pamokos antros jau nebenori. Jei galėtų Siemens arenos aikštelėje tave mokytų ratais važinėti visas 15 pamokų. Pareikalavus ketvirtą pamoka važiuoti į miestas ištisai jauti spaudimą, instruktoriaus pašaipius komentarus (pasibaigus pamokai net pasirašyti nesugebi, nes rankose nuo drebulio nenulaikai tusinuko). Registruotis į pamokas galima tik pas administratorė kuriai prisikambinus pamokai gali užsirašyti tik po poros savaičių (ir tai jei pamokos nebūna atšauktos dėl sugedusio automobilio arba kito mokynio kuriam tos pamokos reikia labiau). Ir pravazinejus 15 pamokų net arti regitros trasu nebuvau ir išėjau visiškai nemokėdama parkuotis, nes norint to išmokti turi reikalauti, nes patys instruktoriai apie tai pamiršta. Tai tikrai pagalvokite ir pasidomėkite kur einate, nes manau pirma karta sedus prie vairo streso ir taip pakanka ir norisi, kad prie šono sėdintis instruktorius padėtų, o ne būtų pagrindinis streso kelejas.

2018/11/23

Pasirinkau mokyklą dėl pigios kainos ir man patogios vietos.
Teko pavažinėti su dviem kurį laiką dirbančiais instruktoriais. Labai žemiški žmonės, su kuriais gali kalbėti apie viską. Į vairavimą žiūri labai rimtai. Taip rimtai, kad laikant regitros egzaminą širdis plakė savu ritmu, nes apie sekanti manevra suzinai tris kart anksčiau nei kazdienėje pamokoje ;) . Man tai labai padėjo. 10/10.
Su registratore Viktorija nespėjau per daug suaidraugauti, gal dėl to, kad mokiausi eksternu. :)

2018/09/05

DŽIAUGIUOSI PASIRINKUSI ŠIĄ MOKYKLĄ .DIDELI AČIŪ TARIU INSTRUKTORIUI ARŪNUI.TIK JŪSŲ DEKA TIKSLAS YRA PASIEKTAS.

2018/03/28

Labai gera mokykla, profesionalūs instruktoriai. Egzaminas išlaikytas iš pirmo karto be klaidų. !

2018/03/18

Labai džiaugiuosi pasirinkus būtent šią vairavimo mokyklą. Ji išpildė visus mano lūkesčius. Kadangi turėjau galimybę važinėtis su abiem instruktoriais, galiu užtikrinti, jog jie išugdys tinkamus vairavimo įgūdžius, visuomet motyvuos ir skatins į eismą žvelgti be baimės. Taip pat džiaugiuosi, jog šioje vairavimo mokykloje instruktorių tikslas nėra vien paruošti mokinį išlaikyti egzaminus Regitroje, bet ir keičiant maršrutus, sumąstant vis naujas užduotis padedamas suformuoti kritinis mąstymas, praverčiantis ekstremaliausiose situacijose. Kolektyvas visuomet atsakydavo į iškilusius klausimus, kad ir kokie beprasmiai jie beskambėtų. Ačiū Jums.

2018/03/16

Labai šauni komanda. :) Administratorė Viktorija visada padeda ir suteikia reikalingą informaciją, instruktoriai taip pat puikūs. Egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Visiems rekomenduoju!

2018/03/16

Pasirinkau šią mokyklą ir mokytoją Arūną darbo kolegos rekomendavimu. Ir abu išlaikėme vairavimo egzaminą regitroje iš pirmo karto! Pirmasis mokyklos įspūdis buvo labai geras. Jaukus ofisas, draugiška ir pagalbi administratorė. Pradėjus vairuoti susidarė įspūdis kad Arūnas tikrai nori kad išmokčiau gerai vairuoti, kaip mokytojas turi labai daug patirties ir tiksliai mato kur yra silpnosios vietos ir ką reikia kartoti, žino ko reikia išlaikyti egzaminui. Kadangi esu dirbantis asmuo, buvo labai smagu kad visalaik sutardavome pamokų laiką ir vietą kaip man patogu, dažnai pradėdavome ir užbaigdavome pamokas prie pat mano namų ar ofiso. Visad buvo galima klaust ko nežinau, viskas aiškiai ir taktiškai išmokoma, taipogi gerai buvo pasikonsultuoti kokią mašiną geriausia pirkti. Ačių vairavimo ABC už puikų paruošimą keliams!

2018/03/14

Pasirinkau šią mokyklą, nes šalia namų. Nesigailiu.Viską išlaikiau iš pirmo karto, tiek testą, tiek vairavimą. Instruktorius buvo dėmesingas, kantrus. Man patiko.

2018/03/10

Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią vairavimo mokyklą, nes visų pirma kolektyvas yra nuostabus, visad draugiškas ir pasirengęs padėti, o antra, kad šios komandos dėka išlaikiau visus egzaminus Regitroje iš pirmo karto! AČIŪ Vairavimo ABC!!!

2018/03/02

Labai gera mokykla, prieinamos kainos ir puikūs instruktoriai. Visus egzaminus išlaikiau iš pirmo karto!

2017/07/23

Turejau 3 instruktorius:1 direktorius Arunas kuris kantrybes,mandagumo visai neturi. Man pirma pamoka vairavimo,o jis krove telefona, laidas LABAI TRUKDE perjungineti pavaras,sedi ant skambuciu, rankom mojuoja kur vaziuoti. Visada reikejo vaziuot jo reikalais ir laukti,pastoviai veluodavo 10min, isleisdavo ansciau ir galiausiai visada dingdavo man vos ne po 15-20min. 2 Aleksandras,ramus instruktorius kuriam vos ne vienodai kaip tu vairoji, klaidas niekad nepasako,tarsi vairuoju tobulai, nors taip tikrai nebuvo ir visas demesis felefonui,o ne mokiniui. 3 Tautvydas, aiskina gerai, bet kantrybes matosi,kad tikrai nelabai turi. Telefona is ranku paleisti negali, visa laika raso zinutes,jokio demesio mokyniui. Administratore Viktorija desto teorija gerai, blogai tik tas kad yra kompiuteriai tik 3 ir visada jie uzimti, reike dalintis. Yra tik 2 masinos, vairuoti daznai nesigauna, eiles kosmines, kai aisilaikiai mokyklini isejau i kita mokykla.. Zodziu niekam nerekomenduoji sita mokykla, labai bloga!

2017/07/07

Pritariu komentarui: Deja 2016/07/30

man taipogi teko direktoriu/instruktoriu istysai visur nuvezt tuomet palaukti jo, negana to daznai pamokos buvo nukeliamos ir pan.
Direktorium sio zmogaus nepavadinciau, tai chamu chamas, kuris po kiek laiko pradejo mane uzgaulioti, pasaipiai kalbeti ir sakyti, jog teisiu nematysiu... ilgai neistveriau pakeiciau mokykla ir 2sav viska pasimokinus islaikiau mokiklini ir su instruktoriaus paskatinimu uzsirasiau i regitra ir islaikiau is pirmo karto;]
tad siulyciau negaisti laiko su sia mokykla, kai prisimenu tai tiek laiko, nervu ir pinigu praradau...

2017/02/20

Patiko, kad kiekvieną kartą žinojau kokias klaidas dariau (kiekvienoje pamokoje) ir kur turėčiau „pasitempti”. Instruktorius tikrai gerai „įkalė į galvą” kaip iš tiesu reikia vairuoti. Išlaikiau teises be problemų.
Ačiū instruktoriui Arūnui.

2017/01/22

nerekomenduociau, pinigu ir laiko svaistymas. Atrodo bando tik gaisinti laika ir is to uzsidirbti kuo daugiau pinigu :(

2016/08/31

Imstruktorius nesistengė išmokyti vairuoti net imant papildomas pamokas, pabaogoje teko eiti į kitą mokyklą...:)

2016/07/30

Šia vairavimo mokykla aš nusivyliau. Ieškantiems kur mokytis, patarčiau atkreipti dėmesį į mano pastebėjimus. Nors „Vairavimo ABC“ skelbiasi esą pigi mokykla, nesijaudinkite, realią kainą vistiek pasivysite. Pinigus teks mokėti net už teorinio egzamino laikymą (kiekvieną kartą po 5 eu). Ir nors teorijos mokymo pamokos vyko atrodo prieš 100metų, jas dar vis prisimenu. Pencininkas atsisėdęs perskaitė teoriją iš knygelės. Knygelę skaitė daugmaž apie 1,5 ar 2 mėnesius. Neleiskite ant tų pamokų pinigų, galite ir patys tą knygelę perskaityti. Tačiau baisiausia dalis prasidėjo, prasidėjus vairavimo pamokoms. Prisiskaičius nerealių nuomonių apie „Vairavimo ABC“ direktorių ir instruktorių Arūną, labai apsidžiaugiau kai jį paskyrė mane mokyti. Deja. Vėluoja į pamokas, baigiantis pamokoms skatina viršyti greitį, nes „jis vėluoja į kitą pamoką“, tokiu būdu, nuskubėję atgal iki mokyklos, pasiimti kitą mokinį, nurašamos dar ∼15min. Pamokų metu tekdavo jį vežti tai iki autoserviso (su regitra nesusijusiais keliais po pašilaičius), tai iki vaistinės, prigriebti vaistų jo mamai(juk antradienis, vaistai papigiai). Karts nuo karto tekdavo parvežti kitą mokinį namo(vėlgi ne regitros keliais). Į aikštelę važiuojama praktikuotis tik tuomet, kai pasiemi dvigubą pamoką. Dar tik pradėjus vairuoti esi nuteikiamas, kad niekas čia po tų 14 pamokų iškart neišlaiko. Na o aš, po tų 14 pamokų pasiemiau dar papildomų. Buvau neprileista prie praktikos egzamino, supratau, kad teks tų pamokų dar imti. Kol dašuto. Reikia keisti mokyklą, nes čia kažkas netaip. Perėjau į kitą mokyklą, pasiemiau 2 pamokas, trečiąją jau laikiau egzaminą. Išlaikiau. Po savaitės buvau užsirašiusi regitroje. Nuėjau drebėdama, išėjau su žaliu lapu. Kartais tenka pripažinti, kad kaltas, ne tu-o mokytojas.

2015/10/29

Labai noriu padėkoti vairavimo mokyklai, kad paruošė ne tik vairavimo egzaminui VĮ Regitra, bet vairavimui realiomis eismo sąlygomis. Teoriją paruošia puikiai, visada pasirengę padėti, paaiškinti, net ir po privalomų pamokų. Vairavimo instruktorius Arūnas aiškiai, greitai, taktiškai ir labai profesionaliai išaiškino vairavimo praktiką. Davė daug patarimų iš asmeninės vairavimo patirties. Administracija visada sutinka draugiškai. Šioje mokykloje jautiesi kaip antruose namuose. Ačiū Jums dar kartą už pasirengimą ir įgūdžius kelyje. O tie kas rašo blogus atsiliepimus, vertėtų pagalvoti ir apie save ir dėl ko renkatės mokyklą. Jei nera noro mokytis, tai ir mokykla nepadės. Pasižiūrėti pradžioje reikia visada į save, jei pats esi normalus žmogus, normaliai bendraujantis ir kiti su tavim taip elgsis. Tad daugiau pozityvumo žmonės.

2014/10/31

Dziaugiuosi pasirinkus sia mokykla, nes regitros egzamina islaikiau is pirmo karto, todel manau, kad mokymo sistema cia yra tikrai gera. Aciu instruktoriui Arunui.

2014/07/28

nerekomenduociau, vien del instruktoriaus-direktoriaus..kazkas baisaus.
atsiliepimus gerus apie ji, matomai, raso tik gymines ir pazystami..

2014/07/23

Jau seniai galvojau parašyti komentarą apie šią vairavimo mokyklą. Iki siol tik skaitinėjau komentarus ir labai stebėjausi, kai buvę mokiniai apie vairavimo mokyklykla, , Abc" dažniausiai atsiliepia gerai. Iš tikrųjų, mano nuomonė apie šią mokyklą yra labai prasta. Nesutiksiu, kad taip yra dėl to, kad yra prasti dėstytojai. Teorijos dėstytojas yra neblogas, mokantys bendrauti. O vat, dėl intsruktoriaus ir direktoriaus - tai kraupu. Nežinau, kaip gali dirbti tokie specialistai....Instruktorius-direktorius neišmokė manęs vairuoti, net man vairavus, nežiūrėjo, kaip aš vairuoju. Susidarė nuomonė, kad jam nesvarbu, kaip jo mokinys vairuoja, svarbu, kad važiuoja. Kai perėjau į kitą mokyklą, išmokau ne tik vairuoti, bet ir taisyklingai sukti vairą, taisyklingai sėdėti už vairo ir pan. Vadinasi, galima daryti išvadas, ne aš buvau prasta mokinė, o nekokia mokymo vairuoti kokybė. Kas dar buvo nemalonu lankant šią mokyklą - bendravimas. Išpuikimas, nesiskaitymas su mokiniu. Nepatarčiau eiti į šią mokyklą. Nes pati padariau klaidą, reikėjo keisti mokyklą, tad išleidau daug pinigų. Kitoje mokykloje mokiausi lyg iš naujo, nes šioje vairavimo mokykloje, neišugdžiau vairavimo įgūdžių.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: UAB „Vairavimo ABC“
  • Įmonės kodas: 300615128

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos