VAIRUOK CIA_LOGO fb(1)
20160703_15462620160703_160646

Vairuok Čia, Naujamiestis

32 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, AM, B, B1, Vilnius

  • Mokomieji: Ford Focus, Hyunadai i30, Toyota Auris, Toyota Auris (hybrid) automatas
  • Panerių 11, Vilnius
  • 866670000
  • vairuokcia@gmail.com

Follow:

Atnaujinta: prieš 30 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Kainos:
Kainos:
B, B1 kat. 333 Eur

Vairavimo mokykla “Vairuok Čia“ kviečia visus, norinčius išmokti vairuoti ar patobulinti vairavimo įgūdžius B kategorijos vairuotojus.

Kodėl verta rinktis mūsų vairavimo mokyklą Vilniuje?

1. Net 6 mokymosi planai, pagal patogumą ar poreikį;
2. Sutarties pasirašymas Jums patogioje vietoje;
3. Individualios teorijos pamokos su dėstytoja (Online);
4. Galimybė laikyti egzaminą VĮ Regitroje vos po 10 dienų!!!
5. Planas „Patogusis“ – rinkis pats kur pradėsi ir kur baigsi pamoką;
6. Reikalui esant dirbame ir savaitgaliais.

Mokykis vairuoti pas geriausius specialistus!
Mūsų instruktoriai susilaukia tik geriausių atsiliepimų.

Vairavimo instruktoriai – kvalifikuoti, kantrūs ir patyrę.
Mokiniai dažniausiai išmoksta vairuoti per 15 praktinio vairavimo pamokų.
Lanksčios apmokėjimo sąlygos. Nemokama mokymosi medžiaga.
Vairuotojų sveikatos patikra nevykstant į gydymo įstaigą.
Pirmosios pagalbos kursai.

SU MUMIS VAIRUOTI IŠMOKSITE GREIČIAUSIAI !

Registracija į kursus: http://vairuojam.lt/registracija/

2019/12/07

Labai esu dekinga mokytojuj Kestučiui. Labai gera mokykla. Rekomenduoju visiems greitai ir islaikyta is pirmo karto.

2019/11/21

Labai rekomenduoju vairavimo instruktorę Odetą! Apie ją pasakosiu visiems draugams ir pažįstamiems, kurie dar tik ruošiasi laikyti vairavimo egzaminą, nes tikrai, jeigu yra pasaulyje instruktorės idealas, tai Odeta yra tai, apie ką svajojau aš. Po kiekvienos pamokos su šypsena grįždavau namo, nes būdavau įkvėpta pasitikėjimo savimi ir kad nereikia stresuoti! Labiausiai džiaugiuosi parkavimo įgūdžiais, nes niekas kitas ir kita vairavimo mokykla nesugebėjo man normaliai išaiškinti, pagal ką orientuotis. Be to, kiekviena padaryta klaida ten būdavo neatleistina, kai tuo tarpu pas Odetą išmokau atsipalaiduoti ir jeigu kas ne taip, žinoti kaip pasitaisyti. Juk didžiausia tragedija per egzaminą nutinka, kai supranti, jog nemoki pasitaisyti ir viskas galvoje užsiblokuoja. Išlaikiau iš pirmo karto Regitroj :)

2019/10/12

Rekomenduoju visiems šią mokyklą! O labiausiai rekomenduoju instruktorių Kęstutį, egzaminas išlaikytas iš 1karto!

2019/10/01

Labai naudingos pamakos. Instruktorius Kestutis labai geras, labai kantrus, labai aiskus patarimai. Islaikiau egza is pirmo karto! Aciu!

2019/09/29

Я очень благодарна Кестутису и Одете. Замечательные инструкторы! Настоятельно рекомендую школу и учителей. Огромное спасибо!

2019/09/16

Dideliausias Ačiū, Instruktoriui Kestui už auksinę kantrybę.Ačiū,kad manim tikėjot, nors pati galvojau,kad esu viena iš tų, beviltiškų atvejų.Jusu įdėto darbo dėka šiandien vairavimo egzaminas-IŠLAIKYTAS! Rekomenduoju!

2019/09/14

Labai rekomenduoju šitą mokyklą. Vairavimo mane mokė instruktorius Kęstas. Labai ramus ir kantrus ir viską gerai paaiškina!

2019/08/23

Super mokykla, šauni atsidavusi teorijos dėstytoja Regina bei kantrus ir ramus vairavimo instruktorius Kęstutis. Patys šilčiausi linkėjimai ir rekomendacijos, išlaikiau viską iš pirmo karto Regitroje.

2019/08/12

Kęstas šauniausias, puikiai dirba ir padėjo greitai išlaikyti egzamina! Labai rekomenduoju.

2019/06/18

Sveiki visi, kas skaitys šį atsiliepimą, nes nuoširdžiai norėčiau pasidalinti tuo gėriu, kurį atradau šioje nuostabioje vairavimo mokykloje. Būdamas visiškai nusivylęs kitos vairavimo mokyklos bei jo instruktoriumi, kuris per 5 pamokas sugebėjo įvaryti baimės bei nenorą visiškai sėstis už vairo, pradėjau dairytis kitų mokyklų. Per rekomendacijas atradau šią ,,Vairuok čia, Naujamestis" vairavimo mokyklą bei instruktorių Kęstą. Tai puikus žmogus, nuostabus instruktorius, kantrus, taktiškas,įžvalgus, palaikantis, geras psichologas, ir labai mylintis savo darbą. Vairavimo pamokos vyko labai sklandžiai, aiškiai, pozityviai,optimistiškai su humoro jausmu. Tiesiog, taip gaila kad vairavimo pamokos pasibaige, bet nors ir REGITRĄ išlaikiau iš 1 KARTO , aš vis tiek kartais nuo karto rinksiuos šią mokyklą, ir demonstruosiu savo gerbiamam instruktoriui visą augantį progresą. AČIŪ JUMS, už puikias pamokas.

Taip pat norėčiau papildomai padėkoti ir šios mokyklos instruktorei Odetai, už pasitikėjimą mano vairavimu, už jos begalinę kantrybę mokant mane žioplą.

Nesirinkite kitų mokyklų, ir negaiškite laiko, čia tikrai išmokys Jūs, be baimės gerai jaustis kelyje, pasitikėti savimi ir valdyti automobilį.

Marek.

2018/08/28

Tik patys geriausi atsiliepimai! Tik patys silciausi ir geriausi žodžiai. Metus prasikankinus ir praleidus veltui,sitoje mokykloje viska pavyko išmokti ir suprasti per 10 pamokų ir taip pat išlaikyti egzaminus iš pirmo karto!!!!

2018/03/05

Kiek kainuoja vairavimo 1pamoka papildomai

2017/12/30

Dėkoju Jums visiems, Reginai, Kęstučiui, Aurimui (ypatingai Aurimui už jo begalinę kantrybę su manimi ir už tai, kad iš manęs padarė vairuotoją), Odetai. Šiandien iš pirmo karto išlaikiau Regitros vairavimo egzaminą, o tikrai nesu gabi, tiesiog turėjau pačius geriausius mokytojus. :) Dėkui dėkui dėkui! Linkiu visiems tokių puikių instruktorių, kad nuvažiavus į Regitrą pagalvotumėte "Kaip čia paprasta".

2017/12/21

ODETA geriausia instruktore,gelezines kantrybes zmogutis,viska paaiskina,su linksma zodziu superine,is pirmo karta islaikiau regitroje:)

2017/12/17

Teko dirbti su instruktoriumi Aurimu. Paruosimas super, dirbome intensyviai, kokybiskai, bet be itampos. Po kurso keliavau tiesiai i regitra ir islaikiau is pirmo karto. Esu be galo patenkinta. Labai rekomenduoju.

2017/09/18

Super instruktore ODETA TERVYDYTĖ,REGITROJA išlaikiau iš pirmo karto vairavima

2017/08/18

Atėjau į "Vairuok čia" iš kitos automokyklos, kur nusiviliau vairavimu, instruktoriais ir savimi.
Dėka instruktoriaus Kęstučio neigiamos nuostatos dingo, vairavimas nustojo kelti stresą, po keletos pamokų išlaikiau egzaminą Regitroje. Rekomenduoju jį kaip profesionalą, išmanantį savo darbą, džiaugiuosi, kad pavyko rasti kantrų ir atsidavusį savo darbui instruktorių, kurį drąsiai rekomenduoju.

2017/02/26

Drįsčiau teigti,kad geriausia mokykla Vilniuje.:) Labai retai rašau atsiliepimus,tad šis tikrai iš širdies :) Instruktoriai nuoširdžiai myli savo darbą ir turi auksinę kantrybę. Jei norite išmokti vairuoti greitai ir be streso, rekomenduoju šią mokyklą. Egzaminas išlaikytas iš pirmo karto!

2017/02/08

Šiai vairavimo mokyklai tiesiog privaloma padėkoti. Ir nuostabiam instruktoriui VITALIJUI, kad jau turiu teises, po ilgo "mokymosi" kitur...Ateiti mokytis čia, reiškia sutaupyti laiko, nervų ir pinigų. Gaila, kad tai nebuvo pirmasis pasirinkimas, bet galbūt padėsiu kažkam apsispręsti jeigu vis dar svarsto kur mokytis :)

2017/02/08

Puiki mokykla, nuoširdžiai dėkoju instruktoriui Vitalijui kad jau turiu teises. Puikiausias instruktorius kokį teko sutikti daug laiko vargstant kitoje mokykloje...

2016/12/17

Atejau i sia mokykla po kurso kitoje mokykloje, kuri turejo daugybe geru atsiliepu, bet tikrove pasirode, kad yra visai kitokia. Labai dziaugiuosi atradusi sia mokykla, kuria galiu rekomenuoti ir kitiem. Labai dekoju savo instruktoriui Vitalijui. Nuostabus mokytojas! Nuosirdziausias aciu jam uz kantrybe ir puikia nuotaika.

2016/10/13

Ačiū KĘSTUČIUI, aš tapau vairuotoja. Egzaminas išlaikytas pirmu bandymu po vairavimo su šiuo instruktoriumi. Prieš daug metų buvo daug bandymų ir beviltiškas galvojimas - aš niekam tikusi vairuotoja ir jau geriau išvis man kelyje nebūti. Dabar žinau, kad patirties reikės, bet aš vairuoju ir net neketinu laikyti teisių stalčiuje. Jei išmokė mane, vadinasi gali išmokyti bet ką - REKOMENDUOJU.

2016/10/11

Siandien instruktoriaus Kesto deka islaikiau praktikos egzamina. Nuosirdus jam ACIU! Tikrai, kaip jau kazkieno pries tai sakyta, kelias buvo ilgas ir sunkus, bet po keliu pamoku su siuo PUIKIU instruktorium pagaliau pavyko! Nuteike gerai, paruose greitai ir aiskiai. Lenkiuosi iki zemes uz kantrybe ir supratima! Dar karta DEKOJU!

2016/10/07

Laiku surasta mokykla nes dar ir dabar turbut netureciau teisiu. Viskas puikiai. Labai rekomenduoju.

2016/08/12

Ačiū šiai mokyklai, regitroje vairavimą išlaikiau iš pirmo karto!

2016/05/13

Istorija labai ilga, bet su laiminga pabaiga :)
Pries 4 metus lankiau vairavimo mokykla, bet po isvazynetu 20 akademiniu valandu buvo pasakytas man nuosprendis, kad vairavimas tai ne mano. Vis delto teisiu labai prireike. Siemet atvaziavau i Lietuva, savarankiskai pasiruosiau teorijai, beliko vairavimas.Si instruktoriu man rekomendavo sesuo, su kurio pagalba islaike Regitros ir mokyklinius vairavimo egzaminus. Susitarem del kurso eksternu. per 10 dienu(nuo 2016.04.28 iki 2016.05.09) mane paruose regitrai ir as (2016 geguzes 12) sekmingai islaikiau is pirmo karto:)
Vaziuoti teko daugiausiai su Kestu, bet aciu ir antram instruktoriui Vitalijui. Kiekvienas su savo gera nuotaika ir patarimais nuteike tik geriems rezultatams.
Visiems norintiems nebijoti automobilio ir mokytis vairuoti su gera nuotaika patariu TIK sia mokykla ir tik siuos instruktorius:)
SEKMEEEEES:)

2016/05/11

Mano kelionė link vairavimo teisių, kaip ir ko gero daugelio, nebuvo lengva.
Tiesą sakant ir nežinau, kada ji baigtųsi, jei ne Kęstutis, todėl norėčiau ne šiaip labai labai rekomenduoti šį instruktorių visiems tiems, kurie tyčia ar netyčia užklido pasiskaityti čia atsiliepimų, bet ir pasidalinti savo patirtimi, kad žinotumėt, jog tai ne šiaip sausas pagyrimas, kokių apstu ir dažnai netikrų kitais atvejais...

Išmokti vairuoti pasiryžau 2015 m. kovo pradžioje. Prisiskaičiuosi gerų atsiliepimų nukeliaviau į Autotako vairavimo mokyklą. Vairavimo pamokos man prasidėjo balandžio pabaigoje ir tęsesi iki birželio pabaigos (teoriją regitroje išsilaikiau gegužę). Kalta pati, kad normaliai nepasidomėjau, kokios galimybės vairuoti bent kartą per savaitę, ypač žmogui kuris dirba nuolatinį ofisinį darbą. Vairavimo pamokas reikėjo derinti kiekvieną savaitę, į priekį, daugiau nei savaitėms dviems niekas neužrašinėjo, o kai paskambindavai jau nebebūdavo laisvo laiko, kuris man tiktų. Man, kaip visiškai nemokančiai vairuoti, tas buvo žiauriai negerai, nepaisant to, kad instruktoriai ten neblogi. Taip atvažinėjusi visas privalomas pamokas, neišmokau vairuoti. Pagalvojau, kad vairas visiškai ne man ir užmečiau šitą reikalą. Tiesiog nesinorėjo ten eiti ir imti papildomų pamokų vėl ta pačia tvarka, laukiant nežinia kiek laiko.

Ir po kelių mėnesių savo patirtimi su manimi pasidalino buvusi kursiokė. Pasakė, kad turi parekomenduoti gerą instruktorių, kuris specializuojasi būtent mokinių parengime Regitrai. Paėmiau kontaktus ir kažko laukiau, kaupiau drąsą, bandžiau save įtikinti grįžti užbaigti pradėto darbo ir žiauriai nenorėjau, nes vis dar jutau tą nemalonų jausmą kai pravažiuoji x pamokų ir nejauti jokio pagerėjimo.

Atėjo 2016 metų kovas, prisiminiau kad baigia galioti mano Regitroje išlaikyta teorija, nutariau nebelaukti. „Prasičekinau“ internete informaciją apie Kęstutį, nelabai ką radau, vos keli atsiliepimai, bet nusprendžiau pasitikėti asmenine draugės rekomendacija.

Pasiėmiau darbe dviejų savaičių atostogas, paskambinau Kęstučiui. Jis savo laiką suplanavo ir suderino pamokas taip, kad viskas pavyko. Vairavau kiekvieną dieną, taip kaip ir norėjau! Kovo 29 dieną pradėjusi važinėti praktiškai nuo nulio (nes nekažką išmokau Autotake, o ką išmokau per tie laiko primiršau), vakar gavau teises.

Kęstutis – nuostabus instruktorius, profesionalas ir žmogus. Pamokos be jokio streso ir be jokių nemalonų jausmą paliekančių bajerių, pašaipų ar ironijos. Stebiuosi iš kur jis turi tiek kantrybės, bet matyt viskam paaiškinimas - meilė ir atsidavimas darbui.

Esu be galo dėkinga už pamokas, už „gazą dugną“, įpūstą tikėjimą, kad „vairas irgi gali būti man“, padrąsinimus, pastabas ir patarimus. Labai rekomenduoju visiems, kurie nori išmokti vairuoti greitai ir tikrai be streso. Nepasigailėsit nei investuotų pinigų, nei laiko. Didelis riebus LIKE!

2016/04/12

Emiau pas Kesta papildomu pamoku. Visiems siulyciau tik si instruktoriu. Ramus. Supratingas. Isaiskina viska smulkmeniskai. Super. Taip ir toliau. Sekmes!

2016/03/11

Pati rekomendavau savo sūnui šios mokykos instruktorių ir ne veltui /pati ėmiau pas jį pamokas ir sėkmingai išlaikiau egzaminą/ . Sūnus po 5 pamokų išlaikė Regtroje vairavimo egzaminą sėkmingai , padarė tik vieną nekritinę klaidą. Taigi Kęstas -instruktorius iš didžiosios raidės.

2016/02/20

Ką čia gali komentuoti, kai sėkmingai išlaikytas egzaminas ''Regitroje'' - tuom viskas ir pasakyta. Sunku surasti tinkamiausią žodį, norint padėkoti instruktoriui Kęstui už pamokas...nuosirdžiai dėkoju ir visiems rekomenduoju

2016/02/20

Puiki mokykla bei instruktorius! Viskas greitai, patogiai, susitaupiau daug laiko! Mokina labai gerai, viska ramiai paaiskina, matosi, kad zmogus dirba mylima darba. Tikrai visiems labai rekomenduoju, ypac tiems, kam svarbu, kad mokytojas butu kantrus ir ismanytu savo darba. 100balu!

2015/12/07

Tikrai "Like". Rekomenduoju. Kokybiškai, suprantamai, be streso, tau patogiu
laiku reikiamoje vietoje.


Įvesti naują instruktorių


Mokyklos vairavimo instruktoriai: Odeta Tervydytė Aurimas Žakaitis Jaroslav Štenger Vitalij Gželko Rimantas Pipinis Kęstutis Kemeris

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: UAB "Vairavimas"
  • Įmonės kodas: 302814463

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos