Vilkaviškio Autoklubo vairavimo mokykla

11 atsiliepimai

Kategorijos B, Vilkaviškis

Atnaujinta: prieš 2524 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Filialai:
Alytaus AK vairavimo mokykla
Telefonas: 831571177
Adresas: Statybininkų g. 21, Alytus

Jurbarko AK vairavimo mokykla
Telefonas: 447 72900, 447 72900
Adresas: Ugniagesių g. 10, Jurbarkas

Kėdainių AK vairavimo mokykla
Telefonas: 347 54868
Adresas: Kranto g. 7, Kėdainiai

Marijampolės AK vairavimo mokykla
Telefonas: 343 51982, 343 51982
Adresas: P.Vaičaičio g. 16, Marijampolė

Šiaulių AK vairavimo mokykla
Telefonas: 41 434577, 41 434577
Adresas: A.Mickevičiaus g. 19-83, Šiauliai

Vilkaviškio AK vairavimo mokykla
Telefonas: 342 20776, 342 20776
Adresas: Gedimino g. 10-5, Vilkaviškis

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/09/10

Puiki mokykla, nesigailiu :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/04

Nerekomenduoju niekam. Sugaišite tik laiką ir pinigų daug išleisite, mokytojai suinteresuoti, kad mokinys pirktų kuo daugiau pamokų, nemalonus bendravimas, pamokos nuolat baigiasi apie15min anksčiau nei turėtų baigtis, mokytojai nuolat nusukineja laiką... Negaiškite laiko su šita mokykla.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/17

Rinkausi tarp dviejų vairavimo mokyklų. Autoklubas man labiausiai patiko dėl bendravimo ir manęs kaip klientės priėmimo. Instruktorius - tiek teoriją, tiek vairavimo metu buvo labai kvalifikuotas ir tas man taip pat labai patiko. Buvo tokia situacija, kad man teko daugiau nei pusmečiui išvykti, taip pat mane suprato, aišku turėjau teoriją bent per metus laiko išlaikyti. Papildomus vairavimus manau tikrai tenka pirkti ne be reikalo ir pykti dėl to nereikia, juk reikia save adekvačiai vertinti ir mokėti įžvelgti savo klaidas. Iš pirmo karto neišlaikiau regitros vairavimo egzamino, bet nematau problemos dar pasimokinti valdyti automobilį, nes matau savo klaidas. Svarbiausia yra šnekėti tiek su instruktoriumi, tiek su administracija, jei jus juos suprasite, jie irgi stengsis padėti ir suteikti visas įmanomas žinias, jas tik reikia norėti pasiimti. :) Kurie mano jog 30 valandų vairavimo turi užtekti tam, kad išmokti vairuoti, nesvaikit, niekas negimsta mokėdamas, o tam laiko reikia. :) Tad reziumė tokia: jei norit išmokti vairuoti, TIKRAI REKOMENDUOJU "Autoklubą" (turiu omenyje IŠMOKTI).

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/11/25

Vairavimo mokiausi kitoje mokykloje, sioje vazinejau tik viena karta pries pat egzamina ir tai man padejo daug labiau nei betkas kitas. Instruktorius be galo geras, ismano savo darba, viska ramiai paaiskina ir duoda daug naudingu patarimu. Rekomenduociau tik sia mokykla!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/06/26

Teko papildomai pasimokyti vairavimo, tad pasirinkau sia mokykla. Vertinu tik teigiamai 100%. Vairavimo instruktorius kantrybe turi. Kantriai ir issamiai isaiskino, kaip manevruoti aiksteleje (sioje vietoje daugiausiai pamoku ir reikejo). Uzteko keleto pamoku ir jau mes drasiai galime vykti i egzamina. Aciu uz tikrai produktyvias pamokas. (P.S. nemaciau tokio mokytojo, kuris elgtusi kaip nors neadekvaciai, spjaudytusi, rukytu ar pan.) Sekmes visiems, pasirinkite teisingai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/26

Labai puiki mokykla,puikus instruktoriai,zmogiski,suprantantys, patariantys. Didziausios jums sekmes Gerb. Alvydai ir Rimai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/09/24

Puiki mokykla!! Dėkui už žinias ir kantrybę.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/04/16

Vairavimo instruktorius savotiškas, man asmeniškai jo specifiniai darbo metodai atrodo tobuli. Žinoma suprantu ir tai, kad panelėms gal kiek sunkoka su juo būtų, Tačiau judrus jaunimėlis, tačiau prie vairo susikaustęs, pas jį greit atsigautų :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/10/06

Visiškai pritariu to . Ir mes su drauge susigundėme šia mokykla, nes kursai kainavo mažiau negu kitose mokyklose. Bet kaip sakoma skūpus moka 2 kartus. Teoriją išmokome, bet vairavimo instruktorius tai siaubas, nieko neaiškina , ir pavadinta durne ne kartą buvau , sėdėjau pastoviai prasmirdus cigaretėmis, tik šneka visokias nesąmones. Ir mes ėjome papildomai į kitą mokyklą, nes iš visos grupės tik 2 mokiniai išsilaikė važiavimą ir tai ne iš pirmo karto. Tikrai niekados daugiau neičiau čia mokytis ir niekam nepatariu, geriau brangiau, bet nors išmoksti ir žinai už ką pinigus moki.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/07/12

Teorijos mokytojas tikrai geras, jam turbūt niekas neturi priekaištų, bet vienas iš dviejų (apie kitą nieko nežinau, neteko papulti, nes neleido pakeisti pastarojo, nors buvo žadėta kitaip) vairavimą mokinančiųjų - tragiškas. Spjaudosi per langą, automobilyje rūko, apkalbinėja praeivius (ypač praeives), pasakoja apie savo apgailėtiną gyvenimą ir toli gražu nesikoncentruoja į vairavimo mokymą. Niekam nelinkėčiau pas jį papulti, nesigundykit šia vairavimo mokykla vien dėl šio žmogaus ir standartų neatitinkančios aikštelės (o varge, ten vien duobės, žolės). Ne iš vieno jau esu girdėjusi tokius atsiliepimus. Po to taip žmonės ir neišlaiko regitroje, eina į kitas vairavimo mokyklas, perka papildomus važiavimus, leidžia savo pinigus ir eikvoja brangų laiką.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/01/11

Puikus teorijos mokytojas, geri instruktoriai,mandagūs darbuotojai.Egzaminus išlaikiau iš pirmo karto.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: UAB „Vilkaviškio autoklubas“

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos