Vytauto vairavimo mokykla

33 atsiliepimai

Kategorijos B, Šiauliai

 • Tilžės g. 118, Šiauliai
 • 841552684, 868723972, 863972685, 863891369, 862041812
 • vytauto@splius.lt
Atnaujinta: prieš 1806 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Prie vairo

Filialai:
Tilžės g. 118, Šiauliai
Gardino 2, Šiauliai

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/03/26

Pati bliaugiause mokykla. Buvo sutarta kursu kaina viena ir inešus įnaša kaina pakilo. Instruktorius nemaloniai ir šiurkčiai bendrauja.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/23

Internetinis puslapis padarytas siaubingai, matosi, kad samdytas pats pigiausias programuotojas. Kas man duos garantija, kad automobiliai, instruktoriai ir visa kita irgi nėra patys pigiausi. Trūksta tik to, kad litais kainas nurodytumėt.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/11

Puiki mokykla ! ! !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/21

Jei nori išmokti GERAI ir SAUGIAI vairuoti, ši mokykla kaip tik tau! Dėkoju už kantrybę ir profesionalumą instruktoriui Robertui!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/24

Rinkausi šitą mokykla pagal atsiliepimus internete bet paskui supratau kad kazkas ne to kai reikejo pradėti papildomaj moketi tai uz ta tai uz ana. Jeigu neislaikai teorijos įskaitos - moki, nors kitur nemokamai
Kokią teorijos mokytoją turit taip ir ismokot! Jeigu "mokytoja per pamokas giriasi apie savo diplomus ir issilavinima tai nereikia taip susireiksminti.Ne gana to mano instruktorius nusprendė išeiti is darbo kai liko vos keli pravaziavimai, kadangi gerai sutareme jis mane nusivedė i kita mokykla viska pasibaigti nes sake nieko čia nebus čia šitoje nesamoningoje mokykloje. Mokykla tikrai zinojo apie instruktoriaus isejima is darbo o su manimi nesusisieke iki paskutinės dienos ir nepasiule kito instruktoriaus!! O i regitra turėjau eiti jau po pusantros savaites. Zodziu. Apgailetina atsakomybe ir poziuris i mokinius. N E R E K O M E N D U O J U

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/03

Aciu siai mokyklai!
Profesionalumas auksciausio lygio!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/09

Geriausia mokykla bei geri instruktoriai! Ypač galima didelę padėka skirti Balniui, išmoko, pataria, ir dar daugiau! Išsirinkite šia vairavimo mokykla ir galėsite važinėti Lietuvos keliais saugiai bei patikimai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/07/04

Turiu teises!Didelis ačiū Vytauto vairavimo mokyklai, administratorėm už pravažiavimo grafikų suderinimus, instruktoriui Robertui Balniui už aiškumą ir profesionalumą mokant eisme. Kaip žmogui-už kantrybę ir neišsenkantį jumoro jausmą, kurie vairavimo pamokų metu pašalina įtampą, padeda geriau įsiminti be streso. Ačiū ir mašinytei Toyota Auris, kuri kantriai, be jokių ožiukų leidosi mano valdoma Šiaulių gatvėmis. Man ši vairavimo mokykla-tobula, vienintelė Šiauliuose investavusi į vairavimo treniruoklį, kurio nauda-akivaizdi.Ačių ir didelės profesinės ir asmeninės sėkmės jūsų šauniam kolektyvui!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/06/04

Nuostabus aptarnavimas ir kolektyvas! 10balų

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/12

Teises turiu jau keltą mėnesių, bet noriu labai padėkoti šiai mokyklai! Mokiausi Gardino gatvėje. Mokyklos administratorė labai maloni, visados atsiradus laisvai vietai informuodavo, paklausdavo ar norėčiau ir pan.
Taip pat labiausiai norėčiau padėkoti instruktoriui Arvydui S. Nes tik šio intruktorio dėka turiu vairuotojo pažymėjimą, visados į pamoka su nuotaika, visados gerai jausdavausi, buvo galima pašnekėti kaip su draugu, o svarbiausiai viską gerai išaiškindavo, jei kas ne aišku drąsiai galėdavai klausti, atsakydavo, parodydavo, kad tik viską išmoktum ir suprastum.
Didelis Ačiū instruktoriui ir mokyklai kantrybę, džiaugiuosi išsirinkusi šią mokyklą iš tokio didžiulo pasirinkimo!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/23

Noreciau padekoti Vytauto vairavimo mokyklos instruktoriam kurie padejo pasiruosti tiek praktikos tiek teorijos egzaminam, taip pat noreciau padekoti instruktoriui Robertui kuris tinkamai mane paruose praktiniam egzaminui. Rekomenduoju visiem sia mokykla , nes sioje mokykloje dirba tikri profesionalai , kurie kokybiskai paruosia regitros egzaminam. Aciu Jum, kad nuosirdziai atliekate savo darba.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/02

Esu labai patenkintas pasirinkes sia vairavimo mokykla..ACIU JUM! Viskas is pirmo karto :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/03/17

ka jus snekat robertas pats leviausias instruktorius koks tik gali buti... kiti mokytojai liuks.. tik nebedaug ju beliko.. vienas paskui kita iseina..

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/06/30

O mano nuomone si vairavimo mokykla yra pati geriauisa! Ir aciu instruktoriui Robertui.... Egzaminas islaikytas is pirmo karto. Perejus is kitos vairavimo mokyklos i Vytauto, labai nepasitikejau savo ziniomis. Deka sio nuostabaus zmogaus tapau puiki vairuotoja! Instruktorius Petras ko gera lieja sirdi ir pykti del to, kad buvo atleistas..Nieko, Petrai, manau betkurioje kitoje vairavimo mokykloje esi laukiamas. Pas Vytauta, dirba tik profesionalai:)O jau vien paliktas komentaras sako, kad jum iki tokio ldar labai toli.... Tad aciu VYTAUTO vairavimo mokyklos kolektyvei! Jus nuostabus!

Agnė Gaigalienė

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/01/06

Ši vair mokykla keičia savo pavadinimą į UAB VYTAUTA. Todėl ateityje komentarus reikėtų vertinti kaip tos pačios mokyklos....
Man teko trumpai dirbti šioje mokykloje vairavimo-instruktoriumi. Mano vardas Petras ir tel Nr 865028362
Pačiomis pirmomis dienomis, susitikus kolegas mieste, gaudavau užuojautos palinkėjimus atėjus į ją dirbti. Vėliau pats tuo įsitikinau....
Mokyklos vertinimo kriterijus, taip pat privalėtų būti, kokia galutinė suma pinigų kainavo, kol įgyjama teisė vairuoti savarankiškai. O ne tik procentai nuo išlaikiusių mokinių ir bendro jų skaičiaus, atėjusiųjų mokytis.
Pacituoju frazes direktoriaus ištartus per susirinkimus. "Jei ne atsiuntinėsit mokinių važiuoti treniruokliu, tai patys susidėkit pinigus ir sumokėkit 2500 eur" . Robertas visur tuščiažodžiauja, ir daro tik optinės apgaulės įvaizdį, kuriant mokyklos vardą. Visada prašo idėjų už ačių, o jei jas gauna pateikia kaip savas. Politikoje jis labiau tiktų..
Dėkingas mokiniams kurie mokėsi vairuoti su manimi. Aš taip pat iš jūsų mokiausi jūsų pasaulėžlūros, supratimo, kartu pergyvendavau ir džiaugdavausi. Jaunime JŪS nuostabūs...įdomūs. nepakartojami.
Bet tikrai nepatarkit savo draugams eiti į šią mokyklą mokytis vairavimo. Ji laikosi tik nepakartojama vairavimo instruktorių kantrybe, nes teorijos dėstymas žemame lygyje.Džiaugiuosi kad joje jau ne dirbu.
Mano komentarai nėra noras pakenkti, dėl to kad išėjau iš darbo.
Vėliau komentarus pratęsiu. Tikiuosi tiek neigiamų(iš jų mokysiuosi), tiek gal ir teigiamų. IKI

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/10/15

Oho..si mokykla viena geriausiu respublikoj!http://prievairo.lt/vytauto-vairavimo-mokykla-viena-geriausiu-respublikoje/ labai dziugu, kad pasirinkau sia mokykla....

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/10/03

ACIUUUUU!!! Tariu laabai nuosirdu ACIUUUU!!! Jus patys geriausi! Instruktorius Vaidas ir Martynas nerealus! Eidavau i pamokeles kaip i kokia svente! Administracija nereali. Aciu Tomai! Aciu Robertui uz TOBULUS PATARIMUS! Islaikiau ne tik, kad viska is pirmo karto, bet ir nepadariusi ne vienos klaidos! Ir kalbu ne tik apie teorija..:) Regitroje man net negailejo liaupsiu...Super! Aciu dar karta ir rekomenduoju visiem... Atejau i ta mokykla visiskai zalia, vazinejau ant vairavimo treniruoklio, kuris yra kazkoks atradimas! ACIU!!!!!!!!!! SU nuosirdziausiais linkejimais,

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/08/20

Nei Albertas, nei Zydrunas sioje mokykloje nebedirba, Albertas puikus instruktorius kuris turi savo mokykla ausros alejos gatveje, todel ir as kai suzinojau kad jis nebedirba Vytauto mokykloje begau i jo mokykla pirkti papildomu pamoku nes jis pats geriausias instruktorius siauliuose;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/08/09

oooo...ka radau:) Tikrai laabai gera mokykla. Pati geriausia! Instruktoriai nuostabus, tokie profesionalus...Esu labai patenkinta.http://www.youtube.com/watch?v=QbUQFGIx-yI

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/07/29

Aciu instruktoriui Robertui, kad padejo islaikyti vaiarvimo egzamina is pirmo karto. Juk taip paprasta ismokti vairuoti! Aciuuu! Rekomenduoju;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/07/11

Baigiau viską iš pirmo kart! Tikrai geriausia mokykla Šiauliuose! Tik žiemą labai šalta ten :D

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/04/06

Likau labai patenkinta vairavimo kursais sioje mokykloje. Visiem nuosirdziai rekomenduoju. Viska islaikiau is pirmo karto. Sakyciau prestizine mokykla.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/01/16

Ta mokykla jau patapo mano antraisiais namais:DDDDD ziema ir mandarinu duoda ir kavyte grazi administartore taiso... As tai ziauriai patenkintas sia mokykla. Kaip pasikalbi su kitais kur mokinasi tai nepalyginsi..Draugas norejo pabegti is kitos mokyklos ir ateiti cia, bet jau nebegalejo, tai dar jis po 3 sav teorijos klausos...nu ka zinau. Mna pasiseke, kad atejau cia.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/12/06

Šiandien išlaikiau regitros egzaminą iš pirmo karto, VALIO! Ir už tai esu dėkinga šios mokyklos instruktoriams:
GINTARUI,
ARŪNUI,
VAIDUI
už profesionalias pamokas, už kantrybę.Linkiu kuo geriausios kloties, gero kelio jums!

Atskira padėka skiriama nuostabiai administratorei, už dėmesį, šypseną, gerą nuotaiką.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/11/23

ACIU JUM, KAD AS JAU VAIRUOTOJAS!!! YpacVidmantui ir Zydrunui... Kaip ir saket, kad viskas is pirmokarto:) yeeehhhhhhh.....

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/10/24

Keista girdeti neigiamus atsiliepimus.... Nes is mano klases mes ejome penkiese mokytis i Vytauto vairavimo mokykla. Visi esame labai patenkinti. Pasirinkome kainu paketa su simuliatoriumi, todel kaip sedome i tikra automobili, tokius dalykus kaipjungineti laisvai pavaras, jausti sankaba, orientuotis aoksteleje ir pan.mes jau mokejome. O del to, kad ilgai..nu ka zinau, praejo du menesiai ir as jau su teisem:) ir siaip faina, kad yra daug kainu paketu. Gerai tuo, kad pasirengi brangesni paketa (100lt brangesni) ir viskas vyksta dar greiciau. Tai manau labai liux sistema. Viskas labai individualiai ko zmogui reikia. Todel ir sakau, kad lb keista neigiamus komentarus girdeti, juk si mokykla buvoapdovanota, kaip viena geriausia respublikoje. O gal cia konkurentu darbas?:) zodziu. Myliu sia mokykla. Sekmes, JUM VYCKA;))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/07/25

Viena graudžiausių vairavimo mokyklų kokia tik gali būti. Ir nereikia čia niekam rekomenduoti eiti. Net nenutuokiu kas tokius komentarus rašo, nes 80% mokiniai yra be galo nepatenkinti šia vairavimo mokykla. Nenuostabu, kad net dabar prarado licenziją ir negali niekaip jos susitvarkyti. Mokymo sistema tiesiog baisi, todėl kad pirmus pravažiavimus duoda silpniems instruktoriaus, o tik paskutinius tikrai geriems, kurie gali ką nors išmokyti, todėl niekaip neišsiverčiama be papildomų pravažiavimų, jie tokiu būdu tik sau pelną darosi. Eilės didžiulės todėl jokiu būdu greitai išmokti vairuoti neįmanoma. Jei jau taip ir atsitinka, kad mokinys neišlaiko kontrolinio pravažiavimo, geriausiu atveju galės jį perlaikyti už dviejų savaičių, be jokių papildomų pravažiavimų, nes tiesiog pasakys, kad nėra vietų, niekuom negali padėti. Jie apsikrovę mokiniais ir net instruktoriai gerai nepamena savo mokinių, pro kur važiavo pro kur ne, kas sekasi ir ką dar reikia tobulinti. Dėl tokių gerų komentarų ir aš atsidūriau šioje vairavimo mokykloje, galiu pasakyti, kad niekada neįsivaizdavau, kad pati vairavimo mokykla taip atmestinai žiūrėtų į mano mokymą. Nieko tokio būtų, jei aš būčiau tokia viena, visi, su kuriais aš pradėjau mokytis yra be galo nusivylę būtent šia vairavimo mokykla.
P.S. Mieli Vytauto vairavimo mokyklos mokytojai ir instruktoriai, tam kad mokiniai išmoktų teoriją neužtenka susisėdus kartu skaityti knygutę.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/07/02

Labai sauni mokykla ypac instruktoriai Gintaras ir Albertas,taip pat administratore Aida.ACIU JIEMS.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/05/13

ha ha, siandien atsiemiau teisytes!:) ir viskas is pirmo karto islaikyta.....ACIU ACIU ACIU, MILIJONA KARTU JUM DAR KARTA ACIU! Pati geriausia vairavimo mokykla!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/04/14

Mokykla kaip mokykla. Viska islaikiau is pirmo karto ir gana greitai. Masinos naujos, instruktoriai paslaugus. Nezinau kaip kitose mokyklose. Man cia patiko. Rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/07/14

Šauni vairavimo mokykla :) Ir teoriją, ir vairavimą išsilaikiau iš pirmo karto! Dirba tikrai patyrę žmonės.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/05/08

Rekomenduoju! Tikrai neliksit be dėmesio. Pats atėjau čia mokytis, nes mokyklą rekomendavo draugas, o dabar pats drąsiai ją rekomenduoju kitiems.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/05/08

Labai šauni mokykla! Jaučiuosi ten lyg namie :) Maloni administracija, instruktoriai, teorijos mokytojai. Jaučiasi, kad dirba tikrai kvalifikuoti žmonės: labai išsamiai viską paaiškina, konsultuoja. Labai džiaugiuosi, kad čia mokausi ir visiems rekomenduoju šią mokyklą. Tikrai nepasigailėsit!


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: UAB „Vytauta“

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos