Vytauto vairavimo mokykla

12 atsiliepimai

Kategorijos B, Šiauliai

  • Tilžės g. 118, Šiauliai
  • 841552684, 868723972, 863972685, 863891369, 862041812
  • vytauto@splius.lt
Atnaujinta: prieš 813 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Prie vairo

Filialai:
Tilžės g. 118, Šiauliai
Gardino 2, Šiauliai

2020/09/23

Internetinis puslapis padarytas siaubingai, matosi, kad samdytas pats pigiausias programuotojas. Kas man duos garantija, kad automobiliai, instruktoriai ir visa kita irgi nėra patys pigiausi. Trūksta tik to, kad litais kainas nurodytumėt.

2020/09/11

Puiki mokykla ! ! !

2020/05/21

Jei nori išmokti GERAI ir SAUGIAI vairuoti, ši mokykla kaip tik tau! Dėkoju už kantrybę ir profesionalumą instruktoriui Robertui!

2018/08/03

Aciu siai mokyklai!
Profesionalumas auksciausio lygio!

2018/06/09

Geriausia mokykla bei geri instruktoriai! Ypač galima didelę padėka skirti Balniui, išmoko, pataria, ir dar daugiau! Išsirinkite šia vairavimo mokykla ir galėsite važinėti Lietuvos keliais saugiai bei patikimai.

2017/07/04

Turiu teises!Didelis ačiū Vytauto vairavimo mokyklai, administratorėm už pravažiavimo grafikų suderinimus, instruktoriui Robertui Balniui už aiškumą ir profesionalumą mokant eisme. Kaip žmogui-už kantrybę ir neišsenkantį jumoro jausmą, kurie vairavimo pamokų metu pašalina įtampą, padeda geriau įsiminti be streso. Ačiū ir mašinytei Toyota Auris, kuri kantriai, be jokių ožiukų leidosi mano valdoma Šiaulių gatvėmis. Man ši vairavimo mokykla-tobula, vienintelė Šiauliuose investavusi į vairavimo treniruoklį, kurio nauda-akivaizdi.Ačių ir didelės profesinės ir asmeninės sėkmės jūsų šauniam kolektyvui!

2017/06/04

Nuostabus aptarnavimas ir kolektyvas! 10balų

2016/08/12

Teises turiu jau keltą mėnesių, bet noriu labai padėkoti šiai mokyklai! Mokiausi Gardino gatvėje. Mokyklos administratorė labai maloni, visados atsiradus laisvai vietai informuodavo, paklausdavo ar norėčiau ir pan.
Taip pat labiausiai norėčiau padėkoti instruktoriui Arvydui S. Nes tik šio intruktorio dėka turiu vairuotojo pažymėjimą, visados į pamoka su nuotaika, visados gerai jausdavausi, buvo galima pašnekėti kaip su draugu, o svarbiausiai viską gerai išaiškindavo, jei kas ne aišku drąsiai galėdavai klausti, atsakydavo, parodydavo, kad tik viską išmoktum ir suprastum.
Didelis Ačiū instruktoriui ir mokyklai kantrybę, džiaugiuosi išsirinkusi šią mokyklą iš tokio didžiulo pasirinkimo!!!

2016/04/23

Noreciau padekoti Vytauto vairavimo mokyklos instruktoriam kurie padejo pasiruosti tiek praktikos tiek teorijos egzaminam, taip pat noreciau padekoti instruktoriui Robertui kuris tinkamai mane paruose praktiniam egzaminui. Rekomenduoju visiem sia mokykla , nes sioje mokykloje dirba tikri profesionalai , kurie kokybiskai paruosia regitros egzaminam. Aciu Jum, kad nuosirdziai atliekate savo darba.

2016/02/02

Esu labai patenkintas pasirinkes sia vairavimo mokykla..ACIU JUM! Viskas is pirmo karto :)

2015/03/17

ka jus snekat robertas pats leviausias instruktorius koks tik gali buti... kiti mokytojai liuks.. tik nebedaug ju beliko.. vienas paskui kita iseina..

2014/06/30

O mano nuomone si vairavimo mokykla yra pati geriauisa! Ir aciu instruktoriui Robertui.... Egzaminas islaikytas is pirmo karto. Perejus is kitos vairavimo mokyklos i Vytauto, labai nepasitikejau savo ziniomis. Deka sio nuostabaus zmogaus tapau puiki vairuotoja! Instruktorius Petras ko gera lieja sirdi ir pykti del to, kad buvo atleistas..Nieko, Petrai, manau betkurioje kitoje vairavimo mokykloje esi laukiamas. Pas Vytauta, dirba tik profesionalai:)O jau vien paliktas komentaras sako, kad jum iki tokio ldar labai toli.... Tad aciu VYTAUTO vairavimo mokyklos kolektyvei! Jus nuostabus!

Agnė Gaigalienė


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: UAB „Vytauta“

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos