M_raide_be_uzraso

Pajūrio vairavimo mokykla

219 atsiliepimai

Kategorijos 95 kodas, A, A1, A2, B, C, CE, D, Klaipėda

 • Mokomieji: Pegeout 308, Ford Focus,Toyota Auris, Kia Ceed
 • LAUKININKŲ g. 19 (PC "VYTURYS") , Klaipėda 94224, Lietuva
 • 867385291
 • info@pajuriovm.lt
Atnaujinta: prieš 1063 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Kainos:
GREITIEJI KURSAI....Išsilaikyk teoriją savarankiškai,o mes tau suteiksime galimybę atlikti visus pravažiavimus per 10 darbo dienų...Kaina - 370,- €

 B kat. (su mechanine pavarų dėže) kursų kaina eksternu – 300,- €

 B kat. (su automatine pavarų dėže) kursų kaina eksternu - 320,- €

 A kategorija (eksternu) - 200,- € (Nuomojame motociklą egzaminams)
 
Visus, baigusius vairavimo kursus, tiek mūsų, tiek kitų mokyklų mokinius ar jau turinčius vairuotojo pažymėjimus, bet norinčius patobulinti savo vairavimo įgūdžius, kviečiame į papildomas vairavimo pamokas:
Papildomos B kat. vairavimo pamokos kaina - 30, - €
Papildomos A kat. vairavimo pamokos kaina - 30,- €
Vienos pamokos trukmė- 1,5 val.
Laukiame visų....

Mūsų mokykloje mokome ekonomiško ir saugaus vairavimo. Su kiekvienu mokiniu sudarome atskiras sutartis.
Vairuoti mokome naujais, techniškai tvarkingais ir tokiais kaip VĮ „Regitra“ automobiliais.
B kategorijos mokome ir su mechaninę, ir su automatinę pavarų dėžę turinčiais automobiliais.
Klasėje, prie kompiuterių, galima dirbti kiekvieną darbo dieną neribotą laiką.
Už kursus susimokėti galite:
1.Visą sumą iš karto
2. Dalimis.
3. Banko pavedimu.
Padedame mokiniams užsiregistruoti VĮ „Regitra“ egzaminams.
Mokykloje organizuojami pirmosios pagalbos kursai.
Kiekvienam būsimam vairuotojui skiriame ypatingą dėmesį. Visada galime padiskutuoti, atidžiai išnagrinėti kiekvieną situaciją ir rasti geriausią problemos sprendimo būdą.
Mūsų instruktoriai tikri savo srities specialistai. Jie visada pasiruošę pasidalinti savo patirtimi, išmokyti visų reikalingų vairavimo įgūdžių, kad į Lietuvos kelius išleistume atsakingus ir visiškai paruoštus vairuotojus, kurie jausis ne tik užtikrinti vairuodami keliuose, bet ir bus kultūringi vieni kitiems.

Kalbos: Lietuvių k., rusų k.
Darbo laikas:
Dirbame kiekvieną darbo dieną nuo 10.00 iki 18.00 val.
Nedirbame šeštadieniais,sekmadieniais ir švenčių dienomis.
 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/03/25

Labai gera mokykla bei jos instruktoriai, ypatinga padėka Edgarui Rūteliui už profesionalias bei tikslingas pamokas. Regitra iš pirmo karto!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/01/25

Didžiausia padėka ir rekomendacijos geriausiam instruktoriui Edgarui Rūteliui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/01/04

Благодатна всему колективу школы, с их помощью очень легко выучила материал. Научилась вождению с нуля, большая благодарность инструктору Arvydas Franskevicius.
Рекомендую!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/08/16

Labai puiki vairavimo mokykla, labai gerai išmokė vairuoti, viskas greita, nuostabūs instruktoriai, visiems rekomenduoju šią nuostabią ir puikią vairavimo mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/03/09

Rekomenduoju Edgaras Rūtelis , puikus instruktorius :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/10/04

LABAI DEKOJU UŽ PROFESIONALŲ DARBA MOKYKLAI,VISAM PERSONALUI IR INSTRUKTORIUI EDRARUI RŪTELIS.REKOMENDUOJU VISIEMS RINKTIS ŠIĄ MOKYKLĄ.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/07/10

Rezultatai kalba patys už save - regitroje praktinis egzaminas išlaikytas iš pirmo karto. Vairavimo instruktorius Edgaras Rūtelis yra išties puikus ir profesionalus mokytojas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/04/24

Esu patenkintas šios mokyklos instruktoriais, didelis ačiū Ardui, Arvydui

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/03/17

Labai draugiška mokykla, geri instruktoriai.
Labai aciu Rolandai ir instruktoriui Arvidui V.
.Rekomenduoju visiem Pajurio vairavimo mokykla.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/01/25

Noriu tarti didelį AČIŪ šiai vairavimo mokyklai ir ten dirbantiems žmonėms! Visi draugiški, kantrūs, palaikantys. Esu begalo dėkinga tiek už teorines žinias, tiek už praktines. Esu labai dėkinga savo vairavimo instruktoriui Karoliui Rimkui. Labai džiaugiuosi pasirinkusi būtent šią mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/01/24

Puiki vairavimo mokykla! Dėkoju vairavimo instruktoriui Arvydui Sabūnui už suteiktas praktines žinias.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/01/24

Labai gera mokykla. InstruktoriusSiltas ir smagus instruktoriu bendravimas, puikiai paaiskina visas problemas ir padeda jas ispresti. Rekomenduoju

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/01/05

Labai gera mokykla! Puikūs instruktoriai! Rekomenduoju! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/12/28

Maloni atmosfera, šiltas ir nuoširdus sutikimas yra šioje mokykloje. Noriu padėkoti už puikų priėmimą. Taip pat didelis AČIŪ instruktoriui Arvydui Sabūnui už kantrybę, pamokas, gera nuotaiką. Griežtas, bet nuostabus instruktorius, kuris išmokys, nenuvils ir palaikys gerą nuotaiką. Ačiū labai šiai mokyklai

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/12/19

Puiki vairavimo mokykla. Didžiausias AČIŪ instruktoriui Edgarui Rūteliui! Ne tik ramiai paaiškins klaidas ir atsakys į klausimus, bet ir pakels nuotaiką bei neleis nukabinti nosies. Instruktorius savo kantrumu, profesionalumu ir humoro jausmu sukuria puikią atmosferą mokytis. Su nekantrumu laukdavau kito važiavimo.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/12/18

Gera mokykla, geri instruktoriai, afigencik!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/12/01

Arvydas Sabūnas labai geras vairavimo instruktorius. Labai greitai ir kokybiškai išmokė, kaip reikia taisyklingai vairuoti automobilį.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/10/19

Nuostabi mokykla! Viskas daroma, kad aiškiau suprastum, greičiau išmoktum, įsivavintum ir išlaikytum!!! Super! Aiškiai konkrečiai ir labai maloniai. Atmosfera, kaip namuose. Be jokios įtampos, tik su palaikymu!
Kas ruošiasi pradėti mokslus nuoširdžiai rekomenduoja!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/10/15

Arvydas Sabūnas labai geras vairavimo instruktorius. Ne tik išmokys vairuoti, bet ir pakels nuotaiką, nuramins, kantriai ir ramiai paaiškins klaidas. Labai ačiū šiam instruktoriuj už vairavimo pamokas be streso ir suteiktą galimybę išmokti vairuoti automobilį

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/10/02

Nuostabi vairavimo mokykla! Labai džiaugiuosi ją pasirinkusi. Pravažiavimus mokiausi pas Arvydą Sabūną. Jis viską kantriai išaiškino, maloniai atsakydavo į visus kylančius klausimus bei puikiai išmokino. Didelis AČIŪ!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/06/22

Didelis aciu Pajurio vairavimo mokyklai. Labai didelis aciu administratorei Vilijai, su jos nuosirdziu ir objektyviu palaikimu. Buvo nuostabu ir parasta ruostis teorijos egzaminams, darkart is visos sirdies aciu. Diziause pagarba , ir didelis aciu vairavimo instruktoriui Edgariui Rutelis. Su jo pagalba ir patarimais ismokau nugaleti baime kelyje , paciam vairuojant, jo pamokimai buvo kantrus ir teisingi uz padarytas klaidas aciu dar kart. Linkiu pajurio mokyklai ir toliau testi savo darba ir visekeriopos sekmes. Rekuomenduoju rinktis sita mokykla nesigailesit

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/06/03

Puiki vairavimo mokykla, teko važinėti su Arvydu Sabūnu ir Edgaru Rūteliu, tikrai abu geri instruktoriai viską aiškiai paaiškindavo kas būdavo neaišku ir duodavo daug patarimų kas naudinga kelyje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/03/17

Mokymosi procesas buvo sklandus, rekomenduoju. Egzaminą regitroje išlaikiau iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/03/10

Labai džiaugiuosi šia mokykla, tik atėjus, labai malonus priėmimas, labai šiltą atmosferą, labai jaukų, tačiau netik mokykloje, bet ir su instruktoriais, tikri profesionalai (mano atveju Arvydas Sabūnas ir Ardas Čičirka), viską išaiškina nuo A iki Z, net daugiau ir labiau išmoko, nei reikalauja regitra, su jų pagalba pavyko regitra išlaikyti iš pirmo karto ir savarankiškai išleisti į kelią, be galo džiaugiuosi, ir be galo dėkingas esu šiai mokyklai ir nuostabiems instruktoriams

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/01/28

Džiaugiuosi pasirinkusi šią vairavimo mokyklą, labai vertinu žmonių paprastumą, o šioje mokykloje dirbantys žmonės būtent tokie. Administratorė Gražina nuostabus žmogus, žmogiška, palaikanti ir visada gerai nuteikianti. Instruktorius Kazys Girskis be galo kantrus žmogus. Ypatingai rekomenduoju Kazį moterims :D ar jautresniems žmonėms, nes Kazys nekelia balso, nešaukia, todėl galima mokytis be jokio streso. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/12/16

Didžiausios rekomendacijos apsilankyti ir įgyti vairavimo įgūdžiu, šioje mokykloje. Šios mokyklos administracija visuomet jus pasitiks šiltai ir svetingai. Labai rekomenduoju vairavimo instruktorių Edgarą Rūtelį, kuris puikiai atlieka savo darbą, įskiepija kelyje jaustis užtikrintai ir saugiai. Todėl apsilankę šioje vairavimo mokykloje, išėję nepasigailėsite įgavę žinių ir įgūdžių.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/24

Džiaugiuosi, kad pasirinkau šią vairavimo mokyklą. Net neabejoju, kad pačią geriausią Klaipėdoje! Administratorė Vilija labai nuoširdi, dėmesinga ir linksma moteris, visada padės, skirs laiko kiekvienam atskirai. Taip pat patiko išsamus teorijos dėstymas kuris padėjo ir tikrai pravertė egzaminuose ne tik kad ''iškalant'' taisykles, bet jas suprasti ir pasisavinti pavyzdžiais. Pasisekė ir su instruktoriumi, Kazys tikrai geriausias.
Trumpai tariant, nepasigailės nei vienas pasirinkdamas šią mokyklą nes ten bus suteiktos visos jums reikalingos sąlygos bei jus pasitiks gerai savo darbą išmanantis, malonus kolektyvas.

Labai ačiū jums ir didžiausios sėkmės! :).

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/12

Nenustebkite, jei ponia Vilija neleis važinėtis su savo pasirinktu instruktoriumi, mokyklinį lieps  laikyti, nepraėjus visų 15 pamokų. O teises būsite išlaikę pakeitę instruktorius 4 kartus, nes pagal šios ponios nuožiūra, kai šikna dega geriau priskambinet visai instruktorių gvardijai, skirtingiems laikams paimti skirtingus instruktorius, išklausyti kiekvieno instruktoriaus skirtingus pamokymus kaip saugiai vairuoti, kad pasisektų regitroje, o ne pasirinkti vieną sau norima instruktorių ir važinėtis kiek nori. Kartoju, su pasirinktu instrukrium neleido važinėtis ir privalėjau su juo susitikti kitose aikštelėse, kad ta nieko nesuuostų, nes su šios ponios sūnumi važinėtis aš nenorėjau, labai pohuistiskas žmogus. Visgi šita bobule nesupranta, kas yra klientas ir kas moka pinigus. O išlaikęs iš pirmo karto, nors patyręs daug nemalonumų su šia boba, ji šypsodamasi pasakys šaunuolis ir džiaugsis savo mokyklos reitingais. Man svarbiau buvo suėsti nervai su šita raudonplauke, o ne išlaikymas iš pirmo karto :) laikas į šią vietą įdarbinti jauna žmogu, kuris skleis pozityva, energija, ateinant nejusi baimės ir nemalonaus jausmo. Šiaip. Visi instruktoriai buvo geri, bet visgi galėjom viską ir lengviau išspręst  :) tarp kitko, mergina mano važinėjos su sios raudonplaukės sunumi, sužinojęs, kad si-nelaisva, pravaziavimus leido jai rasytis labai retai, 1 kartą į savaitę ar dvi, o pamokų metų bazarindavo su savo kitom jaunutėm mokinukėm telefonu ir sakydavo, kad betkada gali atvažiuot jas paimt ir pasidaryt vairavimo pamoka :) liūdna.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/12

Nenustebkite, jei ponia Vilija neleis važinėtis su savo pasirinktu instruktoriumi, mokyklinį lieps  laikyti, nepraėjus visų 15 pamokų. O teises būsite išlaikę pakeitę instruktorius 4 kartus, nes pagal šios ponios nuožiūra kai šikna dega geriau priskambinet visai instruktorių gvardijai, skirtingiems laikams paimti skirtingus instruktorius, išklausyti kiekvieno instruktoriaus skirtingus pamokymus kaip saugiai vairuoti, kad pasisektų regitroje, o ne pasirinkti vieną sau norima instruktorių ir važinėtis kiek nori. Kartoju, su pasirinktu instrukrium neleido važinėtis ir privalėjau su juo susitikti kitose aikštelėse, kad ta nieko nesuuostų. Visgi šita bobule nesupranta, kas yra klientas ir kas moka pinigus. O išlaikęs iš pirmo karto, nors patyręs daug nemalonumų su šia boba, ji šypsodamasi pasakys šaunuolis ir džiaugsis savo mokyklos reitingais. Man svarbiau buvo suėsti nervai su šita raudonplauke, o ne išlaikymas iš pirmo karto :) laikas į šią vietą įdarbinti jauna žmogu, kuris skleis pozityva, energija, ateinant nejusi baimės ir nemalonaus jausmo. Šiaip. Visi instruktoriai buvo geri, bet visgi galėjom viską ir lengviau išspręst  :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/28

Laikiau eksternu, nesitikėjau, kad tiek įmanoma išmokti per 15 pamokų. Priemė su ištiestom rankom instruktorius Ardas ir Arvydas F. Galėčiau pasakoti labai daug, bet turbūt faktas, kad egzaminas išlaikytas iš pirmo karto be jokių problemų kalba pats už save. Ačiū jums!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/23

Mokykla esu labai patenkintas. Labai norėčiau padėkoti instruktoriui Arvydui Sabūnui už labai informatyvias ir naudingas praktikos pamokas, kurios man padėjo regitros egzaminą išlaikyti iš pirmo karto! Taip pat labai dėkoju administratorei Gražinai už pagalbą ir palaikymą mokantis teorijos.
Visiems rekomenduoju šią mokyklą ir rašytis pas instruktorių Arvydą Sabūną.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/07

Labai linksmas dėstytojas, moka pravest pamokėles įdomiai ir laikas neprailgo. Važiavau su 3 instruktoriais, visi labai kantrūs ir padėjo kovoti su dideliu stresu. Ir didelis ačiū administratoriai Vilijai už didelį palaikyma! Tikrai rekomenduoju šią mokyklėlę :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/09

Noriu tarti didelį didelį didelį padėkos žodį Arvydui Franskevičiui bei Arvydui Sabūnui už pirmuosius vairavimo žingsnius, už kantrybę, supratingumą ir visada draugišką bendravimą. Su šių nuostabių instruktorių pagalba sėkmingai pavyko išlaikyti praktikos egzaminus iš pirmo karto. Taip pat norėčiau administratorei Vilijai, už nuoširdų bendravimą ir palaikymą viso mokymo metu. Linkiu visokeriopos sėkmės mokyklai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/08

Ačiū Pajūrio vairavimo mokyklai už įveiktą 18-os metų baimę vairuoti:) Ačiū administratorei Vilijai už visokeriopą pagalbą ir padrasinimus. Ačiū dėstytojui Sauliui už teorines žinias. Ačiū instruktoriams Vytautui ir Edgarui už kantrybę ir praktinius įgūdžius kelyje:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/05

Rekomenduoju rinktis Pajūrio vairavimo mokyklą :)!!! Vilija visada mokinius pasitinka su šypsena, atsako į visus rūpimus klausimus, pakonsultuoja. Sauliaus vedamos teorijos paskaitos neprailgsta, nuotaikingos ir po jų žymiai paprasčiau spręsti bilietus. Nuoširdus ačiū vairavimo instruktoriui Arvydui Sabūnui. Po kiekvieno pravažiavimo jausdavausi patobulėjęs. Galiu drąsiai tvirtinti, kad Arvydas savo srities profesionalas, kuris geba nuosekliai, suprantamai ir kantriai mokyti mokinius praktinių vairavimo įgūdžių. Su nekantrumu laukdavau, kada vėl galėsiu važiuoti su Arvydu. Sėkmės Jums Pajūrio vairavimo mokykla!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/02

Labai gera ir šiltai priimanti naujus vairuotojus mokykla. Dėstytojai ir instruktoriai tikrai nuoširdžiai atlieka savo darbą. Rekomenduoju instruktorių Arvydą Sabūną, kas nori išmokti tvarkingai ir saugiai vairuoti kelyje. Nuoširdžiai rekomenduoju rinktis šią mokyklą!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/27

Rekomenduoju šią puikią vairavimo mokyklą. Visus su šypsena pasitinkanti Vilija visada maloniai atsakys į rūpimus klausimus, patars, pakonsultuos. Sauliaus vedamos teorijos paskaitos niekada neprailgsta, nėra sausos, nuotaikingos. Taip pat esu labai dėkingas vairavimo instruktoriui Arvydui Sabūnui. Puikus vairavimo mokytojas, kuris detaliai išaiškina kiekvieną situaciją, kantrus, diplomatiškas, profesionaliai atliekantis savo darbą. Arvydas be galo draugiškas, po kelių pamokų jausmas buvo toks lyg tave mokintų šeimos narys ar artimas giminaitis. Ačiū Pajūrio vairavimo mokyklai!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/13

Labai rekomenduoju šią vairavimo mokykla. Iškilus nesusipratimams visuomet bus atsakyta , žmonės dirbantis čia maloniai bendrauja su mokiniais. Į mokinį nebus žiūrima kreivai jei jam kažkas nesiseka tiek mokantis teorijos tiek atliekant praktiką . Taip pat didžiausias dėkuj instruktoriui Arvydui Sabūnui už kantrybe , superinis mokytojas!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/31

Rekomenduoju instruktoriu Karoli. Viskas aiškiai ir maloniai išaiškinta. Jo dėka viskas išlaikyta iš pirmo sykio.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/27

Rekomenduoju sia mokykla ir instruktoriu Arvyda Sabuna. Viska papsakoja, kaip ka reikia daryti jeigu reikia, tai dar karta paaiskina , buna aktualu :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/05

Administratorė Vilija sukuria jaukią atmosferą viso mokymosi metu. Visada atsako į iškilusius klausimus, pataria bei paaiškina.
Vairavimo instruktoriai (Edgaras Rūtelis, Arvydas Sabūnas) kantriai ir suprantamai išaiškina padarytas klaidas ne kartą ir ne du, motyvuoja, supratingi kad ir kas benutiktų.
Puiki mokykla. Tikrai rekomenduoju visiems norintiems išmokti tinkamai vairuoti ir jaustis drąsiai keliuose.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/04

Aciuuuuu Jums laaabai, kad Jus esate!!Jusu deka greitai turesiu teises rankoseAciuuu administratoriai Grazinutei uz , tai , kad Jusu deka pasiryzau sitam rimtam zingsniui, Aciu uz palaikyma, patarimus, pamokymus ...Jus nuostabi Tariu dideli Aciuu ir instruktoriui Edgarui Ruteliui , uz visas pamokas, patarimus ir kantrybe su manimi, nors nevisada klausydavau ka sakydavai, bet siandien prisiminiau visus Jusu pamokymus ir patarimus ir valiooo egzaminas islaikytas is pirmo karto jeeeeeJus tikrai geras instruktorius !Rekomenduoju 100% Pajurio Vairavimo mokykla ir instruktoriu Edgara Ruteli !Jus nuostabus , Jusu deka galesiu jau sesti uz vairo, nes ismokinote ir padejote igyvendinti ilgai laukta Mano Svajoneee! Tariu Dideliii Aciuuuuuu!!!Sekmes Jums

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/28

Labai šaunus instruktorius Ardas,linksmas,puikiai viską išaiškina,gerai išmano savo darbą,pamokos pas jį nebaisios,kely pritaikau jo žinias,ačiū jam

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/28

Labai šaunus instruktorius Ardas,linksmas,supratingas,gerai viską išaiškina,pas jį pamokos nebaisios,pritaikau iš jo įgytas žinias kelyje

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/21

Puiki mokykla su profesionaliais instruktoriais (Edgaras, Arvydas). Džiaugiuosi pasirinkęs būtent šią vairavimo mokyklą, Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/13

Noriu į papildomus kursus

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/13

Puiki vairavimo mokykla!! Džiaugiuosi ją pasirinkęs, labai draugiški, malonūs žmonės, instruktorius ramiai, aiškiai ir informatyviai išaiškina visas situacijas. Tikrai rekomenduoju Pajūrio Vairavimo Mokyklą, labai labai malonūs ir puikiai savo darbą išmanantys žmonės. Didelis Ačiū Jums!!! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/30

Nei minutei nesuabejojau pasirinkdama šią mokyklą ! Ne tik padėjo išmokti svarbiausių teorinių žinių, bet ir visų svarbiausių įgūdžių kelyje ! Regitra išlaikyta iš pirmo karto ! Instruktorius Kazys Girskis ne tik išmokė vairuoti, bet ir puikiai pasitikėti savimi kelyje !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/18

Tikrai labai rekomenduoju šią mokyklą, visi puikiai atlieka savo darbą bei atsakingai ir aiškiai viską paaiškina iki smulkmenų. Ypač dėkinga esu instruktoriui Edgarui Rūteliui, kuris ne tik kaip nuostabus žmogus, bet ir kaip nuostabus instruktorius, išmokė visu būtiniausių dalykų ir svarbiasia, tai pasitikėti savimi kelyje!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/17

Labai gera mokykla, su gerais instruktoriais, nepasigailėsite čia mokytis.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/15

Labai gera mokykla , geras teorijos mokytojas viską gerai išdėste , labai geras vairavimo instruktorius Ardas, per jį išmokau vairuoti ir išlaikiau mokyklini egzaminą. Ačiū Jam ir visai mokyklai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/14

Geriausi atcilepimai. Kelias buvo nelengvas tikrai ne lengvas bet viskas įmanoma. Ačiū šiai mokyklai labai labai tad dabar jau galiu džiaugtis vairuotojo pažymėjimų :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/03

Rekomenduoju šią "Pajūrio vairavimo mokyklą" , taip pat ir vairavimo instruktorių Aleksą Kerpę už visus gerus vairavimo mokymus. Visi egzaminai, mokyklis ir regitriniai, buvo išlaikyti pirmu kartu! Tik geriausi atsiliepimai apie šią vairavimo mokyklą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/15

Patys pačiausi šią mokyklai atcilepimai Nesigailiu jog pasirinkau šią nepakartojama mokykla didelis ačiū administratorei Gražinai už palaikymą išdėstima visų klasimu į atcakymus dydelis ačiū instruktoriui Kaziui už nuoširdumą kantruma su manimi didelis ačiū jums ♥️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/13

Rekomendoju! 5 balai instruktorius Edgaras

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/04

Labai didžiulis AČIŪ gerbiamai administratorei Vilijai už padrąsinimą, paslaugumą, šypseną, su kuria kasdien pasitikdavo mane :-) labai geras teorijos mokytojas, labai geri ir nepikti instruktoriai :-) IŠLAIKIAU EGZAMINĄ IŠ PIRMO KARTO! VALIO !!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/01

Džiaugiuosi pasirinkusi šią mokyklą. Ačiū administratorei, kuri visada palaikė ir taikliai patardavo, jausdavomės visi visada laukiami . Net teorijos kursai buvo įdomūs, ne vien sausai išdėstyta.
Didžiausias AČIŪ praktikos instruktoriui Edgarui Rūteliui už milžinišką kantrybę, humoro jausmą ir velnių išrašymą kai reikėdavo, nenuostabu, kad vietą reikdavo susiderinti iš anksto REKOMENDUOJU

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/30

Labai ačiū Vilijai, už visą suteikta informacija vietoje ir laiku, puikiai supranta savo darbą. Pravažiavimus atlikau pas Aleksa ir Arvydą Frankevičiu šie instruktoriai puikiai supranta savo darbą, niekada nesu sedejas už mašinos vairo, bet jiems tai nebuvo kliūtis iš mokinti mane vairuoti, kad viską iš laikyčiau iš pirmo karto. Vien tik geriausi atsiliepimai. Ačiū jums labai! REKOMENDUOJU.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/23

Labai rekomenduoju sia vairavimo mokykla.

Su ju pagalba teises gavau vos per 3 savaites!!!!

Vilija buvo nuostabi ir padejo su visais dokumentais. Ir tuo paciu metu padejo gauti ankstesne data laikyti vairavimo egazamina, kai Regitroje dirbantys asmenys mane uzregistravo gerokai veliau. Vilija visa tai sutvarke be jokiu problemu.

Vazinejausi su dviem nerealiais instruktoriais - Aleksu Kerpe ir Arvydu Sabunu. Jie man skyre lbai daug demesio ir nuostabiai suderino pravaziavimu grafika. Turiu siek tiek problemu su lietuviu kalba ir supratimu kas ir kaip yra sakoma bet tiek Aleksas tiek Arvydas viska puikiai ir nuosirdziai isaiskino. Velniu gavau kaip priklauso nuo abieju nes vyrai labai atsakingai ziuri i savo darba, bet vairuoti mokyti sugeba labai labai gerai.

Esu be galo dekingas tiek Vilijai tiek Aleksui tiek Arvydui uz viska.

Is visos sirdies dar karta aciu

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/22

Gera moklykla, instruktorius buvo Arvydas Frankevičius, išmokino tiek, kad neteko perlaikyt nei teorijos, nei praktikos egzaminų

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/14

Arvydas Sabūnas - jūsų numeris vienas pasirinkimas! Grįšite namo saugus ir pilni malonių emocijų. Dėkoju už suteiktas žinias (:

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/12

Didelis ačiū instruktoriui Edgarui. Labai džiaugiuosi, kad turėjau proga mokytis pas šį instruktorių. Ne tik išmokau vairuoti, bet ir įgijau pasitikėjimo savimi. Viską visada paaiškina ''žmonių'' kalba. Žmogus su didele kantrybe, aiškindavo tol, kol suprasdau.Galėčiau vardinti ir vardinti geriausias šio instruktoriaus savybes. Tik geriausi atsiliepimai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/03

Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią vairavimo mokyklą, likau patenkinta instruktoriu Edgaru visišku savo srities specialistu ir tikrai rekomenduoju 100% rinktis jį norint išmokt vairuoti, manau daug ką pasako ir jo užimtumas del pravažiavimų, daug norinčių, bet verta laukti!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/24

Labai didelis dėkui mokyklai, mokytojui Sauliau už super pamokas ir gerai praleista laiką, Vilijai už palaikymą, visada jaučiausi laukiamas šioje mokykloje, ir didelis Ačiū instruktoriui Arvydui Sabūnui už praktinius pravažiavimus. Rekomenduoju šią mokykla ir instruktorių.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/21

Apskritai labai gera mokykla ir noriu padėkoti: teorijos mokytojui Sauliui už juokingas ir naudingas teorijos paskaitas, Vilijai už pagalbą ir gerą nuotaiką, ypatingai Arvydui Sabūnui už gerą mokymą ir palaikimą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/20

Gera mokykla geras instruktorius Arvydas Sabunas. Rekomendoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/16

Dėkoju teorijos instruktoriui Sauliui už linksmas teorijos paskaitas!
Ačiū Vilijai, kuri visada pagelbėdavo ir priimdavo su šypsena.
Ir didelis ačiū vairavimo instruktoriui Arvydui už puikiais pamokas, kurių dėka išmokau vairuoti!
Rekomenduoju!
Dar kartą ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/04

Labai džiaugiuosi pasirinkęs šią vairavimo mokyklą! Visus egzaminus, tiek mokyklos, tiek Regitros išlaikiau iš pirmo karto. Ačiū Vilijai už taiklius patarimus ir padrąsinimus. Ačiū ponui Sauliui už teorines žinias. Ačiū instruktoriams Kaziui ir Vytautui už puikias praktikos pamokas!
REKOMENDUOJU!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/09

Didelis ačiū teorijos instruktoriui Sauliui už nuotaikingas ir įdomias teorijos pasakaitas!
Ačiū Vilijai, kuri savo nuoširdumu visada pagelbėdavo!
Ir didžiausias ačiū Vairavimo instruktoriui Arvydui Sabūnui, su kuriuo pravažiavimai buvo įdomus, rimti bet tačiau ir linksmi!
Rekomenduoju mokytis šioje mokykloje su šiuo kolektyvu - Ne tik pasisemsite žinių, bet ir linksmai praleisite laiką!
Dar kartą ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/20

Labai puiki mokykla, išlaikiau iš pirmo karto! Noriu padėkoti Vilijai kuri visada pasitikdavo su šypsena, teorijos mokytojui Sauliui už linksmas pamokas ir žinoma instruktoriams Kaziui ir Ardui. Ačiū

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/06/27

Turejau pasiemusi papildomas pamokas sioje mokykloje, aciu Kaziui Girskiui uz puiku paruosima, regitros vairavimo egzaminas islaikytas! ACIU

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/04/01

Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau šią vairavimo mokyklą. Viską išlaikiau iš pirmo karto ir esu be galo dėkinga. Labai ačiū Gražinai, kuri mielu noru padėdavo iškilus klausimams dėl teorinių žinių bei nuolat motyvuodavo ir pakeldavo nuotaiką. Visada malonus ir šltas bendravimas iš jos pusės. Dar didesnis ačiū instruktoriui Karoliui Rimkui. Be galo geras, malonus, visi pravažiavimai su juo linksmi ir smagūs. Viską puikiai išmokina, pasako klaidas, paaiškina bei nuteikia pozityviai. Tik geriausi atsiliepimai. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/03/07

Pati geriausia mokykla.
Laikiau c ce 95 kategorijas. Viska islaikiau is pirmo karto. Instruktorius Valdas labai geras savo specialybes zinovas. Lankstus ir visada surandantis kompromisa.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/02/01

Baigiau čia papildomus kursus. Greita, konkretu, aišku. Iš naujo išmokys ir jau atrodo visko mokantį. Puikus kolektyvas. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/10

Puiki vairavimo mokykla, nei kiek nesuabejojau ateidamas mokintis vairuoti į šia mokyklą. Labai draugiškas kolektyvas bei profesionalūs vairavimo instruktoriai. Didelis ačiū instruktoriu Karoliu Rimkiu už kritika ir kantrybe. Teises išlaikytos iš 1 karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/12/27

Neturiu žodžių apsakyti, kokia dėkinga esu šiai vairavimo mokyklai. Kokia nuostabi vieta ir žmonės joje dirba:)
Ačiū Vilijai už pastovų malonų ir šiltą bendravimą, norą padėti ir patarti, nuoširdžią šypseną Taip pat ačiū mokytojui Šarūnui, nežinau ar esu sutikusi geresnį mokytoją, humoristas, linksmas ir geras žmogus, puikiai išmokina visko, ką reikia žinoti. Bei didžiulis dėkui instruktoriui Ardui Čičirkai. Linksmiausi pravažiavimai. Galvojau sunkiai išmoksiu vairuoti, bijojau kelių, bet Ardas padarė man neįmanoma - įmanoma! Fainutis, juokingas, puikus mokytojas, išmokina kuo geriausiai! Tik šilčiausi prisiminimai, visada išliksit širdyje visam gyvenimui Ačiū

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/12/22

Didelis ACIU Pajurio vairavimo mokyklai,ACIU Vilijai,ACIU Ardui Cicirkai uz kantrybe. Linksmu svenciu. REKOMENDUOJU!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/12/21

Nuostabi mokykla,nuostabus darbuotojai!!! Visada zmogiskai issako kritika ,tavo klaidas ir ties tuo dirbam kartu.:) Karolis nuostabus instruktorius.Galiu pasakyti kad tiesiog kantrybes isikunijimas ,nes patikekit sunku buvo su manimi.;) Kaip jis man ir pasake,kai norejosi nuleisti rankas," Niekur tu nedingsi ismokinsim tave vairuoti" .Ir stai as jas turiu ir dideli aciu noriu pasakyti.:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/12/20

Ačiū šiai mokyklai, už visas žinias, pateikimas mokymas 10balu, malonu tai kad tu esi svarbus, į visus klausimus atsakoma, instruktoriai viską išsamiai paaiškina, nuoširdžiausiai ačiū nuostabiausiam mokytojui Ardui, užteko 1 registros egzamino, Arvydui Sabunui, už kantrybę, ir visam visam kolektyvui linkiu ir toliau mokyti tobulai, ne tobulus vairuotojus, linksmų artėjančių švenčių!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/28

Nuoširdžiausias AČIŪ pačiai nuostabiausiai mokyklai o didžiausia padėka norėčiau išreikšti nuostabiajam instruktoriui Arvydas Sabūnas už kantrybę ir už tai kad išmokino vairuoti!!! Ačiū!! Jūs nuostabūs!!! ❤❤

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/28

Nuoširdžiausias AČIŪ pačiai nuostabiausiai mokyklai o didžiausia padėka norėčiau išreikšti nuostabiajam instruktoriui Arvydas Sabūnas už kantrybę ir už tai kad išmokino vairuoti!!! Ačiū!! Jūs nuostabūs!!! ❤❤

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/28

Rekomenduoju !!! Buvo geriauses sprendimas pasirinkti šią mokyklą!!Ir teisės jau pas mane Žmonės šioje mokykloje išmano savo darbą ir puikiai jį atlieka.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/10

Ačiū UAB" PAJŪRIO VAIRAVIMO MOKYKLAI". Ačiū Vilijai už šiltą bendravimą, už patarimus.O ypatingai didelis AČIŪ instruktoriui Arvydui Prankevičiui.Ačiū jam už profesionalumą, už begalinę kantrybę, ačiū už patarimus, ačiū už jo ramumą, ačiū už tai, kad su jo įgjau pastikėjimą savimi ir išlaikiau Praktikos egzaminą REGITROJE iš pirmo karto. Sėkmės darbe ir stiprios sveikatos Jums,Arvydai, ir visam mokyklos kolektyvui.
Timūr Petunov

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/31

Esu laiminga, kad pasirinkau būtent šią mokyklą. O didžiausia ačiū tariu savo instruktoriui Kaziui Girskiui. Nuo pat pirmu žingsnių mokantis vairuoti turėjo kantrybės, visada viską išaiškindavo. Didžiausias ačiū!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/26

Labai noriu padėkoti Arvydui Francevičiui! Tobulas instruktorius viskas išlaikyta iš pirmo karto! Tikrai rekomenduoju šią mokykla! Čia dirba patys geriausi mokytojai! Dar kartą begalo Jum ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/09/17

Labai gera mokykla ir puikus personalas, išlaikiau c,ce,d kategorijas per 2 menesius ,patenkintas rezultatu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/30

Labai gera vairavimo mokykla. Laikiau C ir CE kategorijas viska islaikiau is pirmo karto ir greiciau nei per 2 menesius. Vilija labai nuosirdi ir draugiska. Valdas super instruktorius is jo daug ko ismokau ir tapau geresniu vairuotoju. Jei nesiseka aikstelei s raide kreipkites i Aruna ismokys greitai ir gerai, geras mokytojas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/29

Laba diena.
Mokinausi sioje mokykloje ir viskas man patiko.
Svarbiausia buvo siltas ir geras zmogus, tai direktore Vilija Rimkiene.
Nuostabus ir geras instruktorius tai Kazimieras su kuriuo buvo ne tik gera mokytis vairuoti, bet ir vaziuojant diskutuoti.
Siandien liepos 29 d. yra direktores Vilijos gimtadienis, tai noriu jai palinketi.
Linkiu metų daug ilgų ir laimingų valandų, tikros meilės, dar vilties bei laimingos ateities... Su gimtadieniu!
Jusu buvusi mokine Jolanta.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/26

Puiki mokykla, šiltas ir nuoširdus kolektyvas. Tikrai rekomenduočiau šią mokyklą pasirinkti visiems. Taip pat didelis ačiū administratorei Vilijai, dėstytojui Sauliui bei instruktoriui Kaziui!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/01/22

Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau ,,Pajūrio vairavimo mokyklą", esančią Taikos pr. 71 (nes rekomendavo draugai).Didelis ačiū už kantrybę ir suteiktas žinias administratorei Vilijai, teorijos mokytojui Sauliui ir instruktoriams. Rekomenduoju ir Jums pasirinkti ,,Pajūrio vairavimo mokyklą", nes čia dirba puikiai savo darbą išmanantys šaunus kolektyvas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/01/16

Didelis ačiū pajūrio vairavimo mokyklai kad viskas pavyko iš pirmo karto bet didžiausias ačiū instruktoriui Arvydui Sabūnui kad sugebėjo iš tinginio padaryti vairuotoją ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/01/04

gera mokykla, geras pasirinkimas, nenusiviliau, visiems rekomenduoju Pajūrio vairavimo mokyklą, egzaminai išlaikyti iš pirmo karto, dėkui už patarimus saugiam vairavimui, siunčiu visiems linkėjimus!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/01/04

Su Naujais metais nuosirdziausiai sveikinu visa PAJURIO vairavimo mokyklos kolektyva! Aciu jums uz mokymus ir geranoriskuma, linkiu kuo geriausios kloties visiems ir geru mokiniu kuo daugiau :-)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/11/17

Labai šauni mokykla, labai jaunatviškas požiūris, rūpestingos administratorės tiek Gražina Statybininkų pr., tiek Vilija Taikos pr. Instruktoriai su patirtimi, gyvenimiškais patarimais, puikiu humoro jausmu, palaikantys bei motyvuojantys. Praktiniam mokymuisi pats šauniausias instruktorius - Arūnas!!! Paaiškina, parodo, jeigu kažkas neaišku - kelis sykius tuo pačiu maršrutu pasiunčia, kad išsiaiškinti, pataria, motyvuoja, jeigu neišeina vienaip - randa kitą būdą. Patys geriausi atsiliepimai ir prisiminimai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/09/27

Pajūrio vairavimo mokyklai, esančiai statybininkų pr.duodu10 balų. Puiki administratorė Gražina visada padėjo išsiaiškinti iškilusius klausimus sprendžiant bilietus, o nuleidus rankas motyvuodavo nepasiduoti. Kalbant apie instruktorius teko važiuoti ne su vienu , tačiau kiekvienam esu labai dėkinga už puikias pamokas. Vairuotojo pažymėjimas gautas jūsų dėka- VALDAI, ARVYDAI ir ARDAI!!! Dėkoju :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/07/14

Pati geriausia vairavimo mokykla ir pats šauniausias kolektyvas ! Didelis ačiū Vilijai už nuoširdų ir šiltą bendravimą. Ačiū Sauliui už puikiai išdėstytą teoriją, jo dėka per paskaitas nebuvo liūdna. Bei ypatingai didelis ačiū instruktoriui Kaziui, kuris išmokė mane vairuoti, ačiū jam už kantrybę, nes jos su manim tikrai reikėjo nemažai, ačiū jam už patarimus ir šiaip smagius pasivažinėjimus. Šioje mokykloje dirba visiškai savo darbui atsidavę žmonės, todėl visiems norintiems išmokti vairuoti, nuoširdžiai rekomenduoju kreiptis tik į Pajūrio vairavimo mokyklą.

P.S. Vilija, aš dar ateisiu Jūsų aplankyti ! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/07/07

Didžiausia padėka visai Pajūrio vairavimo mokyklai, ypač instruktoriui Kaziui, su kuriuo išmokau vairuot.Ačiū

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/07/07

Labai gera mokykla, noriu padėkoti instruktoriui Kaziui puikus instruktosiu. Ačiū jums visiems ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/06/29

Noriu padėkoti tikriems profesionalams instruktoriui Gintarui uz puikiai išdėstyta teorija. Be problemu suderinta su mano darbu paskaitu laika. Taip pat uz praktinio vaziavimo zinias. Vytui uz profesionaluma, supratima, uz pravaziavimus ir kantrybe. Rekomenduoju abu instruktorius. Taip pat noriu padekoti Grazinai už profesionalų darbą ir gerą širdį, tikrai nuostabi darbuotoja. Islaikiau visus egzaminus is pirmo karto. Tikiuosi busiu gera vairuotoja. Tad Didelis Didelis Aciu dar karteli jums visiems ir kuo didziausios sekmes jusu tolesneme darbe.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/06/22

Tiesa pasakius, geriausia vairavimo mokykla ant Lietuvos, o Steponas geriausias instruktorius ant Lietuvos!!! Jeigu blondine sugebejo per 6 pravaziavimus nuo 0 ismokyti vairuot motocikla, ismokys bet ka! Rekomendacijos, rekomendacijos, rekomendacijos.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/06/13

Šauni vairavimo mokykla, itin patiko kompetencija instruktorių ir begalinis noras padėti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/04/28

Instruktorius Arvydas Sabaliunas Puikiai viska ismoke is pirmo karto

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/04/21

Baigiau B ketegorijos vairavimo kursus šioje mokykloje. Esu itin patenkintas. Pradedant nuo administracijos - Vilija be galo šiltas ir malonus žmogus, atrodo, visa esybe atsidavusi savo darbui, visuomet patardavo ir nuoširdžiai padėdavo tiek pagerinti teorines žinias, tiek gyvenimiškais klausimais. Visapusiškas žmogus. Jaučiuosi skolingas, iš pirmo karto išlaikęs teorijos egzaminą regitroje. Kalbant apie instruktorius, man teko mokytis pas Valdą ir dar vieną instruktorių. Abu saviti, skirtingo pasaulio matymo, tačiau išmanantys savo darbą profesionalai. Tiesą sakant negalvojau, kad per tokį, palyginus gan trumpą laiko tarpą taip gerai išmokins, iš pirmo žvilgsnio , su tokia sudėtinga ir nesuprantama transporto priemone. Tačiau, šiuo metu važinėju kas dieną ir esu labai patenkintas. Rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/04/13

Kur laikytis teises?tik Pajurio vairavimo mokykloje :) kodel? :) todel kad cia patys geriausi instruktoriai!begalo esu dekinga instruktoriui Dovydui!nuostabiausia administratore Vilija ir pats geriausias mokytojas :) pamokos aiskios o iskilus problemom visada padies :) JUS PATYS GERIAUSI ACIU JUMS UZ VISKA!!!!!!!!!!!TEISES ISLAIKYTOS! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/30

Rekomenduoju! Puikus kolektyvas, kuris jums pades norint gauti vairuotojo pazymejima!!! Dirba tikri profesionalai!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/27

Nuoširdžiai dėkojame mokyklos mokytojams už gautas žinias, instruktoriams už jų auksinę kantrybę ir kad išmokome vairuoti, kuo labai džiaugiamės. Linkime mokyklai ir toliau gyvuoti, ir sėkmingai mokyti naujokus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/25

Puiki vairavimo mokykla, nei kiek nesuabejojau ateidamas mokintis vairuoti į šia mokyklą. Labai draugiškas kolektyvas bei profesionalūs vairavimo instruktoriai. Labai džiaugiuosi kad mokiausi vairuoti su instruktoriumi Dovydu Eiza, kuris puikiai išmokė vairuoti bei pasitikėti savimi.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/25

Gera mokykla, geri instruktoriai! Viskas šaunu!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/01

Super mokykla! Puiki komanda! Nuostabus kolektyvas, nusiteikes visada padeti ir atsakyti i visus klausymus! Esu labai dėkinga ir laiminga, nes pasirinkau Jūsu vairavimo mokykla, ir vairavimo egzamina išlaikiau iš pirmo karto! Ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/01

Super mokykla,paruosia puikiai regitrai,geri instruktoriai :) rekomenduoju 100% sita mokykla. Aciu PAJURIO VM uz tai kad turite puikiu instruktoriu ir gerai paruosiat regitrai

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/02/24

Teorijos paruosimo atzvilgiu mokykla tikrai viena is stipriausiu, bet praktikos atzvilgiu... ji toli prieky nuo kitu mokyklu. Puikus instruktoriai - paslaugus, gerai isaiskina parkavimosi taktikas, galu gale malonus zmones, su kuriais gera pabendraut. Rekomenduoju visiem. ACIU TAU PAJURIO VAIRAVIMO MOKYKLA!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/02/14

Labai ačiu Pajūrio vairavimo mokyklai , kad paruošė VĮ Regitroi išlaikyti iš pirmo karto. Didelis Ačiu jums :))) Teorijos egzaminas ir praktinis važiavimas, abu iš pirmo kart :)))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/02/10

Pati geriausia mokykla, pats geriausias instruktorius Dovydas. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/01/27

Labai aciu tariu mokyklos direktorei Vilijai uz silta priemima, padrasinimus, geruma, tik su jusu palaikymu nenuleidau ranku, kad ir kaip sunku buvo. Taip pat padekoti ir instruktoriams: Aleksui ir Arvydui uz kantrybe, supratinguma, bei gerus mokymus pradedant nuo 0, baigiant islaikytais visais egzaminais! Ir dar karteli tariu dideli ACIU.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/01/21

Puiki vairavimo mokykla, profesionalūs instruktoriai, draugiškas kolektyvas, šioje mokykloje yra viskas ko reikia norint gerai išmokti vairuoti ir išlaikyti regitros egzaminus!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/01/11

Labai gera mokykla, nuostabi direktorė Vilija! Mokinausi teorijos atmestinai, bet Vilijos pastūmėjimai padėjo man išmokt ir išlaikyt teorija! Instruktorius Aleksas labai gerai išmokė vairuoti. Griežtokas, bet su manim buvo reikalu, reikėjo kantrybės.. Bet išlaikiau mokyklini pravažiavimą, išmokau visko, pasikartosiu - labai gera direktorė ir instruktorius Aleksas. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/01/11

Ateiti į "Pajūrio vairavimo mokyklą" buvo vienas geriausių pasirinkimų, dėl kurio neteko gailėtis. Nuolat lankiausi Daukanto gatvėje esančiame filiale, kuriame personalas iš tiesų nuostabus - teorijos mokytojas Vytautas visad su nuotaika, pašmaikštaudamas išdėstė nuobodžią teoriją, kuri jo dėka tapo įdomi, visuomet noriai atsakinėjo į klausimus bei padėjo sprendžiant bilietukus. Administratorė Sandra šios mokyklos "veidas", nes visad atėjus pamatai jos šypseną, kuri labai maloniai nuteikia, mergaitė ne tik operatyviai dirba, bet ir yra puiki pašnekovė. Na, o didžiausias ačiū vairavimo instruktoriui Dovydui Eizai. Seniai beteko matyti tokį savo darbą mylintį bei išmanantį žmogų. Nuo pat pirmos dienos įlipus į forduką nesijautė jokios baimės ar įtampos, visuomet patars, pagelbės, paskatins - tikras savo srities ekspertas. Dėka jo vairavimas tapo tikru malonumu, ko pasakoje "Regitros egzaminas išlaikytas iš pirmo karto! Labai Jums dėkoju ir rekomenduoju šią mokyklą 100%.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/30

Brangieji „Pajūrio vairavimo mokyklos“ darbuotojai, mieloji administratore Vilija, gerbiamas šaunusis dėstytojau Sauliau, profesionalieji instruktoriai, visus visus jus sveikiname su praėjusiom Šv. Kalėdom ir artėjančiais Naujais metais. Sėkmės jums jūsų nelengvame, bet tokiame reikalingame darbe. Kantrybės jums ir jėgų mokant visus pradedančiuosius. Linkime išlikti tokiais pačiais atsidavusiais savo darbui, tokiais pačiais geranoriškais ir supratingais, kaip buvote iki šiol. Linkime Jūsų mokyklai dar labai labai ilgai gyvuoti atnešant džiaugsmą savo mokiniams, padėdami jiems išmokti vairuoti. Nepamiršome Jūsų, mylime jus ir esame labai dėkingos.
Buvusios mokinės seserys Gaila ir Irena.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/12

Labas vakaras noreciau sužinoti kainas už teisiu laikyma ir ar imanoma kažkaip išsimoketinaiuž jas sumoketi? Ačiū už atsakymą

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/08

Labai džiaugiuosi kad mokiausi vairuoti su instruktorium Dovydu Eiza, net pats nesitikėjau kad išlaikysiu iš pirmo karto:) -Išlaikiau!!!
Visiems rekomenduoju šį instruktoriu, patars ir išaiškins ir vairuot išmoksit !!! :)))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/08

Labai džiaugiuosi kad mokiaus vairuoti su instruktorium Dovydu Eiza, puikiai viska išmokė,pats nesitikėjau kad išlaikysiu iš pirmo karto pravažiavima.Bet išlaikiau !!!
Visiems patariu ir rekomenduoju mokytis pas šį instruktoriu

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/25

Puiki mokykla. Tiek teorija tiek vairavimas regitroj is pirmo karto. Puiki Administratore Vilija superinis inatruktorius Kazimieras. Aciu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/22

Ruoštis laikyti teises šioje mokykloje buvo pati geriausia gimtadienio dovana !!! Nes ne tik visus egzaminus išlaikiau iš pirmo karto, bei su nuostabiais rezultatais, bet ir įgijau naudingos, gyvenimiškos patirties ir įgudžių už kuriuos labai noriu padėkoti šiems profesionalams, savo darbą gerbiantiems ir jį gerai išmanantiems žmonėms! Visų pirma Administratorei p.Vilijai, kadangi ji yra šios mokyklos veidas ir siela, savo išmintingumu, protingais ir nuoširdžiais patarimais, optimizmu- motyvuodavo kiekvieną kartą ižengus pro mokyklos duris.Dėstytojui Sauliui, kuris teorijos pamokas pavertė pačiu įdomiausiu žinių įsisavinimu. Pritraukdavo pamokančiais pavyzdžiais, naudingais patarimais ir puikia atmosfera klasėje. Tas laikas besimokant teorijos pas šį dėstytoją prabėga taip greit, jog pabaigus kursą jį norisi kartoti vėl ir vėl :) Visiems INSTRUKORIAMS bendrai su kuriais turėjau garbės mokintis vairuoti.Už visuomet gerą nuotaiką, nuoširdų ir šiltą bendravimą, profesionalumą, pagalbą ir supratingumą. Iš kiekvieno pasisėmiau labai daug nepamirštamos, naudingos partirties, kuri išmokė puikiai valdyti automobilį ir visiškai užtikrintai išlaikyti egzaminą Regitroje. Labai rekomenduoju šią mokyklą, joje surinkti geriausi profesionalai, kurie užtikrins jūsų sėkmę pasiekiant geriausių įmanomų rezultatų!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/08

Egzamina islaikiau is pirmo karto. Gaila mokyklinis tik is antro karto, bet esu patenkintas. Nezinau geresnio suderinimo kaip gerb. instruktorius Modestas ir Pajurio vairavimo mokykla. Ismoke ne tik saugaus bei tvarkingo važiavimo, bet ir vairavimo subtelybiu. Tai zmogus ismanantis ir gerbiatis savo darba. Pajurio vairavimo mokykla man suteike galimybę dziaugtis. Dabar as pats galiu susitikti su draugais automobiliu prie nakti prie uosto. Rekomenduoju !!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/10/02

Pajūrio vairavimo mokykla tapo tarsi antraisiais namais. Visada gera ten būti. Administratorė Vilija savo entuziazmu ir paskatinimu nuolat gelbėdavo iškilus sunkumams, operatyviai ir labai greitai padėdavo ir visada žiūrėdavo, kad tik mokiniui būtų geriau. Be galo dėkinga už viską! Instruktorius Dovydas Eiza labai kompetetingas ir išmanantis savo darbą puikiai. Išmokė vairuoti ir tikėti savim, jo dėka pažinau vairavimo malonumą ir jaučiuosi už vairo užtikrintai! Ačiū už viską! Na ir, žinoma, būtina paminėti teorijos dėstytoją Saulių! Paskaitos vertos aukščiausių balų, žmogus atsidavęs savo darbui ir puikus mokytojas! Ačiū visam kolektyvui už pagalbą, žinias, įgūdžius ir žmogiškumą. Pas jus neapsakomai buvo gera! Lauryna

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/09/08

Superine vairavimo mokykla! Viska islaikiau is pirmo karto!
Draugiski, bei profesionalus darbuotojai priims kiekviena mokyni kaip seimos nari, bei suteiks jums visas reikiamas zinias! :)
Esu labai dekingas administratorei Vilijai uz visa suteikta informacija, bei pagalba.
Taip pat, atskirai noreciau padekoti A-kategorijos instruktoriui Steponui, nuostabus zmogus, bei aukstos klases specialistas. Tinkamai paruos bet kuri mokyni, nepaisaint to ar esate vairave dvirate transporto priemone ar ne. Mane ismokyno nuo nulio, del to esu labai dekingas! Rekomenduoju! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/09/05

Noriu padekoti instruktoriui Arvydui Sabunui uz kantrybe, patarimus, gera nuotaika, kad ismoket mane vairuoti :) Regitroje islaikiau is pirmo karto be jokiu problemu. Arvydas Sabunas yra pats geriausia instruktorius, nes mane mokinti yra sunku esu issiblaskiu, bet jam uzteko kantrybes :) Patariu rinktis butent sy instruktoriu :) ACIU DAR KARTA !!!! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/31

Sia mokykla patariu rinktis visiems joje gausite visas zinias patarimus. Jus visada pasitiks neralus zmogus Violeta. Rinkites sia mokykla tikrai nenusivilsite.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/24

Nuoširdžiausias AČIŪ Pajūrio vairavimo mokyklos kolektyvui už suteiktas žinias ir praktines vairavimo pamokas. Ypač norėtume atsiliepti geru žodžiu apie administratorę Viliją, kurios pagalba, supratingumas, padrąsinimas padėdavo nenuleisti rankų, kai iškildavo sunkumai. Labai dėkingos dėstytojui Sauliui už nuostabias teorijos pamokas, kurios buvo „pagyvintos“ anekdotais, pavyzdžiais, pajuokavimais. Didžioji dalis teorijos kaip tik dėl tokio paskaitų stiliaus ir įsiminė. Ačiū visiems instruktoriams, kurie mums suteikė praktines žinias. Tai tikrai aukštos kvalifikacijos specialistai, pasirengę kuo supratingiau viską paaiškinti ir išmokyti. Nors sprendimą lankyti šią mokyklą nulėmė atstumas (arti namų), bet dabar, kai jau praeityje išlaikytas egzaminas Regitroje ir galime realiai apžvelgti nueitą kelią nuo pradžios iki galo, su malonumu rekomenduotume Pajūrio vairavimo mokyklą norintiems įsigyti vairuotojo pažymėjimus ir dar neapsisprendusiems kurią mokyklą pasirinkti. Dar kartą AČIU visam kolektyvui ir sėkmės Jums darbe.
Seserys Irena ir Gaila.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/24

rekomenduoju visiems PAJURIO vairavimo mokykla, geri instruktoriai, cool mokykla, islaikiau egzus is pirmo karto, aciuuuuuuuuuuuuu !!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/19

Puiki vairavimo mokykla. Puikiai paruošė egzaminams - abu išlaikyti iš pirmo karto, o prieš pradedant lankyti šią mokyklą prie vairo nesedėjau nė karto, tad esu labai dėkingas už pagalbą. Administratorė Vilija Rimkienė dirbo tikrai puikiai ir stengėsi, kad visiems mokiniams būtų kuo geriau ir lengviau mokintis, o mokintis vairuoti su instruktoriu Dovydu Eiza buvo vienas malonumas, tikrai labai geras instruktorius - ne per griežtas ir išmokina puikiai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/17

noriu labai padėkoti Pajūrio vairavimo mokyklai už nuoširdumą, atidumą, geras sąlygas mokytis, administratorė labai dėmesinga, su kiekvienu mokiniu viską aptaria individualiai ir priderino man mokymąsi prie būsimų studijų, pradedu mokslus, tikiuosi viskas bus gerai :-)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/12

Tikrai profesionali įstaiga, G.Kazys buvo tikrai fantastiškas instruktorius, kuris mokėjo aiškiai viska išaiškinti, nesmerkė daromų klaidų, gera asmenybė, man šioje mokykloje viskas praėjo be jokių problemų ir pabaigus, net buvo liūdnoka, kad nebebus.Taipogi čia dirba puiki administratorė Vilija, kuri yra labai malonus žmogus, su kuriuo galima viska aiškiai ir greitai susitarti, pasiklausti, suprantanti kitų žmonių laiką. Tikrai rekomenduojų šią įstaigą visiems

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/10

Sia mokykla man rekomendavo draugas ir tikrai nenusivyliau!
Laikiau A kategorijos egzaminus. Tiek teorija, tiek praktika islaikiau is pirmo karto.
Regitros egzaminuotojas net pagyre, kad labai graziai mieste vaziavau:)
Esu ipatingai dekingas instruktoriui Steponui, kuris man tikrai nepagailejo jegu ir kantrybes. Puikiai ismoke valdyti motocikla ir paruose egzaminams Regitroje.

Taip pat dekoju administratorei Vilijai, labai nuosirdus ir draugiskas zmogus!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/04

dabar rekomenduosiu draugam Pajurio vairavimo mokykla, teko Klaipedoj mokintis vairuoti ir gerai kad cia pasirinkau, nors normaliai ismokino ir paaiskino situacijas, aciu mokyklai, pasirinkite ir nesigailesite

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/03

Esu dėkinga šiai vairavimo mokyklai, už tai, kad padėjo pasiruošti egzaminams. Gavau geriausios kokybės žinias, tiek teorines, tiek praktines. Nuostabus kolektyvas! Draugiška ir labai maloni administratorė, bei savo darbą išmanantys instruktoriai! Rekomenduoju!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/02

Labai dekinga Pajurio Vairavimo Mokyklos komandai! Geresnio Instruktoriaus uz Modesta gauti negalejau! Jo deka nebeturiu baimes vairuoti, turiu pakankamai ziniu ir esu islaisiusi egzamina Regitroje is pirmo karto! Visiems rekomenduoju linksma ir savo darba puikiai atliekancia instruktoriu- Modesta ir Pajurio Vairavimo Mokykla!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/28

esu patenkinta, kad patikėjau rekomendacijomis ir pasirinkau Pajūrio vairavimo mokyklą, dėkoju teorijos dėstytojui už suprantamas ir vertingas paskaitas, o vairavimo instruktoriui ačiū už kantrybę ir naudingus patarimus :-) REKOMENDUOJU!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/25

Nepasigailėjau pasirinkęs šią mokyklą, teorijos paskaitos prabėgo greitai, linksmai, bei svarbiausia naudingai, instruktorius Dovydas puikiai paruošė ''Regitros'' praktiniui egzaminui, kurį išlaikiau iš pirmo karto, taip pat dėkingas administratorei Vilijai, kuri kaskart pasitikdavo su šypsena ir padėdavo išspręsti iškilusias problemas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/25

Džiaugiuosi, kad pasirinkau šią Pajūrio vairavimo mokyklą. Čia dirba tikri profesionalai ir puikūs žmonės. Dovydas ir Arvydas patys geriausi instruktoriai! Dėkoju jiems labai už visas man suteiktas žinias!! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/23

Visiems rekomenduoju mokytis šioje mokykloje! Įžengę į Daukanto g. 20 Jus pasitiks maloni administratorė Sandra, kuri nuoširdžiai teirausis kaip sekas važiuot. Teorijos dėstytojas Vytautas yra reiklus, išmanantis savo darbą, puikiai suteikiantis teorinių žinių pagrindų. Kas neaišku – paaiškina. Didžiąją dalį pravažiavimų važiavau pas instruktorių Dovydą, kuris paliko labai didelį įspūdį savo profesionalumu. Taip pat didelis ačiū instruktoriui Arūnui, kuris „užglaistė“ paskutines spragas ir egzaminavo mokyklinio egzamino metu. Visos „Pajūrio vairavimo mokyklos“ rezultatas – išlaikyti vairavimo egzaminai iš pirmo karto! Ačiū ir nuoširdžiai rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/18

Tikrai nesigailiu pasirinkusi būtent šią mokyklą, kurioje sutikti žmonės buvo be galo paslaugūs, malonūs ir suteikė pačių reikalingiausių žinių. Šios mokyklos pagalba, pradėjusi mokytis nuo 0, abu egzaminus išlaikiau iš pirmo karto. Didžiausias mano ačiū keliauja šiai vairavimo mokyklai! Rekomendavau, rekomenduoju ir toliau rekomenduosiu! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/12

Pajūrio vairavimo mokykla sudarė man puikias sąlygas per labai trumpą laiką atlikti visus A kategorijos praktinius užsiėmimus. Instruktorius Steponas tikras profesionalas, kuris neskaičiuoja darbo valandų.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/08

tikrai puiki mokykla, nesigailiu, kad ją pasirinkau norėdama išmokti gerai vairuoti, administratorė paslaugi ir maloni, teorijos dėstytojas neskubėdamas viską išaiškino ir pasakė į ką labiausiai atkreipti dėmesį, o vairavimo instruktorius davė praktinius patarimus kelyje, ačiū, išlaikiau egzaminus sėkmingai, linkiu jums geros kloties :-)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/04

Pajūrio vairavimo mokykla yra JĖGA!!! Ddelis ačiū Modestui, Sauliui, Valdui, Vilijai ir visiems, išmokiusiems mane vairavimo mokslų ir dirbantiems ten. Be baimės laikiau egzaminą ir užtikrintai viskas pasisekė. Ačiū. Rekomenduoju šią mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/06/23

Noriu padėkoti vairavimo instruktoriui Aleksui už kantrybę ir suteiktas žinias. Pravažiavimai buvo įdomūs, instruktorius bendravo kaip su draugu, nešaukė dėl daromų klaidų (dažniausia kvailų :)) ir puikiai paruošė egzaminui Regitroj, kurį šiandien išlaikiau iš pirmo karto! :)) Didžiulis ačiū!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/06/20

Rekomenduoju, geriausia vairavimo mokykla - PAJŪRIO VAIRAVIMO MOKYKLA. Faini žmonės dirba. Myli savo darbą ir atsakingai paruošia būsimus vairuotojus, su kuriais nebūtų baisu susitikti kelyje. Ačiū už kantrybę ir žinias. Linkėjimai mielajai administratorei poniai Vilijai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/06/16

Mokinuosi vairuoti pas instruktoriu p. Kazimiera, tai noreciau rekomenduoti sita instruktoriu ir kitiems besimokantiems sitoje vairavimo mokykloje. Instruktorius p.Kazimieras visada taktiskas, gerai isaiskina,pamoko ir tiesiog su juom lengva mokytis. Instruktorius p. Kazimieras yra auksto mentaliteto zmogus, nuosirdus,rupestingas ir toleruojantis besimokanciu zmoniu klaidas. Aciu p direktorei Vilijai, kad skyre sita instruktoriu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/06/15

Ačiū pajūrio vairavimo mokyklai, Vilijai už šiltą priėmimą, padrąsinimus, Dovydui ir Arvydui už didžiausią kantrybę, bei geras pamokėles!! Dėkoju jums, rezultatai pasiekti. Rekomenduoju :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/06/15

Egzaminas išlaikytas, padariau dvi klaidas, bet esu patenkintas, kadangi jau vairuotojo pažymejimas mano. Pagrindinis instruktorius kuris dave pamata mokslui, buvo Modestas. Grieztas, bet teisingas. Egzamina laikiau pas Aruna, jis kurias vietas papilde. Aciu Jiems, iki susitikimo eisme.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/06/10

Tikrai labai gera vairavimo mokykla! Jeigu kas ne aišku, visada galėdavau nueiti pas administratorę Viliją ir pasiklausti. Ji visuomet pasitikdavo su šypsena veide, ir būdavo pasiruošusi išspręsti visus man kilusius klausimus. :)) Didelis ačiū jai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/05/28

Pati geriausia mokykla. Su pačiais geriusiais savo srities profesionalais. Teoriją išmokino labai gerai, egzaminai visi iš pirmo karto, praktika išmokino irgi tobulai, asmeniškas ačiū Dovydui Eizai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/05/27

Rekomenduoju šia mokykla,tikrai lb gera visi labai malonus ir geri,gauni visa informacija kokios tik reikia.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/05/19

Labai ačiū instruktoriui Arūnui. Kantrus ir viską paaiškinantis, savo srities profesionalas. Regitros egzaminas iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/05/11

Rekomenduoju Pajūrio vairavimo mokykla, teorijos pamokos dėka dėstytojo praeina ne tik įdomiai bet ir linksmai. Dėkingas Vilijai, kuri bet kokiais klausimai gali padėti šypsodamasi. Superiai kantrūs instruktoriai: Dovydas ir Arvydas, dėkui jiems.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/05/11

Rekomenduoju tikrai Pajūrio mokykla. Labai nuoširdūs žmonės, aiškiai išdėsto paskaitas, aiškiai ir vaizdžiai paaiškina kas nesuprantama. Tai žmonės su didele kantrybe. Instruktoriai puikus ir aiškiai išdėsto ką negerai ar ką gerai padarai. Rezultatai iš šios mokyklos einant į Regitra užtikrinti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/05/09

Visiem rekomenduoju mokytis vairuoti Pajūrio vairavimo mokykloje. Labai geri instruktoriai, teoriją aiškiai išdėsto, paaiškina viską, kas neaišku. Didelis dėkui Sauliui už paskaitas. Ačiū visiems, ypač administratorei Vilijai už patarimus ir paslaugumą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/28

Labai esu dekinga sei mokyklai uz tokes pastangas mokinant. Rekomenduoju visiem.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/13

Aš taip pat baigiau šią vairavimo mokyklą, geru žodžiu galiu paminėti beveik visus ten dirbančius asmenis. Labai patiko mokytis vairuoti pas Modestą, Vitalijų, Arūną. Rekomenduoju šiuos instruktorius. Regitros egzaminą išlaikiau iš pirmo karto nors ponia direktorė netikėjo, kad man pavyks.
Labai malonus, rūpestingas ir viską puikiai išdėstantis teorijos dėstytojas - Vytautas.
Patys geriausi atsiliepimai ir apie administratorę Sandrą.
Gaila, tačiau gerai atsiliepti apie ponią Viliją Rimkienę prisistatančia direktore -negaliu. Labai nemalonus ir nemandagus žmogus. Kilus klausimams nesistengia padėti, o tik kratosi atsakomybės. Negerbia savo klientų.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/13

rekomenduoju Pajūrio vairavimo mokyklą - geriausi dėstytojai ir instruktoriai, paaiškina, išdėsto, pataria, kolektyvas mandagus ir paslaugus, ačiū

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/09

Nuostabi mokykla labai dziaugiuosi kad ejau butent i ja. Labai maloni moteryte priema su sypsena kiekviena karta pasitinka kartu pasidziaugia pasekimais nuosirdus instruktorius isdeste visa teorija matosi kad zmones myli savo darba. Esu labai patenkinta pasiekimais todel tariu didziuli aciu jiems visiems.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/08

visiem rekomenduoju pajurio vairavimo mokykla, is pirmo karto islaikiau egzamina, moko profesionalai, mandagus aptarnavimas, geros salygos mokymuisi, i visus klausimus pateikia atsakymus, visas situacijas paaiskina, isnarplioja visas problemas, duoda naudingus patarimus, aciu

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/29

labai gera mokykla ir puikus personalas, visi darbuotojai yra žmogiški ir supratingi, jau po kelių važiavimų dingo baimė vairuoti, smagu, kad šioje mokykloje žmonės dirba jiems patinkantį darbą ir jų noras yra išmokyti kitus saugiai vairuoti, rekomenduoju Pajūrio vairavimo mokyklą

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/26

Labai gera mokykla. Direktore Labai maloni. Instruktorius geriausias Dovydas Eiza. Tikrai patariu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/25

Labai gera mokykla! Ačiū instruktoriui Arvydui už katrybe ir geras pamokas! Regitroje viskas iš pirmo karto, Linkiu mokyklai toliau taip šauniai dirbti ir ugdyti gerus naujus vairuotojus!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/24

Gerai išmokė vairuoti, teoriją išdėstė aiškiai, į visus klausimus atsakė, praktiką atlikau ramiai, egzaminą išlaikiau be nervų. Man kursiokai rekomendavo, esu patenkintas. Toliau kitiems rekomenduoju Pajūrio vairavimo mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/17

Labai šauni vairavimo mokykla, iš pirmo karto išlaikytas regitros praktinis egzaminas. Šaunūs instruktoriai, išmokė labai gerai vairuoti ir tikrai jaučiuosi pasiruošęs vairavimui. Rekomenduoju visiems, nes pravažiavimus galima daryti ir su tokiais pat automobiliais kaip regitros egzaminuose, kas yra labai didelis pliusas prieš einant laikyt egzamino regitroje! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/11

Rekomenduoju tik sita mokykla!!!Didelis nuosirdus Aciu administratorei Vilijai uz palaikyma ir organizuotuma.Man pasiseke-turejau pravaziavimus su siais instruktoriais:Aleksas,Valdas,Vidmantas,Arunas.Aciu Jums.Jusu ziniu deka-regitros vairavimo egzaminas is pirmo karto!!!Nuostabus savo darba ismanantys instruktoriai!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/09

Geriausi atsiliepimai apie instruktoriu Modesta. Puikus mokymo metodai ir aiskiai isdestomos klaidos.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/08

Praktinis mokyklinis egzaminas ir Regitra islaikyti is pirmo karto! Labai noriu padekoti instruktoriui Modestui uz vairavimo pamokas, kantrybe ir supratinguma! Tikrai rekomenduoju si instruktoriu! Didelius aciu ir sekmes jam! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/04

Buvau nusipirkusi iš šios mokyklos papildomų pravažiavimų, pas instruktoriu Modestą. Nežinau, kaip kiti instruktoriai būtent šioje mokykloje bet didžiausias patarimas visiems eiti mokytis pas šį instruktorių, nes visi liksite patenkinti jo darbų.
Ačiū tau už puikias vairavimo pamokas, kantrybę, atsakingumą, malonų bendravimą, ir svarbiausiai už profesionalumą (sugeba smulkiai paaiškinti kiekvieną padarytą klaidą ir puikiai išmoko jų nebekartoti)
Kaip Jis pasakydavo, kai gerai prisiparkuoji "na šaunuole" tai dabar aš galiu pasakyti " Modestai, tu tikras šaunuolis" :)) Ačiū !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/04

Išsilaikiau VĮ Regitra iš pirmo karto , Vilijai tikrai dėkoju , viska paaiškina labai gerai , skyrė daug dėmesio. O dėl instruktoriu dėkoju Dovydui , jaunas , kantrus , tikrai labai puikus instruktorius :) Jei reiktu rinktis instruktoriu tai be jokių abejoniu pasirinksčiau tik Dovydą :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/26

Islaikyta, uzteko tik dvieju pamoku ir regitra iveikta. Aciu Modestui uz mano ziniu papildyma. Siuo metu esu tvirtai pasiruošęs vairuotojas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/24

islaikiau egzaminus, gavau vairuotojo teises, aciu PAJURIO vairavimo mokyklos kolektyvui !!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/14

Malonus vairavimo mokyklos kolektyvas, didžiulis Ačiū administratorei Vilijai,ir dviems geriausiems inkstruktoriams Dovydui ir Vitalijui už kantrybę, laiko atidavimą ir suteiktas žinias:) viską išlaikiau iš pirmo karto. Profesionalus darbas!!! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/11

Nusprendžiau pasakyti tik tiek, nežinau kaip kitiems instruktorius Modestas buvo geras pedagogas, bet šiandien aš džiaugiuosi išlaikius vairavimo egzamina. Tai pavyzdys visiems kaip reikia dirbti ir mylėti darba.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/05

Ačiū už geras pamokas. Registruoja praktiką išlaikiau iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/02

Norėčiau padėkot Vilijai , labai daug dėmesio skyrė , be Vilijos turbūt nebūčiau taip greitai viską praėjas , buvau iš pradžių pas instruktorių Aleksą griežtokas , bet išmokina gerai , aikštelei skyrė daug dėmesio , už aikšteles pastangas tikrai dėkoju Aleksui , perėjau pas instruktorių Dovydą , labai geras instruktorius tikrai patarčiau Dovydą imti išmoko labai gerai ir leidžia atsipalaiduot prie vairo , ir egzaminą priėmė mokytojas Arvydas , kantrus , negriežtas , geras. Taigi tikrai dėkoju visam kolektyvui , neveltui antrus metus pripažinta geriausia mokykla :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/21

Noriu visiems, norintiems išmokti saugaus vairavimo, rekomenduoti Klaipėdoje esančią Pajūrio vairavimo mokyklą. Mūsų grupės vardu dėkoju administratorei už paslaugumą, teorijos dėstytojui - už aiškumą, instruktoriams - už kantrybę. Ačiū jums už suteiktas žinias!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/12

Praktinis mokyklinis egzaminas ir Regitra islaikyti is pirmo karto !!! Jau rytoj dziaugsiuosi gavus vairuotojo pazymejima :)!!! Vaziavimo mokinausi pas instruktoriu Modesta, noreciau butent ji visiems rekomenduoti !!! Gauti igudziai padejo taip greitai gauti teises, o ir vairavimas nekele jokio streso net pirmomis pamokomis ! Taip pat teko vairuoti pas instuktoriu Aruna ! Puikiai buvo isvazineti sunkiausi marsrutai, isaiskinti iskile neaiskumai, instruktorius turintis labai daug patirties :)) Dekui dar karteli Jusu vairavimo mokyklai !
Sekmes

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/08

Ačiū už įdomia ir linksmas s teorijos pamokas mokytojui Sauliui, už didelį rūpestį administratorei Vilijai, ir už ypač naudingas pamokas instruktoriui Aleksui. Tikrai nesigailiu, kad pasirinkau šią mokyklą. Linkiu ir toliau būti pačia geriausia mokykla mieste.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/06

Ačiū Vilijai už rūpinimąsi, dėstytojui Sauliui už įdomias paskaitas (Alio, valio ir internetas :)))) ir didžiausias ačiū už kantrybę mokinantis vairuoti instruktoriui Arvydui!
Džiaugiuosi pasirinkusi šią mokyklą :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/06

Ačiū Pajūrio vairavimo mokyklos kolektyvui - viską išmokau (gerai dėstėte) ir išlaikiau visus egzaminus. Linkėjimai gerajai administratorei :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/05

Esu nusivylusi. Nusipirkau B kategorijos kursą (15 pravažiavimų) + 10 papildomų pravažiavimų (pagal instruktorių rekomendacijas), bet to nepakako, kad „PVM“ išmokytų gerai vairuoti.
Instruktoriai prieš mokinį savivaliauja: iš pradžių pravažiavimai kainuodavo po 17 eurų, paskui kitas instruktorius pradėjo prašyti 20 eurų. Instruktoriai (ypač Arūnas) įsivaizduoja, kad su mokiniu gali daryti ką nori. 4 kartus nesėkmingai bandžiau laikyti mokyklinį egzaminą (vieną kartą kritinę klaidą skyrė už tai, kad užtraukiau rankinį atlikęs pratimą aikštelėje). Galiausiai nutraukiau su jais sutartį, ir kitoje Klaipėdos VM tiek mokyklinį, tiek Regitrą išlaikiau iš pirmo karto. :)

P.S. „PVM“ klastoja atsiliepimus VMReitingų svetainėje. Neseniai dingo visi neigiami, o jų vietoje per porą dienų atsirado net 8 nauji, teigiami atsiliepimai. :))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/12/10

NEVELTUI PAJURIO VAIRAVIMO MOKYKLA YRA PRIPAZINTA GERIAUSIA. IR VAIRUOTI MOKO SU NAUJAIS FORD FOCUS, KAIP REGITROJE. TODEL LENGVAI REGITRA ISLAIKIAU IS PIRMO KARTO. LAIMINGAS. ACIU

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/12/09

Rekomenduoju šią puikią vairavimo mokyklą! Puikūs ne tik instruktoriai, bet ir VM administratorė Vilija, kuri padėjo ir davė gerų patarimų. Taip pat noriu padėkoti instruktoriui Arvydui už suteiktas žinias ir kantrybę. Regitroje tiek teorijos, tiek vairavimo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/12/08

Vertinu šią mokyklą labai gerai. Teorijos pamokos- aiškios, prasmingos, neprailgo.
Labai geri ir profesionalūs instruktoriai, kaip pirmą kartą sėdusiai už vairo ir bijančiai, didelis ačiū instruktoriui Modestui už begalinę kantrybę aiškinant tą patį daug kartų:) už patarimus, detalią kiekvienos situacijos išaiškinimą, nuraminimą, jei kažkas nesigauna.
Nuo šiol vairavimas man nekelia jokios baimės

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/12/05

Mokiausi Daukanto g.20 vairavimo mokykloje. Labai patiko teorijos mokytojas Vytautas, kuris mokino įdomiai ir aiškiai. Visada galėjau kreiptis dėl kilusių klausimų ir viską išaiškindavo. Taip pat esu patenkintas instruktoriumi Arūnu, kuris nešaukdamas bet aiškiai kartais ir linksmai paaiškindavo to ko nesuprasdavau. Viską išlaikiau iš pirmo karto. Didelis ačiū. Rekomenduoju šią mokyklą ir kitiems.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/12/02

Labai noreciau pasidziaugti ir parekomenduoti instruktoriu Modesta. Puikiai ismanantis savo darba specialistas, viska tobulai isaiskina, visuomet nuotaikingas. Net ir aiksteleje kuomet viskas atrode labai miglota, dabar jau viskas aisku!
Jeigu rinktis instruktoriu norint nuo nulio ismokti - tai tik pas ji!
Administratore Neringa taip pat noreciau pagirti uz puikia nuotaika, komunikabiluma ir sypsena veide! Tikras administratores pavyzdys ! :)) Sekmes visam kolektyvui

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/12/01

Buvau labai issigandusi del vairavimo mokyklu instruktorius, kadangi Klaipedoje visi kalba, jog daugelis ju rekia pyksta ir pan. Dziaugiuosi pasirinkus sia vairavimo mokykla, o ypac kad gavau jauna, nuotaikinga, draugiska, tolerantiska instruktoriu Modesta. Netikejau kad toks jaunas instruktorius kaip jis, gali taip viska nuosekiai ir aiskiai isaiskinti. Esu patenkinta jo ir mokyklos darbu. Instruktorius suteike ne tik vairuotojo gyslele, bet ir daug gyvenimisku patarimu eisme.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/12/01

Esu labai patenkinta Pajūrio vairavimo mokyklos, esančios Taikos pr. 71 kolektyvu, idedama maksimaliai pastangų i kiekvieną mokinį, teorija išdėstoma labai aiškiai, instruktoriai puikūs, kantrūs ir išmanantys savo darbą. Rekomenduoju visiems norintiems greitai ir gerai išmokti vairuoti! Didelis AČIŪ visam kolektyvui :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/30

Mokinausi daukanto g.20 mokykloje. Esu labai patenkinta viso kolektyvo darbu. Teorijos paskaitos buvo labai aiskiai isdestytos, kiekviena tema atskirai. Pravaziavimus turejau su Arunu bei Vitalijumi, puikus instruktoriai. Vitalijus kantrus, draugiskas , nerekdavo, kantriai aiskindavo kol suprasiu. Arunas taip pat nepiktas, ramus instruktorius ismanantis savo darba. Labai esu patenkinta administratore Neringa, aiskiai isdeste mokymosi salygas, sprendziant teorijos klausimus visada paklausdavo ar nereikia pagalbos, labai draugiska. Visada padedavo jei kildavo kokiu neaiskumu. Visada malonu uzeiti i sia mokykla. Likau labai patenkinta pasirinkusi sia mokykla.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/30

Šią vairavimo mokyklą galiu įvertinti tik aukščiausiais balais. Personalas labai draugiškas, visada pagelbėja, pataria. Puikus, kantrus, visapusiškai padedantis ir paaiškinantis instruktorius Vitalijus. Ačiū Jums ir linkiu sėkmės :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/18

Puiki mokykla, puikūs darbuotojai, didelis AČIŪ Vilijai ir Valdui!!! Išsirinkę šią mokyklą tikrai nepasigailėsite!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/01

Mokiausi šitoj mokykloj CE kat.patiko labai.Noriu padekoti poniai Vilijai kad neleizdavo per paskaitas užmigt ir kad išspezdavo greitai bent kokius kilusius klausimus.
Verta rinktis pajurio vairavimo mokykla

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/08/23

Dėkoju Pajūrio vairavimo mokyklos kolektyvui, o ypač instruktoriui Arvydui, kuris turėjo kantrybės mane mokinti, paaiškino mano daromas klaidas ir visada nuteigdavo pozityviai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/08/09

Mokykloje mokiausi teorijos ir praktikos, egzaminus išlaikiau iš pirmo karto. Didelis AČIŪ instruktoriams ir dėstytojams.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/31

Puikus darbas, puiki komanda, kuri dirba mylėdama savo darbą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/09

Patiko mokytis Pajurio vairavimo mokykloje, puikus, draugiska kolektyvas. Teorijos paskaitas vede destytojas Saulius, kuris idomiai ir informatyviai deste jas.Administratore Vilija, duodavo geru patarimu iskilus klausimams ir ragindavo kuo greiciau viska issilaikyti. Turejau du instruktorius, bet su Valdu sekesi geiriausiai, aiskiai susako klaidas, padeda spragas issitaisyti, duoda patarimu, visad yra linksmas, juokaujantis, draugiskas ir kantrus buna vaziuodamas su manim.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/02/26

Man labai patiko teorijos mokytojas, viską išsamiai ir aiškiai paaiškino. Instruktorius Laurynas labai fainas. Jei kildavo klausimų tai visada paaiškindavo, padėdavo kuo galėdavo, labai malonus bendravimas, jaukiai jaučiausi per pravažiavimus. Na, o apie Arūną tai geros nuomonės nesusidariau, sunku bendraut, buvo neaiškumų... Su Laurynu jo net nelyginsiu. Sekretorės labai malonios, malonus bendravimas, mokyklos atmosfera jauki ir ten buvo malonu mokintis. Labai ačiū Jiems!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/12/24

Pajūrio vairavimo mokykla, esanti Taikos pr. 71 puiki ir patikima vieta mokytis teorijos ir važiavimo pagrindų. Tik pravėrus mokyklos duris tave pasitinka administratorė Vilija su šypsena. Labai aiškiai viską išaiškina apie mokymosi sąlygas. Teorijos dėstytojas puikus. Mano instruktoriai buvo Aleksas ir Valdas, geresnių gauti tikriausiai negalėjau, nešaukė, juokavo, paprastai, bet aiškiai viską paaiškindavo.Viską išlaikiau iš pirmo karto. Didelis ačiū. Rekomenduoju ir Jums, nes čia dirba labai šaunus kolektyvas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/11/27

Teorijos bei vairavimo instruktoriams neturiu priekaištų, TAČIAU, esminis dalykas, kurio nežinojau prieš pradėdama čia mokintis tai tai, kad jei instruktorius bus ne Valdas (direktorius), tai mokintis reikės su dyzeline mašina, o MOKYKLINIS egzaminas bus su BENZINU. gal kitiem tai nesukelia jokių problemų, tačiau išmokus vairuoti su dyzeliu, gali būti labai sunku priprasti prie benzino, jau nekalbu apie egzaminą, kur užgesti negalima daug kartų, dar turint omeny, kad mašinos naujos bei jautrios.. o Regitros egzamine yra TIK DYZELIAI. Tai tiek.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/09/17

Kur dingo teorijos mokytojas Šarūnas? Toks žilas? O tai buvo asas savo reikalo. Sugebėdavo per trumpą laiką pasiekti aukštą lygį. Labai įdomios paskaitos, labai turiningos. Dabar draugai nuėjo į tą mokyklą, sako dėsto visai kiti žmonės. "Knygų graužikai" ne kitaip. Todėl tik trys žvaigždutės.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/08/31

Labai patiko pajūrio vairavimo mokykla! Ir teorijos dėstytojai ir instruktoriai labai kompetentingi. Per teorijos pamokas buvo labai idomu ir lengva. Pravaziavimų turejau su 3 instruktoriais, visi gerai mokyna. Viskaą išsilaikiau iš pirmo karto kaip mokykloje taip ir regitroje. Labai patenkinta, visiems rekomenduoju !! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/07/16

Labai gera mokykla ir puikus personalas! O nuo saves galeciau parekomenduoti vairavimo isntruktoriu Lauryna,nors vaikinukas pakankamai jaunas,bet su tokiu entuziazmu,noru ismokyti,visapusisku atsidavimu mokinant,nesu macius nei vieno instruktoriaus.Labai malonus zmogus,supratingas ir t.t.Jau po keliu pravaziavimu su juo dingo baime vairuoti. Labai pasiseke sitai mokyklai,kad ji turi,nes nedaug yra zmoniu dirbanciu darba ne tik del pinigu,o del to kad tas darbas jiems patinka.Sio instruktoriaus pagrindinis noras ismokyti zmones tinkamai vairuoti.Linkiu nuosirdziausios sekmes jam !!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/03/18

Teorios mokytojas Vytautas labai kompetetingas, kantrus, labai gerai viska paaiškino. Teorini išlaikiau iš 1 karto. Vairavimą iš antro. Man prireike apie 8 papildomnas pamokas. Bet šiap atmosfera mokykloje gan maloni.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/03/03

Mokinuos ju naujam filiale taikos pr. 71 jei neklystu. Ka galiu pasakyt, destytojas superinis!!!!kadangi man isimint daug geriau, kai yra pasakojama, negu skaitant, tai destytojui begalo esu dekinga, nes, neatvarcius knygos (zn, blogai yra) ir pasprendus ant kompu, islaikiau mokyklini egzamina, db lauks regitra. Destytojo vardas - Sarunas!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/01/13

Labai puiki mokykla. Kvalifikuoti ir kantrūs instruktoriai. Davė tikrai praktiškų patarimų ir net pirmą kartą sėdusius už vairo išmoko gerai ir saugiai vairuoti. Sekretorės labai šiltai bendrauja. Didelis ačiū teorijos dėstytojui Vytautui ir Valdui ! Visada čia malonu užsukti. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/11/14

Didelis ačių instruktoriui Valdui už mokyma kurio pagalba regitro išlaikiau iš pirmo karto. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/11/04

Labai šauni vairavimo mokykla. Tiek administacija maloni tiek patys instruktoriai yra nusiteikė savo darbui, labai malonūs ir turi kantrybes tave išmokinti. Laikas niekada neprailgdavo. Mokyklinius, regitros egzaminus išlaikiau iš pirmo karto. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau šia varavimo mokykla. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/10/30

nieko gero iš tos mokyklos, daug žada bet naudos nulis. tas valdas specialiai sukirtinėja per mokyklini egzaminą ir liepia papildomai važiuoti. bet kad ten net prie kompiuteriu negalima normaliai pasimokyt tos moteriškes plepa kaip turgui. šeip instruktorius mano berods Algis buvo tai tikrai šaunus viska paaiškino gerai išmokė.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/10/18

O aš važiavau su instruktoriumi Valdu. Labai patiko. Į visus klausimus atsakė, patarimų gerų davė. Už vairo jaučiausi užtikrintai. Ačiū.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/08/13

O man kaip instruktorius Valdas visai nepatiko, taip neaiskiai viska pasakoja,sumala visas temas i viena,net sunku atsirinkti kas uz ka.
Bet mokintis toje mokykloje gal ir nieko.

Response from Pajūrio vairavimo mokykla on 2013/10/07

Keista nuomone, tarsi butu uzsakytas pasisakymas :-)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/07/08

Super mokykla,saunus teorijos destytojas, ir geras instruktorius,as tai vaziavau pas valda,jaunas,bet geras zmogus ir instruktorius,kiti irgi turbut geri,nevaziavau tai nzn;-)
Dekuj valdui, ir visai mokyklai
Visiems patariu sia mokykla;-)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/04/23

Mane labai suzavejo Pajurio vairavimo moykla, viso kolektyvo darbas. Geras teorijos destytojas, geri istruktoriai. Tai pat dziaugiuosi, kad sioje mokykloje moko vairuoti naujais automobiliais, kurie yra toke pat kaip Regitroje. As islaikiau teorija ir praktini pravaziavima is pirmo karto. Aciu Jums.
Natalija

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/02/12

Nieko ten gero nera. Moteriskes darbuotojos tik begioja po auditorija ir viskas. Buvo ten tiks vienas pagyvenes destytojas- berots Sarunas, tai bande viska tempti :) Aciu jam. Kiti tik miega ir gana

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/02/08

Tikrai pati geriausia mokykla! Puikus, turintys daug kantrybes instrukoriai, kurie turi savo mokymo sistema, isaiskina viska aiskiai, po sios mokyklos baigimo i regitra gali eit uztikrintas, pasitikintis savo jegomis! Aciu jiems!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/01/01

Labai labai padejo si mokykla, nors mokiausi visai kitoje, bet truko ziniu is jos...Pirma karta neislaikiau, o ta pacia diena pries laikant antra karta pasivazinejau su sios mokyklos instruktoriumi, kuris dave labai daug geru patarimu.. Didziausias aciu jam!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/12/24

Valdas pats geriausias instruktorius!!! AČIŪ Tau už kantrybę :)


Įvesti naują instruktorių


Mokyklos vairavimo instruktoriai: Arvydas Sabūnas Ardas Čičirka

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: UAB Pajūrio vairavimo mokykla
 • Įmonės kodas: 304639589

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos