Ukmergės technologijų ir verslo mokykla

5 atsiliepimai

Kategorijos A, B, C, D, Ukmergė

  • Kauno g. 108, Ukmergė
  • 834053543
  • ukvm@ukvm.lt
Atnaujinta: prieš 794 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


2018/09/03

Nuostasbi mokykla tik buvusi aukletoja skaidre gaidamaviciene paliko nemalonius prisiminimus nors praejo jau 20 metu aciu sauniam direktoriui rimui jankunui miela jus prisiminti 1998 metu laidos nuek grupes moksleive

2017/01/09

Mokykla tikrai labai gera automobiliai visi važiuoja be problemų, tvarkingi nėra brangu. Pamokos vyksta patogiu metu. Instruktoriai taip pat yra geri jie malonus maloniai galima pašnekėt ir yra linksmi.

2011/11/22

Puiki materialinė bazė, darbą išmanatys instruktoriai ir KET dėstytojai. O ko daugiau reikia? Tik noro iš paties. Ačiū už nuoširdų Jūsų darbą.

2011/01/11

Sveiki, mokinausi šioje mokykloje prieš kelis metus vairuotoju-ekspeditoriu, taip pat čia lankiau CE kategr. kursus. Mokykla gerai mane paruoše praktiniam ir teoriniam egzaminui regitrai, taigi sėkmingai išsilaikiau CE kategorijas. Ačiu jums.

2011/01/11

Lankiau B kategorijos vairavimo kursus šioje mokykloje. Mokytojai labai, draugiški bei padedantys. Jei tik kyldavo neaiškumų, juos spręsdavome kartu. Geru mokytojų dėka, teises išsilaikiau iš pirmo karto, problemu regitroje nebuvo. Na žodziu šiltas kolektyvas, rekomenduočiau jums mokytis vairavimo kursus šioje mokykloje. Sekmės.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: Ukmergės technologijų ir verslo mokykla

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos