Vilniaus vairavimo mokykla

16 atsiliepimai

Kategorijos 95 kodas, A, A1, A2, B, BE, C, CE, D, Vilnius

  • Mokomieji: B kat.: KIA Ceed (mech); Ford Focus (mech); Toyota Auris (aut); A kat.: Yamaha YBR 125; Honda CB 500; Yamaha XJ6
  • Virginijaus Druskio g. 2-206, Vilnius
  • +37065535307
  • vilniausvm@gmail.com

Follow:

Atnaujinta: prieš 10 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Kainos:
Nauja grupė nuo sausio 7 d.!

A kategorija - 300 Eur
B kategorija - 400 Eur
C, CE, D kategorijos - 530 Eur (Akcija 400 Eur iki gruodžio 31 d.)
Papildomas mokymas praradus teisę vairuoti - 100 Eur

Kursai eksternu per 5 d.d. A kategorijai ir 10 d.d. B kategorijai!

Esame įsikūrę patogiame Vilniaus rajone – Karoliniškėse, kurį patogu pasiekti viešuoju transportu, o mūsų mokomoji aikštelė lengvai pasiekiama išvengiant transporto spūsčių ir yra išsidėsčiusi šalia VĮ Regitra naudojamų maršrutų.

Praktinius vairavimo įgūdžius būsimieji vairuotojai įgyja važinėdami naujais, visus saugaus vairavimo mokymo reikalavimus atitinkančiais automobiliais.

Mokymams naudojama naujausia teorijos mokymo bazė pasitelkiant vaizdinę medžiagą, eismo situacijų maketus.

Nauja mokymosi patalpa su naujais ir patogiais planšetiniais kompiuteriais.

Ilgametę patirtį turintys ir patyrę vairavimo instruktoriai bei dėstytojai yra atestuoti Valstybinėje transporto inspekcijoje prie susisiekimo ministerijos.

Mūsų mokiniai gauna Kelių eismo taisyklių knygeles bei prisijungimus prie naujausios KET testų sprendimo sistemos su galimybe testus spręsti iš betkurios vietos, kur yra interneto ryšys.

Organizuojame pirmosios med. pagalbos kursus bei medicininę apžiūrą.

Suteikiame lanksčias mokėjimo sąlygas.

Tikslas: į kelią išleisti gerai pasirengusį vairuotoją, puikiai įvaldžiusį teorinius ir praktinius vairavimo įgūdžius ir galintį saugiai jaustis kelyje net pačiomis sudėtingiausiomis eismo sąlygomis.

Kalbos: LT RU EN
Darbo laikas:
Pr. 10:00 - 19:00
A. 10:00 - 19:00
T. 10:00 - 19:00
K. 10:00 - 19:00
P.  9:00 - 18:00
Š. Nedirbame
S. Nedirbame

*Praktiniai mokymai vyksta individualiai suderintu laiku su instruktoriumi.

2018/11/03

Patys geriausi atsiliepimai šiai vairavimo mokyklai , instruktorius Geraldas yra pats geriausias savo srities specialistas, puikiai išdėsto ir išmoko kaip reikia panevruoti automobilį, labai pakantus ir geras žmogus, visada labai lengvai galima suderinti laiką dėl pamokėlių.

2018/10/22

B kategorija išlaikyta iš pirmo karto. Ačiū instruktoriuj Geraldui, kuris vis drąsino sakydamas, kad kiekvienas gali vairuoti ir taip įkvėpdamas pasitikėjimo savimi. :) taip pat labai patogiai galėdavau rinktis praktikos pamokas. Išmokau visko ką reikia žinoti norint iškaikyti egzaminą ir tapti gera vairuotoja kelyje. Rekomenduoju.

2018/08/01

Šioje mokykloje instruktorių gavau tokį, kuris išmano savo darbą, jaučia kada pasufleruot, esant reikalui pabraižyt schemas, išlipt iš automobilio, pamokyti techninių gudrybių ir dar daugiau. Džiaugiausi tarytum skęstantis būčiau gavęs gelbėjimosi ratą. Prieš tai mane mokinęs instruktorius "įvarė' nenorą eiti į pamokas. Po pamokos su instruktoriumi Audrium Alekna įvyko teigiamas virsmas ir atsiradęs noras vaikščioti į pamokas augino pasitikėjimą ir viziją, kad „aš tai galiu“. Ačiū!!!

2017/10/16

Puikus mokytojas, savo sryties zinovas ir draugas, labai malonus zmogus norintis padeti, negaili savo laiko ir nervu, labai rekomenduoju.

2017/07/05

Pati geriausia mokykla! Tikras savo srities profesionalas mokytojas Geraldas. Mokymosi laiką galima lengvai derinti. Išlaikiau iš pirmo karto A kategoriją. REKOMENDUOJU 100%!

2017/06/13

A kategorija išlaikyta iš pirmo karto. Motociklais moko pats savininkas ir darbo valandų neskaičiuoja, susitart praktiškai bet kokį laiką galima. Sugebėjo išmokinti per savaitę laiko, prieš tai nei karto nesedėjusį ant motociklo. Regitroj nei vienos pastabos neturėjo. Super.

2017/05/05

A kategorija išlaikyta iš pirmo karto be didesnių problemų. Lankstus praktinių užsiėmimų grafikas. Naudingi patarimai. Rekomenduoju.

2016/09/01

A kategorija išlaikyta be problemų su instruktoriaus Geraldo pagalba. Ačiū! Lankstus pamokų grafikas, praktiški ir labai naudingi instruktoriaus patarimai. Rekomenduoju!

2016/08/20

Puiki mokykla - nauji automobiliai, lankstus vairavimo pamokų grafikas. Profesionalūs instruktoriai. Rekomenduoju!

2016/08/04

Norėjau išmokti važiuoti motociklu ir gauti A kategoriją. Abu punktai įvykdyti 100%. Egzaminas Regitroje išlaikytas iš pirmo karto. Instruktorius Geraldas puikiai (ir kas ne mažiau svarbu - kantriai) viską parodė ir paaiškino. Tikrai nuoširdžiai rekomenduoju.

2016/07/22

Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą visiems, kas nori ne tik išlaikyti teises, bet ir išvažiuoti į gatvę be baimės. Supratingi instruktoriai, galima derinti darbą su pamokomis. Turėjau patirties su kita vairavimo mokykla, kurioje taip ir neteko pabaigti vairavimo paskaitų, nes buvo pasirinkimas ar pamokos ar darbas...

2016/07/21

Tikrai rekomenduoju tiems, kurie nori ismokti vairuoti ne tik egzaminui, bet ir nebijotu patys isvaziuoti i gatve. Supratingas instruktorius, galimybe mokintis po darbo (deja, viena mokykloje teko palikti pinigus ir netureti vairavimo pamuku, nes instruktorius dirbo tik darbo metu, darbo sienomis).

2016/07/21

Puikus instruktorius, kokybiškai parengia egzaminui. ;)

2015/08/02

Sioje mokykloje ruosiausi a2 kategorijai (eksternu), esu patenkintas mokymo kokybe.
Praktikos pamokos ejo itin sklandziai ir smagiai, motociklai apynauji, labai patyres instruktorius su kuriuo malonu bendrauti. Regitroje tiek teorija tiek praktika isilaikiau is pirmo karto...

2015/06/29

A kategorija iš pirmo karto! Tikrai rekomenduoju.

2015/06/29

Šioje mokykloje mokiausi vairavimo eksternu, A kategorija.
Mokytojas buvo labai labai geras, viską išaiškino ramiai, profesionaliai ir aiškiai.
Dėl pravažiavių laikų nebuvo jokios problemos susitarti.
Aikštelė geroje vietoje. Pačioje aikštelėje yra kalniukas dėl kurio sunkiau važinėti, bet man tai labai patiko, nes Regitroje buvo daug lengiau atlikti visus veiksmus.
Egzaminą išlaikiau iš pirmo karto.
Šią mokyklą tikrai rekomenduočiau.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: UAB "Vilniaus vairavimo mokykla"
  • Įmonės kodas: 303341764

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos