Kokių komentarų ir atsiliepimų dažnai sulaukia vairavimo mokyklos ir instruktoriai

340

Jei nusprendėte išmokti vairuoti automobilį, Jums ankščiau ar vėliau reikės kreiptis į vairavimo mokyklą. Tačiau kurią iš jų pasirinkti? Išeitis – pasiskaityti internete esančius mokinių atsiliepimus. Šiame straipsnyje apžvelgsime svetainėje www.vmreitingai.lt dažniausiai pasitaikančius bei įdomiausius atsiliepimus apie mokyklas bei vairavimo mokytojus. Tai ne tik padės mokiniams išsirinkti vairavimo mokyklą, bet ir parodys vairavimo mokykloms, kuriose srityse joms reikėtų ypač pasistengti.

Kaip mokiniai pasirenka vairavimo mokyklą

Skaitant komentarus matyti, kad dažniausiai mokiniai renkasi tiesiog arčiausiai namų ar darbovietės esančią vairavimo mokyklą. Nieko nuostabaus, juk mokiniai dar nevairuoja, todėl privažiuoti prie mokymo vietos visuomeniniu transportu jiems ne visada patogu. Tiesa, tai daugiau aktualu mokantis teorijos, juk mokantis praktikos galima sutarti, gal vairavimo instruktorius pats privažiuotų prie abiems patogios vietos.

Antras svarbus kriterijus renkantis mokyklą – draugų bei pažįstamų rekomendacijos. Beje, pastarieji dažnai rekomenduoja ne tik vairavimo mokyklą, bet ir konkretų vairavimo mokytoją.

Daugiausia – teigiamų komentarų

Skaitant atsiliepimus apie mokyklas, pasidaro net truputį keista, nes absoliuti dauguma komentarų – teigiami. Mokiniai drąsiai giria vairavimo mokyklas, jų personalą, vairavimo teorijos ir praktinio vairavimo mokytojus.

Tai galima paaiškinti tuo, kad galiausiai praėję visą mokymosi procesą, mokiniai yra labai teigiamai nusiteikę, net pagaliau gavo išsvajotą vairuotojo pažymėjimą. Žinoma, negalime atmesti varianto, kad kai kurios mokyklos pačios patalpina gerus komentarus apie save arba paprašo tai padaryti savo auklėtinių.

Štai vieno puikaus teigiamo komentaro pavyzdys, puikiai išryškinantis, kurios vairavimo mokytojo savybės svarbiausios:

Esu labai laiminga ir noriu pasakyti nuoširdžiai ačiū instruktoriui **** **** už linksmiausias, geriausias vairavimo pamokas! Niekada nesitikėjau, kad su instruktorium galima taip gražiai sutarti. Visada buvo jaučiamas palaikymas. Jei ką ir ne taip padarydavau vistiek visada būdavau pagirta ir optimistiškai nuteikinėjama, kas tikrai labai padeda. Ačiū už kantrybę! Instruktorius, kuris niekada nekelia balso ir mokantis viską gražiai paaiškinti, kad ir kiek kartų klystum. Po vairavimo pamokų visada būdavau tik su šypsena, jokio streso, jokios įtampos nejausdavau, o kaip tik laukdavau vairavimo pamokų! Labai džiaugiuosi, kad užsirašiau mokytis vairuoti būtent pas šį instruktorių, niekada nebūčiau keitus į jokį kitą! Vairavimo pamokos liks vienas mano įsimintiniausių gyvenimo etapų! Dar kartą didelis ir nuoširdus ačiū!! :)

Svarbiausia – geras vairavimo instruktorius

Absoliuti dauguma mokinių komentaruose mini savo vairavimo mokytojus, dažnai nurodydami jų vardus ir pavardes bei svarbiausias savybes. Dažnai mokiniai pažymi, kad su vairavimo instruktoriumi pavyko užmegzti draugišką ryšį ir tuomet kiekviena vairavimo pamoka tapo malonumu ir mokinys didelės įtampos mokydamasis nejautė.

Štai svarbiausios vairavimo instruktoriaus savybės, kurias iš mokinių komentarų galima išskirti:

 • Kantrybė. Tai neabejotinai dažniausiai minima geroji vairavimo instruktoriaus savybė. Juk pradedantieji vairuotojai dar labai daug ko nemoka, dažnai padaro klaidų. Reikia turėti kantrybės ne tik tai toleruoti, bet ir netingėti kelis kartus paaiškinti kartais akivaizdžius dalykus. Taigi, be kantrybės geru vairavimo instruktoriumi tikrai netapsi.
 • Profesionalumas. Vairavimo instruktorius turi ne tik pats puikiai išmanyti Kelių eismo taisykles, bet ir jas mokėti paprastai paaiškinti, būti įvaldęs mokymo metodikas. Be to, būti geru psichologu.
 • Pasitikėjimas. Kiekviename vairavimo mokymo automobilyje yra įrengti papildomi pedalai. Tačiau jie turėtų būti naudojami tik išskirtiniais atvejais, kai reikia išvengti eismo įvykio. Kitais atvejais vairavimo instruktorius turi kiek įmanoma pasitikėti mokiniu, leisti jam klysti ir mokytis iš savo klaidų. Kitaip mokinys paprasčiausiai nieko neišmoks, neįgaus pasitikėjimo savimi.
 • Gera nuotaika, humoras. Niekam nepatinka surūgę, prastos nuotaikos vairavimo instruktoriai. Ir atvirkščiai, kai mokytojo nuotaika visuomet gera, jis nevengia papokštauti, vairavimo pamokos tampa malonumu, o mokinys atsipalaiduoja ir nejaučia įtampos. Natūralu, kad taip jis daro mažiau klaidų.
 • Motyvavimas. Kai mokiniams nesiseka, dažnai jie praranda motyvaciją mokytis bei jaučiasi tiesiog nesutverti vairavimui. Čia taip pat labai praverčia vairavimo instruktoriaus padrąsinimas bei papildomas motyvavimas.

Dėl ko vairavimo mokytojai dažniausiai kritikuojami?

Tarp daugybės teigiamų komentarų pasitaiko ir neigiamų. Vėlgi, daugiausiai kliūna vairavimo instruktoriams. Už ką gi jie dažniausiai yra kritikuojami? Dažniausiai – dėl blogo charakterio. Jei vairavimo mokytojas nekantrus, piktas, rėkia ant mokinio, ar dar blogiau – jį žemina, mokinys ne tik sunkiai išmoks vairuoti, bet atvirkščiai – gali pamanyti, kad jis apskritai negali išmokti vairuoti. Štai labai iliustratyvus neigiamo komentaro apie vairavimo instruktorių pavyzdys:

Su tokiu chamu kaip instruktorius ****** nebuvau anksčiau susidūrus. ****** labai nemandagus ir nemalonus, paklausti nieko negalima, nieko neaiškina, kalba piktu pakeltu balsu. Tik kai pasakiau, kad pas jį mokytis nenoriu ir keisiu instruktorių, tai pakeitė toną, turbūt išsigando, kad nepasiskųsčiau niekam.. Žodžiu, pirmos pamokos patirtis buvo baisi, taip ir noras vairuot gali dingti.

Tik reikia atkreipti, kad vairavimo mokytojai irgi žmonės ir jiems irgi pasitaiko blogų dienų ar nuotaikų. Todėl kartais apie mokytoją per anksti susidaromas blogas įspūdis, kurį vėliau sunku pataisyti. Būna ir taip, kad tiesiog nesutampa mokinio ir mokytojo charakteriai. Dėl to pasitaiko, kad apie tą patį mokytoją vienas rašo labai gerus žodžius, o kitas – priešingus.

Svarbu punktualumas ir pagarba pamokos laikui

Taip, geras vairavimo mokytojas privalo būti punktualus. Ir tai liečia ne tik atvykimą į sutartą mokymo vietą laiku. Mokinys moką nemažą sumą už vairavimo mokymą, degalus, automobilio nuomą, todėl nori, jog visas laikas būtų pilnai išnaudotas.

Deja, kai kurie mokytojai nevengia parūkymo prieš ir po vairavimo, pamokos laiko sąskaita. Tai pat dažnai nevengiama važinėti savais reikalais, prašant mokinį vis palaukti, kol mokytojas susitvarkys savo reikalus. Tokių dalykų neturėtų būti. O jei ir pasitaikė, sugaištą laiką vairavimo mokytojas turėtų kompensuoti.

Kartais netgi aprašomi atvejai, kai vairavimo mokytojai piktybiškai vietoje nustatytos pusantros valandos mokymo leisdavo vairuoti tik valandą, ar dar mažiau. Tokiu atveju reikėtų išsakyti savo nepasitenkinimą mokytojui, o jei jis problemos nesprendžia – kreiptis į mokyklos administraciją. Štai pavyzdys, kai net ir esant geram vairavimo instruktoriui, laiko režimo nepaisymas paskatino parašyti tokį neigiamą komentarą.

Vietoj valandos su puse važinėji po valanda. Kol privažiuoji centrą, reikia apsisukti… Tai ką žinau, ar verta taip mokytis … Instruktorius geras, stengiasi išmokyti, bet tvarkos maža, o gal ir nulis.

Kaip vertinami vairavimo teorijos mokytojai

Nors vairavimo teorijos mokytojai komentaruose minimi rečiau, nei instruktoriai, svarbiausias tendencijas taip pat galima išskirti. Labiausiai mokiniai vertina tuos mokytojus, kurie nedėsto teorijos sausai, pateikia daug pavyzdžių, paaiškinimų. Pageidaujamos savybės – humoro jausmas, sugebėjimas sudominti. Kitaip paskaitos tampa nuobodžiu formalumu.

Jei mokymo metu mokiniai sodinami prie kompiuterių, mokytojas turi būti visuomet pasiruošęs atsakyti į užduodamus klausimus. Todėl labai blogai, kai mokymo klasė yra perpildyta ir visiems mokiniams dėmesio neužtenka. Štai neigiamo komentaro apie teorijos mokymą pavyzdys:

Mokausi „greitoje rytinėje grupėje“. Teorijos mums kaip ir nedėsto, pati skaitau. Ateini iš ryto ir sėdi, „Regitros“ klausimus varinėji… Ne visada spėji klausimą perskaityti ar jo suprasti. Mokytojas nepaaiškina, kodėl šis atsakymas teisingas, o ne kitas. Pvz., žolė žalia ir taškas, o kodėl ji žalia – nesvarbu, ji žalia!

Komentaruose minima ir mokyklos administracija

Mokiniai dažnai atsiliepia ir apie vairavimo mokyklos administraciją. Nieko nuostabaus, juk atėję į mokyklą, su ja susiduria pirmiausia. Štai teigiamo komentaro pavyzdys:

Užėjus į mokyklą, administratorė visada pasitikdavo su šypsena, stengdavosi išspręsti visas iškilusias problemas.

Peržiūrėjus komentarus matyti, kad mokiniams svarbiausia, kad administracija su jais bendrautų draugiškai, atsakytų visus, net ir kvailiausius, klausimus, bei pasistengtų suderinti kuo patogesnį teorinių bei praktinių pamokų laiką. O štai kas įvyksta, kai šių dalykų pasiekti nepavyksta:

Trumpai tariant, nerekomenduoju jums pasirinkti šios vairavimo mokyklos. Administracija ten yra neprofesionali, nekompetentinga, visiškai nelanksti klientų atžvilgiu. Direktorė netgi nevengia ant klientų parėkti, jeigu jie turi kažkokių klausimų ar nusiskundimų. Tiesiog nelabai to suprantu, juk mes pinigus mokėjome…

Kokias klaidas daro vairavimo mokyklos vadovybė?

Deja, nė viena mokykla negali 100 procentų užtikrinti, kad neįvyktų konfliktų ar nesusipratimų tarp mokinio, mokytojų bei administracijos. Vis dėl to jų galima gerokai sumažinti atsižvelgus į didžiausias daromas klaidas, kurias pažymi mokiniai:

 • Prastas mokytojų charakteris. Samdydami vairavimo mokytoją, mokyklos vadovybė turėtų atkreipti dėmesį ne tik į jo kompetencijas, kurios turi būti nepriekaištingos, bet ir į psichologines savybes. Juk pradedantis vairuotojas susiduria ne tik su dideliu mokymosi krūviu, bet ir su stresu, psichologinėmis kliūtimis. Todėl vairavimo mokytojas turėtų būti ir geras psichologas, visuomet bendrauti draugiškai, padrąsinti mokinį. Būtent tokių mokytojų ir reikėtų ieškoti norint suburti gerą mokyklos kolektyvą.
 • Dažnai kaitaliojami vairavimo mokytojai. Tam, kad vairavimo mokymas vyktų sklandžiai, mokytojas ir mokinys turi susibendrauti. Todėl mokiniai dažnai skundžiasi, kad vos įpratus prie vieno instruktoriaus, jis buvo pakeistas kitu. To reikėtų vengti, nebent mokinys pats pageidauja kito mokytojo.
 • Netinkamas mokymo automobilis. Kartais mokiniai skundžiasi, kad mokėsi vairuoti benzininiu automobiliu, nors egzaminą reikėjo laikyti dyzeliniu. Arba dažnai buvo važinėjama automatu, nors egzaminas bus laikomas su mechanine pavarų dėže. Apskritai, dažno mokymo automobilių keitimo reikėtų vengti, nebent tai daroma susipažinimui, pačiam mokiniui pageidaujant. Nes pradedančiam mokiniui priprasti prie kito automobilio gerokai sunkiau, nei patyrusiam, taip jis be reikalo blaškomas.
 • Neaiški kaina, paslėpti mokesčiai. Vos atvykus į mokyklą, mokiniui turi būti tiksliai paaiškinta, kiek ir už ką jis turės susimokėti mokydamasis. Juk mokymo metu ir taip patiriama daug streso, jei dar dėl pinigų reikės nervintis – visai negerai. Ypač mokiniai skundžiasi dėl įvairių paslėptų mokesčių, apie kuriuos sužino tik vėliau. Pavyzdžiui, apie brangias papildomas vairavimo pamokas.

Ką daro mokiniai, nepatenkinti instruktoriumi ar mokykla?

Ką daro mokiniai, kai jie nepatenkinti instruktoriumi ar mokykla? Prašo pakeisti vairavimo mokytoją, o kritiniu atveju – nutraukia mokymo sutartį ir pakeičia vairavimo mokyklą. Tokiu atveju beveik visuomet pabrėžiama, kad pakeitus mokyklą viskas pasikeitė į gerą ir gauti vairuotojo pažymėjimą pavyko be problemą.

Ką daryti vairavimo mokytojui ar mokyklai, radus neigiamą komentarą apie save?

Blogiausias dalykas, ką gali padaryti mokytojas ar mokykla, gavusi neigiamą komentarą, pradėti ginčytis su mokiniu viešai, pulti į asmeniškumus. Tačiau atsakyti į komentarą visuomet naudinga. Net jei situacija buvo nemaloni, atsakydami į ją visiems parodysite, kad klientų nuomonė Jums svarbi.

Prieš rašant komentarą, pageidautina kuo tiksliau išsiaiškinti konkrečią situaciją, dėl kurios parašytas skundas, ir kuo objektyviau jį aprašyti. Jei tai buvo mokytojo ar vairavimo mokyklos klaida – viešai atsiprašyti. Jei yra galimybė, pabandyti susisiekti su mokiniu ir pabandyti pratęsti mokymą pasiūlius nuolaidą, geresnes sąlygas ar pan. Juk vienas nusivylęs mokinys gali atkalbėti pas Jus mokytis dar kelis.

Kaip mokiniui išsirinkti vairavimo mokyklą?

Kad vėliau netektų nusivilti, renkantis vairavimo mokyklą verta atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

 • Komentarai apie mokyklą. Būtinai perskaitykite kitų mokinių atsiliepimus apie vairavimo mokyklas ir instruktorius, ypač atkreipkite dėmesį į neigiamus komentarus. Tai galite padaryti interneto svetainėje www.vmreitingai.lt.
 • Sąlygos ir kaina. Dar prieš pasirašydami mokymo sutartį, tiksliai išsiaiškinkite visas mokymo sąlygas, kainą ir kas už ją suteikiama. Taip pat pasidomėkite, kiek kainuoja papildomos vairavimo pamokos, kurių gali prireikti.
 • Vairavimo mokytojas. Svarbiausias žmogus mokantis vairuoti – tai vairavimo instruktorius. Todėl jei jaučiate, kad pasiūlytas mokytojas Jums netinka, tiesiog paprašykite mokyklos administracijos jį pakeisti. Kitaip vairavimo mokymasis gali tapti tikra kančia ar net visai nepavykti. Taip galite ne tik prarasti sumokėtus pinigus, bet ir pasitikėjimą savimi.
 • Palikite savo komentarą. Sėkmingai baigę mokymą, nepamirškite palikti savo komentarą. Tai padės kitiems pradedantiesiems mokiniams pasirinkti mokyklą ir mokytoją, o jei komentaras neigiamas – galbūt paskatins mokyklą išspręsti problemas.

Ir pabaigai – smagus ir kartu liūdnas filmukas apie tai, kaip jokiu būdu nereikėtų elgtis vairavimo instruktoriui:

https://youtu.be/xVza9_kr8vY

Donatas Noreika

2015/12/03 |

340 thoughts on “Kokių komentarų ir atsiliepimų dažnai sulaukia vairavimo mokyklos ir instruktoriai

 1. stromectol potassium

  jew anaphylaxis why

 2. Lbuvcn sako:

  medrol 16 mg price in india – lyrica 150 mg buy online lyrica medication generic

 3. Hi there! I could have sworn I’ve been to this site before
  but after going through some of the articles I realized it’s
  new to me. Anyways, I’m certainly happy I came across it and I’ll be bookmarking it and checking back often! http://www.deinformedvoters.org/vidalista-online

 4. I believe what you posted was very reasonable. However,
  think about this, what if you typed a catchier post title?

  I am not suggesting your information is not solid,
  but what if you added a post title that makes people desire more?
  I mean Kokių komentarų ir atsiliepimų dažnai sulaukia vairavimo mokyklos ir instruktoriai – Vairavimo mokyklos ir instruktoriai is a little vanilla.
  You could glance at Yahoo’s front page and note how they write post titles to grab people to click.
  You might add a video or a picture or two to get people excited about what you’ve got
  to say. In my opinion, it would make your posts a little bit more interesting. http://herreramedical.org/hydroxychloroquine

 5. Uxmmkv sako:

  can i buy viagra from india – Buy viagra professional sildenafil 100mg uk cheapest

 6. Robertsob sako:

  buy zithromax cart https://azithromaxww.com/# – buy azithromycin online

 7. ivermectin cho ngЖ°б»ќi Kokiu komentaru ir atsiliepimu daznai sulaukia vairavimo mokyklos ir instruktoriai – Vairavimo mokyklos ir instruktoriai https://ivermectin1.com/ stromectol

 8. Propecia sako:

  Order Kamagra Online

 9. Gsakbn sako:

  generic cialis online fast shipping – fspcia buy cialis viagra

 10. Robertsob sako:

  buy zithromax https://zithromaxazitromycin.com/# – buy azithromycin online

 11. Robertsob sako:

  buy azithromycin online https://zithrotabsonline.com/# – zithromax 250 mg

 12. Pqkvbj sako:

  ivermectin 250ml – buy stromectol for humans ivermectin 0.08 oral solution

 13. Robertsob sako:

  azithromycin price https://zithrotabsonline.com/# – buy zithromax

 14. Nxwyop sako:

  prednisone 5mg buy online – prednisone 2.5 mg tab prednisone 10mg buy online

 15. Jamesvox sako:

  hydroxychloroquine for covid 19 buy hydroxychloroquine

 16. I was able to find good advice from your content. https://hhydroxychloroquine.com/

 17. Gsvkfd sako:

  order lasix without a prescription – genclomid furosemide buy online

 18. Robertsob sako:

  zithromax 250 mg https://azithrotabs.com/# – zithromax online

 19. Plaquenil sako:

  Generico De Kamagra

 20. Ixussz sako:

  ventolin price – buy ventolin online generic ventolin price

 21. Diedrapoill sako:

  hydroxychloroquine where to buy hydroxychloroquine zinc

 22. Yasbds sako:

  cytotec price south africa – buy cytotec mexico how to order cytotec online

 23. Diedrapoill sako:

  hydroxychloroquine sulfate 200mg trump hydroxychloroquine

 24. Ashleygoods sako:

  hydroxychloroquine 200 mg tablet hydroxychloroquine tablets

 25. Ashleygoods sako:

  hydroxychloroquine 200 mg tablet ncov chloroquine

 26. Diedrapoill sako:

  hydroxychloroquine for covid 19 hydroxychloroquine pills

 27. Rhyzgl sako:

  doxycycline canada – prednisolone 25 mg cost australia prednisolone

 28. Jamesvox sako:

  hydroxychloroquine generic hydroxychloroquine

 29. Compro Viagra In Italia

 30. Diedrapoill sako:

  hydroxychloroquine where to buy hydroxychloroquine zinc

 31. Jamesvox sako:

  hydroxychloroquine malaria buy chloroquine

 32. Ashleygoods sako:

  hydroxychloroquine and zinc ncov chloroquine

 33. CarlosMibre sako:

  hydroxychloroquine sulfate tablets hydroxychloroquine plaquenil

 34. Ashleygoods sako:

  hydroxychloroquine sulfate tablets hydroxychloroquine covid 19

 35. stromectol mk

  rhythm peritoneal dialysis small

 36. buy stromectol for dogs

  toward hiatal hernia commission

 37. Rvetqq sako:

  ivermectin 3 mg tablet dosage – stromectol canada ivermectin buy nz

 38. Jamesvox sako:

  hydroxychloroquine sulfate 200mg hydroxychloroquine buy

 39. http://stromectolo.com – ivermectin for humans for sale

 40. SharylStare sako:

  hydroxychloroquine sulfate tablets hydroxychloroquine pills

 41. Jamesvox sako:

  hydroxychloroquine and zinc hydroxychloroquine

 42. Diedrapoill sako:

  hydroxychloroquine coronavirus hydroxychloroquine zinc

 43. Jamesvox sako:

  hydroxychloroquine for covid 19 hydroxychloroquine

 44. Ashleygoods sako:

  hydroxychloroquine coronavirus buy hydroxychloroquine

 45. Jamesvox sako:

  hydroxychloroquine coronavirus buy plaquenil

 46. Robertsob sako:

  azithromycin tablets https://azithromaxozz.com/# – buy zithromax online

 47. Acvjpo sako:

  ivermectin 3mg dose – buy stromectol online uk price of stromectol

 48. what does the z pack treat http://azithrozpack.com z pack cost no insurance

 49. stromectol 32 mg

  palestinian anticoagulant telephone

 50. Ashleygoods sako:

  hydroxychloroquine sulfate 200mg buy hydroxychloroquine

 51. Jamesvox sako:

  hydroxychloroquine covid 19 plaquenil online

 52. Diedrapoill sako:

  hydroxychloroquine for covid 19 hydroxychloroquine

 53. Ashleygoods sako:

  hydroxychloroquine sulfate tablets ncov chloroquine

 54. I have fun with, result in I found exactly what I used to be taking
  a look for. You have ended my four day lengthy hunt!
  God Bless you man. Have a great day. Bye https://tadalafili.com/

 55. Priligy sako:

  Acquisto Finasteride Propecia

 56. Diedrapoill sako:

  hydroxychloroquine and covid hydroxychloroquine

 57. SharylStare sako:

  hydroxychloroquine where to buy hydroxychloroquine buy

 58. Jamesvox sako:

  hydroxychloroquine sulfate tablets hydroxychloroquine

 59. SharylStare sako:

  hydroxychloroquine tablets buy chloroquine

 60. Pteksu sako:

  buying sildenafil online – sildenafil coupon sildenafil without a doctor prescription

 61. Ashleygoods sako:

  hydroxychloroquine buy online hydroxychloroquine

 62. buy stromectol online usa

  this toxic nodular goiter decide

 63. Robertsob sako:

  buy azithromycin cart https://purezithromycin.com/# – buy azithromycin online

 64. CarlosMibre sako:

  hydroxychloroquine sulfate tablets hydroxychloroquine and covid

 65. Hngdnu sako:

  buy tadalafil online overnight shipping – tadalafil buy tadalafil generic name

 66. SharylStare sako:

  hydroxychloroquine pills buy plaquenil

 67. Ashleygoods sako:

  hydroxychloroquine generic buy plaquenil

 68. Jamesvox sako:

  hydroxychloroquine 200 mg tablet hydroxychloroquine and zinc

 69. buy deltasone online without a prescription

  tool traumatic grief regarding

 70. SharylStare sako:

  hydroxychloroquine where to buy buy hydroxychloroquine

 71. Robertsob sako:

  buy zithromax online https://purezithromycin.com/# – buy zithromax

 72. Ashleygoods sako:

  hydroxychloroquine for covid 19 buy plaquenil

 73. Qkwele sako:

  generic accutane cost – accutane 30 mg cost accutane 20 mg buy online

 74. Jamesvox sako:

  hydroxychloroquine sulfate 200mg hydroxychloroquine and covid

 75. Ashleygoods sako:

  trump hydroxychloroquine buy plaquenil

 76. Diedrapoill sako:

  hydroxychloroquine generic buy chloroquine

 77. SharylStare sako:

  hydroxychloroquine 200 mg tablet ncov chloroquine

 78. Ggpolj sako:

  academic writing uk – custom dissertation services academic writing terms

 79. Rhlecv sako:

  stromectol price – stromectol ivermectin ivermectin australia

 80. Jamesvox sako:

  how long does ivermectin stay in your system ivermectin pills for humans

 81. CarlosMibre sako:

  ivermectin for sale near me ivermectina 6 mg

 82. Diedrapoill sako:

  can humans take ivermectin buy ivermectin

 83. Ashleygoods sako:

  side effects for ivermectin ivermectin plus

 84. CarlosMibre sako:

  does trifexis contain ivermectin oral ivermectin

 85. Acsyyp sako:

  viagra online sales – Buy online cialis tadalafil australia paypal

 86. CarlosMibre sako:

  ivermectin cvs over the counter stromectol for humans

 87. BenisoimB sako:

  http://prednisonebuyon.com/ – prednisolone acetate ophthalmic suspension

 88. SharylStare sako:

  can you buy ivermectin over the counter demodex treatment ivermectin

 89. ivermectin for humans https://stromectolforte.com/ ivermectin till salu ivermectin dosage chart for humans

 90. Neurontine sako:

  Amoxicillin With Aspirin Buy

 91. Lwxqci sako:

  xenical pill – alabama medicaid xenical alli vs xenical

 92. ivermectin human dose

  appreciate myasthenia cognitive

 93. ivermectin in humans

  prime clot buster classic

 94. Wmdxlr sako:

  ivermectin 3mg price – ivermectin uk buy cost stromectol

 95. signs of a stroke in women http://cialisbob.com – cialis cheap online

 96. Pbxwdu sako:

  where to get over the counter viagra – viagra overnight shipping usa buy sildenafil no prescription

 97. Cypeseeli sako:

  https://buyneurontine.com/ – what is gabapentin used for

 98. ivermectin tablets https://stromectolforte.com/# stromectol medicine stromectol 0.5 mg

 99. Ksnjnc sako:

  100 mg prednisone daily – price of prednisone tablets 1 mg prednisone cost

 100. Uahmyu sako:

  cheapest cialis usa – 20 mg cialis dose tadalafil tablets canada

 101. hi!,I really like your writing very a lot!
  proportion we communicate extra approximately your article on AOL?
  I need a specialist on this area to solve my problem.
  May be that is you! Taking a look ahead to see you. http://harmonyhomesltd.com/Ivermectinum-precautions.html

 102. Ordnvw sako:

  cost of ivermectin pill – stromectol usa stromectol coupon

 103. Jwhqig sako:

  ivermectin 1% cream generic – stromectol price ivermectin 18mg

 104. Nice post. I learn something new and challenging on blogs I stumbleupon everyday.

  It will always be interesting to read content from other authors and use a little something from other websites. http://antiibioticsland.com/Augmentin.htm

 105. where to buy ivermectin http://stromectolforte.com/# köp ivermectin nz ivermectin cost canada

 106. Bqbchn sako:

  buy viagra uk – buy viagra oregon sildenafil buy nz

 107. Vtpvfd sako:

  buy online sildenafil citrate – online viagra sildenafil pills online

 108. Gwiead sako:

  gold pharmacy online – site 10mg tadalafil

 109. ivermectin australia http://ivermecton.com/ comprimidos de estromectol

 110. Osvvni sako:

  cialis 40 mg price – Discounted cialis online what is the cost of cialis

 111. Wpcgjq sako:

  ivermectin buy uk – stromectol for sale stromectol ivermectin tablets

 112. Kpoofu sako:

  ivermectin 2mg – stromectol tablets for humans stromectol price in india

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 
© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos