Dariaus Mikulio vairavimo mokykla

20 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, AM, B, Garliava, Kaunas

Atnaujinta: prieš 1522 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/10/13

Labai puiki mokykla ir šiai profesijai atsidavę mokytojai. Skaldus ir nuoširdus bendravimas. Čia vairavimo pamokos vyksta be streso. Ypač noriu padėkoti insruktoriui Vytautui D. Puikiai mokina su kantrybe ir dėmesiu, nuosekliai viską išaiškina, be galo geras žmogus. Labai rekomenduoju Dariaus Mikulio vairavimo mokyklą, ypač kas nori mokytis be įtampos.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/05/11

Puiki mokykla. Ačiū instruktoriui Mantui Mikuliu. Pamokos be streso, netrūksta smagių pokalbių ir patarimų kaip dalyvauti eisme, bei išmokytų vairavimo įgūdžių.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/18

Puikus instruktorius Darius ir super mokymo metodika. kiekvienu važiavimu vis labiau įskiepija pasitikėjimą ir žinias, kurios tikrai yra aukščiausio lygio.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/08

Teorija išaiškina tiek žodžiu, tiek spresdamas ket bilietus. Aiškinimas yra deatalus, visa informacija pateikiama neperkrautai, to ko tikrai prireiks. Vairavimo mokytojas Mikulis, tai visiškai nuostabus mokytojas, kuris tikrai gerai suprantamai moko. Rekomenduoju šia mokykla !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/12/14

Geriausi atsiliepimai apie šią mokyklą. Didelis ačiū Dariui Mikuliui, už kantrybę, gera mokymą.Viska labai gerai išaiškina.Rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/20

Labai aukštos kokybės mokymas, puikiai paaiškina tavo klaidas ir pataria, kaip jų nedaryti. Instruktorius Darius labai kantrus ir puikus mokytojas, didelis ačiū jam. Tikrai patariu rinktis šią mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/05/28

Norėčiau padėkoti, vairavimo mokyklai už suteiktas teorines ir praktines žinias . Didelis AČIŪ ! vairavimo mokytojui Rimantui už malonų ir šiltą bendravimą , supratimą , kantrybę ir palaikymą . Linkiu kuo geriausios kloties ir sekmės darbe . AČIŪ!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/05/19

Visiem patariu rinktis šią mokyklą Kaišiadoryse. Paruošia ir išmoko puikiai!
Instruktorius Vytautas labai kantrus ir dedantis visas pastangas išmokyti vairuot.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/05/19

Labai rekomenduoju instruktorių Darių. Mielai atsako į klausimus, priderina pamokas pagal silpnas vietas ir norus, suderinama net vairavimo laiką pagal tave. Nešaukia, aiškina daug kartų tą patį, kol tampa aišku. Tikrai aukšta kokybė. Rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/05/19

Nuoširdžiai noriu padėkoti šiai vairavimo mokyklai už visas suteiktas žinias, informaciją ir pagalbą laikantis teises. O ypač norėčiau padėkoti instruktoriui Rimantui. Ačiū :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/05/19

Būsimi vairuotojai, rekomenduoju šią vairavimo mokyklą!!!
Jei norite išmokti vairuoti, įgauti teorinių žinių be vargo išlaikyti egzaminus ir tiesiog gerai praleisti laiką vairuojant!!!
Mokyklos vadovas Darius išmanantis savo darbą bei bendravimo kultūrą!
10 balų!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/05/16

Mokiausi su vairavimo mokytoju Rimu. Kantrybės turintis žmogus, nes man aiškinti reikdavo ne du ir ne tris kartus tą patį. Dabar jau vairuoju pati, nes egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Rekomenduoju visoms vyresnio amžiaus moterims būtent šį vairavimo mokytoją, nesigailėsit. Ši vairavimo mokykla pati geriausia. Čia tikrai MOKO VAIRUOTI. Ačiū

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/05/16

Labai norėčiau padėkoti vairavimo mokytojui Vytautui, kuris turi auksinę kantrybę. Ačiū už pamokas, paaiškinimus, pamokymus vairavimo mene.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/05/16

Mokiausi kitoje vairavimo mokykloje, kurioje visus vairavimus važiavau vienu maršrutu. Nutraukiau ten sutartį ir atėjau į Dariaus Mikulio įmonę. Mokėmės vairuoti, o ne zubrinom vieną ir tą patį kelią. Egzaminas Regitroje iš pirmo karto. Labai AČIŪ Dariui Mikuliui, kuris permokino blogus įpročius, įgytus netinkamai mokius kitiems. Sėkmės jūsų vairavimo mokyklai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/04/10

Puikiai atitinka įmonės aprašymą-tikras mokymas.Dėkoju instruktoriui D.Mikuliui už kantrybę ir ne tik puikius patarimus vairuojant,bet ir gyvenimiškus patarimus.Rekomenduoju visiems būtent šią mokyklą,na, o ir pasirinkus mokytis čia,turbūt visos avarijos pasibaigtų Kaune :P Sėkmės ir dar kartą ačiū :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/27

Jei norit išmokti vairuoti - tai naudokitės Dariaus Mikulio įmonės paslaugomis. Čia mokoma vairuoti, aiškinamos gyvenimiškos situacijos, o ne ruošiama Regirtos maršrutams.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/20

Visiškai nepritariu Ugnės išsakytai pretenzijai. Mokėmės kartu toje pačioje grupėje. Mes visi baigėme kursus greitai, per kelis mėnesius. O tau baigti prireikė daugiau nei metų. Ir dar pretenzijas reiški, nori nemokamų pamokų :) Lyg jų automobiliai oru važiuotų.Kursus reikia baigti, o nenumoti į viską ranka. Paskui taip ir būna, kad ne save kaltinam,kad nebemokam vairuoti, o kitus ir laiko tada reikia daugiau. Mes juk lietuviai, kalti niekad nebūnam... NETIKĖKIT TOKIAIS KOMENTARAIS, DIRBA ŠI VAIRAVIMO MOKYKLA IŠ ŠIRDIES. AŠ IR MANO DRAUGAI ESAM PATENKINTI JŲ PAMOKOMIS. DIDELIS AČIŪ KAD JŪS ESATE.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/01/07

Pati mokykla gana jauki, tačiau visai nesiskaitoma su klientais, tarsi, kai sumoki pinigus, nebesi reikalingas. Teorijos pamokų teko reikalauti, nes sutartyje nurodyta, kad jos bus, bet be reikalavimų niekas nesiruošė jų mums dėstyti. Vairavimo pamokos su D. Mikuliu informatyvios, jomis skųstis tikrai negaliu, tačiau maršrutai ne tie patys, kaip regitroje, todėl papildomų pamokėlių tikrai reiks arba dar teks nemažai treniruotis su tėvais:) Mokytojas Petras, taip pat gana geras instruktorius, tačiau mėgstantis greičio pedalą, teks greitį labai prižiūrėti. (K. Mindaugo prospektu važiavome 80 greičiu, nes mokytojas spaudė greičio pedalą, teigė, kad reikia visaip mokėti vairuoti.)Taip išeina, mokiniai mokomi nuo pradžių nepaisyti saugaus vairavimo taisyklių. Kitai mokinei išlaikius praktikos egzaminą, duomenis nebuvo suvesti iš karto, mat direktorė neturėjo laiko. Dėl tokių klaidų buvo mėnesiui užblokuotas registravimasis į regitros praktikos egzaminą (apie duomenų nebuvimą sužinojo tik atvykus į egzaminą, todėl buvo laikoma, kad apie neatvykimą nepranešė per 24h). Savo klaidos mokykla nepripažino, o atlyginti ar skirti kelių papildomų pamokų (nes po kelių mėnesių laukimo iki egzamino, daug kas pasimiršta) niekas net nesiruošė. Mokykla esu nusivylusi, jos nerekomenduoju norintiems kokybės. Geriau sumokėti daugiau pinigėlių, negu po mokyklos baigimo dar leisti šimtus eurų papildomoms pamokoms kitoje mokykloje. Sėkmės renkantis sau geriausią vairavimo mokyklą, tikiuosi, pasirinksite teisingai :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/09/24

Visad labai skeptiškai žiūrėdavau į tokias ganėtinai nedideles mokyklas. Bet draugų atsiliepimai matyt padarė savo ir pagaliau prisiverčiau išmėginti kursus Dariaus Mikulio įmonėje. Tai nedidelė, tačiau jauki vairavimo mokykla Garliavoje. Esu labai patenkinta teorijos mokytojo ir instruktoriaus mokymu, beje teoriją dėsto pats mokyklos vadovas. Išsilaikiau tiek teorija tiek praktiką iš pirmo sykio, galbūt ir sėkmė lydėjo, bet tikrai rekomenduočiau visiems šią mokyklą. O kas svarbiausia, kursai neatėmė iš manęs labai jau daug pinigų, bet davė labai daug naudos. Nuoširdžiai ačiū šiai mokyklai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/04/28

Labai šauni mokykla, bent instruktorius Gediminas:) Tik geriausius atsiliepimus apie jį galiu pasakyti. Pas jį mokiausi papildomai, nes ankstesne vairavimo mokykla baisiai nusivyliau, išmokau ten važiuoti tik vienu maršrutu, net aikštelėje nebuvom normaliai (na kartą 10min buvom:D), o su juo važiavom visur - ne maršrutus mokė, o būtent VAIRUOTI įvairiose pasitaikančiose gyvenimo situacijose, labai ramus žmogus, prieš egzaminą prašiau, kad su manimi pavažinėtų, kad "apšilčiau"ir nurimčiau, nes jokie raminamieji taip neveikė kaip vairavimas su tokiu ramiu žmogumi, ir visas sunkias man vietas važiuodavom dažniau ir įvairiomis situacijomis. AČIŪ jam ir šiai mokyklai, pirmoje apturėjau tiek streso ir tokių pažeminimų, kad čia supratau, kokie vairavimo instruktoriai iš tikrųjų turi būti. Liksiu amžinai dėkinga.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: Dariaus Mikulio įmonė
 • Įmonės kodas: 160304514

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos