Juronas, Pašilaičiai

294 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, B, Vilnius

 • Mokomieji: KIA CEE`D, TOYOTA AURIS HYBRID SU AUTOMATINĖ PAVARŲ DĖŽE
 • Žemynos g. 26, Vilnius
 • 860920077
 • info@juronas.lt

Follow:

Atnaujinta: prieš 1142 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Claim Listing Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Kainos:
B KATEGORIJA SU TEORINE DALIMI 
B KATEGORIJA PASIRUOŠUSIEMS TEORINĘ DALĮ SAVARANKIŠKAI 

A, A1, A2 KATEGORIJAPAPILDOMI MOKYMO KURSAI PRARADUSIEMS TEISĘ VAIRUOTI 

PAPILDOMOS PAMOKOS SU MECHANINE PAVARŲ DĖŽE 

PAPILDOMOS PAMOKOS SU AUTOMATINE PAVARŲ DĖŽE 
MUS RASITE :
Pašilaičiuose Žemynos g. 26
Fabijoniškėse Gedvydžių g. 24 EKSTERNU
Šeškinėje šalia AKROPOLIO sankryžos Gelvonų g. 2 EKSTERNU
Šeškinėje Žemynos gimnazijos mokykloje Čiobiškio g. 16 EKSTERNU

Vairavimo mokykla „Juronas“ – tai vairavimo mokykla, veikianti jau NET 30 metų, turinti išpuoselėtas bei gilias tradicijas ir patyrusius mokytojus. Šiuo metu, tai vienintelė vairavimo mokykla Vilniuje, turinti pradinio vairavimo treniruoklį, kuris pašalins įtampą prieš pirmą praktikos vairavimo pamoką. Mūsų mokykloje būsimieji vairuotojai mokomi A, A1, A2 ir B kategorijos KIA CEE`D , TOYOTA AURIS HYBRID ( automatinė pavarų dėže) automobiliais – tokiais, su kuriais laikysite vairavimo egzaminą ir VĮ „Regitra“.

Kalbos: lietuvių, rusų
Darbo laikas:
Pašilaičiuose Žemynos g. 26

Pirmadienis: 14:00 – 18:00
Antradienis: 14:00 – 18:00
Trečiadienis: 14:00 – 18:00
Ketvirtadienis: 14:00 – 18:00
Penktadienis: 14:00 – 16:00

Fabijoniškėse Gedvydžių g. 24

EKSTERNU

Šeškinėje šalia AKROPOLIO sankryžos Gelvonų g. 2

EKSTERNU

Šeškinėje Žemynos gimnazijos mokykloje Čiobiškio g. 16

EKSTERNU

REGISTRACIJA INTERNETU, papildoma informacija 860920077
 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/07/17

Jonas puikus instruktorius, labai aiskiai viska paaiskina, labai geras humoro jausmas, pamokos praeina lengvai ir linksmai

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/06/26

Jei ieškote mokyklos kuri išryškinta daromas klaidas ir palaiko šilta komunikavimą, ši mokyklą kaip tik jums

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/03/28

Vairavimo mokykla rinkausi per pažįstamus patarimus. Labai patiko, jog instruktorius aiškiai mokė ir braižė schemas. Jeigu buvo kažkas neiašku, patikslindavo ar kitaip papasakodavo. Davė labai gerų patarimų vairuojant. Atėjau su didžiule baime vairuoti, o pamokų metu pradėjau mėgautis vairavimu

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/01/30

Vairavimo instruktoriai turintys daug patyrties padėjo išlaikyti B kategorijos teorijos ir praktikos egzaminus. Kas būdavo neaišku ar nesuprantama visada paprastai ir aiškiai išaiškindavo. Automobilyje visada būdavo rami ir streso nekelenti aplinka. Mano manymu čia yra geriausia vairavimo mokykla.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/10/17

Jurone ėmiau papildomas vairavimo pamokas pas instruktorių Joną. Nerealus, labai aiškiai ir suprantamai viską paaiškina. Pamokose jokio streso, puiki nuotaika, viskas ko reikia vairavimui! Nuoširdžiausios ir didžiausios rekomendacijos! Regitroje praktinis vairavimo egzaminas išlaikytas iš pirmo karto! ❤️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/09/27

Vairavimo mokyklą rinkausi atsakingai, nes tai svarbus žingsnis gyvenime, kuriam vis neprisiruošdavau, nes trūko drąsos. Ne su viena mokykla kontaktavau ir išsirinkau tikrai ne tą, kuri arčiausiai namų. Mano pasirinkimą nulėmė pokalbis telefonu su malonia pone iš Jurono mokyklos, kuri ne tik kad atsakė į mano visus taktiškus ir nelabai taktiškusklausimus, suteikė naudingos informacijos, bet ir patikino, kad „mūsų Jonukas labai darbštus, geras instruktorius, tikrai padės jums išmokti gerai vairuoti“. Supratau, kad galiu tikėti ponios nuoširdumu. Nuo pat pirmos dienos šioje mokykloje (p. Vytauto mokyklos pristatymo ir pasveikinimo bei p. Liudo dėstytos vairavimo teorijos pamokos) aiškiai suvokiau, kad mano pasirinkimas yra teisingas. Praktinių vairavimo mokymų metu iš instruktoriaus Jonuko sulaukiau daug dalykiškų kvalifikuotų patarimų ir tikro noro padėti išmokti gerai ir SAUGIAI vairuoti. Jis dėmesingas, reiklus, darbštus, supratingas ir motyvuotas savo srities profesionalas . Buvo gera mokytis . Nemeluosiu, egzaminą Regitroje išlaikiau ne iš pirmo, o iš antro karto, bet po egzamino sulaukiau daug pagyrų dėl vairavimo įgūdžių ir be priekaištų atliktų užduočių )). Nuoširdžiai linkiu šiai mokyklai ir visai jos komandai dar ne vieną dešimtmetį puoselėti ilgaamžiškas tradicijas .

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/09/27

Vairavimo mokyklą rinkausi atsakingai, nes tai svarbus žingsnis gyvenime, kuriam vis neprisiruošdavau, nes trūko drąsos. Ne su viena mokykla kontaktavau ir išsirinkau tikrai ne tą, kuri arčiausiai namų. Mano pasirinkimą nulėmė pokalbis telefonu su malonia pone iš Jurono mokyklos, kuri ne tik kad atsakė į mano visus taktiškus ir nelabai taktiškusklausimus, suteikė naudingos informacijos, bet ir patikino, kad „mūsų Jonukas labai darbštus, geras instruktorius, tikrai padės jums išmokti gerai vairuoti“. Supratau, kad galiu tikėti ponios nuoširdumu.
Nuo pat pirmos dienos šioje mokykloje (p. Vytauto mokyklos pristatymo ir pasveikinimo bei p. Liudo dėstytos vairavimo teorijos pamokos) aiškiai suvokiau, kad mano pasirinkimas yra teisingas.
Praktinių vairavimo mokymų metu iš instruktoriaus Jonuko sulaukiau daug dalykiškų kvalifikuotų patarimų ir tikro noro padėti išmokti gerai ir SAUGIAI vairuoti. Jis dėmesingas, reiklus, darbštus, supratingas ir motyvuotas savo srities profesionalas . Buvo gera mokytis .
Nemeluosiu, egzaminą Regitroje išlaikiau ne iš pirmo, o iš antro karto, bet po egzamino sulaukiau daug pagyrų dėl vairavimo įgūdžių ir be priekaištų atliktų užduočių )).
Nuoširdžiai linkiu šiai mokyklai ir visai jos komandai dar ne vieną dešimtmetį puoselėti ilgaamžiškas tradicijas .

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/08/08

Buvau puikiai paruošta praktiniam Regitros egzaminui. Perėjau į šią mokyklą iš kitos, nes čia su manimi dėl pamokų prieinamumo komunikavo laiku. Instruktorius Jonas yra labai ramus ir draugiškas, bet kartu ir labai kompetentingas. Jo prioritetas - saugumas, o informaciją pateikia aiškiai ir tiksliai. Jonas taip pat teikė pastabas laiku ir po klaidų, neapkraudamas nereikalinga informacija. Ir padarydavo klaidų konspektus, kuriuos galėjau neštis namo. Jis patarė, kiek pamokų man reikėtų ir kada jas lankyti, kad būčiau pasiruošusi. Dėka jo rekomendacijų, pirmą kartą išlaikiau "Regitra" praktinį egzaminą! Tikrai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/08/05

Su instruktoriaus Jono pagalba išpildžiau savo svajonę, ištikro išmokau vairuoti ir mėgautis važiavimu. Jonas tapo kaip draugas, bendravo betarpiškai, nesijautė jokios įtampos ir nejaukumo, skatino pasitikėti ir nebijoti, tai padėjo atsipalaiduoti ir jaustis komfortiškai. Informaciją dėstė aiškiai ir suprantamai. Viso to pasekoje,praktikos egzaminas išlaikytas iš 1- mo, karto. Ačiū Jonuk!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/03/25

Nesigailiu, jog pasirinkau būtent šią mokyklą iš daugelio kitų. Jonas puikus instruktorius, viską paaiškina, nubraižo, duoda gerų patarimų. Praktika išlaikyta iš pirmo karto! AČIŪ JURONUI!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/12/28

Buvo labai įdomu mokytis vairuoti Vilniuje. Bet išlaikiau B kategorijos praktikos egzaminą Utenos regitroje, nes Vilniuje buvo labai didelės eilės, o Utenoje mažesnės eilės ir nereikėdavo taip ilgai laukti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/10/18

Rekomenduoju! Geriausia mokykla, puikiai paruošia tiek teoriškai, tiek praktiškai. Instruktoriai profesionalūs, kantrūs, suinteresuoti kuo geriau paruošti būsimą vairuotoją. Džiaugiuosi pasirinkusi Juroną ir esu begalo dėkinga ❤️ Atskira padėka instruktoriui Jonui už kantrybę, lankstumą, gerą nuotaiką vairavimo pamokų metu, palaikymą bei žinoma už žinias bei naudingus patarimus linkėjimai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/08/19

Labai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą! Viskas aiškiai ir žmogiškai išdėstoma. Didžiausios rekomendacijos instruktoriui Jonui!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/07/08

Puiki mokykla su ne mažiau puikiais mokytojais, visą studijų kursą joje išklausiau du kartus, bet ne todėl, kad negalėčiau įgyti vairuotojo pažymėjimo, o todėl, kad išlaikiau du kartus skirtingose ​​kategorijose. dėstytojai nepaprastai ramūs ir protingi, labai malonu mokytis, kai ant kiekvienos klaidos neskleidžia puvinio, o bando išsiaiškinti situaciją ir kartu su jumis samprotaujant daryti išvadą, studijų metu baimės nebuvo, dėl to manau, ši mokykla yra geriausia.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/07/08

Puiki mokykla! Teorijos pamokos buvo labai koncentruotos, tik svarbiausia info kuri tikrai yra reikalinga ir jokio papildomo galvos apkrovimo, viskas aiskiai, suprantamai ir gera nuotaika! O Vairavimas pas instruktoriu Jona buvo ne kancia, o malonumas! Kantrus, savo darba ismanantis zmogus. Gera nuotaika ir sypsena nuimdavo visa jauduli ir nerima pries pradedant vairuoti, tad ir geri igudziai formavosi daug greiciau.Tiek teorijos tiek vairavimo egzamina regitroje islaikiau is pirmo karto! ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/07/05

Puiki mokykla ! Ir pats geriausias instruktorius Jonas ! Labai kruopščiai ir labai atsakingai viską aiškina . Išmokė mane vairuoti , nors man atrodė visai neiimanoma, šiandien išlaikiau vairavimo egzaminą ir tik jo dėka ! Didžiausios rekomendacijos mokyklai ir Jonui !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/06/30

Pasirinkti šią mokyklą buvo pats geriausias mano sprendimas (man šią mokyklą irgi rekomendavo ją baigę)! Instruktorius Jonas yra pats ramiausias ir kantriausias instruktorius. Paruošė puikiai per vieną mėnesį! Kiekviena klaida ar neaiški situacija būna kantriai pabraižyta, paaiškinta. Egzamino metu nebuvo nei vieno dar nematyto maršruto. Rekomenduoju neabejodama.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/03/15

Labai gera mokykla ir labai nuosirdus instruktoriai atlieka savo darba ant visu 100% visiems siulau. Beje labai gerai ruosia regitros egzaminams :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/21

Puiki vairavimo mokykla norintiems greitai išmokti vairuoti ir prisitaikyti kelyje. Laikiau eksternu, tad apie teorijos pamokas nieko negaliu komentuoti... Praktinis vairavimas : 100% JONO indelis į mokinį(prisitaikymas laiko atžvilgiu, kritika ten kur reik, pagirimai- kai nusipelnai:) aiškinimas ir žodžiu, ir raštu, ir piešimas, braižymas ant lapo. Kantrybės turėjimas pavydėtinas... o jos su manim tikrai reikėjo:) Mokyklą rinkausi iš atsiliepimų ir tikrai pataikiau ten kur reik:) Per pirmas pamokas galvojau... Kur aš papuoliau... Tiek informacijos, nieko nemoku, ar man to reik?... Baimė begalinė... Bet... 1,2,3 - 15pamoka.. ir praktikos egzaminas iš Pirmo karto. ŠEIP labai retas atvejis, kai rašau atsiliepimus, bet ši mokykla(inst. Jonas) padėjo man įgyvendinti mano seną svajonę-vairavimo teisės. Ačiū!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/16

Puiki vairavimo mokykla, tikrai rekomenduoju!! Teorija buvo puikiai išdėstyta, viskas buvo aišku. Instruktorius Jonas labai malonus, palaikantis, išmanantis savo darbą, vairuodama nejaučiau jokios įtampos, viskas išlaikyta iš pirmo karto!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/31

Nuostabus instruktorius profesionalas Jonas Šantaras, unikalus mokymo metodas, itin lengvas ir malonus bendravimas. Rekomenduoju Joną ir vairavimo mokyklą "Juronas". Dėkoju Vytautui už naudingus patarimus streso valdymui prieš vairavimo egzaminą.
*****
Wonderful instructor professional Jonas Šantaras, a unique teaching method, extremely easy and pleasant communication. I recommend Jonas and the driving school Juronas. Thankful to Vytautas for useful tips in managing stress before the driving test.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/08

Puiki mokyklą. Instruktoriai puikūs, išmokins vairuoti ir regitra praeisite iš pirmo karto

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/05

nebenoriu ten eiti
Vytautas mldc

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/24

Super mokykla! Užsirašiau į kursus akcijos metu, todėl jau susitaupiau nemažą sumą pinigų. Instruktoriai profesionalai išmanantys savo darbą, tiek teorijos, tiek ir praktikos. Nesakau, kad esu gabus ar talentingas vairavime, tačiau viską pavyko išlaikyti iš pirmo karto, kas dar karta įrodo, instruktoriu gebėjimą mokyti, dėstyti, išaiškinti. Esant poreikiui, instruktoriai pasiruošę aukoti savaitgalius jūsų labui. Didelis ačiū, malonu dirbt su profesionalais.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/16

Didelis ačiū Jonui!!! Vairavau su jo prieš praktikos egzaminą Regitroje. Išsamiai išaiškino visas klaidas, paaiškino kaip jų nedaryti ir davė daug naudingų patarimų, todėl Regitroje jaučiausi, lyg būčiau jau turėjęs vairavimo teisės. Ačiū Jonai!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/13

Šioje vairavimo mokykloje didžiausias dėmesys skiriamas būsimam vairuotojui, labai geras kainos ir kokybės santykis.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/02

Puiki vairavimo mokykla! Išsamiai išdėsto teoriją, lankstus vairavimo pamokų grafikas. Esu dėkinga instruktoriui Jonui Šantarui už žinias, kantrybę, motivaciją. Džiaugiuosi, kad mokiausi būtent šioje mokykloje. Visiems 100% rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/01

Jonas super instruktorius, viską aiškiai paaiškina, motyvacijos tikrai netruko, rekomenduoju :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/15

Aiškiai ir gerai išmokino vairuoti,malonus instruktorius,tikrai labai rekomenduoju

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/19

Pati geriausia vairavimo mokykla Vilniaus mieste, tikrai verta ir per puse miesto vazineti del pamoku. Moko ne tik egzaminui, bet ir vairuoti mieste, instruktorius Jonas visada palaiko, padeda, paaiskina daromas klaidas, o gera nuotaika vairavimo metu garantuota :) Vienareiksmiskai rekomenduoju!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/17

Mokykla be priekaištų! Teorija išdėstoma labai išsamiai, bet nenuobodžiai, ponas Liūdas -šaunuolis!Jonas Šantaras- nuostabus instruktorius, bei puikus motyvatorius. Liko tik geri įspūdžiai, o svarbaiusia viskas išlaikytą iš pirmo karto!!! Ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/06

Jonas Šantaras puikus vairavimo instruktorius! Padėjo susidoroti su vairavimo stresu ir ramiai bei išsamiai išaiškino vairavimo manevrus žodžių ir briežinių pagalba. Regitroje egzaminas išlaikytas iš pirmojo karto, drąsiai rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/23

Noriu labai pasidziaugt ir pagirt sia vairavimo mokykla. O ipatingai vairavimo mokytoja Vytauta! Islaikiau vairavima is pirmo karto! Labai rekuomenduoju visiems sia mokykla!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/17

Labai gera mokykla, malonūs instruktoriai, išlaikyta iš pirmo karto be problemų. REKOMENDUOJU!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/29

"Juronas" tikrai puiki vairavimo mokykla, čia dirba mylintys savo darbą žmonės.Teorijos mokytojas Liudas labai aiškiai, su įvairiais pavyzdžiais, išdėstė teoriją. Esu dėkingas instruktoriui Vytautui. Jis, atkreipdamas dėmesį į klaidas, aiškino, kaip jų išvengti, paaiškino, kaip elgtis tam tikrose situacijose. Labai lankstus vairavimo pamokų grafikas. Tikrai rekomenduoju šią mokyklą, kuri dirba dėl gero vardo, o ne dėl to, kad išpompuotų kuo daugiau pinigų iš žmonių kišenių.
Dėkoju už kantrybę :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/12

Puiki vairavimo mokykla norintiems greitai išmokti vairuoti ir prisitaikyti kelyje. Labiausiai nustebines dalykas tai Instruktoriaus Jono darbas. Išmokė mane greitai prisitaikyti kelyje ir puikiai išdėstė kaip elgtis tam tikrose situacijose. Labiausiai patiko tai, kad žmones matosi, kad labiau dirba dėl gero vardo, o ne žiūri kaip pasipelnyti kuo daugiau, nes palyginus su kita mokykla kurioje laikiau prieš tai “D” matėsi kaip stengiasi pasipelnyti. Didelis ačiū instruktoriui Jonui, kad puikiai mane išmokė puikiai valdyt mašiną ir domėjosi kaip sekėsi toliau Regitroje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/04

Tikrai rekomenduoju “Jurono” vairavimo mokykla, nes čia dirba tikrai labai malonūs ir paslaugūs žmonės. Teorija išdėstė labai aiškiai, taip pat labai lanksčiai galima buvo susidelioti vairavimo pamokas. Labai noriu padėkoti nuostabiam instruktoriui Jonui, kuris padėjo įveikti vairavimo baimę, visada motyvuodavo judėti į preikį ir padėjo išlaikyti vairavimo egzaminą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/30

Džiaugiuos pasirinkus Juroną, mokė vairuoti Jonas. Jo palaikymas ir kantrybė padėjo išlaikyt iš pirmo karto Regitroje. Prisiderino prie man tinkamo laiko, kaip ir norėjau kasdien. Parkavimas man buvo baisus dalykas, dabar nebijau.
Ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/20

Puiki vairavimo mokykla, instruktoriai puikiai išmano savo darbą ir labai gerai paruošia egzaminam. Tikrai rekomenduoju šią mokyklą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/06/27

Labai draugiški žmonės, dėstytojas nenuobodus, vairavimo instruktorius labai draugiškas ir atkreipia dėmesį į visas klaidas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/05/23

Bijojau vairuoti, nes turejau karcios patirties kaip keleive.
Pasitikejimo savimi, kelyje buvo lygiai nulis.
Vyrai is Jurono netik isaiskina aiskiai visas KET taisykles, bet ir padeda psichologiskai nugaleti savo baimes.
Didelis dekui teorijos mokytojui Liudui ir vairavimo asui Jonui.
Buvau visai zalia, nors man jau virs 30
Islaikiau abu egzaminus is pirmuju kartu, be papildomu pamoku, tik pametejimo iki vietos

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/03/26

Tikrsi gerų atsiliepimų verta mokykla. Kadangi į šią mokyklą petėjau iš kitos ir galiu pasakyti, kad per kelias pamokas čia išmolau daugiau, negu savo buvisioje mokykloje. Gailiuosi, kad šios mokyklos neatradau ankščiau. Tikrai rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/02/06

Gerb. Vile,
Dėkojame už komentarą. Vairavimo mokykla „JURONAS“ – tai šeimos verslas, veikiantis jau 22 metus. Galime užtikrinti, jog siekiame suteikti kokybiškas paslaugas, atsižvelgti į savo klientų pageidavimus ir lūkesčius. Siekdami nuodugniai išsiaiškinti susidariusią situaciją, prašome kuo skubiau susisiekti su vairavimo mokyklos „JURONAS“ vadovybe (+37060920077)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/17

Teoriją išdėstė neblogai. Pirmosios praktinės pamokos vyko stabiliai (mokytojas vidutiniškas, nes nieko nesugebėdavo paaiškinti), tačiau vos sumokėjau visą mokslų kainą, atšaukė visas tą savaitę numatytas pamokas, kurias buvau rezervavusi sau patogiu laiku ir kuriam laikui apskritai dingo. Vėliau tempė laiką ir tik du kartus pasiūlė praktinių užsiėmimų laikus viduryje dienos, kuomet negalėjau dalyvauti, nes studijavau. Tai tęsėsi kelis mėnesius, spėjau užmiršti, ką buvau išmokus. Galiausiai pradėjau juos spausti, kad suteiktų paslaugą, už kurią sumokėjau, tai jie tik pasiūlė duoti pažymėjimą, kad apturėjau visas pamokas ir neva išlaikiau mokyklinį egzą, nes jie neturi laiko suteikti man praktinių pamokų, nes labai daug mokinių ir pan. Aiškiai leido suprasti, kad jei vistiek laikysiuosi savo ir norėsiu gauti likusias pamokas, jie ras būdą sukirsti mane per mokyklinį egzaminą ir vairavimą galėsiu pamiršti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/20

Sveiki, Atsiliepimų skaitytojai!!!

Ar Jums neatrodo, kad ši pasivadinusi "populiariausia" mokykla, iškaulija visų mokinių, kad parašytų atsiliepimų. Turbūt jiems už tai sumoka... kokia papildoma pamoka. Nė vienas mokymo centras, neturi tokio kiekio atsiliepimų, kaip ši Mirštanti mokykla. Ji juk visus filialus užsidarė, paliko tik vieną. Tai ar tai ne tautos mulkinimas? Ryškiai jiems trūkta mokinių, tai galvoja per vmreitingus prisikvies. juokinga! Bet ir sugalvok taip unikaliai "Populiariausia mokykla" :) Juokingiau negali būti :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/16

Labai rekomenduoju vairavimo mokytoją Giedrių! Puikus pedagogas! Gerai išaiškina įvairias situacijas, pataria, padrąsina. Buvo malonu ir įdomu šnekėtis įvairiomis temomis, todėl pamokos vykdavo be streso. Iškart matėsi, kad egzaminui Regitroje būsiu paruošta puikiai. Rezultatas - egzaminas Regitroje išlaikytas iš pirmo karto.

Taip pat teorijos dėstytojas Olegas vertas didelių pagyrų - aiškiai viską paaiškina. Visada atsako į papildomus klausimus. Teorijos egzaminas Regitroje taip pat išlaikytas iš pirmo karto.


Šiai vairavimo mokyklai skiriu aukščiausią įvertinimą dėl jų profesionalumo ir žmogiškumo.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/13

Norėčiau padėkoti instruktoriui Sauliui. Mokiausi be streso, instruktorius puikiai išaiškindavo daromas klaidas ir kantriai mokindavo, bei labai motyvuodavo. Ačiū už puikią nuotaiką, nuoširdų bendravimą ir geležinę kantrybę. Sėkmės darbuose :-)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/31

Nuostabi mokykla, pradedant superiniu teorijos dėstytoju, administacija, baigiant profesionaliais instruktoriais Jonu ir Daliumi. Visai Jurono komandai didelis dėkui už tai, kad pagaliau teisės mano rankose! :) Linkėjimai ir sėkmės Jūsų mokyklai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/20

Tobula! Labai rekomenduoju sia mokykla visiems. Dalius - puikus instruktorius. Olegas - nuostabus toerijos destytojas. Dekoju! Rekomenduoju

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/04

Jurono mokyklos draugiška atmosfera, šaunūs instruktoriai.
B kat. mokiausi vairuoti su instr. Giedrium, puikiai paaiškindavo kokius ir kaip atlikti manevrus. Instruktorius draugiškas, rūpestingas ir geranoriškas.
Sąžiningai įvertino vairavimo įgūdžius. Gerai ir tvirtai paruošė Regitros egzaminui, kurį išlaikiau iš pirmo karto. REKOMENDUOJU!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/23

Patys geriausi atsiliepimai apie Juroną, vairavau pas instruktorių Giedrių, nuolat palaikydavo pokalbį, nuramindavo, pasakydavo kas blogai ir kas gerai po kiekvienos pamokos, personalas taip pat puikus, mokėjau dalimis ir viskas buvo be jokių problemų. Ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/23

Praėjau kitą vairavimo mokyklą,bet jaučiausi mokantis vairuoti tik po poros papildomų pamokų Jurone su instr. Giedrium.Nė karto nepakėlė balso,visad padrąsindavo,viską puikiai paaiškindavo.Sąžiningai įvertino vairavimo įgūdžius bei nesistengė išpešti kuo daugiau pinigų imant papildomas pamokas.Rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/23

Rekomenduoju butent sia vairavimo mokykla ir instruktoriu Sauliu tai zmogus kurio kantrybe niekada nesibaigia, kartoja kad ir 10kartu kol pagaliau ismoksti. Regitroje vairavimo egzamina islaikiau is pirmo karto Rekomenduoju tikrai 100% ir tariu dideli dideli AČIU

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/19

Teko pasiimti, papildomų pamokų šioje vairavimo mokykloje, likau be galo patenkintas, nauji automobiliai ,kaip regitroje, instruktorius Saulius be galo pedagogiškas ir mandagus, atėjęs iš kitos vairavimo mokyklos, per 2 papildomas pamokos šioje išgirdau daugiau nei per pastarasias 15 praeitoje. Rekomenduoju 100%

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/15

Tik geriausi atsiliepimai apie Juroną!!! Nuoširdus ir didelis ačiū instruktoriui Jonui už aiškų dėstymą, kantrybę, inspiracija drąsa ir ryžtu :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/28

Puiki vairavimo mokykla, draugiška atmosfera, šaunūs instruktoriai (ypač Jonas ir Giedrius) ir jų palaikymas, kurio tikrai reikia, kai mokaisi. Esu labai dėkinga už tai, kad išmokau taisyklingai vairuoti, įgijau pasitikėjimo,nugalėjau savo baimes ir gavau vairuotojo pažymėjimą! Tikrai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/18

Puiki mokymosi aplinka, personalas, malonus požiūris į klientą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/15

Labai džiaugiuosi pasirinkęs vairavimo mokyklą "Juronas". Instruktoriai draugiški, puikiai išmoko vairuot. AČiŪ

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/04

Dėkui visam vairavimo mokyklos ""Juronas" kolektyvui už įgytas žinias.
Tariu didelį AČIŪ vairavimo instruktoriui Jonui už norą padėti suprasti, išmokti
Geros kloties Jums!!!
Rekomenduoju ☺

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/23

Sauni mokykla! Vazinejau su 2 instruktoriais - Jonu ir Kestuciu - ir abiejais atvejais buvau labai patenkinta!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/19

Puiki vairavimo mokykla, tiek teorijos dėstymo instruktorius, tiek vairavimo instruktorius Jonas!. Regitroje Gerai ir tvirtai paruose, taip kad regitroje jauciausi ramus, viskas buvo lengviau ir paprasciau! Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/02

Vairuotojo pažymėjimas iš pirmo karto! Instruktorius Jonas nuo pat pradžių viską aiškiai, paprastai išmokina. Aiškina tol, kol pagaliau daeina į galvą. Dėl mokinių tikrai stengiasi, pati iš patirties sakau. Pirmomis pamokomis visa raudona išeidavau, galvą skaudančia, kiek visokios informacijos,tačiau kaip sakė "čia tik pirmomis pamokomis, pamatysi, ateis apšvietimas" Ir jis atėjo. Per visas pamokas nė karto neišleido man nesupratus pratimo, šlifuodavom klaidas, kol galiausiai perpratau. Fantastinis mokytojas! Kaip pats sako "atėjot mokytis vairuoti, o ne pokalbių laidas vesti", visas dėmesys mokinio vairavimo igūdžiams tobulinti. Rekomenduoju šią mokyklą!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/04/28

Na, jeigu Jonas išmokino mane taip, kad išlaikiau egzaminą iš pirmo karto (buvau beviltiškas, niekad prie vairo nesėdėjęs vaikis) - tai vairuoti gali visi! :D reikia tik daug darbo, pastangų ir praktikos. Labai rekomenduoju Joną ir visą Juroną! Patys geriausi atsiliepimai

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/03/15

Labai džiaugiuosi pasirinkęs šia Vairavimo Mokykla. Instruktoriai superiniai išmoko visko kuo puikiausiai nuo A iki Z, tad problemu su vairavimu neturėsite, viskas kas atrodys sudėtinga, taps labai paprasta negu tikėjotės ✌️☺️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/03/03

Ačiū visiems! Profesionalūs dėstytojai, instruktoriai, nuoširdus rūpestis, tvarkingi, nauji automobiliai ir jokių egzaminų perlaikyti nereikėjo!! Puikiai paruošė. REKOMENDUOJU!
Ypatingas Ačiū instruktoriui Ernestui!
Po metų, kitų grįšiu ruoštis moto sezonui!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/03/03

Labai organizuota mokykla. Apie viska pagalvota. Aciu :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/03/01

Zodziu, noreciau padekoti ir VISIEMS rekomenduoti butent sia vairavimo mokykla, ir instrukotriu Jona. Visu pirma jis yra puikus mokytojas, moka viska isaiskinti, nekreipia demesio i nesamones, labiausiai isimine jo fraze "duobes yra skirtos tam, kad i jas ivaziuoti", visada pasakys ka negerai darai, duoda daug naudingu patarimu. Bijojau parkavimo, o po jo nubrazytos schemos ir paaiskinimu viskas pavyksta is pirmjo karto. Su Jonu vaziuoji ir kaifuoji. Visada geros nuotaikos, padainuoja masinoje, jeigu butu vietos jauciu ir pasoktu :D nuosirdziai rekomenduoju sia mokykla, tikrai nepasigailesite. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/01/22

Pati geriausia mokykla ir pats geriausias instruktorius Jonas Santaras:) tik su juo ismokau vairuoti ir svarbiausia nebijoti!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/01/09

Mokykla pritaikyta kliento poreikiams. Jei mokytis reikia greitai- taip ir bus. Instruktoriaus Jono kantybė begalinė... ačiū jam už tai :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/01/06

Atėjau prisiskaičius daug gerų atsiliepimų, tačiau tikrai nusivyliau.
O labiausiai nusivyliau instruktoriumi Vytautu su kuriuo mokausi vairuoti. Po 15 pamokų nuėjau pas kitos instruktorių, kuris per 5 pamokas išmokė daug daugiau nei Vytautas. Nerekomenduoju, nebent esate nusiteikę pirkti daug papildomų pamokų.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/12/16

Tobula vairavimo mokykla! Kolektyvas jaunatviskas,konkretus ir labai profesionalus. Ismoko,motyvuoja ir labai palaiko. Aciu instruktoriui Jonui uz kantrybe! Jus geriausi ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/11/22

Mokiausi pas Juos, šaunūs instruktoriai, geri ir nauji automobiliai. Išlaikiau išlakiau išlaikiau iš pirmo karto,

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/11/17

Fantastiška mokykla. Labiausiai nustebino kiek individualaus dėmesio skiriama kiekvienam mokiniui. Teises laikausi eksternu, tad turėjau šiek tiek teorinių žinių spragų. Instruktorius Kęstutis jas kantriai užlipdė pamokų metu ir efektyviai perteikė savo žinias. Man besimokant Regitra panaikino egzamino dalį aikštelėje, kas sukėlė nemažai nerimo. Atsižvelgdamas į tai, instruktorius su manimi praleido daugiau laiko parkuojantis realiomis eismo sąlygomis, kantriai išaiškino visas mano daromas klaidas ir išmokė be baimės parkuotis. Parkavimo pratimai Regitroje man buvo lengviausia egzamino dalis. Daugiausiai pagyrų turiu skirti instruktoriui Kęstui - tai žmogus turintis geležinę kantrybę ir visada išlaikantis ramybės būseną (nė karto nepakėlė balso, net ir po labai baisių klaidų). Tai automatiškai ugdo pagarbą tam žmogui ir norą stengtis viską atlikti kaip įmanoma geriau. Be to, instruktorius draugiškas, rūpestingas ir geranoriškas. Niekada nejaučiau įtampos kartu su juo ir mašinoje visada vyravo gera nuotaika. Pilnai rekomenduoju mokytis su juo.
Taip pat teko pavažinėti ir su Sauliumi. Tai neapsakomai pastabus žmogus, kuris labai greitai supras jūsų dažnai daromas klaidas ir blogus įpročius, bei iškart paskirs atitinkamus pratimus kurie jas ištaisys.
Esu visiškai patenkintas mokykla. Ji viena iš nedaugelio suprantančių, kad sėkmė ateina dėmesį sutelkus į mokinių poreikius ir jų įgūdžių tobulinimą, o ne į pinigus.
Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/11/10

Aciu nuostabiausiam instruktoriui Jonui uz kantrybe begaline !Jau buvau praradus vilti, kad galiu tureti teises ...bet Jono ir sios mokyklis deks pasijauciau svarbi ir reikalinga! Rinkites mokykla Juronas ! Vairavimo egzamina islaikiau is pirmo karto ! Sekmes Jums :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/11/07

Labai rekomenduoju šią mokyklą. Egzaminus išlaikiau be problemų ir tik gerų pedagogų ir instruktorių dėka. Vairuoti mokiausi su instruktorium Ernestu, kuris viską aiškiai paaiškindavo, maloniai bendraudavo, nesudarant jokio streso. Gera atmosfera mokykloj ir nesunkiai derinamos pamokos. Tikrai rekomenduoju!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/11/07

Gerai ir tvirtai paruose, taip kad regitroje jauciausi atsipalaidaves, viskas buvo lengviau ir paprasciau.
Gan lengvai derinimas tvarkarastis pagal kursanto poreikius, puikus sprendimas dirbantiems :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/10/26

Mokydamasi vairuoti pakeičiau keletą mokyklų ir dar daugiau instruktorių. Todėl galiu pasakyti iš patirties, kad instruktorius Jonas iš Jurono, buvo kantriausias, maloniausias ir profesionaliausias mokytojas, kokį teko sutikti. Jis nesijaudino dėl nereikalingų dalykų, kaip kad įvažiavimas ant nedidelės duobės (kiti instruktoriai iškart rėkdavo, kad nesaugau mašinos). Kreipė dėmesį į esmę, nekėlė balso.
Taip pat labai smagu, kad mokomasis automobilis buvo toks pat kaip ir Regitroje, todėl iškart ramiau per egzaminą. Rekomenduoju Juroną!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/10/20

Puiki mokykla ir instruktoriai! Gerai ir suprantamai viska aiskina.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/10/14

Šioje mokykloje turėjau dvi papildomas pamokas. Ją pasiūlė pažįstami. Prieš pamokas nebuvau skaičiusi jokių komentarų, todėl neturėjau jokios nuomonės. Nemokėjau ir net nebuvau bandžius parkuotis tarp automobilių. Instruktorius Jonas mane išmokė per vieną pamoką. Labai aiškiai išdėstė visas subtilybes, labai jam esu dėkinga. Kitą pamoką skyrėme regitros "pažintiniams keliams", nes su mano buvusios mokyklos instruktorium ten buvau tik kartą. Apskritai, apie regitrą ten tokia painiava, kad vien dėl kelio nežinojimo galima neišlaikyt. Siūlysiu visiems šią mokyklą. Nežinau kaip moko kiti instruktoriai, bet Jonas puikus mokytojas, mandagus, komunikabilus. Nenoriu veltis į ginčus, bet tas komentaras, kad kažkas neišmoko per 15 pamokų, keistas. Aš irgi neišmokau, matyt, per savo laiką, nes prireikė papildomų pamokų, juk mokyklą užbaigus reikia ilgai laukti egzamino, natūralu, kad vėl nepasitiki savo žiniom. Visam kolektyvui sėkmės ir daug mokinių.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/10/13

Na ir man kursai truko gana netrumpai. Mokiausi čia ir teoriją ir praktiką.
Kursai prasidėjo Kovo 15 d., o juos baigiau liepos pradžioje. Buvo nesusipratimas dėl instruktoriaus ir aš pati užtęsiau apie 2 savaites, nes nebuvau pasirengus mokykliniam egzaminui. Privalumas mokantis šioje mokykloje tai, jog net ir dirbant gali susiderint vairavimo laiką. Mokiausi su Vytautu keturias pamokas, o likusias su Saulium. Saulius tikrai puikus instruktorius visada kalbą apie tai kas susiję su vairavimu, na o Vytautas šnekorius tikrai ne visada šnekėdavo apie tai kas yra aktualu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/10/05

Geriausias instruktorius- Kęstutis! Labai labai rekomenduoju šį žmogų, nes be galo kantrus, puikiai išmokantis bei motyvuojantis, kad viskas bus gerai. O ko gi dar gali reikėti? Tikriausiai kokio nors skanėsto, taigi šis instruktorius pasiūlo net ir guminukų! Gera nuotaika, puikiai perduodamos/ suteikiamos vairavimo žinios, paaiškinimas, kaip parkuoti automobilį ne tik žodžiais, bet ir GIFAIS, piešiniais. Tad tikrai rekomenduoji instruktorių KĘSTUTĮ!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/10/04

jau apie metus praejo nuo to laiko, kai issilaikiau teises, bet vis i atminti grizta instruktoriaus Jono zodziai: "Nu zuiki, nu ka tu darai!" Visada be pykcio, viska paaiskinant, kiekviena klaida. O labiausiai pamenu, kaip eidavau pas Jona is ryto i pamokas su mintimi: Jetau, kodel as sutikau vaziuoti 7 ryto? Bet visos blogos nutaikos issiskaldydavo, kai Jonas pasitikdavo su puodeliu karstos kavos :) speju, kitose mokyklose nera tokio aptarnavimo :)) Teises islaikytos is pirmo karto, o geri ispudziai dar ilgai isliks mintyse :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/10/01

Laiškas skirtas gerb. Erikai 2017.09.29
Norime psakyti, kad nereiktų šmeižti mūsų vairavimo mokyklos, kadangi Jūsų tekste yra daug neteisingų teiginių.
Teorinė dalis užtrunka nuo 6-ių iki 7-ių savaičių. Po 2 savaičių teorinės dalies pradedame vairuoti ir mokinys turi mokintis praktiką ne mažiau tris kartus per savaitę po pusantros valandos t.y. 2 akademines valandas.
Dirbame ir savaitgaliais, todėl pamokų skaičius gali ir padidėti nuo 3 iki 5 pamokų. Todėl 4 mėnesius negalėjo tęstis Jūsų mokymasis.
Dėl instruktoriaus visada sakome, jog galite pasikeisti instruktorių, jei nesutampa charakteriai, biologiniai laukai ar panašiai, nes žmonės visi yra skirtingi, nesvarbu, kad instruktorius yra pedagogas.
Didelė tikimybė, kad šis Jūsų laiškas yra iš vis išgalvotas, kad pakenkti mūsų mokyklai dėl kitų aplinkybių, nes mūsų mokykla jau švenčia 20 metų ir stengiamės išlaikyti gerą išmokymo kokybę ir bendravimą su savo klientais.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/09/29

Prisiskaičiau puikių atsiliepimų apie šią mokyklą, todėl nusprendžiau mokytis čia.Tačiau pasimokius joje pamačiau kitą pusę. Kursai užtruko apie 4 mėnesius,(teorija ir praktika). Šioje mokykloje instruktorius niekada neakcentuodavo, kad prieš persirikiuojant reikia atsisukti, mokinęs instruktorius visada sakydavo pasižiūrėti į veidrodėlį ir esą to užtenka. Nuėjus laikyti į regitrą žinoma sužinojau, kad to neužtenka. Gavau daug klaidų už tai, kad per mažai dairausi. Po neišlaikytos regitros pasiėmiau papildomų pamokų kitoje mokykloje, kurioje per kelias pamokas daug daugiau išmokau nei šioje per visas 15 pamokų. Dauguma pamokų buvo stresinės, instruktorius ne kartą buvo pakėlęs balsą. NEREKOMENDUOJU ir nepatariu rinktis šios vairavimo mokyklos.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/09/28

Ėmiau papildomas vairavimo pamokas vairavimo mokykloje ,,Juronas". Labai dėkinga instruktoriui Jonui už kantrybę ir naudingus patarimus. Su šiuo instruktoriumi važiavau be įtampos, nors Vilnius man mažai pažįstamas miestas, labai patiko ir mokomoji mašina, Toyota Auris hybrid, lygiai su tokia laikiau ir egzaminą, visiems rekomenduoju šią mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/09/28

Norėčiau padėkoti mokyklai „Juronas“ už mokymus. Teorijos dėstytojas puikiai ir aiškiai išdėstė paskaitas. Taip pat norėčiau labai pagirti vairavimo instruktorių Ernestą. Labai puikus mokytojas! Rekomenduoju pasirinkti šią mokykla :) man labai padėjo ir dabar džiaugiuosi gavusi teises :) Didelis Ačiū Juronui! Jūs patys geriausi!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/09/21

Superinė mokykla! Teorijos instruktorius išsamiai paaiškino visas temas. Labiausiai norėčiau pagirti vairavimo instruktorių Ernestą. Labai šaunus mokytojas, patirties begalė. Puikiai išaiškino vairavimo procesą, kantriai mokė,o svarbiausia dirbo su atsidavimu. Ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/09/20

labai labai rekomenduoju! ypač instruktorių Kęstutį :)) labai draugiškas kolektyvas! kalbi tiek apie administraciją, tiek apie pačius mokytojus:) iš mano pusės tik geriausios rekomendacijos! nebijokit, nes įmanoma viskas!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/09/14

Tiek mokykla, tiek aplinka fantastika. Patys geriausi atsiliepimai apie instruktorių Kęstutį !! Ne tik, kad gerai išmokina, bet dar ir guminukais pavalgidina ! Kas gali būti tobuliau?? :) Ačiū labai. Visiem rekomenduoju. 100balų ir dar biškiuką.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/09/09

Labai lanksčiai prisiderino prie mano grafiko, esu labai dėkinga! Vairavimo instruktoriai nuostabūs! Ramiai paaiškina įvairias situacijas, tiki ir pasitiki, ir tikrai išmoko vairuoti (jūsų dėka regitroje egzaminai išlaikyti iš pirmo karto). Ačiū! Mokytis šioje mokykloje malonumas, pamilsite vairavimą :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/08/30

Nei viena papildoma B kategorijos vairavimo pamoka nepraėjo veltui. Duotos pastabos ir patarimai buvo labai naudingi, taip pat šauniai praleidau laiką už vairo. Puikus instruktorius. Pačios didžiausios rekomendacijos!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/08/24

Labai gera vairavimo mokykla. Automobiliai labai geros būklės, kiek pastebėjau, pastoviai prižiūrimi, kas džiugina.
Teko važiuoti su keliais instruktoriais - labai malonūs, duoda gerus patarimus, todėl nėra įtampos vairuojant.
Labai rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/08/02

Esu labai patenkinta vairavimo mokyklos "Juronas" vairavimo pamokomis. Viskas buvo labai gerai paaiškinta, į visus turimus klausimus aiškiai ir suprantamai atsakyta. Vairavimo pamokų buvo pakankamai. Vairavimo pamokos vyko ir vakarais. Ačiū "Juronas" kolektyvui už suteiktus mokymus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/07/12

Visu 100 procentų likau patenkita "Jurono" mokykla. Teorijos paskaitos išdėstytos nuo A iki Z- ir baimės eiti laikyti Regitroje- jokios. Vairavimo instruktorius Vytautas visada paskatina, nuramina, pastebi savo mokinio nusiteikimą- iškart išsiaiskina, kas sukelia tokia būseną ir padeda išspręsti kilusius nesklandumus. Taip pat labai svarbu, kad instruktorius ruošia ne tik Regitros egzaminui,bet ir tolimesniam sklandžiam vairavimui ateityje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/07/08

Norėčiau padėkoti vairavimo mokyklai "Juronas" už puikų teorijos ir praktikos mokymą. Teorijos dėstytojas Olegas aiškiai ir vaizdžiai iliustruodamas aiškina KET taisykles, o vairavimo instruktorius Saulius kantriai bei ramiai moko vairuoti, pateikia aibę naudingų patarimų. Abu Regitros egzaminus išlaikiau iš pirmo karto, tad neabejotinai rekomenduoju šią mokyklą :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/07/07

Teko pereiti is kios mokyklos, 2sav. viska pasimokius laikiau vairavimo egzamina mokykloje ir instruktoriaus paskatinta uzsirasyti i regitra egzaminui po keliu dienu laikiau vairavimo egzamina ir islaikiau is pirmo karto! Puikus instruktorius, kadangi turejau patirties su nekokia mokykla, si mokykla ir savininkas isties super, nerealus zmogus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/06/06

Labai noriu padekoti instruktoriui Ernestui, kurio deka egzaminus issilaikiau is pirmo karto! Pats mokyklos kolektyvas irgi labai malonus, rekomenduoju visiems, norintiems ismokti vairuoti ir sekmingai pasiruosti egzaminams!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/05/12

Nors šioje mokykloje turėjau tik kelias pamokas, tačiau galiu teigti, jog išmokau nemažai. Stipriai prisidėjot prie sėkmingai išlaikyto regitros egzamino :) Labai ačiū, kad sutikot priimti ir dar kartą ačiū instruktoriui Kęstučiui už labai naudingas pamokas!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/05/12

Mokiausi pas jurona A kategorijos, ir siuo pasirinkimu nei kiek nesuabejojau, kadangi egzamina regitroj laikiau pries savaite, ir jau ta pacia diena, po keletos valandu, riedejau savo motociklu su teisemis kiseneje (taip, teises galima gauti ir ta pacia diena). Turbut geriausias rodiklis, atspindintis mokyklos darbo kokybe, tai regitros egzaminu rezultatai - teorijos egzaminas 2 klaidos, kuriu viena per neatiduma zymint atsakymus, ir svarbiausia praktikos egzaminas - jokios klaidos, nei aiksteleje nei gatveje! Manau tai viska pasakantis faktas apie mokyklos instruktoriu darba. Todel kad tiek informacija tiek praktiniai vairavimo niunsai perteikiami remiantis ne sausomis teorijomis, o zmogiskai ir suprantamai ir su pavyzdziais kodel butent taip yra ir taip reikia. Kai aplink girdeti tiek kalbu kaip regitroje zmones neislaiko egzaminu, nes kokie neva blogi egzaminuotojai, ir specialiai nepraleidzia, tai baigit save guost ir kitus kaltint, nes neislaikot tik patys del savo klaidu ir/arba blogo paruosimo, o siuo klausimu mokykla tikrai daug duoda. Nes egzamine niekas jums i ratus pagalio nekisa, ir nuo motociklo negriauna. Kai laikiau egzamina, galejau egzaminuotojo net nesiklausyt nes tiek tvarka tiek pratimu atlikimo budas mokykloje buvo taip tiksliai ir teisingai paaiskintas, kad tereikejo viska atkartot taip kaip mokykloje, to rezultate, nepadaryta nei viena klaida. Mieste, apskritai egzaminuotojas itakos turi ne daugiau negu eiline navigacija, pasakanti kur sukti reiks, taip kad is miesto gryzti neislaikius galima tik paciam prisigrybavus. Taip kad drasiai rinkites sia mokykla, o jei kazkas nesigauna , pirmiausia ne aplinka kaltinkite, o savo veiksmus permastykite.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/05/11

Labai puiki mokykla, tikrai patariu visiems cia mokytis. As visus regitroje egzaminus islaikiau is pirmo karto. Instruktoriai super, paaiskina viska suprantamai ir butent tai ko reikia praktikoje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/17

Tikrai nuosirdziai noreciau padekoti Jurono mokyklai, ypatingai instruktoriui Jonui.. Sunku apsakyti ta jausma kai sako : "o tu tiesiog vaziuok, atsipalaiduok ir vaziuok.."
Pries sia mokykla mokiausi kitur, taciau ta moteris zeminanti aplinka bei replikos "na, moteris gali vairuoti tik viena.. Virtuves kombaina.. "ir mums tai sake A.Zukausko mokykloje, manau tikrai ne viena mergina paskatino viska mesti.. . Emociskai sugniuzdyta nutariau pameginti paskutini karta ir uzsirasiau i Jurono mokykla. Pirmasis susitikimas su Jonu buvo tiesiog neapsakomas, po pirmosios jo pamokos jauciausi ir vel norinti vairuoti...I pamokas ejau su sypsena, ypatingai svarbu kai tave supranta ir prisitikaiko (esu dirbanti tad keliaudavome man reikalingais marsrutais iki pat darbo). Po siu pamoku ramiai nukeliavau i regitra, islaikiau teises ir ramiai sau vairuoju (viena isimintiniausiu Jono fraziu buvo: "svarbiausia rodyti pavyzdi kitiems, nepamirsk ir tecio pamokyt..:))) Ta taikau iki siol (jau metus). Tad nuosirdziai noreciau padekoti Jurono komandai uz palaikyma, Jonui uz nuosirdu mokyma ir patarimus, kurie tikrai pravercia ir siandien bei ta betarpiska nora mokinti. SUPER , ACIU! linkejimai nuo Gabrieles :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/01/11

Šeimos verslas yra geriausias, nes jiems tikrai rūpi klientai ir tą įsitikinau pati. Pasirinkau būtent šią mokyklą, mokinausi pašilaičiuose. Norėčiau apginti poną Vytautą instruktorių, dėl galinio vaizdo veidrodėlio bei jo bendravimo. Jis ne iš tų instruktorių, kurie atsisėda ir skaito laikraščius ir pan. , patikėkite tą esu patyrusi , nes daug vairavau su kitos mokyklos instruktoriais. Jo darbas buvo išmokinti mane vairuoti ir tai jam pavyko puikia padaryti. Kai atėjau į JURONĄ pasakiau sau, jei šita mokykla neišmokins, reiškias neesu sutverta vairuoti, nes jau atsibodo vaikščioti per mokyklas:))) Kai pradėjom vairuoti, aš pati nesupratau , kaip as galiu taip gražiai ir saugiai vairuoti su instruktoriaus Vytauto gerais mokymo elementais, plius nuramindavo psichologiškai. Būdavo tokių dienų, kai jau matai , kad žmogui ne ta nuotaika ir jis yra truputi piktesnis, bet mes juk zmonės ne robotai , taip visiems būna. Dėkui visam kolektyvui, nes tik Jūsų dėka galiu savarankiškai vairuoti. Egzaminą išlaikiau is antro karto, nes tiesiog pirmas kartas buvo labai daug streso ir laaabai bijojau .

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/01/07

Sveiki visi busimieji vairuotojai, atejau i sia mokykla nei karto nevairaves, nes nebuvo kas mokintu is anksciau. Gavau Vytauta instruktoriu ir 100% nesigailiu, jis tikras pedagogas bei psichologas, ismokina bei nuramina, pagiria bet ir pabara, bet tas barimas labai sveikas, nes matosi , kad zmogus nori atiduoti visas savo zinias man. Daug straipsniu yra parases del saugaus eismo dalyku ir panasiai tai ir mokindavo nuspeti kas bus toliau jei noresiu pasukti i desine ar i kaire, kaip saugiau butu ir pan. Labai gerai paruose per 15 pamoku. Egzamina islaikiau is pirmo karto! Teorijos destytojas irgi super su juokais bet irgi profisionalas pedagogas kuris dirba toki darba jau 40metu, tai ateini ir zinai, kad is jo tikrai kazka ismoksi:)) Kai gavau teises senelis nenorejo duoti savo masinos vairuoti, todel turejau atlikti ir prie jo egzamina, ir gerokai ji nustebinau, nes jis is manes to nesitikejo ir labai pagyre! Aciu Vytautui instruktoriui, teorijos destytojui Olegui ir labai maloniai sekretorei! Sekmes ir tikrai visiems tik Jus rekomenduosiu!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/17

Pasirinkau sia mokykla del geru atsiliepimu, bet teko labai nusivilti. Instruktorius moke vairuoti vien ziurint i galini veidrodeli ir kartas nuo karto ji istikdavo nerviniai protrukiai, jei masina uzgesdavo ar kazka ne taip padarydavau. Po teorinio ir praktinio kurso nuejau pabandyti i kita mokykla mokytis vairavimo. Kitoje mokykloje pajutau didziuli skirtuma. Perskaiciau Valentino atsiliepima 2016/11/12 ir galiu po juo pasirasyti 100%. Tikriausiai pati buciau laikiusi regitroje n kartu, jei nebuciau pakeitusi mokyklos. Mokinausi pasilaiciuose pas Vytauta.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/12

Regitros egzamina islaikiau is 9 karto. Instruktorius moke persirikiojant ziureti i galinio vaizdo (salono) veidrodeli. Po tokio mokymo vos nepadariau avarijos. Be to nebuvo mokoma vaziuoti tarp gaireliu priekiu ir atbulom. Tik po to suzinojau, kad toks manevras privalomas kiekvienoje mokykloje.
Nieko negaliu pasakyti apie kitus instruktorius, todel nesakau, kad nerekomenduoju sios mokyklos.

Mokykla pasilaiciuose, instruktorius - V. Santaras.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/11

Tikrai profesionali mokykla, viskas yra atliekama efektyviai , veiksmingai ir nuosekliai. Visiems egzaminams padėjo pasiruošti nepriekaištingai todėl neturėjau problemų juos išlaikyti. Mokymo procesas neužtruko , buvo viskas vykdoma greitu tačiau nepriekaištingu būdu. Praktikai teko ruoštis su instruktorium Sauliu ir neturiu jokiu nusiskundimu , pamokos nuo pradzios iki pabaigos buvo naudingos ir paskutinemis pamokomis būdavo ne baimė vairuoti , o malonumas. Nuoširdžiai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą ir linkiu visiems sėkmingai gauti vairuotojo pažymėjimus !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/10/27

Rekomenduoju 100%. Teko išbandyti ir kitą mokyklą, bet skirtumas nenusakomas. Juronas - nustabi mokykla su nuostabiais instruktoriais. Jonas yra tobulas instruktorius, kuris ramiai ir paprastai viską išaiškina. Regitros egzamine važiavau rami, nes jo dėka jaučiausi užtikrinta :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/10/26

Rekomenduoju 100%,instruktoriai kompetetingi ir visada padedantys!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/10/20

Aciu instruktoriui Jonui uz tai, kad tikejo mano jegom labiau nei as pati! Teises issilaikiau is pirmo karto! Instruktorius niekad nera apsaukes, nors nevisalaik priimdavau gerus sprendimus ) Vaziuojant visada draugiska atmosfera masinoje, visos klaidos paaiskinamos. Jei kazkas negali issirinkti vairavimo mokyklos, tai tikrai patariu Jurona )

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/09/25

Ramybė ir malonumas mokantis vairuoti su gera darbo atmosfera pas Joną Šantarą. Puikus aiškinimas, bei jokios įtampos besimokant iš klaidų. Ačiū labai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/09/15

Labai puiki mokyklą , puiki komanda, tvarkingai ir aiškiai išdėstoma teorija, o vairavimo pamokos tai pasaka, viskas aiškiai ir suprantamai išaiškinama visos klaidos viskas, didžiausi linkėjimai instruktoriui Ernestui :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/09/13

Kaip sakoma, kuo kaina didesne tuo produktas geresnis, tai pasitvirtino si teorija sioje mokykloje. Administracija, teorijos bei praktinio viaziavimo instruktoriai labai malonus ir gerai atlieka savo darba. Ramei, sklandziai isdesto mintis ir atkakliai sieka, kad mokinys visko ismoktu ! Rekomenduoju sia mokykla! Aciu instruktoriams Jonui ir Sauliui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/09/12

Laikiau eksternu teorija, ir atlikau vairavimo praktiką pas Šantarą Joną, buvau paruostaš puikiai jo dėka, ko pasekoje praktikos egzaminą išlaikiau iš pirmo karto.
Vairavimo pamokose nėra jokio nereikalingo streso, dar kartelis didelis Ačiū vairavimo mokyklai Juronas, ir vairavimo instruktoriui Jonui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/26

Ka galiu pasakyti, nuostabi mokykla, gerai paruosia, nes islaikiau viska is pirmo karta. Vazinejau su instruktorium Jonu, kuris nuostabiai moko aikstele, visada randai buda kaip paaiskinti bet kokia situacija. Bendrai visa komanda pilaiteje energinga ir faina. Tad jeigu dabar tektu eiti laikytis teises eiciau i Jurona, aisku.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/16

Superine mokykla, kitaip neapibūdinsi. Atėjau čia praradęs motyvaciją vairuoti ir pasitikėjimą savo sugbėjaimais po pilaites B. Kazlausko "mokymų". Buvau priimtas su šypsena ir noru mokyti. Ėmiau 5 papildomas pamokas, per kurias išmokau daugiau, nei buvusioje mokykloje per 14 pamokų. Instruktorius Jonas neleidžia pasiduoti, detaliai išaiškino mano daromas klaidas, davė daugybė naudingų patarimų kaip tų klaidų išvengti. Sėdint automobilyje galima atsipalaiduoti ir susikaupti važiuojant, žinant, kad niekas staigiai negriebs už vairo ar pradės "purtyti" dėl daromų klaidų. Skatina iš anksto registruotis į Regitrą, nes jie tikrai sugeba per trumpą laiką paruošti egzaminui, jeigu klausysi ir rodysi norą vairuoti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/16

JURONAS PILAITEJE: Kaina 100% patenkina kokybe. Islaikiau is pirmo karto, neuztrukes net 2 men. Vazinejau tik su vienu instruktoriumi - Jonu. Jis tobulai ir suprantamai, moko aiksteleje, taip pat daug braizo, rodo, aiskina - kas padaro vairavimo paprasta ir suprantama. Visi Jurono darbuotojai faini, malonus, nestokojantys humoro ir supratingi zmones, tad rekomenduoju jurona kaip geriausia vairavimo mokykla.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/12

Džiaugiuosi pasirinkusi Jurono vairavimo mokyklą. Ilgą laiką nevairavau, tai reikėjo atnaujinti vairavimo ir elgesio kelyje įgudžius.Galiu nuoširdžiai padėkoti, kad viso to išmokti man padėjo instruktorius Saulius. Jis mielai viską suprantamai ir paprastai paaiškindavo , atsakingai ir profesionaliai išaiškindavo padarytas klaidas. Malonus,šiltas bendravimas,visada noriai padėdavo įvairiose situacijose. Šią mokyklą visiems rekomenduoju pasirinkti. Ačiū Sauliau ir sėkmės.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/12

Tai puiki vairavimo mokykla kurioje mokoma ne tik gerai valdyti automobilį, bet ir saugiai bei tvarkingai elgtis kelyje. Pasirinkęs šią mokyklą tikrai nepasigailėjau. Teorija dėstoma labai aiškiai ir kiekvienam suprantamai, o profesionalūs instruktoriai kiekvienam individualiai suteikia reikalinga informaciją dalyvaujant eisme ir puikiai paruošia egzaminams bei tolimesniam vairavimui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/12

Labai patiko šios mokyklos požiūris į mokymą be streso. Man reikėjo papildomų pamokų įgūdžiams atnaujinti, mokiausi pas instruktorių Joną. Pamokos iš tikrųjų vyko be jokio streso, o turiu su kuo palyginti ir žinau, kad ne visi instruktoriai tokie supratingi ir profesionalus. Instruktorius padėjo nugalėti vairavimo baimę, labai aiškiai viską aiškino, ir išmokė manę vairuoti protingai ir saugiai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/11

Labai geras instruktorius, viska aiskiai nuo a iki z paaiskino ir ismokino, super!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/30

galiu tik dėkot ir dėkot Sauliui, kuris tiek kartų man kartojo, kaip reikia elgtis kelyje, kol išmokė mane gražiai vairuot. užmetus vairavimą ir pamiršus kaip valdomas automobilis, po sparnu priglaudė ir Jonas - instruktorius, kuris mokė mane lyg nuo pradžių. didelis ačiū Jonui ne tik už geras pamokas, bet ir už pastangas prisitaikyti prie manęs, mano laiko bei vietos. jei kas paklausia manęs ar žinau, kokią gerą vairavimo mokyklą, mano atsakymas tik vienas - JURONAS.
priėmė su šypsena, išleido su dar didesne. Nuostabus kolektyvas, nuostabi mokykla. tik geriausi vertinimai. AČIŪ!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/16

Ačiu Suliui, uz kantrybe, grazu teisinga mokyma,iki šiol prisimenu visus patarimus, saugiai, teisingai kulturingai vairuot. Rekomenduoju visiems.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/06/25

Likau be galo patenkintas vairavimo mokykla, kadangi puikiai išmokau visas vairavimo pamokas ir regitroje išlaikiau iš pirmo karto. Instruktoriai puikiai išaiškinantys viską ramiai ir aiškiai, automobiliai taip pat labai geri. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/06/19

Super mokykla, 100balu! Garantuoju gera kokybe ir nuotaika!! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/06/16

Na ir atvykau į Juroną eksternu. Labai draugiškai ir informatyviai su instruktoriumi Jonu važinėjome. Kaip ir sakė pats Jonas, egzaminą išsilaikiau be problemų. Rekomendavau šį instruktorių kolegei darbe, jai irgi labai patiko! Ir toliau rekomenduosiu kam reikės gero instruktoriaus išmanančio savo darbą. O šiuo metu vis dar susitinkame, nes laikausi ir A teises. Super viskas :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/06/16

Puikiai greitai ir gana nebrangiai išmokė. Tikrai rekomenduoju visiems.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/06/16

Prieme, be isankstinio susitarimo kelioms papildomoms pamokoms pries regitros egzazima. Joiu priekaistu, nuostabi, zmogiska administratore. Jonas( vairavimo instruktorius kaip tikras mokytojas. Malonus, geras, draugiskas, supratingas ir nekelia stresiniu situaciju jeigu suklysti kelyje. Rekomenduoju.

P.S. Masina su kuria vaziavau priziureta.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/05/17

Vartotojui "Patyres vairuotojas"

Vairavimo mokykla JURONAS niekada neturėjo automobilio AUDI su ar be firminių užrašų, tuo labiau su tokiais valst. nr.

Firminiai lipdukai JURONAS yra dalijami , buvusiems vairavimo mokyklos mokiniams, drifto megėjams, JURONO fanų grupėmis ir t.t.

Google paieškoje nieko panašaus neradome ką Jūs skelbiatės radę.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/05/15

2016 05 13 teko matyti Vilniuje, Gelezinio vilko g. labai izuliai vairuojant, sukeliant avarines situacojas imones Juronas automobili. Automobilio marke audi, nr. GND 270. Ant automobilio galo buvo uzrasas Juronas. Paguglinus nustebau, kad tai vairavimo mokyklos automobilis. Ko gali ismokyti si mokykla? O gal jos tikslas ruosti keliu gaidelius?
Šis pavyzdys gatvėje akivaizdžiai parodo šios įmonės veidą. Niekam nerekomenduoju ten mokytis.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/05/10

Labai gera vairavimo mokykla! Pasirinkau dėl gausaus paskatinimo iš draugų ir tikrai nenusivyliau.
Vairavimo teorijos dėstytojas Liudas - šmaikštus ir labai geras teorijos dėstytojas.
Vairavimo instruktoriui Ernestui milžiniškas Ačiū už kantrybę ir ramų mokymą!
Nuoširdžiai patariu rinkis šią mokyklą, dėl mokymų kokybės ir šaunios atmosferos!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/05/09

Ačiū Sauliui, pats nuostabiausias instruktorius, net neabejodami rinkitės šią vairavimo mokyklą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/05/06

Nuostabiausia mokykla! Neplanavau mokytis būtent šioje įstaigoje, tačiau likimas pasisuko kitaip ir likau visiškai tuo patenkinta, niekas nenuvylė!
Kas dar labai svarbu, tai tvyranti puiki atmosfera, be galo malonūs žmonės, o ypač vairavimo instruktoriai. Ačiū instruktoriui Sauliui, kuris profesionaliai ir kantriai mokė! Mokymasis visai neprailgo, vos po kelių mėnesių jau turiu teises, regitroje viską išlaikiusi iš pirmo karto!

Rekomenduočiau 100% :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/28

Nuostabi mokykla, ačiū visam kolektyvui, o ypač didelis ačiū instruktoriui Jonui už kantrybę, dėmesį, ir puikų mokymą!
Džiaugiuosi, kad man teko mokytis būtent čia, ši mokykla yra geriausias pasirinkimas planuojantiems laikyti teises!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/26

Jei jus ieškote vietos kur jus Tikrai išmokins vairuoti, o ne tiesiog leis "baranka" palaikyti kelyje, tai rinkitės tiktai "Jurona" !
Ilgai ieškojau tarp daugumos Vilniaus mokyklų ir tikrai ne prašoviau pasirinkus šia.
Atėjau visiškai žalias, niekad nesimokinęs vairuoti.
Po dviejų mėnesiu apmokymu jau turiu teisės !
Begalo dėkingas Jonui ir Sauliui, instruktoriams, kurie išmokino mane vairuoti puikiai,
Ir vien dėl to be jokiu sunkumu išlaikiau Regitros egzaminą iš Pirmo karto !
Garantuotai ir jus išlaikysite jei pasirinksite "Jurona" :))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/21

Šauni vairavimo mokykla ! Labai džiaugiuosi ją pasirinkęs !
Kalbant apie kolektyvą -
Teorijos dėstytojas šaunus , puikiai dėsto ,pasidaro įdomu klausytis gan neidomių taisyklių , o tai pagerina mokymosi kokybę !
Praktinio vairavimo instruktorius labai geras , puikiai bendrauja , gerai išaiškino visus rūpimus ,nesuprantamus dalykus , visad buvau su puikia nuotaika ir į paskaitas,pamokas vaikščiojau su džiaugsmu !
Egzaminai visi iš pirmo karto , nebuvo sunku , nes gerai paruošė !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/11

MANO SĖKMĖS ISTORIJA (kaip dabar madinga sakyti) ;)
Užvakar įgijau teisę vairuoti ir vis dar negaliu tuo atsidžiaugti! Atrodytų prieš porą mėnesių dar tik pasvajot apie tokią teisę galėjau, o šiandieną jau ją turiu. Dėl to esu begalo dėkinga "Juronui". Kiekvienam asmeniui su kuriuo susidūriau šioje vairavimo mokykloje. Atėjau visai nieko nemokėdama (gal tik vaikystėj į gėlių darželį įvažiavus buvau i fsio), ;) išėjau - viską išlaikius iš pirmo karto. Ir tai tikrai nėra talentas, nes įdėjom daug darbo ir pastangų. Net neįsivaizduoju kaip pamatuot kantrybę, kurios turėjo turėti mano intruktorius. ;) Galiu sakyti, jog visas mokinimosi proceso kelias buvo pažymėtas pozityvu ir gera nuotaika. Tokia atmosfera vyravo, nes NIEKADA instruktorius nestresavo (arba neparodė) ir manęs į stresą nevarė dėl daromų klaidų. Man, kaip ir mums visiems, socialinėms būtybėms, labai svarbu bendravimas. Nuoširdaus, paprasto, draugiško ir lygus su lygiu bendravimo dėka sumažėjo emocinis jaudulys sėdint už vairo. Kas mano nuomonė yra svarbiausia. Juk žinom, daugybę pavyzdžių, kur jaudulys pakiša koją. ;) Svarbi detalė, jog buvo labai lengva susitarti dėl vairavimo pamokų laiko. Kažkaip tikrai, turiu tokį jausmą, jog "netempėm laiko", dirbom, dirbom ir gavom puikų rezultatą. Dar labai man patinka faktas, jog šį mokykla yra šeimos verslas, iš patirties žinau, kur yra šeima- ten ir stiprybė, ir visoks gėris, nes žmonės atsiduoda savo darbui. :) Trumpai apie kiekvieną:
Instruktorius Jonas- viską kantriai išdėsto, nubraižo ir paaiškina, jeigu mato, jog nesupratai, provokuoja ir klausinėja tol, kol tikrai suprasi, o ne tik galva palinksėsi. Didelis pliusas už tokią mokinimo manierą! Dar vienas braižas tai kantrybė, romumas ir aišku juntama pagarba kiekvienam mokiniui. Manau, neretas mokinys pasakytų, jog Jonas "saviakas". ;)
Instruktorius Vytautas - Garbingo elgesio kelyje mokytojas. Sugeba perteikti ne tik taisyklingą vairavimą, bet pamokų metu suteikia ir pridėtinę vertę - kaip reikia gerbti visus eismo dalyvius, kad nereikia galvoti tik apie save, bet truputėlį ir apie kitą ;) , jausti atsakomybę. Stiprus vertybinis pamatas, kas man labai imponavo. Žodiu- ne vienas kelyje ;).
Instruktorius Saulius- iš karto pabrėžia klaidas, o toks aštrumas labai tinkamas, kad neapsnūstum kelyje. Kaip jis vis sakydavo : - nemiegam, nemiegam, liejamės į eismą! ;) Iš tikrųjų padaręs klaidą, kitą kartą jau jos nepadarysi, nes paminėtas aštrumas iškarto padeda įsikirsti kas ir kaip tame kelyje. ;)
Teorijos dėstytojas- tikrai puikus, neretai numesdavo kokį juoką, o tokia forma lengviau įsimenamos kai kurios taisyklės
Administratorė Aušrinė - šaunuolė! Dar vienas gėris "Jurone". Juk kiekvienam malonu kai sutinka ir palydi su šypsena, pasiūlo išgerti arbatos, pasišnekučiuoti. Ačiū Aušrinei už tokio jaukumo sukūrimą. :)
VISIEMS REKOMENDUOJU "JURONO" vairavimo mokyklą, kuriems svarbu ne tik "atkalti", bet ir gauti pridėtinę naudą, kurią pabandžiau aprašyti. Juk svarbu, kad vairavimas sietųsi su malonumu :). To ir linkiu visiems būsimiems "Jurono" mokiniams, o "Juronui" - augti ir žydėti ! ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/01

Pati geriausia mokykla ever! Atėjau visai "žalia", administratorė priėmė mane šiltai, svetingai, niekada nebuvau vairavusi, kai ieškojau kur mokytis vairuoti klausinėjau vos ne visų savo draugų, kad rekomenduotų kokią nors mokyklą. Ir dauguma siūlė ateiti čia. Galvoju na ką, reikia išbandyt jei dauguma jau taip sako. Atėjau ir tikrai nepasigailėjau. Su Astijumi vairavimo pamokos buvo linksmos, niekada nebuvau susikauščiusi, nieko nebijojau, galvojau tikrai bus baisiau, bet po pirmos vairavimo pamokos supratau, kad pasirinkau pačią geriausią mokyklą ir turėjau patį geriausią instruktorių. Viskas buvo tiksliai paaiškinta, parodyta ir praktiškai ir teoriškai. Dar pasikartosiu - pati šauniausia mokykla! :))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/19

Ši vairavimo mokykla yra superinė. Visi ten dirbantys žmonės yra paslaugūs ir malonūs. Šią vairavimo mokyklą parekomendavo man vienas draugas ir tikrai likau labai patenkinta. Teorijos pamokos buvo įdomios, dėstytojas niekad nestokoja humoro jausmo. Vairavimo praktikos mokiausi pas Ernestą. Labai šiltas ir fainas žmogus jam esu begalo dėkinga už kantrybę mokant visų vairavimo manevrų kelyje (ypač aikštelėje:))), kadangi vairuoti visai nemokėjau tai tikrai instruktorius per trumpą laiką daug išmokė ir davė vertingų patarimų kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje. Likau labai patenkinta ,visiems rekomenduoju šią vairavimo mokyklą! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/16

Atėjau į šią mokyklą iš kitos mokyklos, kurioje man buvo didelis stresas. Turėjau baimę vairuoti ir vos pavažiavus pusvalandį su šios mokyklos instruktoriumi Jonu, baimė dingo. Pradėjau pasitikėti savo jėgomis, nes jis nuolat kartojo, kad aš gerai vairuoju. Instruktorius tiesiog super! Žiauriai draugiškas, malonus, su juo nejauti jokio streso, jokios baimės. Niekada nepakels balso, nuolat skatina ir pagiria bei duoda naudingus patarimus. Rekomenduoju tik šią mokyklą, čia dirbantys žmonės myli savo darbą ir skuba padėti. Važinėjau su Jonu, bet girdėjau, kad visi ten labai faini ir draugiški (ir administratorė super, pasitinka ir išlydi su šypsena:)) ). Jūs patys geriausi :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/16

Nereali mokykla! Tai yra turbūt labiausiai tinkantis žodis.
Turėjau nuostabų instruktorių, Saulių, kurį labai gerbiu už jo triūsą bei kantrybę! Ši mokykla išmokė mane visko, ko dabar labiausiai reikia kelyje. Teoriją Regitroje išsilaikiau iš pirmo karto, praktiką - iš antro. Visada jaučiau palaikymą. Esant reikalui visada galima paprašyti patarimų visų instruktorių, o jie būtinai pagelbės. Tai yra tikrai draugiškai nusiteikusi mokykla, kuriai svarbu saugumas kelyje. Visiems rekomenduoju ir manau, kad tikrai nepasigailėsite, nes nei laikas, nei pinigai nenueis veltui!

Ačiū Jums visiems!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/02

Tobuli instruktoriai, draugiška labai administratorė! Teorija (90%) ir Praktika išlaikytos iš pirmo karto. Nuoširdžiai rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/29

Puiki vairavimo mokykla, tiek teorijos dėstymo instruktorius, tiek vairavimo instruktorius Ernestas. Regitroje egzaminai išlaikyti iš 1 karto, ačiū jums!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/29

Mokykla ,,Juronas'' , man patiko todėl , kad cia pigiau negu kitur. Viskas tas pats kaip ir visose mokyklose. Šaunus instruktoriai , labai pamokantys ir turintys begalo didelę patirtį, fainas ir pajuokauti mokantis direktorius bei mieliausia pasaulyje administratorė! :) Man viskas labai patiko , taip , kad jeigu nežinote kur pradėti mokytis vairuoti , siūlau ,,Juroną'' ((;

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/24

Rekomenduoju šią mokyklą.Čia dirba kantrūs,su geru jumoro jausmu,profesionalai padėsiantys atsikratyti baimių (labai didelių baimių :) ) vairuoti. Ačiū instruktoriui Vytautui !!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/21

Puiki vairavimo mokykla tiek pradedantiesiems tiek pažengusiems, teorijos dėstytojas labai šaunus, viską išaiškina kas neaišku ir pataiso klaidas. Ta pati galiu pasakyt, apie vairavimo instruktoriu Ernesta, kuris visada palaiko, pataria, išaiškina, pataiso klaidas ir įvertina vairavimo kokybę. Rekomenduoju šią vairavimo mokykla visiems !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/12/28

Apie Jurona galėčiau atsiliepti tik geriausiais žodžiais,kaip ir daugelis į vairavimo mokykla atėjau kaip sakoma beveik "žalias",bet čia dirbantis personalas sutiko labai šiltai,teorijos pamokas vedė tikrai labai profesionalus dėstytojas,tikrai nuostabiai suprantantis savo darba.Vairavimas papuolė pas Ernestą,labai geras ir šiltas žmogus. Pirmomis pamokomis gesau beveik visur :))) bet Ernestas į visas situacijas reaguodavo labai profesionaliai ir išaiškindavo visas situacijas,ko reikia saugiam vairavimui,ka darau blogai ir ko daryti nereikia,išmokė kaip reikia teisingai manevruoti ir parkuoti automobilį aikšteleje,todėl manau rinkdamasis vairavimo mokykla tikrai nesuklydau 10/10

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/12/19

Labai sauni mokykla nuostabus instruktorius astijus tiesiog tobula

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/12/12

Štai ir aš patekau į vairuotojų "gretas" )) Taigi parašysiu ir aš keletą žodžių apie "Jurono" mokyklą. Mokiausi aš kitoje mokykloje, ėmiau ten ir papildomas praktinio vairavimo pamokas, bet praktinio egzamino regitroje iš pirmo karto išlaikyti nepavyko. Aišku, kad nieko baisaus, bet nusprendžiau pabandyti paimti pamokas kitoje mokykloje. Perskaičiau komentarus, paskambinau ir susitariau dėl pamokų. Patekau pas instruktorių - Astijų, ir tikrai likau labai patenkinta. Astijus pasirodė labai ramus, malonus žmogus, kuris pagarbiai žiūri į mokinį, komentuoja kiekvieną klaidą, ir iškart aiškiai paaiškina kaip reikia pasitaisyti. Ir svarbiausia padrąsina bei gerai psichologiškai nuteikia. Man asmeniškai tiko toks bendravimas, ir aš tikrai dėkinga Astijui už kantrybę ir suteiktas praktines žinias, kurios padėjo išlaikyti egzaminą.

P. S. Ir dar Pilaitės filiale dirba labai šauni administratorė, visada pasitinkanti su šypsena ir gera nuotaika. Gal ir smulkmena, bet malonu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/12/01

Džiaugiuosi, kad pasirinkau šia vairavimo mokyklą, nes tikrai gerai paruošia būsimus vairuotojus tiek teoriškai, tiek praktiškai. Niekada nebuvo taip, kad teorijos pamokos būdavo nuobodžios ar kad kažkas būdavo neaišku. Tiek teorijos dėstytojas, tiek instruktorius labai faini ir draugiški.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/13

gera mokykla geras instruktorius Astijus ramiai isaiskina ir viskas kaip sviestu patepta ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/26

Tikrai puiki vairavimo mokykla (Žemynos g.), neturiu jokių nusiskundimų, teorinė bei praktinė informacija išdėstyta puikiai. Kiek tenka klausyt iš aplinkinių, kad pas juos inkstruktoriai, griežti, neišklausantys, tiesiog dirbantis savo darbą be jokio žmogiškumo. To negalėčiau pasakyt apie savo instruktorių Ernestą, labai likau patenkinta, į viską žiūri labai ramiai, nerėkia ant tavęs be reikalo, viską išaiškina paprastai ir suprantamai.:) Tikrai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą! :))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/26

Džiaugiuosi, kad teko mokytis būtent šioje vairavimo mokykloje (Žemynos g.). Nenusivyliau nei teorijos paskaitomis, nei praktiniais užsiėmimais. Teorijos paskaitos naudingos, sklandžiai paaiškinama kiekviena situacija, dėstytojas nestokoja humoro. Vairuoti teko pas instruktorių Ernestą. Pakartosiu tai, kas buvo parašyta, Jis iš tikrųjų auksinis! Tik Jo dėka išmokau vairuoti.
Noriu pasakyti didelį ačiū visam Jurono kolektyvui, kurie sukuria tokią malonią aurą!

p.s tiems, kurie ieško vairavimo mokyklos, tačiau nepasitiki čia skelbiamais komentarais, siūlyčiau patiems nuvykti ir įsitikinti. Manau, kad tikrai neteks nusivilti :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/23

Puikiai paruosia tiek teorijos, tiek praktikos egzaminams. Visi darbuotojai labai malonus, ismanantys savo darba. Teko dirbti su instruktorium Ernestu ir labai tuo dziaugiuosi, ne tik paruose egzaminui, bet ir tapo draugu bei pasnekovu. Labai dziaugiuosi savo pasirinkimu ir rekomenduoju kitiems

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/22

Taip nutiko, kad prieš pora mėnesių aplinkybės susiklostė, jog turėjau puikią progą pagaliau pasimokint-išsilaikyti teises, pradėjau domėtis, kurią vairavimo mokyklą pasirinkti, paieškos internete nuliūdino tuom, kad nėra daug svetainių, kur gali pasiskaityti atsiliepimus apie mokyklas, apart šitos. Taigi padėdamas reitingų išsirinkau 2 mokyklas, galutinis sprendimas buvo Juronas ir tuom aš labai labai džiaugiuosi! Vos paskambinęs ir paklausinėjęs apie rezervaciją, vyrukas su kuriuo kalbėjaus pasirodė labai malonus ir sudarė puikų įspūdį. Nuvykau užsirašyti ir susipažinau su administratore, kuri irgi pasirodė beproto maloni, tuomet netyčia sužinojau, kad tai šeimos verslas, kas mane labai nudžiugino, iš savo patirties žinau, kad ten kur dirba šeima viskas būna kur kas kokybiškiau negu įprastai, ir visai nesvarbu ar tai baras, kirpykla, ar netgi vairavimo mokykla! Prasidėjo teorija, atlankiau daugumą paskaitų tikrai garbingai, dėstytojas įdomus, tikrai stengiasi sudominti, provokuoja diskusijas dėl neaiškių situacijų, su humoro cinkeliu pabrėžia svarbias vietas, kas padeda jas lengviau įsiminti. Bet kai praėjome pagrindines bei svarbiausias temas, susidarė toks vaizdas, kad truputį pilstoma iš
tuščio į kiaurą, tuomet nusprendžiau nebelankyt, buvo likusios 6~ paskaitos, o mokytis savarankiškai namie. Tikrai negaliu vienareikšmiškai teigti, kad čia kaltas dėstytojas, gal tik ta paskaita buvo nuobodi, o gal tai dėl to, jog kai prasidėjo
teorija apie mašinos variklį ir t.t., buvo daug info, kuri man jau buvo žinoma ir būtent dėl to man buvo nuobodu, o moteriškai giminei, kuri su tuom nėra susidūros ir ką yra privaloma žinoti pries teorijos egzamina tai priešingai būtų įdomu ir vertinga įsisavinti. Kaip ten bebūtų ačiū dėstytojui, jo padėti pamatai ir mano namie sudėlioti taškeliai ant i, lėmė tai, kad teorija išsilaikiau iš 1-mo karto.

Na o dabar prie svarbiausio - vairavimas! Likau išties maloniai nustebintas, kai paaiškėjo, jog prieš sėdant į automobilį bus proga pasižaisti su mašinos simuliatoriumi, taip pramokstant pajudėt iš vietos, perjunginėti pavaras, kas realiai, tikrai sutaupo kiekvienam, nei karto nesedėjusiam prie vairo, minimum pusę vairavimo pamokos, o SVARBIAUSIA - nuims ta tokį pirmąjį jauduliuką. Tai ką tikėjaus pamatyt ir ką pamačiau skyrėsi 100%, galvojau, kad bus koks senas, vos gyvas mechanizmas ir ale "mokintis", pasirodė nė velnio! Ten toks aparatas, tokia technika, kad tikrai nežinojau, jog išvis tokių simuliatorių, būtent pradedantiesiems vairuotojams būna. Taigi truputį susipažinus atėjo laikas sėsti prie tikro vairo. Ir čia yra svarbiausia vieta, tikrai didžioji dalis mano draugų/pažįstamų būdavo nepatenkinti savo mokyklos intrukstoriais: rėkia, rėkia, rėkia! Galėčiau prirašyti begalę jų skaudžios patirties, bet faktas, kad nei vienas iš jų nesimokė mokykloje Juronas! Tad nėr ko čia ir plėstis. Taigi man teko instruktorius Ernestas, kai baigiau mokyklą ir manęs administratorė, vėliau paaiškėjo, kad ji kaip ir bendrasavininkė, paklausė, o kaip instruktorius? Atsakiau vienu žodžiu - auksinis! :)) Tai tikrai kompetentingas, turintis sudėliojęs puikią mokymo programą, niekada nerėkiantis, puikiai identifikuojantis problemines vietas, o kas svarbiausia normaliai jas paaiškintantis ir iškart išmokinantis, kaip jų daugiau nebedaryti instruktorius. Likau tikrai maloniai nustebintas, kaip šis žmogus atlieka savo darbą ir visada liksiu jam dėkingas, kad išmokė mane vairuoti! Tad naudodamas proga noriu padėkoti visiems mokykloje Juronas dirbantiems žmonėms, už suteiktas tikrai kokybiškas paslaugas, tikrai neabejodamas Jus rekomenduosiu, bet kam, kam tik tokių paslaugų prireiks.

Beje, kas apie instruktorius: žinoma, kad rekomenduoju Ernestą, bet nenurašau ir kitų, per teoriją kalbėdavomės vieni su kitais ir tikrai klausinėdavom, kaip jiems sekas ir t.t. Tiesiai klausdavome: "ar instruktorius normalus, gerai mokina?" ir panašiai. Nei vieno blogo žodžio apie nei vieną instruktorių neišgirdau. Tad tai irgi daug ką pasako. Taip pat reiktų paminėti, kad aš mokinausi Žemynos g. 26 esančioje mokykloje, tikiu, kad ir kita jų mokyklą yra tokia pat profesionali, bet
mano patirtis buvo būtent Žemynos g.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/21

Labai patenkinta ir teorijos ir praktikos mokymais. Teko mokytis su instruktoriu Ernestu ir drasiai galiu pasakyt kad tikrai nekelia balso ir gerai paaiskina. Malonus ir kantrus zmogus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/20

Sveika, Vika, vos perskaičius Jūsų komentarą, buvo konsultuojamasi su Jūsų „instruktoriumi“. Deja, jis neturėjo šiuo vardu jokios mokinės, todėl, nelabai ir ką galime komentuoti. Sėkmės kelyje, kad ir kur ir su kuo vairavote. O dėl "debilais" vadinamų mokinių, tikrai prajuokinote. Anikdotas prie kavos:)))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/19

Sveika, Vika, vos perskaičius Jūsų komentarą, buvo konsultuojamasi su Jūsų „instruktoriumi“. Deja, jis neturėjo šiuo vardu jokios mokinės, todėl, nelabai ir ką galime komentuoti. Sėkmės kelyje, kad ir kur ir su kuo vairavote. O dėl "debilais" vadinamų mokinių, tikrai prajuokinote. Ačiū už ne niūrų pirmadienį!:)))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/18

Teorijos dėstytojas labai geras, kantrus ir šmaikštus. Administratorė irgi maloni moteris.
Mokiausi vairuoti su Ernestu. Pradžioje atrodė geras instruktorius,tačiau po laiko ne vieną kartą buvo pradėjęs rėkti dėl padarytos klaidos, labai išmušdavo iš vėžių. Bijojau kitą pamoką sėstis už vairo, kad tik nebūčiau apšaukta. Prieš pat praktikos egzaminą turėjau vieną pamoką, per kurią buvau apšaukta dėl NIEKO, kad sustojau per anksti prieš šviesoforą ir neparodžiau vieną kartą posukio. Dėl posūkio galbūt galima būtų kabintis,tačiau šitaip apšaukt žmogų prieš pat praktiką regitroje yra mažų mažiausia neprofesionalu ir nežmogiška.
Mokyklos savininkas mokinius vadina durnais/debilais... Nežinau, nusivyliau tiesą pasakius.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/08

Atėjau iš kitos mokyklos kur mokiniams daromas didelis psichologinis spaudimas pasibaigti teisių būtent čia. Sugebėjau užtaisyti aikštelės spragas per 1 pamoka, kita jau galėjau laikyti egzaminą, viskas buvo labai aiškiai paaiškinta, nubraižyta. Didelė padėka instruktoriui Astijui už motyvaciją, bei puikų nuteikimą, paruošimą egzaminams, rekomenduoju. (Ėmiau papildomas Pilaitės filiale) Kaina 23e jeigu ateini iš kitos mokyklos.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/02

Gerb. Marija,
Ačiū už išsakytą nuomonę. Mums ji yra labai svarbi. Siekdami išsiaiškinti šios nemalonios situacijos detales bei norėdami ją išspręsti, prašome susisiekite su vairavimo mokyklos direktoriumi Jonu Šantaru (860920077). Dėkojame už bendradarbiavimą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/01

Tikrai labai patiko mokytis vairuoti Jurone, gal ne taip greitai ismoke kaip tikejausi, bet ismoke labai gerai! Personalas labai draugiskas, visada padedantis ir galiu nuosirdziai teigti, kad labai noriai ejau i vairavimo pamokas!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/27

To Juronas - ar esate tikri, kad visi mokiniai yra patenkinti jūsų darbų? Nerekomenduočiau šios mokyklos, irgi pasitikėjau gerų komentarų skaičiumi ir nusivyliau.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/14

Žinutė skirta \"Ieskantis kursu\" vartotojui : Pas mus mokykloje visi klientai būna patenkinti mūsų atliktu darbu. Instruktoriai yra pedagogai, kurie išmano savo darbą ir bendravimą su mokiniais, todėl mums nereikia patiems rašynėti gerų komentarų, tai padaro mūsų atliktas darbas :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/11

per teorija mokytojas skaite is kompiuterio taciau visa kita labai gerai!!!! nedidele kaina, labai faina administratore o vairavimo instruktorius ziaauriai geras!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/01

Kaip sakoma - "Kas brangiausia, ne visada būna geriausia". Už tikrai maža kaina, bei puiku instruktorių, likau tikrai patenkintas. Per pirmas praktikos pamokas dariau daugybe klaidų, kurios net pasikartodavo, tačiau, instruktorius turintys kantrybę su manim nepasidavė ir nerėkė. Ačiū jam už puikias praktinio vairavimo pamokas. Rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/08/31

Ieskau kursu vairuoti. Perziurejau atsiliepimus ir gerus ir blogus. Visaip buna, bet vat cia ta "geru" atsiliepimu gausa sudaro ispudi, kad arba jie nerealus arba nerealiai patys save giria. Kas per daug akivaizdu. Be saiko kazkaip.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/08/28

Labai džiaugiuosi,kad pasirinkau būtent Jurono vairavimo mokyklą. Čia visada darbuotojai pasitikdavo mane su šypsena veide,buvo malonus ir paslaugus. Jeigu kildavo klausimų,mielai viską paaiškindavo. Teorijos dėstytojas Liudvikas visada ateidavo nusiteikęs gerai į teorijos pamokas,užkrėsdavo visus mokinius pozityvumu,mėgdavo pajuokauti. Ačiu jam!
Be galo esu dėkinga savo instruktoriui ERNESTUI, kuris išmokė atsikratyti baimės, visada kantriai išklausydavo ir paaiškindavo padarytas klaidas, pamokė ko geriau nedaryti kelyje, su juo nejaučiau įtampos vairuodama. Labai šiltas,lengvai bendraujantis ir nuolatos besišypsantis žmogus.
Ačiū visam kolektyvui. Kitiems - REKOMENDUOJU TIK ŠIĄ MOKYKLĄ!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/08/22

Nors šioje mokykloje nesimokiau, tačiau papildomas kelias pamokas pasiėmiau pas Vytautą ir dėl to tikrai nesigailiu! Jis labai nuoširdus bei savo darbą išmanantis instruktorius. Visuomet paaiškindavo mano klaidas, pagirdavo, jei matydavo progresą, o kas svarbiausia pas jį nejaučiau jokios įtampos, o tai man labai svarbu :) Rekomenduoju !!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/08/11

Puikiai! Labai šiltas kolektyvas, begalo!
Profesionaliai išmokins kiekvieną, tiek teorijos tiek praktikos. Kadangi teko prieš tai mokintis kitoje mokykloje, galiu drąsiai sakyti jog ši geriausia :) Rekomenduoju ir Jums!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/21

labai gera mokykla su puikiu teorijos destytoju bei sauniais vairavimo instruktoriais :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/18

Tikrai labai gera vairavimo mokykla. Siulyciau rinktis butent sita vm, kadangi destytojas ir instruktoriai ismano labai gerai savo darba ir greitai ismoko.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/12

Pasiėmiau čia tris papildomas pamokas. Likau labai maloniai nustebinta! Nors atėjau tik kelioms papildomoms pamokoms, mane instruktorius Vytautas priėmė kaip savą mokinį. Ponas Vytautas labai malonus, draugiškas, labai išsamiai viską paaiškindavo, kai ką nors gero padarydavau - pastebėdavo pažangą, pasakydavo gerą žodį, kas tikrai motyvuodavo. Mokyklą pasirinkau atsižvelgdama į gerus komentarus ir drąsiai sakau - tikrai yra už ką šią mokyklą girti!! Tiesiog nuostabi, savo požiūriu į mokinius, į žmogų. Ačiū!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/08

Puiki mokykla, teorija buvo destoma ne nuobodziai, bet linksmai ir greitai. Ypac patiko praktika, per ja instruktorius mane puikiai paruose regitros egzaminui. Teorine ir praktine dali islaikiau regitroj is pirmo karto :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/03

Tikrai labai patiko,aciu labai Jurono bendruomenei. Paruose tikrai profesionaliai :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/27

Dziaugiuosi, kad pasirinkau sia mokykla. Teorijos destytojas puikiai aiskina teorija, pamokos tikrai nebuna nuobodzios nes jis megejas pajuokauti. Visi dirbantys Jurone yra tikrai paslaugus ir draugiskai bendraujantys. Labai didelis aciu instruktoriui Ernestui uz praktikos pamokas. Ernestas kantriai ziuri i klaidas ir aiskiai paiskina ka reiketu daryti tokiose situacijose, pamoku metu naujauciau spaudimo, nes instruktorius labai lengvai bandraujantis. Apie sia mokykla tik auksciausi atsiliepimai, rekomenduoju ja visiem.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/24

Esu pačios geriausios muomonės apie šią mokyklą - rekomenduoju visiems! O ypač esu dėkinga instruktoriui Astijui, jo dėka jau turiu vairuotojo pažymėjimą, ačiū !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/22

Nusivyliau. Tikrai. Prisiklausiau, prisiskaičiau. Ir tikrai nusiviau !
Simuliatorius? Jus juokaujat. Kompiuterinis žaidimas nėra automobilis, jeigu ką..
Teorijos destytojas sovietinių laikų. Su koncervatyviom labai siaurom pažiūrom.
Vairavau su Vytautu. Lyg ir normalus žmogus. Tačiau labai nekantrus. Nesu super mokinė - tačiau rėkti, jei iš antro karto nepavyksta nemanau kad puikus metodas. Šiaip vairavimo pamoku metu daug kalbejo telefonu, keikėsi, rėkė, išvadino durna. Labai nepatiko. Perėjau į kitą mokyklą (išlaikiau egzą kitoj mokykloj iš pirmo karto, nors man sakė, kad išvis esu beviltiška). Labiausiai gaila pinigų, kuriuos sukišau į šią mokyklą. Labai nepatiko.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/05/30

Labai dekoju visai mokyklai , ir savo instruktoriui Astijui, jo deka viska issilaikiau is pirmo karto;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/05/19

Buvau daug girdėjusi apie įvairias vairavimo mokyklas, jog instruktoriai griežti, pikti, stengiasi tik pasipelnyti ir pan. Tačiau nuėjusi į Juroną visiškai pakeičiau nuomonę. Ten pasitiko šiltas kolektyvas, kiekviena teorijos pamoka praeidavo linksmai ir su gera nuotaika, pertraukų metu laukdavo kava ar arbata su sausainiais, dėstytojai buvo puikūs, viską išsamiai išaiškino ir daug jų patarimų padėjo Regitros teorijos egzamine. Geresnio vairavimo instruktoriaus, negu Jono, net negalėjau įsivaizduoti!! Puikus žinių suteikimas, šiltas bei malonus bendravimas, visada noras padėti ir kuo geriau bei greičiau išmokinti. Pamokos praeidavo ne tik įgaunant naujų žinių ir toliau tobulinant vairavimą, bet ir su puikia nuotaika. Padarius klaidą, Jonas visada puikiai paaiškindavo, bei suteikdavo daugiau gyvenimiškoms situacijoms pritaikomų žinių, todėl Regitros praktikos egzamino metu nebeliko nerimo, nes jaučiausi užtikrinta. Vairavimo pamokų laiką gali derintis pagal save, kada tau patogu. Niekada nereikėdavo ilgai laukti kitos pamokos. Pamokų metu buvo maksimaliai ir tikslingai išnaudojamas laikas. Išties visiems rekomenduoju šią vairavimo mokyklą, nes kainos tikrai nesikandžioja, laukia ne tik išlaikytos teisės, bet ir smagiai praleistas laikas su be galo maloniais žmonėmis. Aš bent jau esu labai viskuom patenkinta ir labai labai dėkinga!! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/04/24

Labai džiaugiuosi, kad papildomą pamoką pasiėmiau būtent šioje vairavimo mokykloje (pas instruktorių Joną), nes gavau konkrečių ir naudingų patarimų (pavyzdžiui ką daryti, kai nepastebi greičio ženklo), be kurių tikrai nebūčiau išlaikius egzamino.
Rekomenduoju tiems, kurie nenori girdėti sausos teorijos, o nori draugiškų patarimų, kaip lengvai ir be streso įveikti Regitrą :)
Ačiū, Jonai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/04/24

Siandien islaikiau vairavimo egzamina regitroje . Be instruktoriaus Jono to tikrai nebuciau padares . Padejo atsikratyti vairavimo baimes , ismoke visko ko reikejo , bei padrasino pries egzamina . 10/10 visiem rekomenduoju mokytis vairuoti tik cia !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/04/15

Geriausia vertinti vairavimo mokyklą, kai turi su kuo palyginti, kadangi mokiausi kitoje mokykloje, o šioje turėjau keletą papildomų pamokų, tad galiu drąsiai teigti, kad ši vairavimo mokykla tikrai super! Visų pirma nereikėjo laukti kelių savaičių, kad gauti vairavimo pamoką, vairavimai buvo man patogiu metu! Nereikėjo važiuoti į vairavimo mokyklą, instruktorius gali pasiimti tave iš ten, kur tau patogu! Instruktorius Jonas draugiškas, padarius klaidą ramiai ir išsamiai paaiškina kaip reikėtų elgtis tokioje situacijoje. Prieš egzaminą regitroje gavau daug naudingų patarimų. Egzaminas išlaikytas! Visiems rekomenduočiau šią vairavimo mokyklą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/03/12

Šią mokyklą man parekomendavo draugė ir nuo šiol ir pati ją drąsiai rekomenduosiu.
Žmonės,dirbantys mokykloje visi be išimties labai malonūs ir paslaugūs.
Teorijos pamokos dėstomos labai atsakingai, profesionaliai ir tikrai nenuobodžiai.
Vairavimo pamokos vyko pas instruktorių Ernestą. Mokymo kokybe nenusivyliau. Visuomet galima būdavo pasiklausti to,kas neaišku, būdavo pasakomos klaidos ir kantriai primenamos kiekvieną kartą suklydus. Dar labai patiko tai, jog vairavimo pamokų metu nebūdavo įtampos, nes instruktorius lengvai bendraujantis, šmaikštus ir sukuria puikią atmosferą. Esu dėkinga šiai mokyklai už suteiktas paslaugas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/03/12

Rekomenduoju rinktis tik šią vairavimo mokyklą, kurioje dirba patys geriausi tiek teorijos tiek praktikos mokytojai, o ypač teorijos mokytojas Liudas ir instruktorius Ernestas. Visada linksmi, visada padedantys ir atsakantys į visus klausimus. Nebuvo jokio streso mokantis vairuoti, vien tik gera nuotaika ir supratimas ką darai kelyje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/02/17

Pati geriausia vairavimo mokykla, kokią tik galiu įsivaizduoti. Labai dėkoju instruktoriams Vytautui ir Jonui už kantrybę ir geranoriškumą. Be jų, niekaip nebūčiau išlaikiusi vairavimo egzamino. Rekomenduoju šią mokyklą visiems, nes tikrai ji tikrai to verta.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/02/13

Siandien islaikiau egzamina ir uz tai noriu padekoti instruktoriui Vytautui. Turejau papildomas pamokas su juo. Pamokos buvo profesionalios ir labai naudingos. Rekomenduoju ir didelis aciu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/01/29

Puiki mokykla, labai geri instruktoriai. Vairuojant nejaučiau įtampos, dėl draugiško bendravimo. Tai padėjo nesijaudinti laikant praktikos egzaminą Regitroje. Super!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/01/22

Ši mokykla, man suteikė išsamias ir įdomias teorijos paskaitas, praktinė dalis padėjo atsikratyti baimių ir sužadino norą vairuoti. Esu dėkinga instruktoriui Tadui Lukšai už kantrybę, palaikymą ir motyvavimą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/01/21

Labai džiaugiuosi pasirinkus šią mokyklą! Mane mokė instruktorius Tadas, labai kantrus žmogus, visada ramiai paaiškindavo klaidas, kartais net po kelis kartus, kol tikrai suprasdavau :) Apskritai labai bijojau eiti mokytis vairuoti, bet Tadas kiekvieną pamoką nuramindavo, pralinksmindavo, nestresuodavo, kai keliuose klaidas dariau, žodžiu, vertinu mokyklą penkiom žvaigždutėm ir tikrai rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/01/13

Labai gera ir profesionali vairavimo mokykla. Teorijos paskaitos tikrai kokybiskos ir geros. Vairavau pas Ernesta, puikiai sutareme, tikrai geras instruktorius. Net pridarius visokiausiu ''nesamoniu'' kelyje, puikiai viska isaiskindavo. O taip pat ir labai maloni administratore. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/12/30

Džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šia mokykla kaip papildomus kursus, su instruktoriumi ponu Jonu buvo labai malonu vairuot be jokio streso. Labai išsamiai išdėstydavo tam tikra informacija, kuria tekdavo su malonumu išklausyt ir įsiminti. Atsisėdus už vairo su instruktoriumi jis tampa tavo draugu. Džiugu, kad tokia mokykla yra mūsų mieste. Tikiuosi ir ateityje šį mokykla sulauks jaunų vairuotojų!:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/12/23

Džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šią mokyklą. Labai patiko teorijos dėstytojas, viską paaiškindavo, pajuokaudavo, o svarbiausia, savarankiškai beveik nereikėjo mokytis. Vairavimo instruktorius Tadas, taip pat buvo labai geras, kai reikėdavo, ir griežtas. Jis puikiai išmano savo dalyką, niekas nepraslysta pro jo akis. Pamokos būdavo linksmos ir labai greitai praeidavo. Labai džiaugiuosi, kad patekau būtent pas šį instruktorių, visiems rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/12/10

Puiki mokykla, teorija destytojas perteike idealiai, o vairavimo instruktorius Tadas ismoke labai gerai vairuoti, nors anksciau praktikos neesu turejes. Jokios itampos ar streso pamoku metu

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/12/02

Labai džiaugiuosi pasirinkusi būtent šią vairavimo mokyklą. Teorija pamokos aiškios, išsamios, prasmingos. Visuomet su dideliu noru eidavau į praktinio vairavimo pamokas, už tai didelis AČIŪ instruktoriui Tadui! Už kantrybę, pastabas, gebėjimą suprantamai ir aiškiai išaiškinti kiekvieną situaciją, nuoširdų norą padėti ir gerą nuotaiką!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/11/28

Atejau is kitos mokyklos cia papildomu pamoku, nes neislaikiau egzamino. Tai tik Jurone pasidare aisku , kas yra geras , kokybiskas ir suprantamas mokslas. Cia per 5 pamokas ismokau daugiau nei per 15 privalomu kitur. Tai didele padeka Jonui ir Jurono kolektyvui . Egzamina islaikiau

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/11/28

Atejau is kitos mokyklos cia papildomu pamoku, nes neislaikiau egzamino. Tai tik Jurone pasidare aisku , kas yra geras , kokybiskas ir suprantamas mokslas. Cia per 5 pamokas ismokau daugiau nei per 15 privalomu kitur. Tai didele padeka Jonui ir Jurono kolektyvui . Egzamina islaikiau

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/11/16

Labai aciu maloniam kolektyvui, o ypac teorijos destytojui Liudui Narkaiciui ir instruktoriui Tadui Luksai uz aiskuma, kantrybe ir puikia nuotaika.Sekmes

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/10/30

Vertinu šią mokyklą labai gerai. Teorijos pamokos- aiškios, prasmingos, neprailgo.
Labai geri ir profesionalūs instruktoriai, kaip pirmą kartą sėdusiai už vairo ir bijančiai, didelis ačiū instruktoriui Ernestui už begalinę kantrybę aiškinant tą patį daug kartų:) už patarimus, detalią kiekvienos situacijos išaiškinimą, nuraminimą, jei kažkas nesigauna.
Nuo šiol vairavimas man nekelia jokios baimės:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/10/23

Puiki vairavimo mokykla! Tiek teorijos, tiek praktikos pamokų metu informacija pateikiama įdomiai, aiškiai ir suprantamai. Rekomenduoju visiems, norintiems išmokti vairuoti! AČIŪ!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/10/18

Į Juroną atėjau iš kitos mokyklos, vairavau pas instruktorių Joną :) rezultatas yra - praktinis vairavimo egzaminas Regitroje išlaikytas iš pirmo karto.. Iš manęs visos rekomendacijos instruktoriui Jonui: mokymas konstruktyvus, aiškus ir kantrus :) Pasitikėjimas padrąsina ir skatina.. :)
Didelis ačiū už lankstumą, derinant pamokų laiką !!!

Sėkmės!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/10/17

Ėjau mokytis vairuoti ne tam, jog gaučiau teises, o tam kad išmokčiau vairuoti, tad atidžiau rinkausi mokyklą. Pasirinkau šią mokyklą dėl puikių atsiliepimų, tačiau patirtis buvo dviprasmiška.
Per teorijos pamokas mokytojas tikrai aiškiai viską dėstė, tad blogų žodžių negaliu pasakyti.
Tuo tarpu praktiniams vairavimo užsiėmimams man buvo paskirtas instruktorius Ernestas ir labai nusivyliau. Instruktorius atsainiai žiūrėjo į mokymą (pvz. palikdavo vieną aikštelėje daryti pratimus, o pats nueidavo bendrauti su kitais instruktoriais). Taip pat kaip nepatyrusiai vairuotojai labai trūko nuoseklaus aiškinimo - dažniausiai paaiškindavo vairavimo subtilypes tik tada, kai paklausdavau, o šiaip nieko neaiškindavo - o ką pradedančiam vairuotojui žinoti? Ko nedaryti? Ko instruktoriaus klausti? O blogiausia buvo nuolatinis rėkimas, kai tik padarydavau klaidą. Pradėjau net bijoti vairuoti. Po to nusprendžiau paimti papildomas pamokas su kitu instruktoriumi - Jonu. Šis instruktorius niekados nerėkdavo, nors ir darydavau klaidų. Nuolat pasakodavo vairavimo niaunsus, ko Ernestas niekada nedarydavo. Su Jonu per 4 pamokas išmokau žymiau daugiau, nei su Ernestu per 17.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/10/17

Esu dėkinga už papildomas pamokas instruktoriui Jonui, kuris turėjo kantrybės mokyti mane. Šią vairavimo mokyklą susiradau taip pat pagal reitingus, todėl nei kiek nenusivyliau ir iš tikrųjų rekomenduoju, nes:
yra labai didelis pliusas, kai atsiėdus prie vairo nereikia bijoti šalia esančio instruktoriaus, kuris bars už klaidas;
yra atsakoma į visus keliamus klausimus;
išmoko vengti smulkių klaidelių, nes kuo mažiau smulkių klaidelių- tuo kokybiškesnis vairavimas;
paaiškina dėl ko nereikia daryti klaidų, parodo kaip jas ištaisyti;
išmoko teisingai atlikti pratimą ar kokį tai manevrą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/10/07

Juronas - puiki vieta smagiai, lengvai ir be streso ismokti vairuoti taip, kad sedus uz vairo ne kaustytu baime, o kiltu noras lekti su vejeliu :)

Ir isskirtinis Aciu instruktoriui Tadui uz profesionaluma, gera emocija, kantrybe ir taiklias pastabas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/10/03

Šauni vairavimo mokykla! Visas kolektyvas labai draugiškas ir geranoriškai nusiteikęs:) Teroijos mokytojas viską išaiškina vaizdžiai ir nuosekliai. Šauniausias vairaivmo insturktorius Tadas! Instruktorius su neišsenkančia kantrybe, nepaisant to kiek kartų klaustum (net ir to paties) - visada bus atsakyta į visus klausimus bei paaiškinta. Vairavimo pamokos niekada neprailgs ir nesukels įtampos, nes Tadas turi labai gerą humoro jausmą ir visada užkrečia gera nuotaika:) Tiek teorijos, tiek praktikos egzaminą išlaikiau iš pirmo karto.:) Tikrai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/09/24

Tikrai rekomenduoju! Instruktorius puikiai padėjo pasiruošti regitros egzaminui. Išlaikiau iš pirmo karto :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/09/07

Emiau papildomą pamoką aikštelėje kelios valandos prieš Regitros vairavimo egzaminą:):) Likau labai patenkinta, neatsimenu instruktoriaus vardo, bet jis vyresnio amžiaus, bet labai malonus, mašina tokia pat kaip regitroj hyundai - nauja, tvarkinga. Buvau aikštelėje nevairavusi pusmetį, užteko valandos pamokos aikštelėje pratimams prisiminti. Instruktorius padrąsino, pagyrė, sakė tikrai išlaikysiu. Na ir ką po poros valandų praktinis vairavimo egzaminas buvo buvo išlaikytas iš pirmo karto be jokio streso, aikštelėj išvis be klaidų, o mieste kelios smulkios klaidelės. Gaila, kad kursus lankiau ne šioje vairavimo mokykloje, galbūt mano vairavimo pamokos nebūtų užtrukusios virš metų...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/08/28

Jurone ėmiau kelias papildomas pamokas ir likau labai patenkinta, išėjus liko vien teigiamos emocijos :) nors kaina ne iš mažiausių, bet manau atitinka kokybę. Gavau instruktorių Joną - labai malonus, atsako į visus klausimus, jei ką blogai padarau - nekelia balso tono ir paaiškina kas ne taip, tad nebuvo jokios įtampos vairuojant. Kilus bėdų aikštelėj pabraižo naudingų schemų, kuriom iki šiol vadovaujuos ir problemų aikštelėj visiškai nekyla. Taip pat labai maloni administratorė, visad su šypsena, o ilgiau užsibuvus pasiūlydavo arbatos :)

Šios mokyklos privalumas - draugiškumas ir malonus bendravimas su mokiniais, ko kitose mokyklose dažnai pritrūksta.
Tikrai rekomenduoju !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/08/28

Pasirinkau šią vairavimo mokyklą papildomoms vairavimo pamokoms, likau tikrai patenkinta. Instruktorius Jonas buvo kantrus, kilus klausimams labai puikiai viską išaiškindavo. Aikštelėje suprantamai ir tiksliai paaiškino kaip atlikti visus pratimus bei kaip išvengti klaidų. Važiuojant mieste ir šalia regitros instruktorius nurodė į ką reikėtų atkreipti dėmesį. Bendravimas tikrai malonus, jeigu kažką ne taip padarai pastabos pasakomos be keiksmažodžių ir nekeliant balso..(ne taip kaip man buvo pasitaikę kitoje mokykloje). Regitroje, po kelių papildomų pamokų šioje mokykloje, praktikos egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Dar kartą ačiū instruktoriui Jonui! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/08/26

Ėjau prisiskaičiusi komentarų, tikėjausi, kad jie atitinka realybę, tačiau pačią pirmą dieną nusivyliau ir pasigailėjau...kursai brangūs, turbūt vieni brangiausių Vilniuje..teoriją dėstė profesorius, daug nusišnekėjimų ir laiko gaišimo...
Vairavimo mokykla pasigyrusi turinti simuliatorių - jeigu kompiuterio ekranas ir vaikiškas vairas ir pedalai yra simuliatorius, tada atsiprašau, žmonės normalaus simuliatoriaus nematę?? kam tada girtis??
apie vairavimą galiu pasakyt, kad instruktorius dažnai vėluodavo (pramiegodavo), tačiau mano prašymu pradelsto laiko neatidirbdavo...apie aiškinimą ir mokinimą iš vis jokios kalbos negali būti, važiuok ir tiek...į regitros pusę važiuota vieną kartą, neturi būti taip, kad turėtum diena iš dienos važinėti tais maršrutais? Gal todėl dabar daug spragų, nes instruktorius ateidavo, pasėdėdavo ir išeidavo...spėju vienai vairuoti sektųsi daug geriau, nes naudos vistiek nebuvo.,
Visiškai nerekomenduoju!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/08/19

GERIAUSI!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/08/06

Šauni mokykla. Likau labai patenkinta mokymo efektyvumu. Kas buvo neaišku - išaiškinta, duota puikių patarimų, o regitroje nekilo jokių problemų:) Pilnai rekomenduoju

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/07/29

Rinkausi ir aš šią mokyklą kreipdama dėmesį į atsiliepimus. Taip pat ir vietą, kadangi buvo netoli darbo.

Komentarai iš pradžių atrodė įtartinai perdėtai geri, galvojau, kad patys instruktoriai ir jų draugai juos rašė :) tačiau praėjus teorijos kursą bei praktiką supratau, kad komentarai 100% atspindi realybę :)

Teorijos dėstytojas Liudvikas informaciją pateikdavo kaip pirmokams, kas yra labai gerai, kadangi nebuvo nei vieno, kuris kažko nesuprastų :) visada viską paaiškindavo, atsakydavo net į kvailiausią klausimą, pateikdavo milijoną pavyzdžių, kurių dėka informaciją įsisavindavom dar labiau. Informaciją pateikdavo ne tik aiškiai, bet ir su humoru - iš pamokų išeidavau su šypsena veide.

Mokytis vairuoti turėjau garbės su trimis šios mokyklos instruktoriais - Vytautu, Jonu ir Tadu. Visi trys superiniai:) Pirmasis instruktorius buvo Vytautas, kuris išmokė mane vairavimo pagrindų, buvo labai kantrus, supratingas ir geras. Žinoma, neleido atsipalaiduoti, tačiau taip pat už padarytą pažangą visada pagirdavo. Visada labai palaikė, net kai nesisekė, sakydavo, kad visko išmoksiu;) ir išmokau. Didžiausia pagarba šiam žmogui!

Vėliau mane mokyti pradėjo Jonukas, kuris, nors ir labai jaunas, tačiau turintis sukaupęs tikrai daug patirties. Jo mokymo stilius labai tikslus, nuoseklus ir aiškus. Dažnai vizualiai vaizduodavo kaip ką turėčiau daryti, taip pat kiekvieną veiksmą surašydavo punktais, dėl ko susidarydavo bendras tikslus vaizdas.
Labai smagus, visada geros nuotaikos, ramus ir supratingas instruktorius.

Vairavimą Jurone užbaigiau su instruktorium Tadu. Visos pamokos praeidavo labai linksmai, kadangi šis instruktorius turi labai gerą humoro jausmą, dėl ko nebuvo jokios įtampos ar nerimo vairuojant. (ko labiausiai ir bijo mokiniai). Kai reikėdavo, duodavo velnių, tačiau nė karto nerėkė, visus minusus susakydavo maloniai. Jeigu kažko neįsisavindavau, tą pačią informaciją kartodavo, kiek reikėdavo. Profesionalus, kantrus, ramus - toks, koks ir turi būti geras instruktorius.

Nepasigailėsit, patekę pas kiekvieną iš šių instruktorių, kadangi nei vienas nekelia balso, jei darai kažką neteisingai, ramiai aiškina tiek, kiek reikia, paskatina, kai kažkas neišeina, pagiria, kai to nusipelno. Patys geriausi instruktoriai, geriausia mokykla!

Linkėjimai ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/07/29

Mokykla labai gera, parengia vairavimui tikrai neblogai, tačiau kai kurių instruktorių bendravimas peržengia etiketo normas, neišlaikant dalykiškų santykių tarp mokinio ir instruktoriaus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/07/19

Suteiktas reitingas nenuvylė realybėje, nes vairavimo mokyklą būtent ir rinkausi pagal šios svetainės reitingus. Tikrai galiu visus patikinti - atsiliepimai realių asmenų, baigusių šią mokyklą ir gavusių aukščiausio lygio paslaugas. Nors teorijos mokinimasis priminė studijų laikus, bet tik iš gerosios pusės, visko mokoma labai nuosekliai ir detaliai. Taip pat galiu pagirti dėstytoją, kuris pasižymi net tik humoro jausmu, bet ir aiškiai atsako į kiekvieną, kad ir kvailiausiai skambantį klausimą, dėstytojas atviras diskusijoms, tai labai sveikintina. Na o praktinis vairavimas - mano didžioji baimė, praėjo geriau nei galėjau išsivaizduoti. Mano instruktorius Tadas - SUPER MOKYTOJAS! Neperdedu, išmokytų turbūt bet ką vairuoti, nes išmokė mane :) Bet taip pat Jis - Asmenybė neleisianti užsnūst prie vairo! Pamokos neprailgdavo ir tikrai nebuvo nuobodžios. Po tokių pamokų nebesinorės niekad sėst prie vairo be kompanijos.
Dėkoju šiai mokyklai, o visiems besirenkantiems tikrai rekomenduoju, nenusivilsite!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/07/18

Šiandien baigiau šią mokyklą ir esu labai patenkinta! Supratau, kad skaityti atsiliepimus labai svarbu, juk pati taip ir išsirinkau mokytis būtent "Jurono" mokykloje, todėl ir nusprendžiau dabar parašyti savo nuomonę.
Pirmiausia, turiu pasakyti, jog teorijos paskaitos man tikrai neprailgo. Mokino puikus daug patyręs dėstytojas, be to turintis gerą humoro jausmą, kuris padėjo geriau įsiminti medžiagą, dažnai ir pasijuokti. Visgi, mokintis tikrai yra ką, būtina daug spręsti testų, ką aš ir dariau, todėl ir išsilaikiau įskaitą iš pirmo karto.
Antra, vairuoti mokinausi pas instruktorių Ernestą. Šaunus mokytojas, kantrus, o tai yra labai svarbu, nes tikrai nemanau, kad galima išmokinti rėkiant. Jis niekada manęs nenuvertino, pagirdavo, nors ir būdavo klaidelių. Aiškiai išaiškina pastabas, jei reikia kartoja jas tol, kol galiausiai klaidos dingsta. Man tikrai buvo malonu pas jį mokintis!
Taigi, jeigu dar neišsirinkote, kokią vairavimo mokyklą lankyti, tai rekomenduoju "Juroną". Tikra profesionalų komanda, kuri nemokšą gali paversti geru vairuotoju, tik aišku nereikia bijoti ir jausti didelį norą. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/07/17

Šauni mokykla verta pačių geriausių atsiliepimų. Teorijos dėstytojas visą medžiagą pateikia labai aiškiai, suprantamai ir nenuobodžiai. Instruktorius Ernestas kompetentingas, puikiai išmanantis savo darbą, ramus ir be galo kantrus žmogus. Egzaminai išlaikyti iš pirmo karto. Ačiū Jums.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/07/15

Likau patenkintas mokymo kokybe, rekomenduociau.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/07/05

Geriausios pamokos su Tadu. VIENAREIKŠMIŠKAI :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/05/22

Jurone lankiau papildomas pamokas ir tikrai labai labai patenkinta likau, ramiu veidu ir širdim rekomenduoju!!! Instruktorius Tadas labai malonus ir tikras gerietis:) puikiai išmano savo darbą, kantriai viską aiškins, kol suprasi, nei karto nesusinervavo, balso nepakėlė, nors su manimi tikrai ne kartą buvo dėl ko... Puikiai nuteikia, pašmaikštauja - jokio streso, o vairuot - vienas malonumas :) ir dar naudingų patarimų daug davė, žodžiu, 10/10 ! ;D AČIŪ!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/05/09

Mane mokė „Jurono“ vairavimo instruktorius Tadas. Puikus mokytojas, viską nuo A iki Z ramiai išaiškina, atsako į visus kylančius klausimus, yra fainas ir gerai atlieka savo darbą. Džiaugiuosi, kad mokiausi būtent pas jį!!! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/04/28

Labai šauni vairavimo mokykla. Tikrai pelnytai sulaukia pačių geriausių įvertinimų. Teorijos dėstytojas Liudas labai aiškiai ir nuosekliai išmoko taisyklių su įvairiais gyvenimiškais pavyzdžiais. Labai linksmų plaučių žmogus, tai nuobodžiavimas tikrai negresia. O taip išmokt visas taisykles buvo ir paprasčiau, ir smagiau. Todėl be vargo ir klaidų išlaikiau teorijos egzaminus.
Vairavimo instruktoriai taip pat šmaikštūs ir rūpestingi mokytojai. Visada paaiškins ir patars, kaip geriau ir sklandžiau valdyti automobilį. Prieš pirmą vairavimo pamoką ir po kvailų klaidų kelyje labai nervindavausi ir bijodavau, tačiau mano baimės greit išgaruodavo ir tai tik dėka instruktorių, kurie nuolat moko neįsitempti ir nesibaiminti vairuojant. Man teko mokytis su dviem instruktoriais (Vytautu ir Tadu) ir abu tikrai įdėdavo 150% pastangų kiekvieną kartą. Taip pat, malonus bendravimas ir ilgametė patirtis gerokai palengvino mokymąsi. Nenuostabu, kad Regitroje teises išlaikiau laisvai iš pirmo karto. O egzaminas praėjo be jokio jaudulio! Didelis ačiū instruktoriams, kurie paruošė ne tik egzaminui Regitroje, bet ir gyvenimiškom situacijom ateityje!
Be to, Juronas yra šeimos firma ir tai tik į pliusą, nes visus sutinka ir priima labai šiltai, nuolat rūpinasi ir teiraujasi, ar viskas gerai. Mokymosi metu labai kreipė dėmesį, kad visi ne tik praeitų kursą, bet ir jaustųsi juo patenkinti. Pavyzdžiui, mano darbo laikas suvaržė mano galimybes. Bet instruktoriai labai stengėsi, kad pamokos būtų man patogiu laiku. Ir todėl kursas nė kiek neprailgo!
Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią mokyklą ir dar labiau rekomenduoju ją visiems norintiems išmokti vairuoti! Sėkmės besimokant! ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/04/23

Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią mokyklą. Labai šaunus, draugiškas kolektyvas, teorijos dėstytojas visą medžiagą perteikia aiškiai, suprantamai ir dar su humoro jausmu :) Esu dėkinga instruktoriui Tadui už pačias geriausias vairavimo pamokas :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/04/03

Juronas- nuostabi vairavimo mokykla! Čia dirba išties malonūs ir savo darbą išmanantys darbuotuojai. Teorijos pamokos neprailgo- jose viskas buvo pasakyta trumpai ir aiškiai,tačiau be abejo idomiai, Praktikos mokiausi su instruktoriumi Tadu. Malonus, lengvai bendraujantis mokytojas. Labai kantrus, aiškina tol, kol nelieka klausimų. Vienu žodžiu- džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šią mokyklą, labai geri mokytojai, o ypač intruktorius Tadas :) Super mokykla:)

Response from Juronas, Pašilaičiai on 2014/05/13

Tiems, kurie vis dar negali apsispręsti, kuri vairavimo mokykla geriausia, patarčiau rinktis "Juroną". Šios mokyklos įkūrėjas Vytautas labai geras specialistas todėl niekada neatsisakys padėti, patarti ir paaiškinti. Teorijos pamokos ypač pravertė - mokytojas nenuobodžiai ir labai aiškiai pateikė teorinę medžiagą. Savo kantrybe ir profesionalumu nustebino vairavimo instruktorius Tadas. Jokių neigiamų emocijų ir streso, tik šypsena ir nuoseklus pasakojimas ką ir kaip reikia daryti.Svarbiausia, kad jam tikrai rūpi kiekvieną išmokyti vairuoti. Džiaugiuosi, kad mane mokė profesionalai, o vairavimo instruktoriui Tadui kuo greičiau reiktų užkabint medalį:))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/03/14

Žiauriai geras instruktorius - Tadas, jokio streso, jokios baimės, net norisi eit į pamokas :) Visada su šypsena, bei ramiu balso tonu, puikiai moko bei viską detaliai išaiškina. Malonu ! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/03/08

Tiems kurie nori išmokti vairuoti siūlau pasirinkite "Juronas" mokyklą! . Ten dirba tikri profesionalai kurie išmokys jus laisvai vairuoti . Aš vairavau su Ernestu tikrai nuostabus žmogus, išmokė gerai vairuoti, aikštelėje nebuvo jokiu problemų . Nuosekliai išaiškina ką po ko daryti, kad nesuklysti ir kaip pasitaisyti . Su juo vairuoti buvo vienas malonumas,puikus instruktorius :)))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/02/20

Džiaugiuosi savo sprendimu pasirinkti šią vairavimo mokyklą.

Teorijos dėstytojas suprantamai, aiškiai ir nenuobodžiai pravesdavo pamokas, dėka puikaus dėstytojo humoro jausmo, nė viena paskaita neapsieidavo be juoko :)

Tačiau, didžiausią padėką skiriu vairavimo instruktoriui Tadui. Medalį reiktų užkabinti už kantrybę, o jos kaip su pirmą kartą sėdinčia prie vairo, tikrai reikėjo. Jokių neigiamų emocijų, pakelto balso tono, apie stresą vairuojant net kalbos nėra. Viską išaiškindavo išsamiai ir suprantamai, didelis pliusas už šmaikštumą ir plačią šypseną kiekvieną pamoką. Nuostabus ir kaip žmogus, ir kaip savo srities žinovas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/02/05

Geri instruktoriai, geri automobiliai ir tikrai geros pamokos. Ėmiau papildomų pamokų, nes nebuvau nei karto važiavęs Vilniuje. Po 2 važiavimų, egzą regitroj išlaikiau iš pirmo karto, padaręs tik vieną nekritinę. Labai geri patarimai darant pratimus aikštelėje. Rekomenduoju, kad dar kyla abejonių.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/12/21

Vairavimo instruktoriai - super šaunuoliai:) davė daugiau, nei galėjau tikėtis. Labai šiltas ir profesionalus bendravimas. Mokoma ne tik išlaikyti egzaminą Regitroj, bet ir vairuoti po jo. Apskritai, instruktoriai pilni nuoširdumo ir šilumos, rūpestingumo ir profesionalumo. Išlaikiau iš pirmo karto :) buvo smagu čia mokintis:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/12/17

Tikrai negaliu nieko blogo pasakyti apie Juroną - šauni mokykla :) Instruktorius Ernestas viską puikiai išaiškina, kantrybės jam tikrai pakanka, o su manim tai neabejotinai jos reikėjo :)

Response from Juronas, Pašilaičiai on 2014/01/23

Labai noreciau pagirti instruktoriu Tada :) kuriam rupi ne kuo greiciau baigti pamoka, o tikrai ismokyti gerai vairuoti. Niekada nepakels balso, aiskins nors ir 100 kartu kol pasidarys aisku. Ismokytu turbut ir karve vairuoti :) Labai dekoju jam kad ismoke mane vairuoti ir nepasimesti ekstra situacijoje :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/12/02

Mano draugei, kuri mokėsi šioje vairavimo mokykloje ir sėkmingai išmoko vairuoti, parekomendavus ir perskaičius teigiamas rekomendacijas pasirinkau vairavimo mokyklą „Juronas“. Mokyklos darbuotojai malonūs, paslaugūs ir optimistiškai nusiteikę. Kai žmonės pasitinka su šypsena, atsiranda kitoks nusiteikimas atlikti užduotis, kurios nepatyrusiam vairuotojui gali sukelti baimę sėsti už vairo. Teorinė mokymo dalis buvo pateikta konkrečiai, aiškiai ir suprantamai. Vairavimo instruktorius Ernestas Juškevičius buvo labai kantrus ir paslaugiai paaiškindavo, kaip naudotis sankabos pedalu bei kita automobilio įranga, net jei klausimas nuskambėdavo ne pirmą kartą. Viskas baigėsi sėkmingai, todėl norėčiau nuoširdžiai padėkoti už kantrybę ir paslaugumą. Vairuotojai 52 metai :)
Todėl norėčiau parekomenduoti „Jurono“ vairavimo mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/11/28

Pati geriausia vairavimo mokykla.Pirkausi papildomus pravažiavimus, geri instruktoriai, daug naudingų patarimų davė. Labai Jums ačiū :)))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/11/19

Sveiki, puiki vairavimo mokykla “JURONAS” labai džiaugiuosi kad mokiausi būtent šioje mokykloje! Teorijos dėstytojas labai gerai viska paaiškina, o vairavimo instruktorius Ernestas geriausias, ramus, draugiškas, labai malonus ,iškarto radom bendra kalba,viska išsamiai paaiškina. Linkiu sėkmes!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/11/08

Tai va, neseniai išlaikiau ir teoriją ir praktiką iš pirmo karto, tikrai labaai gera mokykla, instruktoriai tikrai gerai paruošia ir šiaip visi labai draugiški ir faini, ypač Joonas, nėra jokios baimės vairuojant, tikrai visiems rekomenduoju!;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/10/31

Geriausias vairavimo instruktorius, beabejo, yra Tadas, kadangi nesijaučia jokios baimės nuo pat pirmos pamokos, o viską paaiškina suprantamai ir aiškiai :))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/10/29

Dziaugiuosi, kad pasirinkau Jurona. Teorijos destytojas tiesiog nuostabus! Pamokos buvo begalo linksmos bei destytojas viska labai gerai isaiskindavo. O del praktikos galiu pasakyti ta pati. Instruktorius Tadas labai geras, niekad nekeldavo balso bei jei kazko nesuprasdavau, kartodavo kiek prireikdavo. Be jo tikrai nebuciau islaikiusi mokyklinio egzamino.Tikiuosi ir regitroje seksis gerai:))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/10/28

Viskas sioje mokykloje man labai patiko, ir instruktoriai labai geri, ir teorijos mokytojas, ir automobiliai nauji ir tokie, kaip regitroj. Rekomenduoju :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/10/28

Pati ėjau ir visiems draugams rekomenduoju, šauni mokykla!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/10/22

Rekomenduoju sia vairavimo mokykla! Vairavimo egzaminas islaikytas is pirmo karto! Instruktoriams Jonui ir Ernestui didziulis ACIU! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/10/18

Tik patys geriausi atsiliepimai apie Juroną. Profesionalas Jonas, su kuriuo buvo smagu ir malonu vairuoti. Esate tikri šaunuoliai! :) Sėkmės Jums ir toliau!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/10/16

Puiki vairavimo mokykla! viska islaikiau is pirmo karto. labai idomios teorijos pamokos. vairavimo instruktoriai labai malonus, draugiski, siltai bendraujantys. Visiems linkiu pasirinkti sia mokykla ir viska be problemu issilaikyti :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/10/14

Rekomenduoju visiems norintiems ismokti vairuoti- Jurono Mokykla.
Noreciau pagirti instruktoriu Tada, superinis mokytojas, draugiskas, kantrus- manau tai tikrai svarbu besimokant :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/10/07

Ko ieškojau, tą radau: aiškų, konkretų dėstytojo taisyklių išaiškinimą, nuoširdų, paprastą bendravimą. Ir instruktorių Ernestą: geranorišką, visada pasiruošusį padėti ir paaiškinti kartoti ir kartoti tą patį, kol pagaliau supranti, ką jis nori pasakyt :) Ačiū!

Response from Juronas, Pašilaičiai on 2013/11/07

Labai šauni vairavimo mokykla, brangiau, nei kitose mokyklose, bet kokybė matosi iškart, nauji automobiliai, jauni, bet profesionalūs instruktoriai.Tikrai visiems rekomenduoju :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/10/05

Gyvenimas mums iškrečia visokiausių pokštų, taip jau atsitiko, kad buvau priversta mokytis vairuoti... Kaip nežinančiai, kas yra „sankaba“, „pavara“, „akceleratorius“, tai atrodė visiška mistika... Bet nusiteikiau bent jau pabandyti. Peržiūrėjau daugybę vairavimo mokyklų svetainių, forumų, perskaičiau nemažai komentarų, pagaliau apsistojau ties „Juronu“. Ir tikrai nepasigailėjau: dėstytojas suprantamai, konkrečiai ir aiškiai išdėstė teoriją, lengvas bendravimas su instruktoriais nuima bent dalį streso. O jau savo instruktoriui Ernestui ne kartą mintyse medalį kabinau (už ramybę): „posūkis, veidrodėliai, sankaba, į kairę...“ Kai įsivaizduoji, kiek kartų per dieną reikia tai kartoti pradedančiajam... Pirmąkart išvažiavus kokie ten veidrodėliai, o sankaba ir stabdžiai kažkur pasimeta, visiškai pamiršti, kur kairė ir dešinė... Puiku, kai į tai žiūrima ramiai ir skatinama vėl ir vėl pradėti iš naujo. Galiu nuoširdžiai padėkoti instruktoriui ir palinkėti sėkmės!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/10/01

Sveiki puiki vairavimo mokykla , puikus instruktoriai , padėje man išlaikyti regitroje iš pirmo karto tiek teorija tiek praktika

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/09/28

Teorijos mokiausi eksternu, tad galiu parašyti atsiliepimą tik apie praktiką. Mokiausi pas instruktorių Joną, galiu pasakyti, kad tai labai draugiškas ir profesionalus instruktorius, visad ramiai paaiškina klaidas, kantrus. Apskritai, "Juronas" paliko teigiamą įspūdį, tad, be abejo, rekomenduočiau ir kitiems mokytis čia.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/09/27

Visi, norintys išmokti puikiai vairuoti, bėkite į Juroną! Nuostabi komanda - nuoširdūs, paprasti, draugiški žmonės visur! Tiek dėstytojai, tiek instruktoriai, tiek kiti komandos nariai! Geriausias, mieliausias ir fainiausias pasaulyje instruktorius be jokių abejonių yra Tadas!!! Puikiai paruošia egzaminams, pamokos niekada neprailgsta, atvirkščiai - imi laukti jų vos užsirašęs!!! Žinios, vertos profesionalų, gera nuotaika ir teisės greitu metu, GARANTUOTI!!! Juroniečiai - taip ir toliau! Tadai - esi nepakartojamas!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/09/12

Tikrai galiu rekomenduot sia vairavimo mokykla! Teorijos destytojas viska, ko reikia, nubraizo ant lentos, todel viskas buna aisku. Instruktoriai faini, vairavau su Tadu, nejauciau itampos vairuojant. Suprato, kad mokausi, tad viska aiskino nuosekliai bei su didele kantrybe.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/09/11

Aciu, ka tik islaikyta, labai gera mokykla bei puikus kolektyvas!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/09/10

Labai gera vairavimo mokykla, tiek teorijos tiek praktikos atžvilgiu. Regitroje viską išlaikiau iš pirmo karto. Vairavimo pamokos būdavo visiškai be streso, o vat instruktorius Jonas iš vis maladec :D ir toliau taip! 5/5

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/09/10

Jeigu jau mokytis vairuoti, tai tik "Jurone" ! Geriausia vairavimo mokykla su geriausiais instruktoriais :) Aciu!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/09/07

Didesnės apgaulės nebūna. Aš irgi prisiskaičiau atsiliepimų ir susižavėjusi nusprendžiau lankyti būtent ją. Su teorija problemų nebuvo, bet jau vairavimas... Visų pirma - pradėjom vairuoti ne aikštelėj, kaip priklauso, o mieste. Paskui, kadangi aikštelės instruktorius neturėjo laiko, tas pamokas, per kurias turėjau mokytis aikštelėj, važiavau mieste, nes ale taip turi būti... Galų gale paskutinę pamoką man leido į aikštelę! Aikštelėj pravažiavau VIENĄ kartą. Kas čia per nesąmonė? Ir negana to, paskutinę pamoką tas kitas instruktorius drėbtelėjo tokį "Jei taip vairuosi tu neišlaikysi, nes mat pirmasis instruktorius ne taip mane išmokė". Ir sėdžiu be teisių jau 9 mėnesius šitiek pinigų sukišus, o tik vieną kart aikštelėj pravažiavus. Net žiūrėt bloga į tokią mokyklą...

Response from Juronas, Pašilaičiai on 2013/10/08

Ačiū už išsakytą kritiką, ji skatina nekartoti padarytų klaidų ir stengtis toliau tobulėti. Tik gaila, kad šiuo atveju, kritika yra paremta melu ir šmeižtu, gadinanti vairavimo mokyklos gerą vardą. Nei vienas mokinys šioje mokykloje, aikštelėje nebuvo ir nėra mokomas tik vieną kartą. Su visais yra dirbama taip, kaip to reikalauja mokymo programa. Todėl rašant atatinkamo pobūdžio atsiliepimus nereikėtų pamiršti, jog tikrovės neatitinkančios informacijos skleidimas, gali užtraukti ir baudžiamąją atsakomybę.

Vairavimo mokyklos direktorius .

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/09/06

Labai labai AČIŪ JURONUI už profesionalias pamokas, draugišką ir nestresinę aplinką, suinteresuotumą išmokyti vairuoti ne tik regitrai,bet ir šiaip gyvenime :)
Rekomenduoju visiem ir visom!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/08/14

Na labai daug geru atsiliepimu, bet as busiu kitos nuomones. Sutinku tik su vienu kad teorija kuria desto sioje mokykloje vertinu auksciausiu balu. Destytojas tikras jumoristas, destomas dalykas neprailgsta, aiskiai viskas isaiskinama, pamokos nenuobodzios. Bet su vairavimo instruktoriais toli grazu nera viskas taip idealu, sakyciau darbas atsainus. Nera viskas nuodugniai isaiskinama. Truksta mokymo patirties, nes dirba jauni instruktoriai. Po Jurono man teko isbandyti kita mokykla, nes jutau kad dar reikia padirbeti papildomai, ten kur istruktorius jau turi 16 metu patirti, tai net nera ka lyginti, prie Jurono. Viskas nuo pradziu aiskinama, kartojama kol ismokstama, pavargai padaroma pertraukele per kuria paaiskinamos tavo klaidos, vel vaziuoji, nesupratai kazko aiskinama schematiskai, toks darbas turi buti, nes tu moki pinigus kad su tavim dirbtu ir gerai paruostu ne tik regitrai, bet kaip ir busima gera vairuotoja ateiciai. Tai vat Juronui siuo metu to truksta. Didele reklama, bet rezultatas nepateisina lukesciu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/08/14

Labai liuks instruktorius, bent jau man pasitaikė, saviakas toks, lengvai bendrą kalbą radom. Egzaminus iš pirmo karto išlaikiau:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/07/15

Juronas ,kuo puikiausia vairavimo mokykla,puikus teorijos destytojas ir aplamai puikus personalas,taipat Instruktorius Tadas ,vairuojant gera aura,bei nera itampos vairuojant,esu labai laimingas ,kad mokausi sioje vairavimo mokykloje,visiems rekomenduojiu! :))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/07/09

mokiausi sioje mokykloje pries 10 metu :) egzaminus regitroje islaikiau is pirmo karto, tai manau pasako viska. tikrai gerai paruosia

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/06/09

Praejo savaite jau kai turiu teises ir tai Jurono deka!!!! Labai dziaugiuos ir dziaugsiuos visa gyvenima sia mokykla. Teorijos destytojas nuostabus isaiskina teorija kuo puikiausiau su humoru, o tai yra suuper (y) iseidavau is pamoku su didziausia sypsena veide. Vairavimo pamokos buvo nerealios ir labai dekooju instruktoriui JONUKUI!!!! Jis geriausias!!!!!!!!! <3

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/05/31

Puikiausia vairavymo mokykla! Kiekvienam be abejo rekomeduoju šia mokyklele:) Fantastiškiausi instruktoriai! Mokytojai! Saligos! Automobiliai! Džiaugiosi baiges sia nuostabia mokykla! Linkiu siai mokyklai augti ir augti! Gekui jums nuoširdžiai mokytojai:) Ačiu JURONAI! :D

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/05/15

Taigi praejo pora dienu, kai baigiau regitra, praktika ir teorija issilaikiau is pirmo karto ir viso to "JURONO" deka!!! Esu patenkintas baiges sia mokykla, sia variavimo mokykla visa gyvenima atsiminsiu. Ooo Jonukas pats geriausias instruktorius!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/04/11

Dar mokausi čia, Jurono mokykloje, turiu gan tolokai važinėti, bet nei kiek nesigailiu, kad mokausi čia, puikus personalas, per paskaitas įdomu, išmokys taip, kaip reikia, vairuoti saugiai ir teoriją bus be problemų :) Thumbs up!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/04/10

Sveiki,

mokausi sioje mokykloje jau senai bet labai patiko. Teorija desto labai geras destytojas is VTK prodekanas gerai isaiskina i teorija daug zino apie mechanika ir taip toliau. Vairavimo instuktorius buvo pats Santaras geras destytojas nerekdavo :), viska nuosekliai ir aiskiai isdestydavo jei reikadavo parodydavo zodziu neapsigausit jeigu pasirinksite sita vairavomo mokykla.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/04/10

Ahh, Juronas. Nuostabi mokykla! Kiek girdėjau atsiliepimų iš kitų žmonių, besimokančių kitose vairavimo mokyklose, tai ar instruktoriai nepatiko, ar mašinos prastos ar dar kas. O čia- tik pliusai. Instruktoriai- kaip drugai- nuostabūs, automobiliai tvarkingi, teorijos mokytojas nuostabus. Į vairavimo pamokas kaip į šventę einu. Suuuuper!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/04/10

Esu labai labai patenkintas ir dėkingas šiai vairavimo mokyklai. Labai šaunūs ir draugiški tiek teorijos dėstytojas, tiek ir vairavimo instruktoriai, kurie visada padės ir patars kiekvienam mokiniui. Dar kartą ačiū Jums už puikias pamokas ir galiu drąsiai teigti, kad JURONAS - geriausias !!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/04/10

pas kitus ir nebuvau, bet atsiliepimai kalba patys už save, kažkaip negirdėjau kad kitos mokyklos būtų taip giriamos ir tt. pats mokiausi čia ir kitiems rekomenduoju :D

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/02/28

Puikus personalas, puikus ir konkretus paruosimas, ismokins vairuoti taip kaip turi buti, o ne del to kad baigti kursus :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/01/15

Na ką, niekados nerašydavau panašaus pobūdžio komentarų.. tačiau šios mokyklos pagalba man pavyko įgyvendinti svajonę. pagaliau turiu varuotojo pažymėjimą. instruktoriai liuks! pamokos liuks! net ir dbar smagu prisiminti;] ir manau tik profesionalų pagalbos dėka per vairavimo egzaminą nejaučiau didelio jaudulio ar įtampos:) taip ir toliau!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/01/08

Jau praėjus metam laiko po mokyklos baigimo ir rankose turint vairuotojo pažymėjimą, galiu drąsiai pasakyt, kad JURONAS geriausia vairavimo mokykla! Teorijos dėstytojas išmanantis savo darbą, aiškiai išaiškinantis viską, šmaikštuolis. Kiekvieną kartą su šypsena prisimenu jo pamokas. :) Žemai galvą ir prieš Joną nulenkt galėčiau. Pats šauniausias dėstytojas! Smagu matyt šitokį jauną žmogų taip atsidavusį savo darbui, taip gerai viską išaiškinantį ir duodantį pačių geriausių patarimų. :) Šaunuoliai Jūs!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/11/30

Puiku. Viskas ką galiu pasakyti

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/11/20

Ką gi, manau, kad man tikrai labai pasisekė, kad pakliuvau būtent į šią vairavimo mokyklą, nes geresnės nelabai ir įsivaizduoju. Į pamokas tiek teorijos, tiek praktikos eini su šypsena, išeini taip pat. Super! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/11/14

Ką tik iš po kursų tad pasidalinu naujausiais įspūdžiais. Na jei reiktų reklamuoti tai galiu pasakyti, ši mokykla yra tikrai gilių tradicijų vairavimo mokykla kur tu esi draugas, tu esi svarbus, kiekvienas yra svarbus, gali ir pajuokauti bet pagrindinis dėmesys skiriamas mokymo kokybei ir saugumui. Stipriai rekomenduoja, ypač iš pašilų visiems ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/10/31

Sveiki,

Norėčiau padėkoti už aiškias teorijos pamokas, ir už nuostabų bendravimą išmokstant vairuoti. Tikrai rekomenduoju

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/07/30

Super mokykla,su instruktoriais bendrauji kaip su draugais kas labai palengvina mokymasi o per teorijos pamokas tikrai nera kada miegoti nes visada idomiai papasakos kas ir kaip ;) beto labai smagus automobiliai,tvarkingi ir nauji ;) patarciau tikrai eiti i sia mokykla ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/07/22

Geriausia vairavimo mokykla! Nuo pat pirmos pamokos viskas labai patiko. Tiesa, teorijos pamokos trukdavo ilgai, taciau jos neprailgdavo, nes destytojas megsta pasmaikstauti ir viska isdesto tiksliai, aiskiai ir idomiai. Vairavimo pamokos naudingos ir be abejo saugios. Instruktoriai viska paaiskina, atrodo, kad pikti, taciau jie linki Tik gero ir yra linksmi.
Ypac Jonas (asmeniskai geriausias mokytojas) yra Super :D supranta jaunima, pasako padrasinanti zodi ir aisku visada buna teisingas, grieztas ir megstantis pajuokauti! Ir kai tik gali, duoda naudingu patarimu vairuojant! :))))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/07/22

Labai gera vairavimo mokykla, visiems rekomenduoju tikrai tikrai :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/07/22

Lankiau,labai patiko. Instruktoriai labai faini,linksmi. Tikrai gerai mokina ir ne nuobuodziai

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/05/31

Mažiausiai 15 metų jie moko vairuot,jau praejo 7 metai,kai galiu pasakyt kad ju deka moku vairuot,ir galiu drasiai pasakyt kad mano vaikai,butinai ten mokysis vairuot :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/04/26

Ka galiu pasakyt šauni mokykla geri instruktoriai,teorijos destitojas,mokykloje išlaikiau viska iš pirmo karto.Ačiu :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/04/18

As mokausi sioje mokykloje,viskas super instruktoriai geri,o ypac Jonas;)visi labai malonus,destytojas visada su nuotaika megstantis pajuokauti.Visi labai malonus,ir matosi kad nori tave ismokyti vairuoti.Visiems siulyciau eiti tik i sita mokykla.:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/03/13

as taip pogi cia laikiausi,issilaikiau puikiai. man patiko Jurono vairavimo mokykla, Visi instruktoariai kuo puikiausiai issaiskina, parodo, ismokina. masinos naujos golfai 5-6 instruktoriai bendraujantis maloniai .zodziu mokykla tikrai gera ir siulau visiems cia ateiti..'

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/03/12

Super!! geresnes vairavimo mokyklos nerasit, Instruktoriai labai geri, gerai moko, o Jonas tj vapse MLDC!!! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/02/15

na as tik pradejau mokytis,bet destytojas super megstantis pajuokauti,na o Jonas irgi labai malonus ir bendraujantis instruktorius.super mokykla.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/02/01

Labai šauni mokykla.Čia dirba geri instruktoriai, kurie išmokina puikai vairuoti bei geras teorijos dėstytojas, kuris nuolatos dirba su gera nuotaika ir geba išaiškinti visas kelių eismo taisykles taip, kad liktų atminty. Taip pat šios mokyklos pliusas tas, kad yra galimybė praktikuotis su mašinomis, kuriomis laikomi praktiniai egzaminai regitroje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/01/26

Super, Manau geriausia mokykla Vilniuje, instruktoriai pasakiški, ir kaip žmonės ir kaip profesionalai. :) ypač Jonas!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/01/19

Viskas super, instruktoriai lengvai bendraujantys, malonus :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/12/28

Jonas maladiec, islaikiau egzaminus vien del to kad pas ji praktikos mokymus laikiau.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/12/22

zaiuriai geri instruktoriai malonus,idomus ir labai bendraujantis , tikrai nesigailiu kad cia atejau ir jums visiems patariu eiti cia !!! JURONAS !!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/12/15

As mokiausi cia vairuoti. Kiekviena diena eidavau kaip i svente. Teorijos mokytojas labai fainas, toks visada pajuokaujantis vyriskis, o instruktoriai vairavimo isvis as be zodziu, super zmones. Tikri profesionalai, tiek aiksteleje, tiek gatveje. Tiek teorija, tiek praktika islaikiau is 1 karto ir tik ju deka. Aciu Juroniui!!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/09/25

Labai gera vairavimo mokykla: aiškiai ir nuosekliai išdėstyta teorija, profesionalūs ir kantrūs instruktoriai, o visa kita priklauso tik nuo tavęs ir trupučio sėkmės bei egzaminatoriaus geranoriškumo (ypač tai pasakytina apie praktinį vairavimo egzaminą "Regitroje").

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/02/26

Afigena vairavimo mokykla. Instruktoriai Vytas ir Jonas - superiniai. Net nesvarstę kreipkitės į juos. Super!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/02/01

Labai gera vairavimo mokykla, joje dirba tikri profesionalai. ;) Laiminga, kad ten mokiausi. ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/02/01

Gera įmonį :) ypač instruktorius Jonukas :D

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/02/01

Ką galiu pasakyt. Atėjau, išmokau, išlaikiau :)) Labai geri instruktoriai dirba. Ir malonūs ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/02/01

Labai liuks instruktorius, bent jau man pasitaikė, saviakas toks, lengvai bendrą kalbą radom. Egzaminus iš pirmo karto išlaikiau:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/02/01

Ką galiu pasakyti , šeimos firma , žinau, kad daug metų jau yra apie 15m., ir jiems rūpi tave išmokinti , dabar dar dirba savininko sūnus, tai aš su juo ir mokiausi , super.


Įvesti naują instruktorių


Mokyklos vairavimo instruktoriai: Vytautas Šantaras Ernestas Juškevičius Jonas Šantaras

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: Juronas, V. Šantaro įmonė, IĮ
 • Įmonės kodas: 120160579

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos