KET studija, Daukšos

9 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, AM, B, B1, BE, C, C1, C1E, CE, D, D1, Vilnius

 • Mokomieji: HYUNDAI i30, FORD FOCUS, TOYOTA AURIS
 • Daukšos 2-30, Vilnius
 • 860044909; 866158888
 • ketstudija.mokykla@gmail.com

Follow:

Atnaujinta: prieš 2324 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/05/21

Atėjau į šia vairavimo mokykla pagal draugės rekomendacija ir žinokite nepasigailėjau! Teorijos mokytoja tikrai kokybiškai išmoko ket’o. Instruktoriai labai atsakingai prieina prie mokyniu ir tikrai pasistengs, kad mokinys išlaikytu iš pirmo karto regitroje. Pati praleidau nuostabius 4 mėnesius kai nuolat mane pasitikdavo administratorė su didele šypsena. Žinokite siulau nes išlaikiau regitroje teorija iš antro ir vairavima iš pirmo!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/09/26

Esu žiauriai dėkingas šiai mokyklai ir visiems darbuotojams, labai padėjo išmokti vairuoti, personalas draugiškas, išlaikiau iš pirmo karto vairavimą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/10/28

Aciu KET jums uz nuostabu mokima. Nuostabi mokykla geri patarima instruktorei super aciu

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/15

Super personalas, esu jiems labai dėkinga už patarimus ir pgalbą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/06/05

Geriausias pagyrimas mokytojui, šiuo atveju vairavimo INSTRUKTORIUI, yra tuomet, kai užsibrėžti tikslai yra pasiekiami iš pirmo karto!!!
Profesionalus požiūris, individualus žvilgsnis į kiekvieną mokinį, bei konkretus metodo taikymas kiekvienam, norinčiam įgauti teisė vairuoti asmeniui. Tokia koncepcija vadovaujasi šioje vairavimo įstaigoje dirbantys instruktoriai.
Už tai ir noriu Jums tarti nuoširdų ir didelį AČIŪ visiems ir kiekvienam asmeniškai. (Išskirtinė ir dar didesnė padėka skirta instruktoriui Vladislavui, kuris buvo itin kruopštus ir neatlaidus visoms mano ,,išsiblaškymo detalėms, bei mano pasiteisinimams tokiems kaip: ,,na gerai", ,,žodžiu" ir pan...," už jo ištvermę bei nuolankią šypseną, pagyras, stiprią motyvaciją, palaikymą bei šiltą bendravimą.
Dėka Jūsų profesionalumo ir gebėjimo įdiegti gero vairavimo principus, užvakar įgijau teisę vairuoti iš pirmo karto, be jokio streso, o paprasčiausiai ėjau į egzaminą pasitikint savimi. Paprasčiausiai todėl, jog visi esantys VŠĮ ,,Regitra" esantys elementai buvo pateikti vairavimo pamokoje. Dar daugiau, visos galimos, ar daromos klaidos, buvo kruopščiai analizuojamos, paaiškintos ir argumentuotos, kodėl šioje situacijoje reikia pasielgti vienaip, o ne kitaip. O tai ir yra efektyvus raktas į sėkmę.
Malonu buvo su Jumis bendradarbiauti. Tikrai rekomenduosiu šią vairavimo mokykla visiems. Linkiu sėkmės!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/16

Tikrai šauni mokykla! Visas personalas labai malonus, geranoriškas ir suinteresuotas įdiegti geriausius vairavimo įgūdžius. Mokyklos administracija visada padės suderinti kažkokius nesklandumus, patars ir pasiteiraus kaip sekasi. Teorijos pamakos buvo tikrai įdomios ir smagu, kad dėstytojas profesionaliai pateikdavo pavyzdžių iš tikro gyvenimo, kad būtų lengviau suvokti visą informaciją. Vairavimo instruktoriai irgi labai atsakingai mokė jau praktinio vairavimo. Buvo malonu mokytis su tokiais nuoširdžiais ir profesionaliaia mokytojais bei intruktoriais ir sakau ačiūū.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/08/16

Tik patys geriausi atsiliepimai apie šią vairavimo mokyklą. Instruktoriai bei administracija - nuostabūs! Padės, paaiškins, patars, išmokys!
Rekomenduoju visiems! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/03/15

Kai reikėjo pasirinkti vairavimo mokyklą, ilgai nedvejojau, neskaičiau internete niekur atsiliepimų kokią mokyklą geriausia būtų pasirinkti, neskaičiau ir apie šią mokyklą atsiliepimų, tiesiog pasirinkau KET studiją vien dėl to, kad man buvo netoli namų ir visai nesigailiu! Tai pati geriausia vairavimo mokykla, kurią tik galėčiau įsivaizduoti. Nuostabūs žmonės, su kuriais teko bendrauti KET studijoje, tiek admnistratorė, kuri viada buvo labai atidi, rūpėstinga ir maloni, tiek teorijos dėstytojas, tiek vairavimo instruktoriai. Teorijos dėstytojo paskaitos buvo labai įdomios ir naudingos, Paskaitos nebuvo standartinės, kadangi dėstytojas padėjo gauti teorinių žinių ne tik iš mokomosios medžiagos ir literatūros,bet ir iš gyvenimiškų situacijų. Jo patarimai labai naudingi, kurie pravers gyvenime. Kas liečia vairavimo pamokas, jos buvo labai profesionalios ir praktiškos. Labai geri instruktoriai, kurie labai gerai ir suprantamai išaiškindavo kaip reikia vairuoti, kaip reikia teisingai atlikti viską, kas yra būtina geriems vairavimo įgūdžiams. Instruktorių patarimai buvo labai naudingi ir pravertė tiek mokantis vairuoti, tiek laikant egzaminą, tiek pravers ir tolimesniame gyvenime. KET studijoje dirbantys instruktoriai yra labai kantrūs, geranoriški ir profesionalūs žmonės, kuriems tikrai rūpi išmokinti žmones vairuoti, o ne tik tai atlikti savo darbą ir tiek. Noriu pasakyti DIDELĮ AČIŪ už puikiai, profesionaliai atliktą darbą, už įgautas žinias ir įgautus praktikos įgūdžius kaip pradedančiajam vairuotojui. LABAI REKOMENDUOJU KET studiją, jeigu norite vairuoti! Tikrai nepasigailėsite, ši vairavimo mokykla verta to!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/03/04

Labai labai AČIŪ KET studijai už profesionalias pamokas, draugišką ir nestresinę aplinką, suinteresuotumą išmokyti vairuoti ne tik regitrai,bet ir šiaip gyvenime :)
Rekomenduoju visiem ir visom!


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: UAB " KET studija"
 • Įmonės kodas: 302641876

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos