Rigveda, Taikos pr.

14 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, AM, B, BE, C, CE, D, DE, Kaunas

 • Mokomieji: Mokymo centro automobilių parke – net 69 mokomosios transporto priemonės ir visos tokios kaip VĮ ,,REGITRA“. Mūsų mokiniai turi galimybę patys pasirinkti vairavimo mokymo instruktorių ir automobilį. Mokome ir su automatine pavarų dėže. UAB ,,Rigveda“ ne tik teikia aukštos kokybės paslaugas, bet ir siūlo konkurencingas kainas, lanksčias atsiskaitymo sąlygas: galimybę už kursus atsiskaityti dalimis, o pradėti mokymus be pradinės įmokos. Mokomosios transporto priemonės: A1 kategorijai 3 motociklai YAMAHA YBR kaip VĮ „REGITRA“ A2 kategorijai 2 motociklai YAMAHA FZ 6 kaip VĮ „REGITRA“ A kategorijai 4 motociklai YAMAHA XJ 6 kaip VĮ „REGITRA“ Priekaba specialiai vežti A1, A2, A kat. mokomiesiems motociklams B kategorijai nauji TOYOTA AURIS, FORD FOCUS ir KIA CEED automobiliai kaip VĮ „REGITRA“ BE kategorijai NISAN PRIMASTAR ir OPEL VIVARO su priekaba TAURAS, C, CE kategorijai 3 MAN TGX kaip VĮ „REGITRA“ C, CE kategorijai 1 RENAULT PREMIUM kaip VĮ „REGITRA“ D kategorijai naudojamas autobusas BOVA ir NEOPLAN STARLINER 516. Ruošiame traktorininkų (TR1, TR2, SZ, SM) ir krautuvų mokymus, taip pat ruošiami hidromanipuliatoriaus operatorių kursai (hidrauliniai krovimo kranai (manipuliatoriai)).
 • Gražinos gatvė 3A, Kaunas 50245, Lietuvos Respublika
 • 865746338
 • taika@rigveda.lt

Follow:

Atnaujinta: prieš 2325 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


 

UAB „Rigveda“ – vienas iš lyderiaujančių vairavimo mokymo centrų Lietuvoje. Atsakingas požiūris į kiekvieną klientą bei dėmesys kokybei leido sukaupti ilgametę 26 metų vairavimo mokymo patirtį. Sėkmingai dirbame Vilniuje, Kaune, Jonavoje, Prienuose, Ukmergėje, Šakiuose, Kėdainiuose, Jurbarke, Alytuje, didžiuojamės subūrę profesionalią administracijos ir vadybos, dėstytojų bei vairavimo instruktorių komandą. Gera patirtimi bei rezultatais visuomet norisi dalintis, todėl stengiamės nuolat tobulėti ir plėsti savo veiklą. Mokymo centras ,,Rigveda“ ne tik teikia aukštos kokybės paslaugas, bet ir siūlo konkurencingas kainas, lanksčias atsiskaitymo sąlygas: galimybę už kursus atsiskaityti dalimis, o pradėti mokymus be pradinės įmokos.

UAB ,,Rigveda“ mokymo centras ruošia visų kategorijų vairuotojus:
Pirminis mokymas: Mes ruošiame nuo AM, A, A1, A2, B, BE, C, CE, D iki DE kategorijos kelių transporto priemonių vairuotojus.

Mokomosios aikštelės nuoma mūsų mokiniams:
Suteiksime su šeimos nariu mūsų mokymo centro mokiniams galimybę papildomai tobulintis prieš VĮ „Regitra“ egzaminą praktinio vairavimo mokymo aikštelėse !

Mūsų aikšteles rasite:
• Ežero g. 1, Kaunas (prieš VĮ „Regitra“)
• Taikos pr. 116, Kaunas ( šalia Kauno T A C techninių apžiūrų centro )
• Ivoniškių k. 5A, Prienai
• Deltuvos g. 39C, Ukmergė ( VĮ Regitros teritorijoje )
• Kęstučio g. 19, Šakiai ( šalia T A C Šakių techninių apžiūrų centro )
• Virbalų g. 13, Jonava
• Brastos g. 8, Kaunas ( Vilijampolėje, priešais „Vilko“ pastatą, šalia autoserviso „AutoBrasta“ )
• Miškininkų g. 14, Kėdainių raj. ( ant kalno esančios degalinės teritorijoje šalia Pelėdnagių km. )
• Statybininkų g. 2, Jurbarkas
• Naujoji g. 124A, Alytus
• Gariūnų g. 62, Vilnius (Netoliese VĮ „Regitra“ egzaminų bazės)

Dėl aikštelės nuomos leidimo kreipkitės į artimiausią mūsų filialą.

Papildomos vairavimo pamokos.
Suteiksime galimybę visiems mūsų mokymo centro mokiniams patobulinti arba atnaujinti savo vairavimo įgūdžius visoms kategorijoms.

Papildomas vairuotojų mokymas: Mūsų mokymo centre vykdomi papildomi mokymai po pažymėjimo praradimo ir pradedančiųjų, pažeidusių KET vairuotojų, kuriems yra atimta teisė vairuoti, taip pat apie alkoholio ir narkotikų žalą žmogaus sveikatai.

ADR kursus pavojingiems kroviniams vežti: Vairuotojau, pakelk savo vertę. Ateik pas mus ir tapk kvalifikuotu ADR pavojingų krovinių vairuotoju (A1, A2, A3, A4). Tam nereikia būti net profesionalu, pakaks ir B kategorijos vairuotojo pažymėjimo.

ADR saugos specialistų kursai: Ateikite pas mus ir tapsite kvalifikuotu ADR pavojingų krovinių saugos specialistu (M, M1, M2, M3, M4, M5). Tam nereikia turėti jokio vairuotojo pažymėjimo, tačiau būtinas ne žemesnis kaip aukštasis koleginis išsilavinimas (arba teisės aktų nustatyta tvarka pripažintą kaip jam lygiavertis).

Organizuoja profesinį vairuotojų mokymą:
EU 95 kodas pradinė profesinė kvalifikacija krovinius vežti
EU 95 kodas pradinė profesinė kvalifikacija keleivius vežti
EU 95 kodas periodinis vairuotojų mokymas kroviniams vežti
EU 95 kodas periodinis vairuotojų mokymas keleiviams vežti

Transporto vadybininkų mokymus:
Pagrindinis mokymo kursas ir krovinių vežimas vidaus maršrutais
Pagrindinis mokymo kursas ir krovinių vežimas vidaus ir tarptautiniais maršrutais
Pagrindinis mokymo kursas ir keleivių vežimas vietinio ir tolimojo susisiekimo maršrutais
Pagrindinis mokymo kursas ir keleivių vežimas vietinio ir tolimojo susisiekimo ir tarptautiniais maršrutais
Pagrindinis mokymo kursas ir krovinių vežimas vidaus ir tarptautiniais maršrutais ir keleivių vežimas vietinio ir tolimojo susisiekimo ir tarptautiniais

Traktorininkų vairuotojus:
Nuolat organizuojame TR1, TR2, SZ ir SM kategorijų traktorininkų kursus. Pažymėjimai galioja visose Europos šalyse !
Krautuvų mokymus ir hidromanipuliatoriaus operatorių kursai (hidrauliniai krovimo kranai (manipuliatoriai)). Pažymėjimai galioja visose Europos šalyse !

UAB „Rigveda“ per metus paruošia daugiau kaip penkis tūkstančius įvairių kategorijų vairuotojų. Bendradarbiaujame su Kauno, Kauno raj., Prienų, Šakių, Jonavos, Ukmergės, Jurbarko, Kėdainių, Alytaus darbo biržomis.

Teorijos mokymų medžiaga:
Savo mokiniams suteikiame galimybę naudotis įrengtomis kompiuterių klasėmis, kuriuose galėsite mokytis Jums patogiu laiku arba prisijungti prie mokomosios testų sprendimo programos ir nuotoliniu būdu gilinti teorines žinias. Nuolat atnaujinama KET programa tokia kaip VĮ „REGITRA“, o vairavimo teorijos mokymo žinių patikrinimui naudojama licencijuota testavimo programa. Visi UAB ,,Rigveda“ mokiniai turi galimybę nemokamai naudotis realaus vairavimo treniruokliais, taip pat visus besimokančius aprūpiname metodine mokymosi medžiaga.

Praktikos mokymai:
Ilgametę patirtį turintys, kantrūs ir profesionalūs vairavimo instruktoriai pasiruošę Jus išmokyti vairuoti saugiai, ekonomiškai ir nepažeidžiant kelių eismo taisyklių. Praktika siūlome mokytis tik su naujausiomis mokomosiomis transporto priemonėmis TOYOTA AURIS, FORD FOCUS ir KIA CEED ir visos tokios kaip VĮ ,,REGITRA“. Mokome ir su automatine pavarų dėže naujais Toyota Auris automobiliais. Mūsų mokiniai turi galimybę patys pasirinkti vairavimo mokymo instruktorių ir automobilį.
Grupės organizuojamos nuolat. (žr. Naujos grupės)

Mokomosios transporto priemonės:

A1 kategorijai 3 motociklai YAMAHA YBR kaip VĮ „REGITRA“

A2 kategorijai 2 motociklai YAMAHA FZ 6 kaip VĮ „REGITRA“

A kategorijai 5 motociklai YAMAHA XJ 6 kaip VĮ „REGITRA“

Priekaba specialiai vežti A1, A2, A kat. mokomiesiems motociklams

B kategorijai 29 nauji TOYOTA AURIS kaip VĮ „REGITRA“

B kategorijai 35 nauji FORD FOCUS kaip VĮ „REGITRA“

B kategorijai 10 nauji KIA CEED kaip VĮ „REGITRA“

BE kategorijai NISAN PRIMASTAR su priekaba TAURAS

BE kategorijai OPEL VIVARO su priekaba TAURAS

C, CE kategorijai 5 MAN TGX kaip VĮ „REGITRA“

C, CE kategorijai 1 RENAULT PREMIUM kaip VĮ „REGITRA“

D kategorijai naudojamas autobusas BOVA,

D kategorijai naudojamas autobusas NEOPLAN STARLINER 516

Kodėl mes?

• Profesionali dėstytojų ir instruktorių komanda

• Esame viena iš didžiausių vairavimo mokyklų Lietuvoje

• Turime net 20 filialų visoje Lietuvoje, kurie išsidėstę geografiškai patogiose vietose

• Siūlome kokybišką mokymą naujomis transporto priemonėmis, ir tik tokiomis kaip VĮ „Regitroje“

• Suteikiame nuotolinį prisijungimą prie KET testų programos, tokios kaip VĮ „Regitroje“

• Suteikiame išskirtinę galimybę mokytis su vairavimo simuliatoriumi virtualioje erdvėje

• Mokome vairuoti remdamiesi ir draugiško aplinkai vairavimo principais

• Kiekvienam savo mokiniui dovanosime mūsų išleistą KET knygelę su naujausiais KET pakeitimais.
RIGVEDA – PATIKIMAS IR GREITAS KELIAS TAPTI VAIRUOTOJU !

 


, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

 

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/12

puikus mokytojas, tikrai verta eit

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/09/06

Šiuo momentu man jau 10-as važiavimas buvo. B kategorija. Tikrai jaučiasi progresas kad patobulėjau nuo pirmo važiavimo. Mano instruktorius Robertas. Truputi bumbeklis, bet užtat gerai atsimenu klaidą ir stengiuosi nebekartoti dėl jos. Daug patarimų duoda, jei ko klausiu viską atsako ir nežiūri kaip į kvailelį "kaip galima nesuprasti?". Jei neišlaikyčiau egzamino tai tik per savo žioplumą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/01

Mokiausi B kategorijos praktinio vairavimo egzaminui Gražinos gatvės filiale pas instruktorių Dainių. Pamokos praeidavo labai greitai, su kiekviena pamoka vairuoti sekdavosi geriau ir progresas jautėsi po kiekvieno pravažiavimo. Instruktoriaus kantrybės, linksmumo ir mokymo įgūdžių dėka regitroje egzaminas visiškai neatrodė baisus ir pavyko jį išlaikyti per pirmą kartą. Norintiems greitai ir kokybiškai išmokti vairuoti bei išlaikyti egzaminą patariu mokintis Rigvedoje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/02

Esu labai patenkinta kad pasirinkau sia mokykla gražinos gatvei.:) Puiki administratorė ir geras teorijos dėstytojas. O labiausiai esu patenkinta vairavimo instruktoriumi Dainiumi, kurio dėka man pavyko iš pirmo karto išlaikyti egzamina :) Didelis ačiū Jums!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/05/27

Visiškai nesigailiu savo sprendimo, jog pasirinkau šią vairavimo mokyklą. Esu patenkinta tiek dėstytojo, tiek vadybininkės darbu. Norėčiau atskirai išsikirti ir liaupsų negailėti nuostabiam instruktoriui Dainiui, kurio dėka išmokau vairuoti nuo nulio ir iš pirmo karto išsisilaikiau regitros egzaminą, jis tikėjo manimi tada, kai aš pati savimi netikėjau, didžiulis AČIŪ už tai :) Jei norite profesionalių, ramių pamokų siūlau ringtis būtent jį! Dėkui šiai vairavimo mokyklai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/21

Mane mokė instruktorius VITALIJ NATURJEV.
Išlikę patys geriausi prisiminimai, pati geriausia patirtis.
Paslaugus, pozityvus, aiškiai išdėstantis informaciją tiek teoriškai, tiek praktiškai, visuomet atsakantis į klausimus iki kol mokinys tikrai tikrai supras esmę. Drąsiai galima klausti, konsultuotis, aiškintis situacijas, nes nė vienas mokinio klausimas instruktoriui nebus kvailas. Matyti, kad labai suinteresuotas mokinius paruošti vairavimui tik maksimaliai gerai.
Kantrus, niekada nepakels balso, nebars, nežemins. Ypatingai gera atmosfera kiekvieno vairavimo metu, geras humoro jausmas, šiltas bendravimas – ir tuomet jokio streso mokantis vairuoti! Profesionalas iš didžiosios raidės! REKOMENDUOJU!

Ačiū instruktoriui už kantrybę ir puikų paruošimą :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/20

Nuostabi vairavimo mokykla! Mokiausi Gražinos gatvės filiale pas instruktorių Dainių. Kuomet pradėjau mokytis, buvau nei karto nesėdėjus prie vairo, o baigusi kursus, egzaminus išlaikiau iš pirmon karto. Likau labai patenkinta mokymu: nuoširdus rūpestis,mandagus reiklumas ir, svarbiausia, KET teorijos taikymas praktikoje (įvairių situacijų niuansai, kurių niekaip nebūčiau įkandus pati). Per pamokas, kai padarydavau klaidą, instruktorius iškart perspėdavo ir pasirūpindavo, kad suprastum, ką blogai padarei, ir daugiau nebekartotum tų pačių klaidų. Taip pat patiko grafiko lankstumas, kad stengiasi dėl mokinio.
Didelis ačiū "Rigvedai" ir instruktoriui Dainiui už galimybę išmokti vairuoti! Džiaugiuosi savo sprendimu ir rekomendoju rinktis būtent šią vairavimo mokyklą!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/06

Ši mokykla, kažkas tobulo! Ypač instruktorius Dainius. Iš Gražinos gatvės filialo. Kadangi išmokė, mane nemokančią vairuoti nuo nulio, jog išlaikiau iš pirmo karto. Mokymas tiesiog neapsakomai malonus ir reiklus, klausosi ir stebi ką reikia pasimokyti ar patobulti, moko iki tol, kol atlieki pratimą, ne tik tam kad atliktum, bet ir suprastum.
Laiką stengiasi derinti, kuo įmaoma geriau. Stengiasi dėl mokinio. Niekada neveluoja ir negaili gero bei pamokančio žodžio. Patys geriausi žodžiai, apie vairavimo instruktorių Dainių!!!!
Tikrai nesigailiu, ir džiaugiuosi jog mokiausi šioje vairavimo mokykloje, su šiuo nuostabiu mokytoju. Rezultatas nuostabus!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/08

Penkių žvaigždučių šiai mokyklai mažai. Reikia 10 skirti už profesionalumą. Negaliu pasakyti nė vieno blogo žodžio nei apie vadybininkus, nei apie teorojos dėtitojus nei apie instruktorius. Kai turi neigiamos patirties su kitomis vairavimo mokyklomis, tai iš karto aišku, kad čia dirba savo srities specialistai ir profesionalai, mylintys savo darbą. Tariu didelį ir nuoširdų ačiū už palaikymą vadybininkiei Ilonai, paskaitas skaičiuasiam dėst Vaidui už gyvenimiškus patarimus ir, žinoma, instruktoriui Dainiui už meilę savo darbui ir taip pat už palaikymą, kantrybę, supratingumą ir dar vieną gyvenimo pamoką ir išlaikytą egzaminą. Jei kam reikia vairavimo pamokų, tai jau dabar rekomenduoju tik Rigvedos profesionalus. AČIŪ, kad esate!!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/01/20

Mokiausi B kategoriją Laisvės al. filiale Kaune. Apie šią mokyklą tik geriausi atsiliepimai. Administracijoje esančios merginos labai malonios. Jei kada iškildavo kokių klausimų visada atsakydavo. Teorijos paskaitos niekada neprailgdavo. Visuomet būdavo įdomios. Nebūdavo taip, kad dėstytojas skaitytų " iš knygutės". Vairavimo instruktorius buvo Vilimantas G. Apie šį instruktorių tik geriausi atsiliepimai. Tai labai malonus, kantrus ir ramus žmogus. Kad ir kokie atrodytų kvaili klausimai man iškildavo visuomet atsakydavo. Į visus važiavimus eidavau su gera nuotaika, o po jų išeidavau su šypsena veide:) Tikrai nesigailiu pasirinkusi šią vairavimo mokyklą. Sėkmės Jums:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/11/18

Mokiausi Gražinos filiale, tik geriausi atsiliepimai apie šią vairavimo mokyklą. Nei viena teorijos pamoka neprailgo, klausantis dėstytojo Vaidoto paskaitų, išgirdau labai daug praktiškų patarimų. Didelis ačiū instruktoriui Dainiui. Neįsivaizduoju geresnio, nuoširdesnio, teisingesnio žmogaus šalia, kai pirmą kartą atsisėdi už vairo toks žalias, drebančiomis kojomis, baimės pilnomis akimis ir pamatai didžiulį pasitikėjimą, kuris suveikia kaip spyris į užpakalį – tu gali gerai vairuoti. Jei kuris nors dar bijote sėsti už mašinos vairo - rinkitės instruktorių Dainių. Moko vairavimo be streso, visuomet detaliai paaiškina, jei reikia - primena ir teoriją. „Regitros“ egzaminus išsilaikiau iš pirmo karto. Sėkmės „Rigveda“!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/09/22

Dėkoju "Rigvedai" už galimybę mokytis vairuoti. Taip pat dėkoju instruktoriui Vaidotui už suteiktas žinias ir kantrybę. Tiems kas tikitės įdomių paskaitų ir kokybiškų mokslų, siūlau rinktis būtent šią įstaigą!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/09/17

Dėkoju "Rigvedai" už galimybę išmokti vairuoti. Taip pat nuoširdžiai dėkoju instruktoriui Vaidotui už suteiktas žinias ir kantrybę. Rekomenduoju pasirinkti šią vairavimo mokyklą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/06/25

Mokinausi B kategorija, Grazinos g. Filiale. Administratore buvo labai maloni, destytojas Vaidotas deste labai idomiai, su juo teko ir mokytis vairuoti, kantrus, viska isaiskina. Kitaip sakant viskas labai patiko, Regitroj viska issilaikiau is pirmo karto. Aciu rigvedai :)


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: UAB „Rigveda“
 • Įmonės kodas: 233343250

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos