Vairalis

41 atsiliepimai

Kategorijos A, B, Grigiškės, Vilnius

  • Vilniaus g. 57-178, Grigiškės, Vilnius
  • 852505269, 868726934
  • vairalis@vairalis.lt
Atnaujinta: prieš 1765 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


2022/01/20

Mokiausi pas instruktoriu A.Vižinį. Esu labai patenkinta, paaškina viska detaliai ir prieinamai. Mokiausi viska nuo nulio, todėl mokytojui užteko nervų mane išmokyt. Kainos yra tikrai prieinamos ir adekvačios, o mokytoju tikslas paruošt tave ne tik regitrai, bet ir tolimam vairavimui. Didelis Ačiū Jums. Tikrai rekomenduoju!!

2021/12/23

Esu pasipkitinęs labai matosi, kad bando pasipelnyti iš mokinių. Buvau pasirašęs sutartį 30-iai ak. valandų vairavimo. Jau pradėjus mokytis pastebėjau, kad mokytojas A.Vižinis labai jau spaudžia ir vis įtikinėja, kad regitroje sunkiau, kad be papildomų pamokų neapsieisiu. Nusprendžiau apsilankyti pas kitą mokytoją papildomų pamokų ir sulaukiau teigiamu komentarų, sako, kad vairuoju puikiai, esu apdairus ir egzaminą išlaikyčiau.

Išvada tokia : Šioje mokykloje dirba ne mokytojai, o verslininkai, tad jeigu įmanoma teiraukites pas pažįstamus ir čia tikrai neeikite mokytis!

Rekomenduoju mokyklą "Diližanas" mokytojas Zenonas puikus!

2020/12/11

Mokiaus šioje mokykloje nuo nulio, atėjau nežinodama nieko, nežinodama teorijos nei vairavimo pagrindu, ejau žinodama, kad noriu papult pas instruktoriu Algi, ir išsiprašiau vairuot su Juo. Šį vairavimo mokykla tikrai geriausia ir šauniausias kolektyvas, paaiškina, išmokyna visko! Ačiū Jums, kad padėjot išmokt vairuot ne tik,kad išlaikyt Regitroj, bet ir žinot kaip elgtis visose gyvenimo situacijose!
Vairavima mokiaus nuo nulio ir kaip netiketai išlaikiau vairavima iš pirmo karto! Liko sulaut teises!
Širdingai dėkoju, Jums visiems!

2019/09/17

Mokinausi vairuoti pas keturis skirtingus instruktorius, ir nei vienas nebuvo toks tikslus kaip instruktorius Algis Vižinis, iki jo du regitros vairavimo egzaminai buvo neišlaikyti, bet po jo poros pravestų vairavimo pamokų išlaikiau iš karto. Instruktorius kiekvienos pamokos gale pasako kokias klaidas darai ir kaip tų klaidų nedaryti, kas dar man buvo svarbu tai kad maloniai bendravo, nebuvo įtampos pamokų metu.

2018/09/08

Buvau pakeitusi daug instruktorių ir vairavimo mokyklų, bet tik šios mokyklos dėka išmokau vairuoti ir sėkmingai išlaikiau visus egzaminus. Reikalauja daug, bet yra mokoma ne tik, kad išlaikyt Regitroj, bet ir kad sugebėtumėt poto teisingai vairuot. Instruktorius Algis Vižinis supratingas, paprastas žmogus. Esu labai patenkinta mokymo kokybe ir rezultatais.

2017/08/10

Man nepatiko.

2016/10/21

Nuostabi mokyklą,kaip ir joje dirbantis personalas. Rekomenduoju.

2013/02/02

Mokiausi '"Vairalis" Grigiskese mokykla tikrai gerai paruosia ir teorijai ir vairavimui .Instruktoriai taip pat geri tiek Algis tiek Arturas.Aciu "Vairalis" kolektyvui.

2011/09/15

Man patiko mokyntis. Geras kolektyvas. Mokiausi vairuoti su instruktoriumi Robertu. Tikrai geras ir savo darba išmanantis instruktorius. Islaikiau iš pirmo karto. Aciu.

2011/01/24

Šiuo metu mokausi vairavimo VAIRALIS mokykloje ir esu labai patenkinta jų teikiamomis paslaugomis, tiek teorija tiek praktika yra išdėstoma aiškiai ir kokybiškai. Be to, kursų kaina yra nedidelė, aiškiai matosi jog mokyklos personalo tikslas ne piniginis pelnas, o geri mokinių rezultatai. Darbuotojai nuoširdūs ir draugiški, taigi ir mokytis bei įsisavinti žinias yra lengva:)

2011/01/17

Mokiausi“VAIRALIS” Grigiškėse, dėstė Algis Vižinis, vairavimo pamokas taip pat pasirinkau pas Algį Vižinį , nes pasirodė labai geras bei paprastas žmogus. Neklydau! Esu labai patenkinta visų pamokų kokybe! Pati geriausia vairavimo mokykla, o kainos tikrai nėra didžiausios:)
Dėkoju “VAIRALIS” kolektyvui ir sėkmės darbuojantis.:)


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: IĮ „Vairalis“

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos