Vilniaus vairavimo mokykla, Karoliniškės

30 atsiliepimai

Kategorijos 95 kodas, A, A1, A2, B, BE, C, CE, D, Vilnius

 • Mokomieji: B kat.: KIA Ceed (mech); Toyota Auris (aut); A kat.: Yamaha YBR 125; Honda CB 500; Yamaha XJ6
 • Virginijaus Druskio g. 2-206, Vilnius
 • +37065535307
 • info@vilniausvm.lt

Follow:

Atnaujinta: prieš 1034 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Kainos:
Mokykis vairuotojo profesijos ir GAUK STIPENDIJĄ! (besidominčius šia galimybe prašom drąsiai kreiptis tel. Nr.: +37065535307)

NAUJA GRUPĖ nuo 2021 m. spalio 4 d. 

A kategorija - 250 Eur
B kategorija - su grupe 350 Eur, eksternu - 320 Eur
BE kategorija - eksternu 250 Eur
C, CE kategorijos - 330 Eur
D kategorija - 450 Eur
Papildomas mokymas praradus teisę vairuoti - 90 Eur

Kursai eksternu per 5 d.d. A kategorijai ir 10 d.d. B kategorijai!

*Už kursus yra galimybė mokėti dalimis.

Esame įsikūrę patogiame Vilniaus rajone – Karoliniškėse, kurį patogu pasiekti viešuoju transportu, o mūsų mokomoji aikštelė lengvai pasiekiama išvengiant transporto spūsčių ir yra išsidėsčiusi šalia VĮ Regitra naudojamų maršrutų.

Praktinius vairavimo įgūdžius būsimieji vairuotojai įgyja važinėdami naujais, visus saugaus vairavimo mokymo reikalavimus atitinkančiais automobiliais.

Mokymams naudojama naujausia teorijos mokymo bazė pasitelkiant vaizdinę medžiagą, eismo situacijų maketus.

Nauja mokymosi patalpa su naujais ir patogiais planšetiniais kompiuteriais.

Ilgametę patirtį turintys ir patyrę vairavimo instruktoriai bei dėstytojai yra atestuoti Valstybinėje transporto inspekcijoje prie susisiekimo ministerijos.

Mūsų mokiniai gauna Kelių eismo taisyklių knygeles bei prisijungimus prie naujausios KET testų sprendimo sistemos su galimybe testus spręsti iš betkurios vietos, kur yra interneto ryšys.

Organizuojame pirmosios med. pagalbos kursus bei medicininę apžiūrą.

Suteikiame lanksčias mokėjimo sąlygas.

Tikslas: į kelią išleisti gerai pasirengusį vairuotoją, puikiai įvaldžiusį teorinius ir praktinius vairavimo įgūdžius ir galintį saugiai jaustis kelyje net pačiomis sudėtingiausiomis eismo sąlygomis.

Kalbos: LT RU
Darbo laikas:
Pr. 9:00 - 18:00
A. 9:00 - 18:00
T. 9:00 - 18:00
K. 9:00 - 18:00
P. 9:00 - 18:00
Š. Nedirbame
S. Nedirbame

Pietų pertrauka 12:00-13:00

*Praktiniai mokymai vyksta individualiai suderintu laiku su instruktoriumi.
 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/04/11

Mokykla super, instruktorius Eduardas aukščiausio lygio profesionalas. Bijojau sėsti prie vairo, daug neišlaikyti egzaminų iki ateinant pas jį. Tik jo dėka įgavau drąsos ir realiai išmokau vairuoti.
Ačiū dar kartą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/09/27

Puikus rūpestingas instruktorius. Ačiū:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/09/06

Noriu rekomenduoti instruktorių Ramutį, labai kantrus ir ramus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/15

Sukčius. C, ce ir d nedavairuoja trečdalio pamokų, nepasako klaidų, siūlo už nedavairuotas valandas auto regitros egzaminui o po to prašo pinigų. Raštiškai atsisako formint. Netesi sutartyje numatytų sąlygų. A kategoriją kas mokėsi teko kitu žodeliu persimest irgi neišlaiko iš pirmo karto. Nes pats instruktorius/direktorius seno nomenklatūrinio sukirpimo. Kiekvieną vairavimo pamoką tą pačią litaniją reikėdavo klausyt kaip jam sunku ir kaip brangiai viskas kainuoja vietoj to kad aiškintų kaip ir ką darau netaip. Naudokit geotracker'į, balso įrašimo programas ir jei taip pat bus kreipkitės kur reikia - nebūsit pirmi, o aš pažiūrėsiu ką sukčiams institucijos gali padartyt

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/04

Puiki mokykla! Prieš viską, bijojau tiek teorinio egzamino regitroje, tiek praktinio. Pasirodo, nereikėjo nieko bijoti, nes puikiai buvau paruoštas abiems egzaminams, viską išlaikiau iš pirmo karto! Svarbiausia tai, kad su Geraldu pamokų laiką galima derinti pagal tai, kada pačiam patogiausia. Minučių vairuoti duoda daug daugiau, negu turėtų būti, tai beabėjo irgi labai gerai. Kainos irgi nedidelės, nereikės laukti sekančios algos, kad susimokėti Viskas super, rekomenduoju tikrai rinktis šią vairavimo mokyklą, ir regitroje problemų neturėsit Sėkmės

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/20

A2 ir A kat iš pirmo karto. Profesionalu, o rezultatai kalba patys už save. Labai rekomenduoju!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/03

Labai NE rekomenduoju šią vairavimo mokyklą!
Vairavimo instruktorius pažeidžia eismo taisykles. Instruktorius važinėja per pėsčiųjų taką ir parkuoja automobili ant žoles. Labai gaila, kad instruktorius taip elgęsi.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/22

Rekomenduoju geras mokytojas geri motociklai Lankstus derinamas pamokų laikas super ačiū Geraldui

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/13

Labai nuostabi mokykla! Išmokė visko! Kiekviena detalė buvo labai aiškiai paaiškinta. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/09

Super mokykla, super instruktorius Geraldas. A kategorija iš pirmo karto. Lanksčios valandos, geri patarimai, didelė pagalba. Ačiū.
Rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/30

Likau labai patenkintas šia vairavimo mokykla ypatingai motociklo instruktoriais. Teko girdėti iš pažįstamu, kad instruktoriai tiesiog duoda motocikla ir važinėkis, o čia teko patirtį instruktorių dėmesį, kurių deka pavyko gerai valdyti ir jausti motociką.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/10

Atėjau į šią mokyklą po nesėkmingų patirčių kitoje mokykloje, kurioje tikrąją to žodžio prasme norėjo ne išmokyti, o pasipelnyti, vis nepraleisdami mokyklinio egzamino...čia viskas buvo atvirkščiai, nuramino, kantriai mokė, aiškino, davė daug patarimų ir puikiai paruošė ne tik regitros egzaminui, bet ir tam, kad drąsiai galėčiau ir po egzamino išvažiuoti į gatves. Ačiū instruktoriui Geraldui, tai tikrai žmogus atsidavęs savo darbui, pamokos su juo neprailgdavo, kiekvieną kartą parinkdavo skirtingus maršrutus, leidžiančius susipažinti su kuo įvairesnėmis situacijomis keliuose. Jei rekomenduoti - tai tik šią mokyklą ir jos kompetetingus darbuotojus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/06/10

Puikus instruktorius Geraldas! Po patirtų kojų traumų nebegalėjau vairuoti automobilio su mechanine pavarų dėže ir apskritai abejojau, ar dar kada galėsiu pati vairuoti. Pirmą kartą traumuotom kojom vairavau automobilį su automatine pavarų dėže ir per dvi valandas su instruktoriaus pagalba ir patarimais įsisavinau, kaip saugiai vairuoti ir valdyti automobilį nepaisant traumų ir kiek kitokiu būdu, nei sveiki žmonės. Jau kitą dieną drąsiai vairavau po miestą savo automobilį. Ačiū "Vilniaus vairavimo mokyklos" instruktoriui Geraldui už vertingą pamoką, padrąsinimus ir operatyviai paskirtą laiką važiavimui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/02/10

Mokiausi šioje mokykloje. Labai geras instruktorius Audrius Alekna. Didelis jam ačiū!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/03

Patys geriausi atsiliepimai šiai vairavimo mokyklai , instruktorius Geraldas yra pats geriausias savo srities specialistas, puikiai išdėsto ir išmoko kaip reikia panevruoti automobilį, labai pakantus ir geras žmogus, visada labai lengvai galima suderinti laiką dėl pamokėlių.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/22

B kategorija išlaikyta iš pirmo karto. Ačiū instruktoriuj Geraldui, kuris vis drąsino sakydamas, kad kiekvienas gali vairuoti ir taip įkvėpdamas pasitikėjimo savimi. :) taip pat labai patogiai galėdavau rinktis praktikos pamokas. Išmokau visko ką reikia žinoti norint iškaikyti egzaminą ir tapti gera vairuotoja kelyje. Rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/01

Šioje mokykloje instruktorių gavau tokį, kuris išmano savo darbą, jaučia kada pasufleruot, esant reikalui pabraižyt schemas, išlipt iš automobilio, pamokyti techninių gudrybių ir dar daugiau. Džiaugiausi tarytum skęstantis būčiau gavęs gelbėjimosi ratą. Prieš tai mane mokinęs instruktorius "įvarė' nenorą eiti į pamokas. Po pamokos su instruktoriumi Audrium Alekna įvyko teigiamas virsmas ir atsiradęs noras vaikščioti į pamokas augino pasitikėjimą ir viziją, kad „aš tai galiu“. Ačiū!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/10/16

Puikus mokytojas, savo sryties zinovas ir draugas, labai malonus zmogus norintis padeti, negaili savo laiko ir nervu, labai rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/07/05

Pati geriausia mokykla! Tikras savo srities profesionalas mokytojas Geraldas. Mokymosi laiką galima lengvai derinti. Išlaikiau iš pirmo karto A kategoriją. REKOMENDUOJU 100%!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/06/13

A kategorija išlaikyta iš pirmo karto. Motociklais moko pats savininkas ir darbo valandų neskaičiuoja, susitart praktiškai bet kokį laiką galima. Sugebėjo išmokinti per savaitę laiko, prieš tai nei karto nesedėjusį ant motociklo. Regitroj nei vienos pastabos neturėjo. Super.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/05/05

A kategorija išlaikyta iš pirmo karto be didesnių problemų. Lankstus praktinių užsiėmimų grafikas. Naudingi patarimai. Rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/09/01

A kategorija išlaikyta be problemų su instruktoriaus Geraldo pagalba. Ačiū! Lankstus pamokų grafikas, praktiški ir labai naudingi instruktoriaus patarimai. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/20

Puiki mokykla - nauji automobiliai, lankstus vairavimo pamokų grafikas. Profesionalūs instruktoriai. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/04

Norėjau išmokti važiuoti motociklu ir gauti A kategoriją. Abu punktai įvykdyti 100%. Egzaminas Regitroje išlaikytas iš pirmo karto. Instruktorius Geraldas puikiai (ir kas ne mažiau svarbu - kantriai) viską parodė ir paaiškino. Tikrai nuoširdžiai rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/22

Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą visiems, kas nori ne tik išlaikyti teises, bet ir išvažiuoti į gatvę be baimės. Supratingi instruktoriai, galima derinti darbą su pamokomis. Turėjau patirties su kita vairavimo mokykla, kurioje taip ir neteko pabaigti vairavimo paskaitų, nes buvo pasirinkimas ar pamokos ar darbas...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/21

Tikrai rekomenduoju tiems, kurie nori ismokti vairuoti ne tik egzaminui, bet ir nebijotu patys isvaziuoti i gatve. Supratingas instruktorius, galimybe mokintis po darbo (deja, viena mokykloje teko palikti pinigus ir netureti vairavimo pamuku, nes instruktorius dirbo tik darbo metu, darbo sienomis).

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/21

Puikus instruktorius, kokybiškai parengia egzaminui. ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/08/02

Sioje mokykloje ruosiausi a2 kategorijai (eksternu), esu patenkintas mokymo kokybe.
Praktikos pamokos ejo itin sklandziai ir smagiai, motociklai apynauji, labai patyres instruktorius su kuriuo malonu bendrauti. Regitroje tiek teorija tiek praktika isilaikiau is pirmo karto...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/29

A kategorija iš pirmo karto! Tikrai rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/29

Šioje mokykloje mokiausi vairavimo eksternu, A kategorija.
Mokytojas buvo labai labai geras, viską išaiškino ramiai, profesionaliai ir aiškiai.
Dėl pravažiavių laikų nebuvo jokios problemos susitarti.
Aikštelė geroje vietoje. Pačioje aikštelėje yra kalniukas dėl kurio sunkiau važinėti, bet man tai labai patiko, nes Regitroje buvo daug lengiau atlikti visus veiksmus.
Egzaminą išlaikiau iš pirmo karto.
Šią mokyklą tikrai rekomenduočiau.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: UAB "Vilniaus Vairavimo Mokykla"
 • Įmonės kodas: 303341764

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos