Autoplay

22 atsiliepimai

Kategorijos B, Vilnius

 • Ukmergės g. 369A, Vilniaus m., Vilniaus m. sav., LT-06327
 • 852190007, 865551185
 • info@autoplay.lt

Follow:

Atnaujinta: prieš 1966 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Vairavimo mokykla „AUTOPLAY“ kviečia į „B“ kategorijos vairavimo kursus

Paskaitos vyksta naudojant naujausią šiuolaikinę multimedijos vaizdinę programą. Aprūpiname mokomąja literatūra. Nemokamai ir Jums patogiu laiku galėsite naudotis kompiuterinėmis kelių eismo taisyklių bilietų programomis, kurios atitinka VĮ „Regitra“ valstybinio egzamino laikymo programą.
Mokome naujais, tvarkingais automobiliais (Hyundai i30’18; bei VWGolf 5) Praktinio vairavimo pamokos vyksta Jums patogiu laiku, lietuvių, rusų, lenkų kalbomis.

Konsultuojame vairavimo mokymosi ir egzaminų laikymo klausimais. Padedame pasiruošti besimokantiems pagal savarankiško pasiruošimo programą (eksternu).

Už kursus galima mokėti grynais, pavedimu, dalymis.

Taip pat kviečiame ir papildomiems užsiėmimams norinčius patobulinti savo vairavimo ar parkavimo įgūdžius.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/04/10

Stresas, žeminimas, rėkimas, patyčios. Štai kas jūsų laukia pasirinkus vairavimo mokyklą pas Henriką. Instruktorius Henrikas ir Henrikas Daktaras atrodo būtų viena ir ta pati asmenybė, nes neturi empatijos ir užuojautos, bei supratimo jausmų, na, tik kai žmonės mato, tada jau elgesys palieka rafinuotas. Per šį storą, tabaku prasmirdusį narcizą sužinosite kas yra valerijonas, bei širdies lašai. Ramiausia pamokos dalis yra šiaip klausyti koks jis puikus žmogus ir kaip visi juo patenkinti, nors faktai byloja visiškai kitokią tiesą. Henrikui nėra aktualu kada jūs laisvas, pas jį labai užimtas grafikas ir daug mokinių(subjektyvu ka skaitom "daug"). Pabaigai norėčiau pasakyti, jog šis, kad ir mažas, storas pyzdukas, tikrai palauš jūsų tikėjimą į mokslą vairuoti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/02/07

Nerekomenduoju, instruktorius dirba nemaloniai, pastoviai pyksta, neatsižvelgia į daromas klaidas, švaisto mokinio vairavimo laika: rūkimo pertraukėlėmis bei važiavimais į neaktualiais mokyniui vietas (ne pagal regitros kelius), vežiojimais nepažystamų žmonių (darbas taksi). Mokiniams siūlomas visiškai nepalankus grafikas (per mokinių pamokas) ir jokių išvadų nedarymas, pastovus laiko neturėjimas. Nuolati įtampa vairuojant nesuteikia jokių įgudžių!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/12/03

Labai džiaugiuose pasirinkus šią vairavimo mokyklą papildomoms pamokoms. Kitose vairavimo mokyklose nejaučiau tokio dėmesio mokiniui ir įsigilinimo į esančias problemas. Henrikas tikrai turi didžiulę patirtį ir sugeba padėti susitvarkyti ne tik su vairavimo įgūdžių trūkumu, bet ir su stresu. Ačiū Henrikui!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/06/21

Rekomenduoju! Henrikas puikus instruktorius per keleta pamoku ismokau daugiau negu praejas visa mokymo kursa kytoj vairavimo mokykloi!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/24

Prieš ateidama į šią mokyklą -laukiau praktikos egzaminą ne vieną ir ne du kartus. Imdama pamokas pas kitus instruktorius. Bet niekaip nepavykdavo. Gavusi rekomendacijų nutariau kreiptis pas Henriką. Ir visiškai nepasigailėjau. Su instruktoriumi Henriku vairavome vos tris dienas-trečia dieną jau turėjau egzaminą. Ir išlaikiau! Nuostabus instruktorius! Viską paaiškina, padeda nugalėti susidariusias baimes, padrąsina. Labai supratingas ir dėmesingas. Labai ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/25

Norėjau pasidalinti įžvalgomis.
Mačiau daug instruktorių, jų mokymą ir santykį su mokiniu.
Ir galiu pasakyti tik vieną - Instruktorius Henrikas yra vertas visų 5 žvaigždučių ir dar 3+.
Jis ne sėdi keleivio vietoje tam, kad tik raukytųsi mokinukui padarius klaidelių. Jis duoda pastabų ir įvairiausių patarimų, kaip tų klaidų išvengti, kaip pasitobulinti savo vairavimo įgūdžius.
Kantriai ir noriai kartu su savo mokiniais siekia vieno tikslo - nepriekaištingai vairuoti Vilniaus keliuose. Na, ir išlaikyti regitrą iš pirmo karto
Didelis ačiū jam ir šitai mokyklai. Gera, kai randi tinkamą mokytoją tokiam svarbiam gyvenimo etapui ir į jį žengi užtvirtintai vien dėl rezultatų, pasiektų bendradarbiaujant su šia mokykla!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/29

Pati užsirašiau į šią mokyklą vedama rekomendacijų ir teigiamų atsiliepimų gausa. Ir nenusivyliau. Nors mokykla nėra didelė, jaučiamas dėmesys kiekvienam mokiniui, mokoma atsakingai, tiksliai, o svarbiausia - nuoširdžiai. Atėjau su baime vairuoti, tačiau įgijau ne tik puikius vairavimo įgūdžius, bet ir pasitikėjimą savimi kelyje, atsakingumą už savo veiksmus.
Ačiū Jums už tai, džiaugiuosi pasirinkusi Jūsų mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/11

Mokiausi vairuot kitoje mokykloje, kur.... nieko neismokau:( Draugas pasiule Autoplay. Vazinejant su Henriku jis sako kas negerai, bendrauja. Matosi jog jam yra ne dzin, jam rupi padet:) Egzaminus islaikiau is pirmo karto, Ir tikrai visiem rekomenduoju ir rekomenduosiu Autoplay:) Aciu Jum labai labai labai:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/22

Vienas malonumas turėti reikalų su tokiais geranoriškais ir mielais žmonėmis kaip Henrikas ir Jūratė. Perėjau į Autoplay iš vienos "geriausių" vairavimo mokyklų. Ir nepasigailėjau. Kadangi turiu su kuo palyginti, drąsiai galiu sakyti, kad Henrikas nuostabus mokytojas. Matosi, kad vairvimo pamokos jam nėra vien tik darbas, jis nuoširdžiai išgyvena dėl savo mokinių ir deda visas pastangas suteikti reikalingų įgūdžių. Vairavimo pamokos buvo gan intensyvus darbas: analizuotos įvairios situacijos, taisytos spragos. Na o rezultatai puikūs - regitros egzaminai išlaikyti iš pirmo karto! Didžiulis AČIŪ jums!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/04

Geriausia vairavimo mokykla! Gera prisiminti! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/04

Prieš 2 metus baigiau vairavimo mokyklą ir vis dar dabar su draugais pasišnekam kaip ten buvo faina. Asmeniškai laikiausi eksternu, tad daugiau teko bendrauti su praktinio vairavimo instruktoriumi Henriku, galiu pasakyti, kad visi kuriem nesigauna, visi kurie nori ir nenusprendžia nuo ko pradėti - pradėkit nuo čia.:) Apsimoka, net nekalbu apie kainą, bet kalbu apie suteikiamus vairavimo įgūdžius, ne bukus patarimus iš knygos, o realius šnekant kaip su žmonėmis! Labai patenkintas likau tiek aš tiek bent 4 mano draugai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/28

Puiki mokykla, puikus instruktorius. Ačiū Jam už kantrybę. Lenkiuosiu žemai už jo sunkų darbą su manimi. Tikrai rekomenduoju visiems šią mokyklą ir instruktorių Henriką.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/03/15

...ir nieko tokio, kad vos tik atsirado keli prastesni komentarai, mokykla pati parašė sau 5 žvaigždučių įvertinimą, kad tik nepablogėtų jų bendras įvertinimas... :) :) :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/03/12

Kritiką mes peiimame, reaguojame, analizuojame ir darome išvadas. Ir neko tokio, kad mūsų mokykloje jokia Gabija nesimokė :) :) :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/02/04

Nerekomenduočiau niekam šios vairavimo mokyklos, instruktorius visiškai nėra supratingas, visą laiką tik priekaištaujantis, skleidžiantis blogas emocijas. Ne kartą buvau susipykusi su juo, dėl nepagarbos man, bei kitiem mokiniam. Mato tik, kaip atlikti savo darbą, bet nekreipia dėmesio ar jį atlieka teisingai ir taip, kaip pridera.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/01/24

Verta vien dėl instruktoriaus Henriko. Instruktorius iš dydžiosios raidės. Ačiū jam. Mokykla tikraigera. Rekomenduoju visiems.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/12

Norėčiau tarti didelį AČIŪ gerb. instruktoriui Henrikui.
Teko nemažai pasiskaitinėti apie instruktorius ir man buvo svarbu surasti kantrų, kompetetingą, motyvuojantį intruktorių. Labai džiaugiuosi atradusi šią mokyklą bei instruktorių, kurio mokymo metodai visiškai atitiko mano lūkesčius. Labai džiugu, kad šis žmogus ne tik paruošia egzaminui, bet ir deda visas pastangas, kad jo mokiniai puikiai vairuotų. Išbandžiau kelis instruktorius, bet tik su Henriku teko realiai pastatyti automobilį tarp kitų automobilių! Ačiū už kantrybę, atsidavimą bei nuoširdumą. Visada palaiko, netgi į egzaminą regitroje nuveža ir atgal pasiima :))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/28

Profesionalūs, pagarbūs ir draugiški instuktoriai ir visas vairavimo mokyklos kolektyvas. Aiškiai išaiškina, konsultuoja, kantriai moko, domisi. Ir jaunas, ir garbaus amžiaus žmogus mačiau, kad čia jaučiasi gerai ir laisvai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/17

Puiki mokykla! Visada maloniai pasitinkanti ir bendraujanti Jūratė bei geriausias mokytojas ir patarėjas Henrikas. Tik geriausi atsiminimai :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/29

Rekomenduoju. Mokiausi šioje mokykloje, likau patenkinta mokymo kokybe.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/01/13

Rekomenduoju. Labai geranoriški, malonūs, profesionalūs, paslaugūs kantrūs ir svarbiausia rūpestingi. Instruktorius tikrai mylintis ir išmanantis savo darbą. Ačiū Jiems už vairavimo malonumą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/12/15

Abu egzaminai iš pirmo karto :)


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: AUTOPLAY, IĮ

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos