V. Jalinsko vairavimo mokykla

9 atsiliepimai

Kategorijos B, Vilkaviškis

Follow:

Atnaujinta: prieš 368 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Filialai:
Nepriklausomybės g. 56, Vilkaviškis, tel.: 834251415, 865403417
J. Basanavičiaus g 72, Kybartai, Vilkaviškio r., tel.: 865443247, 865403417

2018/07/03

Puiki vairavimo mokykla, paruošė nuo "nulio" mane egzaminui labai ačiū instruktoriam, labiausiai Valentinui už kantrybe ir paikymą Ačiū Inai už malonų bendravimą nesigailiu pasirinkusi šią mokyklą, rekomenduoju visiem puikius instruktorius Valentiną ir Zigmą jie geriausi ir visais atvėjais rinkčiausi tik juos Ačiū Jums!!

2018/05/03

Didžiausias ačiū V. Jalinsko vairavimo mokyklai :). Nei trupučio nesigailiu pasirinkusi būtent šią mokyklą, kurioje dirba kompetetingas kolektyvas.
Gal pradėsiu nuo pradžių ir pirmiausiai padėkosiu teorijos mokytojai Ingridai ;) kuri visuomet kantriai ir maloniai "vėl ir vėl" aiškina tai ko nesupranti.
Taip pat širdingai Ačiū ir mokyklos administratorei Inai už malonų bendravimą ir palaikymą , visada malonu užsukti.
Du pačius didžiausius Ačiū tariu instuktoriams Gyčiui ir Valentinui už praktikos žinias, geležinius nervus , rimtą požiūrį į savo darbą ( paruošti vairuotoją saugiai dalyvauti eisme), bet tuo pačiu ir mokiniui streso ir baimės nesukeliantį bendravimą.
Taigi jei norite tapti gerais ir atsakingais vairuotojais rinkitės V. Jalinsko vairavimo mokyklą, puikus paruošimas egzaminams ir gera nuotaika garantuota!:)

2018/03/17

Puiki vairavimo mokykla. Teoriją išaiškino puikiai, buvo lengva suprasti. Instruktoriai rūpestingi, paaiškino, kaip vyks egzaminas, kokie Regitros reikalavimai, egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Jei reikėtų dar kartą eiti mokytis, be abejonės ir vėl rinkčiausi šią mokyklą.

2017/12/15

Mokykla apipinta visokias gandais kiek jie tikri nežinau :) Aš asmeniškai galiu tik pagirti nes važinėjau su labai geru instruktorium rūpestingu ir tikrai geru mokytoju Zigmu, teorijos pamokos buvo aiškios :) Su kitais instruktoriais nevažinėjau tad ir vertinti negaliu:),bet jei tektų rinktis vėl mokyklą , eičiau vėl ten pat, bet ir vėl pas Zigmą, jei ir jūs eisit mokytis pas jį , teks apsišarvuoti kantrybe, nes pas jį vietų mažai, na bet juk nekeista juk geras instruktorius laisvas ir nebūna:) , jei pasirinksit šį instruktorių nesigailėsit:) jis skirs visą savo laiką ir tikrai stengsis kuo geriau jus paruošti :) aš labai dėkinga jam :) galiu pasakyti tik tiek AČIŪ jam už viską, už pastangas, už kantrybę kurios jam su manim tikrai reikėjo :) ir už jo man skirtą laiką, bei palaikymą :) aš išlaikiau iš antro karto,bet ne todėl, kad mokytojas buvo nepakankamai mane paruošęs, o todel, kad pritrūko susikaupimo:) .

2017/11/29

Labai gera mokykla. Puiki teorijos mokytoja, viską paaiškina dirbant prie kompiuterių. Geri instruktoriai tik truputį Zigmas mano atžvilgiu, kaip tik galėtų būt rimtesnis, nes man asmeniškai nėjo į galvą kai aiškino, bet gal kiekvienam savaip. Taip tai viskas šauniai, organizuotai dirbanti komanda ;)

2017/11/23

Viskas atrodo gerai, bet neduok Dieve norėsit važiuot pas Zigmą, o ne pas Gytį, turėsit priešą, papasakos kaip remsit regitrą, koki durni esat ir t.t. Netekę važiuot tik su Valentinu, bet pati rekomenduočiau, jei jau eisit, tai tiesiai pas Zigmą, puikiai paruošia, nenusuka laiko kaip Gytis, nevažiuoja tvarkyt savo reikalų per mokinio važinėjimui skirtą laiką. Na, o jeigu norit paklausyt apie keliones po europą, apie tai kodėl reikia gert iš stiklinio butelio, o ne plastmasinio, tai eikit pas Gytį :)

2017/08/10

Puiki mokykla. Išlaikiau ir teoriją, ir važiavimą iš pirmo karto. Esu labai patenkinta šia vairavimo mokykla.

2017/07/04

Labai gera vairavimo mokykla. Viską išaiškina suprantamai, klaidas paaiškina ramiai, nesukelia jokio streso. Labai aiškiai paaiškina kaip važiuoti aikštelėje. Buvau supažindintas su vertinimo kriterijais ir Regitros aikštele, kur gavau puikių patarimų. Praktikos egzaminą išlaikiau iš pirmo karto.

2015/10/05

Šauni mokykla.Dirba žmonės,išmanantys savo darbą.Sulaukiau visokeriopos pagalbos.Esu jiems dėkinga.Kantrybės jiems ir didžiausios sėkmės!


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: V. Jalinsko IĮ

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos