V. Jalinsko vairavimo mokykla

70 atsiliepimai

Kategorijos B, Vilkaviškis

Follow:

Atnaujinta: prieš 2525 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Filialai:
Nepriklausomybės g. 56, Vilkaviškis, tel.: 834251415, 865403417
J. Basanavičiaus g 72, Kybartai, Vilkaviškio r., tel.: 865443247, 865403417

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/01/31

Šiandien tą diena, kai po ilgo laiko ir nesėkmingų bandymų pagaliau išlaikiau teisęs. Parekomendavus draugams šią nuostabią vairavimo mokykla. Kurioje vos per keletą papildomų pasivažinėjimų su instruktoriais įgavau daug naudingų žinių, kurios man ir padėjo išlaikyti egzaminą. Instruktoriai tikri profesionalai ir puikiai išmanantys savo atliekamą darbą. Labai esu dėkingas jiems. Rekomenduoju šią mokyklą ir jums visiems, kurie norite kuo greičiau turėti teisęs.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/01/19

Tikrai rekomenduoju, nuostabūs instruktoriai ir nuostabi teorijos dėstytoja. Islaikiau viska iš pirmo karto ir esu labai patenkintas tiek vairavimai ir jų mokymais. Ačiū labai visiems!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/01/09

Sveiki visi kas ieško kur mokintis vairuoti.V.Jalinsko IĮ puikus pasirinkimas.Ten dirba savo srities profesionalai.Instruktorius Valentinas, kuris mane ruošė egzaminui,puikus mokytojas,viską išaiškina iki smulkmenų,parodo,puikiai bendrauja su jaunimu.Pagal kiekvieną žmogų pasirenka jam priimtiniausią mokinimo būdą, todėl šioje mokykloje,didelis procentas išlaikiusių egzaminus iš pirmo karto.Rekomenduoju kas nori gerai išmokti vairuoti.Instruktorius Valentinas super..

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/01/09

Puiki mokykla,kurioje dirba profesionalai,savo srityje.Instruktorius Valentinas,man padėjo ruoštis vairavimo egzaminui.Labai patiko, atsakingas ir rūpestingas ,ir puikus kai aiškina ,papasakoja ir pataria nuoširdžiai.Kiekvienam mokymą pasirenka pagal sugebėjimus ,būsimo vairuotojo.Šauniai sekasi bendrauti ir mokinti jaunimą.Rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/07/21

Puiki mokykla, islaikiau viska is pirmo karto regitroje, fainas kolektyvas, ypac patiko instruktorius Valentinas. 10 balu

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/07/13

Labai dėkoju visiems kurie mane mokino šioje mokykloje. Niekada instruktoriai nesukėlė streso, neišvaidino durnium. Puikiai išmokino mane vairuoti ir paaiškino viską iki menkiausių smulkmenų. Dėl jų aš ir išlaikiau tiek teorijos tiek praktikos egzaminus iš pirmo karto. Todėl tikrai rekomenduoju šią mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/03/02

Praėjusi vairavimo kursą kitoje mokykloje, jaučiausi labai nedrąsiai, neturėjau pasitikėjimo vairuojant, bei bijojau laikyti egzaminą Regitroje. Tačiau gavusi rekomendaciją papildomoms pamokoms šioje mokykloje, pagaliau įveikiau savo baimes, įgijau pasitikėjimo vairuojant ir išlaikiau Regitros egzaminą. Pamokų metu nebuvo sukelta jokio papildomo streso, instruktorius labai profesionalus, draugiškas, gerai ir aiškiai išmoko. Į pamokas visada buvo smagu keliauti. Esu labai dėkinga šiai mokyklai ir instruktoriui Valentinui, už labai vertingas pamokas ir patarimus, įveiktas baimes bei sėkmingą pasiruošimą egzaminui ir įgytą vairuotojo pažymėjimą! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/12/13

Pagaliau išlaikiau teises!!! Labai dėkoju instruktoriui Gyčiui ir Valentinui. Ačiū už didelę kantrybę, sąžinigumą. Geriausios rekomendacijos rekantis šią vairavimo mokyklą, bet išskirčiau porą dalykų, jei tu pradedantysis vairuotojau nebandysi, nepripažinsi savo pačio padarytų klaidų ir nesimokinsi iš specialistų puikiai išmanančių savo darbą, tai tavo pastangos ir mokymasis bus veltui...Dirbti reikia ne tik su mašina, bet ir su savimi, jog vairavimo teisės atsidurtų tavo rankose. Pasitikėti verta šiais instruktoriais, o jai nepasitiki ir bijai, tai patikėk jaunesnysis vairuotojau šie instruktoriai išmuš iš tavęs visas baimes!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/10/28

Praejus vos 3 pamokoms mano vairavimo technika ir igudziai pasikeite kardinaliai. Labai gerai nuramino ir paruose egzaminui. Tikrai labai rekomeanduoju. Savo srities profesionalas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/08/17

Rekomenduoju mokintis šioje vairavimo mokykloje. Patys geriausi atsiliepimai. Instruktoriai viską puikiai išaiškina bei puikiai paruošia regitros egzaminui. Esu labai patenkinti,jog pasirinkau čia mokintis. ♥️Ačiū dar kartą!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/07/07

Rekomenduoju visiems,kurie nori išmokt važiuoti ir išsilaikyti teises. Patys geriausi atsiliepimai šiai mokyklai. Kruopštus, nuoseklus mokymas ir parengimas tikro vairuotojo. Noriu labai padėkot savo teorijos mokytojai Inai, instruktoriams Gyčiui ir Valentinui. Mūsų visų pastangomis teorijos ir praktikos egzaminus išsilaikiau iš pirmo karto❤️ AČIŪ!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/06/14

Tariu didelį Ačiū šiai mokyklai, labai džiaugiuosi, kad pasirinkau mokintis būtent čia! Mokytojai visi nuostabūs, be galo draugiški ir nuoširdūs! Visiems rekomenduoju rinktis būtent šią vairavimo mokyklą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/06/08

Mano nuomone, pati geriausia ir nuoširdžiausia vairavimo mokykla Marijampolės apskrityje! Labai rekomenduoju, kas dar svarstote kur mokintis O patys vairavimo mokytojai begalo geri ir puikiai paaiškinantys kiekviena situacija ir smulkmena!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/05/22

Neturiu kitų žodžių kaip ištarti tik didelį AČIŪ, Didelis Ačiū instruktoriui Valentinui, tik jo dėka, pamokymais ir patarimais aš pagaliau, esu vairuotoja. Didelis dėmesys ir atsidavimas bei palaikymas ir tinkami patarimai man suteikė jėgų įveikti stresą. Tik geriausios rekomendacijos jūsų mokyklai, AČIŪ UŽ VISKĄ. Sėkmės!!❤️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/05/18

Ačiū už puiku paruošima teorijos ir praktikos egzaminui. Jūsu dėka turiu teises. didžiausios rekomendacijos :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/05/17

Noriu padėkoti V. Jalinskio mokyklos kolektyvui, jog suteikė labai daug pasitikėjimo savimi ir įkvėpė ryžto, kad man pavyks
Rekomenduoju pasirinkti šią vairavimo mokyklą, nes ne tik labai kokybiškai išmoksite vairuoti, bet ir labai gerai praleisit laiką!✨
Visiems linkiu sėkmės!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/03/03

Patys geriausi ir nuoširdžiausi atsiliepimai šiai mokyklai! Tik jos dėka, praėjus sunkū kelią, pavyko išlaikyti regitrą. Didžiausios rekomendacijos, net ir gyvenantiems Marijampolėje!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/02/25

Neturiu kitų žodžių kaip ištarti tik didelį AČIŪ, šiai vairavimo mokyklai ir visai komandai. Didelis Ačiū Gyčiu ir Valentinui, mano mokytojams, tik jų dėka, pamokymais ir patarimais aš pagaliau galiu vairuoti. Didelis atsidavimas ir kompetencija šioje sferoje šių dviejų mokytojų, bei palaikymas man suteikė jėgų nepasiduoti, ir perlipti save, kad niekada nenuleisk rankų ir siek savo tikslo. Prisidėjo ir mano ryžtas, nes sulaukiau begalės palaikymo, kuris neleido man sustoti ir siekti savo svajonės . DIDELĖS JUMS SĖKMĖS DARBUOSE, BŪKITE KOKI ESATE, nes tik jūsų paruošimo dėka prieš visus egzaminus aš sustiprėjau. Pačios geriausios rekomendacijos jūsų mokyklai, nes tik dar kartą įrodėt, kad jūs geriausi. Sėkmės!!❤️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/02/08

Puiki vairavimo mokykla. Malonūs instruktoriai, suteikiantys daug reikalingos informacijos, kad egzaminas būtų išlaikytas. Nuoširdžiai rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/12/30

Nuoširdžiai noriu padėkoti visai vairavimo mokyklos komandai už kantrybę, atsidavimą darbui ir norą išmokyti 10-ukui!
Ačiū Jums visiems už palaikymą ir stūmimą į priekį. Jūsų dėka teorijos ir praktikos egzaminus išlaikiau iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/12/30

Patys geriausi atsiliepimai, 10 iš 10 balų.
Puikiai paruošia tiek teorijos tiek praktikos egzaminams.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/11/05

Už teises dėkoju instr. Giedriui. Be galo reiklus ir nė minutės veltui neleidžiantis instruktorius.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/11/04

Pati didžiausia padėka šiai mokyklai! Čia dirba šios srities profesionalai. Jų kantrybė ir nuoširdus atsidavimas savo darbui muša visus rodiklius. Noriu padėkoti instruktoriams Gyčiui ir Valentinui, jog turėjo kantrybės su manimi ir aiškiai išmokė kaip elgtis kelyje. Tik pačios geriausios REKOMENDACIJOS!
Labai ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/11/04

Pati didžiausia padėka ir rekomendacijos rinktis šią mokyklą! Čia dirba šios srities profesionalai. Jų kantrybė ir nuoširdus atsidavimas savo darbui muša visus rodiklius. Noriu padėkoti instruktoriams Gyčiui ir Valentinui, jog turėjo kantrybės su manimi ir aiškiai ir suprantamai išmokė kaip elgtis kelyje. Tik pačios geriausios REKOMENDACIJOS!
Labai ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/06/25

Labai gera vairavimo mokykla, patys geriausi atsiliepimai ir didžiausios rekomendacijos visiems rinktis šia mokykla

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/06/16

Super, gera mokykla egzaminai paimti iš pirmo karto. Rekomenduoju. Ačiū instruktoriui Valentinui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/06/14

Pati geriausia

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/06/01

Labai gera vairavimo mokykla. Instruktoriai kantrūs, darbštūs bei profesionaliai atliekantys savo darbą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/05/27

Labai gera vairavimo mokykla. Instruktoriai kruopštūs, kantrūs bei profesionaliai atliekantys savo darbą. Tik geriausi atsiliepimai ir didžiausios rekomendacijos.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/05/27

Labai gera vairavimo mokykla. Instruktoriai kantrūs, kruopštūs bei profesionaliai atliekantys savo darbą. Tik geriausi atsiliepimai

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/05/27

Labai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą. Instruktoriai kantrūs, profesionaliai bei kruopščiai žiūri į savo darbą. Ačiū jiems, atėjau visiškai nemokėdama.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/05/27

Labai gera vairavimo mokykla. Instruktoriai, kantrūs, kruopščiai bei profesionaliai atlieka savo darbą. Ačiū jiems, nes atėjau visiškai nemokėdama.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/05/27

Labai gera vairavimo mokykla, mano nuomone, Vilkaviškyje geresnių nėra, visi instruktoriai labai kruopščiai, profesionaliai atlieka savo darbą. Labai rekomenduoju šią mokyklą visiems.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/12/10

Superinė vairavimo mokykla, puikūs instruktoriai, labai gerai paruošė vairavimo egzaminui. Ačiū instruktoriams: Gyčiui, Valentinui bei Giedriui. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/08

Puiki mokykla, šaunus instruktoriai. Kuo geriausi atsiliepimai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/31

Šauni mokykla. Pati geriausia, turėjo su manim daug kantrybės instruktoriai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/31

Šauni mokykla, kantrūs instruktoriai, Geriausi atsiliepimai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/30

Šauni mokykla, kantrus instruktoriai. Pati šauniausia.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/30

Puikūs, kantrūs instruktoriai, gerai viska išaiškina, nesukelia streso rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/30

Šauni mokykla, geriausi atsiliepimai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/12

Draugiški instruktoriai, labai gerai paruošė regitros egzaminui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/02

Instruktoriai puikiai paruošė, ypač Valentinas ir Gytis, egzaminą išlaikiau iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/02

Gerai paruošė regitros egzaminui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/12

Vairavimo mokykla gera, instruktoriai draugiški ir labai išsamiai pasako tavo klaidas ir padeda jas išspręsti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/12

Liuks mokykla. Instruktoriai reiklūs griežti bet gerai išmokino. Ačiū ir teorijos mokytojai, teisės jau mano kišenėje :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/01

baigusi kitos mokyklos kursus nesijaučiau tvirtai laikydama egzamina Regitroje, bet po papildomu dvieju pravažiavimu su instruktoriumi Valentinu, jaučiausi rami ir tinkamai pasiruošusi. po pamoku su Valentinu, egzamina išlaikiau iš pirmo karto. paaiškina klaidas, jokio streso, parodo visus maršrutus ir vietas, kur reikia atkreipti dėmesį. tik nuoširdžiausios rekomendacijos

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/31

Labai puiki mokykla. Dėkoju visiems darbuotojams už kantrybę ir palaikymą viso mokymosi metu. Instruktoriai-daug metų dirbantys profesionalai. Džiaugiuosi savo pasirinkimu čia mokytis. REKOMENDUOJU!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/24

Pati geriausia mokykla. Puikiai išmokino. Aiškiai ir kantriai. Ačiū instruktoriui Giedriui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/02

Gera mokykla islaikiau is pirmo karto rekomenduoju. Aciu instruktorems.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/04/28

Labai puiki mokykla išlaikiau iš pirmo karto rekomenduoju šia mokykla visiems!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/11

Tikrai nenusivyliau pasirinkusi šią vairavimo mokyklą. Kantrūs instruktoriai, viską suprantamai paaiškina ir išmoko. Visi darbuotojai labai malonūs žmonės ir savo srities profesionalai. REKOMENDUOJU!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/23

Ačiū V.Jalinsko vairavimo mokyklos instruktoriams už kantrybę. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/07

Tik geriausi atsiliepimai. Mandagūs, malonūs žmonės❤️. Išmokino nuo nulio išlaikiau iš pirmo . Nei sykio nepakėlė balso nei vienas iš 3 instruktorių. Labai maloni administratorė. Turi daug kantrybės ir šaltus nervustikrai rekomenduoju ir garantuoju nenusivilsit

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/27

Ačiū V.Jalinsko vairavimo mokyklai, išmokino išlaikyti iš pirmo karto, visi instruktoriai žino savo darbą, rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/05/30

Tikrai nesigailiu pasirinkus šita vairavimo mokykla.Dėstytoja nuostabi,teoriją išdėsto aiškiai,instruktoriai malonus,kantrus.Didelis ačiū instruktoriams Gyčiui bei Valentinui už didele kantrybe su manimi.Tik geriausi atsiliepimai apie jus.Ačiū ir sėkmės jums.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/29

Labai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą. Teoriją mokinausi Kybartuose, tai apie mokytoją Ingą, tik geriausi atsiliepimai. Su kiekvienu mokiniu dirba individualiai, viską labai aiškiai išdėsto, išsisprendus testą paaiškina padarytas klaidas. Vairavimo instruktoriais taip pat nenusivyliau. Teko pavažinėti su visais, nejaučiau jokios įtampos vairavimo metu, viską aiškino ramiai ir kantriai.Egzaminus išsilaikiau iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/07

Tik geriausi atsiliepimai! Teorijos kursus lankiau Kybartuose. Mokytoja Inga labai viską aiškiai paaiškina, jei nesupranti moko tol, kol išmoksti, kad ir dešimt kartų. Instruktoriai superiniai, kantriai mokina viską iki smulkmenų paaiškindami. Regitroj viską išsilaikiau iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/12

Labai gera mokykla .Dirba puikus ismanantys savo darba zmones .Daug ideda darbo i mokini ir padeda gerai pasiruosti tiek teorija tiek vaziavima .Esu labai dekinga ir labai dziaugiuos kad pasirinkau sia mokykla .Jiems linkiu kantrybes

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/02

Regitroje egzaminus išlaikiau iš pirmo karto. Turėjau labai gera teorijos dėstytoja Inga išsamiai ir puikiai išdėsto teoriją. Vairavimo teko mokintis,pas visus instruktorius,visi yra puikus,bet didziaja dali važinėjau su Zigmu ir labai džiaugiuosi! Visi instruktoriai atsižvelgia į mokinio gebėjimus, pastabas, stengiasi kuo mažiau sukelti streso, moko nebijoti vairuoti. Esu dėkinga instruktoriams ir mokyklos administracijai už pastangas ir pagalbą. Buvo malonu mokytis šioje mokykloje. Jeigu reiketu rinktis iš naujo,vistiek pas jus grįžčiau! Visiems noriu palinkėti sėkmės ir kantrybes su naujais mokiniais!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/16

nelabai patiko, gavau pazimejima kad praejau kursus uzsiregistravau regitroj o jie mane isregistravo sakė pirk dar vazevimu nes jei neislaikysi jų lygis kris ..
tai turejau lauki mėnesį po atšaukimo, nieko gero mokykla galiu pasakyti

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/09

Puiki mokykla. Instruktorius informaciją išdėsto paprastai ir aiškiai tikrai nesudėtinga suprasti, jei suklysti paaiškina ramiai

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/03

Puiki vairavimo mokykla, paruošė nuo "nulio" mane egzaminui labai ačiū instruktoriam, labiausiai Valentinui už kantrybe ir paikymą Ačiū Inai už malonų bendravimą nesigailiu pasirinkusi šią mokyklą, rekomenduoju visiem puikius instruktorius Valentiną ir Zigmą jie geriausi ir visais atvėjais rinkčiausi tik juos Ačiū Jums!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/03

Didžiausias ačiū V. Jalinsko vairavimo mokyklai :). Nei trupučio nesigailiu pasirinkusi būtent šią mokyklą, kurioje dirba kompetetingas kolektyvas.
Gal pradėsiu nuo pradžių ir pirmiausiai padėkosiu teorijos mokytojai Ingridai ;) kuri visuomet kantriai ir maloniai "vėl ir vėl" aiškina tai ko nesupranti.
Taip pat širdingai Ačiū ir mokyklos administratorei Inai už malonų bendravimą ir palaikymą , visada malonu užsukti.
Du pačius didžiausius Ačiū tariu instuktoriams Gyčiui ir Valentinui už praktikos žinias, geležinius nervus , rimtą požiūrį į savo darbą ( paruošti vairuotoją saugiai dalyvauti eisme), bet tuo pačiu ir mokiniui streso ir baimės nesukeliantį bendravimą.
Taigi jei norite tapti gerais ir atsakingais vairuotojais rinkitės V. Jalinsko vairavimo mokyklą, puikus paruošimas egzaminams ir gera nuotaika garantuota!:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/03/17

Puiki vairavimo mokykla. Teoriją išaiškino puikiai, buvo lengva suprasti. Instruktoriai rūpestingi, paaiškino, kaip vyks egzaminas, kokie Regitros reikalavimai, egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Jei reikėtų dar kartą eiti mokytis, be abejonės ir vėl rinkčiausi šią mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/12/15

Mokykla apipinta visokias gandais kiek jie tikri nežinau :) Aš asmeniškai galiu tik pagirti nes važinėjau su labai geru instruktorium rūpestingu ir tikrai geru mokytoju Zigmu, teorijos pamokos buvo aiškios :) Su kitais instruktoriais nevažinėjau tad ir vertinti negaliu:),bet jei tektų rinktis vėl mokyklą , eičiau vėl ten pat, bet ir vėl pas Zigmą, jei ir jūs eisit mokytis pas jį , teks apsišarvuoti kantrybe, nes pas jį vietų mažai, na bet juk nekeista juk geras instruktorius laisvas ir nebūna:) , jei pasirinksit šį instruktorių nesigailėsit:) jis skirs visą savo laiką ir tikrai stengsis kuo geriau jus paruošti :) aš labai dėkinga jam :) galiu pasakyti tik tiek AČIŪ jam už viską, už pastangas, už kantrybę kurios jam su manim tikrai reikėjo :) ir už jo man skirtą laiką, bei palaikymą :) aš išlaikiau iš antro karto,bet ne todėl, kad mokytojas buvo nepakankamai mane paruošęs, o todel, kad pritrūko susikaupimo:) .

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/11/29

Labai gera mokykla. Puiki teorijos mokytoja, viską paaiškina dirbant prie kompiuterių. Geri instruktoriai tik truputį Zigmas mano atžvilgiu, kaip tik galėtų būt rimtesnis, nes man asmeniškai nėjo į galvą kai aiškino, bet gal kiekvienam savaip. Taip tai viskas šauniai, organizuotai dirbanti komanda ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/11/23

Viskas atrodo gerai, bet neduok Dieve norėsit važiuot pas Zigmą, o ne pas Gytį, turėsit priešą, papasakos kaip remsit regitrą, koki durni esat ir t.t. Netekę važiuot tik su Valentinu, bet pati rekomenduočiau, jei jau eisit, tai tiesiai pas Zigmą, puikiai paruošia, nenusuka laiko kaip Gytis, nevažiuoja tvarkyt savo reikalų per mokinio važinėjimui skirtą laiką. Na, o jeigu norit paklausyt apie keliones po europą, apie tai kodėl reikia gert iš stiklinio butelio, o ne plastmasinio, tai eikit pas Gytį :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/08/10

Puiki mokykla. Išlaikiau ir teoriją, ir važiavimą iš pirmo karto. Esu labai patenkinta šia vairavimo mokykla.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/07/04

Labai gera vairavimo mokykla. Viską išaiškina suprantamai, klaidas paaiškina ramiai, nesukelia jokio streso. Labai aiškiai paaiškina kaip važiuoti aikštelėje. Buvau supažindintas su vertinimo kriterijais ir Regitros aikštele, kur gavau puikių patarimų. Praktikos egzaminą išlaikiau iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/05

Šauni mokykla.Dirba žmonės,išmanantys savo darbą.Sulaukiau visokeriopos pagalbos.Esu jiems dėkinga.Kantrybės jiems ir didžiausios sėkmės!


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: V. Jalinsko IĮ

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos