V. Jalinsko vairavimo mokykla

32 atsiliepimai

Kategorijos B, Vilkaviškis

Follow:

Atnaujinta: prieš 1553 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Filialai:
Nepriklausomybės g. 56, Vilkaviškis, tel.: 834251415, 865403417
J. Basanavičiaus g 72, Kybartai, Vilkaviškio r., tel.: 865443247, 865403417

2021/06/25

Labai gera vairavimo mokykla, patys geriausi atsiliepimai ir didžiausios rekomendacijos visiems rinktis šia mokykla

2021/06/16

Super, gera mokykla egzaminai paimti iš pirmo karto. Rekomenduoju. Ačiū instruktoriui Valentinui.

2020/12/10

Superinė vairavimo mokykla, puikūs instruktoriai, labai gerai paruošė vairavimo egzaminui. Ačiū instruktoriams: Gyčiui, Valentinui bei Giedriui. :)

2020/10/12

Draugiški instruktoriai, labai gerai paruošė regitros egzaminui.

2020/10/02

Instruktoriai puikiai paruošė, ypač Valentinas ir Gytis, egzaminą išlaikiau iš pirmo karto.

2020/08/12

Vairavimo mokykla gera, instruktoriai draugiški ir labai išsamiai pasako tavo klaidas ir padeda jas išspręsti.

2020/08/12

Liuks mokykla. Instruktoriai reiklūs griežti bet gerai išmokino. Ačiū ir teorijos mokytojai, teisės jau mano kišenėje :)

2020/08/01

baigusi kitos mokyklos kursus nesijaučiau tvirtai laikydama egzamina Regitroje, bet po papildomu dvieju pravažiavimu su instruktoriumi Valentinu, jaučiausi rami ir tinkamai pasiruošusi. po pamoku su Valentinu, egzamina išlaikiau iš pirmo karto. paaiškina klaidas, jokio streso, parodo visus maršrutus ir vietas, kur reikia atkreipti dėmesį. tik nuoširdžiausios rekomendacijos

2020/07/31

Labai puiki mokykla. Dėkoju visiems darbuotojams už kantrybę ir palaikymą viso mokymosi metu. Instruktoriai-daug metų dirbantys profesionalai. Džiaugiuosi savo pasirinkimu čia mokytis. REKOMENDUOJU!

2020/07/24

Pati geriausia mokykla. Puikiai išmokino. Aiškiai ir kantriai. Ačiū instruktoriui Giedriui.

2020/06/02

Gera mokykla islaikiau is pirmo karto rekomenduoju. Aciu instruktorems.

2020/04/28

Labai puiki mokykla išlaikiau iš pirmo karto rekomenduoju šia mokykla visiems!

2020/02/11

Tikrai nenusivyliau pasirinkusi šią vairavimo mokyklą. Kantrūs instruktoriai, viską suprantamai paaiškina ir išmoko. Visi darbuotojai labai malonūs žmonės ir savo srities profesionalai. REKOMENDUOJU!!!

2020/01/23

Ačiū V.Jalinsko vairavimo mokyklos instruktoriams už kantrybę. Rekomenduoju!

2020/01/07

Tik geriausi atsiliepimai. Mandagūs, malonūs žmonės❤️. Išmokino nuo nulio išlaikiau iš pirmo . Nei sykio nepakėlė balso nei vienas iš 3 instruktorių. Labai maloni administratorė. Turi daug kantrybės ir šaltus nervustikrai rekomenduoju ir garantuoju nenusivilsit

2019/09/27

Ačiū V.Jalinsko vairavimo mokyklai, išmokino išlaikyti iš pirmo karto, visi instruktoriai žino savo darbą, rekomenduoju.

2019/05/30

Tikrai nesigailiu pasirinkus šita vairavimo mokykla.Dėstytoja nuostabi,teoriją išdėsto aiškiai,instruktoriai malonus,kantrus.Didelis ačiū instruktoriams Gyčiui bei Valentinui už didele kantrybe su manimi.Tik geriausi atsiliepimai apie jus.Ačiū ir sėkmės jums.

2019/01/29

Labai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą. Teoriją mokinausi Kybartuose, tai apie mokytoją Ingą, tik geriausi atsiliepimai. Su kiekvienu mokiniu dirba individualiai, viską labai aiškiai išdėsto, išsisprendus testą paaiškina padarytas klaidas. Vairavimo instruktoriais taip pat nenusivyliau. Teko pavažinėti su visais, nejaučiau jokios įtampos vairavimo metu, viską aiškino ramiai ir kantriai.Egzaminus išsilaikiau iš pirmo karto.

2019/01/07

Tik geriausi atsiliepimai! Teorijos kursus lankiau Kybartuose. Mokytoja Inga labai viską aiškiai paaiškina, jei nesupranti moko tol, kol išmoksti, kad ir dešimt kartų. Instruktoriai superiniai, kantriai mokina viską iki smulkmenų paaiškindami. Regitroj viską išsilaikiau iš pirmo karto!

2018/11/12

Labai gera mokykla .Dirba puikus ismanantys savo darba zmones .Daug ideda darbo i mokini ir padeda gerai pasiruosti tiek teorija tiek vaziavima .Esu labai dekinga ir labai dziaugiuos kad pasirinkau sia mokykla .Jiems linkiu kantrybes

2018/10/02

Regitroje egzaminus išlaikiau iš pirmo karto. Turėjau labai gera teorijos dėstytoja Inga išsamiai ir puikiai išdėsto teoriją. Vairavimo teko mokintis,pas visus instruktorius,visi yra puikus,bet didziaja dali važinėjau su Zigmu ir labai džiaugiuosi! Visi instruktoriai atsižvelgia į mokinio gebėjimus, pastabas, stengiasi kuo mažiau sukelti streso, moko nebijoti vairuoti. Esu dėkinga instruktoriams ir mokyklos administracijai už pastangas ir pagalbą. Buvo malonu mokytis šioje mokykloje. Jeigu reiketu rinktis iš naujo,vistiek pas jus grįžčiau! Visiems noriu palinkėti sėkmės ir kantrybes su naujais mokiniais!

2018/08/16

nelabai patiko, gavau pazimejima kad praejau kursus uzsiregistravau regitroj o jie mane isregistravo sakė pirk dar vazevimu nes jei neislaikysi jų lygis kris ..
tai turejau lauki mėnesį po atšaukimo, nieko gero mokykla galiu pasakyti

2018/08/09

Puiki mokykla. Instruktorius informaciją išdėsto paprastai ir aiškiai tikrai nesudėtinga suprasti, jei suklysti paaiškina ramiai

2018/07/03

Puiki vairavimo mokykla, paruošė nuo "nulio" mane egzaminui labai ačiū instruktoriam, labiausiai Valentinui už kantrybe ir paikymą Ačiū Inai už malonų bendravimą nesigailiu pasirinkusi šią mokyklą, rekomenduoju visiem puikius instruktorius Valentiną ir Zigmą jie geriausi ir visais atvėjais rinkčiausi tik juos Ačiū Jums!!

2018/05/03

Didžiausias ačiū V. Jalinsko vairavimo mokyklai :). Nei trupučio nesigailiu pasirinkusi būtent šią mokyklą, kurioje dirba kompetetingas kolektyvas.
Gal pradėsiu nuo pradžių ir pirmiausiai padėkosiu teorijos mokytojai Ingridai ;) kuri visuomet kantriai ir maloniai "vėl ir vėl" aiškina tai ko nesupranti.
Taip pat širdingai Ačiū ir mokyklos administratorei Inai už malonų bendravimą ir palaikymą , visada malonu užsukti.
Du pačius didžiausius Ačiū tariu instuktoriams Gyčiui ir Valentinui už praktikos žinias, geležinius nervus , rimtą požiūrį į savo darbą ( paruošti vairuotoją saugiai dalyvauti eisme), bet tuo pačiu ir mokiniui streso ir baimės nesukeliantį bendravimą.
Taigi jei norite tapti gerais ir atsakingais vairuotojais rinkitės V. Jalinsko vairavimo mokyklą, puikus paruošimas egzaminams ir gera nuotaika garantuota!:)

2018/03/17

Puiki vairavimo mokykla. Teoriją išaiškino puikiai, buvo lengva suprasti. Instruktoriai rūpestingi, paaiškino, kaip vyks egzaminas, kokie Regitros reikalavimai, egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Jei reikėtų dar kartą eiti mokytis, be abejonės ir vėl rinkčiausi šią mokyklą.

2017/12/15

Mokykla apipinta visokias gandais kiek jie tikri nežinau :) Aš asmeniškai galiu tik pagirti nes važinėjau su labai geru instruktorium rūpestingu ir tikrai geru mokytoju Zigmu, teorijos pamokos buvo aiškios :) Su kitais instruktoriais nevažinėjau tad ir vertinti negaliu:),bet jei tektų rinktis vėl mokyklą , eičiau vėl ten pat, bet ir vėl pas Zigmą, jei ir jūs eisit mokytis pas jį , teks apsišarvuoti kantrybe, nes pas jį vietų mažai, na bet juk nekeista juk geras instruktorius laisvas ir nebūna:) , jei pasirinksit šį instruktorių nesigailėsit:) jis skirs visą savo laiką ir tikrai stengsis kuo geriau jus paruošti :) aš labai dėkinga jam :) galiu pasakyti tik tiek AČIŪ jam už viską, už pastangas, už kantrybę kurios jam su manim tikrai reikėjo :) ir už jo man skirtą laiką, bei palaikymą :) aš išlaikiau iš antro karto,bet ne todėl, kad mokytojas buvo nepakankamai mane paruošęs, o todel, kad pritrūko susikaupimo:) .

2017/11/29

Labai gera mokykla. Puiki teorijos mokytoja, viską paaiškina dirbant prie kompiuterių. Geri instruktoriai tik truputį Zigmas mano atžvilgiu, kaip tik galėtų būt rimtesnis, nes man asmeniškai nėjo į galvą kai aiškino, bet gal kiekvienam savaip. Taip tai viskas šauniai, organizuotai dirbanti komanda ;)

2017/11/23

Viskas atrodo gerai, bet neduok Dieve norėsit važiuot pas Zigmą, o ne pas Gytį, turėsit priešą, papasakos kaip remsit regitrą, koki durni esat ir t.t. Netekę važiuot tik su Valentinu, bet pati rekomenduočiau, jei jau eisit, tai tiesiai pas Zigmą, puikiai paruošia, nenusuka laiko kaip Gytis, nevažiuoja tvarkyt savo reikalų per mokinio važinėjimui skirtą laiką. Na, o jeigu norit paklausyt apie keliones po europą, apie tai kodėl reikia gert iš stiklinio butelio, o ne plastmasinio, tai eikit pas Gytį :)

2017/08/10

Puiki mokykla. Išlaikiau ir teoriją, ir važiavimą iš pirmo karto. Esu labai patenkinta šia vairavimo mokykla.

2017/07/04

Labai gera vairavimo mokykla. Viską išaiškina suprantamai, klaidas paaiškina ramiai, nesukelia jokio streso. Labai aiškiai paaiškina kaip važiuoti aikštelėje. Buvau supažindintas su vertinimo kriterijais ir Regitros aikštele, kur gavau puikių patarimų. Praktikos egzaminą išlaikiau iš pirmo karto.

2015/10/05

Šauni mokykla.Dirba žmonės,išmanantys savo darbą.Sulaukiau visokeriopos pagalbos.Esu jiems dėkinga.Kantrybės jiems ir didžiausios sėkmės!


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: V. Jalinsko IĮ

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos