A. Kazlausko personalinė įmonė

6 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, B, C, Skuodas

Atnaujinta: prieš 2141 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


  • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/06/12

Sveiki .kokia kaina vairavimo mokymo kursu.

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/06/12

Sveiki.kokia kursu kaina.

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/12/03

Gera vairavimo mokykla bei instruktoriai.

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/09/11

Teorija destoma taip: ateina destytuvas, pasijungia kompa, ir skaito viska is eiles. Tos jo skaidres neidomios. Taip pat ir su KET , koks cia aiskinimas, jei tik perskaito ir tiek. As namie galiu pasiskaityt tas taisykles. Tai kam man ta teorija. Praktika: Niekam instruktorius R. Aiksteleje mokina belekaip. Mieste vaziuojant nieko neaiskina, kone pats vaira sukineja ir stabdi su sankaba spaudzia. Ant sito briedo isleidau 1400 Lt. Po 13 vairavimo pamoku turejau ieskotis kas mane normaliai ismokins vairuoti, prisistabdyti kada reikia ir pan. Kai pakeiciau instruktoriu, mokymas skyresi kaip saltas nuo karsto. Be galo daug sukisau pinigu, kad taisyklingai ismokciau vairuoti. Jei reketu vel eiti mokytis vairuoti, sios mokyklos nesirinkciau.

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/02/22

Iš tikrųjų tai didelis ačiū instruktoriui Giedriui, teorijos mokytojui Vytautui ir aišku likusiam kolektyvui, ačiū jums. Mokinantis ir siekiant užbrėžtų tikslų viskas yra įmanoma ir įgyvendinama. Siūlau ir kitiems rinktis šią mokyklą, sėkmės jums.

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/17

Dėstytojas puikus, labai gerai išaiškina KET, visuomet atsakys į užduotus klausimus, vairavimo instruktoriai puikūs, korektiški. Administracija taip pat puiki, visuomet atsakys į tau rūpimus klausimus. Kompiuterio salė puiki mokytis ir savarankiškai. Rekomenduočiau rinktis šią mokykla tikrai nepasigailėsite. Sėkmės.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: A. Kazlausko PĮ vairavimo mokykla

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos