Alksnynės vairavimo mokykla

4 atsiliepimai

Kategorijos B, Klaipėda

Atnaujinta: prieš 877 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


2016/10/15

Labai dziaugiuosi,kad pasirinkau sia mokykla,teorijos pamokos aiskios ir idomios,dekinga instruktoriui Edmundui uz kantrybe,kurio deka ismokau vairuoti ir jau turiu vairavimo pazymejima

2016/03/28

Mokiausi šioje mokykloje ir galiu pasakyti, kad teorijos paskaitos buvo išdėstytos tobulai, destytojas turi labai gera balso intonaciją, kurio norisi klausytis. dėstymas buvo išsamus, vaizdus, dėstytojas puikiai paaiškino įvairiais situacijas, kelio ženklus, davė nemažai praktinių patarimų.
Vienintėlis minusas buvo tai kartais neidavo susikaupti spresti testus kai dvi administratorės snekedavosi tarpusavyje, tai žiūrėdavai i klausimą 2min.
Instruktorius Edmundas, kaip žmogus malonus, turi humoro jausmą, taktiškas, kantrus ir net labai, nes pas mane iškildavo milijonas klausimų važiuojant :) Vairavimo pamokos tik su gera nuotaika, su šypsena, jokio streso, jokios įtampos.. Visuomet atsakydavo į visus iškilusius klausimus, aiškindavo visas daromas klaidas suprantamai, nesupratus pakartodavo ir kelis kartus, kantriai mokindavo kiekvienoje situacijoje.
Taigi, Ačiū jums už nuostabius mėnesius praleistus kelyje!

2015/04/22

Sveiki,

labai norėčiau padėkoti instruktoriui Edmundui, kuris buvo kantrus ir nuoseklus :) Išlaikiau viską iš pirmo karto. Be galo dėkinga!

2014/10/31

Labai dėkoju instruktoriui Arvydui. Kuris padejo man tapti geru bei pavyzdingu vairuotoju.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: UAB „Alksnynės vairavimo mokykla“

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos