Alksnynės vairavimo mokykla

27 atsiliepimai

Kategorijos B, Klaipėda

Atnaujinta: prieš 2531 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/03/25

Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią mokyklą ir gavusi Edmundą kaip instruktorių. Per savaitę išmokau tiek, kiek neišmokau per metus vienoje didele vairavimo mokykloje Vilniuje. Edmundas profesionalus instruktorius ir nuostabus pedagogas. Dirbama labai kokybiškai, kiekviena pamokos minutė išnaudojama mokymui, aiškinimui. Puikiai paruošė Regitrai ir gyvenimui, ačiū!!! Kaip man šią mokyklą rekomendavo, taip ir aš visiems būsimiems vairuotojams sakau rinkitės Alksnynės mokyklà ir nepasigailėsite!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/10/15

Labai dziaugiuosi,kad pasirinkau sia mokykla,teorijos pamokos aiskios ir idomios,dekinga instruktoriui Edmundui uz kantrybe,kurio deka ismokau vairuoti ir jau turiu vairavimo pazymejima

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/28

Mokiausi šioje mokykloje ir galiu pasakyti, kad teorijos paskaitos buvo išdėstytos tobulai, destytojas turi labai gera balso intonaciją, kurio norisi klausytis. dėstymas buvo išsamus, vaizdus, dėstytojas puikiai paaiškino įvairiais situacijas, kelio ženklus, davė nemažai praktinių patarimų.
Vienintėlis minusas buvo tai kartais neidavo susikaupti spresti testus kai dvi administratorės snekedavosi tarpusavyje, tai žiūrėdavai i klausimą 2min.
Instruktorius Edmundas, kaip žmogus malonus, turi humoro jausmą, taktiškas, kantrus ir net labai, nes pas mane iškildavo milijonas klausimų važiuojant :) Vairavimo pamokos tik su gera nuotaika, su šypsena, jokio streso, jokios įtampos.. Visuomet atsakydavo į visus iškilusius klausimus, aiškindavo visas daromas klaidas suprantamai, nesupratus pakartodavo ir kelis kartus, kantriai mokindavo kiekvienoje situacijoje.
Taigi, Ačiū jums už nuostabius mėnesius praleistus kelyje!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/04/22

Sveiki,

labai norėčiau padėkoti instruktoriui Edmundui, kuris buvo kantrus ir nuoseklus :) Išlaikiau viską iš pirmo karto. Be galo dėkinga!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/10/31

Labai dėkoju instruktoriui Arvydui. Kuris padejo man tapti geru bei pavyzdingu vairuotoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/08/22

Laba diena. Jeigu vairavimo mokyklu atstovai visdar skaito siuos atsiliepimus, labai noreciau paklausti ar butu galima pasiimti penkis pravaziavimus, ne 10?

Response from Alksnynės vairavimo mokykla on 2013/10/05

Zinoma galima,darbo dienomis

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/04/02

Esu labai patenkinta Alksnynes vairavimo mokykla :) Dekoju teorijos mokytojui (labai gerai išaškina, labai nedaug reikejo pasimokyti knygeles) Ir didelis ačiū instruktoriui p. Edmundui - nebuvau nei karto vairavusi, bet jo dėka, išmokau vairuoti ir nebijoti vairo. Mokykloje ir Regitroje viską išlaikiau iš pirmo karto :) AČIŪ

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/02/19

Instruktorius Edumndas labai geras, labai dziaugiuosi kad pas ji patekau, tolerantiskas, mandagus ir labai smagiai galima netgi pajuokauti su Juo. Regitroje islaikiau is pirmo kart pravaziavima, nes jo pamokos buvo visos labai naudingos ir pamokancios, tokio instruktoriaus linkiu visiem nes jo kantrybe atrodo neisenkanti ir yra savo srities specialistas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/11/21

Sveiki, as noreciau papildomu pravaziavimu, nes arba destytojas griebia is ranku ir sako nedaryk viena karta-o kai nedarau vel nepatenkintas tai nesuprasi jo, nesusisnekam mes visiskai tai jam blogai kai nedarai, kai darai vel blogai. Zodziu...Sako reikes dar 10 pravaziavimu...privalomus jau atvaziavus. Nezinau arba as visiskai nesugebu vairuoti ir esu kvaila, arba ne taip mokinti turi. Nes tranko per rankas ir ne 1 karta- ne taip vos vos priliecia o rimtai.Neimanoma su juo, saukia, pastoviai nepatenkintas kad as jam gyvenima gadinu. Ir kaip man susikaupti atsipalaiduoti jei pastoviai kokia nesamone pasako. Galvoja kad visi vienodi-pasakai 1 karta ir jau turi moket. juk ne as 1 tokia kuri ne iskart supranta.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/11/14

Nenusivyliau, kad pasirinkau Alksnynės vairavimo mokyklą, dekoju instruktoriui p.Edmundui už mokymus, rekomenduoju ypač merginoms, nes turi didelę kantrybę ir supratimą, kaip įveikti baimę sėdit prie vairo.Išlaikiau iš pirmo karto, tiesiog šaunu:).

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/04/18

Labai didelis aciu instruktoriui Vytautui, kuris buvo ne tik instruktorius, bet ir psichologas. Puikiai isaiskino vairavimo subtilybes ir tai padejo man islaikyti vairavimo egzamina.Aciu jam.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/03/12

Labai puiki vairavimo mokykla. Vairavimo instruktorius Vytautas labai geras. Isaiskina, jei ko nesupranti paaiskina. Vairavima is pirmo karto islaikiau. Laaabai super mokykla!!!! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/12/12

na teorijos destytojas tai puikus,stengesi isaiskinti kad suprastume..na ko negaleciau pasakyt apie praktini vairavima su automatine pavara...niekada niekam nepatarciau eit i alksnyne mokytis su automatine pavara...kad jum papasakociau,kaip ten mane mokino'' aiksteleje,veidrodziai nesireguliuja,sako atsidaryk dureles ir paziurek.Arba va taip-instruktorius sako-atgal tiesiai,greeeitai vaira susuk ,paskui atsuk,tiesiai ir okei ivaziavom...lol dabar juokas ima.Ar regitroj irgi taip but buve?gerai kad tik privalomas ten telankiau,o tai dar metus buciau mokinusis..ir siaip mieste galiu pasakyt gan sykstejo patarimu,o kam save vargint?juk papildomus tegu perka.Is ziedo isvaziuojant vis ne i ta juosta issukdavau,bet tik-ir vel ne ten-o kad paaiskint nea.Papildomus pirkau vingio g-veje A.Strizakvairavimo m-loje,is tiesu likau labai patenkinta,net nera ka lygint kaip alksnyneje mane mokino.Pajutau dideli skirtuma tarp siu vairavimo instruktoriu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/11/10

Rekomenduoju instruktoriu Arvyda islaikiau is pirmo karto dekui jam

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/08/25

Rinkitės Alksnynės vairavimo mokyklą ir instruktorių Arvydą, jis griežtas, bet labai teisingas. Labai gerai ir suprantamai viską paaiškina. Egzaminą regitroje išlaikiau iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/08/22

Siulyčiau Alksnynės mokykla ir vairavimo instruktorių Arvyda ,labai gerai ir ramiai paaiškina, kad ir kiek nesupranti .Dėkui jam,ir sekmės.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/08/14

O aš pasiūlyčiau iš Alksnynės vairavimo mokyklos Arvydą, gerai išmokino išlaikiau iš pirmo karto,

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/06/13

Puiki mokykla, malonūs žmonės. Ačiū Jums labai....Instruktorius Edmundas-puikus mokytojas, griežtas,bet kaip be to.Siūlyčiau tik Alksnynės vairavimo mokyklą. Ačiū...Aciuu

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/04/09

Puiki ir patikima mokykla. Dirba faini žmonės ir rimti vyrai, kurie išmano vairavimą ir puikiai jį išsaiskina. Instruktorius Edmundas nuostabiai išmoke kelyje mastyti, galvoti, stebėti ir švelniai vairuoti. Išlaikiau Regitrą iš pirmo karto, nors ir nesitikėjau :) tik geriausi atsiliepimai, rekomenduosiu visiem tik Alksnynę.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/03/02

Puiki mokykla, geriausia vieta Klaipėdoje. Viskas aiškiai ir suprantamai. Instruktorius Juozas. Nereikėjo jokių papildomų važiavimų išlaikyti regitroje, viską iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/02/14

Puiki mokykla, ir teoriją ir pravažiavimą išlaikiau iš pirmo karto, nepadariau nei 1 klaidos :) vairuoti mokiausi pas instruktorių Vytautą, rekomenduoju visiems jį :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/02/01

Alksnynės vairavimo mokykla tikrai puiki vieta mokytis teorijos ir vairavimo pagrindų…viskas išdėstyta labai aiškiai ir suprantamai. Mano instruktorius buvo Edmundas Burba labai geras, su juo viską pukiai išmokau, jokių blogų atsiliepimų nėra, tiesiog viskas šauniai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/30

Alksnynės vairavimo mokykla tikrai geriausia vieta mokytis vairavimo pagrindų. Viskas išsamiai paaiškinama teorijos pamokose, daug naudingų pavyzdžių, neribotas laikas sprendžiant bilietus. Vairavimo praktikos mokiausi pas du instuktorius, Juozą bei Vytautą, ir galiu drąsiai pasakyti, kad žmonės tikrai sugeba puikiai išaiškinti visas pagrindines taisykles. Ačiū :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/24

Nenusivyliau šia mokykla, o dar didesnį įspūdį paliko instruktorius Vytautas. Rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/17

Vytautas instruktorius Nr.1 Išlaikiau Regitroj iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/16

Pirmas 1000 km jau įveiktas, dėka mano ir instruktoriaus pastangų, Regitra tolerancijos. Dėkoju Alksnynės mokyklai, Regitrai ir asmeniškai teorijos dėstytojui p.Evaldui,vairavimo mokytojui p.Edmundui, egzaminuotojui (iš nuogirdų) p.Dariui. Sėkmės!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/09

Siūlyčiau Alksnynės vairavimo mokykla ir instruktorių Vytautą. Papildomai ėmiau važiavimus pas Vytautą iš Alksnynės ir po pirmo karto aikštelėje viskas tapo aišku. :)


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: UAB „Alksnynės vairavimo mokykla“

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos