Alytaus technikos mokykla

14 atsiliepimai

Kategorijos A, Alytus, B, C, CE, D

Atnaujinta: prieš 2058 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/11/30

Didelis ACIU instruktoriui Ihor Melnyk uz gera mokyma,kantrybe....nuostabus mokytojas ir zmogus!!!!! Rekomenduoju VISIEMS!!!!!! ACIU!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/07/20

labai sauni mokykla, puikus direktoirus ir instruktoriai, mandagus kulturingi, tik viena beda ten sedi kazkokia sekretore ar kas net nezinau, tik rekt ir temoka , kulturos jokios, labai jau kaip pastebejau nori viskam vadovaut, bet tam reik mokslu, mane buvo kiti perspeja kad ten sedi reksne, ja taip vadina, bet netikejau kad ant tiek zemo lygio, karset kaip papugai ta paty, ten reik kulturingo liksmo zmogaus, o sep visi kiti puikus, PAGARBA jiems

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/07/12

Aciu instruktoriuj Ihor Melnyk uz kantrybe uz pastangas mane mokant ,tikraj nuostabus zmogus rekomenduoju visiems:))))ACIU!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/05/05

Esu labai dėkinga vairavimo instruktoriui Ihor Melnyk už kantrybę ir puikios kokybės vairavimo pamokas. Visų pamokų metu buvo jaučiamas palaikymas, lydėjo gera nuotaika ir ramus tonas. Viskas buvo išaiškinta iki smulkmenų, gavau daug vertingų patarimų. Instruktoriaus profesionalumo dėka pavyko įveikti visas vairavimo baimes ir sėkmingai išlaikyti egzaminą.
Tai didžiausios pagarbos vertas žmogus, kuris neleis suabejoti savo gebėjimu vairuoti, skatins tobulėti ir siekti geriausio rezultato.
Rekomenduoju visiems, nes tai pats geriausias vairavimo instruktorius, koks gali būti.
Ačiū Jums! Sėkmės!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/05/02

Esu labai dėkinga vairavimo mokyklos instruktoriui Ihor Melnyk už kantrybę ir puikias vairavimo pamokas. Visų pamokų metu buvo jaučiamas palaikymas, lydėjo gera nuotaika ir ramus tonas. Viskas buvo išaiškinta iki smulkmenų, gavau daug vertingų patarimų. Instruktoriaus profesionalumo dėka pavyko įveikti visas vairavimo baimes ir sėkmingai išlaikyti egzaminą.
Tai didžiausios pagarbos vertas žmogus, kuris neleis suabejoti gebėjimu vairuoti, skatins tobulėti ir siekti aukščiausio įvertinimo.
Rekomenduoju visiems, nes tai pats geriausias vairavimo instruktorius, koks gali būti.
Ačiū Jums! Sėkmės!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/05/02

Esu labai dėkinga vairavimo instruktoriui Ihor Melnyk už kantrybę ir puikias vairavimo pamokas. Visų pamokų metu buvo jaučiamas palaikymas, lydėjo gera nuotaika ir ramus tonas. Viskas buvo išaiškinta iki smulkmenų, gavau daug vertingų patarimų. Jo profesionalumo dėka pavyko įveikti visas vairavimo baimes ir sėkmingai išlaikyti egzaminą. Tai didžiausios pagarbos vertas žmogus, kuris neleis suabejoti gebėjimu vairuoti, skatins tobulėti ir siekti aukščiausio įvertinimo. Rekomenduoju visiems, nes tai pats geriausias vairavimo instruktorius koks gali būti. Ačiū Jums! Sėkmės!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/04/11

Nepatiko instruktorius Alvydas, nieko neišmokina. Turėjau pereiti į kitą vairavimo mokyklą. Automokyklos instruktorius Edenas pasakiškas žmogus, malonus, viską aiškiai ir konkrečiai išmokina

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/15

Kadangi neradau atskirai parašyti apie vairavimo instruktorių Ihorį, tai parašysiu čia!
Tokio kantraus ir gerai bei vaizdžiai paaiškinančio mokytojo man neteko sutikti!
Mokina jis labai gerai, aiškina profesionaliai, patirties daugemetės turi daug ir visokios, tik patys geriausi žodžiai apie šį mokytoją, linkiu sėkmės ir visko ko tik reikia, kad dar daug metų mokytų mokinius taip gerai, kaip mokino mane!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/15

Sveiki! labai džiaugiuosi atėjąs mokytis, į Alytaus Technikos Mokyklą! Ši mokyklą labai draugiškai priiėmė atsakė į visus iškilusius klausimus, visiems rekomenduoju tik šią mokyklą, ir ne tik tiems, kurie gyvena Alytuję bet ir visiems norintiems gerai išmokti vairuoti, ar teorijos žinių pasisemti!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/25

Puiki mokykla! Esu be galo dėkinga instruktoriui Ihor Melnyk! Tikrai nuostabus instruktorius! Jau maniau, kad man nelemta šiam gyvenime vairuoti, bet jo dėka įveikiau visas baimes ir išsilaikiau egzaminus Regitroje iš pirmo karto!! Draugiškas, linksmas, geras savo srities specialistas - atsako į visus iškilusius tiek praktinius tiek teorinius klausimus.
Visiems rekomenduoju!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/06

Mokiausi Alytaus technikos mokykloje B kategoriją. Kai atėjau mokytis niekada nebuvau net važiavus, todėl nežinojau net kuris sankabos pedalas :D Išmokti vairuoti man buvo didelis iššūkis. Labai esu dėkinga instruktoriuj Ihor Melnyk, kad jis mane išmokė vairuoti :) Aš jau išlaikiau teises:) Iš pradžių aš labai bijodavau važiuoti, ir stipriai "grybavau" prie vairo, net neįsivaizduoju kiek kantrybės prireikė instruktoriui. Jis visada su šypsena, visada ramiu tonu, visada atsako į klausimus ir viską nuosekliai paaiškina.
Labai labai džiaugiuosi ir visiems rekomenduoju šį nuostabų instruktorių!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/12/24

Tikrai rekomenduoju!!! Pats geriausias ir labiausiai mokinius suprantantis instruktorius! Pagarba Igoriui! Iš pirmo karto išlaikiau Regitroje. SUPER!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/12/18

Mokiausi Alytaus R. Varnelio vairavimo mokykloje, kadangi ygudziu vairavimo neygavau tai teko rinktis kita vairavimo mokykla, pasirinkau technikos mokykla. Pazystami man rekomendavo instruktoriu Igor Melnikov. Tai nuostabus instruktorius, kuris mane ismoke vairuoti ir visada atrasdavo laiko paaiskinti iskilusius klausimus. Jo deka nuejus y regitra islaikiau vairavimo egzamina is pirmo karto. Jeigu kam reiketu pagalbos del vairavimo rekomenduoju tik sia mokykla ir sy instruktoriu. Linkiu ir toliau islikti tokiam kantriam ir sauniam instruktoriui! Sekmes!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/08/31

Puiki mokykla, instruktorius labai geras!


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: UAB „Alytaus technikos mokykla“

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos