J.Gelumbausko vairavimo mokykla

5 atsiliepimai

Kategorijos A, B, BE, Klaipėda

  • Laukininkų g. 19, Klaipėda
  • 846326232, 868753120
  • info@auto-abc.lt
Atnaujinta: prieš 703 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Registruokitės kursams čia >>

2017/01/10

Instruktorius Petras Martinavicius - konkreciai, aiskiai, suprantamai. Tiek teorija, tiek praktika is pirmo karto. Rekomenduoju.

2016/01/29

labai puiki mokykla ir teorijos mokytojas Pranas ir vairavimo instruktorius Almantas labai saunus.

2015/09/30

Nesigailiu ėjusi į J. Gelumbausko vairavimo mokyklą,nes visų pirma,man arti namų,teorijos mokytojas labai gerai išaiškina teoriją su šiokiu tokiu humoru. Instruktorius Antanas pas kurį einu,labai fainas. Nesigailiu pas jį patekusi. Nekelia streso.

2014/10/29

Nusprendžiau mokytis J.Gelumbausko mokykloje pagal draugų rekomendacijas ir tikrai kolektyvas manęs nenuvilė. Rimtas požiūris į darbą, dirba tikri profesionalai. Teorijos kursas labai turiningas, o dėstytojas dar ir puikų humoro jausmą turi, kaip mano bendradarbis pasakė "sumoki ne tik už vairavimo kursus bet ir už savotišką šou" :) Instruktorius Petras tikras profi, manau, kad labai pasisekė man su juo, daug aiškina, komentuoja, pataria, ir šiaip lab.komunikabilus žmogus, nors gali ir pabambėti kai jau visai nusigrybauji, bet nereikia į tai kreipti dėmesio nes jų labai sunkus ir atsakingas darbas, o ir po visų tų bambėjimų daug greičiau prašviesėja protelis :)

2014/07/26

Puiki mokykla,ypač labai patiko instruktorius Antanas manau ir eikit tik pas jį, labai ramiai viska išaiškina nei kart nebuvo užšaukes padarius klaidą , o kaip tik viska detaliai išaiškindavo :) Egzaminą išlaikiau iš pirmo karto išvis be klaidų su pagyrimu. :)


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: J. Gelumbausko vairavimo mokykla

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos