J.Gelumbausko vairavimo mokykla

22 atsiliepimai

Kategorijos A, B, BE, Klaipėda

 • Laukininkų g. 19, Klaipėda
 • 846326232, 868753120
 • info@auto-abc.lt
Atnaujinta: prieš 2339 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Registruokitės kursams čia >>

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/01/10

Instruktorius Petras Martinavicius - konkreciai, aiskiai, suprantamai. Tiek teorija, tiek praktika is pirmo karto. Rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/29

labai puiki mokykla ir teorijos mokytojas Pranas ir vairavimo instruktorius Almantas labai saunus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/30

Nesigailiu ėjusi į J. Gelumbausko vairavimo mokyklą,nes visų pirma,man arti namų,teorijos mokytojas labai gerai išaiškina teoriją su šiokiu tokiu humoru. Instruktorius Antanas pas kurį einu,labai fainas. Nesigailiu pas jį patekusi. Nekelia streso.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/10/29

Nusprendžiau mokytis J.Gelumbausko mokykloje pagal draugų rekomendacijas ir tikrai kolektyvas manęs nenuvilė. Rimtas požiūris į darbą, dirba tikri profesionalai. Teorijos kursas labai turiningas, o dėstytojas dar ir puikų humoro jausmą turi, kaip mano bendradarbis pasakė "sumoki ne tik už vairavimo kursus bet ir už savotišką šou" :) Instruktorius Petras tikras profi, manau, kad labai pasisekė man su juo, daug aiškina, komentuoja, pataria, ir šiaip lab.komunikabilus žmogus, nors gali ir pabambėti kai jau visai nusigrybauji, bet nereikia į tai kreipti dėmesio nes jų labai sunkus ir atsakingas darbas, o ir po visų tų bambėjimų daug greičiau prašviesėja protelis :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/07/26

Puiki mokykla,ypač labai patiko instruktorius Antanas manau ir eikit tik pas jį, labai ramiai viska išaiškina nei kart nebuvo užšaukes padarius klaidą , o kaip tik viska detaliai išaiškindavo :) Egzaminą išlaikiau iš pirmo karto išvis be klaidų su pagyrimu. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/04/07

Labai didelis ačiū visiems iš Gelumbausko mokyklos.

Dabar gyvenu užsienyje ir tūrėjau išmokti vairuoti greitai ir kokybiškai, taigi šioje mokykloje mokiausi tik praktikos (teoriją mokiausi savarankiškai).Apie šią vairavimo mokyklą girdėjau iš pažistamųjų, kurie buvo labai patenkinti mokymasį pas poną Gelumbauską, todėl aš netūrėjau abėjonių į kokią mokyklą eiti.

Pamokas tūrėjau beveik kiekvieną dieną. Egzaminą išlaikiau iš pirmo karto ir Regitros instruktorius buvo labai patenkintas.

Didelis ir nuoširdus ačiū instruktoriui Antanui. Jis yra profesionalas, labai draugiškas ir kantrus žmogus.Rekomenduočiau ji kaip mokytoją visiems.

Ačiū ponui Gelumbauskui supratingumą ir greitą mokymasi.
Iš savo patirties galiu rekomenduoti mokytis šioje mokykloje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/01/29

Baigiau šią vairavimo mokyklą ir esu labai patenkinta :) teorijos pamokos visad praeidavo labai greitai, taip pat ir linksmai. Dėstytojas nerealus- puikiai išmano savo darbą. Vairavimo instruktorius Petras, taip pat labai patiko, labai nuoširdus, patariantis, maloniai bendraujantis. Regitrą įveikiau iš pirmo karto :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/01/24

Del teorijos mokymo nieko negaliu pasakyti (sioje mokykloje nesimokiau jos), taciau del praktikos galiu pasakyti vienareiksmiskai rinkites tik instruktoriu Antana! Vazinejau sioje mokykloje su keliais instruktoriais ir tik Antano mokymas buvo panasiausias i tikro instruktoriaus mokyma. Jis turi ilgamete patirti. Yra kantrus, labai tolerantiskas ir puikiai moka perteikti visa reikalinga informacija ir igudzius, kurie reikalingi kelyje (ko negaleciau pasakyti apie kita instruktoriu, kuris daugeli dalyku nutyledavo ir nepasakydavo dalyku kuriuos privalo instruktorius akcentuoti mokiniui).

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/01/24

Baigiau šią vairavimo mokyklą ir esu labai patenkinta. Teorijos paskaitos neprailgdavo, būdavo labai įdomios ir naudingos. Vairavimo instruktorius Petras taip pat labai patiko, kartais ir pabardavo, bet tie barimai išeidavo į naudą. Vairavimo egzaminą Regitroje išlaikiau iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/01/14

Lankiau J.Gelumbausko mokykla. Labai geri destytojai, kaip ir teorijos taip ir praktikos. Vairavimo instruktorius Arvydas tikrai zino savo darba. Labai draugiskas ir ramus zmogus. Rekomenduoju pas Gelumbauska!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/08/25

Baigiau J. Gelumbausko vairavimo mokyklą. Teorijos dėstytojo Prano pamokos neprailgdavo. Jis sugeba sudominti, puikiai įtraukia į pamoką, duoda vertingų patarimų, padeda perprasti teorijos medžiagą. Vairavimo mokytojas Arvydas atsakingas, mandagus, kantrus. Niekada nekėlė balso, išmokė mandagumo kelyje. Taip pat patiko, jog suderina važiavimus aikštelėje ir mieste. Geresnio instruktoriaus neįsivaizduoju. Regitroje ir teoriją, ir praktiką išlaikiau iš pirmo karto. Vairavimo mokykla nenuvylė.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/08/17

Kadangi teoriją mokiausi savarankiškai, šioje mokykloje mokiausi tik praktikos. Egzaminą išlaikiau iš pirmo karto! Labai labai ačiū instruktoriui Antanui. Tai kvalifikuotas, draugiškas, kantrus ir malonus žmogus. Taip pat ačiū ir direktoriui Gelumbauskui už lankstumą ir supratingumą. Patys geriausi įspūdžiai. Rekomenduoju visiems mokytis šioje mokykloje!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/08/02

Visi tik pas Arvyda . Manau geresniu ir negali buti . Tikras profas .

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/07/16

Nuoširdus ačiū Juozo Gelumbausko vairavimo mokyklai, kurios dėka aš išlaikiau vairavimo egzaminą. Norėčiau atskirai padėkoti savo vairavimo instruktoriui p. Antanui už jo profesionalumą, kantrybę ir malonų inteligentišką bendravimą. Instruktorius p. Antanas- pasakiškas instruktorius, puikiausiai išmanantis savo darbą, mokantis išdėstyti viską ramiai ir prieinamai kiekvienam. Jo dėka mokinys įgija ne tik vairavimo įgūdžius, bet ir pradeda jausti vairavimo malonumą. Instruktorius p. Antanas išleidžia moksleivius ne tik į Regitros egzaminą, bet ir į tikro vairavimo pasaulį, kur reikia mokėti ne tik sukti vairą, bet ir būti tolerantiškais, draugiškais ir atsakingais eismo dalyviais. Visiems labai patariu mokytis vairuoti būtent pas poną Antaną!"

Response from J.Gelumbausko vairavimo mokykla on 2013/08/17

Visiškai pritariu, Antanas yra tikrai nuostabus instruktorius. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/01/30

Nuosirdziai noriu padekoti Juozo Gelumbausko vairavimo mokyklai, paciam savininkui, nuostabiems mokytojams- teorijos mokytojui Pranui bei vairavimo mokytojui Antanui. Puikiai ismano savo darba, labai gerai paruosia vairavimui. Teorija ir praktika islaikiau is pirmo karto. Dekoju uz kantrybe ir begaline pagalba. Puiki vairavimo mokykla.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/12/15

Lankiau Gelumbausko vairavimo mokyklą ir esu labai viskuo patenkinta! Teorijos pamokos be galo įdomios ir išsamios - puikiai paruošia egzaminui (užtenka vien klausytis per pamokas, ir net be knygelės skaitymo galima apsieiti). Instruktorius Antanas puikiai mokina vairuoti. Jis labai gerai išmano savo darbą, viską ramiai paaiškina ir maloniai bendrauja.
Esu dėkinga Gelumbausko vairavimo mokyklos kolektyvui už tokį puikų darbą ir smagų mokymą! ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/10/05

Laikiau čia teises, teorinės žinios išsamios, labai patiko instruktorius Arvydas!Puikiai išmokė vairuotiir suteikė daug praktinių žinių!Tik geri atsiliepimai!Dėkui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/10/03

Prieš keletą dienų gavau teises. Ilgai galvojau, kurią vairavimo mokyklą pasirinkti. Klausiau patarimo tiek draugų, tiek pažįstamų, skaičiau atsiliepimus intenete. Pasirinkau būtent šią mokyklą ir manau, kad neapsirikau. Tiek vairavimo tiek teorijos egzaminus išlaikiau iš pirmo karto. Instruktorius Arvydas - malonus, kantrus ir tikrai geras savo specialybės žinovas. Tikrai gera mokykla.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/09/18

Ponia Ritaga , čia turbūt Jūsų Slapyvardis.Žinot kai sugalvojate išmokti vairuoti automobilį sulaukus "garbaus" amžiaus, tai Jums visi instruktoriai bus blogi, nes Jūs jau turbūt netokia imli mokslams.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/07/18

Šioje mokykloje labai prastas vairavimo instruktorius Almantas. Neikite pas jį. Nekultūringas, prastai aiškina, pastoviai šaukia, rėkia, neturi kantrybės. O svarbiausiai - taip muša per kojas, kad lieka mėlynės. Siaubinga !!!

Response from J.Gelumbausko vairavimo mokykla on 2012/09/13

pirma karta girdziu kad musasi, gal pati rekei, o siaip sioje mokykloje kas lanko islaiko is pirmo karto viska tiek teorija , tiek praktika o siaip puikus instruktorius nei jis rekia nei musasi.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/07/10

As taip pat pries metus Gelumbausko vairavimo mokykloje ruosiausi vairavimo egzaminui.Esu labai patenkinta tiek teorinemis,tiek praktinemis vairavimo pamokomis,instruktoriu kompetencija,maloniu bendravimu.Sekmes visiems,kurie ruosites vairavimo egzaminui sioje mokykloje :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/03/05

Pries metus laikiau teises, lankiau Gelumbausko vairavimo mokykla, esu labai patenkinta paruosimu,labai gerai paruosia, labai geros pamokos viska atsimeni is pamoku, mano instruktorius buvo Antanas labai gerai ismokino vairavima, todel ir isklaikiau viska is pirmo karto ir visai baisiai nebuvo. Esu labai patenkinta sia vairavimo mokykla.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: J. Gelumbausko vairavimo mokykla

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos