Autoaidas, Žirmūnai

7 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, B, Vilnius

 • Mokomieji: Ford Focus, Hyundai i30, Toyota Auris
 • Žirmūnų 48A, Vilnius
 • 8-648 00484
 • autoaidas@autoaidas.lt

Follow:

Atnaujinta: prieš 2175 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Vairavimo mokykla AUTOAIDAS Vilniuje jau ilgiau nei 5 m. organizuoja vairavimo kursus. Kviečiame visus norinčius išmokti vairuoti motociklą (A1, A2 ir A kategorija) ir lengvąjį automobilį (B kategorija). Norintiems atnaujinti vairavimo įgūdžius bei drąsiai jaustis kelyje organizuojami vairavimo kursai turintiems vairuotojo pažymėjimą.
Praradusiems vairuotojo pažymėjimą bei pradedantiesiems vairuotojams pažeidusiems kelių eismo taisykles (KET) organizuojamas papildomas vairuotojų mokymas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/04/03

Labai smagu, kad pagaliau patekau pas tikrus profesionalus! Vairavimas man keldavo stresą prieš kiekvieną pamoką, bet kai išėjau iš tos mokyklos, kurioje išgyvenau nuolatinį stresą per kiekvieną pamoką, ir atėjau į AUTOAIDAS mokyklą ir kai mane pasitiko naujas vairavimo mokytojas supratau - kad patekau į geras rankas!! Ir visas stresas, kurį išgyvenau su prieš tai buvusią vairavimo mokykla DINGO, po pirmų 10 min pradėjau tikėti savimi ir saugiai jaustis kelyje, nes šalia sėdintis instruktorius puikiai išmano savo darbą, suvokia, kad kiekvienas mokinukas yra skirtingas su skirtingu mokymosi tempu, todėl pirmą kart gyvenime vairavau be streso ir su šypsena veide. Jei bijai vairuoti ar turėjai nemalonių patirčių, AUTOAIDAS vairavimo mokykla yra būtent tau! Labai rekomenduoju :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/10/29

Likau labai patenkinta instruktoriumi Irmantu. Ramus, draugiškas ir rūpestingas. Vairavimo pamokų metu pasidalino patarimais vertingais ne tik praktikos egzaminui, bet ir tolimesniam savarankiškam vairavimui. Kiekvieną kritiką ir pastabą paaiškina platesniam supratimui. Rekomenduoju rinktis instruktorių Irmantą ir linkiu sėkmės kitiems mokiniams.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/23

Galiu drąsiai teigti, jog tai – viena geriausių vairavimo mokyklų. Sunkiai tikėjau , kad ateis diena ir turėsiu vairuotojo pažymėjimą. Priskyriau save prie kategorijos beviltiškų ir nevairuojančių, bet atėjau į “Autoaidas“ mokykla ir čia buvo geriausias mano pasirinkimas! Nuoširdžiausiai ačiū visam „Autoaidas“ kolektyvui!!!! Nuo administratorės, kuri kiekvieną dieną pasitikdavo su šypsena, ji siekė padėti kaip tik gali, teorijos mokytojo, kuris viską aiškiai paaiškindavo, o kilus neaiškumų ne kartą padėdavo ir pakartodavo, iki vairavimo instruktorių. Aš labai noriu pasidžiaugti ir turbūt pasigirti nuostabiausiu savo instruktoriumi Gintaru, tai Mokytojas dėl kurio verta žemai lenkti galvą, tai savo srities specialistas, Mokytojas, kuris nepyks ant tavęs jei padarysi klaidą, Mokytojas, kuris visada bus su nuotaika ir neleis būti be jos tau pačiam. Tai puikus Mokytojas ir nuoširdus draugas vienu metu, jokia kelionė su Juo neprailgs, išmoko visų smulkmenų ir paaiškina viską su visomis detalėmis. Didelis jam AČIŪ už kantrybę ir profesionalumą. Viską puikiai bei ramiai paaiškina, padeda ir atsako į visus klausimus bei duoda naudingų patarimų. Visada palaiko. Esu labai patenkinta, kad pasirinkau šitą mokyklą! Išlaikiau visus egzaminus Regitroje per vieną kartą, mokykla tikrai nuostabi ir motyvuojanti tęsti tai ko pradėjęs. Ačiū visai komandai! Sėkmės tolimesniuose darbuose, įgyvendinant dar daug sumanymų! Jūsų komanda – šauniausia!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/26

Geriausias mano pasirinkimas! Pakliuvau pas patį geriausia instruktoriu Gintara, kuris ne tik labai informatyviai, organizuotai ir greitai išmokino vairuoti, bet ir labai šilta, nuostabi asmenybė. Ačiū labai ir administratorei, nes tiek instruktorius tiek ji siekė padėti kaip tik gali. Per 2 mėnesius mane paruošė puikiai regitros egzaminui. Instruktorius buvo suinteresuotas perduot visas savo žinias, mokino ir ne vien sausos teorijos, bet ir gyvenime reikalingu įgūdžiu vairuojant. Dar kartelį ačiū šiam nuostabiam kolektyvui, o visiems tikrai rekomenduoju ir net nedvejojant užsirašyto būtent į šia mokykla, nes ir kainos atžvilgiu labai patrauklus o pasiūlymas, o kokybės santykiu gaunama daug daugiau :))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/29

Sveiki Kostai, apgailestaujama, kad teko patirti išvardytus nesklandumus. Norim patikslinti, jog instruktorius Aldas pas mus nepraėjo bandomojo laikotarpio ir jau 10 mėn. kaip nedirba.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/24

Mokymasis vairuoti pas instruktorių Aldą buvo tragiškas. Pamokos užsitęsdavo, nes jam reikėdavo, pavyzdžiui, pavedžioti šuniuką, mokinį palikus laukti mašinoje. Instruktorius negeba paaiškinti, kaip atlikti pratimą ar kažkokį kitą veiksmą, tikisi, kad mokinys ateis jau turėdamas įgūdžių, emocingai šūkčioja, kaltina mokinį dėl techninių automobilio problemų. Galiausiai nustebino pasiūlymas apsilankyti pas psichiatrą, po kurio pakeičiau mokyklą ir sėkmingai išlaikiau egzaminą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/28

Labai gera mokykla, profesionalus mokymai, savo darba mylintys ir saunus instruktoriai, kiekvienam ras tinkama buda ismokti vairuoti.


Įvesti naują instruktorių


Mokyklos vairavimo instruktoriai: Aleksandras

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas


© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos