Autoinstruktažas

11 atsiliepimai

Kategorijos B, Šiauliai

Atnaujinta: prieš 2525 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Filialai:
Architektų 1, Šiauliai, tel.: 841550001, 864043340
Statybininkų g. 8, Pakruojis, tel.: 865635242

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/10/23

Na mokykla paprasta kaip dvi kapeikos ,bet tame ir yra blogai.Galbūt sutaupysite pinigėlių ,bet vėliau išleisite apvalią sumelę ( aš išleidau apie ~350 lt Jagmine papildomiems pravažiavimams).Dokumentai mokykloje pildomi aplaidžiai pravažiavimai vyksta labai sudėtingai ir dažnai išgirsti atsakyma jog sugedo automobilis ar šeip kas nutiko.Žodžiu visumoj pasitvirtina auksinė taisykle : šykštus moka du kartus :) .

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/04/13

i ta imone niekam nepatariam eiti, nes daug pinigu sukisit, daug nervu prarasit, ir dokumentus. Ta pati vilma daug meluoja, yra neatsakinga, viena sako kita daro pameta dokumentus, neatvyksta laiku kai susitariam, o jei atvaziuoja tai dar aprekia kaip tik gali. Jai paciai reikia is naujo laikytis teises nes nemoka visai vaziuoti ir nk neismokstam ir turim pirktis daug papildomu pamoku ir daug pinigu sukist. Ir rekia kaip isterike ir zemina lyg jaustusi labai gera instrujtore nors tokia nera, ir dar apsneka labai savo moksleivius, neatsiliepia i skambucius, turim skambint is 5 telefonu kad atsiliepru ir visada meluoja kad tai serga tai kad masina sugedus ar dar kas nors...Netikekit tuo ka ji sako per pirmas pamokas gal ji ir atrodo sventa per teorines pamokas bet tokia nera daug nervu daug pinigu tik sukisit ir tiek...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/03/24

siaubas ! zmones neikit i sia mokykla. vilma i nieka nekreipia demesio instruktoriai vazineja savo reikalais visur neatvaziuoja,veluoja,arba atvaziuoja su cigarete dantyse ir turi sestis i pilna dumu masina. nieko nemoko apart gyvateles aikstelei , viska daro kad tik kaip nors mokyklini prastumt ir imtis papildomai pries regitra.pravaziavimas buna karta i 2 savaites geriausiu atveju. Arvydas laido tokius komentarus kad merginos jo masinoje apsiverkia ir daugiau nebenori vairuoti. jeigu norite gauti trauma eikite i sia mokykla. siaubas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/07/11

Baisu. Niekas neikit mokytis pas Vilma! Nieko neismoksit,tik susigadinsit sau nervus ir sugaista laika..baisu,negalvojau kad kazkada gyvenime teks susidurti su tokiu ''mokymu''.. kalbasi pastoviai telefonu,mano dokumentai ismetyti,uz pravazevimus neduoda pasirasyti.. kiek jin nori tiek ir vazinejam..elgiasi kaip nori..todel perejau pas kita sios imones instruktoriu kuris tikrai labai gerai mokina :) Visiems patarciau aiti pas Arvyda.V ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/06/26

Man šita mokykla patiko ir džiaugiuosi kad joje mokiausi. Paprasta aplinka, žmonės paprasti visada padeda tik nereikia į mokyklą atėjus jaustis "pasaulio bamba" - visi lygūs. Na o instruktorius Arvydas pats geriausias, kaip ir Vilma, kuri aiškiai ir konkrečiai sugeba išdėstyti teoriją. Mokykla ne prestižine bet užtai labai šaunus kolektyvas :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/01/18

Nezinau nei ka pasakyt... I teorijos klase iejus pasidare truputi baisu... Automobiliai tikrai ne pirmos jaunystes, pati savininke kaip instruktore, tai geriau patylesiu... Jei pats kazkiek moki vaziuot, tai gerai, bet nemokanciam nezinau ka ten reiktu veikt... Pravaziavimai tai atsaukiami, tai del neaiskiu priezasciu neatvyksta i susitarta vieta, telefonu neatsiliepa, o po to ji isjungia... Apmaudu, ziauru, baisu... Niekam nepatarciau ten eit...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/08/15

aisku tik geri atiliepimai parasyti o blogus istrina...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/07/27

Leva mokykla.pinigus tik darosi ir tiek.nesuprantu geda turetu buti instruktoriams jei per 15 pravaziavimu visai nieko neismoko kad net mokyklinio praktinio pravaziavimo negalima islaikyti.o uz papildomus pravaziavimus jame po 50 litu.Vienu zodziu arba instruktoriai nieko neismoko arba vilma sau darosi pinigus arba yra per griezta

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/03/15

Visiems rekomenduoju šią mokyklą. Aiškiai ir konkrečiai išdėstoma teorine medžiaga bei patogus kursu rengimo laikas. Kaip ir minėta, mašinos nėra naujos, bet esmė yra tikrai ne jose. Kadangi mokiausi tik pas vieną instruktorių, tai negaliu kalbėti apie visus. Kiek esu girdėjus - visi labai geri, tik reikia stengtis pačiam, o jeigu nesutampa biolaukai, tai gali pereiti pas kitą praktinio mokymo vadovą (pasirinkimo laisvė). Vien tik gerais žodžiais galiu apibūdinti šią mokyklą. Rekomenduoju :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/27

Viskas gerai, tik labai atmestinas savininkės darbas, pas ją ėjau i 3 pravažiavimus, bet teko pereiti pas kitą instruktorių ir mokytis visko iš naujo, nes pati savininke visiškai nieko nemokino..sėdi ir vairuoji kiek moki. Bet kitas instruktorius tai liuks. Labai greit ismokau vairuoti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/15

Vairavimo mokykla nebloga. Teorijos egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Nors ir su 6 klaidom, bet nuo teorijos mokyklinio egzamino buvo praėję 3 ar 4 mėnesiai, tai nenuostabu. Mašinos nėra pačios geriausios. Nors koks beprotis norėtų duoti nemokantiems vairuoti naujas mašinas. Instruktoriai irgi neblogi. Visgi kai viskas tik neblogai nelabai kas išeina. Dar į Regitrą išsilaikyti pravažiavimo nėjau, nors jau turėjau 20 pravažiavimų. Kiek girdėjau, žmonės iš mano grupės taip pat išmoksta lėtai. Tik keliems išrinktiesiems pakanka 10 pravažiavimų. Dažniausiai žmonės išsiperka papildomus 5 ar daugiau pravažiavimų. Taigi ir kaina, kuri tik atėjus į šią mokyklą buvo mažesnė, negu kitų, tai ji nemenkai šokteli su papildomais pravažiavimais.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: Vairavimo mokykla „Autoinstruktažas“

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos