Autoketas

16 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, AM, B, B1, BE, C, CE, D, Vilnius

  • Mokomieji: VW Golf
  • Žalgirio g. 97, Vilnius
  • 867449696
  • info@autoketas.lt

Follow:

Atnaujinta: prieš 591 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Vairavimo mokykla “Autoketas” organizuoja AM, A1, A2, A, B, BE, C, CE, D kategorijų vairavimo bei pirmos pagalbos kursus , 95 kodas, lietuvių ir rusų kalbomis. Vairavimo instruktoriais pas mus dirba vyrai ir moterys.
Mūsų vairavimo mokykloje dėsto patyrę atestuoti teorijos bei praktinio vairavimo mokymų dėstytojai, kurie suteiks jums teorines žinias bei pasidalins gyvenimo patirtimi.
Mūsų tikslas yra ne tik paruošti Jus egzaminams, bet ir padėti įgyti vairavimo įgūdžių, kad kelyje jaustumėtės drąsiai ir saugiai.Mokytis vairuoti Jums siūlome techniškai tvarkingais automobiliais mechaninę arba automatinę pavarų dėžę.

2020/06/25

Nuostabi instruktorė Edita Kairienė, iš pirmo karto išlaikiau praktinį vairavimą regitroje, mane puikiai palaikė ir išmokino vairuoti. DIDDŽIAUSIAS AČIŪ šiai mokyklelei.

2020/05/16

Labai džiaugiuosi kad pataikiau būtent i šia mokykla. Pradėjau mokymus prieš karantiną . Pasibaigus teorijų pamokos išlaikiau egzamina iš pirmo karto mokykloi o regitroi iš antro o išlaikiau dėl to kad dėstytoja Edita ko puikiausiai išmananti savo darbą mokejo paaiškint nežinančių momentu. Visados galima buvo prieit ir paklaust ir visados su melu noru gaudavau malonu paaiškinimą! Vairavimas taip pat buvo geras nes instruktore irgi buvo Edita. Puikiausiai išmokė visko. Paskutinį karta vairavau prieš karantiną kovo mėnesį du mėnesius prabuvau be praktikos o tik atsidarė mokykla skubejau i ja kad išlaikyt egzamina ir išlaikiau iš pirmo karto ir kita diena nuėjau i Regitra ir irgi išlaikiau iš pirmo karto. Tuomet tikrai rekomenduoju šia mokykla. Nes joje tikrai dirba išmanantis savo darbą žmones! Ir tariu jiems Dideli AČIU!

2019/07/18

Iš vis nerekomenduoju šios mokyklos... Sugaištas laikas ir pinigai. Instruktorė Edita rėkė, tvarkė savo reikalus pamokų metu, pirmo (nemokamo) egzamino net nepradėjo taisyklingai. Prieš egzaminą bandė įkalbėti paimti pas ją papildomas pamokas. Klaidas mano ištaisė tik papildomos pamokos kitoje mokykloje, kur instruktorius buvo daug malonesnis. Tikrai gailiuosi pasirinkusi šią mokyklą...

2019/04/24

Net nebandykit ten eiti. Specialiai sodina per savo ekzamina, kad veliau isgaut is jusu pinigus ir kad kelis kartus ji laikytumet

2019/01/29

Labai gera mokykla,mokytojai sugebantys palaikyti ir motyvuoti kai to labiausiai reikia.
Kantriai atsako i visus klausimus tiek teorijos,tiek praktikos metu.Tikrai rekomenduoju šią mokyklą.

2017/12/15

Edita, puikiai išmananti savo darbą profesionalė, puikiai randanti bendrą kalbą net su vairavimo stažą turėjusiais "mokiniais". Ji nenuleidžia rankų kol nerandą tinkamų žodžių, kad išaiškint kiekvieną iškilusi klausimą ar situaciją. Ačių, kad užuot paruošusi egzaminui, išmokėte saugiai vairuoti mieste ir ramiai jaustis tarp kitų eismo dalyviu.Rekomenduosiu viesiem savo pažystamiems. Sekmės jums ir didžiulis AČIŪ!

2016/12/10

Pasirinkau šią mokyklą dėl gerų atsiliepimų ir esu patenkinta. Dirbu slenkančiu grafiku ir visos teorijos pamokos buvo derinamos prie manęs. Taip pat pasirinkau instruktorių Remigijų Šišką, kuris nuo pat pirmos pamokos mokė taip kaip turi būti pagal visas KET taisykles, aiškino jas iš naujo, derino prie mano vairavimo. Esu iš sunkiųjų mokinių ir ačiū Jam už kantrybę!Labai esu patenkinta ir pasirinkta mokykla ir instrutoriumi.

2016/11/19

Labai džiaugiuosi, kad mokiausi šioje mokykloje. Mokykla prisiderina prie jūsų laiko. Instruktoriai kantrus ir savo darbo profesionalai. Viską išlaikiau iš pirmo karto. Ačiū jums!!! Visiems rekomenduoju!

2016/11/15

Teko mokytis dvejose vairavimo mokyklose ir rezultatas yra akyvaizdus, praitoja as net nesugebejau islaikyti mokyklinio vairavimo egzamino, o stai po mokyklos "Autoketas" sugebejau Regitros vairavimo egzamina islaikyti is pirmo karto. Rekomenduociau visiems, kas dar nera isitikines savo vairavimo igudziais, nes tik cia dirbanciu profesionalu deka automobili ismokysit vairuoti saugiai, taisiklingai ir atidziai.

2016/11/14

Sveiki. Esu labai patenkintas šia mokykla. Vairavimą motociklu regitroje išlaikiau iš pirmo karto. Super.

2016/11/14

Pasirinkusi šią vairavimo mokyklą tikrai nepasigailėjau. Teorinės paskaitos buvo dėstomos išsamiai. Jų laiką buvo įmanoma derinti. Administratorė Laura visuomet pagelbėdavo ir suteikdavo reikiamą bei išsamią informaciją rūpimu klausimu. Instruktorė Edita kantriai bei profesionaliai padėjo tobulinti vairavimo įgūdžius bei visoumet atsakydavo į bet kokį iškilusį klausimą. Esu labai dėkinga šios mokyklos personalui už palaikymą ir kantrybę siekiant įgyti vairuotojo teises.

2016/04/25

Baigiau mokykla ir esu labai patenkintas.Lankstus mokėjimo grafikas, administratorė Laura liuks, vairavimo instruktorė Edita profesionali, kompetetinga, kantri.
Teisės išlaikytas iš pirmo karto.Didelis AČIŪ ,,Autoketo" mokyklai ir Editai instruktorei už kantrybę ir gera nuotaika.

2016/04/15

Mokykloje mokiausi eksternu, vairavau su instruktore edita, kuri puikiai issimano savo darba, po jos praeitu pamoku regitroje praktini egzamina islaikiau is pirmo karto. Todel esu labai dekingas instruktoriai ir autoketo administracijai uz palaikyma!

2016/04/08

Edita lb. gera instruktore,papuoliau pas ja paskutine akimirka nes ilgai negalejau pasirinkt instruktoriaus,ir dziaugiuosi kad ji moke mane, ji kantriai mokanti,komunikabili,siekianti tikslingu ir geru rezultatu,kantriai aiskinanti ir palaikanti.

2016/04/06

Puiki mokykla, geros salygos teoriniam mokslui, idomios pamokos, kvalifikoti ir adekvatus vairavimo instruktoriai, patariu uzsirasit tiems kas sumaste laikit teises :)

2016/03/31

Edita be galo kantri mokytoja, sugeba pajausti ir informaciją perteikti būtent tinkamu metodu tam asmeniui (mokiniui), Ji rimta ir atsidavusi savo darbui, kruopšti, ir draugiška, pozytivi bei į visus klausimus atsakys aiškiai ir išsamiai :)

AČIŪ UŽ KANTRYBĘ :)

REKOMENDUOJU VISIEMS !!!!!


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: VšI " Autoketas"
  • Įmonės kodas: 304054945

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos