Autoketas

25 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, AM, B, B1, C, CE, D, Papildomi mokymai, Vilnius

Follow:

Atnaujinta: prieš 251 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Vairavimo mokykla “Autoketas” organizuoja:
A, A1, A2, B, C, CE, D kategorijų vairavimo kursus;
papildomą vairuotojų mokymą pažeidus KET.
Kursai vyksta lietuvių ir rusų kalbomis.
Vairavimo instruktoriais pas mus dirba vyrai ir moterys.
Mūsų vairavimo mokykloje dėsto patyrę atestuoti teorijos bei praktinio vairavimo mokymų dėstytojai, kurie suteiks jums teorines žinias bei pasidalins gyvenimo patirtimi.
Mūsų tikslas yra ne tik paruošti Jus egzaminams, bet ir padėti įgyti vairavimo įgūdžių, kad kelyje jaustumėtės drąsiai ir saugiai. Mokytis vairuoti Jums siūlome automobiliais mechaninę arba automatinę pavarų dėžę.

Kalbos: Lietuvių, Rusų.
 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/03/04

Хорошая школа. Хочу выразить благодарность инструктору Эдите. Это пример, когда человек находится на своём месте. Профессионал своего дела. Грамотно и доходчиво всё объясняет. После занятий с Эдитой легко сдала практический экзамен и получила права.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/11/27

Puiki mokykla. Labai geras instruktorius Aleksandras, kantrus, patariantis, išklausantis. Nuoširdžiai rekomenduoju šią mokyklą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/09/19

Labai gera mokykla! Rekomenduoju

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/09/13

Patiko

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/09/04

Teko mokytis pas Edita, tikrai ramiai paaiskina ir nedaro itampos pamoku metu. Taciau, truksta organizuotumo laiko prasme, taip pat jauciasi jog ne viskas yra iki galo paaiskinama ir ne visur kur reiktu nuvaziuojama, nes gal neskiria ka kuriam mokiniui pasakojo ir kur su juo buvo. Per mokyklini egzamina labai sukirtineja ir abejoju kad kas nors apsieina be papildomu vaziavimu, regitra palyginus su mokykliniu - tikrai lengvesne, nes kaip bebutu keista ten taip nesikabineja kaip cia. Ejau papildomai i kitas vairavimo mokyklas - ten ir masinos naujos ir paaiskinimai kitokie t.y labiau suvokiami, istaise klaidas kur net nezinojau, kad turiu ir pasake taisykles, apie kurias irgi negirdejau pries tai. Zodziu, atsukus laika atgal rinkciausi kita mokykla.
P.S Problemos, kurias ivardijau sioje mokykloje kilo ne man vienam, todel tikiuosi bus atkreiptas demesys ir bus taisomasi. Sekmes!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/08/06

Puiki mokykla, nuostabi ir profesionali instruktore Edita! Tik geriausi atsiliepimai ir didziausios rekomendacijos - ypatingai moterims mokytis pas ja!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/05/29

Džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šią mokyklą. Vairuoti mokiausi pas instruktorę Editą Kairienę, kuri išsamiai atsako į visus klausimus ir išaiškina iškilusias situacijas bei prisitaiko prie kiekvieno mokymosi stiliaus. Jaučiau didelę naudą iš kiekvienos pamokos, o Regitroje praktikos egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Nuoširdžiai dėkoju Editai už profesionalumą, kantrybę ir palaikymą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/17

Rinkausi mokykla padal man patogia vieta, arciau namu, ir man labai pasiseke! Teorija vyko nuotoliniu budu padal visiems isrinkta patogiausia laika. Instruktore Edita deste dviem kalbom (rusu,lietuviu), kad visiems butu patogu ir suprentama. Asmeniskai as teorija islaikiau is antro karto, bet prasidejus praltikai viskas aktyviai prasidejo keistis. Vairavimas buvo beveik kas dien po pus anrtos valandos. Labai aktyviai ir naudingai. Vairavom pagal dauguma regitrus marstutus. Instruktore labai aiskiai ir issamiai aiskina visas klaidas ir duoda paciam pasitaisyt ir ismanyt. Mokyklini vairavimo egzamena islaikiau is antro karto, bet regitros praktika is pirmo ir be jokio streso. Eidama i regitos praktikos egzamena buvau pilnai isitikinus savo jegose ir zinuose.Tikrai esu labai dekinga instruktorei Editai Kairienei!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/25

Nuostabi instruktorė Edita Kairienė, iš pirmo karto išlaikiau praktinį vairavimą regitroje, mane puikiai palaikė ir išmokino vairuoti. DIDDŽIAUSIAS AČIŪ šiai mokyklelei.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/16

Labai džiaugiuosi kad pataikiau būtent i šia mokykla. Pradėjau mokymus prieš karantiną . Pasibaigus teorijų pamokos išlaikiau egzamina iš pirmo karto mokykloi o regitroi iš antro o išlaikiau dėl to kad dėstytoja Edita ko puikiausiai išmananti savo darbą mokejo paaiškint nežinančių momentu. Visados galima buvo prieit ir paklaust ir visados su melu noru gaudavau malonu paaiškinimą! Vairavimas taip pat buvo geras nes instruktore irgi buvo Edita. Puikiausiai išmokė visko. Paskutinį karta vairavau prieš karantiną kovo mėnesį du mėnesius prabuvau be praktikos o tik atsidarė mokykla skubejau i ja kad išlaikyt egzamina ir išlaikiau iš pirmo karto ir kita diena nuėjau i Regitra ir irgi išlaikiau iš pirmo karto. Tuomet tikrai rekomenduoju šia mokykla. Nes joje tikrai dirba išmanantis savo darbą žmones! Ir tariu jiems Dideli AČIU!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/18

Iš vis nerekomenduoju šios mokyklos... Sugaištas laikas ir pinigai. Instruktorė Edita rėkė, tvarkė savo reikalus pamokų metu, pirmo (nemokamo) egzamino net nepradėjo taisyklingai. Prieš egzaminą bandė įkalbėti paimti pas ją papildomas pamokas. Klaidas mano ištaisė tik papildomos pamokos kitoje mokykloje, kur instruktorius buvo daug malonesnis. Tikrai gailiuosi pasirinkusi šią mokyklą...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/05/14

Tikrai , baisiausia mokykla. Prisirase sau geru atsiliepimu. Jei manot jog nebrangiai - tai klystat. Moko netinkamai, o veliau be 10 papildomu pamoku neislaikysit ju egzamina. Specialiai sodina. Be + 500 neislakysit mokylos egzamino. Nepatariu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/04/24

Net nebandykit ten eiti. Specialiai sodina per savo ekzamina, kad veliau isgaut is jusu pinigus ir kad kelis kartus ji laikytumet

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/29

Labai gera mokykla,mokytojai sugebantys palaikyti ir motyvuoti kai to labiausiai reikia.
Kantriai atsako i visus klausimus tiek teorijos,tiek praktikos metu.Tikrai rekomenduoju šią mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/12/15

Edita, puikiai išmananti savo darbą profesionalė, puikiai randanti bendrą kalbą net su vairavimo stažą turėjusiais "mokiniais". Ji nenuleidžia rankų kol nerandą tinkamų žodžių, kad išaiškint kiekvieną iškilusi klausimą ar situaciją. Ačių, kad užuot paruošusi egzaminui, išmokėte saugiai vairuoti mieste ir ramiai jaustis tarp kitų eismo dalyviu.Rekomenduosiu viesiem savo pažystamiems. Sekmės jums ir didžiulis AČIŪ!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/10

Pasirinkau šią mokyklą dėl gerų atsiliepimų ir esu patenkinta. Dirbu slenkančiu grafiku ir visos teorijos pamokos buvo derinamos prie manęs. Taip pat pasirinkau instruktorių Remigijų Šišką, kuris nuo pat pirmos pamokos mokė taip kaip turi būti pagal visas KET taisykles, aiškino jas iš naujo, derino prie mano vairavimo. Esu iš sunkiųjų mokinių ir ačiū Jam už kantrybę!Labai esu patenkinta ir pasirinkta mokykla ir instrutoriumi.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/19

Labai džiaugiuosi, kad mokiausi šioje mokykloje. Mokykla prisiderina prie jūsų laiko. Instruktoriai kantrus ir savo darbo profesionalai. Viską išlaikiau iš pirmo karto. Ačiū jums!!! Visiems rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/15

Teko mokytis dvejose vairavimo mokyklose ir rezultatas yra akyvaizdus, praitoja as net nesugebejau islaikyti mokyklinio vairavimo egzamino, o stai po mokyklos "Autoketas" sugebejau Regitros vairavimo egzamina islaikyti is pirmo karto. Rekomenduociau visiems, kas dar nera isitikines savo vairavimo igudziais, nes tik cia dirbanciu profesionalu deka automobili ismokysit vairuoti saugiai, taisiklingai ir atidziai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/14

Sveiki. Esu labai patenkintas šia mokykla. Vairavimą motociklu regitroje išlaikiau iš pirmo karto. Super.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/14

Pasirinkusi šią vairavimo mokyklą tikrai nepasigailėjau. Teorinės paskaitos buvo dėstomos išsamiai. Jų laiką buvo įmanoma derinti. Administratorė Laura visuomet pagelbėdavo ir suteikdavo reikiamą bei išsamią informaciją rūpimu klausimu. Instruktorė Edita kantriai bei profesionaliai padėjo tobulinti vairavimo įgūdžius bei visoumet atsakydavo į bet kokį iškilusį klausimą. Esu labai dėkinga šios mokyklos personalui už palaikymą ir kantrybę siekiant įgyti vairuotojo teises.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/25

Baigiau mokykla ir esu labai patenkintas.Lankstus mokėjimo grafikas, administratorė Laura liuks, vairavimo instruktorė Edita profesionali, kompetetinga, kantri.
Teisės išlaikytas iš pirmo karto.Didelis AČIŪ ,,Autoketo" mokyklai ir Editai instruktorei už kantrybę ir gera nuotaika.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/15

Mokykloje mokiausi eksternu, vairavau su instruktore edita, kuri puikiai issimano savo darba, po jos praeitu pamoku regitroje praktini egzamina islaikiau is pirmo karto. Todel esu labai dekingas instruktoriai ir autoketo administracijai uz palaikyma!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/08

Edita lb. gera instruktore,papuoliau pas ja paskutine akimirka nes ilgai negalejau pasirinkt instruktoriaus,ir dziaugiuosi kad ji moke mane, ji kantriai mokanti,komunikabili,siekianti tikslingu ir geru rezultatu,kantriai aiskinanti ir palaikanti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/06

Puiki mokykla, geros salygos teoriniam mokslui, idomios pamokos, kvalifikoti ir adekvatus vairavimo instruktoriai, patariu uzsirasit tiems kas sumaste laikit teises :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/31

Edita be galo kantri mokytoja, sugeba pajausti ir informaciją perteikti būtent tinkamu metodu tam asmeniui (mokiniui), Ji rimta ir atsidavusi savo darbui, kruopšti, ir draugiška, pozytivi bei į visus klausimus atsakys aiškiai ir išsamiai :)

AČIŪ UŽ KANTRYBĘ :)

REKOMENDUOJU VISIEMS !!!!!


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: VšI " Autoketas"
 • Įmonės kodas: 304054945

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos