Automokykla, Kaunas

63 atsiliepimai

Kategorijos 95 kodas, A, A1, A2, ADR, AM, B, B1, BE, C, C1, C1E, CE, D, D1, D1E, DE, Kaunas

Atnaujinta: prieš 1637 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/05/27

Gera vairavimo mokykla. Instruktorius gerai viska paaiškino ir davė gerų patarimų.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/05/21

Labai nuoširdžiai noriu padėkoti ir rekomenduoti auto mokyklą ir jos instruktorių - Remigijų. Vairavimo pamokose jaučiausi gerai, nes mano klaidos ir įvairios situacijos buvo išdėstomos ramiai ir suprantamai, daug sužinojau ir daug išmokau. Šios mokyklos ir šio instruktoriaus dėka - išlaikiau Regitros praktinį egzaminą ir turiu vairuotojo pažymėjimą. Ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/05/06

Kelias link vairuotojo pažymėjimo pagaliau baigtas dėka instruktoriaus Remigijaus, viską labai išsamiai, detaliai papasakojo vairuojant kaip ir ką reikėtų daryti Regitros egzamino metu, pridarius klaidų viską ramiai paaiškina kas ir kur buvo blogai padaryta. Rekomenduoju Remigijų visiems, o ypač tiems kurie nori ramaus ir gero instruktoriaus

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/04/21

Didelis dėkui instrukroriui Remigijui. Labai patiko pas jus mokytis. Maloniai ir šiltai bendrauja, paprastai ir suprantamai paaiškina manevrus, bei dėl ko juos svarbu atlikti, fokusuojasi ties silpnomis vietomis, turi daug naudingų patarimų kelyje, bei gerą humoro jausmą.

Geriausias instruktorius su kuriuo teko dirbti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/12/14

Didelis ačiū Instruktoriui Remigijui už pozytivumą, geras pamokas, palaikymą.
Nemanau, kad būtų įmanoma rasti kitokį instruktorių su kuriuo butu taip linksma mokintis. Pasiilgsiu šių vairavimo pamokų.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/12/14

Didelis ačiū Instruktoriui Remigijui už pozytivumą, geras pamokas, palaikymą.
Nemanau, kad būtų įmanoma rasti kitokį instruktorių su kuriuo butu taip linksma mokintis.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/12/04

Dėkoju Remigijui, nuostabus žmogus. Nei karto nebuvau aprėktas, visada labai ramiai išsiaiškindavome klaidas. Regitra iš pirmo.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/12/04

Dėkoju Remigijui, nuostabus žmogus. Nė karto nebuvau aprėktas, visada labai gražiai išsiaiškindavome klaidas. Regitra iš pirmo.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/12/02

Labai didelis AČIŪ, instruktoriui Remigijui, kuris neleido pasiduoti. Atėjau iš kitos vairavimo mokyklos, galvojanti, kad nesugebu vairuoti ir galbūt vairavimas man nėra duotas. Tačiau atėjusi į pirmą vairavimo pamoką, aš iškarto supratau kur mano klaidos ir kur turiu tobulėti, o šypsena veide, visada būdavo pamokėlių metu. Dar kartą labai dėkoju ir rekomenduoju :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/09/07

Labai noriu padekoti instruktoriui Remigijui! Puikus instruktorius ir labai nuoširdus žmogus! Atvažiavau iš Vilniaus, nemokedama beveik nieko, negalėjau išlaikyti 4 kartus (praktiką Vilniuje). Prasivažiavau su instruktoriumi Remigijumi ir išlaikiau is pirmo karto Kaune

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/08/13

Gavau puikią rekomedaciją iš pažįstamų apie instruktorių Remigijų. Rekomendacija pasinaudojau ir nepasigailėjau :) Profesionalas, suinteresuotas galutiniu rezultatu, greitai ir taikliai įvertina mokinio sunkumus vairuojant ir koncenruotai dirba su jais. Egzaminas išlaikytas iš pirmo karto! Jei norite profesionalių, intensyvių ir efektyvių vairavimo pamokų, rinkitės instruktorių Remigijų!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/03/17

Didžiausias ačiū Vaidotui,kuris ne tik puikus instruktorius,bet ir geras psichologas bei pedagogas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/03/13

Noriu padėkoti instruktoriui Remigijui - ne tik puikus, profesionalus mokytojas, bet ir nuostabus žmogus. Turi auksinę kantrybę, moka nuraminti, padrąsinti, motyvuoti. Aiškiai ir ramiai išaiškina klaidas, niekada nėra supykęs, nors tikrai buvo dėl ko... :D Dėkoju už patarimus, pamokas ir už tai, kad nebebijau sėsti už vairo, kad svajonė pagaliau virto realybe :) Regitra išlaikyta iš pirmo karto, tik Remigijaus dėka. Ačiū Jums!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/02/09

Sakau didžiausią ir nuoširdžiausią AČIŪ instruktoriui Remigijui. Po daugybės nesekmių neleido nuleisti rankų ir motyvavo judėti pirmyn.
Apie vairavimo pamokas nėra net ką ir kalbėti - maximalus profesionalumas.❤️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/01/28

Esu labai dėkinga instruktoriui Remigijui, kurio dėka man pagaliau pavyko įgyvendinti savo svajonę - vairuoti!
Prieš dešimt metų bandžiau mokintis kitoje vairavimo mokykloje ir grubus, chamiškas instruktoriaus elgesys mane visiškai palaužė, todėl buvau praradusi bet kokį norą vėl bandyti mokintis vairuoti. Tik instruktoriaus Remigijaus dėka įgyjau pasitikėjimą ir palikau visas baimes nuošalyje! Tai auksinės kantrybės, be galo malonus, visuomet pozityvumu ir gera nuotaika trykštantis žmogus. Nuoširdus ačiū, Jums!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/01/17

Esu begalo patenkinta jog gavau teigiamas rekomendacijas apie instruktorių Remigijų iš kitų asmenų. Pasirinkusi pas jį papildomų pamokų įsitikinau 100%, kad šis žmogus nuoširdžiai atsidavęs savo darbui ir puikiai su juo tvarkosi, taip pat viską paaiškina išsamiai ir suprantamai! Taigi tie kas ieškotės tikrai gero instruktoriaus, labai rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/12/27

Atvykau į šią mokyklą iš kitos. Deja, bet dėl patirties praeitoje mokyklėlėje, vairavimas man atrodė kaip sunkiausias darbas. Turėjau be galo daug neatsakytų klausimų, baimės bei nepasitikėjimo, tačiau visa tai pakeitė instruktorius Remigijus:) Tokį ramų, charizmatišką, žemišką, o svarbiausia, savo darbą pukiai išmanantį instruktoriu aš nuoširdžiai galėjau tik įsivaizduoti!! Jis man padėjo perlipti tą baimę, išsiaiškinti viską labai nuodugniai, o taip pat atsakė į visus klausimus!! 110% Rekomenduoju Remigijų, nes gyvenimas tampa paprastesnis!!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/12/23

Labai rekomenduoju Remigiju instruktorių Šis instruktorius nuoširdus, pasižymintis kantrybe, supratingumu. Viską puikiai išaiškina. Visada padeda įveikti baimes ir puikiai motyvuoja. Esu dėkinga jam už naudingas pamokas bei už išlaikyta egzamina nesu sutikusi dar geresnio uz ji jis visada pergyvena uz savo mokinius kaip uz savo vaikus tai zmogus is diziosios raides aciu jums labai labai labai
Puiki mokykla,

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/11/15

Esu labai patenkinta pasirinkus Automokyklos instuktorių Remigijų. Tik patys geriausi atsiliepimai! Smagu matyti kai instruktorius atiduoda visa save ir savo visas turimas žinias savo mokiniui, kad tik kuo geriau išmoktu vairuoti. Instruktorius labai ramus ir kantrus, tik jo dėka esu rami ir užtikrinta savo žiniomis kelyje. Todėl didelis ir nuoširdus ačiū instruktoriui Remigijui!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/10/22

Labai rekomenduoju instruktorių Remigijų, kuris man padėjo pasiekti puikių rezultatų ir pagaliau sėkmingai išlaikyti vairavimo egzaminą Regitroje Visų pamokėlių metu instruktorius buvo labai ramus, supratingas, išklausė mano lūkesčius bei norus. Nejaučiau streso vairuojant, gavau tik nuoširdžiausius patarimus bei rekomendacijas. Didžiausias AČIŪ nuo manęs. Besimokinantiems linkiu sėkmės ☺️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/08/18

Turėjau papildomas pamokas pas Remigijų užteko porą kartų susitikti, pravažiuoti ir galiu teigti, kad tai NUOSTABUS instruktorius. Kantrybės turintis, nešaukia( kas mums mokinukams turbut svarbiausia, kad ant mūsų nešauktų) klaidas išaiškina puikiai tiesiog tik geriausi atsiliepimai apie Remigijų, nes tokių instruktorių gerų sunku rasti.
Labai rekomenduoju rinktis Remigijų!!,
Nesibaigiančios kantrybės, Remigijui!⭐⭐⭐⭐⭐
Sėkmės, mokinukams! ✅❤️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/08/18

Norėčiau labai labai padėkoti instruktoriui REMIGIJUI. Negalėčiau įsivaizduoti geresnio savo srities specialisto. Atvykau į pirmą pamoką visai nieko nežinanti apie vairavimą, bet jau po pirmojo važiavimo supratau, kad man labai pasisekė dėl instruktoriaus. Net labiausiai įtemptais momentais Remigijus išlikdavo ramus ir gebėdavo kantriai pakartoti, ką ir kaip turiu padaryti. Be to jo patarimai, kaip taisyklingai atlikti pratimus aikštėlėje buvo išties efektyvūs. Nors iš pradžių tikrai labai bijojau vairuoti, tačiau į pamokas eidavau mielai, nes žinojau, jog instruktorius palaikys šiltą ir linksmą atmosferą visą pamoką.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/03/23

Atėjau į šią mokyklą iš kitos ir tikrai džiaugiuosi. Teko važinėtis su puikiu, daug patyrusiu ir savo darbą išmanančiu, instruktoriumi VAIDOTU.
Išmokė ne tik "Regitrinių", bet daug svarbesnių - gyvenimiškų pamokų, kaip elgtis už vairo tam tikrose, galbūt neeilinėse, situacijose. Tikrai po pamokų su šiuo instruktoriumi atsirado didesnis noras vairuoti ir galėjau drąsiau sėsti už vairo (kas buvo priešingai su ankstesne instruktore).
O pačios pamokos yra nenuobodžios ir tikrai kokybiškos - maksimaliai išnaudojamas laikas (nebuvo, kad paleistų anksčiau, tvarkytu asmeninius reikalus ar be reikalo stovėtume šalikėlyje), nerėkia, ramiai viską paaiškina ir proto ribose leidžia daryti klaidas, kad taip lengviau išmoktum. Pamokos laiką galima rasti tikrai gana greitai (ne kaip kitose mokyklose reik laukt pora savaičių ar net mėnesį).
Teko vairuoti naują mokyklos automobilį (kiek žinau mokykla jų turi ne vieną), kas leido tikrai efektyviau mokytis.
Trumpai - vien tik geriausi atsiliepimai.
Kas laikys teises, tikrai rekomenduoju būtent šį instruktorių!
Ačiū Instruktoriau!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/03/19

Geriausi atsiliepimai apie instruktorių Remigijų - tai vairavimo mokytojas, kuris atsako į visus iškilusius klausimus, išaiškina visus niuansus, jei kažkas nepavyksta, kartoja situaciją tiek kartų, kol pavyksta padaryti gerai, iš tiesų išmoko ne tik važiuoti, bet ir vairuoti. Ačiū Remigijui ir sėkmingų darbų su būsimais mokiniais.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/03/03

Instruktoriau Remigijau esat vertas 100 auksinių medalių už kantrumą atidumą supratingumą ir SVARBIAUSIAI GERĄ MOKYMĄ.!!! Didelis ačiū jums kad kantriai mokinot ir palaikėt. Tokių kaip jūs vienetai aš labai džiaugiuosi kad turėjau galimybę pas jus mokytis.. AČIŪ!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/03/03

Sauliau, tokie kaip jūs iš vis neturėtų eiti ir mokinti būsimų vairuotojų nes nieko neišmokot apart kaip pajudėti iš vietos ir važiuoti tiesų ir vienodą maršrutą kaip iš vis galima mastyti kad tas pats maršrutas kažkam padės įgauti reikiamų įgūdžių
kurių prireiks ateityję, apie parkavimus iš vis neturiu žodžių nulis mokymo. Man labai gaila kad savo sugaištų 30vairavimo valandų nes per jas nebuvo nieko naudingo išmokta Automokykla negaišinkit mokinių laiko su tokiais mokytojais kaip Saulius, nes paskui teks apkrauti geresnius instruktorius kad mokytų mokinius iš naujo, o mokiniams teks mokėti pinigus kad jie išmoktų to ko nesugebėjo išmokinti blogas instruktorius. Sauliau nusivyliau, jumis ir jūsų mokinimu..

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/02/25

Ačiū instruktoriui Remigijui už kantrybę, pastabas ir pamokas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/02/13

Rekomeduoju šią vairavimo mokylklą, o ypač instruktorių Remigijų! Nuoširdus, komunikabilus ir savo srities profesionalas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/02/10

Labai noriu padėkoti instruktoriui Remigijui, už Jo kantrumą, visus padrąsinimus ir pastabas, pagalbą kilus bet kokiam klausimui. Didelis ačiū Jums. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/12/23

Labai puiki vairavimo mokykla, instruktorius Remigijus taip pat gerai išmokė vairuoti!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/11/15

Didelis ačiū instruktoriui Remigijui Juočiui, ypatingai kantrus, pastabus, nuoširdus instruktorius. Į visas situacijas reaguoja ramiai, niekada nepakels balso, visada jautiesi saugiai pavojingais momentais. Tik geriausi atsiliepimai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/11/04

Šios mokyklos pasirinkimas buvo puikus sprendimas.
Pradedant administratorės paslaugumu,paaiškinant tvarka ir pasiūlant optimaliausia varianta, tiek ir puikus,draugiškas,viska kantriai aiškinantis ir sudarantis smagia mokymosi atmosfera instruktorius Remigijus.
Geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos tiems,kas ieško visapusiškai puikios vietos pradėti mokytis!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/10/23

Nuostabi vairavimo mokykla, rekomenduoju instruktorių Remigijų :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/10/20

Puiki vairavimo mokykla! Ypač instruktorius Remigijus

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/08/17

Skirtingai nei kiti atsiliepimai, nerekomenduoju šios vairavimo mokyklos. Na, bent jau, nedarykit taip, kaip aš. Mokytis teorijos pradėjau dar praėjusią žiemą (tikrai taip, teisių vis dar neturiu). Visiškai nuoširdžiai, teorijos pamokos man buvo paprasčiausiai nuobodžios, negalėjau sutelkti dėmesio net pusei pamokos dėl monotoniško dėstytojo balso. P.s. neturiu jokių problemų dėl dėmesio sutelkimo. Mokyklos KET testai (kurie turi galiojimo laiką) man buvo nesuprantami. Didžiosios dalies klausimų formuluotės nesuprantamos, atrodo, kad viską reikia skaityti "tarp eilučių", tą galima aiškiai matyti ir iš kitiems mokiniams kylančių klausimų po jais, kurie yra rašomi Caps locku :). Didžiausia problema yra ne klausimų suktumas, o kad to VISIŠKAI nereikia Regitros egzamine. ABSOLIUČIAI. Ką aš padariau, tai tiesiog perskaičiau KET du kartus ir pasprendžiau Regitros KET testus (https://manoket.lt/uzsakymas?tr_cl=0) vieną parą ir išlaikiau egzaminą iš pirmo karto. Tuo tarpu, šios mokyklos testo neišlaikiau nei karto iš daugelio bandymų. Neklausykite, jeigu jums sakys, kad sunkesni testai yra geriau, nes jei jau šį išlaikysite, tai išlaikysite ir Regitrą. Karvės šūdas. Regitros KET bilietai yra geriausias ir greičiausias būdas išmokti.
Dėl teorinės dalies tikrai negaliu skųstis, nors ir jaučiuosi sugaišusi daug taip brangaus laiko prisijungiant, kas yra privaloma.
Su vairavimu viskas buvo daug blogiau. Gavau instruktorių (Remigijus), kuris, atrodo, nuostabus žmogus, tačiau labai užimtas ir pamokoms neturi laiko. Kodėl tuomet dar vieną studentą skirti tokiam mokytojui??? Turėdavau po vieną pamoką per mėnesį, na, o per pirmąsias tris pamokas iš aikštelės net nebuvau išvažiavusi. Mano pamoka trukdavo apie valandą laiko, dalį tos pamokos tiesiog buvau vežama iš ir į aikštelę. P.s. pamoka turėtų trukti pusantros valandos. Taigi, per pirmas tris pamokas neišmokau beveik nieko. Gavau kitą instruktorių, su juo ir iš aikštelės pagaliau išvažiavom, ir netgi pamoka trukdavo tiek, kiek ir turėtų. Tačiau instruktorius (Saulius) turėjo kantrybės pirmoms gal dviems pamokoms su manimi. Visos sekančios pamokos man sukeldavo kone panikos atakas, ypač paskutinė (6), kai nusprendžiau, kad nėra jokio tikslo savęs taip kankinti. Nuolatiniai komentarai, priekaištai, pakeltas tonas man ne padėjo lengviau įsisavinti informaciją, o tiesiog paniškai bijoti ne tik kažką daryti, bet tiesiog ateiti į pamoką. Labiau bijočiau eiti nebent pas dantistą, nors jausmas panašus. Tad, jeigu eidami mokytis vairuoti nemokėsite vairuoti ir nesijaučiate puikiai, kai ant jūsų nuolatos rėkiama - nerekomenduoju. Taigi, trečiasis mano instruktorius (Sergėjus). Nuoširdžiai negalėčiau pasakyti nei vieno blogo žodžio, puikus žmogus ir geras instruktorius. Šioje mokykloje rekomenduoju rinktis tik jį, jeigu yra galimybė. Jeigu su šiuo mokytoju būčiau pradėjusi mokytis, galbūt jau turėčiau teises. Na, o dabar mokausi kitoje vairavimo mokykloje vairavimo kursą dar kartą. Mano pamoka yra: keisti instruktorių IŠ KARTO, kai kažkas yra ne taip, o ne tylėti ir kentėti. JŪS mokate pinigus JIEMS, o ne atvirkščiai. Na, o apskritai, ne mokinys instruktoriui turi aiškinti, kiek laiko trunka viena pamoka.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/08/02

Mokiausi pas instruktorių Remigijų Juočį ir tai buvo puikus sprendimas! Maniau, kad niekada neišmoksiu vairuoti, tačiau viskas įmanoma, kai pasirenki tinkamą instruktorių. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/06/16

Mokinausi pas instruktorių Remigijų. Instruktorius malonus, kantrus, gerai išmokina, ko dėka egzaminas buvo išlaikytas iš pirmo karto. Rekomenduoju! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/06/15

Mokinausi pas instruktorių Remigijų. Džiaugiuosi, kad patekau būtent pas jį, vairavimo egzaminas buvo išlaikytas iš pirmo karto. Rekomenduoju! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/06/15

Instruktoriai turi kantrybės ir gerai išmokina. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/05/26

Didelis AČIŪ visiems šios mokyklos darbuotojams, be galo nuoširdus bendravimas ir atsidavimas savo darbui. Teko bendradarbiauti su dvejais šios mokyklos instruktoriais, Vytautu ir Remigijum ir viskas ką galiu pasakyti tai ne tik nuostabūs mokytojai, puikiai nusimanantys savo darbą, bet ir vieni supratingiausių žmonių, padedantys nusiraminti ir susikaupti kai labiausiai to reikia. AČIŪ!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/23

Didelis AČIŪ vairavimo insruktoriui Remigijiui! Tai yra žmogus išmąnantis savo darbą visu 100%. Žino kur reikia griežtumo, kur reikia padrąsina. Išmokina net ir tai, kas atrodo sunku, baisu ir neįmanoma. Labai džiaugiuosi, kad teko susipažinti su šiuo mokytoju. Rekomenduoju visiems kreiptis būtent tik į jį, jei yra noras tikrai išmokti gerai vairuoti ir jaustis drąsiai kelyje. Po jo pamokų jaučiuosi drąsiai vairuodama ir džiaugiuosi puikiai išlaikytu praktikos egzaminu. Dar kartą labai REKOMENDUOJU.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/03/29

Patys geriausi atsiliepimai. Tik dėl pačio nuostabiausio instruktoriaus Remigijaus praktikos egzaminas išlaikytas iš pirmo karto. Atsidavimas darbui ir gera atmosfera užtikrinta 100%! Rekomenduoju ir džiaugiuosi, kad mokinausi būtent šioje mokykloje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/12/29

Labai esu patenkinta pasirinkusi būtent šią vairavimo mokyklą. Ypatingai noriu padėkoti instruktoriui Remigijui J., kad padėjo įveikti savo baimes ir stresą už vairo, už aiškiai išaiškintas pamokas. Visos pamokos praėjo be jokio streso. Labai Jums ačiū už kantrybę. Pats geriausias instruktorius ir tik patys geriausi atsiliepimai, rekomenduoju visiems!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/12/21

Labai esu patenkinta pasirinkusi būtent šią vairavimo mokyklą. Nuostabus kolektyvas. Ypatingai noriu padėkoti instruktoriui Remigijui J., kad padėjo įveikti savo baimes ir stresą už vairo, už aiškiai išaiškintas pamokas. Visos pamokos praėjo be jokio streso. Labai Jums ačiū už kantrybę. Pats geriausias instruktorius ir tik patys geriausi atsiliepimai, rekomenduoju visiems!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/12/16

Labai džiaugiuosi pasirinkusi būtent šią Auto-mokyklą, nes joje dirba nuostabus kolektyvas. Ypatingai noriu padėkoti instruktoriui - Remigijui J., už kantrybę, puikias ir informatyvias pamokas, jo dėka labiau pradėjau pasitikėti savimi ir geriau jaustis už mašinos vairo. Tai yra pats geriausias intruktorius, kuris kiekvieną kartą motyvuoja, kai jau norisi pasiduoti. Be Jūsų nebūčiau pasiekusi tokių gerų rezultatų. Smagiausia būdavo tai, jog po kiekvienos vairavimo pamokos metu nejaučiau jokio diskomforto ar streso, visada viskas vyko ramiai ir sklandžiai. Labai Jums didelis ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/28

Labai džiaugiuosi pasirinkęs šios vairavimo mokyklos B kategorijos vairavimo kursus. Ypač dėkingas esu praktinio vairavimo mokytojui Remigijui už kantrybę mokinant vairuoti. Egzaminą VĮ Regitroje išlaikyti pavyko iš pirmo karto. Esu begalo laimingas išlaikęs teises ir šią vairavimo mokyklą rekomenduoju 100%!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/17

Vairuoti mokiausi pas instruktorių Remigijų likau labai patenkintas vairavimo pamokomis su šiuo instruktoriumi, viskas buvo puikiai paaiškintas kur darau klaidas ir į ką reikia labiau sutelkti dėmesį vairuojant. Visiems rekomenduoju būtent instruktorių Remigijų. Egzaminą regitroje išlaikiau iš pirmo karto. Didelis AČIŪ instruktoriui Remigijui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/17

Viskas buvo idealiai, instruktorius Remigijus puikiai paruošė egzaminui regitroje. Egzaminą regitroje išlaikiau iš primo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/11

Noriu padėkoti savo vairavimo mokytojui Remigijui už kantrybė , padrąsinimą ir naudingus patarimus. Instruktorius tikras savo srities specialistas, visuomet gerai nusiteikęs . Labai džiaugiuosi, kad būtent pas ji mokiausi , vairavimo pamokos visuomet praeidavo ramiai be nervu su gera nuotaika . Regitros vairavimą išlaikiau iš pirmo karto. Labai rekomenduoju !!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/30

Norėčiau visiems norintiems išmokti vairuoti rekomenduoti šią vairavimo mokyklą ,bei vairavimo mokytoją Remigijų ,kuris geba išmokyti vairavimo moksleivius ,kurie jau pra-
rado viltį ,kad gebės vairuoti .Šio mokytojo dėka išlaikiau egzaminą Regitroje iš pirmo karto ir esu labai dėkinga už Remigijaus pastangas ,kantrybę ,psichologinį palaikymą
siekiant savo tikslo.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/23

Praejas vairavimo kursa pas mokytoja Remigiju islaikiau regitros egzamina is pirmo karto, nuostabus instruktorius, labai aiskiai ir suprantamai mokina ir parodo ka darau neteisingai. REKOMENDUOJU

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/19

Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią vairavimo mokyklą. Noriu padėkoti savo vairavimo instruktoriui Remigijui, kuris mokydamas mane buvo itin kantrus ir dėmesingas. Tik šio instruktoriaus dėka įgijau drąsos ir pasitikėjimo savimi. Tik patys geriausi atsiliepimai šiam instruktoriui!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/18

Puiki mokykla, labai geras ir malonus kolektyvas. Instruktorius Remigijus, tai žmogus geriausiai išmanantis savo darbą - kantrus, supratingas ir be proto draugiškas. Regitros egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Labai, labai rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/16

Norėčiau pagirti šią mokyklą. Puiki mokykla malonus ir draugiškas kolektyvas. Vairuoti mokiausi pas Remigijų. Tikrai labai geras,malonus ir puikiai išmanantis savo darbą instruktorius. Visada ramiai reguodavo į mano padarytas klaidas.Regitros vairavimo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Rekomenduoju visiems Remigijų ir labai ačiū Jums!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/15

Labai Ačiū instruktoriui,Remigijui, už profesionalų mokymą, padrąsinimą , mano streso raminimą,nuoširdumą ir už kantrybę su manim. Tikrai rekomenduosiu draugams ,nes instruktorius tikrai labai išmanantis savo darbą, (neveltui daug metų dirba šioje srityje) Super specialistas, visada su šypsena pasitinkantis.Labai puiki Automokykla , draugiškas,mandagus,patariantis kolektyvas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/10

Gera vairavimo mokykla, viskas konkretu, paprasta ir aisku. Mano Instruktorius buvo Remigijus, tikrai rekomenduoju del profesionalaus darbo, punktualumo, bei gebejimo paprastai paaiskinti galimas situacijas kelyje bei i ka reiktu kreipti daugiausia demesio. 10/10.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/10

Tikrai rekomenduoju Remigijų, puikus instruktorius, malonus, puikiai išmoko ir paruošia egzaminui. Egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Vienas geriausių instruktorių Kaune, labai rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/02

Puikus, draugiškas ir paslaugus vairavimo mokyklos kolektyvas. Puikiai išaiškinta teorija. Džiaugiuosi savo vairavimo instruktoriumi Remigijumi, kuris buvo labai kantrus ir atkaklus, bei labai gerai paruošė mane vairavimo egzamui. Rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/02

Vairuoti mokiausi pas Remigijų, puikus instruktorius, išmano savo darbą, labai džiaugiuosi jo pastangomis. Vairuojant nejaučiau streso, į padarytas klaidas reaguoja labai ramiai, leidžia pačiai susiprasti. Remigijus tikras profesonalas, motyvavo mane iki pačio paskutinio vairavimo. Regitros egzaminą išlaikiau iš pirmo karto, super instruktorius, rekomenduoju ir ačiū jums.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/03/20

Mokykloje vykstančios pamokos įdomios ir informatyvios, gali drąsiai klausti ir diskutuoti. Taisykles ne tik išmokau, bet ir supratau. Vairavimas be jokio pakelto balso ar papildomo streso, net gi priešingai - su malonia kompanija. Instruktoriaus Remigijaus dėka išmokau vairuoti ir nebijoti. Tik tai geriausios rekomandacijos!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/03/12

Ši mokykla yra nuostabi, visas kolektyvas su kuriuo kaip man mokiniui teko bendrauti labai malonus, bei nuoširdus. Tačiau jeigu ne Instruktorius Remigijus tikrai nebūčiau išlaikęs egzamino iš pirmo karto. Matosi, jog šiam žmogui jo darbas patinka ir jis yra nuostabus savo srities specialistas bei žmogus. Esu labai dėkingas Remigijui bei visai automokyklai. Ir tikrai rekomenduoju šią mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/13

Vairuoti mokiausi pas instruktorių Remigijų ir be galo džiaugiuosi dėl to. Visų pirma, tai savo srities specialistas, kuris vairavimą pateikia ne kaip be galo sudėtingą ir stresą keliantį rebusą, bet kaip paprastą ir tuo pačiu malonią veiklą. Nė viena mano daryta klaida neliko nepastebėta ir nepataisyta, todėl laikydamas praktikos egzaminą jaučiausi užtikrintas savo žiniomis, kurias suteikė instruktorius. Be viso to, tai be proto malonus žmogus, todėl vairavimo pamokų metu nebijojau klysti, klausti, o ir pačios pamokos buvo kupinos gerų emocijų. Tad rekomenduoju patirti visa tai ir jums!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/08

Teoriją po šios mokyklos paskaitų ir testų programėlės išlaikiau be vargo (per Regitros teorijos egzaminą surinkau netgi daugiau procentų negu per mokyklinį ir sprendimų programėlę) Teorijos paskaitos puikios, padeda ne tik "iškalti" taisykles teorijos egzaminui , bet ir suvokti ir jas laisvai taikyti kelyje. Mane vairuoti mokė instruktorius Remigijus J., jei ne jo profesionalus ir motyvuojantis bendravimas (bijojau vairuot, kitų mašinų, pastoviai tik išsigandus dėdavau ant stabdžių) ir kantrybė tikrai nebūčiau išmokusi vairuoti. Jūsų dėka Regitros vairavimo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto ir jaučiuosi patogiai vairuodama. Jeigu mane sugebėjot išmokyti , tai visus galit. Dar kartą labai didelis ačiū.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: UAB „Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centras“

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos