Autoplaza

33 atsiliepimai

Kategorijos A, B, C, CE, D, Vilnius

 • Olandų g. 5, Vilnius
 • 852727051, 860602615
 • info@autoplaza.lt
Atnaujinta: prieš 2328 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Filialai:
Olandų g. 5, Vilnius
Vilniaus g. 29, Paberžė, Vilniaus r.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/05/17

Labai fainas instruktorius Stanislovas,daug padėjo ir labai smagu ir įdomu mokytis.Vairavimo mokyklos kolektyvas taip pat malonus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/02/02

Ačiū instruktoriui Stanislovui už profesionalumą

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/05/04

Puikūs mokytojai ir instruktoriai! Kokybiškai atlieka savo darbus! Džiaugiuosi, kad mokinausi būtent čia! ❤️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/30

Didelis ačiū Alinai už puikias teorines pamokas. Taip pat ačiū Stanislovui ir Janui už kantrybę ir kruopštumą mokant mane vairuoti. Vairavimas išlaikytas iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/24

Labai džiaugiuosi, kad pasirenkau Autoplaza vairavimo mokyklą. Visi čia labai draugiški ir malonus. Labiausiai noriu padėkoti instruktoriui Stanislovui, kuris gerai mane išmokė vairuoti, buvo kantrus ir malonus. Regitrą išlaikiau iš pirmo karto!) Taigi rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/05/02

Visiems dar neapsisprendusiems rekomenduoju šią vairavimo mokyklą! Nuostabūs mokytojai, maloni aplinka, labai lauktos pamokos - puikus rezultatas. Per trumpą laiką ir iš pirmo karto tikrai įmanoma įgyti vairavimo įgūdžių ir tapti atsakingu ir kultūringu vairuotoju. Sėkmės jums ir toliau plėsti būsimų vairuotojų ratą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/04/30

Nerekomenduoju niekam čia mokytis

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/05/08

Puikūs tiek teorijos mokytojai, tiek vairavimo instruktoriai. Kainos neužkeltos, labai atsižvelgia į poreikius, nes man buvo labai sunku suderinti su grafiku.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/07

Jokių priekaištų. Puiki mokykla su supratingais ir nuoširdžiais darbuotojais.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/21

Sveikas,Autoplazos,kolektyve!!!!!

Tai va mano patys brangiausieji!!!! Važinėju jau 4 metai ir super duper sėkmingai.Svarbiausia pačiam daug važinėti ir vairuoti, tuomet bus lengviau viską suprasti. Čia yra pati šauniausia,nuostabiausia,superinė vairavimo mokykla.
Dirba pats nuostabiausas kolektyvas, o žmonės patys supratingiausi pasaulyje.Šioje vairavimo mokykloje Jūms patars patys geriausi specialistai, atmosfera čia dar geresnė.
Instruktoriai čia patys ramiausi, geriausi pasaulyje ir viską jie puikiai išmano ir paaiškina.
Autoplaza pati šauniausia, fainiausia vairavimo mokykla, į ją mielai sugrįžčiau ir vėl.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/19

Sveikas, Autoplazos kolektyve,

Tai va mano patys brangiausieji!!! Važinėju jau 4 metai ir kol kas labai sėkmingai. Vis prisimenu savo teorijos ir praktikos pamokas. Kai išlaikiau praktiką Regitroje ir pradėjau važinėtis pati, tada ir išmokau viską, ką instruktorius man aiškino.Svarbiausia, daug pačiam vairuoti ir važinėti, tuomet geriau ir lengviau valdyti automobilį ivairiose situacijose.

Autoplazą man buvo tikri namai. Ten man visada buvo labai šilta, jauku, ramu, linksma, mielai sugrįžčiau pas Jūs ir vėl.

Linkiu didžiausios kloties ir geležinės kantrybės Jūsų kolektyvui, tobulėkit, gyvenimas yra gražus ir eina tik į priekį.Malonių akimirkų mokant mokinius,išlikit visados optimistiški,kantrūs,mieli,malonūs ir gyvuokit gyvuokit gyvuokit!!!!!!!!!!!!!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/16

Aciu uz jusu puikiai atlikta darba!
Puikus kolektyvas, tikslingai dirbantis direktorius Jan..
Visiems rekomenduoju sia vairavimo mokykla, busite gerbiami,
busite ismokinti, ir regitroje jums tikrai nebus baisu....!
As sioje vairavimo mokykloje igyjau vairavimo zinias, ismokau
vairuoti atsakingai, nes labai norejau tureti vairuotojo pazymejima..
Tad linkiu visiems tureti geru noru ir juos ispildyti jums pades vairavimo mokykla
AUTOPLAZA....
pagarbiai,
sekmes

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/12/13

Tai buvo vienas iš smagiausiu ir įdomiausiu gyvenimo tarpsniu kai pradėjau mokytis vairuoti. Teoriją mokė ,,Autoplazos“ direktorius Janas. Tikrai geras mokytojas, pamokos buvo įdomios ir smagios, jei ko nesuprasdavau visada, visada stengėsi paaiškinti tol kol suprasiu. Po teorijos pamokų mokytojas mielai pavėžėdavo iki namų (nes kitaip tektu laukti visa valanda autobuso tamsiais rudenio vakarais). Geras mokytojas, geras žmogus. Dėkoju. Kol mokiausi teorijos žinoma susipažinau su ,,Autoplazos“ administratore, Alina. Kad daugiau tokiu geru, šiltu žmonių būtų. Ačiū jums, Alina už jūsų palaikymą ir padrąsinimus, kai to tikrai reikėjo. Na ką su teorija atsisveikinau reikėjo sveikintis su praktiniu vairavimu. Aš buvau iš tu kuriai neteko vairuoti automobilio, tad žinojau kad reikia įdėmiai klausytis ką aiškins vairavimo instruktorius. Iš pradžių mokiausi vairuoti su Leonidu, iki šiol pamenu tą pirmą vairavimo pamoką. Ačiū Leonidui už tai kad aiškiai visada viska paaiškindavo ką darau gerai ir žinoma ką darau ne taip. Ačiū už tai kad išmokino vairuoti. Vėliau teko susipažinti ir vairuoti su kitu instruktoriumi, Valerijumi. Galima sakyti su juo įtvirtinau, patobulinau savo vairavimo įgūdžius, kuriuos įtvirtinau manau ganėtinai neblogai. Su instruktoriumi Valerijumi mes radome bendrą kalbą, visada išklausydavau jo pastabas, o dar mieliau klausydavau pagyrimus. Ačiū Jums Valerijau už jūsų šilta bendravimą, supratingumą, už pastabas ir pagyrimus. Už tai kad išmokėte būti gera vairuotoja. Iki šiol prisimenu jūsų žodžius ir žinoma tai pritaikau kelyje, kad krovininį automobilį jei yra galimybė geriau praleisti, nes didelis jiems sunkiau, ir kai kitas vairuotojas mane maloniai praleidžia jam padėkoti.
Busimi mokiniai, vairuotojai, viskas priklauso nuo jūsų pačių kaip jums seksis mokytis vairuoti. Mano patarimas jums, įdėmiau klausykitės kai jums aiškina, pasako ką ir kaip reikia daryti, nes tik nuo jūsų supratingumo ir noro priklausys kada jūs išlaikysite ir turėsite vairuotojo pažymėjimą, o instruktoriai tikrai puikiai paaiškina . Bukime gerais vairuotojais kelyje, nekantriu ir pyktu ir taip pilna, o gerais vairuotojais būti jus išmokins ,,Autoplazos“ kolektyvas.
Didelis Ačiū ir nuoširdžiausi linkėjimai ,,Autoplazos“ kolektyvui !!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/10/23

Noriu labai padėkoti 'Autoplaza' už puikų darbą ir ypač malonų bendravimą.

Šią mokyklą pasirinkau pirmiausia dėl to, kad labai patiko administratorės Alinos bendravimas. Ji išsamiai atsakė į visus mano klausimus dar renkantis mokyklą ir prieš apsisprendžiant dėl teorijos mokymosi klasėje ar namuose. Patarė, kaip geriausia pasiruošti teorijos egzaminui savarankiškai, padrąsino, kai sunkiai sekėsi vairuoti ir jau buvau nuleidusi rankas...

O dėl vairavimo pamokų - man teko bendrauti su instruktoriumi Valerijum. Tokio kantraus žmogaus gyvenime dar neteko sutikti (ir čia be pagražinimų!). Aš buvau tikrai ne iš geriausių mokinių: kaskart neiišsimiegojusi (šviežiai "iškepta" mamytė), nervinga... Per kelias pamokas buvau pratrūkusi verkti dėl nesėkmių aikštelėje ar vairuojant mieste... O Valerijus į mano tokius protrūkius reagavo ypač supratingai, niekada nespaudė, padrąsindavo kai to labai reikėjo. Aiškiai išdėstė ir parodė kaip ir ką daryti aikštelėje, kantriai išaiškindavo klaidas mieste. Važinėjome daug ir po visą miestą, ne tik Regitros trąsomis. Ir ką, rezultate puikiai išlaikytas praktikos egzaminas, drąsiai važinėju mieste, nebijau parkuotis realiose aikštelėse:)

Taigi, tikrai rekomenduoju šią mokyklą ir ypač rekomenduoju instruktorių Valerijų - net ir prasčiausi vairuotojai bus paruošti puikiai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/06/26

Privet Valere,Mirke i Aline, ja vas obozaju:-)
Atsiliepimas
Esu baigusi mokykla maziau nei pries menesi, pati sia mokykla pasirinkau paskaicius atsiliepimus, tai nusprendzisu palikti atsiliepimus pati:-) Administracija nuostabi Alina visada maloniai bendraujanti,padrasinanti,geros nuotaikos ir su sypsena... :-) instroktorius pas mane buvo Valerijus, bet teko vazinetis ir su Miroslavu( po mokyklos baigimo pries regitra pas ji emiau papildomas pamokas nes kiekvienas instruktorius ismoko kazko naujo) likau neapsakomai patenkinta, Miroslavas ir Valerijus abu lb kantrus ne karto balso nepakele, mokino lb gerai vazinejom visur ne tik regitros keliais del to gavus teises nebijau vazinetis mieste nors veziuoju du mazus vaikus, savarankiskan vairavimui paruose lb gerai, aiksteleje Valerijus ismokino parkotis o svarbiausia pasitaisytis taip gerai kad gavus teises ir atsisedus uz vairo i vyro ilga masina( tipo passato) sugebu ivaziuoti i parkavima be dideliu pastangu nes jaigu matau kad neivaziuoju visada zinau kaip pasitaisyti, aciu autoplazai uz viska, puiki mokykla visiems rekomenduociau:-)
P.s. be to regitroje instruktoriai kurie priima egzaminus irgi ne tokie zveris kaip gazdino visi pazistami, obsoliuciai normalus zmones.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/02/22

Mokyklą baigiau jau beveik prieš tris metus. Iki šiol prisimenu kiek buvo streso, nervų, nepasitikėjimo savimi, bet galų gale viskas išsisprendė kuo puikiausiai - visi egzaminai buvo išlaikyti iš pirmo karto. Be galo esu dėkinga Autoplazai už palaikymą, už kompetitingą pagalbą, už šiltus žodžius ir tobulas žinias. Patogi vieta, geri, išmanantys savo profesiją žmonės, šilta atmosfera - kas gali būti geriau? Žodžiu, tikrai rekomenduoju. Iki šiol jei draugai ar pažystami prašo patarti gerą instruktorių ar mokyklą, mano atsakymas - Autoplaza :) Linkėjimai Alinai, Janui ir Valerijui :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/01/19

Superinė mokykla! Instruktoriai ir adminstracija labai šiltai bendraujantys, linksmi, visada palaikantys, žmonės. Teorijos pamokos buvo labai aiškiai ir įdomiai dėstomos. Į vairavimo pamokas eidavau su malonumu, jei kas nepavyksta, kantriai aiškina nors ir 10 kartų, kol pavyksta. Stresinėse situacijose, instruktorius, visada nuramindavo, mokė nepasimesti. Net gaila buvo, kai kursai baigėsi. Dabar visiems savo draugams siūlau šią mokyklą ir visi lieka labai patenkinti.
Vairuotojo pažymėjimą gavau labai greitai ir už automobilio vairo sėdu be jokios baimės! Linkiu sekmės "autoplazos" kolektyvui :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/12/04

Sveiki , mokiausi „Autoplaza“ vairavimo mokykloje,baigiau šią mokyklą šių metų rugpjūtį :) Galiu nuoširdžiai rekomenduoti šią mokyklą,nes kaip nežinančiai,kas yra „sankaba“ , „pavara“ , „akseleratorius“ ir nė karto nesėdėjusiai prie vairo , Autoplazos kolektyvas puikiai iš mokino gerai vairuoti ir paruošė teorijos egzaminui. Šioje vairavimo mokykloje galima susitvarkyti viską per trumpą laiką , bet tai priklauso nuo pačio žmogaus. Egzaminus tiek mokykloje tiek Regitroje išlaikiau iš pirmo karto,tik nuostabaus personalo pastangomis. Labai džiaugiuosi jog teorijos pamokos buvo nenuobodžios ,o įdomios ,lengvai ir vaizdingai suprantamos,konkrečiai ir aiškiai išdėstomos, ačiū teorijos mokytojui jaunesniajam Miroslavui ,taip pat lengvas bendravimas su visu kolektyvu nuima bent dalį streso,labiausiai džiugino visų palaikymas ir paskatinimas , ačiū administratorei Alinai už paskatinimą,malonų bendravimą, bei kitiems kurie padėdavo aikštelėje – vyresniajam Miroslavui ir Valerijuj :)
Na,bet labiausiai esu dėkinga savo vairavimo instruktoriui Valerijui ,kuriam ne kartą mintyse kabinau medalį už ramybę ir kantrybę ,nes per dieną tikrai ne kartą ir ne du kart pasakydavo (koks čia greitis?,ką reiškia šitas ženklas ? ,neskubėk,iš lėto atleisk sankabą ir tada paspausk greičio pedalą ...) neįsivaizduoju kaip išlikdavo instruktorius toks ramus? Nė karto nėra balso pakėlęs ,ar dar kaip blogai pasakęs , visą laiką išaiškina viską nuo pradžios iki pabaigos jei nesuprasdavau paaiškindavo iš naujo ,papaišydavo,taip pat visąlaik su gera nuotaika ,būdavo dienų kai pagirdavo už gerai atliktą darbą . :) Šis žmogus yra supratingas ir manau mokantis prisitaikyti prie kiekvieno mokinio , nuoširdžiai bendrauja ir tikrai labai labai gerai išmano savo darbą. Apie šią mokyklą tik geriausi žodžiai , tikrai nesigailiu ,jog čia mokiausi vairuoti . AČIŪ „ Autoplazai“!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/10/22

Sveiki,
šių metų rugsėjo mėnesį baigiau vairavimo mokyklą „Autoplaza“. Neapsakomai džiaugiuosi ją pasirinkusi. Visą mokymosi laiką „Autoplaza“ man buvo kaip antri namai. Čia sutikau puikius, draugiškus, malonius, savo darbą išmanančius žmones. Tai pati geriausia mokykla, kokią tik galėjau įsivaizduoti.
Administratorė Alina yra nuostabus, rūpestingas, dėmesingas, geras, šiltas žmogus. Ji visada palaikė, skatino, drąsino, patardavo, ir visada su gera nuotaika ir gražia šypsena. Šiais laikais tikrai reta tokių žmonių.
Daug gerų žodžių galiu pasakyti ir apie mokyklos instruktorius, su kuriais teko vairuoti, – teorijos dėstytoją Miroslavą, Valerijų, Janą, Miroslavą M. Jie ne tik savo srities profesionalai, bet ir malonūs žmonės, su kuriais buvo gera mokytis vairuoti ir bendrauti. Didelis Jiems AČIŪ! Daugiausia vairavau su instruktoriumi Miroslavu M. Esu be galo Jam dėkinga už kantrybę, patarimus, supratingumą, žmogiškumą ir šypseną!
Mokymosi „Autoplazoje“ rezultatas išties pranoko lūkesčius – aš ne tik „prasilaužiau“ vairuodama ir nugalėjau vidines baimes, bet ir teorijos ir praktinį vairavimo egzaminą „Regitroje“ išlaikiau iš pirmo karto! Man tai didelis pasiekimas, juolab kad mokymosi vairuoti pradžia buvo sunki. Buvo visko. Ir nepasitikėjimo savimi, ir dvejonių, ir baimės, ir streso, ir nesėkmių, ir klaidų ir kt. Bet iš pat pradžių buvau užsispyrusi ir nusiteikusi, kad ir kas bebūtų, įveikti kliūtis. Be abejo, labai daug padėjo Alinos ir instruktorių skatinimas nenuleisti rankų, geranoriškumas ir palaikymas.
Todėl galiu su visa atsakomybe pasakyti visiems, kurie ketina pradėti mokytis vairuoti, bet dar neapsisprendę, kurią mokyklą pasirinkti, – rinkitės „Autoplazą“! Jūs čia rasite kokybę, profesionalumą, gerą energiją ir žmogišką bendravimą!
Visiems besiruošiantiems ar jau lankantiems vairavimo kursus linkiu didelės sėkmės! Svarbiausia, kad ir kas benutiktų, tikėti savimi, savo jėgomis, nepasiduoti blogoms mintims ar abejonėms, nenuleisti rankų, net jei iš pradžių ir nesisektų, ir sėkmė tikrai ateis. Patikėkit, viskas yra įmanoma, pasirodo, net ir egzaminą „Regitroje“ išlaikyti iš pirmo karto įmanoma! Nėra ten taip baisu ir sunku, kaip neretai tenka išgirsti ar paskaityti atsiliepimų internete. Reikia tik norėti, stengtis ir dirbti, ir viskas pasiekiama. Ir tai nėra tik gražūs ir tušti žodžiai. Visa tai patyriau savo kailiu ir rašau iš savo mokymosi vairuoti patirties.
Dar kartą ŠIRDINGAS AČIŪ visam „Autoplazos“ kolektyvui! Sveikatos Jums ir kuo didžiausios sėkmės! Žinokit, kad Jūs patys geriausi!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/08/14

, puiki mokykla,super instruktorius destitojas Miroslav Rudevic.jis man patinka.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/08/06

esu labai dekinga instruktoriuj Miroslavui Rudevic,nuostabus zmogus puikus destitojas.labai jums aciu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/07/27

Norėjau padėkoti vairavimo instruktoriams Valerijui ir Leonidui už praktiką. tikrai labai geri instruktoriai, išmanantys savo darbą, prisitaikantys prie kiekvieno mokinio, o svarbiausia, viską nuosekliai ir aiškiai išaiškiną bei parodo. Taip pat ačiū ir teorijos dėstytojui, kuris išdėstė teoriją taip, kad beveik nereikėjo skaityt KET knygelės. Ačiū jums administracija, kad suteikėt tiek įvairių galimybių. Ši vairavimo mokykla iš tikrųjų puiki, nes ten dirba specialistai išmanantys savo darbą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/04/25

Puiki mokykla,tikrai ne nusivilsite!!! Nuostabus kolektyvas,esu visiems labai dėkinga,o ypač instruktoriui Valerijui,auksines kantrybes žmogus :) kuris išmokins jus puikai vairuoti,patikėkit ;) labai geras teorijos dėstytojas, kuris nuolatos dirba su gera nuotaika ir geba išaiškinti visas kelių eismo taisykles taip, kad liktų atminty. Taip pat šios mokyklos pliusas tas, kad yra galimybė praktikuotis su mašinomis, kuriomis laikomi praktiniai egzaminai regitroje.Sėkmės visiems :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/12/18

Sveiki,
norėčiau su Jumis pasidalinti įspūdžiais apie šią mokyklą. Neseniai baigiau Autoplazos vairavimo mokyklą. Nekiek nesigailiu, kad būtent čia mokiausi. Esu labai dėkinga instruktoriui Valerai bei Miroslavui. Niekada negalėjau pagalvoti , kad ne karto nesėdėjusi prie vairo per tokį trumpą laiką išmoksiu vairuoti. Jeigu turit kokių klasusimų, drąsiai galite kreiptis, viską išaiškina nors ir šimtą kartų. Taip pat puikus teorijos dėstytojas Miroslavas. Viską nuosekliai ir aiškiai dėsto, kad jei įdėmiai klausysi paskaitas problemų nekils :) Be to didelis AČIŪ direkcijai, kurie kartu išgyvena ir palaiko mokinį. Vienu žodžiu SUPERiNĖ komanda! Negaili savo jėgų ir pastangų. Visiems patarčiau rinktis šią mokyklą.Tikrai nepasigailėsite.
P.S Na taip pat daug priklauso nuo žmogaus , jeigu turi norą išmokti, tai viskas pavyks,o kartu su Autoplazos komanda bus lengviau tai pasiekti!
Dar karta norėčiau visiems padėkoti už viską :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/07/27

Prisidesiu ir as prie sios mokyklos pagyrimu. Superiniai instruktorius Miroslavas ir Valerijus. Pagarba jiems :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/03/04

mokykla tikrai gera!teorijos dėstytojas labai geras -jis yra ir geras praktikos mokytojas jei jau išmokė tokia kaip aš vairuoti tai tikrai yra daug!AČIU!

Response from Autoplaza on 2012/03/04

atskira padėka Miroslavui tikrai kantrus puikus zmogus!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/12/15

Kai ruošiausi mokytis vairuoti, ilgai rinkausi vairavimo mokyklą, lyginau mokyklas, ieškojau atsiliepimų-skundų-rekomendacijų, "svėriau" už ir prieš ir nutariau pasirinkti "Autoplaza".

Dabar, kai jau baigiau šią mokyklą ir išlaikiau egzaminą Regitroje norėčiau ir aš prisidėti prie kitų, rekomenduojančių šią mokyklą.
Pirmiausia, buvo labai malonu bendrauti su administratore Alina - draugiška, palaikanti, padrąsinanti, visuomet stengiasi surasti išeitį. Pradedančiajai vairuotojai tai labai svarbu.

Autoplaza mokykloje pagrindines vairavimo pamokas lankiau pas Miroslav (beje, jų šioje mokykloje ne vienas:), o papildomas pamokas net pas kelis instruktorius (norėjau įgauti kuo daugiau patirties, nes kiekvienas instruktorius turi savo aiškinimo metodiką): dar pas kitus du Miroslav ir pas Jan. Visiems būdingas kultūringas, pagarbus bendravimas, savarankiškumo ugdymas vairuojančiajam. Labai vertinu tai, kad instruktoriai leido ir mokė važiuoti kiek įmanoma savarankiškiau, kad galėtum pats mokytis iš savo klaidų, aiškino situacijas ir be kritinio reikalo nespaudė už mane pedalų, leido pačiai pajausti mašiną, o padarius klaidą, ją suprasti ir kažko išmokti, nuo pat pradžių mokiausi važinėti sudėtingomis gatvėmis ir sankryžomis, vėliau ir Regitros maršrutais. Ypač norėčiau išskirti Jan - profesionalus instruktorius - mato detales, kurių pats nepastebėtum; visą dėmesį skiria važiavimo tobulinimui, klaidų taisymui. Jo pamokos labai naudingos. Taip pat Miroslav (aukštas jaunas blondinas:) - ypač mokantis aikštelėje - jis skatina galvoti, kaip automobilis juda, kaip reikėtų pasitaisyti, jei ne ten iš karto pasukai, o nesistengti bukai padaryti viską iš pirmo karto.


Palyginimui, kelias papildomas vairavimo pamokas patirties dėlei buvau paėmusi kitoje vairavimo mokykloje (NE Autoplazoje) - man teko pasitikintis savimi instruktorius, labai ramus, nes visus pedalus (net ir greičio) mindo už mokinį ir net vairą suka už mokinį tiesiame kelyje, o mokinys net neturi šanso suprasti, kada suklysta...atrodo, viską darai kaip ir gerai, bet esmė, kad darai visai ne tu. O kai instruktorius nespėja užminti už tave pedalo, o tu jau pripranti, kad viską "darai gerai", tada instruktorius praranda kontrolę ir pradeda įraudęs šaukti... Arba važinėjama miško keliukais, kuriuose nėra nei perėjų, nei pėsčiųjų, nei šviesoforų, nei automobilių...Arba pusė pamokos skiriama vairo atsisukimo iš susukimo padėties atleidimui (stiprintuvo bandymams). Tai tokios pamokos,kai palyginu su tuo, ką gavau Autoplazoje, buvo labai labai mažai ko vertos.

Taigi apibendrinant, mokiausi nemažai - papildomų vairavimo pamokų teko paimti, tačiau ir nesitikėjau, kad greitai išmoksiu (nes su šeimos nariais nėra galimybės papildomai pavažinėti be "nervų":) Rekomenduoju Autoplaza.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/10/31

sveiki, sia mokykl baigiau lygiai per du menesiu, be jokiu prblemu, jie daro puikius komprmisus stengiasi, kad mkiniams butu tik geriau suteikia visas galimybes ku geriau ismkti : ) mano terijos mokytojas buvo miroslovas, praktiko leonidas abu yra superiniai ir draugiski : )) geriausia mkykla dziaugiuosi, kad ja man pasiule : )!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/03/02

Tikrai puiki vairavimo mokykla. Ypač patiko vairavimo instruktorius Leonidas. Iš 10 balų, duodu 10.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/02/20

Tiesiog tobula mokykla. Labai patiko mokytis joje, žmonės iš tikrųjų labai malonūs ir mėgstantys savo darbą. Rekomenduoju! : )

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/02/17

Labai džiaugiuosi, kad mokiausi šioje mokykloje. Puiki aplinka, šilta atmosfera, malonūs darbuotojai, puikus paruošimas:D Esu dėkinga šios mokyklos darbo kolektyvui už tai, kad dabar be baimės, drąsiai ir užtikrintai galiu išvažiuoti į gatvę;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/31

Pritariu ankstesniems komentarams. Mokiausi Autoplazoje ir esu labai patenkinta. Teorijos moko Janas, labai puikus dėstytojas ir kompetetingas žmogus, puikus instruktorius. Jei kas neaišku gali klausti nors ir šimtą kartų, visada padės, paaiškins. Be galo esu dėkinga Alinai kuri padėdavo spręsti KET testus, palaikydavo ir padrąsindavo. Pirmą kartą už vairo sėdau su Leonu. Geras, šiltas ir draugiškas instruktorius kuris stengiasi išmokyti vairuoti ne tik egzaminui, bet ir tikram gyvenimiškam vairavimui.
Pasirinkę šią vairavimo mokyklą tikrai nenusivilsite !!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/15

Penktadienį išlaikiau Regitroj viską iš 1 karto, ir galiu padėkoti šiai vairavimo mokyklai :) Nesigailiu, kad ten mokiausi ir siūlysiu visiems :) tikrai nepasigailėsite :) Ten dirba labai malonus žmonės ir aiškins tiek kartų, kiek reikės :) Apie Autoplazą blogų žodzių neturiu!


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: Vairavimo mokykla „Autoplaza“

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos