Bareikio vairavimo mokykla

27 atsiliepimai

Kategorijos A, A2, B, BE, C, C1, CE, D, Utena

 • Aušros g. 63, Utena
 • 838955437, 868799304, 861824608
 • info@bareikis.net
Atnaujinta: prieš 2565 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Filialai:
Aušros g. 63, Utena
Smėlio g.19, Utena
Taikos g. 29, Utena

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/07/05

Noriu rekomenduoti instruktorę Ringailę, savo srities specialistę. Tik geriausi atsiliepimai, pradedant žiniomis baigiant žmoniškumu, supratingumu, tiek mokinio, tiek kitų aplinkinių vairuotojų atžvilgiu:⁠)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/07/04

Labai gera instruktorė Ringailė. Draugiška, maloni, nenuobodu važinėt, aiškiai ir gerai aiškina situacijas, bei išmoko. Išlaikiau viską iš pirmo.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/07/04

Dėkoju, instruktorei Ringailei už pamokas, kuriose jaučiausi drąsiai. Labai maloni atmosfera, kai toks šiltas žmogus moko vairuoti, o viską paaiškina labai paprastai ir aiškiai. Egzaminą išlaikiau iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/03/09

Noriu padėkoti nuostabiam žmogui, tikrai profesionaliai instruktorei Ringailei. Gera ir lengva buvo su tavimi mokytis vairavimo. Egzaminas išlaikytas iš pirmo karto tik tavo dėka .Ačiu tau Ringaile

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/02/19

Rekomenduoju papildomoms pamokoms, instruktorę Ringailę Vaškelienę.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/02/15

Ringailė Vaškelienė puiki instruktore, gerai ismano savo darba. Pamokose nera baisu but nes jautiesi kaip su savu zmogumi todel ir lengviau isisavinti vairavimo igudžius. Kartais net norisi pakartoti tokias isimintinas ir geras pamokas. Be jos pagalbos turbut nebuciau islaikes..

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/02/15

Labai esu dėkingas Ringailei už super išmokytas dvi pamokas ir prieš vairavimo egzaminą pakelta nuotaika,,,,,

Ir to man užteko išlaikyti vairavimo egzaminą... Valio!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/02/15

Nuostabi instruktorė Ringailė! Nuoširdi, linksma ir labai supratinga.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/02/15

Tobula vairavimo mokykla. Vairavimo instruktorė Ringailė tobulai išmokė vairuoti ir atlikti įvairius pratimus kelyje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/02/02

Esu beproto dekinga instruktoriui Kostui, kuris per 2 papildomas pamokas mane išmokė labai daug, padėjo susitvarkyti su stresu ir tikėjo, kad galiu. Jo deka išlaikytas egzaminas sunkiam maršrute, bei baisiomis oro salygomis. Ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/12

Antanas labai puikus instruktorius!!!Sekmes ir aciu,kad mane ismokete vairuoti!Jo deka nebebijau sesti uz vairo. Niekada nieko nebijodavau jo paklausti,jeigu kildavo neaiskumu.Nu super!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/04/13

labai labai liuks.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/12/03

Labai gera mokykla :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/02/11

Puiki vairavimo mokykla, siūlyčiau mokytis vairavimo užsirašyti pas instruktorių Dainių Marčiulaitį. Puikus instruktorius, tikrai greitai išlaikysite vairavimo egzaminą Regitroje . .

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/12/15

Puiki mokykla visomis prasmėmis! Tiek dėstytojas viską puikiai aiškino, tiek instruktorius. To pasekoje jau su teisėmis per tokį trumpą laiką. Siūlau rinktis tik šią mokyklą! Aurimas G. instruktorius, kuriam esu dėkinga, kad iš pirmo karto išsilaikiau Regitrą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/10/21

Sauni mokykla :) Linkejimai Staskai

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/12/12

Puiki vairavimo mokykla! Tai ne tik mano nuomonė, nes atėjau į ją mokintis draugams patarus. Vairavimo instruktorius, Aurimas, tiesiog pasaka, visada geros nuotaikos, puikiai išmokė vairuoti, išlaikiau iš pirmo karto. Esu labai Jam dėkinga!!! Jei pasirinksite "Bareikio VM" esu 100% tikra - nepasigailėsite!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/10/11

Mokiausi "Bareikio" vairavimo mokykloje ir esu tuo labai patenkinta :) labai dėkinga teorijos dėstytojui o ypatingai instruktoriui Aurimui Grockiui už kantrybę mokant mane :) Aurimas labai malonus žmogus, su juo lengva bendrauti, jis negaili patarimų, puikiai viską išaiškina...na žodžių nėra...tiesiog puikus :) džiaugiuosi, kad man taip pasisekė :) Sėkmės jam ir jo mokiniams :) AČIŪ :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/07/29

Bareiko VM mane paruošė puikiai išlaikyti egzaminus Regitroje. Teorijos mokytojas mokėjo pateikti žinias įdomiai, įtraukdamas į pamokas visus besimokinančius, o vairavimo instruktorius Aurimas puikiai išmokė važiuoti, bei malonus vyrukas bendraujant, niekada nebuvo liūdna. Regitroje teoriją išlaikiau iš pirmo karto, o vairavimą iš antro. Nesigailiu, kad rinkausi šią vairavimo mokyklą :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/03/21

Nors man tik 18 metų, esu jau apėjęs keletą vairavimo mokyklų. Prieš 3 metus ruošiausi AM kategorijai Elenos VM, tačiau atėjus laikui laikyti B kategoriją, suabėjojau. Draugai patarė eiti į "Bareikio" vairavimo mokyklą. Paklausiau draugų ir tikrai nesuklydau. Teorijos mokytojas puikiai paruošė egzaminui ir rezultatai regitroje buvo nepriekaištingi, o labiausiai džiaugiuosi dėl vairavimo instruktoriaus Aurimo. Tai žmogus, su kuriuo ne tik gera mokytis, tačiau ir malonu bendrauti. Egzaminui pasiruošėm puikiai ir viską išlaikiau iš pirmo karto. Visiems linkiu pakliūti pas tokį instruktorių kaip Aurimas, jei rinksitės vairavimo mokyklą skaitydami mano komentarą, galite neabejoti. "Bareikio" VM geriausia, kokioje esu buvęs.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/12/28

Neesu mokęsis kažkokioje kitoje vairavimo mokykloje. Tačiau pasirinkdamas Bareikio vairavimo mokyklą pataikiau tiesiai į dešimtuką. Ką čia gavau?:
1. Puikias teorijos žinias, gerą bendravimą su mokytoju Vyliumi.
2. Praktikos mokė instruktorius Aurimas, dar dabar mieste matau jo golfuką baltą ir visada pasisveikinu, nuostabus žmogus.
Žodžiu šioje mokykloje buvo tikrai malonu ir gera mokytis, laukdavau kursų ir vairavimo, nes tiesiog buvo gera bendrauti. Regitroje rezultatai buvo geri. Na tik teoriją išlaikiau iš antro karto, nes pirmą kartą pasitaisiau (nesitaisykit :p). Tai manau tiek. Ačiū Aurimui už vairavimo pamokas ir žinoma žinutę, prieš pat egzaminą regitroje :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/08/25

Puiki mokykla čia išlaikiau iš pirmo karto ir teorija ir praktika. Puikus teorijos mokytojas, o instruktoriui Stasiui didelis dėkui ir linkėjimai nuo traktoristo.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/03/03

Prieš naujus pradėjau mokytis C+CE kategorijas, labai puikus kolektyvas gerai išaiškina. Vairavimo instruktoriai tikrai šaunūs :) Jonas ir Stasys ačiū jiems :) Teorija mokyklinio išsilaikiau 100% Regitroje 87% Vairavimas C kat. iš pirmo karto, CE iš antro karto išlaikiau (padariau žioplą klaidą) Nesigailiu pasirinkęs Bareikio mokyklą. Pavasarį laikysiuosi A kategoriją. Sėkmės visiems besimokantiems :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/25

Labai labai linksmi, kantrūs ir geri instruktoriai, teorijos mokytojas taip pat labai patiko. Aiškus dėstymas, malonus bendravimas. Liuks! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/19

Labai geras dėstytojas, visus kursus lankiau kada reikėjo, jokiu nusiskundimu neturiu, viską aiškiai dėstė ir su pavyzdžiais bei įvairiomis situacijomis. Instruktorius labai geras. Rekomenduoju Bareikio vairavimo mokyklą visiems. Nenusivilsit ;) ir sėkmės mokinant ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/18

Lankiau Bareikio vairavimo mokyklą ir esu labai ja patenkinta. Teorijos mokytojas buvo malonus, geras ir tikrai gerai ją išaiškino. Vairavimo instruktorius buvo taip pat malonus, kantrus ir geras. Labiausiai man patiko, kad šios įstaigos darbuotojai malonūs - su jais galima susitarti, lengvai rasti kompromisą, gauti atsakymus į visus rūpimus klausimus (net mašina nauja važinėjau!). Taigi, visiems siūlau joje mokytis - neprašausite

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/17

Pati geriausia vairavimo mokykla! :)
Draugiški mokytojai, smagi aplinka.. Geriausia mokykla Utenoje!

Response from Bareikio vairavimo mokykla on 2012/08/03

kaip ir anksciau rase Vilma taip ir as sakau jog as pasirinkau sia mokykla neveltui ir tikiuosi pas instruktoriu Grigoriju taip pat pasiseks kaip ir jai:) nors esune vietine bet po pimo bendravimo pajutau palaikyma :)


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: UAB „Bareikio vairavimo mokykla“
 • Įmonės kodas: 300060317

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos