Biceda

14 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, B, BE, C, C1, CE, D, Tauragė

 • Birutės g. 31, Tauragė
 • 865025530
 • info@biceda.lt
Atnaujinta: prieš 2564 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Filialai:
Birutės g. 31, Tauragė
Pramonės g. 30, Tauragė

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/06/29

Visiem kas nori labai gero ir ramaus instruktoriaus rekomenduoju Romualda. Žmogus su auksine kantrybe. Visad linksmas ir mandagus. Niekada nešūkauja ir gerai išmoko. Super instruktorius

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/11/07

Drąsiai galiu sakyti jok Biceda geriausia vairavimo mokykla, aukšto lygio išmokinimas. Instruktorius Algimantas labai gerai išmanantis savo darbą, puikiai paaiškinantis viską ir puikus žmogus. Su jo mokymu praktikos egzaminą išlaikiau iš pirmo karto, tad jei mokinsitės Bicedoje, instruktorius Algimantas pirmoje vietoje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/10/04

Nuoširdus ačiū BICEDOS instruktoriui Algimantui. Tai be galo kantrus, atsakingas, mandagus bei pagarbus instruktorius. Jis puikiai geba parodyti, kaip teorijos žinias reikia pritaikyti praktikoje. Sėkmės mokant kitus!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/08/07

Didelis ačiū Bicedos instruktoriui Algimantui, Labai gerai išmano savo darbą, bei pastebi net menkiausias klaidas ir pakonsultuoja kaip jų išvengti egzamino, bei vairavimo eismo metu. Didžiausios rekomendacijos!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/08/05

Bicedai nuoširdus ačiū tik dėl teorijos pamokų. Mokytojas Dainius aiškiai ir išsamiai pravedė teorijos pamokas. Išsilaikiau teoriją iš pirmo karto, toliau pasiėmiau pravažiavimus, pas Dainiaus. Puikus instruktorius nuo pat pirmojo susitikimo viską su smulkmenomis paaiškino. Žmogus iš didžiosios raidės, turintis geležinę kantrybę. Gaila, bet neturėjau galimybės visus 15 pravažiavimų važiuoti su juo. Bicedos administracija, man šio instruktoriaus nebe davė, nes prasidėjo motociklininkų sezonas ir mane nukreipė pas Algimanto. Su tuo susitaikiau ir toliau tęsiau pravažiavimus su Algimantu. Apie jį nei vieno gero žodžio negaliu pasakyti. Nuo pirmojo pravažiavimo viskas buvo blogai: " tu nemoki važiuoti, jei tu susikaupi žiūrėti į kelią tu nemoki pavarų perjungti, o jei į pavaras susikoncentruoji pradedi grybą pjauti kelyje" nuolatos pas jį vairuoti nemokėjau, mašiną gadindavau. Tiesiai šviesiai pasakė, tu neišlaikysi, jei toliau mokysis vairuoti su mechaninę pavarų dėže ir pradėjo siūlyti automatą. Kiek buvo pravažiavimų, kaskart buvo siūloma tik automatas. Buvo tokių dienų, kad viskas baigi pravažiavimą ir tiesiog Verki, na nes toliau nebegali. Buvo žiaurus spaudimas. Kol galų gale perėjau į kitą mokyklą ir šiandien teises jau turiu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/03/29

Nuoširdžiusias Ačiū Bicedos instruktorui Algimantui Petraičiui

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/03/16

Rekomenduoju visiem šita mokykla geras kolektyvas o labiausiai didelis dėkui instruktoriui Algimantui jo dėka išlaikiau praktikos egzamina regitroje labai gerai paaiškina ir šeip geras žmogus siulau visiem pradedantiesiem ir perlaikantiesiem.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/10/08

Nuoširdžiausias Ačiū Bicedos instruktoriui Algimantui Petraičiui, už kantrybę mane mokinant vairuoti. Tik su Algimanto Petraičio pagalba išlaikiau.Ačiū Ačiū Ačiū .Rekomenduoju 100%

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/29

Biceda vairavimo mokykla, kurioje mokiausi ir sėkmingai baigiau ir išlaikiau visus egzaminus iš pirmo karto. Tai parodo pastangas mokytojų ir mokinių sudėjus ☺ todėl ir matomas rezultatas.
Esu dėkinga Biceda kolektyvui už malonų priėmimą ir šypsenas kasdien
Instruktoriui Dariui už nenuobodžiai dėstytas teorines paskaitas, už kantrybę ir pastangas mokant valdyti transporto priemonę ☺
AČIŪ ☺
Gyvuokit dar 100 metų !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/03/10

10 BALU

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/10/11

Džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šią vairavimo mokyklą. Didelis dėkui instruktoriui Jonui už puikų paruošimą vairavimo egzaminui. Teoriją Regitroje išlaikiau 100 % tai manau paruošia tikrai ne prastai. Būtinai Jus rekomenduosiu ir kitiems pažįstamiems :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/10/26

man bicedoje patiko mokytis, labai geras mokytojas DAINIUS,o praktini atlikau pas instruktoriu Gintara,dar neteko su tokiu zmogumi susitikti,su mokiniais elgiasi kaip su siukslemis,visaip mus isvadindavo "daunai,karves"ir t.t. sakydavo kaip simaitis(bicedos direktorius)jus tokias bezdziones atrado.Teko ne karta verkdamai islipti is masinos.nieko pas ji neismokau per 30pravaziavimu tik 1 karta mieste buvome,turejau papildomai issipirkti kita instruktoriu is kitos mokyklos kad ismokintu normaliai.tikras nevykelis kaip jis ten darba gavo nesuprantu

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/03/31

Norintiems išmokti teoriją ar praktiką siūlyčiau Tauragėje tik Biceda, labai gerai paruošia tiek teoriją, tiek praktiką.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/03/05

Labai šauni mokykla, dėka jų išmokau tiek teoriją, tiek praktiką :) labai patiko dėstytojas paskaitose ir instruktorius. O Regitroje viską iš pirmo karto išsilaikiau, tai galiu pasakyti, kad BICEDA pati geriausia Tauragės vairavimo mokykla. :)


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: UAB „Biceda“
 • Įmonės kodas: 179878576

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos