Edmundo Andriulio įmonė

15 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, B, Šiauliai

Atnaujinta: prieš 1558 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


2017/06/19

Mokinaus sioj mokykloj pas Donata, draugiskas paprastas zmogus. Gavau daug geru patarimu kaip vaziuoti per egzamina regitroj. Jis pats nesenai turejes nemaza praktika su egzaminavimu regitroj, todel yra ko pasimokinti. Verta rinktis sia mokykla!

2017/06/19

Mokinaus sioj mokykloj pas Donata, draugiskas paprastas zmogus. Gavau daug geru patarimu kaip vaziuoti per egzamina regitroj. Jis pats nesenai turejes nemaza praktika su egzaminavu regitroj, tedel yra ko pasimokinti. Verta rinktis sia mokykla!

2016/08/31

Pats geriausias instruktoriu yra Aidas!! Supratingas ir kantrus. Ismano savo darba.

2016/05/02

Rekomenduoju sia mokykla visiems!!!

2016/04/22

Tik geriausias atsiliepimas apie sia mokykla! Iejus i mokykla pasitinka sekretores sypsena, paaiskina viska, duoda geru patarimu, instruktorius maloniai bendrauja. Siuo metu jau laikau rankose vairuotojo pazymejima ir labai dziaugiuosi, nes islaikiau is pirmo karto (nors daug kas sake kad tai neimanoma). Dar kart dekoju siai mokyklai, nes is jos gavau tiek daug ziniu ir patirties, kuri pravers ateityje.

2016/03/30

Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią vairavimo mokyklą! Papildomos vairavimo pamokos padėjo išlaikyti praktinį vairavimo egzaminą Regitroje. Instruktorius Donatas pats geriausias, su kuriuo teko važiuoti. :)

2015/08/13

Labai sauni mokykla! Instruktorius Steponas super! Isaiskino kaip reikiant viska.

2015/07/21

Super mokykla!!!

2015/07/08

mokiausi pas Donata ir regitroj islaikiau is pirmo karto.

2015/07/08

Rekomenduoju sia mokykla. labai saunus kolektyvas, visi paslaugus, o vairavimo instruktorius Steponas nuostabus zmogus, iskalbingas, supratingas, viska issamiai paaiskina. esu labai patenkinta pasirinkusi sia mokykla

2015/07/07

nu ka, pasimokius sitoj mokykloj islaikiau regitroj is pirmo karto, labai gers instruktorius yra Donatas, moke ir ismoke, nes labai norejau ismokti, klausiau kiekvieno patarimo.

2015/07/07

Rekomenduoju!!! Instruktorius Steponas nuostabus mokytojas! iskalbingas, aiskiai aiskino likau labai patenkinta sia mokykla. teorijos mokytojas irgi labai geras, nereikejo miegoti per teorijos pamokas, nes buvo idomu klausytis kaip viska aiskina.

2015/06/03

mokinausi kitoje mokykloje, išgirdes čia geri inkstruktoriai nusipirkau papildomu pravažiavimu šioje įmonėje ir mane jie labai nustebino :) tikrai apsimoka čia mokintis.

2015/06/02

Rekomenduoju šią mokyklą! Regitroje išlaikiau iš pirmo karto ir važinėjuos kuo puikiausiai. Buvau išmokyta kaip reikia tvarkingai važiuoti, mokant taisykles. Nebuvau nei apšaukta ar aprėkta, nes puikiai supratau kas man sakoma ir po penkis kartus instruktoriui Donatui nereikėjo sakyti.

2015/02/11

Puiki vairavimo mokykla! Kantrūs ir humoro jausmo nestokojantys instruktoriai, kurie visuomet paaiškina, o nerėkia ant mokinių. Teko pabūvoti pas abu, o egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Tiems, kurie sako, kad šioje mokykloje plaunami pinigai, reikėtų išmokti priimti kritiką ir suvokti, kad geriau nusipirkti keletą papildomų pravažiavimų, jeigu sekasi prasčiau, o ne pulti į REGITRĄ, kurioje sumokėsite pinigus ir neišlaikysite egzamino.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: Edmundo Andriulio IĮ
  • Įmonės kodas: 300150469

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos