Eismo gidas, Skaudvilė

8 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, B, Tauragė

  • Mokomieji: FORD FOCUS, KIA CEED
  • Tauragės g. 15, Skaudvilė
  • 8 699 59 701
  • eismogidas@gmail.com

Follow:

Atnaujinta: prieš 22 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Renkama nauja grupė į B kategorijos vairavimo mokymo kursus.

Pradžia – balandžio 21 d. 18 val. Teorija- nuotoliniu būdu.

Registracija el.p. eismogidas@gmail.com arba www.eismogidas.lt arba tel. 8 699 59 701
Kviečiame registruotis!

Darbo laikas:
Skaudvilėje - antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 18 val.

2021/04/09

Pati geriausia mokykla, visiem rekomenduočiau vykti į ją, labai noriu padėkoti savo instruktoriui Tomui, už kantrybę, visas paaiškintas mano padarytas klaidas, ačiū, kad padėjote gerai pasiruošti ir linkiu kantrybės su visais mokiniais ir daugiau paruošti naujų vairuotojų!

2020/08/14

Džiaugiuosi pasirinkusi šią vairavimo mokyklą, tikrai rekomenduočiau ir kitiems. Instruktoriai buvo labai pakantūs, dėmesingi ir malonūs. Tiek teorijos, tiek praktinio vairavimo žinios buvo aiškiai, atsakingai ir pilnai išaiškintos. Ir ypatingai ačiū instruktoriui Tomui Stankevičiui, už iššaiškintus kilusius klausimus ir bėdas, o labiausiai už kantrybę, supratimą ir jaukią atmosferą. :)

2019/03/21

ačiu Tomas Stanevičius už pamokelias už patarimus tikrai esu dekingas .Patariu rinktis eismo gidas vairavimo mokykla.Dar karta ačiu Tomai

2019/03/08

Esu dėkinga Jums už tiek teorines, tiek praktines žinias, o ypač instruktoriui Tomui, kuris be galo puikiai atlieka savo darbą. :)

2018/12/31

Noriu padėkoti instruktoriui Tomui Staneviciui, uz puikiai atlikta savo darba ismokius mane keliu eismo taisykliu ir puikaus vairavimo, noriu padekoti mokyklai uz kursus ir pravesta teorija, kuri dave nepamirstamu ziniu, rekomenduoju sia mokykla visiems! Instruktoriai mokytojai visi labai puikus, ir geranoriski! :)

2018/06/30

Rekomenduoju :) Rinkitės šią mokyklą ,visi instruktoriai super, o didžiausias dėkui Robertui už visas perduotas žinias , bei visus patarimus!

2018/06/09

Šauni mokykla pradėti mokytis vairuoti kurią galėčiau rekomenduoti visiems. Teorija išmokina puikiai viska išaiškino taip gerai kad teorijos egzamina išlaikiau iš pirmo karto.O vairavimo instruktorius buvo tiesiog nuostabus viska išaiškino viska išmokė netgi buvo labai kantrus. Mano manymu tai yra geriausia vairavimo mokykla visame Tauragės rajone

2018/03/12

Visiem , visiem rekomenduoju šitą vairavimo mokyklą! teorijos žinios perteikiamos su kaupu, praktinio vairavimo instruktoriai perteikia visas žinias , kurios labai praverčia ir yra reikalingos! Ištiesų nuoširdus AČIŪ teorijos žinių mokytojui - Viktorui Stanevičiui, jūsų pamokymai įstrigs visam gyvenimui! labai AČIŪ mano važiavimo pradininkui Tomui Stanevičiui, kuris buvo labai kantrus, o pats didžiausias AČIŪ ALVYDUI JACIKEVIČIUI, jūsų dėka , man vairuoti ne bėda! pati šauniausia vairavimo mokykla!


Įvesti naują instruktorių


Mokyklos vairavimo instruktoriai: Juozapas Jakas Viktoras Stanevičius Tomas Stanevičius Robertas Jacikevičius

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: IĮ,,Eismo gidas"
  • Įmonės kodas: 302317721

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos