Ekovairavimas

22 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, B, BE, C, CE, D, Panevėžys

Atnaujinta: prieš 1644 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


ekovairavimas

2021/11/24

Mokiausi šioje Ekovairavimo mokykloje su puikiausiu instruktoriumi Vytautu, kuris ne tik puikiai ir aiškiai paaiškina, bet ir dalinasi puikiais patarimais. Esu jam labai dėkinga už profesionalias pamokas ir begalinę kantrybę. Išlaikiau regitroje is pirmo karto. Rekomenduoju !! ;)

2021/06/29

Nerekomenduoju visiskai instruktoriaus Ricardo - negatyvas visada, nesuprasi gal zmogus to darbo net nenori dirbti.. Gaila isleistu pinigu.

2021/04/23

Praščiausia mokyklą kurioje teko mokytis ,instruktorius skyria laiką labiau sau nei mokinukui. Dažniaudiai dėmėsys į telefoną ar savo reikalus. Nepatartina eiti į šią mokyklą.

2020/10/20

Didelės rekomendacijos! Puikiai išdėstyta teorija, šaunus instruktorius Vytautas, per 15 pamokų sugebėjo pilnai paruošti žmogų nuo 0. Regitroje viskas išlaikyta iš pirmo karto. Didžiulis ačiū!

2020/08/19

Puikios administratorės, rado vietą papildomam važiavimui, kai to nieks pasiūlyti nebegalėjo. Instruktorius Jonas per vieną pamoką sugebėjo daugiau išaiškinti, nei mano mokyklos instruktorius. Po pamokos pas Joną išlaikiau regitrą. Labai suprantamai paaiškino parkavimasi. Tikrai rekomenduoju!

2020/05/21

Puikus kolektyvas.Labai noriu padėkoti instruktoriui Algiui už naudingas pamokas.Didelis ačiū instruktoriui Vytautui .Super mokykla ir draugiški žmonės

2019/10/14

Labai puiki mokykla, instruktorius Mantas kantrus, gerai pataria

2019/01/18

aukščiausio lygio teorijos dėstimas

2018/12/01

Puiki mokykla Panevėžyje, ėmiau papildomas pamokas šioje mokykloje ir važiavau su puikiais instruktoriais, tikrai labai malonūs instruktoriai, turintys kantrybę, išmokantys puikiai vairuoti, duodantys daug patarimų ir pamokymų, esu labai patenkinta ir rekomenduoju šią mokykla visiems!

2018/09/22

Mokiausi šioje Ekovairavimo mokykloje su puikiausiu instruktoriumi Mantu, kuris ne tik puikiai ir aiškiai paaiškina, bet ir dalinasi prasmingais patarimais. Esu jam labai dėkinga už profesionalias pamokas ir begalinę kantrybę. Išlaikiau regitroje iš pirmo karto.
Rekomenduoju !! ;)

2018/09/21

Mokiausi šioje Ekovairavimo mokykloje su puikiausiu instruktoriumi Mantu, kuris ne tik puikiai ir aiškiai paaiškina, bet ir dalinasi puikiais patarimais. Esu jam labai dėkinga už profesionalias pamokas ir begalinę kantrybę. Išlaikiau regitroje is pirmo karto. Rekomenduoju !! ;)

2018/09/21

Mokiausi šioje Ekovairavimo mokykloje, su puikiausiu instruktoriumi Mantu, kuris ne tik puikiai ir aikšiai paaiškina, bet ir duoda puikių patarimų. Rekomenduoju !! ;)

2018/01/13

Labai saunus instruktorius Vytautas!!! Su juo be streso ismokau vairuoti. Tik ji rekomenduociau ! Turint toki instruktoriu,mokykla gyvuos !

2017/12/04

Ėmiau papildomas pamokas pas instruktorių Vytautą. Geriausias instruktorius koks gali būti. Visiems rekomenduoju eiti į ekovairavimą mokytis

2017/10/09

Labai gera mokykla nežinau kaip kitos kategorijos , bet B kursai buvo patys geriausi , norėčiau padėkoti instruktoriui Vytautui , ačiū už nuostabias pamokas , už praleista laika su manimi , jūsu pamokos patarimai tikrai padėjo pasiruošti regitros egzaminui, jei kas laikysit b kategorija tikrai rekomenduoju Ekovairavimą, jei pakliūsit pas Vytautą išlaikysit regitra 100 proc . Geresnio instruktoriaus neesu dar sutikęs.

2017/09/24

Labai padėjo. Vairavimo metu instruktorius puikiai nuteikia psichologiškai. Duoda įvairių patarimų. Ačiū už viską.

2017/07/22

Prasčiausia vairavimo mokykla kas liečia A kategoriją instruktorius visiškai neparodė praktiškai pratimų aikštelėje taip pat mokykla netgi neturi aikštelės pritaikytos A kategorijai kurioje būtų galima atlikti visus pratimus praktiškai

2017/01/06

Mokiausi A2 kategoriją eksternu.

Privalumai - draugiškas instruktorius

Trūkumai -
Nepilna spec. Manevrų aikštelė.
Nebuvo ekstremalaus stabdymo pratimo.
Aštunkė ne pagal regitrą - viskas supaišyta, nemoko kaip pravažiuoti be linijų.
Nebuvo greito gairelių pravažiavimo.
Buvau apgautas kai buvo pasakyta jog reikia dėti 4 parašus važiavimo lape po pusvalandį, nors vienas parašas atitinka 1h. Susipratau tik vėliau, bet negražu iš mokyklos pusės.
Egzaminą išlaikiau iš antro karto, pirmą kartą išmokau tikrąją regitros aikštelę. Brangi pamoka, dar teko imti papildomas dvi valandas kitoje mokykloje. Kokybė atitinka kainą, nepagailėkite pinigų.

2016/12/22

Man padėjo :)

2016/07/06

puiki mokykla, geri destytojai, malonus aptarnavimas. rekomenduoju ;)

2016/02/05

Mokiausi sioje vairavimo mokykloje, labai patiko instuktoriai puikiai isaiskinina, destytojas ir labai puikus, rekomenduoju , kas dar neapsisprende, eiti mokintis i sia EKOVAIRAVIMO mokykla, tikrai nesigailesite.

2016/02/05

Mokiausi sioje vairavimo mokykloje, instruktoriai yra patyre su praktika, labai maloniai , ramiai viska isaiskina, teorijos mokytojas ir labai geras, rekomenduoju kas dar neapsisprende - eiti mokytis i sia EKOVAIRAVIMO mokykla.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: UAB ƒ„Ekovairavimas“

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos