Elenos vairavimo mokykla

28 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, B, Utena

 • K.Donelaičio g. 10, Utena
 • 838951303, 861688616
 • elenosvm@yahoo.com
Atnaujinta: prieš 2420 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/06/23

Pirkau papildomas pamokas pravažiavimui Utenoje, instruktorius elgėsi ramiai, korektiškai, nė karto nepakėlė balso, nors tikrai padariau klaidù.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/06/17

A kat. instruktorius Marius 10/10. Atsako i visus klausimus, ramiai paaiskina ka blogai darai ir kaip to isvengt, i ka atsizvelgt ir kur skirt daugiau demesio, negaili savo asmeninio laiko perteikt visas reikalingas zinias. Jei visi instruktoriai butu tokie profesionalus kaip Marius, egzaminui islaikyti uztektu ir triju pamoku (vietoj penkiu). Aciu! Rekomenduoju 100%.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/05/22

Prieš kelis mėnesius mokiausi B kat. šioje mokykloje,tai galiu pasakyti (varda savo aišku pakeičiau komentare,kad paskui problemų nebūtų) kolektyvas visas mokyklos tiek direktorė,tiek buhalterė,tiek kiti mokytojai su kuriais susitikęs buvau super! Nu bet man koks pakliuvo tai neduok dieve! Ka jis išvis veikia tokiame darbe? Kompetencijos 0. Paaiškinti nieko nesugeba,o juk ten mokytis eini, jis matosi nori,kad ateitum jau viska mokedamas o jis tik alga gautų ir sedetu nieko neveikdamas. Galvojau priprasiu išmoksiu ir tas jo bendravimas atsileis biški,bet ir vėl klydau, nuvaziavos mokytis mašinoje jaučiau pastove įtampa ir negatyva,toks jausmas kad per mane jis turėjo tą dieną iš lovos keltis Vairuojant nieko kito neišgirsti kaip tik pakelta tona,pastovius kritikavimus nuo kuriu tiesiog išmušama iš vėžių ko pasekoje dar daugiau klaidų darydavau,per visa tą laika gero žodžio i savo pusę taip ir nešgirdau nei padrasinimo. Mokyklai siūlyčiau atsižvelgti į mano atsiliepimą nes jau keli blogi atsiliepimai apie šį mokytoja yra,ir daryti išvadas,nes toks mokytojas tikrai gadina puikios mokyklos reputacija! Taip taip kalbų apie gašlujį ALVYDA Linkėjimai! Pavyko išlaikyti Bkat. Nusipirkus papildomas pamokas kitoje mokykloje,tai iškart jautesi malonus ir nuoširdus mokytoju bendravimas. Fuuu šlykštus senis.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/12/09

Tik geriausi atsiliepimai! Pati geriausia mokykla visoje Utenoje, labai draugiški, supratingi ir ypatingai palaikantys instruktoriai. Didžiausias AČIŪ Elenai. Labai rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/07/28

Laba diena. gal yra laisva vieta su instruktoriumi rugpjūčio 2 dienai nuo ryto. Pravaziavimui prieš egzaminą?

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/07/07

Nuostabi mokytoja Elena. Taktiška, nuoširdi ir tikra profesionalė.
Labai džiaugiuosi, kad turejau galimybę susipažinti ir mokytis.
Tik teigiamos rekomendacijos

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/05/01

Sveiki galite daugiai papasakoti kokia sistema yra vairuotojo pazimejimo laikyme. B kat. Eksternu. Kokios kainos ir kiek trunka laiko.pilnai viska islaikyti ir isvazineti privalomas valandas? Tarkime jeigu iskarto issilakau teorija regitroje kiek uztrunka viskas mokykloje?

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/03/06

Nuoširdžiai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą! Instruktoriai labai malonus, o ir mokyklos administracija taip pat labai maloni ir nuoširdi! Ką galiu pasakyti, paruošė tikrai puikiai, Regitroje egzaminą išlaikiau iš pirmo karto! Manau, kad tai tikrai parodo vairavimo mokyklos profesionalumą ir tikrai gerą paruošimą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/08

Nuostabi vairavimo mokykla! išlaikiau iš pirmo karto:) instruktoriai tobuli, o savininkė Elena labai maloni ir gera moteris! 100% patariu rinktis ELENOS VAIRAVIMO MOKYKLA!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/12/20

Labai nusivyliau instruktorium Alvydu,pravazinejau visas pamokas tiesiog nedaug ka ismokau,su tokiu zmogum jauti tik stresa vaziuodamas,pastovus kaltinimai,jokio paskatinimo..Didelis minusas

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/27

Ačiū jums labai , abu sunūs išlaikė ir vairavimą ir teoriją iš pirmo karto. Puikūs dėstitojai ir vairavo instruktoriai , dirba nuoširdžiai ir atsakingai. Dar karta didelis didelis ačiū jums.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/09

Labai blogai. Pasiėmiau kelias papildomas pamokas pas instruktorių Alvydą - tokio nekompetetingo, gašlaus ir nekantraus instruktoriaus dar neteko matyti. Maža to - dar ir punktualumo nerasta. Mano patirtis tokia pati kaip ir žemiau pakomentavusios Vilijos. Nerekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/29

Pats nuostabiausias instruktorius KAZIMIERAS. Tik dėl šio instruktoriaus rinkausi šią mokyklą. Prieš tai dar mokiausi kitoje mokykloje (kitame mieste) ir teko važinėti su keliais instruktoriais. Tai Kazimieras buvo tas, kuris padėjo nugalėti įvairias baimes, išmokė nebijoti klysti, suteikė pasitikėjimo savimi. Tikrai labai kantrus, nuoširdus ir, atrodo, žmogus dirbantis iš dūšios. Labai labai visiems rekomenduoju šį instruktorių! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/04/24

Pas instruktorių Alvydą užsirašiau papildomai pamokai prieš egzaminą, tai dar tokio instruktoriaus matyti neteko.... Gašlūs komentarai, kutenimai (???) kad šypsočiausi ir nesijaudinčiau, nes apart jo jaudintis reikia tik tada kai su vyru būni, arba meilužiais... Ir juokinga ir graudu buvo, nes maniau senai nebėra tokių nekompetetingų pedagogų... Žemas lygis. Gal kitoms moterims tai ir patinka, paskaičius komentarus...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/09/28

Labai puiki mokykla, ėmiau papildomas pamokas. Instruktorius Alvydas labai ramus, su jumoru kantriai aiškino po kelis kartus, padėjo atsikratyti baimės ir įtampos. Esu labai dėkinga Žydrūnui, kuris visuomet padrąsindavo ir motyvuodavo,davė daug gerų patarimų, kantriai mokė įveikti įkalnes. Per kelias papildomas pamokas išmokau daugiau ,nei per visą mokymo kursą kitoje mokykloje.Sėkmės jums.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/04/25

Puiki mokykla išmoko ne tik jaunus bet ir vyresnio amžiaus mokinius.Teoriją aiškiai išaiškina.Rekomenduoju

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/04/03

Labai malonus personalas, puikus instruktorius Alvydas. Pamokos vyksta ramiai, nuolat primenama, jig nereikia jaudintis ir neskubeti atlikti manevru. Man labai patiko, esu patenkinta ir tai man padejo islaikyti vairavimo egzamina. Rekomenduoju

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/04

Labai puiki vairavimo mokykla, visi supratingi, draugiški ir labai malonūs žmonės. Malonu tokius pažinti gyvenime.:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/13

Atsiliepti apie šios vairavimo mokyklos instruktorius, galiu tik GERAI! Laikiau egzaminą Utenoje, reikėjo papildomų pamokų... Tad pagal rekomendacijas, pasirinkau Elenos mokyklą. Instruktorius Alvydas - labai linksmas, visada padrąsins, kai reikia ir nuramins :-)
Instruktorius Marijus- išmanantis savo darbą, viską puikiai, smulkiai ir aiškiai paaiškina. Jo ramybe ir kantrybe tiesiog žaviuosi! :-)
Vairavimo mokyklos kolektyvas tave visada pasitiks su šypsena! REKOMENDUOJU !!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/02

Pats nesimokiau ir gailiuosi, bet kiek pažįstamų mokėsi, pati geriausia mokykla, labai gerai išmoko

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/05/02

puiki mokykla, puikus kolektyvas, nuoširdžiausi linkėjimai Dainiui, išmoko gerai :)Ačiū ačiū ačiū :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/02/08

geriausi linkėjimai šiai mokyklai, instruktoriui Dainiui.Mokiausi pati, o ir sūnų ten pat vešiu.sėkmės Jums visiems , nes nuoširdžiai dirbate savo darbą :):):)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/05/30

Ši mokykla nereali ;) instruktoriai nuostabūs, moterys ten dirbančios taip pat. Besimokant šioje mokykloje, laikas praėjo nepastebimai... Buvo liūdna išsiskirti :)
O didžiausi komplimentai ir gražiausi bei nuoširdžiausi žodžiai - instruktoriui Dainiui! Pats geriausias mokytojas, kurį teko sutikti.
Taigi, didelis ačiū visam kolektyvui, linkiu sėkmės bei kantrybės!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/04/16

Iš tikrūjų neseniai baigiau šią mokyklą ir likau labai patenkinta. Susipažinti teko su daugeliu instruktorių ir jie visi buvo labai šaunūs. Mokykla tikrai verta dėmesio, teorija nėra paprastai kalama į galvą, ją pasakoja su nuotaika, su puikiausiais pavyzdžiais ir viską geriau įsimeni. Lygiai taip pat instruktoriai, su jais labai malonu buvo važinėti, visada su nuotaika, stengiasi tave pralinksminti, ir be galo daug išmoko.

Zuzu, o apie Dainių iš tikrūjų labai perdedi. Kantrybės jis tikrai turi, svarbu ar tu jo klausaisi ar vistiek darai savo.

Tikrai šią mokyklą rekomenduoju visiems. Ačiū Elenai, kad ją įkūrė ;}

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/06/11

Dainius labai geras instruktorius jei pas jį mokaisi tikrai išlaikysi aš iš pirmo karto išlaikiau. Šaunuolis, kad daugiau tokių instruktorių.

Response from Elenos vairavimo mokykla on 2013/03/05

Justas 87gr. 93% , praktika: is pirmo karto. :D p.s. Instrukt. Dainius.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/03/07

Šią vairavimo mokyklą baigiau daugiau negu metus. Ir tikrai nesigailiu kad vairuot pradėjau šioje mokykloje. Tikrai puikus instruktoriai, teorijos mokytojas. Kuris ją dėstė su gera nuotaika ir šmaikščiais pavyzdžiais. Išlaikyti teorijos egzaminą Regitroje iš pirmo karto. Praktikos mokytojas mano buvo Juozukas, labai nuoširdus, draugiškas, niekada per praktikos pamoką nesijaučiau nepatogiai ar suvaržytas, jaučiausi laisvai. Paaiškindavo kokias klaidas dažniausiai daro laikantys egzaminą Regitroje. Nes jis seniau joje pats dirbo egzaminuotoju. Ir jau tuoj turėsiu 2 metu stažą ir tikrai nesiskundžiu savo įgytomis žiniomis Elenos vairavimo mokykloje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/21

Šią vairavimo mokyklą baigiau prieš penkis mėnesius, ir atsiminimai liko tik patys geriausi! Žmones iš kitų miestų vežioja i Uteną, mes tokie ir buvome. Mums teoriją dėstė žmogus, sugebantis mokyti ir kiekvieną taisyklę paaiškinti realia situacija, iš ko mes, mokiniai, dar labiau tą teoriją supratom. Man nebuvo jokių problemų iš pirmo karto, padarius tik vieną klaidą, išlaikyti teorijos egzaminą Regitroje. Praktikos mokytojas mano buvo Alvydas, labai nuoširdus, draugiškas, niekada per praktikos pamoką nesijaučiau nepatogiai ar suvaržyta, jaučiausi laisva, nes niekada negavau nei barti, visada buvo mokoma kantriai. Todėl pabaigusi šią vairavimo mokyklą drąsiai sėdau ir sėdu prie vairo, nes galiu sakyti kad esu puikiai paruošta ,,išgyvenimui gatvėje". Ačiū jums, kad esate !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/17

Si mokykla labai sauni. Joje galima praleist puikiai laika ir tuo paciu daug ko ismokt. Teorijos destitojas puikiai atlieka savo darba, paaiskina teoriskai kaip turi but ir duoda gyvenimiska pavyzdi is kurio lengviau suprast tai ka jis mum aiskina. Isnagrineja kiekviena tema, kartu visai klasei duoda pasprest testukus ir pats padeda, paaiskina. Kiekvienas gali issakyti savo nuomone, o paskui taikant teorija randamos taisiklingai issakytos nuomones. Visi instruktoriai mokantys vairuot tikrai faini, su jais galima pasikalbet kaip su normaliais "draugais", o juk buna ir "sirsinu". Be to, kad instruktoriai geri "draugai" jie gerai ir moko vairuoti, viska isaiskina nuo...iki. Direktore ir buhaltere tikrai malonios moterys, su jomis taip pat galima normaliai pakalbet ir siaip jas pamacius pakyla nuotaika. Tie kurie mokosi is kitur, nevietiniai, visada gali atsigerti kavos mokykleleje, pasivaisinti sausainiais, saldainiais, ten tikrai jautiesi kaip namuose. Aplamai ten geras kolektyvas ir tikrai gerai moko. Nesigailiu, kad mokiausi toje mokykloje.

Response from Elenos vairavimo mokykla on 2011/03/22

Sveiki,

gal ką nors žinote apie instruktorių Dainių


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: UAB „Elenos vairavimo mokykla“
 • Įmonės kodas: 183638957

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos