Golamas

41 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, AM, B, BE, Palanga

Atnaujinta: prieš 2504 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/05/07

Rekomenduoju instruktorių Virginijų Kastytį Ambrazaitį. Praktikos egzaminas išlaikytas iš pirmo karto. Ačiū už pamokas :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/01/25

Jei nenorite likti apgauti tiek pinigu prasme, tiek laiko, labai NEREKOMENDUOJU vairavimo instruktoriaus Kastycio Ambrazaicio. Is viso turejom 13 pravaziavimu, per juos apytiksliai buvo isvazineta 5h 30min maziau, tai yra didele spraga, bei didelis pinigu svaistymas. Vietoje 3 akademiniu valandu, kurios turetu sudaryti 2h 15min vazinejimo, mes vaziuodavome apie 1h 50min, stotavome i akropolio aikstele, del 10-15min pertraukos, kuri prisiskaitydavo prie vaziavimo laiko. Zinoma jis nepatikslino savo mokinio ir nepasake, jog norint nusipirkti pravaziavima reikia eiti pas direktore, kur pravaziavimo kaina yra 35e. Perkant pas ji- 50e. Jau teko atsigirsti daug panasiu istoriju is vietiniu zmoniu, jog sis asmuo taip zaidzia juodais pinigais bei apgaudineja jaunus zmones ir ne tik. Nesakau, kad moko vairuoti jis prastai, priesingai, jis kantrus ir ismano savo darba, na tik gaila, kai pinigai uzvaldo zmogiskuma. Paskambinus pasitarti, kad bent dali pinigu grazintu jaunam asmeniui, baiginejanciam 12 klase ir norinciam issilaikyti teises, jis i kalbas nesileido, tik siule savo 3 akademines valandas, kuriu man nereikia, nes tai toli grazu neatperka trukstamu valandu. Kalbejo su savo zargonais, cituoju; "netrupink tu cia". Kai pasakiau, jog noriu bent dalies pinigu grazinimo, pasake, jog ne cia kreipiuosi:) Tikiuos sis zmogus kada pasimokys, kad jauni zmones neturetu buti jo nesvariu pinigu saltinis.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/09/24

Petro Martinaviciaus nerekomenduoju, taciau Kastytis Ambrazaitis labai super instruktorius, mokyciaus dar kart tikrai pas ji, turi kantrybes ir ismano savo darba, pavaziavusi su juo ir pozityviai nuteikta abu egzaminus islaikiau is pirmo karto:) Jeigu buciau iskart pas ji pakliuvusi, drasiai duociau 5 zvaigzdutes, nes Direktore taip pat nusimananti apie savo darba.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/03/09

DĖKOJU INSTRUKTORUI AMBRAZAIČUI . UŽ PERTEIKTAS ŽINIAS IR KANTRYBĘ.MOKYTIS SU JO BUVO VIENAS MALONUMAS IR IŠLAIKIAU IŠ PIRMO KARTO.O PIRMAS INSTRUKTORIUS SAKĖ KAD NEPASISEKS.DIDELIS NUOŠIRDUS AČIŪ

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/06

Praejusia vasara mokiausi praktini vairavima pas instruktoriu A.Gesventa,ir egzamina islaikiau is pirmo karto.Tai puikus savo srities profesionalas,taktiskas,kantrus,reiklus instruktorius.Labai gaila,kad atsiranda tokiu niekintoju ,kaip Lina.Linkiu sekmes jums Algirdai!.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/04/26

Nepatartina, kiek girdėjau iš bendraamžių, nelabai ko ir išmoko, mokosi tolimiau pas kitus instruktorius (Klaipėdoje ar panašiai). Pačio atsiliepimas taip pat ne ką geresnis. Jeigu norite išmokti, patariu ieškoti vairavimo mokyklų Klaipėdoje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/04/26

Nerekomenduoju. Netolerantiški mokymam, neadekvatūs.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/31

Nerekomenduoju.
Teorijos mokytojas A. Čėsna - neblogas, tačiau nelabai mėgsta spontaniškus mokiniu klausimus. Vairavimo isntruktorius A. Gešventas - labiausiai nevykes instruktorius koks tik gali būti. Atvazinėja valandas ir tiek. Visai nekoncentruoja dėmesio i mokinio daromas klaidas, ju kartojimasi. Visai neturi ir netaiko jokio metodo. Mokinys išvaziuojai i Klaipeda, pervaziuoja per kelis šviesoforus, per kelis ziedus, pasiparkuoja kazkur Palangoj ir tiek ziniu. Jokio gilinimosi kodel mokiniui nepavyksta, bandymo paaiskinti kad suprastu. Jei neiseina, tai neiseina - tavo bedos. Zmogus tiesiog nemyli savo darbo. Kaip pats minėjo, tik ir laukia kada galės uzraukti ir perzegnoti ta darba. Labiau jam sekėsi tik pūkus nuo savo megztuko rankiotis nei stebėti mokinio progresa ir norėti jam padėti. Neprofesionalus. Mokiniui stumia ant įmonės savininko. Mokiniui nebūtina zinoti kazkokiu vidiniu peripetiju. Profesionaliausias zmogus Golame, administratorė Elena. Perėjus i kita mokykla Klaipėdoj, ( išleidus antra tiek pinigu) išlaikyta iš pirmo karto. Patariu nemėtyti pinigu ir pasirinkus viena is mokyklu Klaipėdoje mokytis ten.
P.S. paleiskit jūs ta Gešventa, nes kankinasi jis pas jus vargšas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/07

Labai bloga vairavimo mokykla. Tik su kitu instruktoriumi islaikiau (po visu pamoku, buvau zalia, nieko nemokejau po Golamo). Viskas, ko ismokau tik is sekancio instruktoriaus Klaipedoje. Vienintelis saunus zmogus, tai teorijos destytojas

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/04/07

Dėkoju Golamas kolektyvui už mokymus ir pagalbą. Ypač dėkoju vairavimo instruktoriui Algirdui Gešventui už paruošimą ir palaikymą sėkmingai išlaikyti praktinį vairavimo egzaminą. Abu egzaminai išlaikyti iš pirmo karto. Teisės išlaikytos per mėnesį nuo kursų lankymo pradžios. Buvo malonu mokytis, dėkoju dar kartą! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/10/19

Tiek teorijos, tiek praktikos mokymai yra labai profesionalūs. Instruktorius Algirdas puikiai išmokė praktinių įgūdžių, mokantis nebuvo jokios įtampos, praktikos laiką taip pat buvo lengva suderinti. Teorijos mokymai taip pat buvo puikūs, išsamūs bei susieti su praktika, patogiu laiku. Norint puikiai visko išmokti nuoširdžiai siūlau Golamą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/07/10

Labai nuosirdus aciu Algirdui. Aciu jums ir didziausios sekmes jums! Labai geras instruktorius. Byjojau ladai vairuoti, Algirdas netik kad idrasino bet ir ismokino vairuoti. Islaikiau paraktikos egzamina. Aciu aciu jums sekmes jums sunkeme jusu darbe!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/06/28

Šioje mokykloje dirba tikrai profesonalus mokytojai,tiek teorijos žiniu tiek vairavimo...labai noriu padėkoti Algirdui už geras vairavimo pamokas...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/06/17

Mokykla nuostabi. Tiek teorinė dalis tiek praktinė. Esu labai patenkinta kursais sioje mokykloje :)
Didžiausias Ačiū instruktoriui Algirdui !!!
Neturėjau daug laiko, instruktorius grafika derino kad tik spetume viska ,tikrai nera geranio instruktoriaus :) jūsų dėka visi egzaminai regitroje islaikyti iš pirmo karto

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/04/10

Mokykla puiki! Tikrai gera instruktoriu mokymo ir transporto priemoniu kokybe. Ypatingai noreciau padekoti savo instruktoriui-Algirdui. Viska ramiai ir issamiai paaiskina. Manau, jo deka, man pavyko islaikyti praktikos egzamina is pirmo karto. Vien geriausi atsiliepimai apie sia mokykla.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/05

Mokykla labai bloga, o instruktoriai dar prastesni (vienintelis teorijos destytojas sauniai isdesto). Nerandu nei vieno pliuso: automobiliai seni, i Klaipeda isvaziuojama vos ne pravaziavimu gale, aikstelej beveik nieko neismokina. Nuejau i kita vairavimo mokykla Palangoje, instruktorius sake, lyg nevairavusi buciau isvis, o uzteko poros pamokeliu ir sekmingai islaikiau. Po Golamo net nesugebejau is Regitros isvaziuoti, nes net nepaaiskino, kaip reik ikalnej issilaikyt ir pradet vaziuot, o parkuotis buvo mokinama tik atbuliniu, aplamai aikstele labai nevykusi. Zodziu, man tikrai nepatiko, gailiuosi, kad is karto nejau i labai saunia mokykla su dar saunesniais instruktoriais. Aciu jiems! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/06

Mokykla gera, mokinausi vairuoti pas Vidmanta. jis pats ne daug sneka, bet jei paklausi, kad ir koki durna klausima Vidmantas visada i ji atsakys ir paaiskins situacija. Regitros teorijos ir praktikos egzamina islaikiau is pirmo karto :).

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/01/26

Mokykla gera,bet islaikyti praktinio egzamino neiseina:((((((Siandien antrakart aiksteleje neislaikiau,labai negera dusioje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/03/03

Mokykla LABAI gera. Kodėl? Todėl, kad teorijos mokytojas yra sukaupęs net kelių dešimčių metų patirtį. Žino kiekvieną smulkmeną apie KET taisykles bei atsako į bet kokį (sukta ar kvailą) klausimą. Po to, kai savo jėgomis išlaikysite teorijos testavimą (3 kartus surinksite 90% ir daugiau) Regitroje tikrai be jokių keblumų išlaikysite egzaminą. Taip pat turiu patirties su instruktoriumi ponu Vidmantu, kuris pataria kaip važiuoti geriau ir saugiau, taip pat esant neaiškumams paaiškina, kaip kas ir kodėl turi būti. Jei turite laiko stokos, pats instruktorius bando derintis grafiką prie jūsų, kad tik jums butu patogiau. Taigi iš 10 taškų duodu 9.5 (nes tobulumo niekur nebūna c(: )

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/02/19

Mano dukra čia irgi mokėsi. Labai džiaugiasi. Kaip ir aš - geras paruošimas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/02/16

Nebloga mokykla, mokytojai geri bent jau kai mokiausi su Vidmantu tai man patiko, nors klaidų nedariau beveik, tai nebuvo prie ko prikibti, bet kai matydavau kai kiti daro klaidas jis nepyksta pasak,o ką blogai padarė, išaiškina. Vienintelis trūkumas tai, kad ne visada gali važiuoti pageidaujamu, laiku nes užimtumas didelis. Bet šiaip čia lb gera mokykla, respect vidmi!


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: UAB „Golamas“
 • Įmonės kodas: 252676220

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos