InAutum, Aleksotas

44 atsiliepimai

Kategorijos A, B, C, CE, D, Kaunas

  • Mokomieji: VW GOLF
  • Kaunas, Slankų 11
  • 868880300
  • info@bkategorija.lt
Atnaujinta: prieš 1301 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Kainos:
B kat. eksternas 280 Eur
B kat.  reguliarus 305 Eur
A kat 210 Eur

2018-03-02

2021/03/20

Instruktorius Povilas labai gerai viską paaiškina, ramus, atsakingas, tikrai rekomenduoju.

2020/02/14

Labai nusivyliau mokymu. Mokinausi tik vairuoti šioje mokykloje. Mano instruktorius buvo pats V.Žukauskas, tačiau nė vieno teigiamo dalyko pasakyti apie jį negaliu. Visuomet turėdavau laukti, kol jis susikuis ir pagaliau galėsim pradėti pamoką, nepaaiškindavo paprasčiausių dalykų, visuomet kalbėdavo telefonu, nes matyt turėdavo svarbesnių dalykų už savo darbą. Taip pat dažnai turėdavau jį vežioti jo reikalais, tuomet tiesiog išeidavo ir palikdavo mane automobilyje jo laukti 10-15min, vieną kartą turėjau vežioti jį su draugu. Tikrai nusivyliau mokymu, instruktorius yra neatsakingas ir nerimtai žiūri į savo darbą. Gailiuosi kad pasirinkau mokintis šioje mokykloje ir tikrai nerekomenduoju.

2017/06/11

Siūlau mokintis sitoj mokykloj tiem kurie nori tikrai realiai ismokt vazineti, ant egzaminu mokykliniu mane patarkavo o regitra praejau is pirmo karto. siaip siulau instruktoriu ricarda.

2017/06/10

Gali tikrai gerai atsipliepti apie mokyklos darbo kokybe, nes regitra egzaminus visus islaikiau is pirmo karto, zinoma mokykliniam ir pirmas kartas buvo sekmingas.
Imkite instruktoriu Ricarda.

2017/06/10

Nzn kaip kitiems, bet man asmeniskai sy mokykla patiko savo lansktumu, nes pati mokytis pradejau rudeni ir teko nutraukti mokslus del 1 kurso studiju, bet grizus moiintis pavasari nereikejo nei priemoku, nei kazkokiu nesklandumu buvo, direktorius leido nemokamai pakartoti visa teorijos kursa, atidave visa atnaujinta medziaga i namus mokintis.
Cia daug kas mini instruktoriu Juoza, manes jisai nemokino, mokiausi pas Valenta ir esu labai patenkitna ir dekinga.
Rekomenduoju tiems kurie nori kad i juos butu ziurimi kaip i zmones, o ne kaip i klientus kuriu reikia kuo daugiau prastumti :)

2017/05/27

Vertinu prastai vien dėl to, kad kol instruktorius išsikuičia praeina 10 min, o aš pirkausi valandas papildomai todėl už jo kuitimasi man ėjo pinigai. Taip pat kol iš aleksoto nuvažiuoji į Kauną ir atgal praeina beveik pusė važiavimo. Pirkau tam, kad mokytų važiuoti mieste, bet didelę dalį važinėjome kažkokiais šunkeliais. Aiškinimo taip pat nedaug, nors instruktorius mato ir sako, kad tau nesiseka per žiedus važiuoti, bet tuo ir viskas baigiasi. Galiausiai paskutinę pamoką sugebėjo ir išdurti. važinėjome pusvalandžiu trumpiau, o paėmė pilną kainą kaip ir visada. Geriau ieškotis mieste mokyklos ir negaišti laiko plakantis po Aleksotą.

2017/03/18

V. Žukausko vairavimo mokyklą vertinu tik teigiamai: teorijos mokė Vilius Žukauskas, vairavimo - Rimgaudas Valentas.
Viliaus paskaitos buvo ne tik aiškios, suprantamos, bet ir įdomios, jas lankyti buvo netgi savotiškai smagu :) Pliusas ir tai, kad pamokos priderinamos prie asmeninių poreikių. Lankiau rytinę grupę Rėdoje (Dainavoje).
Kadangi neturėjau jokių giminaičių, kurie būtų galėję prisidėti prie mokymo vairuoti, tai už išlaikytą vairavimo egzaminą Regitroje dėkoju instruktoriui Rimgaudui, kuris buvo tikrai kantrus, ir mane visko išmokė nuo nulio.
Taigi, ačiū Jums ir sėkmės!

2017/02/21

Labai patiko mokintis sioje mokykloje, daug ismokau apie ivairius sunkvezimius ir ju bajerius kurie gali buti kai reiks vairuoti paciam reiso metu. Rekomenduoju sia mokykla ir mokytojus Ricarda su Valdu.

2017/02/01

Mokykla ta kurioje tikrai stengiamasi ismokyti.
Ačiū instruktoriui Valentui už žinias ir kantrybe !

2017/01/31

Man patiko mokymo politika, jokių laiko tempimų beprasmėse paskaitose, viskas aišku konkretu.
Instruktorius Juozas šaunus, visus vairavimus pravažiavau per mėnesį ir regitroj išlaikiau iš pirmojo karto, nors mokyklinį tik iš trečio, bet tikrai rekomenduoju Juozą.
Grįžes vasarą ateisiu motociklo teisių mokytis ir tikiuosi gausiu nuolaidą :)

2017/01/29

Blogiausia vairavimo mokykla Kaune.
Susiviliojau mažesne B kategorijos kursų kaina ir nusprendžiau pasirinkti šią vairavimo mokyklą. Deja, tai ir buvo mano klaida. Vairavimo instruktorius buvo pats V. Žukauskas, ir negaliu pasakyti apie jį nei vieno gero žodžio.
Nustatytu laiku atėjus į vairavimą visados jo reikdavo laukti dar bent 10 minučių, o ir patys vairavimai buvo ne kokie. Vairavimų metu nuolat tekdavo jį vežioti savais reikalais - tai pavalgyti, tai po kažkokius neaiškius garažiukus, tai sūnų į mokyklą ryte pakeliui nuvežįi, tai dar kažkur, ir viskas buvo įskaičiuojama į pamokų laiką. Net nuvažiavus į aikštelę ten tekdavo prasėdėti automobilyje bent 10 minučių, kol jis pasikalbės su kitais instruktoriais, Aiškinimo irgi būdavo gana mažai, jam patogiau būdavo ne paaiškinti, kaip ką daryti, o už mokinį pasukioti vairą ir paspaudyti pedalus. Nekalbu jau apie tai, kad vairavimų metu nuolat tekdavo klausytis jo asmeninių pokalbių telefonu su žmona ir draugais, mažai kreipiant dėmesio į tai, kaip sekasi mokiniui važiuoti.
Taigi, apibendrinus pasakysiu, kad negaliu pasakyti nei vieno gero žodžio apie šią mokyklą, ir ypač jos instruktorių/vadovą V. Žukauską, ir nuoširdžiai patarsiu nesusivilioti mažesne kaina ir pasieškoti kitos, profesionalesnės vairavimo mokyklos.

2016/12/16

Priesingai, labai gera mokykla, verta gero balo. Sekmes!

2016/12/05

Viskas labai šaunu :)

2016/10/21

Džiaugiuosi pasirinkęs šią mokyklą :-)

2016/10/19

Nieko gero.. Mokiausi šioje mokykloje A2 kategorijos, aleksote. Esu labai nepatenkintas. Kai atvažiavau susitarti dėl važiavimų ir t.t man buvo žadėta kad visus važiavimus baigsime per 2 savaites. Dėje to nepavyko. baigiau važiavimus per maždaug mėnesį.
Instruktorius nebuvo malonus žmogus. Deramai nesugebėdavo atsakyti į užduodamus klausimus. Atvažiavus į aikštelę jis sėdėdavo mašinoj ir niekok nesakydavo, neaiškindavo ir paklausus kokio nors klausimo apie motociklą, atsakymas būdavo: nežinau, ant visų motociklų skirtingai.
Žodžiu, išmokau tik važiuoti ir nenugriūti nuo motociklo. Beje, važiavimo maršrutas būdavo visada tas pats, t.y nuo aleksoto iki aikštelės ir atgal.

Suvedant viska į vieną, Nerekomenduoju šios mokyklos filialo laikant ~~A2~~ Kategorijos.

2016/10/07

Dėkoju už praktinio vairavimo pamokas, labai gerai išmokino, savo nuostabai išlaikiau iš pirmo karto!:)

2016/09/01

Tik patys geriausi atsiliepimai. Suteikiama visa mokomoji medžiaga. Patogus pamokų laikas. Puikūs teorijos dėstytojai (Redoje). Instruktoriai gerai atlieka savo darbą, o jei kam ir nepatinka visada galima pakeisti jį kitu. Visais klausimais galima susitarti. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau šią mokyklą...

2016/08/30

Mokausi sioje mokykloje viskas tikrai gerai. Neseniai islaikiau teorijos egzamina, dekoju destytojui uz didele pagalba ir paskaitas mokantis teorija!

2016/08/18

Instruktoriai ir destytojas viska paaiškindavo aiškiai ir atsakydavo į visus mano klausimus. Labai ačiū jums

2016/08/18

Geras instruktorius ir destytojas. Pamoku laika suderindavom taip kaip man patogiau.

2016/08/18

Važinėjau pas instruktorių Juozą, o teorijos mokė Vilius. Esu patenkintas šia mokykla ir jos darbuotojais. Vairavimo egzamina išlaikiau iš pirmo karto! Ačiū.

2016/08/02

Mokykloj mokinausi prieš 3 mėnesius ir šiandien išlaikiau teises, esu viskuo patenkinta ir dėkinga instruktoriui Juozui ir Dėtytojui Valdui. Ačiū vyrai !

2016/07/22

Mokykloje mokinausi prie kelis menesius, laikiau mokyklinius egzaminus poto regitros egzaminus viskas is pirmo karto. Aciu mokyklai dabar esu profesionalus vairuotojas. Dabar net 95 koda planuoju pas juos mokintis. Rekomenduoju visiems kurie nori normaliai ismokti vairuoti.

2016/07/20

Patiko mokyklos mokymo požiūris, stengėsi išmokinti vairuoti, o tada aiškino apie egzaminų regitroje kabliukus.
Mokinusi pas instruktorių Juozą didelis AČIŪ jam !

2016/07/17

Deja sioje mokykloje geru zodziu galiu pamyneti tik Viliu, kuris geranoriskas, kantrus ir stengiasi kokybiskai atlikti savo darba, t.y. isdestyti teorine dali. Todel gerb. Valdas Zukauskai imkit pavyzdi is savo darbuotoju, nes Jums yra kur dar pasistengi ir patobuleti.

2016/07/13

Aš asmeniškai šios mokyklos nerekomenduoju! Iš manęs tik pinigus lupo, o mokyt tai nieko neišmokė. Instruktorius važinėjimo metu tik labai asmeninėm temom kalbino, nesakau kad priekabiavo, bet elgėsi tikrai neadekvačiai. Apie kokias nors vairavimo taisykles nieko nebuvo aiškinama. Labai nuvylė toks mokymas...

2016/07/07

Puiki mokykla. Dėkoju instruktoriui Juozui ir destytojui Viliui uz dideles pastangas mokinant. Egzaminus regitroje pavyko islaikyti is pirmo karto.

2016/07/07

Labai esu patenkinta sia mokykla, destytojas ir instruktoriai puikiai paruose tiek mane, tiek drauge egzaminams Regitroje. Nors ir mokintis buvo nelengva, taciau ir teorija, ir vairavima Regitroje islaikiau is pirmo karto. :)

2016/05/11

Gavom pasiulyma mokytis sioje mokykloje, uz palyginus nedidele 249€ kaina, i ja buvo iskaiciuota teorijos mokymas, ir praktinis vairavimas.
Taciau susitarus del susitikimo pasirasyti sutarti, telefonu gavom pasiulyma kad uz tuos pacius 249€ pats intstruktorius mokys ir teorijos ir praktikos vienu metu, t.y. jog sumokejus pinigus is kart leis vairuoti, o iskilusius klausimus ir neaiskumus spres kelyje, na nezinau ar labai jau populiari ir leistina praktika lietuvoje, bet mes atsisakem tokìo mokymo, ir iskyla klausimas kiek skaidrus mokymas vyksta sioje mokymo istaigoje, ir isvis kaip gali mokinys neturedamas jokio suvokimo apie kelio zenklus, savokas ir pan vaziuoti i gatve.

2016/04/25

Mokyla pateisino mano lūkesčius, mane daugiau negu tenkino mokymas tiek teorinis tiek ir praktinis.
Egzaminus išlaikiau ir dabar esu profesionalas vairuotojas.
Ačiū kolektyvui !

2016/04/06

Sveiki,
Rekomenduoju šia mokyklą visiems. Kai pradėjau mokintis nenorėjau nei vairuoti, nei išmokti, tiesiog vyras paliko mašiną, sodą ir visą ūkį. Mokykloje gavau labai kokybiškas paslaugas, teorijos dėstytojas su manimi dirbo labai daug laiko net indvidualiai, galvojau, kad reikes moketi papildomai, bet poto man paaiškino, kad indvidualus mokymas toje mokykloje yra įprastas ir jokių priemokų nereikia. Teoriją išlaikiau iš pirmojo karto.
Vairavimo insruktorius buvo labai kantrus man , nes nebuvau kaip jaunimas greita ir aktyvi, bet nuosekliai viską išmokau, mokyklinis egzaminas pasisekė iš antrojo karto regitroje vairavimas taip pat iš antro karto išlaikytas.
Ačiū !

2016/04/06

Mokykla išmokino taip , kad abu egzaminus Regitroje islaikiau is pirmo karto, nors mokykloje mokyklini egzamina islaikiau tik is trecio karto.
Aciu uz mokyma ir pasiektus rezultatus !
Reikia nepridaryti pazeidimu, kad nereiktu perlaikyti :)

2016/04/06

Mokykloje mokinausi vairuoti sunkvežimį ir priekabą ir tikrai patiko, pats mokymo procesas. Paskaitose sužinojau daug dalykų kurių net nebūčiau pagalvojes, o praktikos instruktorius išmokino vairuoti tokia didele transporto priemone, kad prie jos vairo jausciausi kaip prie lengvosios tik veidrodzius sakydavo reikia vis stebeti. Nors sunkvezimio c kategorija regitroj islaikiau is pirmojo karto, deja ce isantro.
Aciu mokyklos kolektyvui ir instruktoriui !

2016/03/30

Labai bloga mokykla. Su instruktoriais marsrutai tik ju asmeninius reikalus tvarkyt (nuvezt kavos, pas zmonas, padangas pakeist.......). Nieko neismoko.

2015/11/08

Tik nesimokykit pas Evalda. 0 supratingumo, kandus,bei agresyvus aiškinimas. Labai nusivyliau šiuo instruktoriumi.

2015/06/22

Mokymas taikomamas prie kiekvieno poreikio
Masinos tvarkingos
Instruktorius ir destytojas labai kantrus ir ramus.
Rezultatas - nesedejes uz vairo islaikiau teises per 6 savaites.
Mokykla verta savo pinigu.
Rekomenduoju.

2015/06/17

Si mokykla turi daug pliusų , bet ir kelis minusus.
Siaip as viskuo esu patenkinta, bet mokyklinis vairavimo egzaminas buvo nelengvas ir teko ji laikyti net keturis kartus, nors Regitroj vairavim ir teoriją išlaikiau iš pirmojo karto. Vairavau, pas Remigijų.

2015/06/17

Labai patiko mokyklos darbuotojų požiūris į mokymą. Didelis pliusas, kad su visus mokinius bandoma mokinti viską pritaikant prie jų gabumų, žinoma man reikėjo papildomų vairavimų, bet dėl to tikrai nesigailiu neikiek.
Ačiū instruktoriui Algiui.

2014/12/03

del regitros eiliu pritariu kuo anksciau uzsiregistruoti reikia, ziauriai dideles eiles. o vairavimo mokykla esu patenkinta. Puikiai ismokina ir teorija ir praktika:) Teorija mokaiusi pas destytoja Viliu, tikrai isaiskina viska suprantamai, o praktika pas instruktoriu Algy. Tikrai nenusivyliau, nors egzaminai ne is pirmo karto islaikyti, bet ten jau mano kvailos klaidos. Rekomenduociau sia mokykla ir kitiems.:)

2014/10/02

Puiki mokykla :) džiaugiuosi, kad lankiau ją. Egzaminams paruošė tikrai labai gerai.

2014/09/10

Dar rekomenduoju uzimti regitroj egzamono eile kuo anksciau, nes eiles labai ilgos, laukti reikia po menesi. Sekmes.

2014/09/10

Šiandien išlaikiau reitroj vairavima, keista, kad nereikejo daug kartu eit laikyt, teorija ir vairavima issilaikiau is pirmu kartu, nors mokykloje mokiausi visa vasara ir mokyklini vairavima islaikiau tik is trecio karto instruktorius Aleksandras buvo labai reiklus, bet dabar kai pagalvoju tai geras rezultatas isejo.
Rkomenduoju instruktoriu Aleksandra, o mokytoja Viliu. aciu jums.

2014/05/10

Sauni mokykla, geras destytojas Vilius, mokinausi pas vairavimo instruktoriu Rimanta Strazda, regitroje islaikiau is pirmo karto , didelis aciu .

2014/03/29

Praėjo jau keli mėnesiai kai išsilaikiau teises ir tik dabar prisiruošiau visiems papasakoti kaip man sekėsi. :)
Teoriją mokinausi nuotoliniu būdu, nes dirbu ir studijuoju, tad dėstytojas Vilius suteikė puikias sąlygas mokytis per atstumą. Žinoma būdavo ir kontaktiniai užsiėmimai kelis kartus per savaitę. Viskas išaiškinama iki pat galo, kol įsitikina, kad tikrai supratai :) Kaip žmogus labai malonus ir supratingas.
Pratinę dalį atlikau pas instruktorių Petrą. Jis be kvalifikuotas mokytojas ir moka prieiti prie žmogaus. Jei ne jis, nemanau, kad man būtų taip lengvai viskas pasisekę Regitroje. Lengvai susiderindavome praktinių užsiėmimų laiką, kas manau taip pat yra labai svarbu.
Įdėjus daug pastangų mokydamasi teoriją namie ir beveik jokių papildomų pastangų mokydamasi vairuoti (nesiėmiau papildomų važiavimų, su šeimos nariu teko važiuoti tik du kartus) tiek teorijos tiek praktinį egzaminą Regitroje išsilaikiau iš pirmo karto :)
Tad dar kartą didelis AČIŪ abiems mokytojams ir kuo didžiausios sėkmės Jums ateityje.
P.s. Svarbu paminėti ir tai, jog jie visko mano išmokė nuo nulio, nes prieš tai nebuvau sedėjusi už automobilio vairo.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: V. Žukausko vairavimo mokykla

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos