InAutum, Aleksotas

84 atsiliepimai

Kategorijos A, B, C, CE, D, Kaunas

 • Mokomieji: VW GOLF
 • Kaunas, Slankų 11
 • 868880300
 • info@bkategorija.lt
Atnaujinta: prieš 2245 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Kainos:
B kat. eksternas 280 Eur
B kat.  reguliarus 305 Eur
A kat 210 Eur

2018-03-02
 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/03/20

Instruktorius Povilas labai gerai viską paaiškina, ramus, atsakingas, tikrai rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/14

Labai nusivyliau mokymu. Mokinausi tik vairuoti šioje mokykloje. Mano instruktorius buvo pats V.Žukauskas, tačiau nė vieno teigiamo dalyko pasakyti apie jį negaliu. Visuomet turėdavau laukti, kol jis susikuis ir pagaliau galėsim pradėti pamoką, nepaaiškindavo paprasčiausių dalykų, visuomet kalbėdavo telefonu, nes matyt turėdavo svarbesnių dalykų už savo darbą. Taip pat dažnai turėdavau jį vežioti jo reikalais, tuomet tiesiog išeidavo ir palikdavo mane automobilyje jo laukti 10-15min, vieną kartą turėjau vežioti jį su draugu. Tikrai nusivyliau mokymu, instruktorius yra neatsakingas ir nerimtai žiūri į savo darbą. Gailiuosi kad pasirinkau mokintis šioje mokykloje ir tikrai nerekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/06/11

Siūlau mokintis sitoj mokykloj tiem kurie nori tikrai realiai ismokt vazineti, ant egzaminu mokykliniu mane patarkavo o regitra praejau is pirmo karto. siaip siulau instruktoriu ricarda.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/06/10

Gali tikrai gerai atsipliepti apie mokyklos darbo kokybe, nes regitra egzaminus visus islaikiau is pirmo karto, zinoma mokykliniam ir pirmas kartas buvo sekmingas.
Imkite instruktoriu Ricarda.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/06/10

Nzn kaip kitiems, bet man asmeniskai sy mokykla patiko savo lansktumu, nes pati mokytis pradejau rudeni ir teko nutraukti mokslus del 1 kurso studiju, bet grizus moiintis pavasari nereikejo nei priemoku, nei kazkokiu nesklandumu buvo, direktorius leido nemokamai pakartoti visa teorijos kursa, atidave visa atnaujinta medziaga i namus mokintis.
Cia daug kas mini instruktoriu Juoza, manes jisai nemokino, mokiausi pas Valenta ir esu labai patenkitna ir dekinga.
Rekomenduoju tiems kurie nori kad i juos butu ziurimi kaip i zmones, o ne kaip i klientus kuriu reikia kuo daugiau prastumti :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/05/27

Vertinu prastai vien dėl to, kad kol instruktorius išsikuičia praeina 10 min, o aš pirkausi valandas papildomai todėl už jo kuitimasi man ėjo pinigai. Taip pat kol iš aleksoto nuvažiuoji į Kauną ir atgal praeina beveik pusė važiavimo. Pirkau tam, kad mokytų važiuoti mieste, bet didelę dalį važinėjome kažkokiais šunkeliais. Aiškinimo taip pat nedaug, nors instruktorius mato ir sako, kad tau nesiseka per žiedus važiuoti, bet tuo ir viskas baigiasi. Galiausiai paskutinę pamoką sugebėjo ir išdurti. važinėjome pusvalandžiu trumpiau, o paėmė pilną kainą kaip ir visada. Geriau ieškotis mieste mokyklos ir negaišti laiko plakantis po Aleksotą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/18

V. Žukausko vairavimo mokyklą vertinu tik teigiamai: teorijos mokė Vilius Žukauskas, vairavimo - Rimgaudas Valentas.
Viliaus paskaitos buvo ne tik aiškios, suprantamos, bet ir įdomios, jas lankyti buvo netgi savotiškai smagu :) Pliusas ir tai, kad pamokos priderinamos prie asmeninių poreikių. Lankiau rytinę grupę Rėdoje (Dainavoje).
Kadangi neturėjau jokių giminaičių, kurie būtų galėję prisidėti prie mokymo vairuoti, tai už išlaikytą vairavimo egzaminą Regitroje dėkoju instruktoriui Rimgaudui, kuris buvo tikrai kantrus, ir mane visko išmokė nuo nulio.
Taigi, ačiū Jums ir sėkmės!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/02/21

Labai patiko mokintis sioje mokykloje, daug ismokau apie ivairius sunkvezimius ir ju bajerius kurie gali buti kai reiks vairuoti paciam reiso metu. Rekomenduoju sia mokykla ir mokytojus Ricarda su Valdu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/02/01

Mokykla ta kurioje tikrai stengiamasi ismokyti.
Ačiū instruktoriui Valentui už žinias ir kantrybe !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/01/31

Man patiko mokymo politika, jokių laiko tempimų beprasmėse paskaitose, viskas aišku konkretu.
Instruktorius Juozas šaunus, visus vairavimus pravažiavau per mėnesį ir regitroj išlaikiau iš pirmojo karto, nors mokyklinį tik iš trečio, bet tikrai rekomenduoju Juozą.
Grįžes vasarą ateisiu motociklo teisių mokytis ir tikiuosi gausiu nuolaidą :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/01/29

Blogiausia vairavimo mokykla Kaune.
Susiviliojau mažesne B kategorijos kursų kaina ir nusprendžiau pasirinkti šią vairavimo mokyklą. Deja, tai ir buvo mano klaida. Vairavimo instruktorius buvo pats V. Žukauskas, ir negaliu pasakyti apie jį nei vieno gero žodžio.
Nustatytu laiku atėjus į vairavimą visados jo reikdavo laukti dar bent 10 minučių, o ir patys vairavimai buvo ne kokie. Vairavimų metu nuolat tekdavo jį vežioti savais reikalais - tai pavalgyti, tai po kažkokius neaiškius garažiukus, tai sūnų į mokyklą ryte pakeliui nuvežįi, tai dar kažkur, ir viskas buvo įskaičiuojama į pamokų laiką. Net nuvažiavus į aikštelę ten tekdavo prasėdėti automobilyje bent 10 minučių, kol jis pasikalbės su kitais instruktoriais, Aiškinimo irgi būdavo gana mažai, jam patogiau būdavo ne paaiškinti, kaip ką daryti, o už mokinį pasukioti vairą ir paspaudyti pedalus. Nekalbu jau apie tai, kad vairavimų metu nuolat tekdavo klausytis jo asmeninių pokalbių telefonu su žmona ir draugais, mažai kreipiant dėmesio į tai, kaip sekasi mokiniui važiuoti.
Taigi, apibendrinus pasakysiu, kad negaliu pasakyti nei vieno gero žodžio apie šią mokyklą, ir ypač jos instruktorių/vadovą V. Žukauską, ir nuoširdžiai patarsiu nesusivilioti mažesne kaina ir pasieškoti kitos, profesionalesnės vairavimo mokyklos.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/16

Priesingai, labai gera mokykla, verta gero balo. Sekmes!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/05

Viskas labai šaunu :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/10/21

Džiaugiuosi pasirinkęs šią mokyklą :-)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/10/19

Nieko gero.. Mokiausi šioje mokykloje A2 kategorijos, aleksote. Esu labai nepatenkintas. Kai atvažiavau susitarti dėl važiavimų ir t.t man buvo žadėta kad visus važiavimus baigsime per 2 savaites. Dėje to nepavyko. baigiau važiavimus per maždaug mėnesį.
Instruktorius nebuvo malonus žmogus. Deramai nesugebėdavo atsakyti į užduodamus klausimus. Atvažiavus į aikštelę jis sėdėdavo mašinoj ir niekok nesakydavo, neaiškindavo ir paklausus kokio nors klausimo apie motociklą, atsakymas būdavo: nežinau, ant visų motociklų skirtingai.
Žodžiu, išmokau tik važiuoti ir nenugriūti nuo motociklo. Beje, važiavimo maršrutas būdavo visada tas pats, t.y nuo aleksoto iki aikštelės ir atgal.

Suvedant viska į vieną, Nerekomenduoju šios mokyklos filialo laikant ~~A2~~ Kategorijos.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/10/07

Dėkoju už praktinio vairavimo pamokas, labai gerai išmokino, savo nuostabai išlaikiau iš pirmo karto!:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/09/01

Tik patys geriausi atsiliepimai. Suteikiama visa mokomoji medžiaga. Patogus pamokų laikas. Puikūs teorijos dėstytojai (Redoje). Instruktoriai gerai atlieka savo darbą, o jei kam ir nepatinka visada galima pakeisti jį kitu. Visais klausimais galima susitarti. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau šią mokyklą...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/30

Mokausi sioje mokykloje viskas tikrai gerai. Neseniai islaikiau teorijos egzamina, dekoju destytojui uz didele pagalba ir paskaitas mokantis teorija!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/18

Instruktoriai ir destytojas viska paaiškindavo aiškiai ir atsakydavo į visus mano klausimus. Labai ačiū jums

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/18

Geras instruktorius ir destytojas. Pamoku laika suderindavom taip kaip man patogiau.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/18

Važinėjau pas instruktorių Juozą, o teorijos mokė Vilius. Esu patenkintas šia mokykla ir jos darbuotojais. Vairavimo egzamina išlaikiau iš pirmo karto! Ačiū.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/02

Mokykloj mokinausi prieš 3 mėnesius ir šiandien išlaikiau teises, esu viskuo patenkinta ir dėkinga instruktoriui Juozui ir Dėtytojui Valdui. Ačiū vyrai !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/22

Mokykloje mokinausi prie kelis menesius, laikiau mokyklinius egzaminus poto regitros egzaminus viskas is pirmo karto. Aciu mokyklai dabar esu profesionalus vairuotojas. Dabar net 95 koda planuoju pas juos mokintis. Rekomenduoju visiems kurie nori normaliai ismokti vairuoti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/20

Patiko mokyklos mokymo požiūris, stengėsi išmokinti vairuoti, o tada aiškino apie egzaminų regitroje kabliukus.
Mokinusi pas instruktorių Juozą didelis AČIŪ jam !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/17

Deja sioje mokykloje geru zodziu galiu pamyneti tik Viliu, kuris geranoriskas, kantrus ir stengiasi kokybiskai atlikti savo darba, t.y. isdestyti teorine dali. Todel gerb. Valdas Zukauskai imkit pavyzdi is savo darbuotoju, nes Jums yra kur dar pasistengi ir patobuleti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/13

Aš asmeniškai šios mokyklos nerekomenduoju! Iš manęs tik pinigus lupo, o mokyt tai nieko neišmokė. Instruktorius važinėjimo metu tik labai asmeninėm temom kalbino, nesakau kad priekabiavo, bet elgėsi tikrai neadekvačiai. Apie kokias nors vairavimo taisykles nieko nebuvo aiškinama. Labai nuvylė toks mokymas...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/07

Puiki mokykla. Dėkoju instruktoriui Juozui ir destytojui Viliui uz dideles pastangas mokinant. Egzaminus regitroje pavyko islaikyti is pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/07

Labai esu patenkinta sia mokykla, destytojas ir instruktoriai puikiai paruose tiek mane, tiek drauge egzaminams Regitroje. Nors ir mokintis buvo nelengva, taciau ir teorija, ir vairavima Regitroje islaikiau is pirmo karto. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/05/11

Gavom pasiulyma mokytis sioje mokykloje, uz palyginus nedidele 249€ kaina, i ja buvo iskaiciuota teorijos mokymas, ir praktinis vairavimas.
Taciau susitarus del susitikimo pasirasyti sutarti, telefonu gavom pasiulyma kad uz tuos pacius 249€ pats intstruktorius mokys ir teorijos ir praktikos vienu metu, t.y. jog sumokejus pinigus is kart leis vairuoti, o iskilusius klausimus ir neaiskumus spres kelyje, na nezinau ar labai jau populiari ir leistina praktika lietuvoje, bet mes atsisakem tokìo mokymo, ir iskyla klausimas kiek skaidrus mokymas vyksta sioje mokymo istaigoje, ir isvis kaip gali mokinys neturedamas jokio suvokimo apie kelio zenklus, savokas ir pan vaziuoti i gatve.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/25

Mokyla pateisino mano lūkesčius, mane daugiau negu tenkino mokymas tiek teorinis tiek ir praktinis.
Egzaminus išlaikiau ir dabar esu profesionalas vairuotojas.
Ačiū kolektyvui !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/06

Sveiki,
Rekomenduoju šia mokyklą visiems. Kai pradėjau mokintis nenorėjau nei vairuoti, nei išmokti, tiesiog vyras paliko mašiną, sodą ir visą ūkį. Mokykloje gavau labai kokybiškas paslaugas, teorijos dėstytojas su manimi dirbo labai daug laiko net indvidualiai, galvojau, kad reikes moketi papildomai, bet poto man paaiškino, kad indvidualus mokymas toje mokykloje yra įprastas ir jokių priemokų nereikia. Teoriją išlaikiau iš pirmojo karto.
Vairavimo insruktorius buvo labai kantrus man , nes nebuvau kaip jaunimas greita ir aktyvi, bet nuosekliai viską išmokau, mokyklinis egzaminas pasisekė iš antrojo karto regitroje vairavimas taip pat iš antro karto išlaikytas.
Ačiū !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/06

Mokykla išmokino taip , kad abu egzaminus Regitroje islaikiau is pirmo karto, nors mokykloje mokyklini egzamina islaikiau tik is trecio karto.
Aciu uz mokyma ir pasiektus rezultatus !
Reikia nepridaryti pazeidimu, kad nereiktu perlaikyti :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/06

Mokykloje mokinausi vairuoti sunkvežimį ir priekabą ir tikrai patiko, pats mokymo procesas. Paskaitose sužinojau daug dalykų kurių net nebūčiau pagalvojes, o praktikos instruktorius išmokino vairuoti tokia didele transporto priemone, kad prie jos vairo jausciausi kaip prie lengvosios tik veidrodzius sakydavo reikia vis stebeti. Nors sunkvezimio c kategorija regitroj islaikiau is pirmojo karto, deja ce isantro.
Aciu mokyklos kolektyvui ir instruktoriui !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/30

Labai bloga mokykla. Su instruktoriais marsrutai tik ju asmeninius reikalus tvarkyt (nuvezt kavos, pas zmonas, padangas pakeist.......). Nieko neismoko.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/08

Tik nesimokykit pas Evalda. 0 supratingumo, kandus,bei agresyvus aiškinimas. Labai nusivyliau šiuo instruktoriumi.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/22

Mokymas taikomamas prie kiekvieno poreikio
Masinos tvarkingos
Instruktorius ir destytojas labai kantrus ir ramus.
Rezultatas - nesedejes uz vairo islaikiau teises per 6 savaites.
Mokykla verta savo pinigu.
Rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/17

Si mokykla turi daug pliusų , bet ir kelis minusus.
Siaip as viskuo esu patenkinta, bet mokyklinis vairavimo egzaminas buvo nelengvas ir teko ji laikyti net keturis kartus, nors Regitroj vairavim ir teoriją išlaikiau iš pirmojo karto. Vairavau, pas Remigijų.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/17

Labai patiko mokyklos darbuotojų požiūris į mokymą. Didelis pliusas, kad su visus mokinius bandoma mokinti viską pritaikant prie jų gabumų, žinoma man reikėjo papildomų vairavimų, bet dėl to tikrai nesigailiu neikiek.
Ačiū instruktoriui Algiui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/12/03

del regitros eiliu pritariu kuo anksciau uzsiregistruoti reikia, ziauriai dideles eiles. o vairavimo mokykla esu patenkinta. Puikiai ismokina ir teorija ir praktika:) Teorija mokaiusi pas destytoja Viliu, tikrai isaiskina viska suprantamai, o praktika pas instruktoriu Algy. Tikrai nenusivyliau, nors egzaminai ne is pirmo karto islaikyti, bet ten jau mano kvailos klaidos. Rekomenduociau sia mokykla ir kitiems.:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/10/02

Puiki mokykla :) džiaugiuosi, kad lankiau ją. Egzaminams paruošė tikrai labai gerai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/09/10

Dar rekomenduoju uzimti regitroj egzamono eile kuo anksciau, nes eiles labai ilgos, laukti reikia po menesi. Sekmes.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/09/10

Šiandien išlaikiau reitroj vairavima, keista, kad nereikejo daug kartu eit laikyt, teorija ir vairavima issilaikiau is pirmu kartu, nors mokykloje mokiausi visa vasara ir mokyklini vairavima islaikiau tik is trecio karto instruktorius Aleksandras buvo labai reiklus, bet dabar kai pagalvoju tai geras rezultatas isejo.
Rkomenduoju instruktoriu Aleksandra, o mokytoja Viliu. aciu jums.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/05/10

Sauni mokykla, geras destytojas Vilius, mokinausi pas vairavimo instruktoriu Rimanta Strazda, regitroje islaikiau is pirmo karto , didelis aciu .

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/03/29

Praėjo jau keli mėnesiai kai išsilaikiau teises ir tik dabar prisiruošiau visiems papasakoti kaip man sekėsi. :)
Teoriją mokinausi nuotoliniu būdu, nes dirbu ir studijuoju, tad dėstytojas Vilius suteikė puikias sąlygas mokytis per atstumą. Žinoma būdavo ir kontaktiniai užsiėmimai kelis kartus per savaitę. Viskas išaiškinama iki pat galo, kol įsitikina, kad tikrai supratai :) Kaip žmogus labai malonus ir supratingas.
Pratinę dalį atlikau pas instruktorių Petrą. Jis be kvalifikuotas mokytojas ir moka prieiti prie žmogaus. Jei ne jis, nemanau, kad man būtų taip lengvai viskas pasisekę Regitroje. Lengvai susiderindavome praktinių užsiėmimų laiką, kas manau taip pat yra labai svarbu.
Įdėjus daug pastangų mokydamasi teoriją namie ir beveik jokių papildomų pastangų mokydamasi vairuoti (nesiėmiau papildomų važiavimų, su šeimos nariu teko važiuoti tik du kartus) tiek teorijos tiek praktinį egzaminą Regitroje išsilaikiau iš pirmo karto :)
Tad dar kartą didelis AČIŪ abiems mokytojams ir kuo didžiausios sėkmės Jums ateityje.
P.s. Svarbu paminėti ir tai, jog jie visko mano išmokė nuo nulio, nes prieš tai nebuvau sedėjusi už automobilio vairo.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/02/04

Sioj mokykloj mokiausi ir tikrai nesirinkciau jokios kitos. Aciu instruktoriui Aleksandrui vairavimas regitroj iš pirmo karto islaikytas kiek girdejau taip nekiekvienas sugeba, nors ir teko mokyklini laikyti kelis kartus, bet poto tik padekojau sutikusi.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/01/25

Ši vairavimo mokykla yra labai gera. Puikus teorijos dėstytojas Viliu. Stengiasi išaiškinti visą informaciją ir perteikti ją mokiniams. Mokiausi vairuoti pas du instruktorius Rimą ir Jevgenijų. Abu vairavimo instruktoriai savotiški, tačiau geri. Instruktorius Rimas gal labiau uždaresnis, ne taip kalbus, tačiau stengiasi perteikti vairavimo įgūdžius, tačiau nemėgsta keltą kartų tą patį kartoti aiškindamas, mokydamas vairuoti, labiau akcentuoja kaip vairuoti, jei būtų slidu. Instruktorius Jevgenijus aiškina keletą kartų, prieš kiekvieną sankryžą pakartoja, visuomet kai klaidos daromos kartojama kol suprantama. Vairuojant pasako į ką reikia atkreipti dėmesį šiame kelio ruože, kad nepasimest laikant egzaminą regitroje. Duoda praktinių patarimų, kaip nepasimest važiuojant kitame mieste, nepažįstamommis gatvėmis. REKOMENDUOJU ŠIA MOKYKLĄ !!! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/12/03

Rekomenduoju visiems V. Zukausko vairavimo mokykla. Sudarytos puikios salygos gerai pasiruosti egzaminams ir juos islaikyti is pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/11/17

Rinkausi sia mokykla, nes dauguma draugu patare. Kaip ir negaleciau nieko blogo pasakyti. Teorija deste Vilius, atejau paveluotai i grupe, todel maloniai pasisiule veliau paaiskinti ko neisgirdau, netgi baigus mokyklele pries regitra siule ir konsultacijas ir padedavo. Vairuot moke Aleksandras, tai likau patenkinta, nes idomus zmogus, budavo malonu pasneketi, vazinedavom dazniausiai trasomis, leisdavo rinktis ar aisktele ar trasa, duodavo ir geru patarimu ateityje vairuojant. Del aiskteles, aisku galetu ji buti kur arciau, bet nemanau, kad cia didele beda. Norint atvaziuoti su savo transportu nekilo jokiu bedu, reikejo kreiptis i Viliu, net ir pries egzamina susitarem, atvaziavau dvidesimciai minuciu ir be jokiu pretenziju, dar tik patare, kad atvaziuokit bus geriau :) Dekui Jums.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/11/11

Jeigu dabar galėčiau rinktis, tai tikrai neičiau į šią vairavimo mokyklą.. Ėjau dėl to, kad arti namų ir atsiliepimai neblogi, tačiau man pačiai ši mokykla ne prie širdies. Su teorija viskas tvarkoj, Vilius viską išaiškina, labai paslaugus, stengiasi dėl mokinių, tačiau visa esmė yra vairavime, o šios mokyklos instruktoriai ne patys geriausi. Tikrai nuoširdžiai siūlyčiau mokyklos vadovui ieškoti naujų instruktorių. Pas Aleksandrą turėjau pirmą pamoką, kurios metu ant manęs buvo praktiškai rėkiama, girdėjau, kad Aleksandras nuotaikos žmogus, tai turbūt papuoliau ant pačios blogiausios jo nuotaikos.. Vėliau ėjau pas Rimą, šiaip fainas jis, ramus labai, nei rėkia, nei pyksta, jei neišeina, tačiau nepasakyčiau, kad jis mėgsta savo darbą, nelabai stengiasi, kad mokiniai išmoktų ir vairavimų metu mėgsta tvarkyti savo reikalus, kas tikrai nėra profesionalu.. Siūlyčiau eiti į "Vairala", nes iš visų draugų atsiliepimų supratau, kad ši mokykla greičiausiai yra geriausia Kaune.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/07/15

Sveiki. Labai esu patenkinta del visu mokymu sioje mokykloje,tikrai pasiekiau norimu rezultatu,nors pacioj pradzioj ispudi buvau susidarius nekoki,bet dabar to pasakyti negaleciau :) Islaikiau regitroje egzaminus is pirmo karto!!! :) Labai dekoju teorijos destytojui Viliui,Ir ypac praktikos- Aleksandrui :) Tik ateityje galetumete padaryti mokiniams prieinama aikstele,kad jie galetu mokintis vazineti dar ir savarankiskai,nes nevisai uztenka tik su instruktoriumi pravaziuoti. Tai tiek-dar karta dekoju :))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/07/01

labukas! na as nieko blogo negaliu pasakyti labai. Teorija deste vilius tai viska pasemiau is pirmo karto tiek regitroi, tiek mokykloi. Tik va vazinejau pas petra tai tikrai ir net i namus jo reikalais vaziuoti reikedavo ir prasydavo nieko nesakyti teorijos destytojui. Bet uztat mokyklini vaizavima is pirmo karto pasemiau. O regitroi is 4 tik ir tik mieste kliudavau nes mane daugiausiai aikstele mokindavo. Papildomu vaziavimu pirkau kitoje mokykloje nes bijojau kad vel mokins aiksteleje tik.Bet ESTAKADA tai butina tikrai jums aikstele, nes visai manes ir nemokino. Bet taip visai gera mokykla ir destytojai faini ir instruktoriai neblogi;]

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/03/24

Petras Andriejūnas pats geriausias vairavimo mokytas, jis yra taktiškas, moka prieiti prie žmogaus ir išaiškinti visas klaidas, labai kantrus ir nuoseklus, niekada nebūna blogos nuotaikos su tokiu žmogumi įdomu mokintis, tokių vairavimo mokytojų daugiau nežinau, jo REGITROJE nekilo jokių bėdų ir ją išlaikiau iš pirmo karto. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/03/19

Aš matau čia jau nevieninetlė pasireikšiu :)
Na mokytis čia pradėjau prieš kokius 2 gal 3 mėnesius, na ir va dabar aš jau su teisėmis, "laksatau" Kauno gatvėmis. Didelis AČIŪ mokyklos kolektyvui, buvo smagu mokytis ir išmokti vairuoti.
Egzaminai mokykloje buvo išlaikyti ne iš pirmo karto, bet Regitroje užtai abu išsilaikiau iš pirmojo karto. Linkėjimai vairavimo mokytojui Aleksandrui :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/03/04

Gailiuosi,kad atejau i sia mokykla. Gaila,kad pagailejau 100lt ir nenuejau i kita,nes nei vienoje mokykloje nevercia laikyti teorijos per 2 kompus ir vairavimas turetu priklausyti pusantros valandos,bet dar nei karto tiek nevaziavau,uztrunku valanda,ne daugiau,o dar ir egzamina vairavimo dvigubas,negana to,jog iki galo neismokina ir tikisi geru rezultatu,tai dar ir uzkrauna du marsrutus.. Tureciau galimybe net nebetesciau cia mokslu eiciau i kita,bet deja tokios neturiu. I ateiti kitiems patarciau nepagailet daugiau sumoket,bet uz tai kokybe geresne gausit:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/01/09

sveiki, aš taip pat mokiaus šioj mokykloj..Vilius- geranoriškas ir šiltas žmogus, bet šiek tiek išsiblaškęs..kelis kartus į vairavimo mokyklą atvažiavau be reikalo..man turėjo atiduoti baigimo pažymėjimą, bet pirmą kart jis buvo nepadarytas, nors Vilius pažadėjo, kad bus padarytas, antrą kart teko ilgai laukti jo.. bet niekis :) palinkėčiau šiek tiek atidesniam būt Viliui..teoriją regitroj išlaikiau iš pirmo karto :) smagu:) liko važiavimas, bet bijau, nes instruktorius nemokino manęs važiuoti per estakadą, draugai sakė, kad nesunku ją pervažiuoti, bet manau instruktoriaus pareiga buvo išmokinti aikštelėje viską..deja..buvau sakius jam ne kartą, kad noriu pravažiuoti per estakadą, bet važiuoju po šiai diena..apmaudu..nes dabar žadu pirkti papildomą važiavimą, kad galėčiau pravažiuoti estakadą.. beja kiek pas jus kainuoja papildomas važiavimas? galbūt pirksiu pas jus.. lauksiu atsakymo..
rekomenduočiau šią mokyklą ir kitiem, nes ji tikrai nebloga :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/12/28

Mokytis šioje mokykloje pradėjau vasarą, liepos mėnesį. Pirmas paskaitas gal buvo kiek sunkoka, tačiau kuo toliau tuo lengviau buvo įsisavinti teorijos paskaitas ir už tai galima dėkoti teorijos instruktoriui Viliui, kuris visada padėdavo jei buvo kažkas neaišku, visada buvo malonus ir atsidavęs darbui, kas manau ir daro šią vairavimo mokyklą sėkminga. Vairuoti pradėjau kiek veliau nes pradėjau dirbti, todėl pradžioj kilo nedidelių keblumų: Vairavau pas vairavimo instruktorių Rimą- šeip instruktorius geras ir išmokina, bet noriu palinkėti jam daugiau kantrybės, nes mano manymu kartais peršasi nuomonė, jog jis nori kad viskas mokiniams gautųsi iš pirmo karto. Vėliau susiklosčius situacijai turėjau persirašyti pas instruktorių Petrą, apie kurį nuomonė tik teigiama- vairuojant visada sudarydavo tik teigiamas emocijas, niekad nepykdavo jei kas nesigaudavo, tiesa nuolatinės kalbos apie žvejybą galbūt šiek tiek blaškydavo dėmesį ir nenoromis padarydavau kelias grubias klaidas vairuojant:))) Tačiau tai nesutrugdė Regitros egzaminams - tiek teoriją tiek vairavimą išlaikiau iš pirmo karto. Todėl noriu padėkoti šiai vairavimo mokyklai ir palinkėti sekmės darbe!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/11/09

V.Žukausko vairavimo mokykla mane išmokė vairuoti ir pasitikėti savimi. Mokiausi šilainiuose. Teorijos paskaitas dėstė Vilius. Ačiū Tau Viliau už tai,kad įskiepijai man teorijos mokymosi malonumą. Tavo paskaitos buvo labai įdomios ir tikrai naudingos. Manau be jų tikrai nebūčiau išlaikiusi teorijos egzamino regitroje iš pirmo karto ;] Be galo ačiū instruktoriui PETRUI.. Tai labai geras ir nuoširdus žmogus,turintis humoro jausmą. Su juo niekad nebūdavo liūdna ar nejauku. Jis suteikdavo labai gerą atmosferą ir atsipalaidavimą besimokant vairuoti. Vargo su manim ir aikštelėje ir gatvėse ir visai nepyko kai ko nesuprasdavau ir vis klausdavau to paties.. ;] Labai kantrus žmogus,kuris visada Tau padės ir dar pasidomės kaip gyveni.. ;] Tik jo dėka esu šiandien laiminga,kad išlaikiau regitroje egzaminą iš pirmo karto. Rekomenduoju šią mokyklą visiems,kurie nori tikrai gerai išmokti vairuoti. Reikia tik siekti savo tikslo ir tada ir Jums ateis tokia laiminga ir sėkminga diena ;] ..

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/09/22

Esu labai dėkinga V.Žukausko vairavimo mokyklai. Viliui, - už teorijos pamokas, kuriose nors ir sekėsi sunkiai, tačiau visuomet padėdavo bei išaiškindavo klausimus. Instruktoriui Petrui, - DIDELIS AČIŪ už kantrybę, rūpestingumą, bendravimą, nuostabus instruktorius, visiems savo draugams rekomenduosiu būtent Jus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/06/07

Dauguma čia tiek giria, kad gera mokykla, tai papasakokit kas per kiek pamokų ar valandų išmokot per aikštelę važinėti? Per miestą ? Kur daugiausiai prireikė sugaišti? Kas lengviau, kas sunkiau ir pan... Klausimai tiems kas pirmą kartą prie vairo sėdo vairavimo mokykloj...

Response from InAutum, Aleksotas on 2012/09/26

butent kad giria,bet as pasakyciau nieko gero ,na gal destitojas Vilius ir neblogas,bet jau isntruktorius Petras,labai daug plepa savo reikalais,eikstelej gal ir vazineji bet mieste lb mazai,ipac raudondvario pliantas,kur yra pagrindas per egza,buvom pravaziave tik viena karta:(niekoks jis instruktorius as jo nerekomenduociau,gaila bet tokia tiesa.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/06/04

Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau šią vairavimo mokyklą - teoriją ir vairavimą išlaikiau iš pirmo karto :) ypač dėkoju instruktoriui Petrui už kantrybę ir supratimą. Rekomenduoju 100proc. šią mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/05/24

Aciu siai mokyklai ir jos darbuotojams uz kantrybe ir supratinguma. Jusu deka, net ir lydint gyvenimo sunkumams ismokau vairuoti ir islaikiau teises, nors ten kur dabar gyvenu eismas vyksta kita kelio puse :) bet viskas ka man davete pravercia.
Na paskaiciusi priestai buvusius komentarus, matau, kad dauguma kaip ir as teigiamai vertina sios mokyklos darba.
Man asmeniskai patiko konkretumas mokyklos darbe, viskas buvo aisku ir suprantama, taciau ir gana supratinga. Man pradejus mokytis teko netiketi viska mesti ir isvykti porai menesiu, o grizusi atejau i mokykla ir man dar nieko net nepasakius, isgirdau teskite mokyma, ar galite pradeti nuo rytojaus, dar mane nustebino kad yra suzimeta kiek kokiu pamoku as praleidusi ir ko nemokejau pries isvaziuodama, tada paskyre mane prie grupes su kuria galejau toliau testi mokslus, dar paskyre dvi indvidualias papildomas teorinias pamokas, kad lengviau viska prisimnciau ( nemokamai ), instruktorius mano buvo Rimantas man jis buvo tikrai geras instruktorius, toksai kantrus ir ramus, taciau kai reikia apsimesdavo ir grieztu :)
Skaiciau daug diskusiju apie Petra instruktoiu as ji maciau tik is sono, man jis pasirode gana linksmas, kaip tikras anekdotu herojus :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/02/01

Esu labai dėkingas V.Žukausko mokyklai kuri man suteikia tiek daug žinių per tokį trumpa laiko tarpą. Dekoju Viliui už pastangas gerai išaiškinti teorijos kursą, ir visad suderinamą laiką. Teorijos Egzaminą išlaikiau iš Pirmo karto. Ačiū instruktoriui Petrui už supratima, mano sugebėjimų tikslų įvertinimą ir galiausiai už palaikymą ir paskatinimą kai ėjau laikyti Egzamino. Jūsų Deka Turiu Vairuotojo Pažymėjimą. Ačiū dar kartą... :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/01/15

Sveiki,
Esu labai patenkinta, kad pasirinkau V.Žukausko vairavimo mokyklą.
Šauniai suderinami grafikai, puikūs dėstytojai, geros mokymo priemonės, už tai ačiū dėstytojams Valdui ir Viliui, bet ypač noriu padėkoti instruktoriui Petrui už jo kantrybę, supratingumą, jumoro jausmą, nes vairuoti pradėjau nuo nulio, ačiū, kad sugebėjo neleisti palikti visko metus. Sugebėjo įteigti pasitikėjimo savimi ir norą išmokti vairuoti, nugalėti baimę.Dėkoju už profesionalų požiūrį į darbą ir atsidavimą mokiniams.
Gražina J.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/01/11

Laba diena, man tai Petras mldc toks, viska gerai issaiskino, jokiu problemu nebuvo regitroj, aikstelej tuo labiau viskas kaip sviestu patepta ir daug pazystamu pas ji laike, tai juo nesiskundzia, ti kgeri atsiliepimai, gal tiesiog tu sunkiau viska isidemi.

Response from InAutum, Aleksotas on 2012/02/09

O kokiom trasom jus mokino vairuoti Petras? na sakau, man jis irgi atrode neblogas instruktorius, man buvo tas pats kur vaziuoti, bet kai issilaikiau teisias, ir pamaciau skirtuma tarp dvieju instruktoriu, tai pagalvojau, kad as mokejau pinigus ne uz tai, kad jis vazinetu savo reikalais.. na cia tik mano nuomone :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/12/18

Laba diena,

Mokiausi sioje vairavimo mokykloje, paskaitomis tikrai nesiskundziu. Deste Vilius, labai gerai viska issaiskina ir laika suderindavom asmeniskai pagal mane, budavo labai daug paskaitu kad mane viena mokindavo, be jokios grupes, kartais sujungdavo. Taigi del paskaitu esu labai patenkinta, teorija islaikiau is pirma karto. Bet instruktoriumi Petru esu nusivylusi. Aiksteleje islipdavo, palikdavo mane viena ir leliakindavo su kolegomis. Mieste kelias trasas tik pravaziavom, o dazniausiai vaziuodavom su jo reikalais, tai iki jo namu, tai jo masinai padangas permontuot, tai y maxima jam uzsireike apsipirkt ir t.t... aisku koks skirtumas man kur vaziuoti, bet kai nusipirkau viena vairavima pries regitra gruso mokykloj, tada supratau koks turi buti geras instruktorius... per viena pamoka mane tiek primokino, kad Petras per visus vairavimus nemoke... Islaikiau is 3 karto... Jei ne instruktorius gal buciau ir greiciau issilaikius, nes pirmus du kartus neissilaikiau aikstelei...

Response from InAutum, Aleksotas on 2012/01/11

Giedre,
Ačiū už jūsų kritika ir pastebėtus trūkumus. Mums tikrai yra svarbi jūsų nuomonė ir rezultatai.
Labai atsiprašau už mokyklos instruktoriaus Petro darbą ir dėl jo patirtus nepatogumus.

Pagarbiai,
Mokyklos vadovas V.Žukauskas

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/09/01

Šią mokyklą pasirinkau nes ji buvo arti namų (Šilainių poliklinikoje) ir kaina labai priimtina pasirodė.. be to laikas mane labai spaudė (turėjau mėnesi laiko išmokti viską). Teorijas dėste Vilius - ačiū jam už kantrybę ir profesionalumą dėstant paskaitas, ir labai didelis ACIU vairavimo instruktoriui Rimui - tik jūsų dėka automobilis man paklūsta :)
Tad per mėnesi laiko jau turėjau teises savo rankose!!!! teorija ir vairavimą išlaikiau iš pirmo karto :)
Visiems patarčiau rinktis šią vairavimo mokyklą - nenusivilsite!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/07/18

Sveiki,

Šitą mokyklą pabaigiau, likau gana patenkinta, instruktoriai normalūs nerėkia ir nesinervina, išmokino gerai vairuoti ir abu egzaminus išlaikiau iš pirmo karto. Mokytis nebuvo sunku, laiką suderindavom jei neišeidavo ateiti visas paskaitas praleistas pakartodavom ir prie kompu galima sėdėti mokykloj neribotai ir paskaitų išklausyti kiek norėjau, sunkiausia tai man buvo sankryžos, tai net penkias paskaitas apie jas man mokino ir namie sprendimui prisijungimus duodavo nemokamai. Na tikrai mokyklos darbuotojai dirba gerai, ne taip kaip kitoj mokykloj kur prieš tai mokiausi , kad tik susimoki pinigus ir toliau kaip sugebėsi taip mokykis, ar tau gerai ar ne tavo reikalas. Kas gerai, kad galima išsimokėtinai mokytis.
Na aš tikrai likau patenkinta. Ačiū Petrui ir Viliui už atsidavimą mane mokant.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/06/17

Ačiū instruktoriui Valdui už kantrybę ir pastangas. ir dėstytojui tik neatsimenu jo vardo :) dabar jau pasiėmiau pažymėjimą , taip džiaugiuosi, kad išsilaikiau taip greitai per puantro mėnesio.
Ačiū kolektyvui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/05/10

Aš praeit savaitę atsiemiau teises Regitroje.
Mokyklos instruktoių darbu esu tikrai patenkinta. Teorijos mokymas taip pat vyko labai aukštu mokymo lygiu. po kiekvienos paskaitos gaudavome madžiagos papildomai pasiskaityti , kad kaip sakydavau geriau susigulėtų , tai neišmokti buvo neįmanomą. abu egzaminus išlaikiau iš pirmo karto, tik užtrukau ilgiau, nes į vieną egzaminą nenuėjau, nes instruktorius sakė , kad reiktų dar truputį pasipraktikuoti su tėčiu. Bet tikrai dėkinga už patarimą sunkiai man su tuo vairavimu buvo, bet išlaikiau.
Likau tikrai patenkinta. Ačiu kolektyvui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/04/19

Su teorija visur manau yra vienodai gerai mokoma, bet su praktika... asmeniškai patariu rinktis kita mokyklą Aleksote. Mokiausi pas savininką Valdą ir apie jį turiu tik blogiausius atsiliepimus..nieko jis nemoko ( tikrai galiu užtikrint, kad išmokt norėjau viską, bet jis man asmeniškai nieko naujo mokantis teises nepasakė p.s. pačioj Regitroj per egzaminą pasako daugiau ) tik rėkia ir nori, kad mirksint žaliam nesustotum (mat, labai žmogui kuro gaila matyt), labai jau nori papildomų pinigėlių. O jau melagis... viena diena sako taip, o kita jau kitaip.. žodžiu sau meluoja ir matyt galvoja, kad neatsimenu aš ką sakė :) Tikiu, kad kiti šios mokyklos instruktoriai yra tikrai geri specialistai, bet dėl bendros ramybės ir jei jau pasirinkote šią mokyklą, tai prašykit kito instruktoriaus.
Taip, kad žmonės jūsų teisė rinktis. Čia buvo tik mano asmeninė nuomonė.

Response from InAutum, Aleksotas on 2011/05/07

Gerb. Žilvinai,

Ačiu jums už jūsų pastabas.
Tik mum būtų daug lengviau, jei žinotume jūsų tikrą vardą, nes peržiūrėję įrašus per šiuos ir anuos metus pas įmonės savininką toksai Žilvinas nesimokino vairuoti.

Mums jūsų pastabos labai svarbios. Ačiu jums.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/04/08

Gyvenu Šilainiuose prie Oazės. Aplink yra net trys mokyklos. Bet visi draugai kas lankė tas mokyklas nebuvo labai patenkinti, todėl pasirinkau mokyklą Šilainių poliklinikoje. Nors ir tolėliau nuo namų. Pradžioje buvo sunku susigaudyti tose taisyklėse, sankryžose. Bet jau po poros savaičių kursų viskas pasidarė daug aiškiau. Vairuoti mokė Petras. Linksmas ir supratingas vyras labai. Patiko, kad tik pradėjus lankyti teoriją po savaitės pradėjome važinėti. Ant vairavimo buvau visai žalias. Pradžioje buvo baisoka, bet vėliau įsidrasinau. Manau todėl ir išlaikiau viską iš pirmo karto, nes teorija vyko greta su praktika. Tai tiek.

Response from InAutum, Aleksotas on 2011/11/15

instruktorius Petras maladiec. man asmeniškai padėjo pamilti transporto priemone kurios bijojau kaip velnias kryžiaus. ačiū Petrui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/03/15

Mokiausi Šilainiuose, Šiandien ryte išlaikiau vairavimo egzaminą , teorija išsilaikiau iš karto , o vairavimą iš antro karto, pirmąjį kartą susimoviau pervažiavus per geltona šiesaforą, bet dabar ėjau laikyti labiau susikaupusi ir išlaikiau. Sakė ketvirtadieni jau bus pažymėjimas. Ačiū instruktoriui Petrui ir dėstytojui už pastangas mane išmokant , teises su jūsų pagalba išsilaikiau per pusantro mėnesio. Tikiuosi taip seksis ir per brandos egzaminus. Ačiū už viską.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/03/09

Ši mokykla tikrai neblogai išmokino egzaminus išlaikiau neblogai teorijos surinkau 93 , o vairavimą irgi išlaikiau prieš mėnesį pasiėmiau teises ir važinėju. Teorijos paskaitos būdavo aiškiai suprantamos, vairuoti mokiausi pas Petrą - tai žmogus kantrus paprastas , o visų mokymų laikas lankstus tai suspėjau visur.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/02/28

Pats nuostabiausias ir ramiausias vairavimo instruktorius Vilius. Didelis ačiū jam už kantrybę :) Teises išlaikiau dar 2004 m., sėkmingai vairuoju. Sėkmės šiai mokyklai, o kas dar ruošiasi laikyti tai rekomenduoju ir tikrai čia nebrangu ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/02/14

Šeštadienį išlaikiau vairavimą, o trečiadienį sakė jau teisės turėtų būti! Labai smagus jausmas išlaikyti egzaminą :-) Iš mūsų klasės ėjome penkiese mokytis teisių. Tai aš ir dar vienas nuėjom Šilainių poliklinikoj, o kiti mokėsi kitose šilainių mokyklose. Tai aš jau išlaikiau, draugelis vairavimą laiko ketvirtadienį, o kiti trys dar net teorijos neišsilaikę :-D. todėl tai yra labai rimtas argumentas nežinant kurią mokyklą šiluose rinktis :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/02/10

Aš mokiausi šioje mokykloje nors gyvenu senamiestyje, bet buvo tikrai verta važinėti į šilainius. Vairuoti mokino instruktorius Vilius , o teorijos dėstytojo vardo nežinau, bet paruošė mane netik egzaminui , bet ir neeilinėms situacijoms kelyje, per kuria išmokau nepasimesti. Tikrai esu dėkinga už jų pastangas, nors su manim jiems reikėjo labai daug kantrybės, bet egzaminus išlaikiau iš pirmo karto. Ačiu Jums. Tikrai šauni mokykla.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/02/03

Puiki mokykla. Išlaikiau iš pirmo karto abu egzaminus. Kursai truko lygiai 6 savaites. Mano instruktorius buvo Vilius Lingis. Labai geras mokytojas. Teoriją dėstė Valdas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/28

Kad man reikia teisių supratau tik po vyro mirties. 57m. net nebuvau pagalvojus apie tai. Bet gyvenimas privertė eit mokytis. Iš pradžių maniau, kad ne mano amžiui jau. Be to daug kas iš aplinkos sakė kad per sena jau tam. Tačiau kai tam pasiryžau ir pradėjau ieškoti kur čia mokytis ir kur geriau, tai draugės patarė rinktis mokykla Aleksote. Ten jos pačios prieš kokia 8-9 metus mokėsi pas Valda, tai ir man patarė kreiptis pirmiausiai pas jį. Ir jau po pirmo susitikimo su ponu Valdu likau labai sužavėta juo kaip žmogum. Labai pasitikintis savimi, tolerantiškas, supratingas ir konkretus. Tai jo paskatinta pradėjau lankyti teorijos užsiėmimus. Įdomiausia, kad jis vienintelis man pasiūle pirmiau ateiti į pirmas pamokas, apsižiūrėti, pabandyti paspręsti testus, o tik po to mokėti už kursus (kitose mokyklose pirmiausia kalbėjo tik apie pinigus). Tai taip ir padariau. Mokiausi ilgai. Nespėjau aš ten su jaunimu taip greitai viską įsisavinti. Bet Valdo kantrumas ir mano užsispyrimas nugalėjo! Teorija ir vairavimo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto! Užtrukau ilgai - apie 2 gerus menesius (niekas iš draugų ir giminaicių nepatikėjo, kol teisių neparodžiau). Bet užtat rezultatas kad jau pati mėnesi laiko drąsiai ir be baimės vairuoju. Ačiū Valdui už viską. Pagarbiai Jolanta Zabeckienė.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/27

Sveiki,
Šią mokyklą rinkausi , nes radau jų puslapyje , kad labai geri išlaikymai ir buvo netoli namų :) Na ir tikrai išlaikiau regitroje abudu egzamunus iš pirmo karto, nors ir mokytis reikėjo truputį ilgiau nei kitiems iš mano grupės, bet rezultatais tikrai patenkintas :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/25

Na aš baigiau šią mokyklą ir likau gana patenkintas. Regitroj teoriją išlaikiau iš pirmo karto važiavimą taip pat , reikėjo poros papildomų važiavimų, nes norėjau į važiavimo egzaminą eiti garantuotas. Šiaip Šilainiuose labai patogioje vietoje įsikūrusi ir ilgai dirba , tai iš kart po darbo tiesiai į teorijos užsiėmimus galėjau eiti ir prie KET sprendimo valandėlę pasėdėti dar net suspėdavau iki mokyklos darbo galo . Šiaip esu tikrai patenkintas galvojau , kad su mano ilgu darbo grafiku ir šeima bus tikrai sudėtinga išlaikyti teises, bet viskas ėjo sklandžiai , tikėkimės , kad taip ir vairuojant eisis...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/24

Puiki mokykla! Kursai praėjo tikrai greitai. O man tai svarbu nes esu abiturientas ir ką veikti tikrai turiu. Todėl pradėjau lapkričio pradžioje, o jau gruodžio viduryje turėjau teises savo rankose. eorija išaikiau is pirmo karto, vairavimą iš antro. Pats susimoviau per egzaminą nepastebėdamas pėsčiųjų einančių per perėja. Nu bet žodžiu viskas gerai. Draugai mokėsi kitoje Aleksoto mokykloje tai jiems ten viskas ne taip sklandžiai ir greitai ėjosi...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/21

Prieš pasirinkdama mokyklą, turėjau du kriterijus: man teisių reikėjo greitai (nes turiu išskristi į angliją) ir pigiai (čia turbūt kaip visiems). Todėl pasirinkau šią mokyklą. be to ji arčiausiai mano namų. nnu ir kol kas viskas vyksta kaip turėtų. teoriją išlaikiau jau praeitą savaitę, vairavimą laikysiu kitą. kursus pradėjau gruodžio 22d. kursų baigimo pažymėjimą gavau praeitą savaitę. teoriją išlaikiau iš pirmo karto. kaip bus su vairavimu dar pažiūrėsim. palinkėkit man sėkmės :)

Response from InAutum, Aleksotas on 2013/05/20

Linkiu didziausios sekmes;) pati esu tokioj situacijoj.gryztu birzelio gale,turiu du menesiu max kad gauciau teises.tikiuosi viskas EIS pagal plana:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/20

Aciu uz puiku mokyma. Islaikiau is pirmo karto, tiek teorija, tiek vairavima. Is pradziu buvo labai painu viskas, bet po to kai pradejau normaliai lankyti pamokas viskas pasidare aiskiau. aciu Viliui uz paaiskinimus, Petrui uz kantrybe aiksteleje (ypac kai uzgesdavau po tris kart is eiles :-)))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/20

Tai puiki vairavimo mokykla, kurioje dirba nuostabūs dėstytojai, instruktoriai; automobiliai taip pat yra gerai prižiūrėti, puikiai važiuoja, yra ganėtinai nauji. Klasėse yra kompiuterių, su kuriais galima mokytis KET testus bei teoriją. Todėl, jei norite kokybiškų paslaugų ir gauti puikius vairavimo pagrindus rinkitės šią V. Žukausko vairavimo mokyklą.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: V. Žukausko vairavimo mokykla

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos