Irenos Miežienės vairavimo mokykla

7 atsiliepimai

Kategorijos B, Šiauliai

 • Mickevičiaus g.19, Šiauliai
 • 841434577, 861028603
 • info@vairuoju.lt
Atnaujinta: prieš 2503 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Filialai:
Mickevičiaus g.19, Šiauliai (administracija)
Gardino g. 4, Šiauliai (vairavimo kursų mokymo klasės)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/12/14

Likau patenkinta šia vairavimo mokykla,ypatingai jos praktinio vairavimo instruktoriumi Steponu Toleikiu. Puikiai išmokė valdyti automobilį,niekuomet negaili patarimų,nuosekliai vyko mokymai. Rekomenduoju šį instruktorių ir dėkoju jam už nuoširdų darbą įdėtą mokant mane.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/10/04

Na mokykla esu tikrai patenkintas gerai apmoko viska ir pravaziavimus ir teorines zinias,Steponas mokytojas yra geras nuosirdus mokytojas viska aiskinantis kas? kaip? kur? kada?,tikrai esu patenkintas sia vairavimo mokykla siulau ir jums sia pasiringti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/10/02

As lankiau lankiau kursus I.MIEZIENES ,mokykloje ir teko papult pas instruktoriu S .TOLEIKI ,jo patirtis ir zinios labai padejo ir visus egzaminus islaikiau is pirmo karto

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/09/30

Aš lankiau I. Miežienės vairavimo mokyklą ir tikrai esu ja patenkintas, ypač instruktoriaus Stepono darbu. Teko važinėti po visą Europą, taigi, jo pamokos buvo tikrai efektyvios. Esu jam dėkingas, be to, kas yra svarbu, visus egzaminus išlaikiau iš pirmo karto jam padedant. Taigi, visiems rekomenduoju šią mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/09/28

Lankiau kursus sioje mokykloje ir man visai patiko. Instruktorius taip pat teko Stepas, bet as visai priesingos nuomones apie ji. Viska ramiai aiskino, man pasirode jis tikrai kompetetingas ir zinantis savo darba. Mokytis nepradejom nuo triuksmingu gatviu ar pan. Nei karto nepakele balso, nes kiti zinau buna ir parekauja. Beje Regitroj islaikiau is pirmo karto. Rekomendavau ji ir draugei savo, kuri pradzioj mokes kitoj mokykloj, tai dziauges kad pakeite instruktoriu i Stepona.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/05/30

Ir aš lankiau, žiauriai nepatiko, taip pat pas instruktorių Stepą ir taip pat gyvenimo istorijas pasakojo, filosofijas.. Matyt visiems tą patį kalba. Išvis nieko neišmokino..

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/12/12

Lankiau šią Irenos Miežienės vairavimo mokyklą ir likau labai patenkinta. Puikiai buvo suteiktos tiek teorijos, tiek praktikos žinios.Taip pat gavau norimą rezultatą: iš pirmo karto išlaikiau teorijos ir vairavimo egzaminus. Tikrai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: UAB „I.Miežienės vairavimo mokykla“

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos