Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centras, Maironio g

14 atsiliepimai

Kategorijos B, BE, C, CE, D, D1, Kaunas

Atnaujinta: prieš 555 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Filialai:
Maironio g. 11, Kaunas, tel.: 862033444
Raudondvario pl. 234, Kaunas, tel.: 862033222

SM kategorijos traktorininkų kursai.
ADR pavojingų krovinių vežimo saugos specialistų mokymo kursai.

2019/08/12

Viskas tiesiog super! Mokiausi pas instruktorių Remigijų. Vairavimo pamokos buvo be galo idomios bei smagios. Kiekvieną kartą į jas eidavau su dideliu noru ir šypsena, o regitros egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Didelis ačiū instruktoriui, kuris puikiai paruošė egzaminui!! :)

2019/07/22

Labai gera mokykla viska išlaikiau be problemu išmokino labai gerai.

2019/06/30

Atsiliepimai tik teigiami, mokiausi pas instruktorių Remigijų, nesitikėjau, kad vairavimo pamokos gali būti tokios įdomios. Instruktorius puikiai išmokino atsakingai vairuoti, pasitikėti savimi vairuojant, buvo labai geras draugas, į pamokas eidavau su dideliu noru. Ačiū!

2019/05/18

Labai gera vairavimo mokykla, čia dirba labai malonūs žmonės, viską išmokina labai gerai. Ypatingai, jeigu rinksitės šią mokyklą, rekomenduoju instruktorių Remigijų Juočį. Labai geras instruktorius, galima apie viską kalbėti, tad jis jums bus ne tik kaip instruktorius, bet ir kaip draugas. Labai rekomenduoju!!

2019/05/18

Šioje vairavimo mokykloje dirba labai malonūs žmonės, taip pat labai geri instruktoriai. Rekomenduoju būtent šią mokyklą!

2019/04/23

Puiki vairavimo mokykla, šaunus personalas, visko puikiai išmokoma. Rekomenduoju 100% šią mokyklą.

2019/04/13

Puikiai ir greit ismokino vairuot !!!

2018/10/11

Puiki vairavimo mokykla, malonus personalas, o ypač norečiau padėkoti instruktoriui Remigijui Juočiui, kuris buvo ne tik geras instruktorius, bet ir geras draugas šalia vairo, kursus išėjau gan greitai, o praktikos egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Tikrai rekomenduoju visiems!

2018/09/26

Esu labai laiminga ir noriu pasakyti nuoširdžiai ačiū instruktoriui Remigijui už geriausias vairavimo pamokas!Niekada nesitikėjau, kad su instruktorium galima taip sutarti.Visada buvo jaučiamas palaikymas.Ačiū už kantrybę!

2018/09/16

Noriu padėkoti Jūsų mokymo centrui ir ypatingai instruktoriui Remigijui Juočiui, kuris kantriai ir su tikro mokytojo atsidavimu mane mokė vairavimo. Ačiū Jums už kantrybę, puikias pamokas ir nuoširdų bendravimą. Linkiu kuo didžiausios sėkmės Jūsų darbe.

2018/09/14

Mokinausi pas instruktoriu Remigiju, islaikiau praktikos egzamina is pirmo karto, nes paaiskina viska ramiai ir supratyngai. Visiem ji rekomenduoju.

2018/08/10

Nuostabiausi atsiliepimai šiai vairavimo mokyklai! Dėkoju nuostabiausiam instruktoriui Remigijui, kuris puikiai paruošė Regitros egzaminui :)

2018/06/20

Likau nepaprastai patenkintas baigęs B kategorijos vairavimo kursus Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centre. Mokiausi pas instruktorių Remigijų Juočį. Jis buvo ne tik geras mokytojas, bet ir nuostabus žmogus. Į kiekvieną pamoką pas jį eidavau su šypsena, o sekančio vairavimo laukdavau ne todėl, kad reikia, bet todėl, kad man patiko vairuoti kartu su juo. Visi žmonės šiame mokymo centre buvo šilti, su visais malonu bendrauti. Taigi, nuoširdžiai dėkoju Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centrui už tai, kad mane išleido laimingą ir gerai pasiruošusį.

2011/01/25

Mokiausi čia C, D, CE kategorijas. Ir nors tik prisiregistravusi išgirdau daug neigiamų nuomonių apie paruošimą, aš galiu atsiliepti tik teigiamai. Žmonių nebuvo daug, galima buvo sėdėti kiek nori, o svarbiausia - visada aiškindavo kiek nori ir kiek reikia, nebuvo baisu paklausti, kas neaišku. Girdėdavau, kaip kelis kartus net tą patį iš eilės - ir jokio nepasitenkinimo. Per papildomus kursus dėl CE vairavimo po kelių klausimų net pasiūlė atnešti papildomos informacijos pagal klausimus, kas tikrai patiko. Per važiavimo praktiką irgi - nešaukdavo, aiškindavo kiek reikia. Aišku, technika pasenusi, bet man tai netrukdė. C kat išlaikiau iš pirmo karto, D - iš trečio [tačiau D vairavimo praktiką atlikau ARV auto], nors vėl gi prieš tai gąsdino, kad neįmanoma išlaikyti. Vnž, viskas įmanoma, tik reikia noro. O jo turint, šita mokykla turi vieną, svarbiausią pliusą - tai pati geriausia kaina Kauno mieste, bent jau kiek aš radau, už visas tris kategorijas sumokeėau 500-1500 Lt mažiau negu kad bučiau kitur mokėjusi, o tai vis tik ne mažas skirtumas.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: UAB „Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centras“
  • Įmonės kodas: 132208551

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos