KELIO STUDIJA, Pašilaičiai

16 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, AM, B, C, D, Vilnius

Follow:

Atnaujinta: prieš 2209 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/08/26

Rekomenduoju šią mokyklą.
Labai profesionalūs ir lankstūs mokytojai.
Vairavimo instruktorius Vladas ne tik išmokė puikiai vairuoti, bet ir įkvėpė pasitikėjimo savimi bei drąsos būti pilnaverčiu eismo dalyviu.
Ačiū.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/14

Didelis AČIŪ visai komandai. Atskirai nori padėkoti instruktoriui VLADUI - profesionalus, kantrus, atsakingai ir sąžiningai dirbantis savo darbą. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau šią mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/04

Puikus administratorės aptarnavimas, labai profesionalus instruktorius Vladas. Egzaminą išsilaikiau iš pirmo karto. Tikrai rekomenduoju šią mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/24

Mokykla likau patenkinta. Aiškiai dėstoma teorija, Taip pat superinis vairavimo instruktorius VLADAS. Turi savo mokymo sistemą, kuri labai pravertė ir tikrai pasiteisino. Negailėjo patarimų, o svarbiausia - pamokos praeidavo su gera emocija.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/14

Puiki mokykla! Teorijos dėstytojas labai aiškiai ir suprantamai pateikia teoriją, labai maloni ir supratinga administratorė. Ypatingai noriu padėkoti instruktoriui VLADUI. Turėjau vairavimo baimę, tačiau instruktoriaus didelės kantrybės, ramumo, mokėjimo viską gerai išaiškinti dėka, tą baimę nugalėjau. Išlaikiau tiek teoriją, tiek vairavimą iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/02

Labai rekomenduoju instruktorių Vladą! Nes jis savo mokiniu tiki labiau nei mokinys savimi, o tai labai svarbu:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/22

Išsirinkau "Kelio Studija" vairavimo mokykla, todėl kad buvo arčiau namų. Neskaičiau jukiu atsiliepimų. Labai gera mokykla. Visiems svarbu, kad išlaikytum teises iš karto ir ko greičiau. Administratorė BEATA, labai maloni. Visada padėdavo suderinti pamokos. Tiesiog morališkai palaikydavo, kai sprendžiau KET testus mokykloj. Darius teorijos dėstytojas labai aiškiai ir supratingai destė pamokos. Moka išaiškinti labai paprastai ir supratingai. Vairavimo instruktorius Anatoljus super žmogus, super mokytojas. Tik teigiamos emocijos. Išlaikiau teises iš pirmo karto, nors pati tikrai nesitikėjau, kad išmoksiu vairuoti. Didelis AČIŪ Anatolijui, juo dėka išmokau vairuoti. Jis turi geležine kantrybė. Kiek daug as dariau klaidu, nekarto nepakele balso. As asmeniškai jau riekčiau :D I pamokos eidavau su dideliu noru, nes laikas prabiegdavo greitai ir efektingai. Per stresines situacijas moka pralinksminti ir papasakoti ka nors, kad tik atsipalaiduočiau. Visiems siūlau šita vairavimo mokytoj

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/20

Šią vairavimo mokyklą pasirinkau be jokių išankstinių nusistatymų, tiesiog todėl, kad yra įsikūrusi arti darbo ir namų. Ilgai maniau, kad vairavimas ne man, atėjau visiškai be vairavimo įgūdžių. Rezultatas - tiek teorijos, tiek vairavimo egzaminus išlaikiau iš pirmo karto. Esu dirbanti, tad mokiausi eksternu. Mokykloje visada jaučiausi laukiama, praktikuotis su testais galėjau kiek norėjau. Administratorė Beata visada padėjo suderinti pravažiavimus, patardavo ir padrąsindavo, manimi tikėjo labiau nei aš pati :) Instruktoriaus Anatolijaus pastabos kartais gal ir kandžios, bet įsimena ilgam ir antrą kartą tos pačios klaidos nekartosi. Nors neturiu su kuo palyginti, manau, kad instruktorius savo darbą dirba puikiai. Turėdavau baimę vairuoti, bet kai šalia sėdi toks ramus instruktorius, įtampa dingsta savaime. Labai Jums AČIŪ :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/12

Iš dalies pritariu Eglei ir atrodo, kad tuos teigiamus komentarus rašo patys sau.
Labai stipriai eilinė mokykla. Geba išmokyti prakutusius jaunuolius, o štai su niekada nevairavusiais, kam virš trisdešimt, kaip čia pasakius, moki pinigus,o progreso didelio nėra. Mokiniai skirstomi į gabius ir negabius, administratorė prasitaria, kad daug tokių galiausiai taip ir lieka neišlaikusių egzamino.
Kai suklūsti ir pereini pas garsesnį patyrusį instruktorių, matai, kad dirbama su konkrečia problema (dažnai psichologine), akcentuojama, kad visiems reikia skirtingo laiko suformuoti įgūdžius, metodikos, išsilaikai ir be vargo važinėji, nors buvai arti nurašymo.
O štai teorijos dėstytojas Darius išties vertas 10 balų.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/01

Ieškantiems kokybiškos vairavimo mokyklos šią siūlau pirmiausiai išbraukti iš sąrašo. Na, vienintėlis šios studijos šviesulys - tai teorijos instruktorius Darius. Jo pamokose nestingdavo nei juoko, nei rimtumo, todėl VIENINTĖLIS ačiū jam! Kalbant apie praktikos mokytoją Justą - tai visiška tragedija. Žmogus, ne tik neatsidavęs savo darbui, bet ir visiškai jam netinkantis. Šis mokytojas įvarė man traumą visam gyvenimui, kadangi tokios frazės kaip: “niekada neišlaikysi egzamino” arba paprasčiausi nutylėjimai, kai paklausiama klausimo aikštelėje, mat tai turėtų būti savaime aišku, verčia nenorėti aplomai laikytis teisių. Į jo pamokas eidavau su drebančiom kojom, kadangi pažeminimų girdėdavau kone kas 5 minutes. Labai džiaugiausi pagaliau pabaigusi praktiką šioje mokykloje ir pasiėmusi papildomą instruktorių kitoje mokykloje, kadangi po Justo jis buvo lyg kita planeta! O ir egzaminą regitroje išlaikiau tik pavažinėjusi su tuo kitu instruktoriumi. Dar vienas minusas šioje mokykloje tai noras kuo greičiau viską užbaigti, nes vos prasidėjus teorijos pamokoms ir nepradėjus mokytis apie kelią buvo brukamos vairavimo pamokos. Taigi labai nuoširdžiai siūlau šios mokyklos nesirinkti! Na, nebent dėl teorijos mokytojo Dariaus!:) bet kaip jau žinome, praktika yra kur kas svarbiau.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/03

Pati geriausia mokykla galiu pasakyt teorija man deste Darius regitroj islaikiau 97% aciuuu jam labai Beata nuostabus zmogus bet kokiu klausimu versis per galva bet pades vairavimo instruktorius Anatolijus super zmogus isaiskina viska iki menkiausios smulkmenos kad neimanoma nesuprast KELIO STUDIJA SUPER MOKYKLA VISIEM REKOMENDUOJU!!!!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/04/19

Šią vairavimo mokyklą visiem, greitai ir gerai norintiem išmokti, reiktu APEITI KUO DIDESNIU RATU. Instruktoriai tragiški, vienas nemoka bendrauti su žmogum, sukelia įtampa tokia kad norisi tiesiog išlipti ir nebevairuot, nes dėl kiekvienos klaidos sulauki pašiepiančio ir pikto grįžtamojo ryšio. Kitas instruktorius, ir vadovas kartu, leidžia sau elgtis kaip karaliui, nes jam mat priklauso ši studija, pamokas atšaukinėja, o pinigų grąžint nenori, ką jau kalbėti apie pripažinimą, kad tikrai suklydo, ne, jo pralaukus beveik valandą ir atėjus pasiaiškint kame problema, pareiškia "reikėjo dar palaukt", kas kartą vis kitą pasiteisinimą sukuria, visiškai nesiskaito su kitais žmonėmis, tyčiojasi visaip, kaip įmanoma, ir dar priedo sugeba grasinti, nes mat atlieka ir policininko pareigas, tai gali manipuliuoti tuo ir tik pelno sau ieškotis. Žodžiu, nuėję į šią mokyklą nei vairuot išmoksit, nei dar normalią kompensaciją gausit. Linkiu susirasti padoresnę mokyklą, kurioje greičiau nei per du mėnesius gerai išmoksite vairuoti, nes aš iššvaiščiau beveik du, o vairuot vis dar nemoku :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/26

Labai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą. Regitroje praktikos egzaminą išlaikiau iš pirmo karto ir tai tik atsakingų ir profesionalių instruktorių dėka. Taip pat labai padėjo galimybė gana laisvai rinktis grafiką, kas man kaip dirbančiam žmogui buvo labai svarbu. Didelis ačiū visam "Kelio Studija" personalui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/16

Ačiū instruktoriui Sauliui už puikias pamokas, patarimus ir kantrybę. Tik su jo pagalba viską išlaikiau iš pirmo karto :-) labai džiaugiuosi, kad pasirinkau šią mokyklą. Sėmės jūsų kolektyvui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/12

Apie šią mokyklą atsiliepti galiu tik puikiai. Didelis ačiū vairavimo instruktoriams, ypač Sauliui, su kuriuo turėjau daugiausiai pamokų. Visi labai malonūs, "rūdininkų" administratorė visada padėsžjo, sudėliodavo pamokas kuo patogiau. Tikrai rekomenduoju !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/06

"Kelio studiją" rinkausi iš daugybės vairavimo mokyklų. Iš tiesų, jau po pirmo susitikimo, supratau, kad pasirinkimas buvo geriausias iš visų galimų. Ir tikrai - taip ir buvo. Be abejonės, be savų pastangų ir noro niekas nepavyksta. Noriu ištarti AČIŪ šios mokyklos administratorei Julijai, dar didesnį AČIŪ instruktoriui Sauliui. Kantrybė, tikėjimas, palaikymas ir atsakomybė mane lydėjo visas vairavimo pamokas su šiuo instruktoriumi. Jei mokytis vairuoti - tai tik čia!
Pirmas žingsnis nuspręsti mokytis vairuoti, antras - pasirinkti "Kelio studiją", trečias - išlaikyti vairavimo egzaminą iš pirmo karto! Sėkmės!


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: UAB „KELIO STUDIJA“
 • Įmonės kodas: 302472860

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos