KET lyderis

7 atsiliepimai

Kategorijos B, Vilnius

Atnaujinta: prieš 1130 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Kainos:
B kategorija (Mechaninė)
€ 330.00
 

 

2022/02/01

Labai nuostabi ir puiki VM, tikrai rekomenduoju. Turi puiku,gerą ir profesonalų instruktoriu Aleksandrą

2021/12/04

Geriausia mokykla!!!!! Einant mokytis, nesitikėjau, kad išlaikysiu viską iš pirmo karto. Tai parodo, jog šį mokyklą tikrai labai gerai paruošia pradedantijį vairuotoją važinėti. Viską išaiškina, į klausimus atsako. Už vairo jauties atsipalaidavęs, susikaupęs. Mandagus ir šiltas bendravimas. Rekomenduoju šią mokyklą 10/10. Ir būtent instruktorių Marką Višumirški.

2021/12/04

Labai gera mokykla,labai geri instruktoriai

2021/08/03

Puiki vairavim mokykla, be galo geri instruktoriai, nė karto nepagailėjau, Esu dėkinga visam kolektyvui už pagalbą ir pasitikėjimą.

2021/04/11

Žodis, labiausiai apibudinantis šią vairavimo mokyklą - kietas :)) Kieta mokykla, kieti ir be galo linksmi instruktoriai, nuostabus kolektyvas. Nė karto nepagailėjau, kad pasirinkau mokytis būtent čia. Svarbiausia yra tai, kad nėra tos baimės, ateinant į vairavimo pamokas - niekas ten niekada nerėkia, nesudaro tos įtampos, dėl kurios vairavimas taptų diskomfortiškas. Instruktoriai savo darbą atlieka kokybiškai, visada paaiškina kodėl taip, o ne kitaip, atsako net į kvailiausius klausimus.
Tikrai labai rekomenduoju. 10/10

2020/12/01

Aptarnavimas telefonu ir elektroniniu pastu tiesiog TRAGISKAS. Moteris atsiliepusi telefonu bedravo LABAI nekorektiskai, grubiai ir is auksto. Labai gaila, kad geri instruktoriai dirba tokiose saraskino kontorose.

2020/10/08

Puiki vairavimo mokykla su rinktiniais, patikimais vairavimo instruktoriais.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas


© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos