2
3451

Laukininkų vairavimo mokykla, Laukininkų g.

34 atsiliepimai

Kategorijos A, A1, A2, B, Klaipėda

  • Mokomieji: Kia cee'd, Peugeot, Toyota Auris automobiliai
  • Laukininkų g. 2, Klaipėda
  • +37060025808; 846322664
  • kg@inbox.lt

Follow:

Atnaujinta: prieš 2 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Claim Listing Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Kainos:
Artimiausių B kategorijos kursų datos:

RYTINĖ, VAKARINĖ GRUPĖS:

SPALIO 04 d.
LAPKRIČIO 03 d.

B kategorijos kursų kaina:

B kat. (teorija+praktika) 350 €
B kat. sutrumpintas kursas 320 €
B kat. (tik praktika) 330 €
B kat. automatas (teorija+praktika) 370 €
B kat. automatas (tik praktika) 350 €
B kat. EXTRA per 10 d.d. 400 €

AKCIJA! Atsivesk kartu draugus ir už juos gauk po 10 €

A KATEGORIJA

✔️Mokymai su motociklu kaip Regitroje!
✔️Daug patirties turintys instruktoriai!
✔️Mokymai Jums patogiu laiku!
✔️Mokymosi aikštelė patogioje vietoje (šalia Švyturio arenos)!
✔️ Motociklo ir aprangos nuoma Regitros egzaminui.

A   kategorijos vairavimo kursų kaina – 200 € (nuo 24 metų, virš 35 kW).
A1 kategorijos vairavimo kursų kaina – 220 € (nuo 16 metų, iki 11 kW).
A2 kategorijos vairavimo kursų kaina – 200 €  (nuo 18 metų, iki 35 kW).

Motociklo nuoma egzaminui Regitroje kaina (1 val.) - 20 €
Motociklą pristatome į Regitrą!

Papildomi mokymai KET pažeidėjams 100/80 €

Vairavimo mokyklos UAB ,,Laukininkų VM” teikiamos paslaugos:
– Vairavimo kursai, A ir B kategorijos;
– B kategorija automatui;
– Vakarinės ir rytinės teorijos mokymo grupės;
– Praktikos mokymas jums patogiu laiku;
– EXTRA kursai skubantiems;
– Papildomi kursai KET pažeidusiems vairuotojams;
– Motociklo bei apsaugų nuoma Regitros egzaminui;
– Vairavimo aikštelės nuoma

Dideles nuolaidas kursams, KET testus, pasiruošimą egzaminams, registraciją į vairavimo kursus… Visą tai rasite svetainėje www.vairavimo.lt

Kalbos: Lietuvių, rusų, anglų
Darbo laikas:
Laukininkų g. 2, Klaipėda
I-IV 9.00 - 18.00
V 9.00. - 17.00
Pietų pertrauka 13.00 - 14.00

Taikos pr. 33, Klaipėda
I-IV 12.00 - 18.00
V 12.00 - 17.00

2021/04/08

Nuoširdžiai dėkoju jūsų visai vairavimo mokyklai už visas pastangas, kurias įdėjote mokinant mane vairuoti. Labai maloni ir paslaugi administratorė, labai puiki teorijos destytoja ir pats geriausias mano instruktorius Rimvydas. DIDELIS DIDELIS DIDELIS AČIŪ JUMS!

2020/10/08

Labai ačiū administratorei Jurgai už malonų ir kantrų bendravimą bei pagalbą sprendžiant nesklandumus ir dar didesnis ačiū instruktoriui Rimvydui už ramų, kantrų ir puikų mokymą. Regitroj išlaikiau iš pirmo karto. Sėkmės laukininkų vm komandai darbuose

2020/08/28

Mane vairuoti mokė instruktorius Rokas. An tiek dėmesingo, kantraus, atsakingo, dedančio tiek daug pastangų žmogaus dėl kito dar neteko sutikti. Stebino iš kur tiek daug kantrybės. Kantriai aiškino kiekvieną daromą klaidą gal dešimtys kartų. Jaučiausi saugi, įgijau pasitikėjimo savimi ir išlaikiau egzaminą tik dėka mano instruktoriaus. Ir dabar jau savarankiškai vairuoju be baimės. Tikrai nuoširdžiai dėkoju ir rekomenduoju visiems, kurie renkasi mokyklą ir instruktorių.

2020/08/26

Labai dėkoju savo teorijos mokytojai Rimai.Esu žalias žmogeliukas kur nieko visiškai nežinojau apie vairavima.O čia po teorijos pamokų ir pavyko!!! Regitra iš pirmo karto teorija!!!Todėl visus skatinu eiti ir bandyti

2020/08/11

Dar kartą noriu pasakyti šiai mokyklai nuoširdų ačiū! Ir parekomenduoti visiem!
Regitros egzaminus išlaikiau iš pirmo karto. Labai džiaugiuosi, kad po jūsų jaučiuosi stipri ne tik praktiškai, bet ir psihologiškai. Ačiū teorijos mokytojai ačiū instruktoriui Visvaldui. Labiausiai už kantrybę už aiškumą ir už suorganizuotas greitas pamokas prisitaikant prie to, kad laiko mokytis vairuoti turėjau labai mažai. Linkiu jūsų mokyklai klestėti ilgai! Diana

2020/06/04

Aciu teorijos mokytojai :) aciu instruktoriams ( kuriu turejau net 3 aciu uz pamokas ir kantrybe Edvardui,Rokui, ir pagrindiniam mano likusiam gelbetojui instruktoriui Dariui aciu

2020/02/21

Esu labai dėkinga šiai mokyklai už paruošimą egzaminui. O mano instruktorius Rokas tai pats superiškiausias visomis prasmėmis. Ir žmogus laabai šiltas, draugiškas ir moka nuraminti ir motyvuoti ir labai suprantamai išaiškino visas situacijas kelyje ir svarbiausia, kad be jokio streso vyko pamokos. Tikrai labai labai dėkinga ir rekomenduoju visiems. Ir sėkmės visai vairavimo mokyklai!

2019/12/30

Niekam nerekomenduoju šios mokyklos. Negerbia savo klientų ir neparuošia tinkamai egzaminui. Instruktorius giriasi, kad pas jį mokiniai mokyklinį egzaminą išlaiko tik iš 4 karto (kas tik rodo, kad jis jų tinkamai neparuošia).
Instruktorius Visvaldas visiškai neprofesionalus. Šaukia ir normaliai nieko nepaaiškina. Vietoje to, kad paaiškintų, kokios konkrečiai klaidos daromos, jis klausinėja keistų klausimų (pvz., ar tu menininkė?). Kai kuriuos dalykus mokina priešingai negu nurodyta KET. Sako, kad darai kritinę klaidą ten, kur yra nekritinė klaida arba išvis nėra klaidos (net per egzaminą). Važiavimas su šiuo instruktoriumi tik kėlė stresą (o norint gerai vairuoti reikia kaip tik būti atsipalaidavus).
Negana to, instruktorius svaido įvairius anti-europiškus ir homofobiškus komentarus. Dar tokie komentarai kaip „vairuoji lyg visą gyvenimą būtum vakarų Europoj gyvenus“ (kažkodėl buvo taikomas kaip įžeidimas) arba „sovietų sąjungoj neišgyventum“.
Apibendrinant, labai nemaloni patirtis ir pinigai išmesti į balą. Mokiausi pas kitus 2 instruktorius kitose mokyklose ir nieko panašaus neteko patirti.

2019/11/12

Labai nuoširdžiai dėkoju jūsų mokyklai. Labai labai dėkinga instruktoriui Rokui. Trys pamokos prieš Regitrą ir visai kitas pasitikėjimas savimi, nusiteikimas. Regitra jau įveikta. Gaila, kad nepasirinkau jūsų iš pat pradžių. Sėkmės didžiausios!

2019/08/28

Noriu perduoti linkejimus ir didelia padeka jusu vairavimo mokyklai. Mokytojai Rimai uz idomiai vedamas pamokas uz individualu darba su manimi, instruktoriui Visvaldui uz kantrybe uz gyvenimiskus patarimus kelyje. ir uz kritika taip pat aciu :). Taip pat ir administratorei. Aciu kad palaikete ir tikejote manimi, kaip vienu momemntu pati galvojau, kad reikalas beviltiskas. Aciu aciu aciu! Sekmes jums ir gyvuokite ilgai!!! :)

2019/06/20

Teisės jau mano kišenėje. Dėl to dėkinga instruktoriui Remigijui. Superinis kaip žmogus ir kaip instruktorius. Daug palaikymo gavau ir motyvacijos. daug smagaus laiko turėjau be jokio streso.
Pamokos visiškai neprailgo, o pergreitai baigėsi. Būtų smagu ir vėl į jas :)
Sėkmės Remigijau :)

2019/06/20

Mano instruktorius Remigijus. Superinis kaip instruktorius ir kaip žmogus.
Daug palaikymo gavau ir motyvacijos. Daug smagaus laiko turėjau be jokio streso. Pamokos neprailgo, o per greitai baigėsi. Noriu ir vėl į jas :)

2019/06/07

Laikiau A kategoriją, puikiai buvau paruoštas ir išlaikiau iš pirmo karto.
Mokė instruktorius Jonas. ;)

2019/06/05

Regitra is pirmo karto!!! Jonas saunuolis!!! Naudingos, produktyvios pamokos! Aciu!!!

2019/06/03

Puiki mokykla! Norėčiau padėkoti instruktoriui Visvaldui, kuris buvo kantrus ir mokė mane vairuoti, ir su kuriuo išlaikiau mokyklinį egzaminą. Taip pat labai norėčiau padėkoti instruktoriui Remigijui, jis nuostabus ir labai draugiškas, puikiai ir iki galo išmokė vairuoti, todėl išlaikiau regitrą iš pirmo karto! Ačiū jums labai!!!

2019/05/08

Puiki mokykla! Šauni teorijos mokytoja. Instruktoriui Visvaldui ypatingai dėkinga. Daug naudingų patarimų, paaiškinimų, palaikymo, kantrybės. Ačiū!

2019/05/04

Puiki mokykla, puikiai paruošianti Regitros egzaminams! Tiek teorija, tiek praktika iš pirmo karto!:) O Didžiausias Ačiū instruktoriui Dariui Jogėlai- už kantrybę, patarimus ir gerą nuotaiką! Jokio streso mokantis vairuoti :) tad 100 balų Laukininkų VM! :)

2019/03/23

Tiesiog nuostabi mokykla. Džiaugiuosi, kad pasirinkau šią mokykla. Apie automobilius išvis neturėjau žinių, o regitrą išlaikiau iš pirmo karto. Rekomenduoju šią mokyklą ir instruktorių Rimvydą.

2019/03/07

Linkėjimai jūsų mokyklai! Šaunus visas kolektyvas, bet ypatinga mano padėka teorijos mokytojai Rimai ir instruktoriui Sauliui. Ačiū jums!

2018/12/04

Rimantas labai geras instruktorius labai linksmas ,malonus bendravimas tad be jokio streso išmokins visus vairuoti. Tikrai tik patys geriausi atsiliepimai . Ačiū

2018/11/16

Puiki vairavimo mokykla! Esu absoliučiai patenkinta administracijos darbu bei rūpesčiu, taip pat instruktoriaus Visvaldo suteiktomis žiniomis ir įgūdžiais. Didelis ačiū!

2018/10/28

Nuostabi mokykla, paskutiniu momentu, kai reikėjo paprasto pravažiavimo prieš regitros praktinį vairavimo egzamina pasiūlė šia vairavimo mokykla ir tikrai nesigailiu! Asmeniškui dėkoju instruktoriui Dariui. To ko maniau, kad bus man neįmanoma pasirodo įmanoma :) lengvos ir įspūdingos pravažiavimo pamokos. Ačiū dar kart, džiaugiuosi labai!!

2018/06/13

Geriausia vairavimo mokykla! Didelis, dėmesys skiriamas mokiniui ir noras išmokinti, paruošti gerus vairuotojus. Rekomenduoju! Ir diddlis AČIŪ!

2017/09/06

Super mokykla!!!!!!

2017/03/10

Superinė mokykla. Viskas greitai kokybiškai!

2016/12/23

nuostabi mokykla. direktorius puikus, dalija gerus patarimus, padrasina. taip pat instruktorius Darius puikus mokytojas. pamokos neprailgdavo, tik jo dėka vairavimo egzamina islaikiau is pirmo karto. super mokykla!

2016/11/25

Dėkui administratorei Jurgai už padrąsinima, teorijos dėstytojui-instruktoriui Sauliui, kurio dėka egzaminai išlaikyti iš pirmo karto. Dėkui Remigijui už patarimus. Sėkmės Jums

2016/10/21

Super mokykla !!! Nuostabus kolektyvas, sekmes JUMS. Asmeniskai dekoju teorijos mokytojui Sauliui ir nepakartojamam instruktoriui Dariui. :)

2016/10/19

Sudas a ne mokykla.

2016/09/05

Nuostabus direktorius, palaikantis ir padrąsinantis. Puiki mokykla :)

2016/08/05

Labai geras A kategorijos instruktorius Laurynas viska tiksliai ir aiskiai isdesto tikrai visiem rekomenduoju. Aciu jam uz pamokas nes tik jo deka islaikiau is pirmo karto. Sekmes darbuose

2016/06/27

Labai dėkinga kolektyvui už nuostabų rūpestį ir instruktoriui išlaikiau iš pirmo karto

2016/05/23

tiesiog idealus A kategorijos instruktorius Laurynas Gedgaudas labai daug info suteikia tiek apie taisykles tiek apie paciu motociklus visiem savo pazystamiems reklamuoju nes gerai praleidau laika mokindamasis su juo praktika islaikiau is pirmo karto kitaip ir buti negalejo su tokiu instruktoriu :) linkiu sekmes jam ir vm mokyklai.

2014/12/09

cool driving school


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: UAB "Laukininkų VM"
  • Įmonės kodas: 141954429

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos